Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

jestem, zaczytałam się :D dopiero dziś \"odkryłam\" widowisko \"CA IRA\" w mordę jeża :D poczytałam, znam już ceny biletów, właśnie maila wysłałam z pytaniem czy jakieś jeszcze zostały :D a teraz lecę :classic_cool: siju tumoroł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. Halinka, to poślizg przyjmuję, zatem do zobaczenia. A Laurka, mam nadzieje, że w ramach tego raportu to coś też do nas skrobniesz pod koniec dnia pracy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza to glos ludu
Zaden "naciągacz" zwany przedstawicielem handlowym nie siedzi 3 min w gabinecie. Raz byłam osłem i takiego przepuściłam. A leki każe sobie zapisywać z własnej wiedzy, nie z wiedzy "przedstawiciela handlowego" znaczy tego...lekarza :D Laurko ciesz się, że masz pracę ale pamiętaj - ona polega na wyzyskiwaniu chorych ludzi, na Twojej umięjętności "przekonania" lekarza do tego, ze lek jaki Ty oferujesz jest lepszy od taniego leku dostępnego w aptece ( a lekarza przekonasz dając mu kalkulator, organizer i wycieczkę na Seszele). Pracowałam tak ale nie nadaję się do kłamstw i zrezygnowałam po pół roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bos jak się najadłam. odkąd schudłam po chorobie i wszystkie spodnie są luźne, a te co były ciasne dobre, za dużo sobie pozwalam :D coś czuję, że nadrobię te 2 kg zanim się lato skończy :D ale jak się człowiek wygłodził przez tydzień to tak trudno potem sobie odmawiać 😭 :D wstawać babeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry! melduje się w deszczeowy poranek! Tak pada, że pierwszt raz od X czasu przyszliśmy z Pajączkiem na pieszo! Nie pisałam ale w sobote poszłam kupić upatrzony stolik i co??? Nie było go !!!😭 Ale zamówiłam i teraz pozostaje cierpliwie czekać. Teściowa wpadła obadać dywan- zdjeła klapek\\, pomacała nogą i poszła! Widać, że jej sie nie podobał. ale najważniejsze, że nam sie podoba! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Laurka nie daj sobie zepsuć radości :-) każdy z nas coś sprzedaje ... każdy wierzcie mi :-) i 80% z ludzi nie jest przekonana ,że produkt lub usługa którą mają do zaoferowania jest najlepsza. Pierwsza rzecz w dobrej sprzeadży to byc przekonanym do tego co się sprzedaje- jeśli Laurka sama to lekarstwo kupowała to najlepszy dowód że to wartościowa rzecz i teraz sprzedając tak naprawdę ona zadba o to aby jak najwięcej ludzi się przekonało że to dobry lek ja czasem kupuję leki promowane i myślę że każdy to robi bo inaczej nikt nie kupowałby ibupromu, apapu itd tylko tabletki z krzyżykiem a ile ludzi je kupuje jeszcze? wiadomo ,że są mniej skuteczne wiec bez sensu polegać na swojej wiedzy i nie przyjmować do wiadomości postępu.. ... kiedyś mówili że pociąg jeżdzi tak szybko że ludziom zabraknie tlenu... i gdyby ktoś nie promował tego do tej pory jeżdzilbyśmy konikiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ No ja nie mam netu w domu, więc nijak sie niczym nie mogłam pochwalić po spotkaniu z Matką Założycielką. Laurka, wątpię, żeby się owej pomarańczy chciało przeczytać cały nasz topik, i pozanać Ciebie. Jakby tak było, to by nie pisała, tego, co napisała, bo niewiele jest ludzi, którzy są tacy szczerzy, i dobrzy jak Ty. PS. Oczywiście poza naszym gronem :-) Moluś, a gdzie Ty wczoraj byłaś, jak Cię nie było ? Emila - a odezwij się tutaj, Ty Sto też mogłabyś coś bazgrnąć. Rybko - 🖐️ :-D 😘 Mysza - Ty tam się uspokój z tym nadrabianiem wagi, bo się znowu czymś, tfu tfu zatrujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam wczoraj ale jakoś nie miałam wczoraj cały dzień nastroju i nie chciało mi się gadać ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jesteś Moluś usprawiedliwiona :D też czasem tak mam. teraz ćwierkam bo przy nadziei jestem,ale jak mi coś nie wypali to będę bluzgać następnych kilka tygodni ;) Kropka, proszę mnie stresować pilnowaniem wagi :P :D i jak po spotkaniu z Halikiem ? pisz kobieto :D fajna jest, nie ? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie, że fajna, ale jednym jestem rozczarowana ;-) Halina w żaden sposób, pod żadnym kątem i z żadnej strony NIE PRZYPOOMINA SZCZERZUJI :-D :-D ;-) ;-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie zabrzmiało Myszokru \" bo przy nadzieji jestem\" :D hehe Właśnie Kropcia pisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhahaha :D ale to że jest malutka, chudzielec i gaduła się zgadzało ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo tak kiedys pisała, że podobna, i w ogóle. Poza tym jaka Halinka jest \"rozsądna i poważna\" w porównaniu z tym, co tu czasem pisze :-) Fajnie, że jest w Wawie - to już jest nas 3 z koalicji, tak jak Was z Poznania. Można by jaieś konkursy zrobić ;-) Moluś - teściowa Twoja widzać, musi wszystko i wszystkich skrytykować - jest w przyrodzie taki typ kobiet - należy na nie nie zwracać uwagi - po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No gaduła jest - ale chyba obie gadałyśmy dużo, chudzinka - a i owszem, ale nie jest \"taka mała\", jak myślałam. Bez przesady - ja byłam w 3cm butach, czyli miałam 171 cm, a Ona w płaściutkich klapkach, czyli miała no góra 160 cm. I jakoś tak bardzo mi się niska nie wydała. Halina - urosłaś w moich oczach :-D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że rozsądna mogę ewetualnie przytaknąć :D ale poważna ? :D bosz, Kropka chyba spotkałaś się z jakąś inną Halinką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poważna, bo poważne tematy poruszałyśmy - o związkach, więc sama wiesz.......... No i nie \"poważna\" w tym sensie, że \"grobowa mina\", itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś Ty się nie przejmuj takimi sprawami- grunt że dywanik Tobie się podoba :-) Kropcia to Wy tylko na poważnie rozmawiałyście? żadnych śmiesznych historyjek i śmiechów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą, może jak sie dzisiaj pojawi, to sama powie, czy jest poważna, czy nie ? :-) A tak w ogóle to gdzie jest Laurka ?? Nie mówcie, że śpi, bo w to nie uwierzę ;-) Pewnie gdzieś pojechała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No były śmiechy, historyjek śmiesznych, to nie pamiętam. Rybka, a Ty się nie wybierasz może do stolicy ?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaa jasne, Laurita, Wy się po prostu upiłyście jak małe \"meserszmity\" :-D :-D To Ty może i szczeżuję widziałaś ;-) A my grzecznie przy kawie siedziałyśmy, no i fakt - czasu mało miałyśmy, bo coś ponad godzinę. Więc tak krótko, to nie wypatrzyłam tego czegoś na \"SZ\" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko na razie nie, a jak jade to niestety ze spotkania na spotkanie żeby o rozsądnej godzinie wyjechać do Poznania :-) ale gdyby kiedys jakimś cudem przytrafiło mi się że będę mieć choc 10 minut to zaraz dam CI znać ;-) No Moluś jakbyś tak u teściowej niewinnie klapeczek zsunęła z nogi i pomacała jej dywan dopiero byłaby zabawa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i tak będziesz bardzo dużo jeździć. Szkoda, że Warszawa nie zalicza sie do tzw. Północy :-) A kiedy zaczynasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doszłam do 792 strony, zaległości jeszcze kupa:) Laurko gratuluję pracy. pozdrawiam was 👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jest jakiś cień szansy Laurka na spotkanie, jak Ty tu tydzień będziesz siedzieć ?? I nie mów, ze nie :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka wychodne?? to gdzie Ty jedziesz ?? swoją drogą dobrze się integrować z ludźmi w branży przy takiej okazji :-) zawsze jednak możesz wyskoczyć wczesnym rankiem pod rotundę i spotkać się z Kropeczka na minutkę :-) o 4 rano chyba się nie będziesz szkolić :-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×