Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Gość elinova
zedna z majówek---jak tylko w domu będę i oczywiście czas znajdę to dostaniesz fajny przepis--na cytrynke...pycha ciasto :-)) A ja też chcę faworki...lubię je...naprawdę :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie dziewczyny!!! Czy możecie mi podać jakieś nieskomplikowane przepisy na ciasta, bo chrzciny za pasem i muszę sie już przymierzać do pieczenia ;) Będe wdzięczna )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna majowka
anka ja zawsze bylam pomaranczowa i zawsze pod tym samym pomaranczowym. A o karze myslalam jako o zadaniu specjalnym :-) zreszta juz mam obiecane cytrynowe :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej do kawki to ja tez dołączam, i to szybciutko, a i na faworka sie skusze bo łasuch troche ze mnie;) a mam taaaaką ochote na jakies dobre ciasto tylko ze cos piec sie nie chce anka, dzieki za link do ksiazki, na pewno sie przyda w walce z małą terrorystką, choc dzis juz nocka troche lepsza;) buziaki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, jak juz wysyłamy sobie jakieś ciekawe rzeczy, to ja pogrzebałam trochę i zapodam kilka lików ;) Te są do darmowych próbek. Czasem warto wcześniej coś wypróbować, a potem kupić ;) I nie chodzi tylko o maluchy ;) a adresy kopiuję z innego forum, więc częśc będzie z komentarzami ;) www.wisan.pl-------katalog z firanami można zamówić www.k2.com.pl----darmowa mapa samochodowa www.lecz sizdrowo.pl-----wypełniasz ankiete i dostajesz poradnik o zdrowiu,naklejke i kolorowankę www.domywstylu.pl---ankiete wypełnić i cd z330 projektami domów przyślą. Na www.nutricia.com.pl po wypełnieniu ankiety przysyłają poradnik żywienia małego dziecka, a potem próbki mleka, kaszek, mus i przepiękną łyżeczkę! Proponuję napisać do Dax Cosmetics,mi co jakiś czas wysyłają po kilka/kilkanaście próbeczek http://www.dax.com.pl/kontakt.html Należy wysłać maila,zawierając w nim prośbę o bezpłatne próbeczki(czy też gdżety reklamowe Wink ).Dobrze też pochwalić daną firmę(czy produkt) Laughing http://www.biomaris.com.pl/index.php?act=kontakt&PHPSESSID=5f899e33a6b7e2e5659a4dc60e8380212próbki(ładnie pachnące kremy). http://www.torf.pl/formularz_zgloszeniowy.phptu należy się zapisać do Klubu.Przysyłają kartę http://www.tyitwojdom.wp.pl/ Kilka razy w roku dostaniecie darmowy poradnik z nowościam na rynku i ciekawymi artykułami no i z mnóstwem próbek. www.eris.pl/forum/viewtopic.php?t=679 lub http://www.eris.pl/forum/viewtopic.php?t=679 Super stronka z różnymi darmowymi próbkami - dużo adresów i opinie: http://www.e-konkursy.com/artpag-7-1.html Tu można zamówić bezpłatnie katalog wyposażenia wnętrz ogród, łazienka, sypialnia www.schaefer-boutique.p Dobra, to tyle w temacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIWAT!!!!! WIWAT!!!!! WIWAT POWSTANIE LISTOPADOWE:-p W STADZIE SIŁA:-D tylko mój wynik marny :-( buu buu buu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam:) melduję się, dziś zostajemy w domu, straszna wichura, choć słonko niemrawo też sobie świeci. Jakoś ten wiatr mnie przeraża! Dziewczyny ja tutaj ślinotoku dostanę przez te słodkości, o których mowa! Ja tego nie mogę wrrrrrrrrrrrr..... Muszę się zadowolić słodkimi płatkami Frutina:) Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko Ty to chyba zostaniesz strzelcem wyborowym, :-Dja chyba zostanę czlonkiem sztabu, bo strzelanie mi nie idzie:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!! O co awantura na 281 str. Bo nie rozumiem...raczej czytam wszystko a tu jakieś hallo..... ja też sadzam dziecko przed kompem, bo jak inaczej w ciągu dnia mogłabym tu zajrzeć? Wytłumaczcie, bo ja żadnego linka nie widziałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczki - 1300 ...... tylko 2 zostały jeszcze...... gdzies sie ukryły.... nie leciały ze stadem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emcia71 ja tez nie rozumiem o co ta awantura. Nie mam pojecia co zrobic na obiadek jak wroce z pracy. jakas zupka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi o test na spostrzegawczośc z kórego wyskakuje straszna twarz i dzieci od tego płaczą, a którego to linka wrzuciła Elinowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
ja też nie wiem co na obiad dzisiaj...wczoraj była ryba panga...jadłyście kiedyś?? pyszna rybka..zero ości...bielutka...po prostu super!!! a dziś może makaron i sos śmietanowy z szynką??? sama nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloooo :-D no wreszcie mam czas dla siebie :-) mój synuś stał się ostatnio bardzo wymagający i nie da mi nawet chwili dla siebie na kaffe.W dzień śpi mało, a wczoraj prawie wcale nie spał. magdab współczuję noszenia wózka na 3 piętro My też siedzieliśmy kilka dni w domu -przez pogodę.Nie było sznas by wyjść na dwór :O malinow_a26 dzięki za linki.Mam już jeden program, ale on jest tylko na 30 dni:O.Szkoda bo nie wiem ile czasu będę mieć w te 30 dni by coś porobić z zdjęciami:O. Qassandra już masz wszystko do zupki?My dajemy w słioczkach bo nie mam naturalnych warzyw.A jedzenie nowe podaję teraz jako dodatek do piersi-czyli między normalnymi karmieniami.Nie będę zastępować nowościami piersi gdyż według mnie pierś czy inne mleczko to podstawa.Co innego karmione modyf-one wypiją czesm nawet do 200ml i wtedy można podawać nowości jako posiłek.Pytałam lekarza i tak mi powiedział.My jesteśmy na etapie dwóch nowości dziennie: obiadek: zupka:marchew+ziemniak, a potem po karmieniu deser -jabłko. koniec strony 278

