Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Efciak melduje poslusznie ze wyslalam jeszcze raz :-) Eli dobry ten syrop jest!!!! oby tylko zdzialal cuda!! :-) a jezeli chodzi o material to: na standardowe wymiary podusi i kolderki (60x40 i 100x135) kupilam 3m materialu 1,6szer no i jeszcze wykombinowalam na ochraniacz ;-P w sumie mnie to wyszlo 47zl, + robocizna (czyt. przyjemnosc tworzenia!! ) ale mam dzis lenia - pranie malego od soboty czeka na wyprasowanie aj mi sie nei chce za to zabrac :-( az mi glupio bo sama nei moglam sie doczekac kiedy to wszystko popiore!! ale tlumacze sobie to lenistwo tym ze w sumie nei mam gdzie tego poukladac bo z komody jak na razie mam tylko szuflady a cala skrzynia dojedzie do mnie jutro albo w srode :-) okej ide sie troche przymusic, moze zaczne od pieluch - duza powierzchnia to latwiej i szybciej pojdzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiakul
witam majóweczki 🌻🌻🌻 do Efciak - ja byłam na L4 i wpisałam w pozycje C.1.5 Inne źródła, niewymienione w wierszach od 1 do 4, sprawdezone bo ju zdotałam dawno zwrot. A apropo może któras jest w podobnej sytuacji jak ja , albo zna sie na przepisach zusowskich, moje pytanie czy osoba , która do porodu jest na świadczeniu rehabilitacyjnym a jest osoba juz nie pracującą czy po porodzie nalezy mi sie macierzyński, czy od razu mam się zarejestrować w urzędzie ptacy ???? POMÓŻCIE Poza tym byłam juz na pierwszych zajęciach w szkole rodzenia, było fajnie , ale pierwsze spotkanie to raczej organizacyjne, przedstawianie się , do kogo chodzisz , który miesiąc i takie tam . Ciekawiej będzie w tym tygodniu, także zdam Wam relacje. :) :) :) :):) :) :) :):) :) :) :):) :) :) :):) :) :) :) 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde nie sadzialam ze moja posciel zrobi taka furore :-) ale co tam troche proznosci moze mi nie zaszkodzi!!!! Amber Aniu wyslalam do Ciebie moje dzielko zmykam do tego prasowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🖐️ WITAM BRZUCHATE MAJÓWECZKI!!!!🖐️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ Byłam dziś na USG, noi okazuje się że całkiem sporego słonika noszę..:P W 36tc waży 3000g!!! No niema co, duuuży chłop bedzie:P:D Niestety nadal siedzi na tyłeczku, więc raczej już nie ma szans żeby się odwrócił, jest za duży i miejsca mu brakuje...:P Za tydzień idę do mojego gina, wtedy wszystkiego się dowiem, ale teraz to już raczej pewne że bedę mieć cc.. Przez całą ciąze byłam pewna że urodze naturalnie, jakoś nawet nie myślałam o cc, a tu proszę... no trudno. Wolałabym poród naturalny, pocieszam się że przynajmniej bedę miała konkretny termin i ominie mnie ciągłe czekanie i myślenie czy to juz... Noi bedę się mogła spokojnie przygotowac i wybrac do szpitala:) Na szczescie przyszły dziś do mnie słynne koszulki nocne z allegro:) Czytając o waszych przygodach z paczkami zaczełam się martwić czy aby przyjdą na czas.. ufff...można odetchnac..:P 🌻mela, jeśli można to ja też chętnie pooglądam Twoją słynną pościel;) moj mail to melapati@.onet.pl Z góry dzieki:) 🌻 ahh, no to musze uzupełnić tabeleczkę:) nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć *************************************************************************************** amber-ania...01.05.06...15kg..............95cm.......Kołobrzeg......Olivier Magnolia79...01.05.06.....???................100cm....Warszawa.......synek Paticzqa…....02.05.06…..10kg............110cm…...Opole..(10-04-3000g).Manuelek aga133........04.05.06….19kg......37.....112cm.....Cz-Dz.22.03-2880g.chłopiec chimera.......04.05.06….5kg.................82cm......Tychy.......dziewczynka amelia-c.......04.05.06...11kg.....36....98cm...................dziewczynka anuśka 25.....05.05.06...10kg.........................................chłopiec gosiak26......05.05.06...11kg..............100cm......Niemcy............??????? ewelina1......06.05.06...12,5kg............????cm......Miłomłyn.....Anastazja biedrona29...07.05.06...15kg......35.....111cm......Toruń.21.03-2170g.JULA anka1974.....08.05.06...15kg.......36......110cm.....Toruń...........Aleksander Luckylady....15.05.06....10kg...............89cm.......Poznan(21.03-1980g)..GABRYS madalena....10.05.06....7kg.................105cm........Myszków.