Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

no moja polowa druga jak jej pokazalam te \"moja\" siare to juz dziubek pchal do sprobowania - ale mu powiedzialam ze nie bedzie mi dziecka objadal i musial obejsc sie smakiem :-) podejrzewam ze jak juz zaczne karmic to tez bedzie zagadywal ze chce skosztowac!! :)) a moj w grudniu skonczy 29lat ale z zachowania ..... a nic nie powiem ;) ja skonczylam 28 wiosen w lutym Elinova ja wlasnie mialam sie pytac jak u Ciebie z tymi objawami :)) wiesz u mnie to tak srednio 30min po zazyciu czuje kolatanie serca a rece to mi sie trzesa raz bardziej raz mniej ale prawie caly czas :-( no a brzuch jest nadal twardy ale juz nie tak mocno jak przed braniem tego swinstwa bleeeee. Nie wiem jak Tobie lekarz polecil ale ja biore co 5 godzin w ciagu dnia a na noc mam 9 godzinna przerwe 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
mela- ja ten Fenoterol mam brać 4X dziennie i biorę go co 4 godz. a do tego przy pierwszej porcji Fenoterolu biorę 1 Isoptim. Ten mój Isoptim to taki o spowolnionym działaniu i ma czegoś tam 120 mg i myslę że dlatego biorę to 1 raz dziennie. Ja to drżenie takie odczuwam te po wzięciu tych leków tyle że czasami bardziej a czasami mniej. Odpukać, ale teraz to mi tak 5-6 razy w ciagu dnia twardnieje brzuch a przed tym to nawet 4-5 razy w ciągu godz. także myślę że to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Hura!!! Wskoczyłam na setną stronkę no to słonik też...... .......................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@I ....@@@@.....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ .............................@@@@..................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli ja biore tez 4 x fenoterol a ten isotpin to 3x dziennie i powiem Ci ze najgorzej sie czuje jak biore sam fenoterol :( okej a teraz z innej manki dziewczyny zwracam sie do Was o porade: upatrzylam sobei w necie komode z przewijakiem firmy drewex wszystko bylo pieknie dopoki nie zobaczylam ceny - na roznych e-sprzedażach cena sie ksztaltuje od 580 do nawet 790zl/szt - przyznam ze to troche za duzo jak dla mnie i moze powinnam rozejrzec sie za zwykla komoda a tylko kupic polke drewniana na przewijak, ponizej wysle Wam linki do tej komody i tej polki http://www.drewex.com/display.php?jezykID=1&prodID=165&dzial=asortyment&rodzaj=3&kolekcja=&wyswietlanie=produkt_info&podwyswietlanie=produkt_gfx&gfx=komodaoliwiaoejowa.jpg&grafika_podpis= http://milimali.pl/product_info.php?cPath=17&products_id=576 co ja mam zrobic?? bo szczerze mowiac uparlam sie na te komode ale czy ma sens byc takim upartym?? :) poradzcie plis plis plis plis 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elinova teraz doczytalam ze ten moj isoptin zawiera 40mg chlorowodorku werapamilu (cokolwiek to jest) wiec jest slabszy od tego Twojego i dlatego Ty bierzesz jedna a ja az 3 tabletki :( sorki dziewczyny ale chyba rozszerzylam nasze kafee wszerz :(( to bylo niechcąco - slowo zucha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mela- my kupilismy przewijak na łóżeczko i osobno kupujemy komode zwykłą do 300zł w kolorze jakie mamy meble w sypialni... dzidzia nie ma jeszcze swojego pokoju i narazie bedzie z nami w sypialni...:):):) Ja 18 kwietnia mam 26 latek a mój Piotrus ma 27 lat:) Elinova-dostałam wszystkie 4 wiadomości:) dziekujemy🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amber... ile zapłaciłaś za przewijak na łózeczko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba teraz też kupię taki przewijak, a komodę kupię w lipcu z resztą mebli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie u mnie podobnie jak u Ciebie Amber dzidek bedzie z nami w sypialni, hmmm pobije sie z myslami do jutra i chyba bedzie tak ze przewijak kupie na lozeczko a komode w zwyklym meblowym i czesc babki ja juz spadywuje bo zaraz moj maz wroci z pracy i musze chodz troszke ogarnac w domu ;) trzymajcie sie i milej reszty srody Wam zycze :) ciao {kwiat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te meble tylko dla dzieci sa bardzo drogie a szczególnie firmy Drewex ale są piekne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam komodę DREWEX z miejscem na przewijanie w hurtowni i kosztowała chyba 500zł, czy ponad 500:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny... Pojechałam dziś do gina i dobrze zrobiłam. Miałam nosa ze coś jest nie tak. Jak powiedziałam mu o tych wczorajszych parciach na mocz, to kazał mi włazić na fotel i okazało się ze Zuzia jeszcze bardziej się pcha. On to określił ze \"stawia\". Przepisał Fenoterol i jakieś tabsy na kołatanie serca. Niestety. Z ćwiczeń w szkole rodzenia nici:( Gin powiedział że do 34tyg chociaż musimy przetrzymać. Później to już z górki. Boże... mam nadzieję ze ona nie będzie się już tak śpieszyła :o Oby do 34tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki :) Jestem tu pierwszy raz na Waszym topiku. Mozna dużo się dowiedzieć na waszym forum :) Zazwyczaj przebywam u czerwcówek lub lipcówek, ponieważ jestem w 24 tc - termin mam ustalony na 5 lipca. elinova - mam prośbe, czy mogłabys mi przesłać muzykę dla bobaska... Mój mail: kalla@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 GRZYWA, dobrze zrobiłaś, lepiej być nadgorliwą mamusią, i niczego nie przeoczyć niż tylko zdać się na opinię i uwagi innych. Wiesz co, czy mogłabyć opisać jakie to uczucie to \"pchanie\" w dół? czasami też mam taki ucisk na pęcherz i w ogóle czuje raczej moje kochane dzieciątko w dole, ale to może dlatego, że cały czas się jeszcze nie obróciło. Napisz mi proszę jakie to uczucie to pchanie. Ok? dzięki i z góry 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie zaniepokoiło parcie na pęcherz. Czułam ze chce mi się siku, a jak szłam do kibelka to prawie nic nie leciało. Myślałam ze to infekcja dróg moczowych. Wydaje mi się ze czułam tez taką ciężkość w dole brzucha. Bardzo dużego pogorszenia od ostatniej wizyty nie ma, ale kto wie co by się stało do następnej. Małej zwyczajnie się trochę śpieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamusie :) Grzywa witaj w klubie fenoterolek i pewnie isoptinek ;) jest nas juz trzy - Elinova, Ty i ja - chyba ze jest jakas mamusia ktora sie do tego nie przyznala?! :) ale nie martw sie da sie wytrzymac te kuracje!!! zmykam zaraz na sklepy - w koncu moze cos drgnie w sprawie wyprawki dla mojego synia :))) ps. zdecydowalam sie na wariant z przewijakiem na lozeczko a komoda osobno :) pozdrawiam Was wszystkie wiosennie Mela 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w tak piekny,słoneczny dzionek:) Mela-miłych zakupów wam życzymy,napewno coś kupisz 🌻 My dzisiaj w nocy nie moglismy spać bo moja dzidzia cały czas kopała i nie mogłam sobie znalezć pozycji:) Ide troszke ogarnąć mieszkanko... 🌻 🌻 MIŁEGO DNIA MAMUŚKI 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Witam!! No to Grzywa-- witaj w \"naszym klubie\"choć szczerze powiem, że wolałabym by go wcale nie było. Napisz jak się czujesz po pierwszej porcji tych leków....Mi one niezbyt pasują, choć muszę powiedzieć, że teraz to już jest ok, a dziś zaczęłam brać 4 dzień....no ale przecież dla naszych Maleństw się przemęczymy :-D Ja też zmykam pozmywać i zupkę gotować na obiad - dziś pomidorowa z ryżem .:-P Trzymajcie się 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
