Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Sto nie wiem ale nie wierze w znudzenie sie druga osoba z dnia na dzien bez wyraznnej przyczyny, jakakolwiek by ona nie byla moze to byc np. inna kobieta, moga byc klopoty jakies wlasciwie w tej chwili nic innego nie przychodzi mi do glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no pewnie, rozwód to ostateczność, ale normalnie mi sie nóż w kieszeni otwiera, jak czytam, jaki ten Twój wajcha jest. Na razie to trwa 4 mies., ile jeszcze będziesz go obserwować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
no właśnie za długo już trwa i nioe widać poprawy tylko jest coraz gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
idę do sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiała - jak dla mnie to żadnej różnicy nie ma - chyba nie będę tego robic, tym bardziej, że dopiero wczoraj zeszła mi skóra - i już sie nie \"łuszczę\" - 12 dni nie można sie pokazać, a efekty, jak dla mnie, to prawie żadne. To już lepszy jest peeling w płatkach Avonu, znacznie tanszy, słabszy, ale efekty lepsze. Na razie nie robię sobie żadnych kwasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm, ponieważ już wiem, bo mnie dermatolog uświadomiła, to otwarte pory będę miała zawsze, więc chciałabym je spłycić, pozbyć sie przebarwień, ale tak porządnie, bo teraz przy 70% kwasie efekty są jak dla mnie takie same, jak po 10% z Avonu, znikają, ale powoli. No i zlikwidować powstające krostki, które nie zniknęły, a pojawiają sie nowe - jednym słowem - zawiodłam się :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać, mam jakąś grubą skórę ;-) Efekty są, ale słabe, jak na 70-cio procentowy kwas. Myślałam, że będzie nie wiadomo co, a nie jest. Natomiast mikrodermabrazji mi moja dermatolog nie poleca. Więc jestem w kropce - bo w sumie to już nie wiem, co mogę stosować. Chyba się na ta maseczkę z drożdży przerzucę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie wiem, chyba dlatego, że od czasu do czasu mam wypryski, i że by sie przeniosły przy mikrodermabrazji. Tak mi się wydaje, że coś takiego powiedziała. Więc wolę nie próbować. A Tobie schodzi skóra po mikrodermabrazji ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś kto was nie zna może pomyśleć nie wiem co, piszecie o tak mocnych zabiegach :D a ja widziałam i zdjęcia, i na żywo i cera OK. a tu o łuszczeniu i innych okropnościach, A FUJ :D ja już wolę o przepisach czytać :D wtedy przynajmniej na żołądku przyjemnie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie - ja sie właśnie próbuję odchudzać, więc wolę o jedzeniu nie czytać. W sobotę na zakupach sie wściekłam - w niektóre spodnie rozmiaru 38 nie mogłam sie dopiąć, wszędzie były dobre, tylko nie mogłam się dopiąć, w mojej, pożal się Boże, talii 😠 A moja siostra, która jest wyższa ode mnie, i ma trochę grubszą kość, ma płaski brzuch i bez problemu weszła w 38. Niech to ! 😡 Więc znowu powracam do nie jedzenia po 18.00 i zdrowego żywienia. Myszorek, a Ty mnie przecież nie widziałaś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam, że na zdjęciu. i to jakie zbliżenia :D a u mnie na odwrót, niektóre spodnie w biodrach 38, ale są sklepy gdzie i 40 w biodrach świetnie leżą :o ale czy 40 czy 38 zawsze muszę je zwężać w pasie :D no i z długości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli Myszorek masz ładną, kobiecą figurę, a nie taki \"rulon\", jak ja - w biodrach tyle samo, co w talii prawie 😠. Eee tam - ja też przeważnie musze spodnie skracać - a to dlatego (krawcowa mi wytłumaczyła), że robią różne rozmiary \"na grubość\" a na długość nie - i dlatego wszystkie rozmiary mają takie długie nogawki. Denerwuje mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
przyszłam:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
a gazetyi mleczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio robię prostą sałatkę, nie wiem czy zdrową :D : - 5-6 jajek - opakowanie paluszków krabowych (rozmrozić i przelać wrzątkiem) - wszystko pokroić i dodać dużo, dużo, dużo,dużo koperku - świeżego, mrożonego, w ostateczności tego z torebki :D do tego trochę majonezu i już. dla mnie pycha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgłodniałam :D ale nie ide do sklepu bo dziś wychodzę godzinę wcześniej - udało mi się zwolnić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×