Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

a ja cały czas jestem blondynką jasną lub złocistą - różnicy nie zauważam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bawię się w łącznika :classic_cool: warszawa zdobywa numer do gdańska przez poznań :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warszawa już nawet wysłała wiadomość do Gdańska :-) Dzieki Poznaniowi :-D A wiecie, po wczorajszym spotkaniu z Halinką, znowu mnie wzięło na jakieś globalne spotkanie. I tak kombinuję, co by tu wymyślic ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w weken farbuje bo odrosty i zleksza mi wyblakły pióra od słońca- czerwień owocu granatu sobie strzele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu akurat we wrześniu? :D mnie blond absolutnie nie pociąga i na dzień dzisiejszy never ever :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to czekoladki na głowie, absolutnie tak :D Kropka przecież tak zapuszczałaś ten swój kolorek i cieszyłaś się nim :D co ci się taknagle odmieniło, hę? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza, tez mi sie nigdy nie podobał, ale powoli, powoli, jak mi własne włosy odrastają, i okazują sie dość jasne w porównaniu z granatwoą czernią, to mnie tak korci i korci, i jak nie spróbuję, to ciąglę będę się zastanawiać, jak mi w blondzie. Czemu we wrześniu ? Bo teraz mam jeszcze rozjaśnione słoncem, i fajny jest kolor, a pod koniec września lekko ściemnieją, więc można je będzie pofarbować. Poza tym, we wrześniu o ileś milimetrów będę miała więcej swoich :-) A w ogóle to mi się śniło dzisiaj, że: miałam fryzurę jak Marylin Monroe, taka z jej wcześniejszych lat, i żółto pomarańczowy kolor włosów (fuj), wyrazisty makijaż, i uwaga, uwaga - grałam w Modzie na skuces !! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za długo za mną blond chodzi, wiec MUSZĘ ;-) No i teraz tylko mam szansę, ponieważ mam swoje włosy, jak pofarbuję, to znowu mi nikt nie będzie chciał blondu zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe. Kurcze ale to trzeba mieć łeb by wymyślać takie historie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś - to moja podświadomość jest taka \"barwna\" ;-) Sama bym w życiu na to nie wpadła. A żebyś Ty widziała jak ja tam wyglądałam ! Jak stare pudło - w tych sikowatych włosach, perlowym fiolecie na oczach i czerwonych ustach :-D :-D I w jakimś czadowym żakieciku z wielkimi plastikowymi guzikami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super jest! pamietam jak pare lat temu zrobiłam ten kolor to laski mnie na ulicy zaczepiły i mowiły, że kolor piękny mam :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka, Ty długo w tych czerwieniach na głowie chodzisz ? Bo nie powiem ten kolor tez mnie czasem kusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie każda blondynka wygląda kiczowato :-) ja mam nadzieję nie mam sikowatych włosów :-) a tak poważnie też sie dziwię Kropeczko że chcesz rozjaśnić włosy ... chociaż jeśli to proroczy sen to musisz spróbować :-) zawsze możesz przyciemnic przecież- plastikowe duze guziki jednak odradzam :-) ja długo miałam brązowe i czerwone ale od kiedy mam blond stwierdzam że chyba mi najlepiej w tym kolorze moze dlatego że mam niebiesko szare oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu sie tak dziwicie, że ja chcę ten blond ? Przecież mówiłyście, ze mi lepiej w jasnych :-) Laurka, ja w LO i na studiach miałam i czerwone i rude, i od tego czasu jakoś mi sie znudziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Kropka dobrze ci w tych twoich - jaśniejszych niż czarny :D ale blond to blond :D to bardzo duża różnica po prostu :D jak już będziesz piękną blondynką to pamiętaj o odrostach, nie ma dla mnie gorszego niechlujstwa niż choćby 2cm czarnych odrostów na blond głowie, wygląda to przeokropnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli blondzik :D w sumie ta aktorka raz jest ciemna, raz blondynka, i zawsze wygląda :D więc i tobie będzie dobrze, tylko inaczej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a taki to spoko! bo ja to zaraz myślałam o takim bardzo jasnym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mi odrosty nie przeszkadzają. Zresztą po każdym farbowaniu są odrosty. No i na początek, albo docelowo będę robiła tzw. balejage ;-) Tak od razu nie pójdę na żywioł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz się jednak Kropeczko liczyc z tym,że niestety uzyskanie odcienia który widzisz na zdjeciu będzie dosyć trudne bo przy farbowaniu niestety nigdy się do końca nie wie jak to będzie wygladać :-) Ja dopiero po roku dobrałam farbę która daje mi efekt o jaki mi chodziło... ale nie jest to oczywiście niemozliwe ;-) wiec jeśli bedziesz zdecydowana to do dzieła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuźwa, no i tego się Rybko boję, że znowu będę miała bliżej nieokreśloną żółć na głowie :-o Bo z blondem to ciężko cokolwiek przewidzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka, mnie najbardziej denerwowały odrosty po czarnych włosach, bo moje przy tych farbowanych wyglądały, jak szare. Strasznie mnie to wkurzało 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropcia wiem o czym mówisz, ale akurat takie odrosty nie są widoczne dla ludzi :D wiem, bo jak swoje koleżankom próbuję pokazać to się w głowę pukają :D ale rozejrzyj się po ulicy, czasem widać kobiety z ciemnymi odrostami na blond głowie czasem do połowy łba. o tym piszemy, bo jest to naprawdę ohydne :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×