Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

szwedzia ,aska juz zamówiłam:) ale nie na allegro tylko w ich sklepie bo na alle chca 80 zł do licytacjii a w sklepie internetowym 75zł+12 pprzesylka:) bedzie albo w pozniedziałek albo wtorek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł! Musze uaktualnić tabele, bo Jula została z tyłu:) NICK------------IMIĘ--------------UR---------KG/CMR.---- -WIE K/M-C/T--KG/CM -- ZĄBKI ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~ matitka-----------Kacper--------04.04-------2,900/53---- --8//3---------8.0/72-----2 madalena---------Makary-------22.04-------2,850/52------ 8//1---------9,6/74----3 anuśka26----------Olek---------24.04.---------?????/??-- -----7//0---------8,2/74----5 Anka1974---------Olek----------30.04--------3,500/55---- --7//2---------8,5/76-----2 elinova------------Wiktoria-----01.05--------3,500/54--- ---8//0---------9,30/74---1 amber-ania-------Olivier-------05.05--------3,900/58---- --.7//2--------7,82/74----5 biedrona----------Jula-----------06.05.------3,310/54--- ---7//2---------z8,0/74-----4 mamaAnulki------Anulka-------06.05.-------3,62/58------- 7//2---------7,0/??------0 Qassandra--------Gabrysia-----10.05.-------3,400/57----- -7//2---------6,8/74-----2 Emcia71-----------Kacper-------10.05.------3,800/56----- --7//0---------9,6/74----2 kinga_23----------Julka---------14.05.-------3,500/56--- ---7//1---------6,9/65----1 Lucky--------------Gabryś-------14.05.-------3,200/51--- ---7//0---------7,8/70----1 kala23-----------Oliwia----------15.05--------3,510/53-- ---7//2--------10,0/72---2 Maja24------------Kamil---------16.05.-------3,800/57--- ---7//0---------9,3/75----1 tojaedyta---------Agatka-------18.05.-------3,510/55---- --7//0---------7,5/65----0 gaga26------------Adrian--------20.05.-------3,9/58----- ---7//2----------10,57/80---0 Grzywa------------Zuzia---------21.05.-------4,300/62--- ---7//0--------9,4/?-------2 Gabi26------------Kubus---------24.05.-------3,770/56--- ---6//3--------8/75-------2 Kinia25-----------Julka-----------24.05.------3,340/59-- ----6//3---------7,6/72----0 malinow_a26-----Mati-----------24.05.------4,450/59----- -7/1----------9,2/72-----2 Magdab------------Marta---------25.05.------2,900/52---- --6//2---------7,5/69----2 Lena---------------Maciej--------25.05.-------3,410/58-- ----6//2--------7,74/72---1 Szwedzia----------Ola------------26.05.------3,400/56--- ---6//2---------6,2/??-----0 mamaEwelinki---Ewelinka------28.05.------3,500/55------7 /1---------9,70/74------0 Ewa26-------------Maja-----------29.05.------3210/51---- ---7//0--------7,5/70-----0 czarna 28---------Fabian--------29.05.-------3460/56------6//1----- ----7,5/71-----0 brygida-26--------Aron----------10,06,-------3,680/56--- --6//0---------9,3/72----0 Emcia! Własnie oglądałam twoje zdjęcia-fajne masz dzieciaczki-Kacper jest prawie rówiesnikiem Juli-śliczny:) Amber! Fajny ten kojec. Ja tez sie zastanawiam, ale mam łózeczko turystyczne i od biedy by było. Takze chyba sie wstrzymam narazie, bo musze kupić hotelik:D całuski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedrona!!! Świetne te zdjęcia ;) Musieliście się dobrze bawić ;) Dziewczyny są bomba, ale rzeczywiście jak ogień i woda ;) Teraz sobie mogę pooglądać na nowym 18 calowym monitorze heheh... Ja też sie zastanawiam nad jakimś ogranicznikiem dla