Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

edyta wita! dziewczyny, ale my mamy sliczniutkie dzieci!!!!!!!!!!!!! dziekuje za zdjecia, sa przepiekne. Wiem ze wszystkie dzieci są sliczne, ale chyba nasze majowe są najsliczniejsze. z tego co czytam, to jedne chca schudnac, drugie przytyc, to moze te szczuplejsze by wzieły od nas, tych \'\'wiekszych\'\' troche sadełka i by było po kłopocie? bysmy wszystkie były zadowolone, a i by był pretekst do spotkania sie, co Wy na to? co do spotkan w \'\'realu\'\' to ja po cichu mysle, ze uda mi sie pojechac do Kołobrzegu do amber, i do trojmiasta , skąd blisko do Sylwii. A wymysliłam to dlatego ze jesli beda mecze koszykowki w tych miastach, to moje chłopaki oczywiscie na nie pojada, no i my z Gagatką sie z nimi zabierzemy i zamiast na mecz, na spotkanie z Wami. co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
ANIU---oj wspólczuję Tobie...i mam nadzieję, że tym razem sen to tylko sen i jego znaczenie sie nie sprawdzi... emcia---dobrze, że maluchowi nic sie nie stało...rzeczywiście kaskader Wzm rosnie :-D Edutko---jestem jak najbardziej za :-) spotkaniem... Ciekawe czy kiedykolwiek uda nam sie wszystkim spotkac?? Jak sądzicie?? Możliwe do zrealizowania???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzywa- chciałam sie Ciebie zapytac, czy to body, w ktore jest Zuzia ubrana na zdjeciach, kiedy przyszła do Niej paczka z Irlandii od chrzestnego , czy ono nie jest tez przypadkiem z Irlandii? bo tak sie przyglądam i przyglądam i wygląda identycznie jak body , ktore ma moja Gagatka , ktore dostała od mojej mamy gdy wrociła z Irlandii miesiąc temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ 🌻 edytko juz czekam na was hehe napewno sie zobaczymy jak przyjedziecie do kołobrzegu:) mam nadzieje że beda te mecze... dzieki za wsółczucia... A co do naszych majowych dzieci to masz racje są poprostu 🌻C🌻U🌻D🌻O🌻W🌻N🌻E🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hej!!!!! przezywałam wczoraj horor.Męza dalej nie ma i ja sama z moimi dzieciaczkami w taki huragan .Bałam sie ze hej.Popatrzyłam przez okno a tam przyczepa cempingowa wywrócona na inny samochód- masakra.Dobrze ze już dzisiaj Robert wraca - musze odreagowac. ania - no to rzeczywiscie z tym fiskusem - klapa.A sen ? mnie też czasami sie snia zęby a nic sie nie dzieję - bedzie dobrze. Edyta - spotksnie jak najbardziej jestem za; moze wkońcu się uda. dzieciaczki są super poprostu boskie.Moja ola nie robi takich munek ale za to sapie i dyszy jak Wiki. Musze wam powiedzieć ze ola dajej wcina ten sinlec i oby tak zostało.Są tam wszystkie wartosci takie jek w mleku;czyli witaminy,wapńi zelazo.Jestem juz spokojniejsza o jej rozwój. mamo anulki - szkoda ze wczesniej nie wiedziałam o tym mleczku pewnie bym spróbowała.teraz na razie jest ok.Zajada sinlac a pózniej kaszki nestle. Czemu tak mało tu zagladasz no i nie piszesz??? Wpadaj czesciej!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
