Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Gość elinova
Pusto tu dziś u nas.... Wszystkie pewnie przemęczone po weekendzie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!! :D widze ,same nowe majoweczki ,a gdzie podziały sie \"stare\" znajome??? ;) ech ta wyprawka tez czaesm nie daje mi spokoju ,bo do szpitala nie mam jeszcze kompletnie nic-no z wyjatkiem reczników....dla dzidzi tylko 3 śpiochy,i 10 body z krótkim rekawem ,no i kocyk....a wiec niewiele.... 🌻 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem!!!!!!!!!!!!! właśnie wróciłam od gina,jesteśmy zdrowi i duzi mój babel waży juz 2 kg ❤️ mam zdjecie gdzie widac samego siusiaka bardzo dokładnie:):):) kazałam mu sprawdzic pępowine mam trzy naczyniowa to bardzo dobrze:) wód płodowych tez mam duzo i to tez dobrze:):):) nagralismy mojego szkraba na cd... jestem bardzo szczęśliwa że jest wszystko dobrze!!! Lucky-zaraz ci prześle zdjecie i filmik:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brigido 26- wróciłaś juz od gina??? jak u ciebie??? Na filmie widac tylko bijące serduszko no i tego siusiaka bo mały leży główka w dół ale buzką tez w dół i nie moglismy zobaczyć jego pięknej buzki... a pozatym cały czas sie zasłaniał rączkami:):):) Jak któras chce to moge wam przesłać filmik...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Amber ja chętnie obejrzę Twojego malucha...Proszę o filmik i zdjęcia na sylwia.cw@wp.pl Z góry dziękuję 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy USG jest szkodliwe? Nawet najprostszy zabieg jest zawsze obarczony pewną dozą ryzyka. W przypadku USG nie jest ono zbyt duże. Energia fal ultradźwiękowych jest niewielka, dlatego możliwość uszkodzenia narządów wewnętrznych jest znikoma. Nie oznacza to jednak, że można i bez specjalnych powodów wykonywać tego typu badanie. Dotyczy to zwłaszcza kobiet w ciąży. Nie ma sensu robienie co miesiąc USG płodu tylko po to, żeby się przekonać, czy \"na pewno wszystko jest w porządku\". Struktura młodego ludzkiego życia jest zbyt delikatna, żeby ją niepotrzebnie narażać, nawet jeżeli ryzyko uszkodzeń nie jest duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ja też już w domu.Po powrocie zrobiliśmy sobie z Maluszkiem drzemkę :-D amber--> cieszę się,że u Ciebie i Maluszka wszystko dobrze :-). a teraz Wam napiszę co powiedział mi mój lekarz dzisiaj: pytałam o statystykę jak to kobiety rodzą ( przed terminem, w terminie, po terminie) no i okazuje się,że przy I-wszej ciązy przeważnie jest poród po terminie.Dodam,że mnie o uspokoiło bo od kilku dni tylko nad tym myślałam.Pytałam też o te skurcze i o twardy brzuszek no i lekarz powiedział,że jeśli trwa to ponad godzinę, a skurczy silnych jest ponad 8 to powinno się pojachać do szpitala.Ja narazie miałam skurcze, ale to nie były silne i nie trwały ponad godzinę, więc też się uspokoiłam.Tak to u mnie wszystko w porządku :-).Gdzieś za 5 tygodni zobaczę mojego Synka bo wtedy jestem umówiona na następne usg.W przychodni państwowej usg ma się 3-4 razy w czasei całej ciązy i trzecie czeka mnie właśnie za 5 tygodni i nie mogę się już doczekać.Mój kochany Synek dziś w miarę spokojny :-). Ja jestem wykończona po lekarzu bo kosztuje mnie to dużo stresu. aaaaa i jeszcze jedno : DZIEWCZYNY ODPOCZYWAJCIE DUŻO BO ŁOŻYSKO LEPIEJ WTEDY PRACUJE, DZIECI SIĘ ODŻYWIAJĄ I DOBRZE TO ROBI KAŻDEJ KOBIECIE W CIĄZY.Jak będziemy spokojne i wypoczęte to wszystko będzie dobrze :-).Także ODPOCZYWAJCIE !!!DBAJCIE O SIEBIE !!! Pozdrawiam i życzę dobrej nocy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzywa, co tam u ciebie? jade w piatek na wizyte, ale do gabinetu. nie wiem jeszcze, kogo nosze pod sercem, ale tak na prawde, wazne jest jego zdrowie. poza tym, ciuchy zaczne kupować dopiero na ostatnia chwile na razie nie mam nic dla dziecka, teraz zreszta nie ma z tym problemow. pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiak 26
