Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Magda>> z przyjmnoscia stwierdzam, ze pan fachowiec jest bardzo delikatny, poza tym pozamykalam sie :) a Mlodzieniaszkowi jak widac to nie przeszkadza, a poza tym z checia wyszlabym gdziekolwiek, ale jestem sama w domciu, a jak mowia nie ufaj nikomu ;) wiec siedze sobie i przyznam sie do czegos okropnego - ciesze sie, ze sasiadka musi tego sluchac, bo to baba wredna jest i wczoraj w okoliach poznych wieczornych zaczela sluchac muzyki, ale tak, ze sasiedzi pietro nizej ja slyszeli. Niestety, ma chyba uposledzona czynnosc sluchowa wylapujaca dzwonek do drzwi, poniewaz na takowe dzwieki nie reaguje :o babiszon wstretny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdab
Kochane babeczki:) Trzymjacie się ciepło, miłego, spokojnego dzionka, bez złych emocji! Właśnie wyruszam na krótką wędrówkę, aby dotlenić nas dwie. Póki można, to trzeba rozruszać trochę kości.Oczywiście wszystko z rozwagą. Gdybyśmy się dziś już nie spotkały, to samych przyjemności podczas "wicia gniazd" Wam życzę. Ja dziś nie piorę, nie sprzątam...tylko się relaksuję na kanapie w towarzystwie "dobrej lektury". Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Madziu >> to dotlen sie tez za nasza dwojeczke, bo my dzisiaj w pyle siedzimy ;) Milego spacerku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdab
Efciak.... może warto wyjść choć na chwilkę...Twoja dzidzia się ucieszy... ja większość dnia jestem sama, bo mąż w pracy, więc jakoś trzeba sobie radzić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, ze wyjde ale czekam na brata - pomaga mi nosic zakupy, cobym sie nie przeciazyla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Witam wszystkie gorąco w ten jak na razie słoneczny ranek. Od 2 dni czuję się fatalnie. Przyznam sie nawet że wczoraj byłam przekonana ze wyląduję na porodówce. Calą noc z soboty na niedzielę bolał mnie dół brzucha . Tak jak przy okresie. Rano dołączyły do tego skurcze , biegunka i nudności. Myślałam że odlecę. Jeszcze do tego taki dziwny niepokój , że sama nie umiałam określic o co chodzi. Od razu rano w te pędy zaczęłam kończyć prasowanie , pakowanie itp. I chyba tylko ten Feneterol mnie ratował bo po jego zażyciu skurcze trochę przechodziły. No i w nocy jakos ustąpiło. A dziś czuję sie w miarę chociaż ciągle odczuwam skurcze. Najgorsze było to że sama nie wiedziałam czy jechać do szpitala czy czekać. Nie chcę wyjśc na histeryczkę ( ostatnio leżałam w szpitalu równo miesiąć temu) . Moja lekarkę też męcze telefonami jak tylko cos nie tak i boję się przegięcia. Chociaż nawet mąż nic nie komentował i chodziła wokół mnie na palcach. Juz chodza mi po głowie myśli żeby odstawic od razu te prochy a wtedy to chyba kwestia kilku dni. Mysle że maluch jest juz na tyle duży ze nie byłoby problemu. Bo tak naprawde zostały mi jeszcze 3 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Hej kobietki!! Witam wszystkie \"stare\" no i te \"nowe\" Majóweczki 🌻 \"nowe\" ---napiszcie o sobie cos więcej, a miło nam będzie jak przeczekacie z nami do godziny \"zero\" na kaffe :-D Mela----pościel CUDO!!! Zdolna jesteś wiesz?? :-P Pogoda u nas....raczej jesienna niż wiosenna, ale mówili, że niby od jutra...hihihi ...i jak tu im wierzyć?? :-P Och te moje nocki....prze.....czasami śpię jak niemowlaczek a czasami to tylko przewracam, czyt.