Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Amber... To Ty bierzesz Urisept prawda?? Masz jakieś objawy zapalenia pęcherza?? Bo mnie sie wydaje ze cały czas chce mi się siku. Nie wiem czy to nie początki zapalenia pęcherza :o Nic mnie nie piecze. Jeżeli masz objawy, to napisz proszę jakie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 Dzień dobry majóweczki 🌻 🌻 Wczoraj o godzinie 16:30 moja koleżanka z poznania urodziła córke Majke:) o 8 rano odeszły jej wody no i o 16 urodziła:):):) Grzywa-mi nic nie jest,mam super wyniki,ale profilaktycznie mi przepisał żeby sobie oczyścic nereczki i moczu... to w żadnym wypadku nie szkodzi:) Biore ten Urisept dopiero od wczoraj... 🌻 🌻 🌻 MIŁEGO DNIA 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 witam mamusie wszystkie :) ale tu elinova wiosne zapodala :))) no pieknie pieknie kwitna te kwiatuszki :)) nam wczoraj elektorwnia zrobila prezent i pozwolila zaoszczedzic pradu wylaczajac go na 2godziny!!!! mowie Wam czlowiek odwykl od braku pradu - nie bylo doslownie co robic no i poszlismy spac bo to wieczorowa pora bylo ;-) ja bym tez chciala dla mojego melonomana piosenki \"fasola\" i \"ogorek wasaty\" :) elinova przeslij mi tez - bede wdzieczna :) moj e-mail maniabo@poczta.onet.pl grzywa czeste chodzenie do wc to chyba nie objaw zapalenia nerek - wydaje mi sie ze temu zapaleniu bedzie raczej towarzyszyc bol na wysokosci nerek, ja tez pije ten urosept juz od ponad miesiaca a m.in dlatego ze mialam atak kolki nerkowej - nic przyjemnego bol na wysokosci wlasnie nerek i jajnika ;/ ale jak mowi Amber Ania dobrze jest brac ten urosept profilaktycznie no i pomaga w wydalaniu nagromadzonej wody w organizmie :) okej ida cos rzucic na ruszt bo chyba maly jest glodny :) milego dnia zycze wszystkim mamusiom no i wszystkiego najlepszego z okazji naszego swieta!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Witam!! 🌼 My już dzisiaj po śniadanku...mniammmmmm aga133---nie wiem czemu ale te e-maile wróciły do mnie. Może masz pełną skrzynkę, albo coś w adresie pomieszałaś :-D. Napisz może cokolwiek na mój adres sylwia.cw@wp.pl i wtedy spróbuję odpowiedzieć :-) Mela---- już wysyłam pioseneczki dla fasoleczki :-D Miłego dnia kobietki Wam życzę 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 aaaaa... jeszcze jedno--czy któraś wie co z Biedroną?? Już chyba od piątku jej nie ma?? Co się z nią dzieje?? Brygida--a Ty byś tak może częściej tu zaglądała---leniu mały :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elinova obawiam sie ze moze Ci tez wrocic to co wyslalas do mnie - Amber Ania tez tak miala :( dlatego pozwole sobie wykorzystac e-mail\'a ktory podalas Adze 133 i wysle cos przecierajacego szlak :) no wlasnie cos Biedrona sie nie pokazuje od czasu ogladania mieszkan - moze cos wypatrzyli i teraz to ja zajeło bez konca :] oby tylko zdala od tej ptasiej grypy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mela78- wysłałam:) sprawdz maila...🌻 poprostu cos pomieszałam z twoim adresem i dlatego nie doszło wczoraj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobieki! Tak wogóle to podobno dziś nasze święto :P Więc życzę nam wszystkim: duuuuużżżżzo zdrówka, radości, słoneczka, no i co najważniejsze, żeby nam się nasze dzieciaczki baaaaardzo udały, rosły silne i zdrowe. No i tego wszystkiego, czego nam jeszcze do szczęścia potrzeba :) Aha! Moje kochanie najwyraźniej lubi reggae i Martnę Jakubowicz. Fasolek jeszcze nie testowałam, ale dysponuje całym plikiem, zdaje się, że jakąś Natalkę też mam, wiec mogę się podzielić :) Pozdrówka [ serce ] rosiczka.m@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA KOBIET...ZASYPANIA GOŹDZIKAMI I TULIPANAMI I ŻONKILAMI I COBY NAM SŁONECZKO ŚWIECIŁO DZISIAJ ŚLICZNIŚCIE:-) Grzywcia nie przejmuj sie tym ciągłym bieganiem do wc..to normalne u kobiet w ciąży tylko co 5 ciężarówka ma to szczęście, że ją to omija....pęcherz jest uciskany przez macicę i dzieciaczka A jak maluszek przekwalifikuje sie na batmana to główka też Cię będzie uciskać, do momentu dopoki sie nie podniesie macica, ale na krótko bo potem znowu sie obniży, przed samym porodem.....trza sie przyzwyczaić;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elinova - puściłam wiadomość na twoją skrzynkę . Sprawdz może tym razem sie uda 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