Mateusza, ale musiałby być chyba z cegły, żeby Młody sie nie przedostał, albo nie zaczął wędrować razem z nim. Mati dzisiaj przechodził samego siebie... Po prostu istne szaleństwo!!! Skad On ma tyle energii na to wszystko??? A! Byliśmy z Tomem dzisiaj na Eragonie... Niby film taki sobie i wszyscy psioczą, ale można dostać zawrotów głowy od smoczej prędkości ;) Jak któraś lubi takie klimaty, to można pójść choćby dla samego SMOKA właśnie, który jest zrobiony rewelacyjnie, kostiumów... To główne atuty filmu ;) No i Jeremy Irons i John Malkovich ;) No, to tyle ode mnie ;) Buziaki i spokojnej nock i ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny \"Trzydniówka\" pokonana!!!! hip hip hurra.... wczoraj Gabrysię już wysypało, więc wiedzieliśmy na pewno że to trzydniówka, dzisiaj wygląda jak biedroneczka ;) ale pewnie jutro już śladu nie będzie. Za to mam problem, bo apetyt jej zmalał i ledwo ledwo je...właściwie trzeba w nią wmuszać, a wtedy jest atak histerii...zraziła się częściowo do czegokolwiek podawanego do buzi przez to, że musieliśmy jej panadol podawać doustnie..to pewnie sobie kojarzy jedno z drugim. Jak widzę tą tabelkę, to moja Gabi jest baaaardzo szczuplutka,..ciekawe jak te geny kierują nawet konsumpcją dzieci i ich zdolnością do przybierania na wadze. Kupiłam sobie SNS Medeli do wspomagania karmienia piersią, bo Gabi mi prawie w ogóle nie chce jeść piersi, a ja chciałabym jeszcze o tą moją mizerną laktację powalczyć. Tak a propos- to która z Was zaprzestała już karmienia piersią? a która nadal karmi? Elinova- a Ty dalej masz taaaaką nadprodukcję pokarmu? Ja jestem twarda baba i się nie poddaję, ale jak to nie podziała, to niestety powiem moim cyciom bye bye..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie u nas leje jakz cebra grrrrrrrr..... smętna ta sobota buuuuu.... Grzywa &Biedrona pikne te wasze janiolki❤️!!!!i jakie muzykalne;-)🌻🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki ;) Moja córcia nadal cycka, jak miała miesiąc to sie trochę buntowała i dostawała sztuczne a tylko w nocy cycek a potem jak zaczął ząbek wychodzić to ja natchnienie złapało znów na cycusia ;) i dobrze jest bo niedawno wszyscy chorowaliśmy a ona się jakoś uchowała ;) Oczy to teraz musze w tyłku miec bo ciagle sie podciaga do stania przy czym sie tylko da Buziaczki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ anka---Już Tobie napisałam na gg, ale napisze jeszcze raz...zyczę miłego \"dmuchania\" :-P kojca...my uzylismy do tego celu zwykłej pompki samochodowej z taka końcówka...inaczej możnaby zadmuchac sie na smierć :-D No chyba, że masz mocne płuca...hehe, albo ktoś Tobie pomoże w TYM DMUCHANIU :-D Qassi--ja nadal odciagam raz dziennie w pracy ok. 240 ml z obu piersi,,...co prawda jest już tego mniej ale nie narzekam :-) A wczoraj byliśmy na imprezie i było super...Musieliśmy się zmyć o 2 do domu, bo by mi chyba cycki pękły od nadmiaru pokarmu :-) Gorszą nocką miała babcia z Bunią, bo ta zasnęła dopiero ok północy z przemęczenia...No co się dziwić dziecku jak co wieczór po kąpieli ma cycka do usypiania a tu...tylko zwykła butla z mlekiem :-) Moje kochane słoneczko ❤️ brygidko--🌻,...gdzie jesteś??? Pozdrowienia dla wszystkich kochanych majóweczek 🌻 a dla dzieciaczków 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elinova- no jestem >>kochaniutka jesteś :-) 😘 dla Was biedronka-grzywa