Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

🖐️ Dziewczyny... czy przy ząbkowaniu Wasze dzieci chcą pić z butli?? Bo ja znowu mam problem, bo Zuzka nie chce z butli pić:o Nie piła wczoraj soczku i myślałam ze ten akurat jej nie smakuje. Wieczorkiem to samo, ale z kaszką:o dawałam jej łyżeczką:o Dziwne... gryzaki chętnie gryzie, a butka nie pasuje:o O co chodzi??:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nocka w miare możliwa dziś była. Oliwcia zasnęła ok 20 budziła się 2 razy w nocy a rano na dobre obudziła się przed 9 ;) Wczoraj razem z braciszkiem powyciagali mi wszystkie gazety i ona sobie tak w nich leżała ,darła je i chciała jeść - ale jaki spokój przez prawię godzine był normalnie szok :P Miłego dzionka aha współczuje pieska :( ja tez musiałam kiedys uśpic, strasznie to przeszłam 😘 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!!!1 mam chwilę to dosłownie na chwilkę. U nas zeboli dalej nie widać.Ola budzi sie w nocy bardzo czesto ale zaraz usypia.Prawie kazda noc jest z ok 10 przerwami- wybudzeniami. Musze tez się pochwalić że już ładnie siedzi i od wczoraj staje na kolankach i raczkach i idzie ......na razie susem do tyłu.Ale juz malutki krok do raczkowania. jedzenie- tez daje danonki chociaz ostatnio przeczytałam niezbyt ciekawy artykuł na ten temat ale prasa.... wiadomo.Olka mało je mleka i uwazam ze taki danonek jej nie zaszkodzi. Wczoraj ugotowałam jej kisiel mleczny z żółtkiem i jadła aż jej się uszy trzesły.Bardzo jej smakował. Grzywa - maja olka też nie chxce butli .Z butli wypija tylko 50ml. Smiejemy się z męzem że taka jej pojemnosc.Za to łyzeczką karmiona zjada o wiele więcej.Powiem wam szczerze że już mam dosyć pakowania jej wszystkiego łyżeczką a z drugiej strony to się cieszę ze chociaż w ten sposób je. Qassandro - ja tak według kalendarza pokolei wprowadzałam produkty mojemu starszemu synowi i dzisiaj jest efeky yaki ze mało co je bo pewnych smaków nie poznał gdy wykazywał zainteresowanie jedzeniem a jak była na to pora to nie chciał..... Teraz już ole troche inaczej karmie choc nie oznacza to ze nie masz racji.Tymbardziej że to taka chudzinka z tej mojej olki. Dziewczyny ja mam do zrzucenia ok 10 kg. i nie wiem za jaka diete się zabrać.Moze macie jakas sprawdzoną diete dla pani po 30 stce.? Juz miesiac jak nie karmie a jeszcze nie dostałam okresu- robiłam test wyszedł negatywnyw W poniedziałek ide do gina.... Pozdrawiam papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kobitki!!! U nas masakra jeśli o zęby chodzi!! Od soboty sajgon, temperatura 39 stopni, czopki, wycie, paracetamol w płynie, chłodzące kąpiele, okłady, Dentinox, smoczek nawet poszedł w ruch, no i strajk głodowy... no i wylew w lewym oku! Zestaw na prawdę wykańczający, bo nic nie wyszło, młody nie daje się do buzi dotknąć. Trochę już sie to wszystko uspokoiło, ale najgorzej z jedzeniem jest, bo młody jedzie na sokach głównie, mleko jakoś nie bardzo, owocowe papki jeszcze jakoś wchodzą, ale o zupkach nie ma jakoś mowy.... A widzę, ze głodny.... No i cały czas marudzi. i tyle u nas, tyle, ze powoli wymiękam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowa - trzymaj sie dzielnie!!!! Kurcze że te dzieciaczki muszą tak cierpieć .Trzymam za was kciuki oby te zębole szybko wyszły.