Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Brydzia... Dzieki😘 Ja tez sobie tego życzę:) Brzusia...🖐️ Nie daje rady na dwóch topikach;) I wszystkie Majówki...🖐️ Wpadłam sie tylko przywitać, bo mąz pojechał zawieść moja mame do domu. Zuzanka śpi jak zabita po dniu z babcią:) Idę robić sałatkę grecką... ktos chce?? Hihi... A moze kieliszeczek białego winka?? :) Spadam... Paaa...🖐️ Trzymajta sie kobity!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alkohol bleeeee ;) Zlotych snow dla Majowek i ich Szkrabow ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane baby, heloł..żyję, jestem urobiona po pachy, zmęczona, ale przeszczęśliwa bo od ok. 3 dni moja Gabi mówi \"Mama\" :D i to już nie przypadkowo tylko z premedytacją. W nocy jak mi zawołała ślicznie i tak czysto, nie tam jakieś mammammamma tylko MA-Ma to od razu wybiegłam z łóżka do niej. Kochana myszka. A teraz sto buziaków dla BRYGIDY!!!! Przema Madalenki (no..może uścisk dłoni zamiast buziaczka ;) ) i masę kwiatuszków i serduszek dla Buni Elinovej, Oliego Amberki, Julci Biedronki i wszystkim solenizantom oraz jubilatom. 🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️ witam też nowe majóweczki. U nas wszystko super! przez najbliższe 2 tygodnie mam wolne w pracy więc pobędę sobie z kruszynką! ale się cieszę. Z mojej laktacji to raczej nici.. ale w gruncie rzeczy to cieszę się, że odstawienie od piersi nastąpiło w miarę bezboleśnie, tzn Gabrysia sama uznała, że już dość i nie miałam scen płaczu dziecka jak to się czasem dzieje w przypadku, gdy dziecko chce cyca a mama już nie ma mleka, albo nie chce karmić. WIęc nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Są też tego wielkie plusy... mam większą swobodę, mogę wkońcu przejść na diete kopenhaską, mogę napić się lampki wina itp. A miłości mojej starczy na całe życie- więc okazuję niuni uczucie nie przy cycu choć ją stale przytulam. Z apetytem jest ok, nie przybiera na wadze w zawrotnym tempie, jest dalej \"fit\" i z tym się już dawno pogodziłam i cieszę się, że nie muszę jej odchudzać jak to czasem się dzieje. Ale niestety chyba mamy alergiczne reakcje (chyba na białko)- może za dużo mięsa jadła ostatnio bo wyszło jej jakieś dziadostwo na ręce i nóżkach- takie plamki jak jakiś liszaj albo pokrzywka- dostaliśmy maść Mecortolon, ale to nei pomogło więc czeka nas wizyta u dermatologa. A alergikiem może być po moim mężu :( właśnie się budzi Gabi, więc uciekam, ale teraz skoro mam więcej wolnego czasu- będę wpadać i Was odwiedzać ..no i pisać,. P.S. Brydziu- komentarzami głupich krewnych się nie katuj i nie przejmuj...pamiętaj, że \"..jeszcze się taki nie urodził, co by każdemu dogodził..\" A sprawę z Allegro zgłoś do allegro, a jak to nie pomoże to zostaje Ci policja- i walcz o swoje..bo to nie żadne 10 zeta... fajna ta lekcja nauk od Mamy ;) uśmiałam się bo też niektóre przykłady mogłabym zaznaczyć w moim dzieciństwie :) buziaczki moje miłe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brygida=-26