Dzień dobry Mamusie.Co to tak słabo się dzisiaj rusza?My nie śpimy od 8.Jakoś ostatnio nie mogę spać i pomyśleć,że na początku ciąży zasypiałam jak tylko przyłożyłam głowę do poduszki a drzemka w ciągu dnia była obowiązkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki! Co za poranek, słońce świeci, ja juz byłam po zakupy :), aż się sobie samej dziwie, ale w powietrzu już czuje wiosnę. Od kilku dni udaje mi sie wstać z łóżka najpóźniej po 8, szkoda dnia na leżenie, odespać zawsze można w ciągu dnia tą godzinkę, nawet przestałam się budzić 10 razy w nocy, to jesteśmy wypoczęte z niunią. Pozdrawiam i życzę miłego słonecznego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mróweczki:) My również wstajemy o 8 i jesteśmy wypoczęci,u nas tez świeci słoneczko i jest przyjemnie na dworze... 🌻 🌻 miłego dnia wam życze 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim!!! =>Gaj U nas wszystko ok. Mała szybko rośnie, ale troszkę za bardzo pcha sie do dołu, więc muszę uważać na siebie. Ja już najchętniej bym chciała mieć już całą wyprawkę, bo boję się ze nie zdążę kupić i przygotować. Biedronka!!! Ja wiem ze zakupy wciągają, ale nie ma Cię już od piątku chyba. Mam nadzieję ze wszystko ok:o Dziewczyny... Dzwoniłam do tego producenta wózków i sprzedadzą mi jedną sztukę!!!:) Koszt to 600zł!!! A nie jak w sklepie 830!!! Będziemy 230zł do przodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
************************************************************************************ nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć *************************************************************************************** amber-ania...01.05.06...12kg..............95cm.......Kołobrzeg.......chłopiec Paticzqa…....02.05.06…..????...............100cm…...Opole…….........synuś matitka.......04.05.06....2kg...............104cm........................chłopiec aga133........04.05.06….10kg...............102cm.....Czechowice-Dz..chłopiec chimera.......04.05.06….5kg.................82cm......Tychy.......dziewczynka amelia-c.......05.05.06...8,5kg..............94cm...................dziewczynka anuśka 25.....05.05.06...10kg.........................................chłopiec gosiak26......05.05.06...11kg..............100cm......Niemcy............??????? ewelina1......06.05.06...12,5kg............????cm......Miłomłyn.....Anastazja biedrona28...07.05.06...12kg..............107cm......Toruń..............JULA Luckylady....07.05.06....8kg.............................Poznan(23.02-1270g)..GABRYS madalena....10.05.06....7kg.................97cm........Myszków........chłopiec msoszka......10.05.06....9kg..............................Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm.......Wiedeń..............synek MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................Rzeszów..........chłopiec mela78........13.05.06....9kg.................92cm......Tychy............KAROLEK joannaT......14.05.06.....7kg.............................Warszawa.................. Maja24.......15.05.06.....9kg.................99cm......Częstochowa....chłopiec Efciak.........16.05.06....5kg.................83cm.......Zgierz........................ Gabi26........17.05.06....7kg.................115cm......Rybnik.......dziewczynka Elinova........18.05.06...10kg......29.........96cm......woj.pomorskie...VIKTORIA Qassandra...20.05.06....11kg...............zmetr........Kraków.............. karolayna....20.05.06.....8kg................96cm........OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....8kg................95cm........Gorzów..............KAMIL ladybird......21.05.06.....10kg...............96cm.........Poznan.........chłopczyk Zuwiolka.....21.05.06.....11kg................87cm........Gdańsk...........chłopiec Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.......Kraków.................... gaga26.......25.05.06.......4kg...............88cm.........JeleniaGóra.............. malinow_a25.26.05.06......9kg...............ok.100cm....W-wa..............córka Grzywa.......27.05.06....11,5kg.......28.....100cm........Wrocław.............ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm.......Z.Góra......JAKUB/POLA brygida-26...31.05.06......12kg................90cm..........................synuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha zapomniałam wam wczoraj napisac że mój gin zapisał mi tabletki na oczyszczenie nerek i moczu Urosept i mam brac dwa razy po dwie codziennie do końca ciąży bo ponoc najbardziej dostaja nerki w ciąży... zapytajcie swoich lekarzy:) no i o ta pępowine też sie pytajcie czy macie dwu czy trzy naczyniowa bo to bardzo ważne... LADYBIRD cały czas odpczywa w domku w czwartek ma badania co z dzieckiem... macie pozdrowienia od niej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) wykorzystuje chwile miedzy jednym a drugim bolem plecow zeby posiedziec z Wami na kafee :))) wczoraj jak zaległam w lozku tak przelezalam do wieczora - obejrzalam \"Fride\" i heja spac :)) nawet mi sie podobal wczorajszy dzien TOTALNE nierobstwo :-D Amber wczoraj chyba wspominalas o filmiku z malenstwem ja chetnie bym sobei podgladnela Twojego maluszka!! jakbys tak mogla to wyslij mi filmik na maniabo@poczta.onet.pl z gory dziekuje ;) co do nerek to ja tez mam