zdjęcia boskie, a Wasze Królewny cudeńko :-).Super wyglądają na zdjęciach.dzięki za zdjęcia!!! Qassandra-super,że z Gabrysią już lepiej ;).Ja nadal karmię piersią-chcę karmić do roku.Pokarmu mam tyle by pił co dwie godzinki-najgorzej jest w nocy :( bo wstać mi się nie chce.Mały jeszcze nie przesypia mi nocek :O. czarna a daj jakiś przepis na zupcie :-)\' chcę też coś ugotować :-) co do bólu jaki mamy to mam taki sam.Te samo uczucie wbijania szpilek.Ja byłam na kontroli u gina po porodzie i wszystko było ok więc wydaje mi się,że u mnie to nerwów.A te plamienia to moze od karmienia piersią bo nawet gin mi mówił,że jak się karmi to mogą być.Jak narazie dawno nie miałam plamień.Póki co nie stresuję się i jakoś mi to idzie. szwedzia-życzę więcej czasu :-) emcia może porfel???(ale koniecznie musisz do niego włożyć pieniążek) albo etui na dokumenty-to dośc osobiste rzeczy napiosz chociaż co kupiłaś :-) śliczne masz dzieci :-) KOJEC ja mam podobny jak ten z Anglii i ma już 26 lat bo jest mój :-P jest w idelanym stanie a patrzyłam na all.. podobne kosztują kolo 250zl.No i większy jest bo ma gdzieś 1,5m *1,5m :-).-jedno z głowy :-) pozdrawiamy i życzymy udanego weekendu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem!!!! Jestem tak padnieta że zaraz ide spac.Ola dała dzisiaj taki popis ze hej.Odmówiła całkowicie popołudniowej dzemce.To był koszmar - probowałam ja położyć od 15.30 po czym o 17.30 juz odpusciłam.Marudziła jak...... Tak wiec od 13 aż do 19.30 walczylismy..... w zwiazku z tym chciałam zapytać jak w dzień sypiaja wasze dzieci??? ola wstawała ok 7.00 i pierwsze jej spanko było ok.10.00 do 11.30.Pozniej zasypiała na spacerku w wózku ok 13 z minutami i spała ok pół godziny.No i pozniej ok 16 lub 17 . To juz chyba czas przejscia na dwie drzemki w dzień.Zobaczymy. Qassandra - ty sie nie martw bo to jednak moja olka jest najmniejsza w tej tabelce...Koniec 7 miesiaca waga 6.500.Wazyła tyle 28 stycznia. Ale jest zdrowa i usmiechnieta!!!!! Mama E - tak rafał jest w grupie dzieci objetych ryzykiem dyslekcji.Miałam nadzieje że to tkz.dyslekcja rozwojowa ale chyba jednak nie.... Brydzia - dzieki ale ostatnio brakuje mi wiecej czasu niż kasy....hihi. Spijcie dobrze majóweczki !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Brygidko, dzięki za odpowiedź...chociaż Ty jedna.....;-))) 🌻 Kurcze co do portfela, to już ma taki solidny. Dostał go ode mnie 3 lata temu. Ale porządna marka i nie ma śladu zniszczenia.....a dokumentów nie nosi, a jak już to w portfelu.... no sama nie wiem. Ubrań ma full.... z kobietami to łatwiej, ładna biżuteria np. z Apartu , albo dobry perfum..... hmmm, a może kupię mu właśnie jaką fajną wodę toaletową, albo perfum.... kurcze nie wiem.. Dziewczyny pomóżcie!!! Dzisiaj Kacperek miał swoje pierwsze imieninki...zjedliśmy pyszny tort ...ale był dobry, tak solidnie nasączony spirytusem....mniam. Ma któraś ochotę? Zapraszam!!! ;-) Ja tez karmię piersią i mam pokarmu na tyle, żeby karmić na zmianę, raz coś ze słoiczka, raz pierś. Gorzej jest w nocy. Kacperek budzi się co 2 godz, a ja padam na nos...I nie pomaga nakarmienie go do syta kaszką gęstą jak kit!!! Oj Pailina przestała się budzić na karmienia jak miała 9 m-cy, ale jakoś nie sądzę, żeby Kacperek zaniechał picia mleczka w nocy. Z resztą niunia piła sztuczne, to może dla tego. Ja też chcę karmić gdzieś do roku