(2,800g).chłopiec msoszka......10.05.06....9kg..............................Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm.......Wiedeń..............synek Efciak.........12.05.06....16kg...............108cm......Zgierz................synuś MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................Rzeszów..........chłopiec mela78........13.05.06....12kg......35........94cm......Tychy............KAROLEK joannaT......14.05.06.....7kg.............................Warszawa.................. Maja24.......15.05.06.....9kg.................99cm......Częstochowa....chłopiec Gabi26........17.05.06....7kg.................115cm......Rybnik.......dziewczynka Elinova........18.05.06...11kg.......34.....100cm..woj.pom...10.03-2000g..VIKTORIA Qassandra...20.05.06....16kg......34......zmetr.......Kraków.............. karolayna....20.05.06.....8kg................96cm........OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....11kg.....32.....102cm........Gorzów..............KAMIL ladybird......15.05.06.....16kg...............105cm.........Poznan.........chłopczyk Zuwiolka.....21.05.06.....11kg................87cm........Gdańsk...........chłopiec Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.......Kraków.................... gaga26.......25.05.06.......13kg.........104cm.........JeleniaGóra.......syn malinow_a25.26.05.06.....11kg........32.....ok.100cm....W-wa..............córka Grzywa.......27.05.06....12,5kg.......32.....105cm........Wrocław..(2250g)...ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm.......Z.Góra......JAKUB/POLA magdab.......29.05.06......9kg........32......93cm...........Toruń..........córeczka brygida26...31.05.06......14kg................100cm........woj.opolskie........synuś. Nasze szczęścia ************************************************************************************************************ nick............... data ..........kg.........cm............imię............poród ************************************************************************************************************ matitka..........04.04.06.......2,9.......53........Kacperek.............SN..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Hihihihihihi......:-P Przyznaję się bez bicia, że poprzednią stronkę to pewnie ja rozciągnęłam, ale to naprawdę nie było celowe :-D Amber--dobrze, że to juz naprawiłaś :-) A słonik nam gdzieś zniknął więc czas go poszukać ...... ........................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@\\ ....@@@@.....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@...\\ ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ .............................@@@@..................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mela >> dzieki za maila :) posciel cudenko :) az sie chce do niej glowcie przylozyc i usnac :) asiu >> dzieki - tak mi sie wydawalo, ale wolalam sie jeszcze zapytac :) 🌻 dla Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej!!! U mnie mieszkanko już wycyckane i wysprzątane:D Teraz została ta przyjemna część czyli oświetlenie, dywaniczki, przesadzanie kwiatów, nowe kolorowe doniczki itd. Uwielbiam to!!! Teraz to jak sie wchodzi do sypialni, to widać że dzidzuś będzie w nim mieszkał. Łóżeczko, przewijak, maskotki...:) Dziewczyny... Ja myśle ze na początku to nie ma co szleć z pościelą, bo nie będzie Wam potrzebna. Dzidzuś na początku śpi na płaskim materacyku i najlepij w rożku. Ja zamówiłam dwie zmiany i jedną juz mam, czyli razem trzy. Mysle że to wystarczająco. Co do proszków, to właśnie dobrze że nie pachną. Tak ma być:)!!! Wiecie... Miałam coś jeszcze napisać i zapomniałam co:o Zmęczona jestem:( i głodna. Ide cosik zjeść i jadę na zakupy:) Pozdrawiam i trzymam kciuki za remontujące. Bądzcie dzielne dziewczyny!!! Wytrwałości i cierpliwości 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć *************************************************************************************** amber-ania...01.05.06...15kg..............95cm.......Kołobrzeg......Olivier Magnolia79...01.05.06.....???................100cm....Warszawa.......synek Paticzqa…....02.05.06…..10kg............110cm…...Opole..