Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Z karpiem to jeszcze można tak ,że się go cebulą na noc obkłada i na drugi dzień smaży - wtedy po mule ani śladu :-) garnitur Laurko najbezpieczniejszy :-) Hali a co zamierzasz kupować? Kiecke już chyba kupowałaś, jeszcze jakieś buty Cię wołały :-) chyba ,że coś pokręciłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Boże, to ja tu sama zostaję ??? Nie !!! Bo usnę !! Tylko Ty Rybko chyba zostajesz, i Ty musisz mnie ratować przed zaśnięciem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli jeszcze nie zasnęłaś to na moment jestem :-) ale tylko tyle żeby CIe obudzić :-) właśnie zjadłąm grześka w czekoladzie a teraz karmelki coś ostatnio same słodkości za mną chodzą a teraz jeszcze Ty słodka Kropeczko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usypiam normalnie ;-) Ja już chce stąd wyjść - po pracy idę na manicure i wosk, więc piękna będę ;-) Manicure już sylwestrowy - wymyśliłam sobie granatowy lakier i cyrkonie na 2 paznokciach, po jednym na rękę. Laurka, wróciłaś już z tego spaceru ?? Też bym coś słodkiego zjadła, na razie niedobrze mi bo przesłodziłam herbatę - łeeee....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka jest mi tak zimno biuro się wyziębiło przez te pare dni, dogrzewam sie piecykiem więc jak słyszę o Twoim spacerku to podziwiam ;-) tak sobie chodziłąś czy zakupy? Kropeczko granatowe pazurki z cyrkoniami moga fajnie wyglądać :-) masz tipsy albo swoje bardzo długie pazurki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem zakupiłam: - rajstopy - cienie - farbę - puder brązujący żadnych gaci nie kupowałam, Laurko :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niecierpię czapek, włosy sie po nich elektryzuja ale bez czapki spacer dziś to też nieciekawie. Dobra mamusia z CIebie :-) Wiecie dziewczyny co tam u Belli? nie opaliła sie za mocno? dziś wyjątkowo zazdroszczę jej słonka pod kórym sie wygrzewa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka farbę Hali? mi coraz częściej po głowie chodzi jakiś brąz myślicie,że powinnam się skusić? Już dosyć długo jestem blondynką :-) A cienie z brokatem chociaż ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety muszę się żegnać, jade do domu na ciepły obiadek nie mam czapki ale jakoś przeboleję :-) za to musze pomyśleć nad włosami i to poważnie bo dziś fryzura bardzo naciągana ;-) po prostu związane włosy gumka i to podwinięte pod spód bo nawet nie chciało mi sie odżywki nałożyc i jakieś takie nastroszone dziś są :-) prosze o opinie farbować na brąz czy lepiej odświeżyć blond :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farbę poleconą przez Laurkę (Loreal - mam nadzieję, że polecana szczerze i jutro nie będę łysa :D) w kolorze yyy głęboki kasztan :D Rybcia, wszystko zależy od karnacji i oprawy oczu, a ładny brązik to i odmłodzić potrafi :D (nie, żebyś staro wyglądała, broń Boże :D) cienie efkors z brokatem :D Laurka... :D:D:D z liścia, z liścia? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka, patrzę na Twe foto, masz niebieskie oczy (jak ja), brwi masz trochę jaśniejsze, ale mi się zdaje, że możesz spróbować z tym brązem, najwyżej na początek szampon, żeby można było, jakby co, się pozbyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez prawie 40 min. drzemałam w tramie. koszmar. oddam pensję byleby mi pozwolili wrócić do łóżka 😴 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Hali z tą farbą może jednak spróbuję. Wymyśliłam wczoraj ,że moge jeszcze zrobic brązowe pasemka :-) A Tobie jak wyszedł kolorek? Po tej farbie to na pewno nie z włosami :-) :-) Laurko już poszłaś na to spotkanie? Trzymam za Ciebie kciuki a jak wrócisz sprawdź maila proszę... Myszorku pociesz się, ze u nas nie ma żadnego tramwaju, a autobusiki potrafią być zatłoczone i stać w korkach- doceń to co masz teraz :-) - oczywiście zawsze można się zabrać z sąsiadką :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewuszki ;) Myszorek mnie wybudziła z pięknego snu o królikach zamieniających się w tygrysy :D Rybcia, nie farbowałam jeszcze, bo mnie wczoraj wyciągnęli wieczorem na alkohol:D i wolałam nie chodzić po dworze po myciu głowy w takie zimno, więc farbowanko dziś ;) Laurka bidna wstała o 6.20 :D za to Myszorek wstaje o 6, więc ona ten konkurs wygrała :D Rybka, Ty też jakoś strasznie wcześnie wstajesz, nie? coś muszę obmyślić na śniadanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doceniam Rybko :) biorąc pod uwagę miejsce gdzie pracuję będę potrzebowała jakiś 50 min. by się tu dostać - ale już z Poznania :) ażeby być w P. po 7dmej to będę musiała wyjeżdżać pewnie gdzieś za15,20 7dma 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tak wcześnie :-) wstaję o 6.30 i wychodze z domku o 7.15 :-) a po drodze jescze odwożę synka do opiekunki :-) a Laurka to chyba na bóstwo chciała się zrobic jak aż tak wcześnie wstała? za 5 minut wybija 10.00 !!! Na śniadanie ja dziś zafundowałam sobie rybe po grecku -jeśli jeszcze nie masz Hali rybowstrętu polecam :-) Myszorku, a nie myślałaś żeby zmienić pracę? chyba nie jestes jakos specjalnie związana z firmą? to kawał drogi faktycznie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dojrzewam do tej decyzji Rybko :) tu praca dobra o tyle, że spokojna. mam tu na myśli to, że nikt nie drze się nad głową. ludzie są najzwyczajniej w świecie mili. ja już miałam prezesa czy przełożonego takiego narwańca,żepotrafię to docenić - do poprzedniej pracy szłam z taką niechęcią, że jessoo. nie dlatego,że czegoś nie umiałam, tylko trudno pracować jak ktoś non stop drze japę o byle gówno :D a jak już coś naprawdę plnego to jeszcze gorzej, choćby to nie było nic trudnego.. tak więc tu pod tym względem relaks, ale kasa b. przeciętna więc... dojrzewam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę, że zdecydowanie więcej niż jedną :D:D wyskubałam sobie brwi po dłuższej przerwie - dziewczyny, okazuje się, że ja jednak mam oczy :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja obstawiam jedną + kuferek na kosmetyki ( przynajmniej ja sie tak pakuje :-) ) a zważając na to że to Sylwester to kosmetyków ma całe mnóstwo :-) no to teraz Hali możesz spojrzeć w przyszłość :-) umie któraś z Was wróżyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwariowała :D ja na 2 tygodnie wczasów tyle nie biorę :D fakt, teraz więcej swetrów, ale myślę, że jedna torba by mi wystarczyła :D Rybko nie umiem wróżyć :D to raz. Rybko, czemu ja nie mam twojego numeru ? :D to dwa. p.s. apropos wróżenia - w święta wujek wywróżył mi jedno dziecko (z obrączki) a ja chcę córcię 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×