Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Grzywa -> no ja tez nie slyszalam - ale to byl rozstep raczej bo nawet skora byla napieta i zrobil sie w najwiekszym miejscu swedzenia, byl jeszcze b. delikatnie zarozowiony, ale ja wiedzialam ze to moj wrog i udalo mi sie go zwalczyc we wczesnym stadium. Tak mysle. Chyba ze to bylo zadrapanie, ale raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa czyli to usg 4D to animacje :) Ale ten wybryk z noga i nosem... Toz to jakis czlowiek guma ;) Wiecie.. zerknelam na noworodka.. ciaza tydzien po tygodniu.. i nawet w 20 tygodniu pokazane jest usg calego malca.. No to mam mnimalne szanse :) A do tego sie zdziwilam.. pisza ze dziecko ma ok 10-12 cmm no to moje dziecko to chyba jakies starsznie niesmiale jest i sie ukrylo.. bo nic nie widac... A lekarz jak mi robil usg teraz to \"szukal\" je i znalazl tuz nad hmmm okreslmy to koscia lonowa...zaraz na samym dole... jakby siedzialo i pilnowalo wejscia przy szyjce macicy :D Mam jakies przewrotne, skromne i niesmiale dziecko... albo strasznie dowcipne ;) ide robic ten obiadek... smacznego!!!:D i Wam zycze.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaT
Wyslalam ci imie psiaka i koljna fote tym razem brzuszka i zaraz wysle ci z wakacji z nad morza tuz przed ciaza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi na szczęście jeszcze żadna różowa niespodzianka nie wyskoczyła. Oglądam mleczarnie codziennie z każdej strony i nic. Mam nadzieje ze na moim brzucholku tez nic sie nie pojawi. Robię co mogę...smaruję i masuję. Moja mamuśka nie miała z tym problemów, a występowanie rozstępów często jest uwarunkowane genetycznie. Trzeba tez pamiętać o diecie. Starać się spożywać dużo cynku i krzemu, ale jeżeli chodzi o ciąże, to największe znaczenie ma ilość hormonu ( nie pamiętam nazwy), wydzielanego w okresie ciąży. Ciężka sprawa z tymi rozstępami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaT
Lucky lady jetses? sle ci fotki dostalas juz z nad morza! szukam cos co by sie jeszcze nadawalo i meza wysle a ze slubu to ja takich extra to nie mam bo byl narazie sam cywilny i gruba beczka bylam juz hihih bo 5 miesiac hihiii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rusałako... To jest jakoś tak. Na 3D masz tylko zdjęcie to ( jakiś aparat trzy-głowicowy), a na 4D rejestrujesz konkretne ruchy (aparat cztero-głowicowy). Na aparacie 3D nie zarejestrujesz ruchu tylko zrobisz zdjęcie, a na 4D zrobisz jedno i drugie. Możliwe ze cos pokręciłam. Jeżeli tak to niech to ktoś sprostuje. Bo wiecie...tu cos przeczytam...tam usłyszę i tak to zrozumiałam:) Przesyłam ci fotkę z 3D http://www.noworodek.pl/images/4d/US_10.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny!! Właśnie wrócilismy z usg mój syn jest zdrowy i nie dał sie nam z fotografować...:( ruszał sie i kopał przez całe badanie hihi Najwazniejsze że wszystko jest ok ze mna i z moim bąblem...❤️ za dwa tygodnie ide do szkoły rodzenia doktor powiedział że chyba kosztyje 20 zł co miesiąc spotkania dwa razy w tyg czy to jest normalna kwota??nie za mało??? prowadza ja położne z kołobrzegu... kuchnia juz jest a lodówke maja przywiez po 18 ale mam dzisiaj dobry humor...papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amberku... Pozdrawiam więc Twojego zdrowego bąbla!!!:) Ja tez mam dziś świetny humor, mimo że moje kochanie pojechało służbowo i nie będzie go do piątku. Mam straszną ochotę gdzieś wyskoczyć, potańczyć. Ehhh...by się poszalało na parkiecie, ale kluby strasznie zadymione wiec odpada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzywa ja tez mam straszna ochote na jakieś balety hihi ale z moim wielkim brzusiem to chyba nie mozliwe i te wstretne papierosy