Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

heyah, ja się piszę na wirtualną kawkę..bo tylko taką mogę, ale jak piszesz Mada Lena, że robisz najlepszą- to chyba nie odpuszczę CI jej :) Ja mam do ciasta takie pierniczki więc kładę na stół- częstujcie się!! ja ważę jeszcze 10 kg więcej niż przed ciążą, więc Wy nie macie się czym martwić, ale wszyscy wkoło mówią mi, że do figury i formy dochodzi się jeden cały rok, więc mam jescze pół roku! dzisiaj zaczynam pilates! A moja Gabrysia za równą godzinkę skończy 6 miesięcy!! Jak ja Ją KOCHAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Baaardzo!!!!!! A My dzisiaj po nocy średnio przespanej marudnym poranku ;) Niedługo się zbieramy na tortury ;) Jak twierdzi Mada bedę miała conajmniej 9 Symfonię do odsłuchania za 2 godziny. Już mi szkoda Młodego ;) Teraz ja się mecze, a on sobie śpi w najlepsze ;) A wczoraj wieczorem oglądaliśmy Kubusia i Hefalumpy ;) Z tej owej kolekcji ;) Oczywiście długometrażowych ciekawych bajek to w tej kolekcji jest raptem 3, a płaci się jak nie wiadomo za co ... Ja upolowałam tą płytę razem z Mamo to ja ;) Qassandra!!!! Wszystkiego najlepszego dla Gabrysi 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 A co do wagi..... No cóż, obecnie pozostawia wiele do życzenia, bo jak akrmiłam piersią, to schudłam tak, ze mi żebra wystawały. Teraz jak się nie pilnowałam, to znów nałapałam kilogramów, i aż się prosi, zeby w końcu na basen iść. Ale jak ja sie pokaże z tym wielkim tyłkiem? Pewnie zaraz Greenpeace się zjawi i będzie wieloryba wyciągać z basenu ;) Na pilates czy jogę za leniwa jestem. Na pilates wymieszany z jogą kiedyś chodziłam, fajnie wzmacnia mięśnie, ciekawe te zajecia były.... Ale basen mam bliżej domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Anulki
3 godziny 21 minut ale ten czas się wlecze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qassandra, wszystkiego najlepszego dla Gabrysi:) 🌻 i oby zupka jej lekką na jelitka była;) Fajnie, fajnie, tylko dlaczego rozciągnęłaś stronę, hę? ;) Wpuścimy słonie na te przestrzenie: .....................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@\\ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@I\\ ....@@@@....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ .............................@@@@..................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .....................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@\\ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@I\\ ....@@@@....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ .............................@@@@..................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .....................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@\\ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@I\\ ....@@@@....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ .............................@@@@..................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .....................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@\\ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@I\\ ....@@@@....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ .............................@@@@..................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .....................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@\\ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@I\\ ....@@@@....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ .............................@@@@..................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .....................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@\\ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@I\\ ....@@@@....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ .............................@@@@..................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .....................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@\\ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@I\\ ....@@@@....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ .............................@@@@..................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .....................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@\\ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@I\\ ....@@@@....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ .............................@@@@..................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .....................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@\\ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@I\\ ....@@@@....