Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Juz jestem:) kurcze nie było mnie przez chwilke a tu taki ruch... Witam nową majóweczke rybkę 🌻 Ja mam juz córke mam 4 latka jest ruda i śmierdząca ale ja bardzo kocham hahaha ma na imie Tekila :P a co do sexu w ciązy to ja juz od 6 miesiąca nie miałma orgazmu bo brzuszek mi przeszkadzał :( od 3 tyg nie było nic no bo nie możemy przez te skurcze a połóżna w szpitalu powiedziała że od 36tyg jest wskazany!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety!!! RATUNKU!!! Pod nosem też mi sie coś robi!!!!!!!!!!!!!!!:( Cztery opryszczki na ryju?? Tragedia!!! Jak ja pojade na święta:( W naszej aptece nie można płacić kartą:( Buuuuuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dopiero w ciąży sie dowiedziałam co to jest zgaga ble...:( jak narazie nie mam nic opuchnietego hihi i czuje sie dobrze no wygladam tez nie żle:) ach może sobie dziś zrobie jakies nowe fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amber... Ja też nie pamiętam kiedy ostatni raz mialam orgazm:o Boże mam nadzieje że wszystko wróci do normy:o ALE TERAZ Z TAKIM RYJEM TO NAWET BUZI NIE DOSTANĘ:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 grzywa hahahahahaha!!!! Ja juz sie tez nie moge doczekać normalego bzykania!!! juz powiedziałam mojemu piotrusiowi że bede go atakowac jak mały bedzie spał :) i to pare razy dziennie :P musze to jakos nadrobic no nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja sie bede bardziej bała po porodzie ten pierwszy raz czy nie bedzie bolało itd...niz ten pierwszy raz co jest w życiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już gdzieś to przeczytałam. Chyba na lutowym topiku... Dziewice Poporodowe... Chyba tak sie to tam nazywa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calkiem fajnie :) zawsze zalowalam, ze Mezus moj nie byl tym pierwszy, ale widac nie ma tego zlego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholender - caly dzien bez ubikacji sie mecze, JA JUZ TEGO DLUZEJ NIE ZNIOSE!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie boje, ze za pierwszym razem moge nie miec sily, zeby wstac do tej toaletki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ja mam powiedzieć na temat seksu w ciąży, mam zakaz od samego początku! I trzymam się tego dzielnie, choć to nie jest takie łatwe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybko >> to ja Ci wspolczuje i Panu tacie tez wspolczuje, jedno jest pewne, jak juz bedzie po i juz bedzie mozna to Cie z lozka przez tydziennie wypusci he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie... Podobno najłatwiej siusia sie pod prysznicem po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anic77
Dzięki za gratulacje.Maluszek własnie spi, więc ja troszkę postukam.Urodziłam siłami natury, poród trwał 4 g 55 min, z czego II faza 5 min.A wszystko zaczęło się 4 dni po odstawieniu fenoterolu .Pierwsze obajwy nadchodzącego porodu były już w dzień odstawienia tabsów, ale wszystko jakoś się uspokoiło.Ktg wykazywało skurcze ok 40-50% co 10 min, ale rano wszystko wrócilo do normy.We wtorek mialam być wypisana do domu (lezałam w szpitalu z podejrzeniem gestozy-fałszywy alarm), ale pol godziny po badaniu w drodze do wc odeszly mi wody i fru na porodówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak masz wanne zamiast prysznica, to trzeba taaaaaak wysoko noge zadrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi szkoda męża, ale też trzyma sie dzielnie, bo jest bardzo bardzo wyrozumiały. Tylko zobaczymy czy mi sił wystarczy na tygodniowy \"romansik\" w łóżku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anic >> :) superowo, ze masz Malucha przy sobie :) to musi byc super uczucie :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 no a poza tym bedziesz mogla teraz na biezaco rozwiewac nasze watpliwosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efciak tez tak słyszałam...:) Anic77- 4 dni po odstawieniu tebletek ale suprer ja tez tak chce!!! zobaczymy co mi gin jutro powie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anic77>>> Gratulacje! Najważniejsze że mały jest zdrowy i że już w domku jesteście.Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie pochwale :) wlasnie przywiezli nam komplet wypoczynkowy i jestem cala szczesliwa i w ogole nasze mieszkanko ( nie licza lazienki i ubikacyjki) nabiera charakteru :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinow_a 25
A ja jestem dziś taka zła na tego mojego chłopa, że mu jeszcze przez pół roku nie dam!!!! Będzie wył, choć już i tak biedaczek cierpi, bo ja od początku ciąży jakaś oziębła jestem i sex traktujęobecnie jako zło konieczne...... A co do zgagi, to ja do tej pory nie miałam pojęcia co to takiego. Do momentu w którym zaczelam łykac żelazo, bo mi gin dowalił. Horror. Teraz mam regularnie, co wieczóe. Jak ma któraś dobry sposób, to ratujcie. Poza tym jak mi się dzidziak tak układa, żeby mnie piętami walić po wątrobie i żoładku, to jest jeszcze gorzej. Jeśli o nudności chodzi, to dzieki Bogu jakoś mnie omijały. Owzem zdarzyło mi się kilka razy czcic porcelanowego bożka w ubikacji, ale to raczej z powodu zapachów; łazienke omijam z daleka, cóż za przyjemność się tak męczyć. Jak miałam się umyć to był horror, w końcu znalazłam bezzapachowe mydło i jakoś poszło. Gorzej, jak gdzieś jadę autobusem i poczuje jakiś zapaszek, wtedy wysiadam, bo się to kilka razy przykro skończyło, łłłłłłłłłłłłłeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wy już wcześniej tzn. jeszcze przed narodzinami wstawiacie łózeczko dla dziecka do jego pokoju/kącika, to samo z wózkami czy już kupujecie? Bo ja się zastanawiam czy teraz czy po urodzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy juz wybrane lozeczko i wozek, ale kupuje je nasi rodzice, a ze oni przesadni sa, to na razie dali tylko zaliczke, a po narodzinach malego przywioza do domciu :) tak to sobie wymyslili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa >> uch nie zazdroszcze. w i trym mialam tak samo, a ze pracowalam wtedy, a praca moja polegala na obcowaniu z ludzmi ( pracuje w firmie komputerowej) i przychodzily baby okropecznie wyperfumowane to mialam ochoe pawika na nie puscic. bleeeee taka drazliwa bylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinow_a 25
grzywko!!! na twoje dolegliwości, to ja do tej pory stosowałam neomycynę, 3 dni i śladu nie było. Tyle, że to maść na antybiotyku i ja nie wiem jak teraz, jak jesteśmy w tym stanie, czy taka minimalna ilośc mogłaby zaszkodzić. Gorzej, że to na receptę jest.... Ja to miałam zawsze full atrakcji jak mnie wywalało, a ta maść powodowała, że po 2 dniach nie było tego paskudztwa widać, na święta miałabyś spokój.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×