hej emcia mam nadzieje,ze trafilas na allegro lepiej niz ja.Kurczę tak mnie to stresuje bo jakoś nie najlepiej rozpoczęliśmy ten rok.Ciągle cos się dzieje lub psuje i dotyczy to rzeczy martwych jak i relacji z rodziną.Gdybym wiedziała,że z tym odkurzaczem tak wyjdzie to bym poczekała do 10 kiedy bedziemy mieć wypłatę.Kupiłam ten odkurzacz za resztę pieniędzy, a teraz nie mam nic:(.Oczywiście,że zgłoszę to bo mnie nikt nic za darmo nie da. Qassandra "Mama" to chyba to na co każda z nas czeka.Ja jak narazie nazywam się AMA :-P.Życzę Ci udanego czasu z Gabrysią;).U nas z tym karmieniem to ja nie wiem jak to będzie.W dzień jest ok, ale w nocy najchętniej by spał przy cycku non stop.Przeraża mnie to.U nas rozstanie z piersią będzie bolesne i już sie tego boję.W dodatku teraz jak w nocy ciągnie to przygryza bo mu górne jedynki wychodzą i czasem mysle w nocy,że wyjdę z siebie. Co do dziadostwa-liszaj to Aronek też miał to-na czole przez długi czas -koło 2 miesięcy.Rozmawaiłam z babcią i powiedziała,że to zniknie i prawie każde dziecko to przechodzi.Niczym tego nie smarowałam i nic na to nie stosowałam-jednak radze lepiej pójśc do dermaologa bo być może to rzeczywiście jakaś alergia:O.OBY NIEE!!!! pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja baba jeszcze nie chce mama powiedzieć, wogóle mnie nie nazywa :( Tak bardzo bym to chciała usłyszeć:( W co sie bawicie ze swoimi dziećmi?? Ja ostatnio się ganiałam z olinką po pokoju na czworaka oczywiście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello w niedzielne popołudnie!!! Kacperek też już mówi mama i tata i takie tam swoje bla bla.... słodki bobas.... Wiecie, w piątek poszłam z niunia przekłuć jej uszka ..sama chciała, więc poszlismy ..pierwsze oczywiście obyło się bez protestu, tylko potem był płacz, drugie, no niestety już na siłę.... ale mamy to już za sobą... ślicznie jej w tych kolczyczkach.... Brydziu, mówiłaś, że masz kontakt z tym sprzedającym. Co on Ci konkretnie mówi? Powodzenia!!! I jeszcze jedna nowość... Kacperek je już z nami wszystko, np. rano paróweczki drobiowe z bułeczka, na obiad nasz rosół z lanym ciastem (z mąka pszenną) na drugie np. gulasz łagodny z kluskami śląskimi i marchewką z jabłkiem.... generalnie wsio. Na odstawkę poszły słoiczki, deserki i wszystko co dla „dzieci”, bo to przecież prawdziwy już facet, miecho i tyle... hihi Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie przy niedzieli !!!!Mojemu dziecięciu pięknie zdarza sie już powiedzieć mama i tata a nawet baba:-D w repertuarze oprócz wyżej wymienionych jest również seia wiązannek w rodzaju amamamamamadyadyady a nawet \"nie\", a do tego cała seria pisków krzyków..i ciągów zdaniowych w rodzaju ajdlidlajdy a grrrr a grrrrr a buuu ojdidjdi da dooj, a nawet ostatnio nauczył sie okazywać złość- boki można zrywać ze śmiechu, kiedy tak burczy:-p a nawet nauczył sie grać na wardze na paluszkach hyhyhy pocieszne to nasze maleństwo.A le najlepiej wychodzi mu tresowanie rodziców swoim wyciem- w tym jest mistrzem!!!!! Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ Tak ttak to niestety znowu poniedziałkowy ranek w pracy :-( A tak fajnie było przez te dwa dni w domu...no ale cóz jeszcze tylko 5 dni i powtórka z rozrywki :-D Wiki jak narazie to tylko w kólko wrzeszczy tata...mama to przez przypadek czasami powie :-P kala---na czworaka to narazie tylko my zasuwamy, bo Bunia ani rusz...no choć musze powiedzieć, że ostatnio to próbuje ten swój szanowny tyłeczek unieść ku górze...co za widok...:-D 3 sekundy w górze i bum!!! Jeśli chodzi o zabawy to my jesteśmy na etapie turlania piłeczki do siebie i podbijania balonika. Dużą radośc sprawiają jej zabawy z