czasu. Wiecie, przychodziła do nas taka znajoma, która karmiła swojego syna jeszcze w wieku 2 lat, i powiem, ze to już niesmacznie wyglądało. Chłop kotleta wcinał i leciał zapić mlekiem od mamy. No na pewno tak długo karmić nie będę. Co do kojca, to ja swój zwinęłam, bo Kapi i tak tam nie chciał siedzieć, a tylko miejsce zajmował. Teraz czołga się po podłodze i zdobywa pufy, meble i co się tylko da, żeby tylko na nogach postać.... Pozdrawia i przespanej nocki życzę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ Byliśmy dziś na spacerku nad morzem...było cudnie...słonko swieciło...zyć i nie umierać!!! :-) Teraz wcinamy obiadek, bo od 14-stej ksiądz zaczyna kalędowanie więc trzeba byc w gotowości :-D Bunia juz po obiadku...dostała dziś kotleciki gotowane w warzywach i tak jej smakowało, że dwie porcje zjadła..Jesli któras ma ochotę na gotowanie to polecam..szybko...tanio i smacznie :-) Zmieliłam trochę piersi z kurczaka doadałam bułki tartej--moze być kleik kukurydziany i odrobinę wody przegotowanej by sie dobrze lepiło...Dałam też szczyptę soli....Na tarce starłam marchewkę i seler. może być też korzeń pietruszki...wszystko do garnuszka z wodą listkiem laurowym i zielem angielskim...i gotowałam...Do tego ziemniaczki ugotowałam...dodałam masełka i wszystko razem pogniotłam widelcem...Mówię Wam PYCHA!!! A resztę klopsików, która została pomrożę i bedę miała gotowe obiadki :-) emcia---a może elegancki pasek do spodni??? A ten torcik to ja jak najbardziej :-P Łasuch ze mnie...No i oczywiście wszystkiego naj...słodszego dla Kacperka 😘🌻 Pozdrawiam serdecznie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
szwedzia---Wiki w ciagu dnia ma z reguły 3 drzemki.... Budzi się o 6-stej i wtedy ok.7,30 spanko na 1-1,5godz. następnie ok.11 drzemka z reguły na dworze 1-2 godz. i potem ok15-16 na 0,5-1 godz. i to by było na tyle...no ale zdarzaja się też czasami 2 drzemki dzienne...Także różnie to bywa :-D A wiecie co Bunia jeszcze dzis zjadła?? Ugotowałam jej kisiel...100ml wody 1 łyżeczka maczki ziemniaczanej 1 łyzeczka cukru i sok malinowy...nawet mi smakował :-P Chyba zaczne jej częsciej gotować bo mnie to wciagnęło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrywieczor, jak te weekendy szybko leca!!!!! jutro juz do pracy 😭 Emciu, z prezentow moze jakies ladne spinki do koszul srebrne albo zlote (jesli twoj maz nosi), albo jakas dobra golarke? najlepiej gdybys mogla mu podarowac wieczor tylko we dwoje ;) wzajemne masaze, butelka szampana... Moja mala od jakis dwoch tygodni nie dostaje juz cycusia a jak sprobowalysmy dwa dni temu bo cos usnac nie mogla to po pieciu minutach ssania sie rozloscila bo tam juz nic nie ma :( przez dwa miesiace po moim powrocie do pracy stopniowo zmniejszala sie ilosc razy karmienia piersia as do jedynej nocnej (ok 5 rano) cycowki. Jednak od dwoch tygodni mala jakos spi i jesc nie wola, czasami sie obudzi ale po 2 minutach sama zasypia - jak narazie to sie nie ciesze bo wszystko moze sie odmienic. W ciagu dnia to spi zazwyczaj godzinke od 10 do 11 (wstaje o 7) porem od 12.30 - 13 do 14-14.30 i pod wieczor pol godziny ok 16-17, kapiel o 19 i w lozeczku ok 19.30. zauwazylam ze jezeli mala dobrze zje w ciagu dnia to spi jak suselek w nocy, a apetyt ma bardzo dobry i czasami na obiadek zjada 200 gr ze sloiczka + 100 gr warzywek i potem owocki. Musz spadac, bo Lukasz gotuje kolacje to chyba na mnie spada kapanie malej :) Pa pa Majoweczki, dobrego poczatku tygodnia zycze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo E – no ten pomysł z wieczorkiem we dwoje, to moje marzenie, ale wiem, ze w naszych realiach jest to nieosiągalne, niestety..... Marzy mi się wypad, taki z kolacją i całym wieczorem dla nas.....może aż do rana......he he....rozmarzyłam się. Oj ja tak dawno nie spałam w objęciach męża...no cóż, teraz syn ważniejszy...... 