Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Gość Agata1
Grzywa- święta racja ----> nie pasuję tutaj! :D Bo o czym ja gadać będę z taką np. Lackylady, która baardzo niski poziom sobą reprezentuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superwoman - coz za bzdury... mialas mi wyslac zdjecia !!!!!!! :-p czemu sie tak malo pojawiasz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata - pamietam cie bardzo dobrze, bo jako jedyna nie piszesz poprawnie mojego nicka :-) 🌼 ***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj superwoman :-) fajnie to nazwałaś skinheadki :-D w sumie przed ciążą robiłam sobie czasem skinheadkę, a teraz raczej nie dam rady sama :-D ale kusi mnie SKINHEADKA :-P pozdrawiam Cię i Twoje Maleństwa zdrówka życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedna sprawa : Nie obawiajcie się za bardzo \"śmierci łóżeczkowej\" Ja miałam lekką schizę na ten temat, gdy mój dzidziuś (obecnie chłop 8 letni) był maleńki. Nie kładźcie dziecka na poduszce lecz bezpośrednio na prześcieradełko. Poduszkę niech dostanie dopiero w drugim półroczu życia ... albo i później. Poruszę jeszcze jedną ważną kwestię - dziecko nie powinno spać na pleckach!!! Na boczku - raz jednym, raz drugim. Trzeba go przekręcać gdy zbyt długo leży na jednej stronie, bo może go po prostu boleć ramię itp, itd. Nie kładźcie dzieci na plecach! Główka dzidziusia jest mięciutka - podatna na kształtowanie, ugniatanie. Konsekwencją leżenia na plecach będzie spłaszczona, niekształtna głowa. Dzieci śpiące na boczkach - mają śliczne, okrągłe główki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie mam nic do SKINHEADEK i lubię te fryzurkę, ale kiedyś mamę tak wygoliłam przed jakimś zabiegiem. Tylko ze moja mamuśka jest po 60-tce:p Ale pielęgniarki miały ubaw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy - czeeeeść :) Jakoś tak ... pomyślałam sobie, że się Wam \"wciełam\" w topik. Ale czytać nie przestałam! :( ... dziewczyny - miałam miesiąc chore dziecko - 3 rodzaje antybiotyków po koleji i w końcu 16 zastrzyków które poskutkowały. Przez 2 tyg. byłam na zwolnieniu, a potem zwiozłam babcię do opieki nad wnuczęciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gingersik
dziecko jak lezy na pleckach główke i tak ma skierowaną na boczek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Codziennie chodzę. Jestem uzależniona :o Ale skinheadki juz sobie nie robię, bo nie wiem jaka by była reakcja lekarza. Straszny erotoman z niego:) Jego teksty mnie rozwalają normalnie. Teraz preferuję irokeza :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko do kobitek, które zażywają Fenoterol. Czy macie bóle mięśni??? Bo ja czuję się jak bym dwie godziny wyciskała na siłowni:( Drżenie rąk i niepokój to tez mam, ale biorę isoptin i pomaga, ale te bóle mięśni mnie niepokoją:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzywa jak mam rozumieć erotoman??Jakie teksty?? a IROKEZ też może być :-P pozdrawiam Wszystkie Skinheadki i Irokezki :-P 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem skinheadki, pankówy i irokezy!!! :D Niezle dalyscie czadu :) Czytalam z przyklejonym usmiechem :) Widzicie co sie dzieje??? Ja chyba po porodzie nie wyrobie z czasem, jak juz teraz mam problemy :) Czlowiek budzi sie o piatej rano, bo podswiadomie czuje , ze jak nie napisze czegos na kafeterii, to go wywala z klubu :( :( :( Ale ja wstalam dzielnie, zrobilam sobie pyszne kanapeczki, nadrobilam straty w czytaniu i jade :) nie jestem w stanie ustosunkowac sie do wszystkich Waszych watkow, ale generalnie: 