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gaga🌻 tak mi przykro ,nie moge w to uwiezyc ze bokser moze atakowac dziecko?? moja tekila ani razu nie doskoczyła do olivierka,a jak tylko płacze to odrazu przychodzi i patrzy co sie dzieje... nawet jak sie kładzie obok niego to tylko w nózkach delikatnie:) wiem co czujesz bo kiedys tez musiałam uśpić psa ale przez chorobe:( trzymajcie się jesteśmy z wami... ❤️ grzywa🌻 mój oli nawet jak ząbkuje to pije soczki i je mleko z butelki ale tylko o 9-10 rano i 21 przed spaniem,w dzień wogóle nie ruszy mleka nawet jakbym go głodziła hihi co do budzienia sie w nocy to oli równiez sie budzi 6-7 razy ale daje mu dosłownie łyczka soczku i odrazu zasypia dalej, no ale co nas obudzi to nas obudzi:( szwedzia 🌻 ja mam inny problem z okresem,w zeszłym miesiącu dostałam 11 dni wczesniej i trwał około 10 dni! masakra!!! W tym miesiącu dostałam równiutko w tym dniu co powinnam dostać ale wogóle teraz mi sie nie zgadza z tabletkami:( okres mi sie skonczył a tabletki jeszcze miałam a teraz gdy mi sie skonczyły tabletki to powinnam dostac okres no ale juz miałam hihi:) musze chyba zawitac do gina... no to chyba na tyle... miłego dnia wam życze ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek 🌻 Gaga, tak przykro z powodu Tekili, ale masz racje, dziecko najwazniejsze. W zeszlym tygodniu byl tu przypadek, nie pierwszy zreszta, pitbull wojka zagryzl 5nia dziewczynke ktora zmarla w wyniku krwotoku. Po prostu szok!! Szwedzia, ja tez szukam jakies dobrej diety ale chyba ta Brydzi jest najrozsadniejsza, uwazac na to co i ile sie je. Tylko ze my, dziwczyny po 30tce, mamy jeszcze inny problem - zwolniona przemiana materii :( a ta kopenhadzka probowalas? buziaczki dla Majoweczek i szkrabow - zycze jak najmniej problemow z zabkowaniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama E - kopenhadzka próbowałam kiedyś i wiem ze działa .Schudłam na niej ok 4 kg.Chciałabym zostawić sobie ją na wiosne bo to wypróbowana dieta.Ale teraz chciałabym w inną dietą schudnać te 5 kg.Zacząć muszę teraz co by do wiosny zgubić te kg. bo się nie rozbiorę z kurtki .......hi Nie wiem czy tę kopenhadzką można powtórzyć w tak krótkim odstepie czasu?? Musze mieć sztywną diete bo nie umiem tak jak brydzia....nie mam silnej woli,ale bede musiała ją wycwiczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amber - ania- no to ci sie porobiło....Koniecznie musisz odwiedzic gina. Nie mam pojecia co ci poradzić,bo nigdy nie brałam pigułek ale teraz zacznę bo juz mam swoje dzieci.... Nie wiem tylko jak to wpłynie na moja wage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak macie jeszcze jakies fajne przepisy to piszcie albo na gg albo na maila bo mi sie juz pomysły kończa:) a ile dziecko moze jest tego samego kalafiorowa,pomodorowa,brokułowa ,koperkowa z lanymi kluskami... 🌻 szwedzia masz racje czas do gina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello, Emcia71 i Brygidko- wszystkiego najlepszego z okazji ukończenia kolejnego miesiąca!