kalla--wysłałam pierwszą \"dawkę\" piosenek, bo cały plik jest za duży by go \"puścić\"na jeden raz. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Jeśli chodzi o przewijak, to można juz fajny kupić za 40 zeta, taki na łózeczko, tzw. przewijak długi. Muszę przyznać, że bardzo to ładne, dwuskrzydłowe, z gąbką w środku, pokrycie wykonane z czegoś ceratopodobnego, ale wygląda na solidne. Przetestowane z oceną pozytywną przez moja kuzynkę, która ma 4,5 miesięcznego synka. Natomiast rozstrzał cen za komodę w Wawie i okolicach: komoda sosnowa w ikea 200 zł, podobny mebel np. w praktikerze - 650zł. W innych sklepach to ceny do 1300 zł. Chyba poszukam w necie jakiegoś producenta, żeby się nie zrujnować hihi. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc wszystkim. Mam do Was pytanie , chyba głównie do elinova. Ty pisałaś że brzuch stawiał ci sie nawet kilka razy w ciągu godziny. Ja równiez mam skurcze w takiej ilości z tym że juz prawie cały czas, nie ma znaczenia czy nieruchomo leże czy chodze. Ostatnio są nawet w nocy ale do tego się przyzwyczaiłam. One zaczynaja mnie konkretnie boleć, do tego stopnia że musze głęboko oddychać dopóki nie przejdą. Przez to że mam je ciągle nie wiem juz kiedy reagować a kiedy nie? Czy czułaś tylko twardy brzuch czy może tez bolało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elinova nic mi nie przyszło na skrzynkę :( (jeszcze poczekam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
aga---jeśli masz ciągle twardy brzuch to prawdopodobnie są to skurcze, tak jak to miało miejsce w moim przypadku. Radziłabym wizytę u lekarza, bo właśnie dziś wyczytałam, że grzywa też ma te same problemy. Mnie co prawda nic przy tym nie bolało, ale KTG wykazało bardzo silne skurcze macicy, a to jeszcze trochę za szybko. kalla--nie dostałaś nic, bo dostałam wiadomość, że jest problem z dostarczeniem wiadomości, Przyślij może próbnego e-maila na mój adres i wtedy spróbuję.... sylwia.cw@wp.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
up to walka z debilem co nam forum zasmieca :):) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
ja to twierdzę, że jeśli nikt nie będzie odpowiadał na jego tematy to szybko się go pozbędziemy..byle nie reagować na kretynów :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu dzisiaj pustki. Chyba na wszystkich działa ta pogoda. U mnie za oknem szarówka i do tego jeszcze zaczął sypać snieg. A jakby tego było mało to wstałam dzis z silnym bólem gardla i w ogóle czuje się paskudnie. Mąż pojechał na delegacje i wraca dopiero w sobotę a na dodatek w pracy mam kontrolę i dzwonią mi cały czas . A ja się głupia stresuję. Może macie coś na polepszenie nastroju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
aga polecam czekoladę, albo piosenki dla dzieci...to naprawdę działa!! Moja Maleńka właśnie słucha tych pioseneczek i lekko sobie podryguje. U mnie dziś od rana słonko ślicznie świeci, ale na dworze zimno jak nie wiem co!! Ja to ogólnie się dziś czuję jakaś osłabiona...:-( Ja chcę lata...:-D 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kalla-wysłałam już kolejne :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Oj coś nie idzie nam dzisiaj to pisanie...Pewnie jesteście zaczytane na tych durnych tamacikach...:-D Ja to się tam wogóle nie udzielam, bo o to chodzi temu debilowi no nie?? A może byście chociaż się tutaj zameldowały ?? :-P Biedrona....Brygida...no i wszystkie pozostałe...nie mam siły Was wołać, więc bądźcie takie dobre i same się zgłoście.. :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×