balonem...wystarczy, że leciutko uderzy a ten leci wysoko :-P Brygidko---przykro mi jeśli chodzi o tę sparwę z allegro...amam nadzieję, że w końcu uda się ją wyjaśnić 🌻 Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello🖐️ Qassandra... Troche Ci zazdroszczę tej swobody, w związku z odstawieniem od piersi:) Dałaś Gabi to co najlepsze i najbardziej wartościowe i GRATULUJE!!!:) Ja czekam do maja i w maju będę próbowała odstawić. Moze być ciężko, bo mała tez najbardziej kocha cycusia w nocy. Pokarmu mam na tyle duzo, ze jak podwieczorek (pierś) zastąpię owocami, to w nocy mnie zalewa:o Mówisz ze Gabi woła mama... ja tez tylko słyszę tata i tata:( Wystarczy ze nawet przy obiadku zapytam \"gdzie jest tata??\", to mała Pipka juz sie wychyla... patrzy na tatka i takim cieniutkim głosikiem woła \"tata\":) A ten pęka z dumy. Brydzia... Musisz zgłosić sprawę na policje... jeżeli odkurzacz nie kosztował więcej niż 3 stówki, to chyba Allegro zwraca, ale nie jestem pewna. POWODZENIA!! Ja juz wypolerowałam podłogi... teraz zaliczam poranna kawkę:) Dzidzia robi porządek w płytach tatusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
grzywa---jeszcze jeden raz spóbuj, bo nadal nic :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Kobietki wraz z poniedziałkiem!!!!!! U nas w końcu świeci słońce!!!!!!!!!!!!! dziuńdzius został królem dywanu , rozłożyliśmy mu na nim kołdrę i wojuje jak dziki ale w żaden sposób nie ma zamiaru sie przemieszczać inaczej niż kręcąc młynki -raz plecy raz brzuszek:-p Wybitną awersję czuje moje dziecię do raczkowania!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po niedzieli!!!!! Czesc babeczki. U nas zapowiada sie ładna pogoda - mój czort własnie zasnał ale potem wybieramy sie na spacer. Mam ostatnio problem z położeniem jej do spania- poprostu nie chce spać choć jest zmęczona.cały czas siada w tym łózeczku nie da sie jej położyc- a potem własnie zasypia w jakis dziwnych pozycjach. Wczoraj zrobiłam oli na obiad kotleciki gotowane w warzywkach z przepisu Elinovy no i poprostu polecam - bardzo jej smakowało. brydzia - walcz z alegro życzę ci wygranej.Co oni sobie myślą- że człowiek bedzie cicho siedział!!!!!Powodzenia. Grzywa - cos nie tak z tymi zdjeciami - a tak chciałam znowu zobaczyć tę rozkoszną zuzie. Qassandra- witaj po długiej przerwie.A z tym karmieniem trudno czasami tak bywa.Mi było bardzo przykro jak ola powiedziała nie moim cycom.ale własnie przetłumaczono mi że przynajmniej ominie mnie cyrk z odstawianiem.Trzymaj się dzielnie. wydaje mi się ze ola teraz szybciej przybiera na modyfikowanym- choć i tak jest mała,ale do niejadków nie nalezy!!!! Edyta - co tam u ciebie??? mamaE - no no - tak przez chwile poszłam za marzeniami elinovy i uwazam ze byłoby całkiem fajnie cię odwiedzić. Chyba zarezerwujemy ten samolot!!!!!!! Bo jest co oblewać- no nie?Gratulacje. dobra uciekam coś porobić bo czas leci wpadnę za chwilke zobaczyć zuzie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM odkurzacz dziś pisał do mnie ten facet.Wystraszyłam go,że podam sprawę do allegro i napisał,że paczka wróciła do niego z braky adresata-czyli nas.To niemożliwe bo mąż dzień w dzień jeżdził na pocztę pytać czy jest( no bo ja z dzieckiem nie przytachałabym tego do domu).No i ,że będzie sprawę wyjaśniać z pocztą.Napisałam mu,że najlepiej by było gdyby zwrócił