Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Gość elinova
Oooooo....tabelkę tu nawet mają....To se wezmę wkleję :-P :-D nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć *************************************************************************************** amber-ania...01.05.06...12kg..............95cm.......Kołobrzeg.......chłopiec Magnolia79...01.05.06.....???................100cm....Warszawa.......synek Paticzqa…....02.05.06…..10kg.............109cm…...Opole……......Manuelek aga133........04.05.06….19kg......37.....112cm.....Cz-Dz.22.03-2880g chłopiec chimera.......04.05.06….5kg.................82cm......Tychy.......dziewczynka amelia-c.......04.05.06...11kg.....36....98cm...................dziewczynka anuśka 25.....05.05.06...10kg.........................................chłopiec gosiak26......05.05.06...11kg..............100cm......Niemcy............??????? ewelina1......06.05.06...12,5kg............????cm......Miłomłyn.....Anastazja biedrona29...07.05.06...15kg......35.....111cm......Toruń.21.03-2170g.JULA anka1974.....08.05.06...15kg.......36......110cm.....Toruń...........Aleksander Luckylady....15.05.06....10kg...............89cm.......Poznan(21.03-1980g)..GABRYS madalena....10.05.06....7kg.................105cm........Myszków.(2,800g).chłopiec msoszka......10.05.06....9kg..............................Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm.......Wiedeń..............synek Efciak.........12.05.06....16kg...............108cm......Zgierz................synuś MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................Rzeszów..........chłopiec mela78........13.05.06....12kg......35........94cm......Tychy............KAROLEK joannaT......14.05.06.....7kg.............................Warszawa.................. Maja24.......15.05.06.....9kg.................99cm......Częstochowa....chłopiec Gabi26........17.05.06....7kg.................115cm......Rybnik.......dziewczynka Elinova........18.05.06...11kg.......34.....100cm..woj.pom...10.03-2000g..VIKTORIA Qassandra...20.05.06....16kg......34......zmetr.......Kraków.............. karolayna....20.05.06.....8kg................96cm........OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....11kg.....32.....102cm........Gorzów..............KAMIL ladybird......15.05.06.....16kg...............105cm.........Poznan.........chłopczyk Zuwiolka.....21.05.06.....11kg................87cm........Gdańsk...........chłopiec Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.......Kraków.................... gaga26.......25.05.06.......4kg...............88cm.........JeleniaGóra.............. malinow_a25.26.05.06.....11kg........32.....ok.100cm....W-wa..............córka Grzywa.......27.05.06....12,5kg.......32.....105cm........Wrocław..(2250g)...ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm.......Z.Góra......JAKUB/POLA magdab.......29.05.06......9kg........32......93cm...........Toruń..........córeczka brygida26...31.05.06......14kg................100cm........woj.opolskie........synuś. Nasze szczęścia ************************************************************************************************************ nick............... data ..........kg.........cm............imię............poród ************************************************************************************************************ matitka..........04.04.06.......2,9.......53........Kacperek.............SN..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
I słonika też .....se wezmę wkleję :-P ........................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@\\ ....@@@@.....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@...\\ ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ .............................@@@@..................