----turlam się z boku na bok :-D Dzisiaj była ta z serii turlanych, ale za to wstałam dopiero o 11-tej! Na wszelki wypadek chodzę jeszcze w piżamce gdyby mi się zachciało do łóżeczka, a coś czuję że tak może być :-P anka1974--jak przeczytałam, że u Ciebie już wszystko przygotowane do porodu, to pędem do tabelki i sprawdzałam Twój termin :-) I masz rodzić tylko tydzień wcześniej niż ja, więc może i ja szybciej.....Ale chciałabym tak jeszcze conajmniej 3 tygodnie ponosić w brzuchu Mojego urwiska, który mi żebra obija z każdej strony :-P A tak wogóle to dziewczynki---nie lekceważcie żadnych niepokojących objawów - aga133- to w szczególności do Ciebie. Ja to bym pewnie zaraz pojechała do szpitala, taka ze mnie panikara. Też już tam byłam z 2 razy, ale tylko na wizytach się skończyło :-) No to życzę Wam wszystkim miłego dzionka 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻 🌻 Brygida dla Ciebie oczywiście ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Chyba warto by teraz już tabelka była jak najbliżej nas: nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć *************************************************************************************** amber-ania...01.05.06...12kg..............95cm.......Kołobrzeg.......chłopiec Magnolia79...01.05.06.....???................100cm....Warszawa.......synek Paticzqa…....02.05.06…..10kg.............109cm…...Opole……......Manuelek aga133........04.05.06….19kg......37.....112cm.....Cz-Dz.22.03-2880g chłopiec chimera.......04.05.06….5kg.................82cm......Tychy.......dziewczynka amelia-c.......04.05.06...11kg.....36....98cm...................dziewczynka anuśka 25.....05.05.06...10kg.........................................chłopiec gosiak26......05.05.06...11kg..............100cm......Niemcy............??????? ewelina1......06.05.06...12,5kg............????cm......Miłomłyn.....Anastazja biedrona29...07.05.06...15kg......35.....111cm......Toruń.21.03-2170g.JULA anka1974.....08.05.06...15kg.......36......110cm.....Toruń...........Aleksander Luckylady....15.05.06....10kg...............89cm.......Poznan(21.03-1980g)..GABRYS madalena....10.05.06....7kg.................105cm........Myszków.(2,800g).chłopiec msoszka......10.05.06....9kg..............................Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm.......Wiedeń..............synek Efciak.........12.05.06....16kg...............108cm......Zgierz................synuś MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................Rzeszów..........chłopiec mela78........13.05.06....12kg......35........94cm......Tychy............KAROLEK joannaT......14.05.06.....7kg.............................Warszawa.................. Maja24.......15.05.06.....9kg.................99cm......Częstochowa....chłopiec Gabi26........17.05.06....7kg.................115cm......Rybnik.......dziewczynka Elinova........18.05.06...11kg.......34.....100cm..woj.pom...10.03-2000g..VIKTORIA Qassandra...20.05.06....16kg......34......zmetr.......Kraków.............. karolayna....20.05.06.....8kg................96cm........OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....11kg.....32.....102cm........Gorzów..............KAMIL ladybird......15.05.06.....16kg...............105cm.........Poznan.........chłopczyk Zuwiolka.....21.05.06.....11kg................87cm........Gdańsk...........chłopiec Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.......Kraków.................... gaga26.......25.05.06.......13kg.........104cm.........JeleniaGóra.......syn malinow_a25.26.05.06.....11kg........32.....ok.100cm....W-wa..............córka Grzywa.......27.05.06....12,5kg.......32.....105cm........Wrocław..(2250g)...ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm.......Z.Góra......JAKUB/POLA magdab.......29.05.06......9kg........32......93cm...........Toruń..........córeczka brygida26...31.05.06......14kg................100cm........woj.opolskie........synuś. Nasze szczęścia ************************************************************************************************************ nick............... data ..........kg.........cm............imię............poród ************************************************************************************************************ matitka..........04.04.06.......2,9.......53........Kacperek.............SN..