fuj... ale wpadnij jutro do mnie do pójdziemy na spacerek nad morze hihi:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ale macie faaaaaaaaajne brzuszki (podejrzałam Wasze zdjęcia) mam nadzieję, że niedługo też będę taki miała, bo mam termin na 1.06 a narazie to tyję wszędzie, tylko nie na brzuchu :( Pozdrawiam cieplutko 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amberku... Dzięki za zaproszenie. Uwierz mi że chętnie bym skorzystała, ale z Wrocławia mam trochę daleko:) A nad morzem to ostatnio byłam w 2003r. W 2004 był ślub, a 2005 byłam w górach. Tęskni mi się za Bałtykiem. Było tak strasznie romantycznie wtedy... Oooo nie... zaraz zacznę tęsknić za moim mężusiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzywa- to teraz w 2006 w wakacje -kołobrzeg city :):):) tylko się nie smuć bo dzidzi też będzie smutno,wyslij smsa to męża odrazu ci się zrobi lepiej na serduszku...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutno mi dzis... zgubilam moja piekna teczuszke z krecikiem... zagraniczna byla, prosto z Czech... i do tego od Mamusi... szlag by to!!! zostawiłam na przystanku i jakis baran ją zabrał!!! pół godziny p.óźniej już jej nie było :( płakałam przez pół godziny, żeby tam jeszcze co cennego było, książka dla nauczyciela zaledwie z cennych rzeczy, warta 30zł, która przyda się tylko nauczycielowi. eh... szkoda gadac :( Ja tez mam pierwsze rozstepy na lewej piersi i na prawej tez zaczynaja sie pojawiac, smaruje się i co? jajo, i tak są :( cieszymy się że jesteśmy z Wami wszystkimi na stronce :) to miłe tak patrzeć na Was :) Pawełek też przeglądał ze mną zdjęcia, Ania podobają Mu się Twoje nogi hihihihihihi ;) A ślubne już wogole są super... Lucky- tez mam dokladnie takie bóle kości ogonowej, nie martw się tym prawkiem, bedzie dobrze... to jest do przejscia - nieistotne za ktorym wrazem, wazne, ze jest potem satysfakcja... z doswiadczenia wiem, ze fajnie sie uczy, jesli Twoj Mężczyzna ma prawko to niech Cie wezmie na te trasy ktorymi jeżdzą najczęściej egzaminatorzy i poobserwuj jak się zachowuje, jak wygladają poszczegolne skrzyzowania, co kiedy robic niech Ci mowi - mi to pomoglo jak mnie Rodzice tak zabierali i mowili wszystko :) trzymam kciuki! Biedrona - coraz czesciej zaczynamy myslec ze to mala biedroneczka :) a nie biedronek tak jak na poczatku, a najsmieszniejsze, ża jak będzie dziewczynka to raczej na pewno bedzie Julka hihihi -= na życzenie Dziadka :) A twoje zdjecie jak tak lezysz a w tle góry jest BOSKIE!!!! Cos jeszcze... aha szwagierka pisala, ze ma juz dla nas wózek, i ze non stop kupuje ubranka, mamy posciel, kolderki... tylko czekac az to zwieziemy... I NAJWAŻNIEJSZE - przeprowadzamy się od 1 lutego do kawalerki w domku jednorodzinnym o pow 40 m.kw., z dostepem do ogrodu :) tylko musimy skombinowac jakies meble i pralke... a poza tym, po przemysleniach doszlismy do wniosku ze nie mamy nic... np nawet głupich garnkow czy jakis pierdol typu chochelka albo serwis obiadowy... mamy jeden garnek i kilka kubkow... ale damy rade, bedzoiemy juz tylko w trojke :) i w koncu mamy najwazniejsze... Siebie i Nasz Maleńki Skarbek - zrodlo naszego szczescia... wystarczy poki co, z reszta damy sobie rade :) A Dzidzia kopie i chyba dwa dni temu tzn w niedziele wieczorkiem mialo czkawke bo takich rytmicznych uderzen przez dwie, trzy minuty nie mialam wczesniej. poza tym kopie, a Tatko całuje i nie może uwierzyć, że tak mocno.... myślę, że Paweł tak naprawde teraz zaczyna czuc ze tam jest Życie... Aha i dzieje si ę cos takiego, zdarzylo sie wczesniej dwa razy i w niedziele znow, że strasznie zrobil mi sie w jednym miejscu twardy brzuch i taka gula, jakby ogromny skurcz w jednym miejscu... wiecie co