🌻 A co do paska to ma...dostał chyba na urodziny, tak więc nówka ..... i znów klapa :-(, spinek nie nosi.....ajejjj ;-( Elinova – no super masz te przepisy, zaraz sobie je skopiuję i zacznę działać. Ostatnio jak Kapi nie chciał jeść, to ugotowałam mu swoją zupkę i wcinał bez problemu. Myślę, że mu się już znudziły te słoiczki. Ale daje na zmianę, bo zapasów narobiłam, jak na zimę.... he he U nas pogoda do bani, więc siedzieliśmy w domu. Padało cały dzień....lipa ;-( i nadal pada..... A co do drzemek, to u nas są dwie. Wstajemy tak około 7,00 potem śniadanko, zabawa do 10,30, drzemka na 2 h, a druga okoła 16,00, też tak do 2 h. O 19.30 kapiel z niunią w wannie, kolacja 20,00 i do spania. Ale kąpiele w wannie to uwielbia, aż kwiczy jak widzi, że leje się woda do wanny. ;-) Miłej nocki i dzięki za rady..... proszę o więcej 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ Melduję się z samego rana...nawet gagę ubiegłam dziś :-D Pewnie sobie jeszcze smacznie śpi :-) Rano musiałam Bunię wybudzać ze snu, bo smacznie sobie spała, a ja musiałam już do pracy wyjeżdżać, z wszystko przez to, że w nocy się z 3 razy dziś budziła 😠 Zauważyłam, że ostatnio to się z niej mały nerwusek zrobił...Jak ją położe do łóżeczka a ona nie ma zamiaru jeszcze spać to chwyta smoka wyrzuca go tak daleko jak się da i tupie nóżkami w łóżeczku...oj to pewnie po tatusiu te nerwy ma :-P choć on w miarę spokojny jest :-) emcia---ja zaczynam też sama gotować,bo widzę że z mniejszym apetytem zjada te słoiczkowe obiadki...A prawdę mówiąc gotowanie dla niej sprawia mi ogromną przyjemność...i jakwidzę jak wcina to jedzenie to aż się ciepło na sercu robi ❤️ Mój kochany szkrabik 😘 Pozdrawaim majóweczki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak i zaczął się kolejny dzień....po nie przespanej nocy. Kacper budzi się częściej niż zwykle.... wczoraj jak zasnął, to przez 2 godz przebudzał się 6 razy!!!! O nocy nie wspomnę.... dzisiaj wstał przed 6, a teraz już padł, a jest 8. Oj ale bym się też położyła....ale niestety....niunia właśnie wstała, tak więc odpada. Do tego wstałam taka połamana, jakbym na kamieniach spała, albo na schodach!!! Elinova – ale Ci zazdroszczę tych pobudek...tylko 3.... mnie wczoraj to już było słabo z niewyspania i musiałam się położyć z nogami do góry, bo czułam, ze odlatuje.... dobrze, że przyszedł mąż...a do tego spaliłam ziemniaki...smród, nie do wywietrzenia!!! Makabra!!! Już nie mogę i nawet myślę, czyby nie przejść w ogóle na butelkę, może w tedy nie będzie się tak często budził....wypowiedzcie się mamy, które karmią butelką, ile razy budzą się wasze dzieciaczki? No dobra, czas na jakieś porządki, póki Kapi śpi...i niunię trzeba ubrać...oj ten dzień będzie baaaaaardzo długi.... Miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