(10-04-3000g).Manuelek aga133........04.05.06….19kg......37.....112cm.....Cz-Dz.22.03-2880g.chłopiec chimera.......04.05.06….5kg.................82cm......Tychy.......dziewczynka amelia-c.......04.05.06...11kg.....36....98cm...................dziewczynka anuśka 25.....05.05.06...10kg.........................................chłopiec gosiak26......05.05.06...11kg..............100cm......Niemcy............??????? ewelina1......06.05.06...12,5kg............????cm......Miłomłyn.....Anastazja biedrona29...07.05.06...15kg......35.....111cm......Toruń.21.03-2170g.JULA anka1974.....08.05.06...15kg.......36......110cm.....Toruń...........Aleksander Luckylady....15.05.06....10kg...............89cm.......Poznan(21.03-1980g)..GABRYS madalena....10.05.06....7kg.................105cm........Myszków.(2,800g).chłopiec msoszka......10.05.06....9kg..............................Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm.......Wiedeń..............synek Efciak.........12.05.06....16kg...............108cm......Zgierz................synuś MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................Rzeszów..........chłopiec mela78........13.05.06....12kg......35........94cm......Tychy............KAROLEK joannaT......14.05.06.....7kg.............................Warszawa.................. Maja24.......15.05.06.....9kg.................99cm......Częstochowa....chłopiec Gabi26........17.05.06....7kg.................115cm......Rybnik.......dziewczynka Elinova........18.05.06...11kg.......34.....100cm..woj.pom...10.03-2000g..VIKTORIA Qassandra...20.05.06....16kg......34......zmetr.......Kraków.............. karolayna....20.05.06.....8kg................96cm........OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....11kg.....32.....102cm........Gorzów..............KAMIL ladybird......15.05.06.....16kg...............105cm.........Poznan.........chłopczyk Zuwiolka.....21.05.06.....11kg................87cm........Gdańsk...........chłopiec Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.......Kraków.................... gaga26.......25.05.06.......13kg.........104cm.........JeleniaGóra.......syn malinow_a25.26.05.06.....11kg........32.....ok.100cm....W-wa..............córka Grzywa.......27.05.06....12,5kg.......33.....105cm........Wrocław..(2250g)...ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm.......Z.Góra......JAKUB/POLA magdab.......29.05.06......9kg........32......93cm...........Toruń..........córeczka brygida26...31.05.06......14kg................100cm........woj.opolskie........synuś. Nasze szczęścia ************************************************************************************************************ nick............... data ..........kg.........cm............imię............poród ************************************************************************************************************ matitka..........04.04.06.......2,9.......53........Kacperek.............SN.................. Jeszcze se tabelke wkleje. A co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paticzqa cos jest nie tak z Twoim mail\'em bo mi nie chce wyslac ze skrzynki - jakbys mogla jeszcze raz go podac to chetnie przesle Ci moje \"dzielko\" ;-) albo wyslij cos do mnie na maniabo@poczta.onet.pl Dziewczyny dziekuje Wam wszystkim za mile slowa na temat poscieli mojego synia - oby tylko chcial w niej spac!!!! na dzis juz koniec - nic nie robie (chodz za duzo tez nei zrobilam ;-P ) odmeldowywuje sie, do jutra 🌻🌻🌻 trzymajcie sie dzielnie i uszczypcie swoje pociechy od \"cioci\" Meli z internetu :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emcia25
