Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iiiisssaa

Skąd w Was tyle nienawiści do kobiet i ich ciał?

Polecane posty

Gość hgghc
a wiec po kolei, pisalas o nienawiscie tak: - z dużymi wargami sromowymi - mi tam sie podobaja - ale nawet kilka wypowiedzi było o "bułeczkach" (małych wargach) - tez sie podobaja, wogole lubie wszsytkei cipki (odpadaja z naprawde przerosnietymi kilku cm letaczkami, bo to juz nie mineta ale robienie loda :/ ) - z paroma kg nadwagi - pare kg cialka nie przeszkadza, jednak nadwaga, nawet 1kg oznacza o wiele wiecej zbednych kg. np jesli jest jakas modelka to ona do nadwagi ma powiedzmy 10 kg, jak jakas laska jest od niej 5 kg ciezsza to chociaz nie ma nadwagi wyglada gorzej od modelki. wiec chodzi o to ze TROSZKE CIALKA NIE PRZESZKADZA, PRZECIWNIE, nikt nie lubi wychudzonych, tylko zgrabne kobiety, jednak nikomu nie podobaja sie tluste spalaki z nadwagam, podwojnynm podbrudkiem i opona z traktora na brzuchu. pare kg a pare ton to roznica ! - które aby mieć orgazm muszą mieć wyprostowane nogi - pierwsze slusze, ale idiotyzm - z obwisłym biustem - owszem, to sie moze nie podobac ale nie skresla od razu kobiety, jak wszystko inne ma zajebiste to mozna z tym zyc ;) - z rozstępami - one sa przewaznie po porodzie, jak moja kobieta bedzie miala rozstepy po urodzeniu naszego dziecka to bede je calowal codziennie za to co wycierpiala w czasie porodu - z krzywymi nogami - musza byc naprawde krzywe aby to zauwazyc - z jasną karnacją - ja nienawidze solar itd. zasrane blacharstwo. dla mnie jasna karnacja to zaleta, uwbielbian naturalne jasne kobietki tak wiec nie sugeruj sie powszechna opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suede
rozstepy nie sa po porodzie wcale ;| czesto to sprawa genetyki. jak ktos je duzo chipsow fast foodow itp to ma rozstepy nawet w wieku 13 lat i co z tego :|:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suede
tzn po porodzie tez ale nie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkjhgslidvb
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pimpolimpo
a mnie dziwi ile nienawisci do drugiej kobiety w kobiecie....to wstretne ale przez to forum zaczynam coraz mniej lubic moja plec gdy czytam niektore komentarze....przede wszystkim dlaczego kobieta nie potrafi przyznac ze inna dziewczyna jest bardzo ladna? nie potraficie tego....kiedys specjalnie zalozylam taki temat, dalam zdjecie slicznej dziewczyny....zadna nie potrafila napisac po prostu-tak, ona jest rzeczywiscie ladna. To przykre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×