odkrylismy???? ze to Maleństwo nasze wypycha tak główkę!!!!! mało się nie popłakałam... ojej... ale napisalam, p[rzepraszam, że sie tak rozpisalam, ale chcialam sie tym wszystkim z Wami podzielić! Buziaczki!!! A jak sie wyprowadzimy to chyba nie bedziemy mieli internetu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladybird a gdzie dokładnie będziecie mieszkać??? no i jak nie bedziecie miec internetu...???:(:(:( w takim razie zbankrutujemy na smsy hihi sliczny 🌻 dla ciebie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na os Ławica, zaraz koło lotniska, niby daleko ale tak naprawde blisko, przede wszystkim: na Polną 15 min, Kaponiera 20 min, a dojazd do pracy taki mniej wiecej jak teraz - czyli kolo pol godznki. A internetu nie bedzie z tego wzgledu ze tam moze byc tylko radiowy a my jesli sie obkupimy, to na pewno nie bedziemy mieli kasy, zeby kupic sprzecik :( ale mamy telefony... a co do wyprawki to napisz koniecznie kiedy przyjezdzasz i co masz zamiar kupic ( wozek, łózeczko, ciuszki???) Sciskamy Cie Aneczko bardzo mocno! Was dziewczęta piękne i brzuchate również;) Buziaczki! aha, a w pracy bylo dzis nawet sympatycznie, moj \"ulubiony\" stonowal, mam nadzieje ze na dobre :) nie mam juz stresorka przed nastepnym dniem w pracy... to najwazniejsze :) I juz wiem jedną rzecz o Naszym Dzidziulku - albo będzie nienawidzil tamburyna albo bedzie duzo tańczyl - jak sie dzis bawilismy z dzieciaczkami i uzywalam tamburynu Maleństwo kopało, ale mam wrażenie, że to nie były kopniaki radości, tylko, że się wkurzało... bo piskliwy raczej ten przyrząd! Buziolki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja 24
Cześć . Chyba jeszcze spicie :). My już wstaliśmy i właśnie kończymy jeść sniadanko . Za oknem swieci piękni słoneczko zapowiada sięsuper dzień :):):). Błogie lenistwo nic nie mamm dzisiaj do zrobienia cały dzień dla mnie i dzidzi . Może wybiore się na jakieś małe buszowanko po sklepach dla dzieciaczków . pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Majóweczki po wczorajszej wizycie u gin postanowiłam wam zdac relację co i jak. po pierwsze: wolno jeśc przetwory z wątroby, a nawet są wskazane bo zawieraja duzo żelaza, najlepiej oczywiście pieczona wątróbkę, bo w pasztetach czort wie co sie znajduje. po drugie: te bóle kości łonowej albo i całej miednicy mniejszej (tam na dole) sa normalnymi obiawami poniewaz świadczy to o rozluźnianiu się spojenia łonowego, jak wiemy potrzebne do porodu. jednak gdyby sie to stało bardziej bolesne lub wręczy wyczówalne takie rozłażenie kości natychmiast należy się zgłosić do lekarza i leżeć w łużku bo nadmierne rozluźnienie spojenia może powodować przedwczesny poród (poprostu prawie się gubi dziecko gdyż nie ma go co trzymać) oczywiscie dotyczy to jedynie przypadków kiedy dzidzia jest już ustawiona do wyjścia jeżeli jest tak jak moja w poprzek to nie wypadnie, ale mam na siebie uważać. W związku z tym zagrożeniem nici z moich ćwiczeń dla ciężarnych a przydałyby się bo już jestm jak tłusta rózowa swinka, po świętach 5kg na plusie. Koszmar. Na rozstępy polecam Mustellę żel na blizny i rostępy, sprawdza się a paskództwa powoli znikają z moich mleczarni bezpowrotnie. Co prawda nie jest tani ale warto zainwestować w ładny biust. po trzecie: Jak któraś ma już uruchomioną produkcje mleka to jest jak najbardziej normalne, że czasem nam troszkę tego płynu z cycuchów pocieknie. po czwarte: dzieci takie jak nasze maja już unormowane cas snu i aktywności, a ciągu doby powinnyśmy odczówać od 4 grup ruchów tzn. rusza się, śpi , rusza się, śpi itd. Może oczywiście być więcej. jakby dzidzia się nie ruszała przez więcej niż 10 godzin do szpitala natychmiast. Chyba tyle więcej nie pamiętam Trzymajcie się jeszcze uzupełnię tabelkę jak ją gdzies znajdę i odezwe się później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