🌻 tez sie gole na czuja :) 🌻 ba, zdaza sie skinheadka, jesli reka poleci :P 🌻 zakupy prawie skonczone!!! jeszcze zapas poscieli, kosmeyki, lozeczko, wozek itakie tam drobiazgi :P Dzisiaj np. przytachalam z polomarketu wanienke z kubusiem puchatkiem :) Za jedyne 29,90, dzie ta sama wanna w geancie kosztowala kolo 50 zeta :P 🌻czuje sie ok, chociaz czasami cieeezko... :)Niunia turlac sie lubi :) - w matke :) 🌻 dziekuje za wszystkie maile! Sylwia ❤️ Pospiewalam troche Julce :) przeeerwa na kawke :) Moj mężuś się przebudzził i mowi: Z grzywą gadasz??? :D :D :D A jak powiedzialam mu ktora godzina, to stwierdził, ze zwariowalam :( :) ALE NAWET SOWY JUZ SPIA...A SKOWRONKI JESZCZE... :) 🌻 dziekuje wam kochane za wsparcie w kupnie mieszkania! To te slonie elinovy :) W lipcu przeprowadzamy sie !!!!! Jest sliczne! (58m kw., 1p/4, nad wislą, po remoncie, w poblizu targowisko, real ( :) ), lasek i czuje tam klimat :) Koniec z przeprowadzkami!!! nareszcie bedziemy na swoim!!! Wcinam krówke :0 sama upieklam i jest pyyyszna :) Niuni tez smakuje bo tak sie oblizuje, ze az mi brzuch lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkleilam, bo jeszcze bym skasowala :) Ale dalej... 🌻 Bylismy obejrzec porodowke... jest sala-masowa;) i wyizolowana, pojedyncza za kase... Nie to zebym byla krolewną, ale chyba zdecyduje sie na tę \"komfortowiejszą\" :) A co tam, rodzi sie moze raz w zyciu... Chce to wspominac dobrze ;) Ale pojawil sie zamet w mojej glowie, bo w tej sali stoi tez wanna... Grzywa mnie kusi na porod w wodzie ... I mam dylemacik :) a moze ktoras z was bedzie tak rodzic??? Slyszalyscie cos na ten temat??? moze w szkolach rodzenia cos mówią...????? 🌻 A teraz: Dla amber-ania 🌻 Paticzqa 🌻 matitka 🌻 aga133 🌻 chimera 🌻 amelia-c 🌻 anuśka 25 🌻 gosiak26 🌻 ewelina1 🌻 Luckylady 🌻 madalena 🌻 msoszka 🌻 blumen 🌻 MAGDYCHA 🌻 mela78 🌻 JoannaT 🌻 Maja24 🌻 Efciak 🌻 Gabi26 🌻 Elinova 🌻 Qassandra 🌻 karolayna 🌻 asiakul 🌻 ladybird 🌻 Zuwiolka 🌻 Kinia25 🌻 gaga26 🌻 malinow_a25 🌻 Grzywa-Sowa 🌻 Mycha169 🌻 brygida-26 🌻 Superwoman 🌻 _Acha_ 🌻 Nata 🌻 Żeby nam było już trochę majowo :) Bioe sie za salatke na sniadanko: pomidorek, ogoreczek, feta i jogurt - pyyycha :P Specjalnie dla tesciow ;) Milego dnia zyczy biedrona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze slon elinovy :) .......................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@I ....@@@@.....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ .............................@@@@..................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie księżniczki 🌻 u mnie od rana świeciło słoneczko ale właśnie pada śnieg i zrobił sie silny wiatr:( Biedrona-dzieki za piękny kwiatek:)ja od poczatku chciałam rodzić w wannie,ale na polnej w szpitalu niestety nie maja no chyba że nie zdąże dojechać do poznania to w kołobrzegu mają:) ❤️ ❤️ MIŁEGO DNIA ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Cześć dziewczyny!!! Najpierw o wczorajszej wizycie--szyjka macicy ok, a te skurcze macicy, to ponoć od tego że Nasze Maleństwo waży już 2000 g i ma coraz mniej miejsca. W ciągu niecałych 4 tygodni urosło 800 g. :-D Oj kto będzie tego słonika rodził :-P Co do bólu mięśni po Fenoterolu, to ja nie mam ale lekarka zaleciła mi brać na wszelki wypadek ASmag i Aspargin, bo ponoć jeśli się bierze ten Fenoterol to wskazane jest przyjmowanie magnezu i potasu. Za to odstawiła mi Falvit-witaminy, bo ponoć z żelazem zakazane :-)aaaa... i jeszcze jedno-po Fenoterolu mogą się nasilić skurcze mięśni, więc ten ból mięśni może być z tym związany :-( W czwartek jadę na KTG, by sprawdzić siłę skurczy i przy okazji obejrzę porodówkę. Co do porodu w wodzie---to ja jestem już zdecydowana i jest taka możliwość w moim szpitalu :-D Pozdrawiam Was wszystkie [kwiat}[kwiat}[kwiat}[kwiat}[kwiat}[kwiat}[kwiat}[kwiat}[kwiat}[kwiat}[kwiat}[kwiat}[kwiat}[kwiat}[kwiat}[kwiat}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
