Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

cześć Laurka :-) fajnie, że jesteś :-) powiedz mi jak wygląda teraz egzamin na prawko? moja koleżanka zaczyna od poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanessssa
Sto, kopnij Ty tego buca centralnie. Woda sodowa uderzyla do glowy, a nie mozesz dyskretnie zaczac gdzies wychodzic, umawiac sie? Niech zobaczy co traci powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotana Bela bardzo mi się podoba :-D może zmienie nicka :-) Laurko wypraszam sobie te suche badyle ;-) :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z zazdrości - phi phi phi przy Twojej obecnej diecie i tych morderczych ćwiczeniach to będziesz suchszym badylkiem odemnie :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Laurka :) jedna rzecz mnie w tym nowym egzaminie zastanawia, a co bedzie jesli egzaminator zazyczy sobie parkowania miedzy dwoma czimis samochodami a bogu ducha winny kandydat na kierowce podczas tych manewrow uszkodzi komus samochod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę,że taki instruktor to chyba też człowiek i nie będzie chicął mieć problemów z ewentualnych uszkodzeń samochodów a tym bardziej tracic zniżek za wypłate z OC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bądźmy wyrozumiali przecież każdy kierowca kiedyś siedział w eLce ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą o wiele gorzej jak niedouczony kierowca wyjeżdża ze świeżutkim prawkiem , stuknie Cie na parkingu i ucieka - tu chociaż jest świadek :-) a stłuczki zdarzają się wszędzie :-) spoko Laurka dasz radę ja takie parkowanie równoległe to na 5 razy robie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto ... przestań tak mówić , bo dopóki sama się utwierdzasz w tym chorym przeświadczeniu ,że To Twój obowiązek to jak masz jego przekonać,że Cie krzywdzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto wierz mi ,że to co opowiadałaś o swoich obowiązkach domowych możesz śmiało podzielić na pół i rozciągnąć w czasie żeby dowiedezieć się co ja robię w domu - a też mam 2 dzieci :-) to co Ty robisz to nad nad gorliwość i dla mnie wzór niedościgniony ale tak naprawdę to troche Ci współczuje tej całej masy obowiązków :-( które na siebie wzięłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanessssa
Tak to jest jak takiemu bucowi popadnie taka kobieta, ktora nie dosyc ze zadba o dom, o dzieci, o niego to jeszcze czuje sie w obowiazku brac zwolnienia na dzieci kosztem pracy zawodowej. I we lbie sie chlopu przewraca, moze jest jakas osoba postronna ktora moglaby z nim porozmawiac i pewne rzeczy wyjasnic? Bo widze ze do Ciebie Sto juz jest nastawiony na anty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pracuję :-) i piję pyszną herbatkę - trukawkowo-waniliową a co porabia Twoja Plujka Laurko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie krzewy kupiłaś? planuje w tym roku posadzić coś ładnego w ogródku ale kompletnie sie na tym nie znam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pięciornik mówisz:-) śmieszna nazwa :-) może spróbuje ? moge go od razu do ziemi włożyc w ogródku czy najpierw do donicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę pójść do sklepu ogrodniczego czy np. na bazerze juz powinnam coś takiego kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... musze posprawdzać jakie mam możliwości koło siebie :-) ale chyba zacznę od jakiejs książki na ten temat i projektu :-) żegnam sie juz i do zobaczenia w poniedziałek - miłego weekendu dziewczynki pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie wyciągam topik z otchłani... mam przerwę w pisaniu :-o pies z kulawą nogą tu w weekend nie chodzi :D u mnie dziś piękne słoneczko i nawet o mężczyznach draniach za bardzo nie myślę ;) czeka mnie imprezowy tydzień, powinnam już dziś zacząć rozgrzewać wątróbkę, ale muszę pisać :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż zabrał żonę na pierwszą w jej życiu partię golfa. Oczywiściepierwsze uderzenie żony w piłeczkę i... okno stojącego obok polagolfowego domku zostaje rozbite. Mąż trochę się zdenerwował:- Mówiłem żebyś uważała a teraz trzeba będzie tam iść przepraszać imoże nawet zapłacić. Tak wiec golfisci idą do domku i pukają w jegodrzwi.Momentalnie dochodzi ze środka miły glos mężczyzny.