mi pieniądze.Moja wpłata była expresowa + czekanie i telefony-chyba powinien się zgodzić.Tak czy siak czuję w tym kombinowanie.Już mi się odechciało tego odkurzacza od tego papa.dwa tygodnie bez odkurzacza.Musiałam wszystko sama zbierać ścierką, potem dostałam stry odkurzacz od mojej babci-rezerwowy i ma on 600W ciągnie jak cholera:P.tyle na ten temat elinova zabawy z balonikiem muszą być super-Eli .. napisz mi jak i ile jada Twoja Bunia i ile karmisz piersią.? grzywa no zdjęcia jak zwykle ;) Zuzanna urocza. Pokarmu też mam dużo , szczególnie wieczorem kiedy po całym dniu bez piersi( bo nie ma na nią miejsca) -one są aż zdeformowane.Czasem muszę trochę odciągnąć.Ile razy pije Zuza pierś w ciągu doby??Jak wygląda dzień jedzenia u Twojej Córki?? tyle na teraz bedę ejszcze potem.Mam nadzieję,że coś się ruszy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki:) 🌻 grzywa twoja niunia jest tak piekna że na twoim miejscu odrazu zgłosiła bym ja do jakies firmy rekamowej:) napewno by ja wzieli do reklamy a nawet moze do filmu:) pozdrawiamy no my dziś mamy 9 miesiecy:) od dwóch dni Oli podnosi dupke i tez przeslizgnie sie kawłeczek i bummm.... Co do słów które mówi to od dawna tata,baba,dada,dajadaj,nienie ale mama ani rusz wrr.... juz predzej powiedział ania hehehe wczoraj wybrałam sie na zakupy do szczecina z moimi sąsiadami kupiłam sobie kurtke Diora za 90zł była przecenione z 320zł hehe ale jestem zadowolona:) oczywiscie dzisiejszemu solenizantowi kupiłam w h&m komplet buciki bluzka i spodnie w kolorze gramatowo-zielonym:) no i 100zł az wydałam na te przysmaki na dobranoc bo mieli wszystkie rodzaje a nawet mu kupiłam naleśniki z musem jabłkowym i ryz z jabłkami bo hipp wupóścił takie smaczne deserki:) no ale stówka poszła... miłego dnia wam życze🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i własnie wstała ola bo mamy na górze nowych sasiadów,którzy własnie rozpoczeli remont - no i wiertarki ,młotki poszły w ruch . Nie wiem jak to długo potrwa ale chyba zwariuję. Zuzia jest poprostu boska brydzia- głowa do góry bedzie dobrze. spadam bo marudzi mój niewyspany raczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
SZEWDZIA---cieszę się że klopsiki smakowały....moja Dama też je uwielbia :-D Jeśli chodzi o remonty to tragedia. Cała szada :-P chodze wtedy jak ktoś mi dziecko budzi 😠 grzywa---Zuza lala nie z tej ziemi...boska po prostu :-) Brygidko----godz. 6 cycek a ile? hmmmmm cały czyli gdzieś ok.140 ml godz. 9 ----moje mleko ok. 80 ml i kaszka na reszcie mleka ok. 100 ml 12-13 obiadek ten mniejszy słoiczek i deserek...niekiedy cały ok. 16 owoce lub kaszka jeśli chodzi o owoce to z reguły jabłko lub jabłko z bananem. No i wieczorem po kapieli pierś. A w nocy..jak Bóg da..czasami co 2-3 godz. cyckanie. Wiem jednak, że wtedy to już tylko tyle do zasnięcia a nie z głodu :-P No, a w weekendy to o godz. 9 je z nami śniadanko i to z reguły bułeczkę z masłem. Do tego jajko lub paróweczkę lub jakąs chudą wędlinkę. Ostatnio był twarożek biały. Nie ma stałego menu i niekiedy sa tez biszkopciki i chrupki, ale to z reguły pomiędzy posiłakmi. A podwieczorek to tez róznie, bo jest i kisiel i budyń itp. No i teraz zaczyna jadać coraz więcej dorosłego jedzenia :-) Cieszę się, że wszystko jej smakuje i nie ma problemów z łykaniem większych