EMCIA---ja za to Tobie wcale nie zazdroszczę tych nocnych wojaży Kacperka...może to przez zębole biedaczek się budzi??? Jak mi się Wiki częściej budzi to tez myślę o przejściu na butlę, ale póki co cycki to dla mnie duża wygoda...Gdybym miała pewność, że po butli prześpi całą noc to nie zastanawiałabym się ani chwili dłużej...Tyle, że wiem, że nawet jak wieczorem podam gęstą kaszkę to i tak w nocy podubka na cycka więc...sama rozumiesz... Buziaczki dla Was 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc kobitki po weekendzie!!! Emcia, współczuję tych nocnych maratonów:( trzeba tylko mieć nadzieję, że niedługo przejdzie bo inaczej mamcia padnie:) u nas na szczescie nocki już nie takie złe, jedna pobudka na jedzonko, czasem jakies spontaniczne przebudzenie się zdarzy ale szybko da się je opanowac:) a co do cyca, to ja ciągle karmię i nie podaję w ogóle mleka modyfikowanego, gdy mieliśmy problemy ze spaniem, kilka razy podaliśmyje z nadzieją, że mała będzie dłuzej spała ale niestety nie było tak, budziła się tak samo, więc już nie wiem czy to prawda czy mit, że mleko sztuczne bardziej jest sycące:) dziewczyny, mam pytanko głównie do tych co jeszcze karmią, jak wygląda was cykl karmienia maluszków biorąc pod uwagę, że dostają już deserki, obiadki itp.. bo ja się zastanawiam, czy nie powinnam już wyeliminować jakiegoś karmienia piersią, tzn czy nie za często karmię Majkę, bo może pokarm stały powinien wyprzeć cyca raz dziennie, dajcie znać jak u was wygląda cały cykl:) i hmmm, czy wy już wszytskie macie @? ja ciągle nie mam i baaaardzo się z tego cieszę, tylko zastanawiam się, jak długo ten błogi stan może potrwać:) zbliża się nas czas na deserek więc uciekam:) całuski!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
ewa---u nas dzienny jadłospis jest taki: 6 -pierś 9-mleko z butelki/moje odciagnięte/ bądź kaszka na tym mleku jeśli nie chce pic 12-obiadek 15-16 deserek lub kaszka 18-19 pierś i w nocy z reguły 2 razy pierś Pomiedzy posiłkami dziennymi herbatka i soczek A 2 dostałam 30 grudnia...i wcale też za tym nie tęskniłam...no ale cóż...takie jest życie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Zapomniałam napisać, że czasami na śniadanie jest bułeczka z masełkiem i żółtko gotowane, a na desrek Danonek i biszkopciki lub chrupki kukurydziane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
No i jeszcze coś...babcia znalazła właśnie drugiego ząbka :-D NICK------------IMIĘ--------------UR---------KG/CMR.---- -WIE K/M-C/T--KG/CM -- ZĄBKI ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~ matitka-----------Kacper--------04.04-------2,900/53---- --8//3---------8.0/72-----2 madalena---------Makary-------22.04-------2,850/52------ 8//1---------9,6/74----3 anuśka26----------Olek---------24.04.---------?????/??-- -----7//0---------8,2/74----5 Anka1974---------Olek----------30.04--------3,500/55---- --7//2---------8,5/76-----2 elinova------------Wiktoria-----01.05--------3,500/54--- ---8//0---------9,30/74---2 amber-ania-------Olivier-------05.05--------3,900/58---- --.7//2--------7,82/74----5 biedrona----------Jula-----------06.05.------3,310/54--- ---7//2---------z8,0/74-----4 mamaAnulki------Anulka-------06.05.-------3,62/58------- 7//2---------7,0/??------0 Qassandra--------Gabrysia-----10.05.-------3,400/57----- -7//2---------6,8/74-----2 Emcia71-----------Kacper-------10.05.------3,800/56----- --7//0---------9,6/74----2 kinga_23----------Julka---------14.05.