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻cześć mamuski🌻 powiedzcie mi czy uzywacie tylko proszku do prania wszystkich rzeczy dla dziecka czy jakis płyn do płukania tez,bo wiem ze jest dla niemowląt jakis...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Bozeeee! Ja tylko na \"chwilke\" zamknęłam oczy, a tu juz południe!!!! A miałam sprzątać!!!!! A Wy naprodukowałyscie nieźle :) SNIŁA MI SIE NIUNIA!!!! KARMILAM JA W DOMKU:) sOBIE SAME SIEDZIALYSMY :)ALE FAAJNIEEEEE :) Dziewczynki! Polecam położną Magde Golębiewską-jest super i fajnoe Was przygotuje :) W ogóle z nią, czy z kimś innym z tego szpita;a w którym mamy rodzic - warto porozmawiac, zeby dobrze współpracować podczas porodu. Ja chodzę do Łukasiewicza, tez pracuje na bielanach, ale jakos nie łudzę się, ze trafię na niego,,, Co będzie to będzie... Zostawiam to losowi:) Anka! u Wojtynka bylam na usg-rzeczywiscie bardzo miły. Ale mam niemiłe wspomnienia z matopatu... Umówiłam sie na to usg 3d i dopiero po, kiedy zadzwoniłam ze to nie jest 3d przyznali mi rację, \"bo to jest aparat do 3d, ale oni nie potrafią go obsługiwac... \":)Dobrze ze cena była normalna, a nie trójwymiarowa :) Ale za to udało nam się z tego nagrania wydostać fajne zdjęcie Julki i jest w rameczce, a i tatus ma w pracy przy kompie:) Magda! Oki, z tymi fotami. Ale jakby co to wal smiało w szpitalu:) Bede miała takie czarne czułki na głowie :D Aga! Dbaj o siebie i alarmuj, jakby co... My czekamy na info, a elinova Cię przeniesie na dół tabelki:) A tak serio... Kontaktuj sie z lekarzem na maksa-lepiej za duzo niz za mało. Chcesz kurczaczka na swieta? :D :D :D Dziewczyny! Ale spiochy z nas :D Elinova, Ty w pizamce jescze. Grzywa spi, reszta sie czai na łózko :D Ale nam sie to zmieni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a tak wogóle to dzis czuje sie troszke zmeczona 💤 i zaraz sie połoze do łóżeczka:) W środe ide do ginekologa i zobaczymy czy odstawiamy te tablety i rodzimy czy jeszcze troszke poczekamy... Mój Piotrus wczoraj wyjechał na szkolenie do Lublina i będzie dopiero w środe wieczorem,pewnie dlatego sie nie wyspałam bo go nie było przy mnie:( [kwiat[ Elinova prosze wpisz w tabelke 15kg i 100 obwód-synus OLIVIER ❤️ Pozdrawiam wszystkie majóweczki te nowe no i te stare tez :P 🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiat]🌻🌻witam wszystkie kobitki przy nadziei 🌻🌻🌻 u mnie dzis od rana pochmurno a slonce tylko czasami niesmialo wyjrzy zza ciezkich chmur ;-( moja mama ulitowala sie nad moimi super hiper brudnymi oknami i umyla mi je takze teraz to ten moj widok na swiat jest czysty!!! ;-) jedynie co to musze malzonka swojego zagonic do odkurzenia dywanow i swieta moga juz byc. Kurcze tak piszecie o remontach ze az mi glupio ze u mnie nic takowego sie nie dzieje ;-( wprawdzie mam w planach pomalowac sciany ale tylko dwie i to tylko w planach bo glowny wykonawca (czyt. moja 2 polowa) teraz baka jak dziki reks w pracy i nie ma czasu ani sily po pracy zeby sie za to zabrac ;/ wiec chyba nasza pociecha przybedzie do gniazdka nieskalanego remontem. Biedrona, Eli dziekuje za slowa pochwaly :-))))) mile poglaskaly moja ciazowa proznosc!! ;-) moj synio tez bedzie spal w lozeczku radek II z klupsia :-) mam pytanko czy to lozeczko tez \"zalatuje\" farbryczna nowoscia??? moj egzemplarz na razie jest poskladany w kartonie i raczej go nei obwachuje ale jakby tak zalatywal to chyba pogonie mojego meza zeby zlozyl wyrko malemu wczesniej zeby zdarzylo wywietrzec ja tez wypralam wklad (podusie i kolderke) chodz kupilam nowe, ale czy ja wiem kto to dotykal i gdzie to lezalo!!!! nei bede mojego