podobny problem - nazbieralo mi sie troche \"piaseczku\" i po jednym kamyczku w nereczkach - tak stwierdzl lekarz ktory mi robil usg nerek no i przepisali mi urosept 3x3 tabletki!! tyle dobrze ze ten urosept jest nawet dobry tylko sie czescie chodzi do wc :) dzis od rana robie sweterek dla dzidzi mojej kolezanki ktora ma termin na 7 kwietnia i musze Wam sie przyznac ze nawet mi to wychodzi - chyba zdolna jestem :] no dobra koniec tegochwalipięństwa pozdrawiam cieplo Mela 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Hej dziewczyny!! Ja to miałam dziś podubkę o 9,30 :-)). Dzwonili rodzice i \"wprosili się\" na wizytę. Przyjechali przed 11-stą i przed chwileczkę pojechali więc teraz mam czas by cokolwiek napisać. Fajnie, że byli przynajmniej mi czas troszkę zleciał :-) U mnie też dziś słoneczko od samego rana świeci i na dworze dość przyejmnie jest.... Oj byleby tylko tak wiosna szybko wróciła..🌼 Amber---dzięki za zdjęcia i filmiki...są super!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim mamusia ktorych pociechy wierca sie w brzuszkach polecam muzyke powazna wykonana w formie pozytywek - dostalam od kolezanki plytke \"kolysanki gerbera\", zapuscilam dzis mojemu wiercipiecie i dziala!!!!! maly w sekundzie znieruchomial - co odczytalam jako zasniecie :) moze Wasze dzieciatka tez tak zareaguja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Moja maleńka to w dzień daje mi czadu...Ale nie chcę zapeszyć, bo już ze 3 noce spokojnie przespała...oj żeby tak było po porodzie to byłoby cudownie :-D. Ja to ponoć przez 4 m-ce non-stop ryczałam w nocy .....hihihihi Przynajmniej rodzice wiedzieli że jestem :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Mela a ja mojej Maleńkij puszczam piosenki z typu \"A ja rsonę\", \"Zielone ufoludki\", \"Fasola\", \"Ogórek wąsaty\" itp....i nie masz pojęcia jaka spokojniutka po tym jest. Tak właściwię to puszczam przez słuchawki i je przykładam do brzucha...:-)) Może któraś ma \"ochotę\" na te piosenki to chętnie wyślę na e-maila :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć . Ja właściwie z prośbą do elinovy. Prześlij mi jeśli możesz te piosenki o których pisałaś : agnieszka.madok@neostrada.pl 🌻 Nie wiem czy dzień taki dziś senny czy co ale ja po spacerku który zafunkowałam sobie w południe najchętniej poszłabym już spać. Zresztą za oknem tak strasznie ponuro. A mój mały wojuje cały czas. Nie czuję go tylko wtedy jak coś robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
aga133--pierwsza \"porcja\" piosenek już poszła....Tylko pewnie trochę czasu na to przesłanie potrzeba...Także cierpliwości...Za chwilę poślę kolejną \"dawkę\" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Brzuszki :-) ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ a tu dziś spokojnie ............ 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Mój Mały gra mi dziś na żebrach.Dośc dziwne uczucie jak ciągle w żebra mi daje, ale co ja mogę :-P?? 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Jestem zdołowana tą pogodą.Sprawdzam codziennie kilka razy w necie czy coś idzie ku wiośnie, a tu nic.Im więcej patrzę tym więcej zimy widać.To straszne :-(.Przecież jest już marzec więc zima niech już sobie idzie !!!!Normalnie dołuje mnie zima :-( 😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠 Pozdrawiam :-) ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiak 26
Moje maleństwo dzisiaj względnie spokojne.Na szczęście bo muszę się spakować.Jutro wyjeżdżamy do Polski.Troche się boje jak moja dzidzia zniesie 10- godzinną podróż ale może jakoś wytrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
ja też chcę już wiosnę.....a najle[iej lato...ma ktoś może gdzieś \"zapas\" tych pór roku?? to ja poproszę :-D chociaż tak \"zrobię\" sobie wiosnę: 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mela78-wysłałam ci wiadomość ale wróciła do mnie,jak mozesz przeslij mi cokolwiek zebym miała twoj adres i ci wysle jeszcze raz :) ania.amber1@wp.pl czekam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nie dawno wróciłam ze szkoły rodzenia,ale jest fajnie:) a te oddychanie nie jest wcale takie proste hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam farta dzisiaj... Siora mi dała dwie pary takich ślicznych, welurowych śposzków. Jedne czerwone, a drugie różowe i caaaałeeee szczęście ze sprawdziłam wcześniej czy przypadkiem nie farbują, bo zniszczyłabym całą ciuszkową wyprawkę:o Zdziwiłam się, bo to niby porządne, niemieckie ubranka. Ale bym płakała jak bym je wyprała z resztą:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×