Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Hej kobitki ;) Troszkę mnie nie było ale mężu wrócił tzkże chyba rozumiecie:P Olinka przesypia całe noce, budzi się ostatnio koło 7. U nas wekend bardzo brzydki był także za bardzo nawet na spacer nie można było wyjść , dziś też ma padać 😭 Tak to Olinka oki, chodzi ciągle się śmieje, ostatnio znów przeszła 3 kroki sama;) Miłego dzionka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Pozdrawiam serdecznie wszystkich:) Brydzia- Marta nigdy nie spała długo w ciągu dnia. Ucina sobie drzemki 1/2 godziny 2 razy i czasem 3 raz na spacerku. Nigdy dłużej! W nocy ma potrzebę pocycania sobie, więc trafia do mojego łóżka. Anka- my kupiliśmy wózek spacerówkę z gondolą. Teraz jeździmy spacerówką i też jest ok. Kasa została tylko raz wydana i mam nadzieję, że wózek posłuży nam tak długo, jak tylko będzie potrzeba wożenia Marty. Co do wagi dzieciaczków: tyle teraz piszą i mówią o nadwadze niemowląt, że nie przejmowałabym się aż tak bardzo...Na pewno Olek jest radosny i żywy, i nie mam potrzeby, żeby więcej jadł. Zdjęcia super:) Naprawdę Olek już sam chodzi???? Eli...zdrowa już Viki??? Dzięki za wszystkie fotki. Staram się odpisywać choć kilka słów, jednak gdyby nie dotarły listy, to jeszcze raz wielkie dzięki. Czekam na \'jeszcze\" Miłego dnia:) W pokazie slide nowe zdjęcia Marty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Witajcie i znowu cały tydzień pracy na horyzoncie :( .Dobrze ze na 2 zmianie wypadła taka fatalna pogoda trochę mniej przykro tam chodzić . Kamilek należy do dzieci lubiących spać . Chyba ma to po mamie;) usypia o 22 i śpi do 8-9 i jeszcze rwa razy w ciągu dnia od 30 min nawet do 2 godzin . Miłego dnia Wam życze uciekam troszke posprzątać i na zakupy musze sie przejechać obiadek i do pracy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po łykendzie!!!!!!!Mąż wrócil do pracy, a ja do kompa hehehehe:-p i jak tu nie lubić poniedziałków-taka konkluzja:classic_cool: 🌻Moje dziecię znowu zaczyna z nocnymi przebudkami, nie wiem czy to kolejne zębole..czy co....w każdym bądź razie,budzi sie najcześciej koło 3, 4ej i trzeba go niuniać i niuniać, jak uśnie to spowrotem do łóżeczka, jak wyje to do nas, ech te Bąble!!!! W każdym bąź razie chodzimy nie wyspani.... 🌻Z innych wiadomości powoli przechodzimy z Makarym na ludzkie ;-) jedzenie, wczoraj babcia- pra ugotowała specjalnie dla niego rosół z makaronem, a na drugie były ziemniaczki marchewką i mięsko gotowane, wcinał tak aż mu sie uszki trzęśli;-) 🌻A w sobotę, natomiat Makary był na spacerze z tatą, na placu u dziadków, niby nic spacer, jak spacer- ale Makary trzymając sie taty za za ręce,dreptając na własnych nóżkach, sam zrobił tą rundkę. Ależ byliśmy z niego dumni, taki kochany krasnal-nawet ze schodów schodził:-D hihihihihihihihiihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Hej!! Witam Was z domu, bo z pracy musiałam czym predzej wrócić by zmienić męża, który do pracy się spieszył :-) A to z tego wzgledu, że babcia---niania nam się rozchorowała i nie było z kim Niunii zostawić. Ten wstrętny wirus Rota dopadł i babcie i póki co ja wzięłam jutro urlop, Arek w środę, a co dalej...zobaczymy . Może któraś chętna do opieki nad Bunią?? To gdzie ją mam podrzucić :-P A z Wiki ok. Mam nadzieję, że nie załapie tego wirusa, bo co słysze to w koło tyle chorych, że hej. Na oddziale dziecięcym już miejsca nie ma, a leży tam mój siostrzeniec i brat. :-( Obaj czują się już lepiej, ale było nie wesoło :-( To tyle od nas, bo musze się teraz córcia zająć, czyt. położyć do spania :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Eli to faktycznie nie za wesoło!!!!!Miejmy nadzieję że Buni nie chwyci ta wstrętna zaraza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli :-( My tez chorujemy nie wiem na co, ale tatko nas pozarażał :-) Najpierw sam lezal tydzien, kaszel + katar, teraz maluszek ma niewielki katar, a mnie rozlozylo na maksa, mimo ze ostatnio chorowalam 2-3 lata temu. Teraz leze sobie i ogladam bajki na MiniMini. Pozdrowka i kisiorki (a moze lepiej nie :-) ) dla chorujacych 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qassi, pytalas kiedys o zdjecia: (nie ma to jak moj refleks szachisty) Mamy 2,3 letni fujifilm finepix z rozdzielczoscia 6 Megapixeli i to wlasnie stanowi o dobrej jakosci zdjec. Wtedy 6 MP to byl wypas, a teraz wypasem sa 10 MPix, jednak mi to wystarcza, bo jakosc jest ok (nie mam potrzeby powiekszac zdjec az do widoku porów na nosach ;-) ) a i tak zdjecia duzo zajmuja i nie nadazam z ich zgrywaniem. Dla szczegolow detali uzywa sie opcji MAKRO, a co do obrabiania - najczesciej wycinam ze zdjec fragmenty (np. te ząbki) darmowym Irfanem View.