Witam Kurcze ,ale tu sie dużo "produkjujecie"dziewczyny że aż nienadążam czytać ;) No więc troche na swój temat napisze:mam 25 lat,jestem w ciązy ,to juz prawie 35 tydzień,mam termin na maj 20,przytyło mi sie dużo...22kg :( (przez te cholerne delicje noi blok który wciąga że hej..zrób sobie a zobaczysz jak w oczach znika)z usg (w walentynki) wyszło że chłopak "tam"buszuje :),następne usg mam po świętach i zobacze jak juz synus ułożony i czy duży.Tak jak u pozostałych mamusiek remont trwa,podobno do środy,a potem to jade zamówic łózeczko (radek VII z szufladą ,teak i wózek Polak,niepamietam serii ale naprawde super)noi tam reszte rzeczy jak kupie to napewno dam wam znac .A dziś tak pochmurno że zrobiłam męzowi obiadek tylko i spac poszłam (3godz.)i teraz dopiero wstałam.Czy wy też dzis takiego lenia macie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Emcia-ja od rana tylko wstawiam pralke i leże cały dzień w łóżeczku,mam niskie ciśnienie no i ta pogoda pochmurna ble ...:( Przed chwilka byłam w sklepie i znajoma mi powiedziała że jej kuzynka miała termin na 20 kwietni a urodziła wczoraj,do samego porodu miała byc dziewczynka a urodził się chłopiec :P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emcia25
no zapomniałam dopisać że z Piaseczna jestem i planuje na madalińskiego rodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emcia25
Amber-ania właśnie słyszałam juz tyle histori na ten temat że szok,powtarzam męzowi że zobaczymy jak sie urodzi chłopak czy może corcia bo z tym to niewiadomo jest jednak do końca bo nawet moja siostra cioteczna mi ostatnio opowiadała że do samego porodu wychodziło jej na usg że na 100% będzie chłopak a urodziła sie dziewczyna ;) wiec tak na 100% to sie nie nastawiam no ale lekarz muwił że na 100%...sama nie wiem ;).czy wy tez tak macie że brzuch na kilka chwil twardnieje?noi nogi mam jak u świnki balony że juz nawet niepotrafie sobie swoich kostek wyobrazić ;)straszne to jest.a czy któras z was planuje poród w wodzie? bo ja tak,ale zobaczymy. Pozdrawiam,buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Emcia-ja tez chciałam rodzic w wodzie i w środe musze sie zapytac mojemu ginowi jak to jest u nich w szpitalu...:) jest mi juz coraz ciężej i chciałabym żeby mi powiedział ze odstawiamy tabletki no i czekamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkarolayna
cześć mamuśki, EMCIA25 mamy taki sam termin 20.05 zobaczymy która z nas bedzie pierwsza moja julcia wazy malutko niecałe 2 kg a ja przytyłam 11 kg, cięzko mi si espi w nocy, dretwieją mi dłonie palce, moja lekarka kazała mi spac tylko na lewym boku a ja bardzo sie męcze i juz tak nie mogę, ogólnie czuje si edobrze, cały czas chodze do pracy, codziennie wszystko czytam, ale nie zawsze mam czas coś napisactrzymajcie sie mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emcia25
kkarolayna mi lekarka nic nie mówiła na którym boku mam spac ,śpie raz na tym raz na tym ale powiem że juz czasami to mam dosyc tego przekrecania przez całą noc z boku na bok,o spaniu na plecach to moge zapomniec bo jak tylko sie na nie położe to mały tak daje czadu a za chwile to mnie ztyłu plecy bola jakby nerki ale podobno to normalka:/ ja to bym chciał w terminie urodzic bo 13 mam wesele u mojej przyjaciólki i bardzo bym niechciała ominac tak waznego dla niej dnia a 17 to mam mezusia urodzinki i chciałabym byzc w ten dzień z nim i upiec mu torcik:) a potem to niech sie dzieje co chce,moge iśc rodzic ,moj mąż sie śmieje że maleństwo mu zrobi prezencik i na urodzinki wyjdzie,ale mam nadzieje że jednak nie ;) a tak pozatym to nie mam juz żadnych pierscionków na palcach ani obrączki bo tak mi łapki puchna że sie przestraszyłam że pewnego dnia to aby je zdjac to do złotnika trza bedzie leciec :) ;) ;) :) teraz dopiero wstawiłam pranie i zmywanko i lece z pieskiem na spacer przy okazji o sklep zachacze to sobie jakąs gazetke dla mamusiek kupie :) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narobiłyście mi strachu i poleciałam do lekarza. Z dzidziusiem wszystko dobrze . Mały waży 3495 gram - konkretny facet więc może juz wychodzic. Skurcze nadal sie utrzymują i w czwartek ide na KTG - zobaczymy. Rozwarcie sie pogłębia - dotychczas było tylko zewnetrzene a teraz jest juz od strony dzidziusia. Tak że 24 ( bo wtedy mam iśc do szpitala ) moge nie doczekać. Liczę dni do końca bo mam już dość.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emcia25