mam pytanie--czy pozwalacie sobie czasem na picie pepsi lub coli?? Mnie jak najdzie to tragedia--teraz też sobie kupiłam i to od razu 2l pepsi...a co tam...:-D Tyle, że mój mąż nie pozwala mi pić tych specyfików...:-(( ale teraz jest w pracy i nie widzi :-) Tak właściwie to już bardzo długo nie piłam pepsi, ale miałam taki okres że kiedyś to przez cały tydzień dzień w dzień wypijałam po 1l :-) Ale za to nie piję kawy więc chyba mogę....:-P 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
aga już wysłałam tym razem jednak zmniejszyłam ilość wysyłanych piosenek jednorazowo więc może.... mela --czekam na twojego e-maila, bo rzeczywiście wiadomość poprzednia wróciła do mnie :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pozwalam sobie na coca-colę . Co prawda w małych ilościach ale od pewnego czasu jakoś nie umiem się temu oprzeć. Tym bardziej że zawsze jest w domu bo moj mąż wypija ogromne ilości. Za zdrowe to na pewno nie jest ale krzywdy dziecku chyba nie zrobi. A poza tym jak będziemy karmić to tym bardziej nie wypijemy. A kiedyś trzeba. No nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
a nasz szczęśliwy słoń został z tyłu....więc hop: ........................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@I ....@@@@.....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ .............................@@@@..................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam jeszcze słówko wtrącić a propo\'s masowania.....o ile dobrze zrozumiałam zabroniony jest masaż kobiety w ciąży w każdej postaci czy to kręgosłup czy uda????tak??? Wg położnej z naszej szkoły rodzenia i rehabilitantki...nie ma nic niebezpiecznego w masażach pod warunkiemże nie masujemy(głaskamy) brzucha i piersi...całą resztę należy a nawet trzeba...jak sobie poradzić ze skurczem łydek bez masażu????albo męczyć sie jak kręgosłup napieprza???- glupota, czasem zwykłe głaskanie może pomóc zniwelować ból, a krew będzie krażyć szybciej owszem ale po to żeby dotlenić bolące miejsca i ten ból zniwelować Jakieś troszke dziwme teorie ktos sprzedał jednej z nas..serio. Chyba tylko po to żebyśmy sie niepotrzebnie stresowały Ściskam Was mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amber Aniu dostalam dwie wiadomosci - dziekuje bardzo, wprawdzie cos mi nie odbiera prawidlowo filmik ale poczekam na mojego husbanda jak wroci z pracy to rzuci okiem i moze zaradzi temu :) ladna dzis pogoda sie zapowiada - sloneczko swieci ... to chyba dla nas z okazji tego naszego swieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
no i tabelka by się przydała..... aga--fajnie że nie jestem sama z tym \"uzależnieniem\" :-P ************************************************************************************ nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć *************************************************************************************** amber-ania...01.05.06...12kg..............95cm.......Kołobrzeg.......chłopiec Paticzqa…....02.05.06…..????...............100cm…...Opole…….........synuś matitka.......04.05.06....2kg...............104cm........................chłopiec aga133........04.05.06….10kg...............102cm.....Czechowice-Dz..chłopiec chimera.......04.05.06….5kg.................82cm......Tychy.......dziewczynka amelia-c.......05.05.06...8,5kg..............94cm...................dziewczynka anuśka 25.....05.05.06...10kg.........................................chłopiec gosiak26......05.05.06...11kg..............100cm......Niemcy............??????? ewelina1......06.05.06...12,5kg............????cm......Miłomłyn.....Anastazja biedrona28...07.05.06...12kg..............107cm......Toruń..............JULA Luckylady....07.05.06....8kg.............................Poznan(23.02-1270g)..GABRYS madalena....10.05.06....7kg.................97cm........Myszków........chłopiec msoszka......10.05.06....9kg..............................Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm.......Wiedeń..............synek MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................Rzeszów..........chłopiec mela78........13.05.06....9kg.................92cm......Tychy............KAROLEK joannaT......14.05.06.....7kg.............................Warszawa.................. Maja24.......15.05.06.....9kg.................99cm......Częstochowa....chłopiec Efciak.........16.05.06....5kg.................83cm.......Zgierz........................ Gabi26........17.05.06....7kg.................115cm......Rybnik.......dziewczynka Elinova........18.05.06...10kg......29.........96cm......woj.pomorskie...VIKTORIA Qassandra...20.05.06....11kg...............zmetr........Kraków.............. karolayna....20.05.06.....8kg................96cm........OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....8kg................95cm........Gorzów..............KAMIL ladybird......21.05.06.....10kg...............96cm.........Poznan.........chłopczyk Zuwiolka.....21.05.06.....11kg................87cm........Gdańsk...........chłopiec Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.......Kraków.................... gaga26.......25.05.06.......4kg...............88cm.........JeleniaGóra.............. malinow_a25.26.05.06......9kg...............ok.100cm....W-wa..............córka Grzywa.......27.05.06....11,5kg.......28.....100cm........Wrocław.............ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm.......Z.Góra......JAKUB/POLA brygida-26...31.05.06......12kg................90cm..........................synuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coca cola wypłukuje wapń z organizmu..jak już sie zdarzy ( bo dlaczego nie) czasem też mam ochotę a co...nie jest to tragedia Trzeba jeść dużo nabiału i pic jogurty (podobno najlepsze są danonki dla dzieci), żeby równać poziom wapnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam niezbyt mile doswiadczenie z coca-cola :( jeszcze w II trymestrze rzucilam sie na ten napoj i potem to odchorowalam bolem brzucha :( dlatego omijam z daleka te pelne E-costam napoje , trudno zachcialo sie miec dzidziusia to trzeba teraz pomeczyc sie ale juz niedlugo :] po porodzie tylko okres laktacji i znowu mozna wszystko wcinac i pic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm....... jeśli o masaże idzie, to ja już kompletnie zgłupiałam, juz nawet zaczełam zastanawiać się nad tym, czy spodnie ciążowe, które sobie kupiłam też mi nie zaszkodzą. Tam jest taki kawałek materiału zastępujący gumke i to wszystko trzyma sie na brzuchu i mam teraz taką schizę, że może jak idę, to ten materiał też jakoś mi brzuch masuje, brrrrr..... pewnie głupia jestem, i niejedna z was popuka sie w głowę jak to przeczyta, ale jak ja sobie poczytałam, że nawet nie można brzucha głaskać, to sama juz nie wiem co z tymi spodniami :( A jeśli o zachcianki chodzi i apetycik na pepsi czy cole, to ja chyba jeszcze gorzej trafiłam, bo jak widzę frytki to aż mnie skręca i muszę zjeść. Nawet te z KFC czy McDonalda, fuj. Moja koleżanka kiedyś zrobiła mi z tego powodu straszną awanturę na środku ulicy. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ELINOVA- czy ja też mogę prosić o te piosenki?? qassandra@wp.pl Z góry dzięki. Idę teraz na zakupy i spacerek.. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowa ja nie popukalam sie w glowe tylko usmiechnelam do siebie po przeczytaniu Twoich rozwazan na temat spodni :)) ale wiesz mi tez takie glupie mysli przychodza do glowy!!! ja mysle ze z tym masowaniem brzucha to poprostu trzeba uwazac i nie przesadzac - przeciez nawet podczas prysznica kropelki wody masuja brzuch a myc sie przeciez trzeba!!!! ale co do donalda i kfc to wspolczuje Ci szczerze!!! ja te miejsca omijam szerokim lukiem i jedyne co lubie to kawe i lody z karmelem z donalda :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elinova piosenki doszły. Serdeczne dzięki . Nawet nie wiecie jak się uśmiałam słuchając tych kawałków z dziecinnych lat. Nie ma mowy żeby humor się nie poprawił. Jeśli masz jeszcze coś to dawaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz co do brzucha......przy kąpieli trzeba przecież brzusio wymyć ważne, żeby nie robić tego zbyt długo, namydlić spłukać...i już- tak samo piersi a co do spodni ucisk gumki to nie to samo co głasakanie brzucha nie przejmuj sie:-)glaskać go naprawdę nie wolno....czaasem jak sie zdary to nic sie nie dzieje ale regularnie może zaszkodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie dzisiaj porządków ciąg dalszy. Prałam dzis dywany. To znaczy nie ja ale gościu którego zamówiłam. Tak jakoś chciałabym mieć czyściutko jak wróce z dzidziusem i ciągle cos wymyślam. A najlepsze jest to że mnie cieszy to sprzątanie a tak naprawdę to bardzo tego nie lubiałam. Cóż kobieta zmienną jest.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i najlepiej zrezygnować z balsamów na rzecz oliwek- przy brzuchu i piersiach- latwiej sie wchłaniają nie trzeba ich długo wcierać, w przeciwieństwie do balsamów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nawet ciąża nie namówi na sprzątanie- nie cierpię tego:-( tyle że mąż jest biedny bo na niego spada te jakże wdzięćzny ciężar ...chyba to nawet lubi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam przesadnym czyscioszkiem nie jestem ale jakos tak nie moge sie doczekac kiedy bedziemy szykowac kacik dla maluszka - na pewno pomalujemy sciany - bo troche zakurzone ;/ i wykladzine tez trzeba bedzie wyprac.. ale to oczywiscie nie ja tylko moja druga polowa bedzie robic ja bede tylko nadzorowac - juz mi sie to podoba!!!!! :] a jutro w koncu uderzam na sklepy za wyprawka dla malego - mysle ze to bedzie dobry dzien na wydanie pieniedzy :)) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki, troche mnie uspokoiłyście, bo ja te spodnie kupiłam w poniedziałeki tak się z nich cieszyłam, ale zaraz potem przyplątalo mi sie to z tą gumką. Jesli chodzi o porzucenie balsamu na rzecz oliwki to już jakiś czas temu sie dostosowałam, kupiłam taką oliwkę w sprayu, więc tylko potem czekam aż się wchłonie. A co do sprzątania, to my jesteśmy przed remontem właśnie, więc chyba czeka mnie wyprowadzka na ten czas z domu, ale bardzo się z tych zmian w domu ciesze, chociaż przyznaje, że byłabym pierwsza, żeby malować, albo glazurować, tapetować hihi. Przyjedziemy tylko na gotowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) KOCHANE :) Tesknie za Wami strasznie!!!!!!! Wpadlam na chwile, zeby powiedziec, ze zyje :) Ptasia grypa mnie nie dopadla :), chociaz ptaszki dotykam i lubie :D :D :D W dodatku codziennie po kilka razy dziennie przejezdzam przez strefe odkazajaca samochod, przy ktorej stoja panowie ubrani w kombinezony, jakby kręcili druga czesc \"epidemii\" Ale do rzeczy... Jestem zalatana, bo od piatku kupujemy mieszkanie :) Jest super, ale musielismy o nie walczyc :) Dokladnie Wam opisze, jak bede juz wolna. Na 99% wieczorem podpisujemy umowe przedwstepną. :) Po drugie, od piatku jestem na co dzien w szpitalu, ale u mojej mamy. Miala badania jelit, ale na szczescie wszystko ok. i dzisiaj odbieramy ja do domku. :) Napatrzylam sie na ciezarowki z wieeelkimi brzuszkami!!!! My za chwile tez tak bedziemy czekac :) :) :) A najlepszy gryps ze szpitala? : podchodzi do mnie taki dziadulek i pyta: \"pani, a gdzie jest odzial dla takich noworodkow jeszcze nie urodzonych? Bo ja szukam wnuczki... \" :D :D :D DZIEWCZYNKI! Wszystko wam opisze na spokojnie i w koncu wlacze sie w rozmowy, bo widze ze niezle jedziecie :) Za malo sloni, elinova :) Prosze tez o muzyczke dla Julki :) i zdjecia :) (anka! nic nie dostalam) ewi.winnicka@neostrada.pl Caluje wszystkie majowy! PS. W sobote odstresowalam sie na maxa! Zrobilam wielkie zakupy dla malej!!! napisze wkrotce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×