********************************************************** Zapomniałam Wam napisać, że Wiktoria od kilku dni prowadzi protest łóżeczkowy, a dokładnie nie daje sie połozyć do niego, bo zaraz wygina się w łuk jak tylko sie zbliżamy do łóżeczka i jak już uda się nam ją tam umieścić to jest ryk nie z tej ziemi. Wystarczy, że położe ją sobie do łóżka to się wtula i zasypia...Jak za starych dobrych czasów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek, tak nasze skarbki to najpiekniejsze dzieci na swiecie!!!!!! Brydziu - gdzie ta bestia zdjeciowa jest? Ja tylko dwie pieknosci widze!!! Eli, Mysz tez tak nam robila przez trzy noce, ale wczoraj juz nie. U nas to chyba bylo przez ten kaszel co jeszcze ja meczy. Amber - no tylko go w leb stuknac, co? Wspolczuje, ale tak to jest z fiskusem, predzej czy pozniej ale zawsze odbiora co im sie nalezy. A moze bys poprosila kogos zeby po was przyjechali i zabrali do Poznania? wtedy bys sobie zabalowala i do siebie doszla? Co do spacerowek to ja tez sie namyslam, ale mamy wielofunkcyjny loola i ta spacerowka ma ponoc byc do 3 -4 lat tyle tylko ze wazy 10 kilo :( U nas wiatr troszke ustapil - wczorajsza wichura zabila 2 letniego chlopczyka :( bardzo smutne. A dzisiaj sloneczko wyszlo, lecz nie dla rodzicow tego chlopczyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko nie tak po prostu!!!! jakby ktoś dal mi kałacha to powystrzelam...Chandrzysko pogodowo- finansowe mnie dopadło!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa, drugie lico macierzynstwa, chandra!!!! Mada Lena jutro bedzie lepiej ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pieniazki.... raz sa raz nie ma, szczescia nie przynosza, ludzie sie przez nie kluca.... no coz, pozwalaja wygodniej zyc ale czy to najwazniejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu, wyj wyj, najgorzej to dusic w sobie takie chandrzyska, potem przeksztalcaja sie w gorycz i zal, a po co? Duzo sloneczka i usmiechow zycze 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ A nam dopiero prąd włączyli!! Nareszcie!!!:) Boze!!! Bez prądu to masakra u nas jest!! W domu zimno, bo piec gazowy bez prądu nie działa:o Człowiek o wodzie mineralnej i kanapkach, bo kuchenka na prąd:o Dobrze ze mam ciepłe mleczko z cycka dla dziecka, bo biedne by głodowało!!:( Ania... to faktycznie nic tylko stuknąć P. w główkę:( Współczuję naprawdę... i powiem jedno... z U.S. nie ma co zadzierać, bo oni zawsze sobie odbiorą:( I myślę ze P. tak czy siak żadnego kredytu juz by nie dostał w żadnym banku, bo ma długi w Urzędzie Skarbowym. Wydaje mi sie że jest juz w Krajowym Rejestrze Długów:( Oczywiście nie jestem tego pewna na 100%, ale wydaje mi sie ze tak jest. Teraz do K.R.D. trafia sie nawet za nie zapłacenie kary za jazde bez biletu:o Elinova... Zuzik robi tę minkę jak ja tak do niej zrobię:) I tez przy tym sapie jak by chciała wydmuchać nosek:D Wygląda to komicznie:D Tojaedyta... Tak!! to body z Irlandii:D Własnie tam mieszka teraz Chrzestny:) Muszę sie pochwalić... dziś podpisujemy umowę na nową kuchnię!!:D Za 6 tyg montaż!!! Czy Wy wiecie jak ja sie cieszę!! Jak sobie o niej pomyślę, to aż mi sie gotować chce!!:D Jak ja przeżyje te 6 tyg to nie wiem:o Nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
********************************************************** Madziu---jesteś silna i nic nie może Ciebie na dłużej zasmucać :-) Spójrz na Twego pieknego synka i zaraz słoneczko zaświeci, a te czarne chmury przewieje w dal to okropne wiatrzysko. 