oooo..kwiatki nie wyszły 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Biedrona--cieszę się że udało się Wam z tym mieszkankiem. Nie ma to jak swoje gniazdko. ************************************************************************************ nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć *************************************************************************************** amber-ania...01.05.06...12kg..............95cm.......Kołobrzeg.......chłopiec Paticzqa…....02.05.06…..????...............100cm…...Opole…….........synuś matitka.......04.05.06....2kg...............104cm........................chłopiec aga133........04.05.06….10kg...............102cm.....Czechowice-Dz..chłopiec chimera.......04.05.06….5kg.................82cm......Tychy.......dziewczynka amelia-c.......05.05.06...8,5kg..............94cm...................dziewczynka anuśka 25.....05.05.06...10kg.........................................chłopiec gosiak26......05.05.06...11kg..............100cm......Niemcy............??????? ewelina1......06.05.06...12,5kg............????cm......Miłomłyn.....Anastazja biedrona28...07.05.06...12kg..............107cm......Toruń..............JULA Luckylady....07.05.06....8kg.............................Poznan(23.02-1270g)..GABRYS madalena....10.05.06....7kg.................97cm........Myszków........chłopiec msoszka......10.05.06....9kg..............................Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm.......Wiedeń..............synek MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................Rzeszów..........chłopiec mela78........13.05.06....9kg.................92cm......Tychy............KAROLEK joannaT......14.05.06.....7kg.............................Warszawa.................. Maja24.......15.05.06.....9kg.................99cm......Częstochowa....chłopiec Efciak.........16.05.06....5kg.................83cm.......Zgierz........................ Gabi26........17.05.06....7kg.................115cm......Rybnik.......dziewczynka Elinova........18.05.06...11kg......31.......96cm......woj.pom...2000g..VIKTORIA Qassandra...20.05.06....11kg...............zmetr........Kraków.............. karolayna....20.05.06.....8kg................96cm........OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....8kg................95cm........Gorzów..............KAMIL ladybird......21.05.06.....10kg...............96cm.........Poznan.........chłopczyk Zuwiolka.....21.05.06.....11kg................87cm........Gdańsk...........chłopiec Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.......Kraków.................... gaga26.......25.05.06.......4kg...............88cm.........JeleniaGóra.............. malinow_a25.26.05.06......9kg...............ok.100cm....W-wa..............córka Grzywa.......27.05.06....11,5kg.......29.....100cm........Wrocław.............ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm.......Z.Góra......JAKUB/POLA brygida-26...31.05.06......12kg................90cm..........................synuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe...u czerwcówek co chwile kopiuje się tabelkę, a u nas słonia. To już chyba tradycja. UWAGA!!! Słoń Elinovy:D .......................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@I ....