kawałków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u nas nic sie nie zmieniło... około 7 rano - cycek około 10 - owoce (czasami same, a czasami z kleikiem czy jogurtem natur.) około 13..14 - obiadek (190g, sama gotuję) 17 - podwieczorek i wtedy cyc, albo owoce 20 - na noc kaszka lub mleko mod. z kleikiem. Jak juz pisałam w nocy cycek, a miedzy posiłkami czasami chrupki lub jakiś biszkopcik. Dostaje tez soczek i herbatki. Zuzik tez nie ma problemów z rozdrabnianiem większych kawałków. Jedzonko czasami rozdrabniam tylko widelcem:) Czyli wychodzi na to ze pierś dostaje raz lub dwa razy dziennie i zawsze w nocy jak się obudzi. Eli... też daje małej banana i jabłko, a najbardziej lubi tak: banan + jabłko + 2 łyżki jogurtu nat + troszkę kleiku ryzowego + vit C... wszystko do blendera i miksuję:) PYCHA!!!!!!!!!!!!! Jeżeli chodzi o inne owoce, to kupuję słoiczki... jak będzie sezon, to będę owocki tez kupować i robić deserki sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzywa ta twoja Zuzia jest poprostu cudna ;) Olinka dziś w nocy obudziła się o 4, dostała mleczko dzieki tatusiowi sie rozbudziła także do 6 sie z nią bawilismy i potem spać 😡 Wczoraj dałam jej nalesniczka-jak wcinała :p Miłego dzionka 🌻 A ona dalej gadac nie chce 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, witam wszystkie słoneczka, Zuzia piękna :-) Brygida :-) Już nie takie rzeczy przerabiałam na Allegro, ostatnio zamówiłam papieru foto 10x15 za 100 i czekam, czekam... po 2 tyg. papieru nie ma, ale spoko, daję człowiekowi szansę i czekam dalej, po czym dostaję maila: ostrzeżenie allegro, jako że ja niby ani nie wysłałam kasy ani nie skontaktowałam się ze sprzedawcą, w związku z czym \"swoją lekkomyślnością\" naraziłam ich na straty: 2,29 zł za wystawienie przedmiotu!!! Więc - piszę do kolesia, Pan się chyba źle czuje, załączyłam potwierdzenie wpłaty, po czym wczoraj odpisał, że się pomylił i już wysłał co trzeba... A jedna polska firma nie zapłaciła mi 2 faktur na 2000. Wystawiłam tych faktur już z 15 od grudnia, wszystkie dla różnych Niemców i oni wpłacali dzień po otrzymaniu, mimo, że wystawiałam je z terminem 4 tyg. a tu jedno polskie biuro mnie wystawiło... jednak niech nie myślą, że jestem taka głupia, bo dokładnie znam wszystkich ich klientów i gdyby nie mieli nigdy nie uregulować tych faktur, chętnie ich poinformuję, by trzymali się z daleka. Kiedyś już się zdarzało, że ktoś nie płacił jednej czy innej stówki i przymykałam na to oko, ale tym razem siedziałam przed kompem cały tydzień i kosztowało mnie to zbyt dużo pracy :-p No, wyżaliłam się. A przecież muszę teraz z własnej kieszeni płacić Urzędowi Skarbowemu stawkę VAT z tych faktur :-( Stwierdziłam, że 1.04 wrócę do pracy, ale tylko pół etatu i od 8:00-12:00, po to, by nauczyć się jeździć. To co zarobię, wydam na dojazd i nianię, ale mimo wszystko najważniejsze, że nauczę się jeździć, a zawsze będzie można zrezygnować. Gabryś wczoraj był na kręglach z nami :-) na imprezie firmowej. Od 18-22. Grzeczny, do wszystkich się uśmiechał :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucky :D :D :D :D :D :D biedny ten piesek ;) Grzywa - Zuzia przepiekna!!! sliczne kucyczki! Kala, moja tez nic nie mowi.... oprocz swoich tam jakis :( :( :( pozdrawiam bo dzis zawalona jestem 😭 (ale Was przeczytalam!) 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×