3maj się 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
********************************************************** grzywa---no to gratulacje...oczywiście na nową kuchnię, a nie z tego powodu, że prądu nie było :-P My mamy ten sam problem jak wyłączą prąd, bo ogrzewanie też gazowe, ale kuchenkę mamy gazową to chociaż tam mogę rozpalić ognisko :-D hehehehe A jak już chłodno by się zrobiło to zawsze do teściów możemy podjechać /1 km/ i posiedzieć przy kominku :-) My latem przymierzamy się do remontu całej kuchni z wymianą całego sprzętu, ale co z tego wyjdzie to zobaczymy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elinova... Z tym protestem to normalne chyba... to taki wiek. Moja Zuzia zachowuje sie dokładnie tak samo:o Podobno dzieciaki w tym wieku najczęściej wymuszają na rodzicach spanie z nimi, bo potrzebują poczucia bezpieczeństwa. Emcia... Wózek super, ale ta cena...:( raczej odpada:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli... U mnie jazda zaczyna sie juz od poniedziałku... wykańczanie łazienki (zabudowa kibla), jakieś listwy, wymiana drzwi:o Nie wiem jak ja to przeżyje:(... kurz, syf, bałagan... nienawidzę tego!!! :( Ale pocieszam sie ze to juz będzie koniec... mam nadzieje. Kuchnia to juz będzie pikuś, bo kafle juz są, tylko przyjedzie pan i zrobi zabudowę. Ze sprzętu musimy tylko kupić pochłaniacz, zlew i baterię. Tak to wszystko mamy nowe:) Żałuję tylko ze nie będę miała lodówki zabudowanej:( Ale nie mogę sie teraz tej co mam pozbyć, bo to prezent od teściów... ma 1,5 roku dopiero. Gdyby lodówka była pod zabudowę, to już całkiem byłby wypas. No ale cóż… Nie można mieć wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
********************************************************** grzywa---a nie możecie obudować tej lodówki którą macie?? Moja kumpela tak własnie zrobiła...Nie kupowała specjalnie nowej do zabudowy i całość świetnie wkomponowali w zestaw...Ja się na tym nie znam, ale myślę, że jest to możliwe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde... chyba nie da rady:( Meble zamówione w black red white, a oni nie robią szafek na zamówienie, tylko proponują juz gotowe wymiary i dobierają do wymiarów kuchni:o Moze gdyby to były meble zamówione u stolarza, to na pewno by dało rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zacznę od nas bo mamy dwa nowe ząbki ale wyobrażcie sobie,że nie jedynki I-wszy ząbek Małego to dolna prawa jedynka, a teraz wychodzą dwójki lub trójki górne czy tak może być??????????????????????????????? proszę napiszcie oczywiście nie mam wpływu na wyrastanie zębów u Malego nie zatrzymam ich, ale jestem zaskoczona,że teraz wychodzą w tak dziwnej kolejności. czrna Fabcio i Córcia miodzik :-) bardzo ładne dzieci!!!!! amber Twoi mężyczyżni są podobni do siebie???czy mi się tylko tak wydaje. Olivier śliczny. malinka no jestem w szoku co do wyczynów Twojego Matiego bardzo aktywny chlopak.Aronek narazie nie przejawia takich wyczynów.Masz co robić.Mati szalony jest uroczy!!!! a teraz Was poczytam bo wczesniej netu nie małam przez te wiatry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzywa chyba mamy podobne przeżycia z wiatrem u mnie dochodzi do tego burza :O.Ja się cieszyłam jak dostałam ciotunię :-P.Nie wiem czy dałabym radę :O.Zuzik ....cudny, a fotelik masz taki jak ja :-D amber ups... jak mozna kumuś zabrać z konta kwote pieniędzy-nie rozumiem:O. Co za USkarbowy.Rozumiem Cię kochaniutka!!!! OBY SEN SIĘ NIE SPEŁNIŁ. I-wszym krokiem do tego jest nie przywoływanie tego i zapomnieć o tym co Ci się śniło.Zapomnij o śnie!!!! elinova my też mamy protest łóżeczkowy-sprawa podobna do Ciebie!!!! najlepiej prz mamie :-D buziolki dla Was!