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu takie pustki. Ja właśnie wróciłam z ogrodu , posiedziałam sobie w słoneczku - cudownie tak gdybym miała łóżko to pewno bym zasnęła. Ale obowiązki wzywają i trzeba sie zabrać do jakiejś roboty. Wiecie jak sie cieszę . Za tydzień mam odstawić Fenoterol i licze że może już niedługo będę z dzidziusiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻- einova ten słonik mi się przyda bo jestem załamana!!! przed chwilka dostalismy pismo z zusu że umowa o rozłożeniu na raty nalezności z tytułu składek ulega rozwiązaniu, brak kasy,długi w zusie i u.s i na dodatek nie ma pracy,chcielismy zawiesic firme ale ja jestem zatrudniona u niego i nie moze zamknąc no bo jestem w ciąży i jestem pod \"ochroną\"... Mogłabym pożyczyc od rodziców ale już jestesmy im troszke winni cały czas pod górke!!! boje sie jak to bedzie dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 aga133-ciesze się że odstawiasz te wstretne tablety,mam nadzieje że ci lekko i szybciutko pójdzie i będziesz ze swoim maleństwem...❤️ ................ pozdrawiamy🌻.......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amber-ania 🌻 nie przejmuj się jakoś to będzie , grunt żeby w to wierzyc . Wiem że łatwo tak pisac ale jak będziesz przygnębiona to na pewno nic dobrego z tego nie wyniknie . Trzymaj się 🌻 A ty do kiedy masz brać Fenoterol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
amber --tylko się nie przejmuj...to teraz najważniejsze...jakoś się wszystko ułoży 🌻 A mogę zapytać jakiego typu działalnośc prowadzicie i czy zatrudniacie jakiś pracowników?? Mój mąż też prowadzi działalność, tyle że na rzecz jednej firmy . No i specjalnie dla Ciebie ........................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@\\ ....@@@@.....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@...\\ ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ .............................@@@@..................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jestem z czerwcówek i mam do Was pytanie. Jestem w 32 tc i 1 dniu, a moje dziecko waży 1562g. Gin powiedział, że to trochę za mało. Ponoć ta waga odpowiada dziecku 8 dni młodszemu. Martwię się bardzo... Ile ważyły Wasze dzieci w tym tygodniu? Prosze, odpowiedźcie mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Brzusio----moja \"Kruszynka\" w 30 tyg. i 1 dniu ważyło 2000g, no ale jest tam jakaś tolerancja wagowa na +/- także się nie przejmuj na pewno wszystko jest oki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusio czym ty sie przejmujesz!!! Waga wg USG jest tylko wagą orientacyjną . Wystarczy że lekarz niedokładnie określi obwody dziecka a juz masz rozbiezności. Mi lekarz powiedział że wynik badania = + - 15 % od wykazanej wagi. Mi tez niejednokrotnie wychodziły rozbiezności nawet do 2 tygodni rozwoju dzidzi. Poza tym jedne aparaty zawyżaja a inne zaniżaja wagę. Trzymaj się i głowa do góry 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusio!!! Granica błędu 400g!!! Lekarz określa wagę według pomiaru przekroju główki i długości kości udowej chyba:) Dziecko teraz dopiero będzie rosło!!! Nie masz się czym perzjmować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, Elinova=> dziękuję za odpowiedzi 🌻 lekarz powiedział, że mam przyjść za 3 tygodnie, jeśli róznica tych 8 dni się powiększy, weźmie mnie na obserwację do szpitala. Mówił tez, że możliwe, że po prostu urodzę później. Chodzę do jednego z najlepszych lekarzy w Trójmieście, ma swietny sprzęt. Narazie mam odpoczywać. Pytałam, czy to zależy od odżywiania, powiedział, że nie. Odżywiam sie naprawdę dobrze. Martwię się strasznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć *************************************************************************************** amber-ania...01.05.06...12kg..............95cm.......Kołobrzeg.......chłopiec Magnolia79...01.05.06.....???................100cm....Warszawa.......synek Paticzqa…....02.05.06…..10kg.............109cm…...Opole……......Manuelek aga133........04.05.06….19kg......37.....112cm.....Cz-Dz.22.03-2880g chłopiec chimera.......04.05.06….5kg.................82cm......Tychy.......dziewczynka amelia-c.......04.05.06...11kg.....36....98cm...................dziewczynka anuśka 25.....05.05.06...10kg.........................................chłopiec gosiak26......05.05.06...11kg..............100cm......Niemcy............??????? ewelina1......06.05.06...12,5kg............????cm......Miłomłyn.....Anastazja biedrona29...07.05.06...15kg......35.....111cm......Toruń.21.03-2170g.JULA anka1974.....08.05.06...15kg.......36......110cm.....Toruń...........Aleksander Luckylady....15.05.06....10kg...............89cm.......Poznan(21.03-1980g)..GABRYS madalena....10.05.06....7kg.................105cm........Myszków.