************************************************************************************* nick... ....termin porodu...kg.nabyte..obwod......miasto.......płeć *************************************************************************************** EVI_1985.......????????.......????.........????........................chłopiec Roza_..........29.04.06.....????.........????................................... amber-ania....01.05.06.....7kg........90cm........Kołobrzeg...chłopiec sissi............01.05.06......????.........????................................... L.Rosa..........01.05.06.....????.........????................................... Beatelka........02.05.06....????.........????..........Białystok.............. ania_23.........03.05.06....3kg.........????................................... Kasika1.........03.05.06.....1kg.........85cm................................ matitka.........04.05.06.....2kg........104cm..................chłopiec? aga133..........04.05.06….10kg....102cm....Czechowice-Dz..chłopiec chimera.........04.05.06…..5kg........82cm.....Tychy.....dziewczynka Rosiczka........05.05.06…..0,5kg........????.................................. Anic77..........05.05.06....0kg..........90cm +4)............................ amelia-c.......05.05.06....5,5kg........86cm.................dziewczynka anuśka 25......05.05.06.....-5kg.........????.................................. biedrona28.....07.05.06.....8kg........93cm.....Toruń....dziewczynka Majoweczka....09.05.06.....2kg.........82cm......Warszawa............ agula-20........09.05.06.....-2,5kg......????.................................. mada lena......10.05.06......3kg........83cm.......Myszków....chłopiec msoszka.......10.05.06........9kg........????.........Rzeszów.............. MAGDYCHA.....13 05 06 ... ..4kg.......??? .........Rzeszów.....chłopiec jodełka.........14.05.06.......1kg........????.................................. joannaT.......14.05.06........7hg........????..........Warszawa........... Maja24.......15.05.06......6kg........???........Częstochowa...chłopiec Luckylady.....15.05.06.......5kg........????................................... Efciak.........16.05.06.......5kg.........83cm........Zgierz................ aleq............19.05.06.......1kg.........????...........Katowice............ Gonia78.......19.05.06........2,7kg......90cm........Poznan.............. Qassandra.....20.05.06.......5kg.........????..........Kraków.............. karolayna......20.05.06.......3kg........????.................................. ladybird........21.05.06.......6kg........93cm.........Poznan.............. Zuwiolka.......21.05.06......7kg........79cm.........Gdańsk....chłopiec tatia............22.05.06.......3kg........64cm.........Słupsk............... Kinia25.........23.05.06.......9kg........105cm...........Kraków.............. gaga26.........25.05.06.......4kg........88cm.........Jelenia Góra....... Doro............25.05.06.......1kg........????.................................. muszka27......25.05.06.......0kg........74cm............................... ognicha........23-27.05.06....????........????.................................. Grzywa.........27.05.06.......4kg......dużo..........Wrocław.......... Mycha169......28.05.06.......????.........????................................. gwiazdeczka2..29.05.06......????.........????................................. justka23........29.05.06......????.........????................................. aaguullaa.......30.05.06......????.........????................................. Paula24.........05.06.06......????.........????................................. niedługo