- Proszę wejść. Po wejściu zauważają w domku: zbite kawałki szyby, rozbita starawazę i siedzącego na kanapie kolesia. Koleś pyta:- Czy to wy zbiliście szybę?- Tak... przepraszamy za to bardzo - odpowiadają golfisci.- Hm, właściwie to nie ma, za co. Jestem dżinem, który byłuwięziony w tej wazie kilkaset lat. Teraz powinienem spełnić trzy życzenia. Nieobrazicie się jak spełnię wam po jednym, a sam zostawię sobie jednona koniec?- Nie tak jest świetnie - odpowiada maź - ja bym chciał dostawaćmilion dolarów co roku.- Nie ma problemu - mówi dżin - do tego gwarantuje, że będzieszbardzo długo żył.- A ty młoda kobieto, czego chcesz?- Chciałabym mięć ogromny dom w każdym państwie, każdy znajlepszymi na świecie służącymi.- Mówisz i masz - odpowiada dżin - Do tego obiecuje ci, ze dożadnego z nich nikt się nigdy nie włamie.- A jakie jest twoje życzenie dżinie? - pyta małżeństwo..- Ponieważ tak długo byłem uwięziony nie marze o niczym innym jak oseksie z tobą - zwraca się do kobiety dżin.- I co ty na to kochanie? - pyta mąż - Mamy tyle kasy i domy....może się zgódź.Tak wiec żona kolesia z dżinem idzie na pięterko.... Calepopołudnie kochają się. Dżin jest wręcz nienasycony. Po 4 godzinachnieustannego seksu dżin złazi z kobiety, patrzy jej prosto w oczy i pyta:- Ile masz lat ty i twój mąż?- Oboje mamy po 35.- Pierdolisz? 35 lat i wierzycie w dzina?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Halinko :) Dzis za duzo sprzatałam i pobolewa mnie w brzuszku. A po za tym to jest OK- ładnie sie goi ale blizne bede miała duza ale olac. Jestem naznaczona ;) Ogolnie to mam nerwa dzis bo tesciowa mnie tak wkurza ze szok -wrrrr. Nie daje spokoju i nachodzi nas kazdego dnia! Mowie Ci co za kobita... A Ty co dzis porabiasz? Mi sie nudzi troszke i napiła bym sie czegos z % ale jeszcze nie moge. Pewnie jak juz bede mogła to 2 piwka walne i mnie wygnie-hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech, Moluś, co ja mogę robić 3 miesiące przed końcem studiów :D piszę pracę mag., w przerwach piszę pracę dyplomową z drugich studiów, a w przerwach uczę się angielskiego, bo egz. coraz bliżej :D dobrze przynajmniej, że jest post, to nie mam takiego ciśnienia na imprezowanie, ale i tak już mam dość :D to Ty się może tak nie przemęczaj, chłopa zagoń do sprzątania, Ty masz teraz taryfę ulgową :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło to masz faktycznie co robic.... ;) No chłop dzis robił i to ostro az teraz padł biedaczek i spi-hehe. A ja nie lubie nic nie robic, no moze czasem... Ale jutro odpoczywam na maksa- dobrze ze mam obiadek juz ugotowany... :) A dzis jeszcze dostalismy zaproszenie na wesele tylko cienko z kaska alemoze uda nam sie isc. Mam wielka ochote potanczyc, pojesc dobrych rzeczy i wypic co nie co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O \"Kryminalni\" sie zaczynaja- uciekam. Do juterka pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z topiku 25000 wpisów... :D:D:D Jadą dwie blondynki na rowerach. Nagle jedna zsiada i zaczyna spuszczać powietrze w obu kołach. - Co robisz? - pyta druga. - Spuszczam powietrze. - A po co? - Bo mam kierownicę za wysoko. Na to ta druga nerwowo odkręca siodełko i zamienia je miejscami z kierownicą. - A Ty co robisz? - Zawracam. Pierdole, nie będę jeździć z taką kretynką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×