(2,800g).chłopiec msoszka......10.05.06....9kg..............................Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm.......Wiedeń..............synek Efciak.........12.05.06....16kg...............108cm......Zgierz................synuś MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................Rzeszów..........chłopiec mela78........13.05.06....12kg......35........94cm......Tychy............KAROLEK joannaT......14.05.06.....7kg.............................Warszawa.................. Maja24.......15.05.06.....9kg.................99cm......Częstochowa....chłopiec Gabi26........17.05.06....7kg.................115cm......Rybnik.......dziewczynka Elinova........18.05.06...11kg.......34.....100cm..woj.pom...10.03-2000g..VIKTORIA Qassandra...20.05.06....16kg......34......zmetr.......Kraków.............. karolayna....20.05.06.....8kg................96cm........OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....11kg.....32.....102cm........Gorzów..............KAMIL ladybird......15.05.06.....16kg...............105cm.........Poznan.........chłopczyk Zuwiolka.....21.05.06.....11kg................87cm........Gdańsk...........chłopiec Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.......Kraków.................... gaga26.......25.05.06.......13kg.........104cm.........JeleniaGóra.......syn malinow_a25.26.05.06.....11kg........32.....ok.100cm....W-wa..............córka Grzywa.......27.05.06....12,5kg.......32.....105cm........Wrocław..(2250g)...ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm.......Z.Góra......JAKUB/POLA magdab.......29.05.06......9kg........32......93cm...........Toruń..........córeczka brygida26...31.05.06......14kg................100cm........woj.opolskie........synuś. Nasze szczęścia ************************************************************************************************************ nick............... data ..........kg.........cm............imię............poród ************************************************************************************************************ matitka..........04.04.06.......2,9.......53........Kacperek.............SN..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 dzieki dziewczyny za pocieszenie...🌻 Elinova to nasza stronka- www.amberfol.com i tylko ja jestem zatrudniona u niego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Zaczęłam od tabeli bo głupio wyglądało że przytyłam tylko 4 kg. Nie wiecie co u nowo upieczonej mamusi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A amber nie przejmuj się wszystko się ułozy. Ja też kiedyś miałam pod górkę ale z czasem wyszliśmy na prostą. Młodość ma to do siebie że tyle rzezczy chciałoby się mieć i robić a tu brak kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amber - domyslam sie co przezywasz my tez mamy teraz klopoty z powodu kradziezy samochodu i mase zalatwiania roznych spraw. Zycze Ci szybkiego i pomyslnego rozwiazania problemu - bedzie dobrze 🌻 Wlasnie dzis byli tesciowie z mezem biegali zalatwiac nowy samochod a ja wychodzilam z siebie zeby dobry obiadek ugotowac teraz pojechal zawiezc ich na dworzec a ja padam z nog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 gaga-dzieki...:) lepiej napisz co u ciebie bo dawno cię u nas nie było ...??? 🌻-magnolio79 bardzo dziekuja za pocieszenie, napewno zrobiłaś pyszny obiadek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 PODNOSZE WAS Z DRUGIEJ STRONY,BO ZA DłUGO WASSZUKAć MUSZę :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 BUZIAKI DLA BIEDRONKOWEJ JULCI.......................................... 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ..............................I GRZYWKOWEJ ZUZY ........................ 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻[kwiat 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ____________DLA WSZYSTKICH MAKOWYCH MAM I ICH SZKRABóW_____ 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 PODORABIAM WAM STRON :p 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdab
Pozdrawiam wszystkie majowe mamy i ich ukochane brzuszki:) Miłego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Brzusio- jestem w takiej samej sytuacji. w 32 tygodniu mała ważyła 1650. za tydzień idę na kolejne usg. nie martw się, u mnie taka różnica ok. 10 dni utrzymywała się od początku. jeśli teraz na usg się nie powiększy to znaczy, że wszysto wporzątku. Lekarz dodatkowo mi powiedział, że to dziewczynka i może byc trochę mniejsza. gdyby teraz różnica wynosiła ok. 20 dni to byłby problem a ak to na razie spokojnie się trzymaj. pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie o czym zapominają mówić lekarze??o tym, że USG nie daje ostatecznych wyników, a jedynie orientacyjne. I to dlatego, nie powinni informować o różnych \"odstępstwach od tzw normy\" bo przez to wprowadzają stan napięcia i nerwów, a to dopiero jest szkodliwe. Brzusio, acha, nie martwcie się, bo wszystko będzie dobrze. Ważne, żeby chodzić na spacery, nie pić alkoholu, kawy, nie palić, wtedy masa ciała dziecka się zmniejsza. Dotlenienie organizmu jest najlepsze na rozwój dziecka, bo pokarm szybciej wędruje.. Wczoraj dokonaliśmy pierwszego zakupu z wyprawki: wanienka ze stelażem!!!! ale się ucieszyłam z tej pierwszej pozycji na liście... dziś też jedziemy na zakupy, więc życzę wszystkim Mamom Majowym i nie tylko Majowym miłego dnia 🌻 dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amber-Aniu, głowa do góry!! wszystko się ułoży. Ta Wasza firma to jednoosobowa działalność gospodarcza czy jakaś spółka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amber >> teaz jestemprzekonana, ze wszystko bedzie ok :) 🌻 🌻 🌻 brzusio, acha >> moj lekarz powiedzial nam kiedys, przy okazji badania USG, ze to normalne, ze czasem rozbieznosc miedzy pomiarami moze sie wachac w okolicy 7 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻-Qassandro dwu osobowa (ja i mój Piotr) bo pracownik nie jest zatrudniony ale wypłate dostaje...:) 🌻-Efciak dziekuje za miłe słowa...:) Ogólnie mam już lepszy humor bo słoneczko wyszło hihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinow_a 25
Hej Majóweczki!!!! Mam dziwną prośbę, wiem , że to nie tego rodzaju forum. Czy któraś z was ma pralkę WHIRLPOOL????? Bo ja podłączyłam ta naszą, owszem mam instrukcję obsługi ale tam jakieś mrówki hihi i potrezebuje kogoś kto zna takie maszynki z własnego doświadczenia, żeby mi powiedział, który program jest do czego, jak sie pierze najlepiej. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Hej!! malinow_a--- ja mam pralkę Whirpool model AWG 650 otwieraną do góry?? A Ty jaki masz model?? U mnie program prania ustawia się pokrętłem i jest on podzielony na dwa kolory - różowy i niebieski w załeżności od rodzaju tkaniny. A jak to wygląda U Ciebie?? 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 A co słychać u reszty Majówek?? Ja właśnie piekę ciasto :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinow_a 25
elinova!!! Więc tak, dostało mi sie pralkę otwieraną z przodu, model AWM 245-600 i ma standardowe pokrętła: jedno z temperaturą, drugie z programami. Problem polega na tym, że owszem na liście programów jest 4, na pokrętle jej nie ma. Bawełna i syntetyki. ja tu mam samą bawełnę na opisie na 3 . Do tego teściowa mi jęczy, żeby płyn do płukania dodać do tego prania. Ogólnie to chodzi tak cichutko, że jej wogóle nie słychać. I jeszcze jedno: czy ta Twoja pralka pobiera wodę stopniowo, regulując sobie temperaturę? Bo zdaje się, że to diabelstwo tak ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
U mnie woda jest pobierana stopniowo a jak jest z tem. to nie wiem. Myślę, że taką jak ustawię taką stosuje :-D Płyn do płukania to ja daję do każdego prania- jest taka specjalna komora na to cudo. W sumie mam 4 komory - 2 na proszek, przy czym tą jedną zapełniam jeśli chcę zrobić pranie wstępne, kolejne dwie na płyny. A czy przy pokrętle z programem masz napisy czy rys.?? Bo u mnie są rysunki, ale jest też nalepka z wyjaśnieniem tych rys. Także nie wiem jakbym mogła Tobie pomóc. Pokombinuj :-P Coś z tego wyjdzie na pewno. Najwyżej Wasze rzeczy będziesz mogła zakładać Maluchowi :-P :-D 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×