Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

no wlasnie kropka, musisz poczekac na nowa skore, podobno najlepsze efekty po takich zabiegach sa po miesiacu kiedy to skora zdazy juz nowa urosnac(sic!) :-D i ta nowa to wyglada bardzo pieknie, bo jest nowa rzecz jasna:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto, mam zahartowaną cerę, byle kwas mi nie straszny ;-) No właśnie Laurka, nie chcę wyciągac, ale nie powiem, pewnie wszystkie nas tu zasmuciłaś swoim dołem 😘 na pocieszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
ale Kropka przecież ja Cię widziałam i jakoS nie zauważyłam, żeby Twoja cera wymagała robienia tych wszystkich strasznych rzeczy :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślisz, że 70% już jest taki groźny ? Bo ja słyszałam, że sa takie inne mocne kwasy, gdzie ryzyko powikłań jest bardzo duże, i właściwie szanse na dobrą skórę, są 50 na 50, i te zabiegi sie robi w szpitalu, i 3 dni w szpitalu leży. Nawet ja sie na to nigdy nie skuszę. Właśnie mnie moja dermatolog uświadomiła o niebezpieczeństwach takiego bardzo głębokiego złuszczania. A w ogóle to jest dobra, mam do niej zaufanie. Rybka, Emilka - dostałyście maile ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropka. czy Ty sugerujesz, że Laurka to pierdziel? w mordę jeża, zaraz wezmę tę drukarkę i o ścianę nią, drukuje mi z łaską po jednej stronie, a i to nie zawsze 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto, to miłe, że tak sądzisz, ale ja mam oczywiście zastrzeżenia. Jak mi skóra wydobrzeje, to zaczynam te Twoje maseczki :-) Laurka - takie doły to chyba każdą inteligentną osobe bez pracy, dopadają - i nie powinnaś na nie zwracać uwagi, bo one nie powodują nic dobrego. Przecież gdybyś miała możliwość pracy, to już byś tam pierwsza była !! Ale tej możliwości nie masz - i pewnie sie zastanawiasz, czy będzie ?? Kurcze trudno powiedzieć, ale to jest bardzo przykre, jak młode inteligentne osoby po studiach nie mogą znaleźć pracy. No żesz kuźwa 😠 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
no Laurka ja niedawno też tak miałam, bo z tamtej firmy mi przysłali, ze jednak nie, a na spotkaniu powiedzieli, że do drugiego etapu przeszłam, po cholere takie gadanie, robi się komuś nadzieję, a potem kopa w tyłek:(:( cieszę się, że przynajmniej udało mi się załatwić tą prace co teraz robię, ale to na dłuższą metę nie dla mnie, bo robię to przez internet a ja bym chciała wyjść do ludzi a tak to głównie w domu pracuję, ale najważniejsze, że mam stały dopływ gotówki ale szukam, szukam i jeszcze raz szukam, ciekawe co i kiedy z tego wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coś Ty Halik, przecież Laurka w tym samym czasie się wypowiedziała co pierdziel, ma usprawiedliwienie na \"blachę\" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropa nie dostałam :( Podaję II maila na który można do mnie pisać: emilka.skonieczna@wp.pl A ja się wkońcu obrobiła - uff. Ale u mnie ciepło, chyba ze 20 stopni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem nie pracowałam w ten sposób, jedyna osoba która coś takiego robi dla mojej firmy to grafik, nie wiem Laurka czy Cię to interesuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko, a Ty dostałaś maila ode mnie ? Dziewczyni, ja sie już żegnam, milegoi weekendu Wam życze, zwłaszcza Laurce 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez juz ide. Dzien szybko zleciał jak tak sie cały czas robi ;) Idziemy jeszcze na spacerek bo pieknie dzis na dworzu. Mam nadzieje, ze przepisy Rybko dotarły... 🌻 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też pomału się żegnam. Nie wiem czy bede miała czas zajrzeć w weekend, dlatego życzę udanego weekendu. Całuski👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
Laurka ja się zajmuję korektą tekstów, ale nie przez ogłoszenie to załatwiłam tylko po znajomosci, ale miałam szczęście, bo akurat szukali, kolega mnie polecił, dostałam kilka tekstów na próbę i zostałam przyjęta, dla mnie to też zajęcie tymczasowe, bo niestety nie jestem przyzwyczajona do siedzenia tyle godzin, bo do tej pory pracowałam w zupełnie inny sposób i czuję, że czasami mnie nosi i chciałabym iść "do ludzi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się żegnam dziewczyny, nie będzie mnie do piątku :-( będę pracowac ale nie w biurze... Laurko jeśli znasz programy graficzne to warto swoje CV wysyłać do firm reklamowych - w necie sa tego tysiące. Oni potrzebują grafików tzw. wolnych strzelców, ale nie wiem jaka to kasa ;-( Teraz są targi reklamy w Poznaniu www.mtp.pl -Euro-reklama tam masz spis takich firm :-) pa pa niestety maile nie dotarły ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto ja też szukam dodatkowej pracy zamieściłam ogłoszenie na iworku, ale totalna cisza, nikt się nieodezwał, może spróbuję jeszcze na gratce i innych portalach. Laurka to miałaś farta, ja teraz chcę nauczyć się jakiś programów graficznych - może wtedy się coś ruszy, bo znajomość Excela i innych programów office nic mi nie daje:( Właśnie dziewczyny, jakiego programu graficznego najlepiej się nauczyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
ja tylko na sekundkę :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja pierwszy raz jestem na wagarach nieposzłam na zajecia, ugotowałam obiad i idziemy zaraz na spacer, bo piękny dzień dziś mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww
ja piszcie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry. ja na moment, bo zaraz spadam, robię sobie wagary od parcy dziś, co nie ozn ze będe się nudziła - wprost przeciwnie - dziś wena naukowa - bilioteka + kombinowaniw kasy na szkołę - 300 zł mi brakuje. Myślę że porwałam się z motyką na słońce - jeśli chodzi o szkołę, ale zobaczymy. Mam tydzień czasu na skombinowanie, ewentualnie napiszę o przeniesienie tej płatności do 10 - go maja. Wtedy maoja niewielka pensyjka wpłynie:) Dobra spadam - miłego dzonka kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, jestem i ja. Ostatni tydzień w starej pracy - nie chce mi sie tu w ogóle chodzić, a z drugiej strony mam niewielki sentyment. Co porabiałyście w weekend ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
cześć, jestem i ja, zaraz kawkę idę zrobić :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
o Kropka, widzę, że tak samo napisałyśmy, ale nie ściągnęłam z Ciebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×