Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

JUŻ ???? Mszorku, ja po takiej nocy z Wami, to o 11.00 jutro może wstanę Halinka, ostatkiem sił wyśle Ci tel., a Ty rozpropaguj dalej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zycze wam wszystkim wesolych swiat i wszystkiego najlepszego! Zdrowia, seksu, orgazmow, pieniedzy i zadowolenia z zycia. Strzalka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zycze wam wszystkim wesolych swiat i wszystkiego najlepszego! Zdrowia, seksu, orgazmow, pieniedzy i zadowolenia z zycia. Strzalka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no - muszę Wam to napisać - na VH1 leci Mili Vanili - kuźwa, jakie stroje, jaki imicz !!!!! Jaka choreografia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek :D wstałam o 7 bo obidziły mnie kościelne dzwony :o teraz szykuję się już do pociągu (jedziemy przed 11stą) i czekam aż mąż wróci z pracy :) jeszcze raz Wesołych Świąt moje kochane Koalicjantki 👄 (jeśli brat mnie dopuści do kompa to postaram się tu zajrzeć w ciągu następnych dni, jeśli nie to do wtorku 😭 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero wstałam 😭 Wszystkie Was świątecznie pozdrawiam, całuję i życzę saych wspaniałości. Mężatko kochana - Tobie życzę wytrwałości w decyzji (chociaż o ile wiem, to tak jest :-), wspaniałych przyjaciół koło Ciebie, i miłości :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojenki objadłam się jak, nie przymierzając, świnia :-o teraz się uwalę przed tv chyba, a potem, jak już się sadełko ustoi, może się dźwignę na pasterkę ;) wiecie, że lubię śpiewać, nie? to uwaga wśród nocnej ciszy głos się rozchodzi wstańcie pasterze..! już mi się nie chce dalej, idę leżeć, na ciasto mam ochotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka, bejbe, co Ty się przejmujesz :D stało się i koniec, teraz można już tylko to, o czym rano gadałyśmy :D:D:D a jaśnie pani Halinka siedzi sobie przed tv z pudełkiem ptasiego mleczka (Wedla, Laurko :P:P:P) i sobie zajadam... obżeram się, właściwie :D i jeszcze mam ochotę na ananasa, stoi taki samotny, a u mnie w żołądku jest już ptasie mleczko, będzie mu weselej :D jeszcze dziś idziemy do babci, aż się boję pomyśleć, co tam będzie do jedzenia :D może będzie śledzik w śmietanie! :D pomyśleć by można, że w Polsce poza świetami nic się nie je, a przynajmniej je się mało, bo przychodzą święta i brzuchy puchną (mało składnie mi wyszło, to przez tę czekoladę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja chcę prawdziwą Pluję 😭 :D gadacie a mnie nie ma 😭 aj cant wizyt mazowsze bo jesem tu pkp :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś Ty, nie gadamy wcale :D:D:D do mję dojedziesz w godzinkę pekaesem :D:D Myszorku, pamiętaj, pozycje tylne są na chłopaków, każde inne na dziewczynki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie karkóweczka, boczuś, pasztet, sałatka, śledzie, ryba po grecku, ryba faszerowana, makowiec i wiele innych :D wszystko pyszne bo mamuiowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×