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 8 miesięcy minęło jak jeden dzień.... Grzywa- ja też myślałam o poradni laktacyjnej, ale tam jest tak, że oni muszą zobaczyć jak karmię dziecko i to w różnych porach albo sytuacjach, a moja Gabi nie je jak ktoś ją obserwuje, ponadto ja pracuję, więc nie mogę się zwolnić z pracy. A w weekendy to mam full roboty. Kupiłam więc ten system SNS Medeli - wieczorem nawet założyłam go na siebie, ale Gabi zerwała mi dren i tyle było pierwszej próby. Ja się za to nie poddaję i będę próbować dalej. Boję się tylko tego, że idą górne ząbki i pewnie będzie wolała gryźć aniżeli spokojnie jeść...no a na samą myśl zęboli na cycu mam dreszcze...ale wiadomo poświęcę się ;) Dziewczyny- a co podajecie na wieczór- kaszkę łyżeczka czy przez butelkę? moja do tej pory piła butelkę- i tylko mleczko albo kaszkę w płynie, bo ta normalna musiała być meeeega rozcieńczona bo trudno było Gabi ciągnąć całą tą masę przez smoczek. Ja nie wróciłam do swojej wagi przed-ciążowej, dlatego też od nowego roku wzięłam się za siebie i swoje głupie nawyki żywieniowe eliminuję. Za 2 miesiące, mam zamiar napisać do Was, że znowu czuję się dobrze w swojej skórze. Mam nadzieję, że starczy mi sił i wytrwałości. Poproszę o wsparcie w tej materii. Robię też prawko wkońcu, bo samochód mam i czeka na parkingu aż łaskawie wkońcu dostanę ten papierek, o który tak walczę już tyyyyle lat. Wstyd jak cholera... Gaga- przykro mi z powodu Tekili, ale dobrze zrobiliście. Strata domownika bardzo boli, ale zdrowie i życie dziecka jest najważniejsze. A moim zdaniem, to co zrobiliście to był genialny przykład odpowiedzialności za los dziecka!!! ❤️ Grzywa- to karmisz Zuzię butelką? moja przy ząbkowaniu i gorączce w ogóle nie chciała butelki. W ogóle nie lubi pić, więc też mam problem, co tu jej podawać?? Malinowa 3maj się! Amber-Aniu- Ty karmisz Oliego już tylko butelką czy jeszcze trochę piersią? Szwedzia Kopenaskiej chyba nie możesz robić nim skończy się 6 miesięcy od poprzedniej. Ja się kuruję z odchudzania poprzez dietę urozmaiconą, bogatą w warzywa i owoce, no i dużo picia....chociaż za wodą mineralną już nie przepadam, ale wmuszam w siebie. A jak to jest od tabletek anty- się tyje czy chudnie? bo ja też nigdy nie stosowałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobity!!!!!!! już po kawce? bo ja właśnie w trakcie:) gaga, współczuje, psiaki sa kochane ale zdrowie dziecka najważniejsze!! my zawsze jak jeździmy do rodziców musimy uważać, bo mają pieska, i do tego psiak młody i głupi;) i bawić się chce, no i mam nadzieję, że za jakiś czas będzie się na swój sposób opiekował młodą i nie będzie niebezpieczny, ona już teraz się do niego rwie i chce drapać po pyszczku, a jemu jakoś to nie przeszkadza i nawet pozwala sie ujeżdżać, miejmy nadzieję, że wszytsko pójdzie ku dobremu... grzywa, moja Maja ostatnio też w ogóle nie akceptuje butli, a tym samym nic nie chce pić, jak dostaje butle, to urządza sobie niezłą zabawę ze smokiem i drażni sobie nim dziąsła, choć u nas na razie szczęka pusta i zęboli nie widać, nie wiem o co chodzi, daje jej picie w kubku niekapku ale mam wrażenie, że bardziej jej on słuzy do zabawy niż picia:) moja pipka właśnie śpi a ja trochę podgonie porządki domowe, choć nie chce mi się:((( a potem na spacerek bo w końcu nie pada!!!!!!!!więc Amber w poznaniu już lepiej!:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qassandra... Zuzia do tej pory jadła kaszkę z butli, piła soczki, herbatki i było ok. Wczoraj nie chciała pić prawie wcale i dziwne... jak wieczorem zobaczyła butle z kaszką, to ucieszyła sie jak zwykle!! Tryskała entuzjazmem i jak jej podałam butelkę, to zaczęła siadać i marudzić:o Za cholere nie wiem o co jej chodziło... skończyło się karmieniem łyżeczką i zjadła wszystko prawie. Dzis chętnie pije soczek jabłkowy z