Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Hej Halinka! 🌻 super te kawały... :D Widze, ze tez juz nie spisz. A miałam plan dzis pospac ale cos mi sie nie udało... Wczoraj po \"Kryminalnych\" troche soie wynudziłam bo nie było nic normalnego w tv i usnełam na kanpaie. Śniła mi sie tesciowa- koszmar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Moluś :) 🌼 nie śpię, obudziłam się o 8.30, bo słoneczko mi w oczy świeciło :D bardzo miła pobudka, nie powiem :D no i teraz powoli się zbieram znowu do pisania :-o i jeszcze mnie od rana straszą ptasią grypą w Toruniu, oczywiście nie miała się gdzie przypałętać, tylko do mnie :D może to jeden z moich ostatnich postów, było mi bardzo miło Was wszystkie poznać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie widziałam w tv !!! To Halinka zmykaj do jakiegos marketru po jakis kombinezon i maski :P Ale tak serio to bedzie OK. Oj tak dawno nie byłam w Toruniu- teskni mi sie... A dzis dzien tesciowych...-hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba naprawdę się zaopatrzę w kombinezon i maskę :D całe szczęście, że ja się mogę nie zapuszczać nad Wisłę, jeśli to nie jest absolutnie konieczne, chociaż z Rubinkowa I nad Wisłę rzut beretem, nawet kaczki znad Wisły dzień spędzają między blokami i jak sobie idę na przystanek, to kwaczą na mnie :D dzień teściowych? uszczeliłam wpis nr 14000, jak miło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w tvn mowili noiedawno, ze dzis dzien tesciowych. Nic mojemu nie mowie bo jeszcze wymysli, ze mam dzwonic i składac jej zyczenia- niedoczekanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, nawet nie wiedziałam :D a jeśli jesteśmy przy tvn, to wczoraj oglądałam kawałek tego porannego programu, prowadzili Magda Mołek i Olivier Janiak, zaprosili do kuchni tego profesora fizyki, Turskiego, który miał im pokazać, że fizyka w kuchni też jest, no i mówi - mamy 2 jajka, po czym poznać, które jest ugotowane, a które surowe, Olivier Janiak odpowiada - ugotowane będzie ciepłe :D:D Turski - ale już wystygło, Janiak - a to ja znam tę sztuczkę, jak byłem mały, to często bawiłem się jajami :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre dobre- hehe To ostatnio w \"wydarzeniach\" na pol-sacie mowili o czekoladzie i prezentowali rzeczy zrobione z czekolady. I na konic p. Smoktunowicz patrzac na te stroje z czekolady stwierdziała \"a ja wole z połykiem\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam narazie. Ide budzic swojego bo chce isc na spacer. Pozniej wpadne jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz się zleję w majtasy :D:D:D zrobiłam sobie przerwę i weszłam na kafe i tak latam po topikach i trafiam na topik o wpadkach u lekarzy i w jednym poście napisano tak: 03.03] 20:23 tutuuu moj gin mowi do mnie: gin-prosze sie rozluznic ja-nie moge bo chce mi sie siku gin-tylko niech pani uwaza abym nie dostal po oczach fajny byl , ale kiepsko mnie leczyl wiec zmienilam na innego buahahahaha :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbyś normalnie jadła to byś nie miała kryzysu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się nazywa marnotrawstwo :D jakiś post ponoć teraz jesta ale ty chyba nie pościsz, co ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wolę batonik z płatkami kukurydzianymi :-) i jabło LOBO - bo tylko tym dysponuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Halinka, to SZALEŃSTWO - jak Ty kilogram przytyłaś ;-) Rybka - cześć :-) Laurkla Ty masz dzisiaj ten egzamin ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobitki! A ja własnie po sniadanku- oczywiscie owsianeczka i jestem pełna ze ledwo sie ruszam. A wcale duzo nie zjadłam. Wazyłam sie ostatnio i juz ponad 2 kilo mniej :). Ale jeszcze duzo przede mna. Ale ja nie schudne to sie przeciez nie bede wieszac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropcia, szaleństwo :D schudnięcie było wynikiem poważnych stresów uczuciowych, okupione mnóstwem nerwów, więc niech coś mi chociaż po nim zostanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka wiesz ten batonik i jabłko s apyszne a im więcej tak sobie mówię tym bardziej w to wierzę :-) a dzis u Ciebie ślisko na drogach? bo w Poznaniu troszkę - więc powolutku trzeba jeśdzic co ma swoje dobre strony bo zdążysz sie zastanowić nad kolejnym manewrem :-) Kropeczko :-) Masz rację Hali nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :-) mniej kilo to zawsze cos :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko tak z 10 to by sie przydało.... Spasłam sie przez troche ostatnie 3 lata. ale to przez piwo i nocne jedzenie- w skrocie byłam barmanka i piwko sie piło w duzych ilosciach i czesto sie jadło po nocach. I tak wyszło a raczej weszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybcia, ja to schudłam nawet całe 5 kilo :D i to kilo w górę teraz zaburza mi rachunek :D w nocy znowu padał śnieg, czy to się (sorry, muszę :D) kurrrrrrwa kiedyś skończy 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez sie chalinak rano nad tym zastanawiałam. Nawet lubie zime ale bez przesady !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi sie jakis chochlik wdarł ! i jak to teraz wyglada !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też zwątpiłam dzis rano jak zobaczyłam ten śnieg tym bardziej ,że w sobote kupiłam kwiatki do ogródka i juz by mi sie marzyło siać i patrzec jak rosną :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×