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ .............................@@@@..................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ :):) Mamo Anulki, czy mi się zdaje czy Ty się nudzisz w tej pracy, co?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś ucięło;) .....................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@\\\\ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@I\\\\ ....@@@@....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ .............................@@@@..................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ :):) Mamo Anulki, czy mi się zdaje czy Ty się nudzisz w tej pracy, co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, wyskoczyłam z Maluchem na ręku do sklepu w bloku obok:) I w końcu mam coś słodkiego. Tymi wirtualnymi się nie nasyciłam;) Ubrałam Olka w kombinezon zimowy, taki z Wójcika rozm. 80... Jak Olka do niego włożyłam to nie mogłam go znaleźć:O Te Wójcikowe rozmiary znacznie większe wypadają. Całe szczęście, że zima przed nami, to Olek zdąży podrosnąć conieco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba naprawić to co Qassandra popsuła:) bo nie idzie czytać z tej szerokości:):):) .....................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@\\\\ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@I\\\\ ....@@@@....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ .............................@@@@..................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .....................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@\\\\ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@I\\\\ ....@@@@....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ .............................@@@@..................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .....................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@\\\\ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@I\\\\ ....@@@@....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ .............................@@@@..................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .....................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@\\\\ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@I\\\\ ....@@@@....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ .............................@@@@..................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@\\\\ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@I\\\\ ....@@@@....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ .............................@@@@..................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ ja też sie trochęzasłonikuję a co hyhyhy:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Hej!! Trochę później niż zwykle, ale jestem :-P Siedzę ze swoja kawką przy kompie i mam czekoladę karmelową...lubicie??? To częstujcie siępóki jeszcze jest :-D Byłam z Wiki u pediatry i mój słonik waży 8,75 kg...:-) Wszystko ok, dziąsełka opuchniete ale zaczątków zębów nie widac...nie wiadomo ile to jeszcze może potrwać... Musimy zrobić morfologię z rozmazem---przez tą anemię :-( i posiew moczu--przez te wcześniejsze ZUM :-( Mam jednak nadzieję, że wszystko wyjdzie w porządku. Teraz łobuziara zasnęła po 5 min. buntowaniu się w łóżeczku... Jak tylko się obudzi to obiadek i zmykamy na spacerek, bo tak ładnie słonko dzis świeci, a kto wie co będzie jutro... Pozdrawiamy 🌻 aaaa krzesełko mamy takie tak Anulka ze stoliczkiem i ja też uważam, że jest ono bardzo praktyczne...Jak już kiedyś pisałam to mój 4 letni siostrzeniec do dnia dzisiejszego z tego korzysta...co prawda teraz już do rysowania, ale zdarza mu się przy nim jeszcze pochrupać co nie co :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wsyztskim!!! do kawki oczywiscie sie dołączam a stawiam tez babkę bananową bo wlasnie upiekłam:) baaardzo dobra!! u nas dzis tez jakos tak slonecznie (choc moze tylko przez okno:) wiec my tez niedlugo mykamy na spacerek. Eli, z małej Wiki to niezła kluseczka, konkretna waga:) moja z tymi niecalymi 7 kg to przy niej mały robaczek:) my mamy dopiero szczepienie za 3 tygodnie i juz jestem ciekawa dokladnego pomiaru, no i sie zastanawiam czy ona aby za mało nie przybiera, hmm zobaczymy... ja tez sie ciagle zastanawiam nad krzesełkiem do karmienia i sama juz nie wiem, Brygida jesli masz mozliwosc podeslij mi ten artykuł, moze pomoze...:) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Ale się zmachałam...uuuu Pobiegłam do auta wózek wypakować póki moje szczęście śpi... I jestem teraz jeszcze wkurzona...Bo przyniosłąm pieluchy, które kupiłam Buni i się okazuje, że ja gapa wzięłam 3 zamiast 4 buuuu..I do tego już je rozpakowałam...ale gapa ze mnie...No nic musze się z nimi przemęczyć jakoś...:-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