malucha narazac na niepotrzebny kontakt z zarazkami - przynajmniej na poczatku kiedy jego skorka bedzie wrazliwa na wszystko!!!! tak wiec mamuski nie myslcie ze macie schize na tym punkcie, a jak tak to nie jestescie osamotnione - jest nas zdecydowanie wiecej!!!!!! :-) co tam jeszcze przeczytalam na co chcialam odpowiedziec.....????? kurde zdecydowanie za rzadko zagladam i nie moge potem nadarzyc z tematami ;-( Magnolia 79 ja mieszkam w Tychach od dobrych PARU wiosen ;-) kurde poruszylabym jeden bardzo wstydliwy temat ale mam opory ;-( ale moze mnie przez to nie wyrzucicie!!! powiedzcie mi czy macie problemy z \"dwojeczka\"???? ja od paru tygodni mecze sie okropnie i jak przychodzi moment ze mam isc do wc to az mam stresa!! za kazdym razem przezywam mini porod :-( juz kupuje sobie activie zeby jakos mi pomogla - fakt byly czas ze w miare bylo normalnie ale jak zaczelam brac hemofer (preparat zelazowy) to kurde powtorka z rozrywki!!!!!!! moze znacie jakies sposoby jak sobie z tym poradzic bez konsultacji z lekarzem???? wiecie mnie tez juz nachodza mysli ze urodze jeszcze w kwietniu, brzuch mi twardnieje coraz czesciej, nawet fenoterol nie pomaga, a do tego mam takei dziwne uczucie napierania tam na dole ;-/ ja sie tylko boje ze przegapie te wazne sygnaly ze to juz jest godzina \"0\" a o planie \"B\" dotyczacym odchudzania po porodzie to ja tez juz mysle zreszta nie tylko o odchudzaniu ale o zrobieniu porzadku ze soba tak konkretnie!!! oj jak wyrwe sie do kosmetyczki to chyba pol wyplaty zostawie na raz!!!! tak sie potwornie zapuscilam ze nie moge patrzec na siebie w lustrze ale juz niedlugo :))) okej na razie koncze, ale jeszcze tu zajrze. Zdecydowanie lepiej byc na biezaco!!! pozdrawiam Was wszystkie i nie dajcie sie zwariowac przed swietami temu calemu sprzataniu, zakupom itd Mela kwiat]🌻🌻kwiat]🌻🌻kwiat]🌻🌻kwiat]🌻🌻kwiat]🌻🌻 ❤️serce]❤️❤️serce]❤️❤️serce]❤️❤️serce]❤️❤️serce]❤️ kwiat]🌻🌻kwiat]🌻🌻kwiat]🌻🌻kwiat]🌻🌻kwiat]🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdab
Biedronko a czy masz jakieś namiary na Panią Magdę G.? Byłabym wdzięczna, bo jak nie wypali z tą moją, to miałabym jakiś nowy trop. A u Twojego doktorka byłam kiedyś na usg w szpitalu, jak pod koniec 2004 roku straciłam mojego pierwszego bobaska:( Pozdrawiam serdecznie:) PS Mój mail, jest wyżej, gdybyś zechciała podać mi te namiary. Do niczego nie zmuszam, bo doskonale rozumiem, że to trochę nie jest w porządku, takie podejście do sprawy. W sumie Pani może sobie nie życzy tego. Doskonale to zrozumiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa juz mi sie przypomnialo co jeszcze chcialam napisac - temat pampersy!!! ja tez kupilam te newborn i jakby co bede wycinac dziurke na pepusze, a co tam :-) tyle sie dla dzidka poswiecam to i wycinac tez moge co nie?! ;-) okej zmykam na rozaniec bo mnie mama zaciaga to chyba ma byc taka ala podzieka za te umyte okna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Najpierw tabelka: nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć *************************************************************************************** amber-ania...01.05.06...15kg..............95cm.......Kołobrzeg......Olivier Magnolia79...01.05.06.....???................100cm....Warszawa.......synek Paticzqa…....02.05.06…..10kg.............109cm…...Opole……......Manuelek aga133........04.05.06….19kg......37.....112cm.....Cz-Dz.22.03-2880g chłopiec chimera.......04.05.06….5kg.................82cm......Tychy.......dziewczynka amelia-c.......04.05.06...11kg.....36....98cm...................dziewczynka anuśka 25.....05.05.06...10kg.........................................chłopiec gosiak26......05.05.06...11kg..............100cm......Niemcy............??????? ewelina1......06.05.06...12,5kg............????cm......Miłomłyn.....Anastazja biedrona29...07.05.06...15kg......35.....111cm......Toruń.21.03-2170g.JULA anka1974.....08.05.06...15kg.......36......110cm.....Toruń...........Aleksander Luckylady....15.05.06....10kg...............89cm.......Poznan(21.03-1980g)..GABRYS madalena....10.05.06....7kg.................105cm........Myszków.