wystartuję w konkursie na największego wieloryba kafeterii :( Połowa ciązy a ze mnie już taki grubas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kinia! Nie martw się kilogramami bo ja też czuję że cię gonię coraz ciaśniej. A u lekarza chyba miałaś ściągawkę bo tyle się dowiedziałąś ja to o połowie zapominam z wrażenia wystarczy że zobaczę maleństwo na ekranie. Kurdę gdzieś posiałam cm i nie mam jak zmierzyć brzucholka a z pewnością ma ok 100 cm. Ja już dawno nie śpię tradycyjnie popudko o 540, ale za to jutro pośpię bo idę na badania i wzęłam sobie wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia jestes kochana ze zapytalas o watrobke :-)) Nie martw sie waga i staraj sie nie przytyc wiecej - nie ma co sie obzerac, choc taki jest apetyt :-) Ja sobie czasem odmawiam slodycze ale wiem ze to i tak nie do konca zalezy od jedzenia. Pamietaj ze masz jeszcze prawie cale pol roku zeby nie nabyc wiecej tluszczu tylko lapac kilogramy w dzidzie i wody plodowe. A to ciekawe z rozstepami - powiedz co spraktykowalas z ta mustella? jakie mialas rozstepiki i jak dlugo sie usuwaly? Czy to naprawde pomaga?? bo ja mam takie jeszcze sprzed 10 lat na pupce ;-) Ciekawe jak to usuwa blizny?? Czy tylko rozjasnia czerwone?? Buziaczki. PS Na stronce dodalam zdjecia Joasi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Brzuchate. Kinia...z tym wielorybem to chyba trochę przesadziłaś:) Nie będzie aż tak źle . A jeżeli o Mustele to używałam jej od momentu kiedy się dowiedziałam że jestem w ciąży i nawet jeden mi się nie zrobił. Teraz używam specjalnej oliwki do masażu. Narazie zdaje egzamin. Dziewczyny!!! Co ten mój bąbel wczoraj wyprawiał to normalnie szok!!! Wprawiał w drgania całe moje łono!!! Szkoda że tatunio tego nie widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za pocieszenie dziewczyny! Luckylady ja używam Mustelli specjalnie dla kobiet w ciązy, taki żel do miejscowego smarowania juz na istniejące rozstępy i blizny jest rewelacyjny. Mi jak zaczeły mleczarnie rosnąc to nie mgłam na nie patrzeć tyle mi wyskoczyło tych okropnych czerwonych szram, dosłownie miałam taki wianuszek dookoła brodawek. Zaczełam używać tego kremu jakieś 3 tygodnie temu i szramki bledną a te mniejsze juz całkiem zniknęły, nie daje się dużo tego kremu a butelka spora to i na dłużej wystarczy. Mam jeszcze krem na ujędrnirnie biustu bo nie chce by pod koniec karmienia mój mężus moich cycuszków koło pępka szukał. pozatym to jest rewelacyjna seria bo maja kosmetyki na czas po porodzie, żeby można było szybko wrócić do stanu jako takiej męskiej uzywalności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje maleństwo też szaleje i chyba ma dość często czkawkę. Jakoś wczoraj wieczorem zauważyłam że brzuch uniósł mi się do góry kiedyś maiłam niżej. macie coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na szczęście nie mam żadnych rostępów a używm tylko oliwki w żelu dla dzieci. Na biuście nie spodziewam się ich w ogóle bo zbyt nie rośnie ciągle mam te same staniki których używałam przed ciążą a na brzuchu miałam niezły zapas tłuszczyku a to podobno pomaga uniknąć rozstępów w czasie ciązy. Chociaż jeden plus z tego tłuszczu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm aa czy ten krem pojedrniajacy biust mozna stosowac w trakcie ciazy, czy dopiero po, i czy mozna z nim karmic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucky...te kosmetyki są specjalnie przeznaczone dla kobiet w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa... jeszcze jedno Ta mustella jest bardzo wydajna. Mi tez jedna butla wystarczyła na bardzo długo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×