-------3,500/56--- ---7//1---------6,9/65----1 Lucky--------------Gabryś-------14.05.-------3,200/51--- ---7//0---------7,8/70----1 kala23-----------Oliwia----------15.05--------3,510/53-- ---7//2--------10,0/72---2 Maja24------------Kamil---------16.05.-------3,800/57--- ---7//0---------9,3/75----1 tojaedyta---------Agatka-------18.05.-------3,510/55---- --7//0---------7,5/65----0 gaga26------------Adrian--------20.05.-------3,9/58----- ---7//2----------10,57/80---0 Grzywa------------Zuzia---------21.05.-------4,300/62--- ---7//0--------9,4/?-------2 Gabi26------------Kubus---------24.05.-------3,770/56--- ---6//3--------8/75-------2 Kinia25-----------Julka-----------24.05.------3,340/59-- ----6//3---------7,6/72----0 malinow_a26-----Mati-----------24.05.------4,450/59----- -7/1----------9,2/72-----2 Magdab------------Marta---------25.05.------2,900/52---- --6//2---------7,5/69----2 Lena---------------Maciej--------25.05.-------3,410/58-- ----6//2--------7,74/72---1 Szwedzia----------Ola------------26.05.------3,400/56--- ---6//2---------6,2/??-----0 mamaEwelinki---Ewelinka------28.05.------3,500/55------7 /1---------9,70/74------0 Ewa26-------------Maja-----------29.05.------3210/51---- ---7//0--------7,5/70-----0 czarna 28---------Fabian--------29.05.-------3460/56------6//1----- ----7,5/71-----0 brygida-26--------Aron----------10,06,-------3,680/56--- --6//0---------9,3/72----0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gratulacje dla Wiktorii na tego pięknego zębolka!!!!!!!! ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
ewka---dzięki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ A mnie sie snilo ze Myszka sie z malym zabkiem obudzila.... tak juz czekam. Ewcia, ja tez sie cieszylam z braku @ do wczoraj :( I znowu te bole! Pozdrawiam i uciekam bo praca wola! acha, Emcia, wiem ze to moze brzmiec troche smiesznie, ale co ty myslisz o srebrym bryloczku do kluczy typu Tifany&Co? Ja takie bardzo lubie i mozna tez znalezc bardzo ladne meskie. Albo taki samochodzik? ;) http://www.purejewels.com/src/adsilgift/cat_id/keyring/recno/6/product-BMW-3-Series-Cabriolet-Key-Ring-2050_62885.htm 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Ja juz po kolejnej kawie, bo bez tego ani rusz...do tego zapłon mi nawala i chyba trzeba mnie zresetować... he he. Dzisiaj byliśmy na krótkim spacerku, było troszkę słonka ale tez i wiało. Więc młodego zawsze nakrywam folią, bo po co ma mu nawiać do buźki..... Elinova – zupka z Twojego przepisu właśnie się studzi, tylko troszkę zmieniłam czyli do zmielonego mięska dodałam jeszcze samo żółtko i posiekaną pietruszeczkę, tak dla koloru ;-). Jak wstanie to mu dam. Na pewno będzie mu smakować....mniam, pyszna. Proszę o więcej pomysłów, jeśli możesz ;-) Gratulujemy 2 ząbka!!!! 🌻 A, jeszcze jedno...jakie danonki dajesz, smakowe, czy waniliowe? I znów podsunęłaś mi pomysł na zmianę menu, dzięki 🌻 Ewa27 – co do karmienia piersią to u nas wygląda to tak: Śniadanko – kaszka na mleku modyfikowanym (bo po nocy nie mam ani kropli....) Potem pierś Obiadek Soczek Pierś Deserek Pierś Na noc kaszka W nocy: pierś, pierś, pierś (x razy za dużo!!!!!) Wiesz ja czytałam, że dzieci karmione piersią, budzą si ew nocy tak często, ponieważ potrzebują mleczka tłustego, a takie właśnie mamy w nocy. Podobno dzieci karmione butelka tego nie znają. I to chyba prawda, bo niunia przestała mi się budzić jak miała 9 m-cy i była karmiona butelką. Co do @ to czekam na drugą ;-( Mama E – w cale to nie brzmi śmiesznie, bo sama nad tym myślałam...ale w tym zapyziałym Bielsku, nie wiem czy coś takiego fajnego dostanę.... jutro jadę pobuszować po sklepach, zobaczymy co mi z tego wyjdzie.... Dzieki za podpowiedzi 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wit. d3