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejloł, ale wiało wczoraj...całe szczęście że już koniec, bo bałam się, żeby Gabi się nie obudziła. Padam ze zmęczenia, więc idę spać. Brygidko- Ty żadna bestia, tylko piękna kobieta! Malinowa- no to masz pewnie oczy dookoła głowy z Matim!! Czarna- Twój Fabcio ma zabójczo czaderską fryzurę. Grzywa- ja też chce już czesać moją królewnę...skąd u Zuzi taka bujna fryzura? Amberku- Oli taki zawsze grzeczny w kąpieli? bosko! Luckylady- wierzyć mi się nie chciało że Gabryś tak urósł. Myślałam, że fotka na blogu, to fotomontaż..ale chłopczyk z niego już duży. No to ja też się swoją córeczką pochwalę...a co!! http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ede00b727468ff1a.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3d94a207d7b03d4e.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0b6abe2f01cc36f1.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0cc38ddda9c37604.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c18631ffd436ac99.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qassandro noooooo oczy piękne, buzia jak malowana Twoja Córcia jak z bajki :-) no i wiecie coś na temat zębów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
********************************************************** A ja będę dziś pierwsza, choć wiem, że niektóre z Was to pewnie dopiero nad ranem do łóżek się kładły :-P /mam nawet na to jeden dowód - prawda Brygidko??/ Brygidko---ząbki nie zawsze wyrastają w takiej kolejności jak to podają różne czasopisma, książki czy też sami lekarze...Tak więc wszystko możliwe. Życzę Wam by było to bezbolesne ząbkowanie...Nam zresztą też :-D Qassi---Gabi ma zabójczo cudne oczka...śliczniutkie po prostu :-) Malinko---Mati wszędobylski też uroczy...a jakże mogłoby być inaczej 🌻 Amber---powielam pytanie Qassi, czy Olivier taki grzeczniutki w kapieli?? My to juz dawno musileiśmy zmienić lokum kapielowe, na brodzik, bo kto by wiecznie ze scierką latał i wycierałrozchlapaną wodę :-P Czarna---a Fabcio ma rzeczywiście cudowną fryzurkę :-D Życzę Wam udanego weekendu kobietki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Mada Lenko, mam nadzieję, że już się nie stresujesz? Pisz jakie masz samopoczucie. 🌼 Amber, rzeczywiście szkoda kasy, ale chłopak chciał dobrze i wszystko byłoby ok, gdyby tylko pomyślał, że wystarczyłoby, żeby konto miało jakiegokolwiek współwłaściciela, wtedy podobno ani ZUS, ani US nie miałby prawa ściągnąć kasy. A czemu w ogóle sprzedałaś autko? Wyobraź sobie, że my najpierw sprzedaliśmy 3 mies. temu bo uznaliśmy, że 2 są niepotrzebne, a teraz znowu kupiliśmy na spółę i teoretycznie mogłabym sobie podróżować wokół Polski i przyjechać po ciebie i cie odwiezc, ale jeszcze nie potrafię tak dobrze jeździć :-( Ledwo po mieście daję sobie radę, a jeszcze potrafi mi czasem zgasnąć na światlach... masakra, ale ćwiczę... Qassandra :-) 🌼 Gabryś już raczkuje na całego, jestem w szoku, bo stało się to nagle. Teraz ciągle trzeba uważać... jak sobie coś wypatrzy, to ma taki zryw do tego przedmiotu, jak młode pingwiny lub żółwiki do morza (chwycisz, obkręcisz lub przewrócisz na plecy, to wstanie, rozejrzy się... i z powrotem. Takie to pocieszne. Kupiłam sobie przysmak na dobranoc :-) Przetestujemy. Brygidka :-) A to niespodzianka z zębami, jak Elinova pisze, to np. ma rację, że to w porzo. Malinowa, nieźle nieźle Mati sam już sobie stoi, a to cwaniaczek mały, widzę, że macie niskie łóżko i koce, u nas niestety są panele i koc się ślizga. Pozdrawiam wszystkie, całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×