@@@@.....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ .............................@@@@..................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elinova... Trzymałam kciuki za Twoją szyjkę wczoraj. To ładnego słonika nosisz pod serduchem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=>Brygida A z tego mojego doktorka to zbokol jak nic;) Ostatnio mówi do mnie tak \"... do 34tyg z sexu nici. No chyba ze z kimś doświadczonym czyli z lekarzem...\" Ale on taki zawsze był. Przynajmniej jakoś atmosferę potrafi rozładować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
grzywa---wielkie dzięki, to pewnie ta Twoja wiara w moją szyjkę pomogła :-P Ja to nawet nie chcę myśleć o tym jaki ten mój słonik będzie w maju...:-P Pewnie do 4kg lekko dobije...:-) My z mężem też po 4200 ważyliśmy przy urodzeniu....:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze dobije. Ja wierze w to że moja Zuzka to tez słonik będzie;) Ja ważyłam 4,5 i miałam 59cm, a mój maż 3900 i miał 60cm. To będzie taka mała rodzinka słoników:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Słoniątka 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 grzywa--> nie mam jeszcze siknhesdki :-P.Wczoraj nie zdążyliśmy :-(.Co do Twojego lekarza to rzeczywiście umie rozładować atmosferę.Mój lekarz jest bardzo spokojny i za to mu dziękuję bo jak do niego idę to jestem tak spięta,że czasem nie umiem na fotelu nóg rozłożyć :-P, a jak już się położe na tym fotelu to trzymam się za piersi.Mam jakiś odruch w tym momencie i zawsze mimo,że tego nie chcę to trzymam się za cycki- choć górę mam ubraną :-).W sumie to nie powinnam tak robić bo jak mój kochany doktor może się czuć w tym momencie.Ostatnio nawet mi tłumaczył ,dlaczego co wizytę są badania....ale ja naprawdę nie wiem czemu jestem taka spięta jak tam idę :-/.Niedobra ze mnie pacjentka :-(.Jakbym miała takiego jak Ty masz to nie wiem czy do fotela bym doszła :-P 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 OoOoOoO..Oo BiEdRoNkA się pojawiła;.Fajnie,że choć na chwilkę dasz nam znać co u Ciebie.Jak sama widzisz topik Cię potrzebuje i tęskni :-D.Co z tą krówką i jak można krówkę upiec?Może się podzielisz przepisem? 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 amber-ania--> a na zdjęciach widziałam ,że Ty już praiwe gotowa jesteś.Wanienka stoi, ubranka są i łóżeczko widziałam :-).Tobie to dobrze.Mi daleko do tego . 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 elinova--> jak MACICA jest oki to wizyta się udała :-P.Cieszę się,że wszystko dobrze :-).Duże te MALEŃSTWO co waży już 2000g :-O. To do maja dobije do 4000 jak nic :-).A ja jeszcze nawet nie wiem jak mam rodzić.Dlaczego chcesz w wodzie? 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 cdn 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 pozdrawiam 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiakul
biedrona - dziękuję za kwiatka i oddaje potrójnego 🌻🌻🌻 kobietki to chyba nie jest tak ,ze jak rodzice wazyli ponad 4 kg to dziecko musi sie takie urodzic ( pocieszam sie , bo u mnie tez tak było ), po wczorajszych filmach z tymi amerykańskimi mamami to wydaje mi się że wszystkie one przytyły ponad 25 kg a dzieci urodziły w miarę. W ogóle te kobiety jakieś takie DUŻEEEEE były, nie uwazacie ??? ❤️❤️❤️❤️❤️ u mnie tez dzis chyba popadał śnieg i niestety będe musiał poświęcic kilka minut na odśnieżanie autka, zaraz jade po paczke ciuszków, juz nie moge sie doczekać 🌻🌻🌻 pozdro z białego Gorzowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×