butelki... coś jej sie odwidziało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa... własnie Zuza też lubi obgryzać smoczek od butli:o... najlepsza zabawa pomd słońcem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś na obiadek oli dostał wołowinke z warzywami z dodatkiem misiowego ogródka z marchweka i groszkiem,nawet mu smakował:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Qassi---3mam kciuki...dasz radę :-) i w kwestii odchudzania i w tej z prawkiem :-) A dopiero zaczynasz kurs czy może kiedyś już chodziłaś?? Ja mam prawko od 8 lat i teraz to bym się chyba nie zdecydowała żeby zdawać...jak słyszę, że ludzie po 6 razy podchodzą do egzaminu to mnie ciarki przechodzą. Ale Ty zdolna jesteś i za I razem zdasz :-) Ja też nie stosowałam nigdy tabletek antykon., ale z tego co słyszałam to większość znajomych tyje po nich ...:-( Wiktoria to tez nie chce od jakiegoś czasu butli...może się zmówiły i to jakiś bunt młodzieńczy???:-P A od wczoraj Bunia śpi w ....śpiworku, bo tak fajta nogami w nocy, co się przebudze to nóżki na kołderce :-D ...łobuziara jedna... Myślałam, że będzie się wzbraniał jakoś, ale nie...obyło się bez prostestu...może dlatego, że zaspana była jak go do niego wkładałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli- dzięki za wiarę,...hehe,,,choć słono przesadzona. Ja kurs zrobiłam w 98 roku i od tej pory moje losy potoczyły się różnie, suma sumarum...teraz będzie to moje 7 podejście!!! i też mnie ciarki przechodzą...hihi ;) Ja Gabi już nie wkładam w śpiworek, bo zwyczajnie zniego wyrosła, a do tego bardzo się pociła, bo tojednak dodatkowo grzało w plecki, pod kołderką tego nie ma. Ale może pomyślę jeszcze na wiosnę. Ostatnio dopadł mnie lenius-pospolitus i jakoś nei mam werwy do cięższej pracy. A z tymi tabletkami anty to padaka..jak mam jeszcze od nich utyć to dziękuję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i coś na rozluźnienie: Bdanaia na pweynm anelgisksim uneriwstyecie wyzakaly, ze nie ma znczeania, w jaikej kleojnosci napszeimy lietry wenawtrz wryazu, blye tlkyo pirwesza i otstaina lreita blyy na soiwch mijsecach. Rtszea moze byc dolnwoie poszamiena, a mmio to bdeziemy w stniae pczyrzetac tkest bez wikszeego prleobmu.Dzeije sie tak dlteago, ze nie cztaymy kzdaej lteiry odelndziie, ale wrayz jkao cloasc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki!!!! Mielismy ciężką noc....Miso nie dość, że odchorowuje szczepionkę ( a właściwie dwie) to jeszcze dwa zęby mu idą....dolna jedynka i górna dwójka....teraz biduś śpi❤️ szkoda mi Go, tak sie biedny męczy, nawet na miąższ z jabłka, wyskrobany przez babcię nie dał sie namówić, a przecież go uwielbia....buu ......:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qassandra... ja zdałam za 7 razem :-) \"na Gabrysia\" :-) Teraz nadal kiepsko jeżdżę, ale gdy wrócę do pracy w kwietniu, na pewno się podszkolę. Zamówiłam kojec dmuchany jak ma Elinova i Amber :-) Teraz kosztuje 95 + przesyłka. Jeszcze nie zaczęłam działać z filmikami bo mam nawał pracy, ale wkrótce stworzę dzieło :-) Bobo mnie podgryza, jest na maksa rozwydrzone, śpi kiedy chce, z jedzeniem to samo... ma dni, kiedy je tylko moje mleko. Jestem przerażona, bo nie przybiera zbyt wiele, za to ma power, zaczął raczkować i gada: ba ba baba ba i mamamama. Pluje wszystkim co nie jest idealnie przemielone. Odruch wymiotny na butle, smoczki