anka---dobry pomysł tylko czy go teraz wprowadzić w życie czy trochę poczekac?? jak sądzisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elinova> dzisiaj rano, przewijając Olka tak sobie pomyślałam, że dobrze, że nie jestem w ciąży, bo pewnie bym się powymiotowała. No zapach jaki szedł od olkowej kupki był taki odurzający że szok!!! Gdzie się te pachnące kupeczki podziały?! No gdzie?! :) Ale jeśli Ty na zapachy z pampersa nie jesteś uczulona to działaj już teraz, a co!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
anka---ja mam to samo z tym zapachem...czasami aż mnie mdli eeeeee Że też te brzdace potrafia takie smierdzące kupska robić...wszysto przez te obiadki któr dostają... Gdy był tylko cycuś wszystko było ok, a teraz...:-P Nie wspomne już o tym, że Wiki od ponad tygodnia robi 5-7 kupek w ciagu doby...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Ten czas tak szybko leci... niedawno byłyśmy w ciąży... teraz maluchy mają pół roku... myślę, że nie jest za wcześnie abym podesłała Wam książkę \"Język dwulatka\". Bo to pewnie śmignie, tak że się nie zorientujemy... ;) Tak więc chętnych zapraszam do ściągnięcia książki T.Hogg \"Język dwulatka\" http://s000.wyslijto.pl/?file_id=00293351383377254404 Ależ się rozpędziłam z tymi linkami;) Rzucam te linki i rzucam i się nie mogę opamiętać. Tak mi się spodobała ta stronka www.wyslijto.pl Dzięki niej można łatwo przesyłać pliki.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamuski! na ta dobra kawke sie tez wpraszam ;-D wszystkiego najlepszego dla Gabrysi 🌻🌻🌻 i dla mamy tez ze taka duza dziewczynke juz ma! Co do krzeselek to ja tez mam plastykowe, bardzo podobne do tego Brygidy, praktycznie takie samo ale innej firmy :-) polecam! Myszka siedzi w nim juz od 4ego miesiaca i bardzo lubi bo widzi rzeczy na poziomie doroslych (no chyba). Zagarzenie gardla przeszlo i bez antibiotykow sie obylo, bo ja uparta jestem i nurofenem przegonilam. Jestem przeciwna antibiotykom, no chyba ze one naprawde konieczne, a w przypadku Myszki to byl wirusek i antybiotyki nic by nie zdzialaly. Teraz chyba zaczynamy zabkowanie bo mala nagle mniejszy apetyt ma. Qassandra, ja tez chyba z 10 kilo wiecej, no i troche zaczelam juz sie martwic bo niby piersia karmie a tu nic jeszcze.... tez mam plan pilates zaczac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sprzątam a my dziś też mamy imprezkę :-P Mały kończy dzis 5 m-cy ma 8,5 kg wieczorem będzie torcik i mała imprezka dla mamusi i tatusia-jak Mały pójdzie spać chyba już dziś tu nie wpadnę :-P pozdrawiamy serdecznie QASSANDRO WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA WAS!!! jak ten czas szybko leciiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka1974 super zrobiłaś z tymi linkami-dobra sprawa elinova🌻 magdab🌻 ............... dla Wszystkich 🌻 spadam do sprzątania:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Anulki
no troszeczkę sie obijam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Anulki
Dziewczyny? mam pytanie powiedzcie mi moje drogie, jak u Waszych dzieci z siadaniem, czy siedzą same, czy potrafią siedzieć bez Waszej pomocy lub pdciągnąć się do siadu? ja wczoraj zgłupiałam u pediatry....powiedziała mi aby ją prowokowała do samodzilnego utrzymania pionu ciała poprzez obkładanie jej wkoło poduszki a nie dalej ja kilka dni temu czytałam artykuł w gazecie, ze lepiej tego nie robić, dziecko samo do tego dojdzie. Poradźcie mi co robicie w tej kwestii Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Anulki
Malinowa_ - co to jest kręcz szyi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśka 26
hejka:) je jeszcze pomarańczowa,ale niedługo może sie zaczernie:) tylko teraz mysle jaka stopke se zrobic itp -no to moze troche potrwać! dziewczyny co do wagi to waze tyle co przed ciażą ale martwi mnie moje brzucho- musze zacząć ćwiczyc! bo normalnie to on był plaski zawsze no ale po tym rozciagnięciu to taki troche wypukły się zrobił i zaokraglił!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny- dzięki za życzenia!! ale mi się miło zrobiło. Ucałuję Gabrysię od Was- wirtualnych ciotek, hihi Brygidko!! i Emcia71 też wszystkiego naj, naj, naj dla Waszych pociech!! Mama Ewelinki- to może się bedziemy razem mobilizować, ale nie przejmuj się tym, że tak jest, wkońcu przybierałyśmy całe 9 miesięcy, więc i min. 9 powinno być na zrzucanie :) Elinova- Ty nie w pracy dzisiaj? masz wolne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×