(2,800g).chłopiec msoszka......10.05.06....9kg..............................Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm.......Wiedeń..............synek Efciak.........12.05.06....16kg...............108cm......Zgierz................synuś MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................Rzeszów..........chłopiec mela78........13.05.06....12kg......35........94cm......Tychy............KAROLEK joannaT......14.05.06.....7kg.............................Warszawa.................. Maja24.......15.05.06.....9kg.................99cm......Częstochowa....chłopiec Gabi26........17.05.06....7kg.................115cm......Rybnik.......dziewczynka Elinova........18.05.06...11kg.......34.....100cm..woj.pom...10.03-2000g..VIKTORIA Qassandra...20.05.06....16kg......34......zmetr.......Kraków.............. karolayna....20.05.06.....8kg................96cm........OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....11kg.....32.....102cm........Gorzów..............KAMIL ladybird......15.05.06.....16kg...............105cm.........Poznan.........chłopczyk Zuwiolka.....21.05.06.....11kg................87cm........Gdańsk...........chłopiec Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.......Kraków.................... gaga26.......25.05.06.......13kg.........104cm.........JeleniaGóra.......syn malinow_a25.26.05.06.....11kg........32.....ok.100cm....W-wa..............córka Grzywa.......27.05.06....12,5kg.......32.....105cm........Wrocław..(2250g)...ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm.......Z.Góra......JAKUB/POLA magdab.......29.05.06......9kg........32......93cm...........Toruń..........córeczka brygida26...31.05.06......14kg................100cm........woj.opolskie........synuś. Nasze szczęścia ************************************************************************************************************ nick............... data ..........kg.........cm............imię............poród ************************************************************************************************************ matitka..........04.04.06.......2,9.......53........Kacperek.............SN..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
mela---co do zaparć, to mnie one też męczą :-( jak miałam je chyba w 4 m-cu to moja gin poleciła mi taki syrop Lactulosum - bez recepty i rzeczywiście pomagał. Teraz znowu \"wróciły\" jak jakaś zmora. Radzę sobie pijąc maślankę lub przegryzając śliwki suszone. Syrop się skończył a nie wiem czy warto kupować nowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
amber--ja do prania używałam tylko proszku :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do dziewczyn, ktore sa na L4 i maja juz wypelnione pity: w ktora rubryke wpisalyscie przychody z ZUSu?? bo wlasnie sie nad tym glowkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli dzieki za rade - wiesz ja jestem tak zdesperowana ze chodzbym miala czegos uzyc raz to uzyje zeby tylko pomoglo!!! zaraz chyba skocze do apteki po ten syrop :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uzywam chleba razowego na prawdziwym zakwasie chlebowym :) tez pomaga :) a czasem wystarczy, ze zjem banana i popije herbata :) i od razu ped do ubikacji gwarantowany, a poza tym jogurty w duzych ilosciach pochlaniam i to tez skutkuje. W zasadzie wystarczy dieta bogata w blonnik :) Mela >> czy ja rowniez moge prosic fotki poscieli, albolink do strony gdzie ona jest? :) Moze namowie mame, zeby mi podobna uszyla, albo sama sie naucze :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...wypralam pierwszą partie ciuszków ale one wogóle nie pachną:( ja jestem straszną maniaczką płynów do prania ale wiem ze dzidzia nie może...ale moze jest jakis proszek o innym ładnym zpachu bo ja mam Jelp frech i niezbyt mi sie podoba jest nijaki...