itd. Mamy myszona w domu. Wleciał z dworu i ostatnio T. przyniósł łapki... Szkoda myszki, ale cóż począć. Zwłaszcza, że taka sprytna, bo serek codziennie znika z łapki, a łapka się nie zamyka, pomimo, że działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quassandra – no faktycznie, nie czyta się wszystkich liter...to było niezłe!!! Wczoraj wypróbowałam sposób w nocy z butlą...ale gdzie tam, od razu zajarzył, że coś tu nie gra..... dostał butle, którą nie toleruje, a do tego herbatkę.... więc podwójna klapa..... ;-/ Ja podaję Kacperkowi wszystko łyżeczką, bo jak już pisałam, butla jest be...a jak ją dorwie od siostry to służy mu wyłącznie do zabawy..... Ja prawko zdałam w ’98 i jestem z tego powodu szczęśliwa, bo jak widzę po ile razy ludzie obecnie muszą zdawać, to pewnie i ja bym tyle razy musiała. A tak za pierwszym razem wszystko poszło gładko.... ale trzymam kciuki, za osoby które obecnie podchodzą 🌻 Dziękuję wszystkim za złożone życzonka dla Kacperka 😘 😘 od mojego misia A to dla Gabrysi 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 – 8 kwiatuszków!!! Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Często oglądam Zuzię na zdjęciach i nigdy mi nie przyszło na myśl, że jest spasiona. Jest słodka, w przeciwieństwie do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=>ty grzywa Ty babo chyba ślepa jesteś! Do okulisty sie zgłoś, albo do psychologa jak jakieś problemy masz! Moje dziecko jest śliczne i słodzutkie!!! Dla mnie najpiękniejsze i najukochańsze na ZIEMI!!! Dziewczyny... wiecie dlaczego ona nie chce z butli jeść wieczorem?? Bo to jest nudne!!:D Trzeba prawie leżeć i nic się ciekawego na suficie nie dzieje!! Jak siedzi w krzesełku wcina łyżeczką, to moze sie wiercić, machać łapkami i nóżkami:) Jedzenie z butli dla Zuzi to strata czasu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szwedzia – dobrze, że wstawiłaś tą stronkę...właśnie to mnie interesowało. Trochę się przestraszyłam, ale robiąc rachunek sumienia, stwierdzam, że ta kruszynka chleba, którą dostaje na ząb, nie powinna mu zaszkodzić... no to od kiedy można wprowadzić gluten? Już nie pamiętam jak to było z niunią... Miłej nocki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny witajcie w klubie!!!!!Karmiacych łyzeczka oczywiscie...... jak juz pisałam wczesniej to moja ola z butelki wypija tylko 50 ml.Jakby była zaprogramowana.Okropieństwo.Poczym wulewam resztę do miseczki dodaję biszkopta lub sucharka i zjada restę łyzeczka. A dzisiaj wieczorem wogóle nie chciała jesc zjadła z 10 łyzeczek i to na siłe i na tym skończyłam bo dalej to było bez sensu.zrobiłam butelke i też nie wypiła.Ciekawe czy się obudzi w nocy. Grzywa- aż ogladnełam zdjecia twojej zuzi i muszę ci powiedzieć że ona jest urocza,rozesmiana i bardzo dziewczęca.Jest poprostu sliczna.A włosy to ma odlotowe jak ja bym już chciała olce zapiąc spineczkę,ale muszę jeszcze poczekać. masz charakter wiec pewnie nie przejęłaś sie jakimś głupim komentarzem na temat twojej córci. Ciekawe kto jest taki zawistny- ludzie są okropni Dobranoc wszystkim papapapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emcia tam pisza że w sumie od 6 miesiaca a dzieci na piersi moga dostać nawet wczesniej. Głowa do góry jutro na sniadanie bułeczka z żółteczkiem!!!!!!!! Ja w sumie daję już dawno zresztą elinova też....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×