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli!!!!! A jak po tej pandze? Bo to podobno bardzo ciężka ryba jest ;) Owszem baaardzo smaczna, myśmy próbowali jakiś czas temu jako rybę maślana ;) Podobno może zaszkodzić hehe, ale myżyjemy.... mnie pamiętam po niej brzuch bolał, a miałam ochote na więcej ;) Brydzia!!!! No tak, zapomniałąm, te programy są w wersji demo. Potem mozesz ściagnąć jeszcze raz jakby co. Ja też tak utknęłam. Spróbój pobawić sie photoshopem, to jest niezła jazda i scrapy mozesz zacząć robić od razu. Czekam z niecierpliwościa na efekty Twojej pracy ;) A my sie z domu nie mozemy wygrzebac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
str 279 anka1974 Mj Synek też robi jedną kupę na dwa dni, ale jak ostatnio zrobił to byłam w szoku i jeśli chodzi o jakość ,i ilość, a w dodatku zapach ;-P Nie zauważyłam u nas [u synka]problemów z pupcią-jest tak jak było.Zrobił kupkę-jestem na stronie 279 więc może doczytam :-)-jeśli napisałaś emcia71 ale się uśmiałam na maxa z historią o śliwkach :-P jak tam nosek Małego??Pochwal się zakupem w nocy :-)-czekam na zdjęcia!!! malinow_a26 pofarbowałas się na czarno ;-) no i stopka jest :-D magdab co to moda na czarne??Gratuluję nowej farby na kaffe anuśka26 jak zęby??-tzn nie Twoje :-P mada lena Twój Synuś często śpi-zazdroszczę.Grzeczny Makariusz jest :-) koniec str 279

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydzia!!! Ja się pofarbowałam na czarno, ta A włosy też pofarbowałam, i znowu są ciemne, normalnie zła jestem na samą siebie!!!! Glupia baba!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
str 280 :-P Mama Ewelinki przez co ta gorączka??????????????? zakarzenie gardła??antybiotyki-buuu współczujemy!!!!zdrówka życzymy!!!! szwedzia ja nie używam nawilżaczy-średnią wilgotnośc powietrza mamy 50 czyli w normie. ewa26 ja dzisiejsza noc miałam podobną do Ciebie :-).nie jesteś sama :-) magdab u nas po żadnej dawce szczepionki infanrix... nie było gorączki, nie było nawet stanu podgorączkowego :-). Co do sweterków to też muszę Małemu coś kupić jak coś to dam namiay jak coś znajdę :-) anka1974 to pięknie Oluiś wygląda z ząbkami-co?? a gryzie jak pije??też mamy marchewkowe kupy :-):-P dzięki za super linki :-).Może w weekend poczytam mąż będzie z Małym to bedę mieć więcej wolnego :-) malinow_a26 co za uparty ten mięsień :O.Niech Wam da już spokój!!!! koniec 280 str

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Anulki
Ja jeszcze z pracy ale zaraz wychodzę bo pędzę ze swoją Anulką na 3 dawkę szczepienia Pozdrawiam i do wieczorka... ale sie rozpisałyście :-) nie kłóćcie się, nie warto, życie jest takie krótkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elinova co do linku to mój Mały tego nie widział.Nie sadzam Małego przy komputerze, a gdybym posadziła to sama ponoszę odpowiedzialność za to co oglądam.Nie sądzę,że miesjce dziecka jest przy komputerze. tojaedyta faworkiiii -pycha :-) u nas pogoda-pogodna tylko wieje-nie wiem czy wyjdziemy na podwórko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×