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efciak wyslalam jakis czas temu do Ciebie fotke, ale jak nei dotarla to wysle jeszcze raz ;-) z ta posicela to bylo tak ze mama mi pomogla przyciac do odpowiedniego rozmiaru podusi i kolderki a potem to juz wlasna wizja wziela gore :) w sumie jest tak ze powloczka na poduszke jest na wsuwanie - nie ma ani jednego guziczka a kolderke zrobilam zawiazywana na sznureczki :-) no a ochraniacz to jest wypeniony flizelina podwojnie zlozona zeby byl mieciutki i to wszystko. Na prawde dziewczyny czasem mysle ze te ceny posceli dla maluchow to biora z ksiezyca bo to zadna filozofia uszyc ja samemu!!!!! jedyne co to kupic ladny material, no i miec maszyne do szycia w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdab
Amber:) Ja prałam wszystko w mleczku Lovela (jest też proszek), zapach...w sumie jakoś mnie "nie powala", ale znajome polecały ten produkt, więc kupiłam:) Są jeszcze jakieś płatki do prania...może one mają ładniejszy zapach...nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amber Aniu podobno plyn do prania lovela ladnie pachnie!! ja mam proszek lovela i zapach jest taki bardzo delikatny, slabiutki ale podobno plyn daje wiecej - sama nie sprawdzalam ale slyszalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdab
Mela...a czy ja też mogę prosić o zdjęcie tej pościeli? magdab14@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdab
:)))))))))))) Jest co podziwiać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mela to ja na wszelki wypadek jeszcze raz maila podam: effciak@tlen.pl, bo albo komp mi szaleje albo ddzis sa problemy ze skrzynka w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Co do zapachu po praniu-- to te proszki chyba tak mają, że nie zostawiają po sobie \"znaczącego\" zapachu :-P Te rzeczy, które wyprałam też w sumie nie pachnę, ale to może i dobrze, bo nie będą uczulać Nazych Maleństw :-) Właśnie przygotowałam mięsko na obiad. Dziś szefowa kuchni poleca---- zraziki z cebulką i ogóreczkiem :-P A Wy co szykujecie na obiadki, a może już po jesteście ?? :-D mela--pytanko ile zapłaciłaś za materiał na pościel i ile trzeba by tego kupić?? Ja co prawda mam 2 komplety, ale może by tak na przyszłość....:-) 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ .........................😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️........................ ..................................................😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️................................................. ..........................................................................😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️........................................................................... ...................................................................................................😘🌻❤️😘🌻❤️.................................................................................................... ...............................................................................................................😘🌻❤️.................................................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny 🌻 jutro kupie i proszek i płyn lovela moze mi sie bardziej spodoba...:) 🌻 Mela ja tez bym poprosiła fotki z ta słynna pościelą ...:):):) ania.amber1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×