ag aniezły ten twój "maluszek" aż sie boje ile mi powie lekarz.uwazaj na siebie i odpoczywaj,no ale jak to mówia "nie ma tego złego co by na dobre niewyszło" ;) Trzymam kciukasy za was Ps.jak sie te kwiatuszki "robi"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anic77
Witam Majóweczki!! Pisałam na forum na początku jego powstania, potem byłam tylko czytelniczką, ale bardzo sumienną.Na bieżąco śledziłam wątek.Termin miałam na 5 maja, ale mój Jaś zdecydował się przyjść na świat wcześniej.Urodził się w 36 tc, 4 kwietnia, waga 2600 g, wzrost 52 cm.W ostatniej fazie porodu owinął się dwa razy pępowiną przez szyjkę i przyszedł na świat z objawami niedotlenienia, po 1 min miał 4 pkt w skali Apgar, po 5 min - 7 pkt.Dobę był w inkubatorze, ale wszystko z nim dobrze.Badania wykazały, że jest zdrowy.Dziś wróciliśmy do domu.Jasiek bardzo nas zaskoczył szybkością, na szczęście 90% rzeczy stało już w domku, ale i tak była niezła nerwuwka przez te kilka dni. Polecam więc przygotowanie się na szybsze pojawienie się potomka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Emcia- juz ci mówie jak się robi kawiatki.serce itd...[wsciekly ] [ zly ] [ kwiat ] [ kiss ] [ beksa ] [ spioch ] [ czesc ] [ cool ] [ ziewam ] : - 0 : D : P [ serce ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Anic77- ciesze sie ze wszystko jest juz dobrze i mały Jaś jest zdrowy no i gratulacje dla rodziców!!!!!!!!!!!! jak na wcześniaka to jest duży i dobrze:) ❤️ życzymy wam duzo zdrówka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
........................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ....@@@@.....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@.. ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ .............................@@@@..................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ A TO SŁONIK NA SZCZĘŚCIE DLA JASIA I RODZICÓW:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę!! No to już druga majóweczka przeniosła się na kwiecień;) Anic77🌻🌻🌻 dla ciebie i Twojego maleństwa:) !!!!!!!!!SERDECZNE GRATULACJE!!!!!!!!!!!:D:D:D Ciesze się że z malutkim wszystko w porządku:) Jak widać dzieciaczki zaczynają sie rodzić:) Ja najprawdopodobniej zostanę mamusią o zaplanowanej porze...nie mogę sie już doczekac następnej wizyty u gina. Mam nadzieje ze ustalimy termin:) Nie mogę się już doczekać by przytulić moje dzieciątko!!!:):) :D DLA NASZYCH SKARBEńKóW:D 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzywa - gratuluje porzadku w chacie :-) My w weekend zebralismy sie do posprzatania Gabrysiowni, ale w jego pokoiku niestety polowa bedzie zajeta nurkowymi rzeczami, bo nie ma co z tym zrobic. Beda oddzielone regalem. Trudno Najwazniejsze ze zrobilismy jakikolwiek porzadek... boje sie tego calego rodzenia... wydaje mi sie ze to kosmiczne cierpienie, ale z drugiej strony chcialabym juz miec dzidziusia - slodkiego i kochanego - SWOJEGO :-) czuje sie taka podekscytowana, jakby rozpoczynala sie jakas przygoda :-) pozdrawiam was serdecznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anic77... SERDECZNIE GRATULUJĘ MALEŃSTWA!!!!!!!!!!!!!!! Niech Jaś rośnie zdrowo:) Powodzenia życzy Grzywa z Zuzią w brzuszku:) Hmmm... Tak piszecie o tych pomyłkach, że zaczelam sie zastanawiac co by było, jak by sie okazało że Zuza jest facetem:o Pięknie by wyglądał nasz synuś w tych różwych kolorkach;) I do tego wszystkiego różowy przewijak z królewną:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×