dziewczyny czy karniąc 2 razy w ciągu dnia butelką podajecie Wit D3 (poza tym dziecko dostaje owoce, zupkę, kaszkę, herbatkę lub soczek) - nie karmię już piersią ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laseczki Brydziu pytałaś o przepis na zupki wiec ja gotuje je tak wrzucam do garnka miesko (pierś kurczaka, albo indyka, ostatnio gotowałam na poędwiczce ) do tego lisc laurowy, ziele angielskie i przyprawy (ja daje troche wegety, majeranek ) do tego warzywa ( marchewka, seler, pietruszka pora ) i w zalerznosći od tego jaka zupka, czasami buraczek, czasami brokuly, kalafiorek ziemniaczki , jeżeli robie pomidorowa (Fabian uwielbia) to dodaje normalnie koncenteat i ryz. tylko nie zaciagam smietana. Potem wszystko miksuje (mozna pogniesc widelcem) ale Fabcio musi miec zmielone ze wzgledu na podniebienie . I gotowe. Jutro mam zamiar zrobic małemu krupniczek, po raz pierwszy :) Pozdrowienia i 😘 dla wszystkich a teraz uciekam bo mały sie juz naspał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ Ale tu zastój :-P Jeśli chodzi o wit. D3 to ja dopiero od jakiegoś miesiaca podaję po 1 kropli 2 x w tygodniu. Wiktoria ma bardzo małe ciemiączko i wczesniej pediatra nie widziała potrzeby podawania tej wit. tym bardziej, że latem ciagle na słońcu przebywała. Tyle, że ja karmię piersia. Nie podaję mleka modyfikowanego :-) emcia--daję Buni na zmiane Danonka waniliowego z malinowym. Póki co nie dawałam jeszcze truskawkowych, bo truskawki ponoc od 10 m-ca, ale pewnie niebawem spróbuję :-) A tak ogólnie to oficjalne wyklucie drugiego ząbka /lewa dolna \"1\"/ datuje na wczoraj :-D Oj...teraz jak mój zajączek zacisnie usteczka to biada...miom cyckom :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek kobitki :) Oliwcia już kolejną noc się budziła z 5 razy buuu , a z jedzonkiem to podobnie jak emcia Przedwczoraj dałam jej na obiad trochę rybki i na dodatek napiła się kompotu truskawkowego , nie dość że strasznie jej smakowało to jej organizm przyjął bez problemu ;) Ja właśnie czekam na drugi @ niestety, wolałabym wogóle już nigdy nie mieć buuu Miłego dzionka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
hej kala 🖐️ Może Oliwia budzi się tak często, bo ząbkuje??? Wszystko możliwe...to ten okres teraz...Wiktoria z niedzieli na poniedziałek też strasznie się budziła w nocy, a wczoraj babcia znalazła drugiego ząbka, więc myślę że jedno można połączyć z drugim...Oj ile się muszą nacierpieć te maleństwa zanim te wstrętne zębole się pojawia...nie mówiąć juz o tym, że póxniej też niejednokrotnie będą im dokuczały 😠 A tak wogóle to kobietki co już \"potrafią\" Wasze szkraby? Wiki jak narazie to sama siedzi, robi pa pa, kosi-kosi łapki i umiejętnie wygina sie w kierunku, w który chce bysmy z nią poszli. Za to raczkowanie anie w ząb..Pewnie ma za ciężki tyłeczek he he No i jeszcze woła tata :-). Wie też gdzie spojrzeć jak mówi się tata czy też mama..szuka nas wzrokiem :-D To chyba na tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×