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 dzień dobry kochane🌻 dawno mnie nie było ale wiecie pogoda ładna na weekend bylismy w poznaniu:) itd... olivier chodzi ale tylko za raczki:) sam jeszcze nie hehe wysyłam wam pare fotek co byscie nie zapomnialy jak wygladamy:P u nas zimno ale słoneczko świeciod rana no i oczywiscie spacerek zailczony:) dobra krótko ale treściwie,pozdrawiamy... dzieki wszystkim za zdjecia BOSKIE te nasze dzieci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luckylady widziałam :-D jestem w szoku.Gabryś to jak zawodowy pływak :-). no i Ty wyglądasz super.Nie widać oznak po ciąży , masz super figurkę i bardzo ładną budowę ciała-taka delikatna piękna kobieta z Ciebie masz fantastycznego Synka, a Twój T niech o Was dba bo ma wielki skarb kolo siebie :-) a Gabryś pięknie się usmiecha oj kończę bo mozna by pisac bez końca :-) serdecznie pozdrawiamy i życzymy dużo zdrówka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/60570bc973c332e1.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3df31afd9d61a425.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1b96366ce31ac972.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8fe97ad22b1fa6d8.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9d54f750fcc8f403.html a to dla tych co nie mam maila:) dopiero teraz zauwazyłam ze nazdjeciu nie widac czerwonej bluzki i czerwonego paska do kompletu z czapka i wyglądam jak bym sie z choinki urwała hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie! załozyłam zły pasek i chodze tak przez cały dzień!! o matko i nikt mi nie powiedział:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amber chyba się nie znam, ale nawet nie zwróciłam uwagi na pasek ;).Także sie nie przejmuj jesli chodzi o mnie.Modnisia z Ciebie;).Bardzo ładny wózek :-)-podoba mi się. a gdzie inne Majówki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brygidko dzieki ale mnie to strasznie razi:) zawsze staram sie zeby było wszystko dopasowane a tym razem dałam plame na całej lini hihi hallo gdzie sie podziewacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
. . . . . . . . . . . . . ***. . *. ***** . . . . . . . . . . . . . . **. . **. . . . . * . . . . . . . . . . . . . ***. *. . *. . . . . * . . . . . . . . . . . . ****. . . . . **. . . ****** . . . . . . . . . . . *****. . . . . . **. *. . . . . . ** . . . . . . . . . . *****. . . . . . . **. . . . . . . . *. ** . . . . . . . . . . *****. . . . . . . *. . . . . . . * . . . . . . . . . . ******. . . . . *. . . . . . . * . . . . . . . . . . . ******. . . . *. . . . . . * . . . . . . . . . . . . ********. . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . *******. * . . *******. . . . . . . . . . ** . . . *******. . . . . . . . . * . . . . ******. . . . . . . . . * * . . . . . ***. . . *. . . . . . . ** . . . . . . . . . . . . . *. . . . * . . . . . . . . . ****. *. . . * . . . . . . . ******. . *. . * . . . . . . *******. . . *. * . . . . . . *****. . . . . . * . . . . . . **. . . . . . . . . * . . . . . . . *. . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . *. * . . . . . . . . . . . . . . . ** . . . . . . . . . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . * . . . . . . . . . . . . . . . . * kwiatek dla wszystkich ktorych nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ja już po pracy jeszcze tylko 4 dni :( nawet o tym nie myśle jak ja nie lubie drugich zmian :(. lucklady zdrowiej szybciutko i dużo dużo zdrówka :) amberku bardzo fajne zdjęcia Oli bardzo ładnie się w nim prezentuje . Jak to mówią ładnemu w wszystkim ładnie :) elinova szybkiego powrotu do zdrówka dla babci :) niech szybko zdrowieje i wraca do Wiki . Przespanje nocy Wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja po bardzo pracowitym dniu w chwilach kiedy pisałam-robiłam sobie przerwy-szkoda,że tak mało wpisów :O.Przerwy były [rzez to bardzo krótkie :O pół domu gotowa i wysprzątana :D a teraz wyżalę się normalnie jestem w szoku,że wybór czapek na wiosnę dla Synka jest tak mały :O.Tu w okolicy totalny syf-powaga.Nie dośc,że jakieś tandetne to do tego drogie.Co innego gdybym pojechała do miasta, ale narazie tam się nie wybieram:O. Jeśli chodzi o wybór czapek dla dziweczynek to wybór jest mega ogromny, a dla chłopców w necie normalnie kilka wzorów.Jak nie z daszkiem, to pilotka albo zwykła prosta. a jakie Wy kupujecie czapki?? idę do wanny 💤 po jutrze dzień wiosny :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno . Wiecie właśnie przeglądałam stronke Majowe mamy i tak się zastanawiam co się dzieje z Aga133 Biedrona Gaga26 Joasia Kinia Ladybird Matitka Zuwiolka Paticzga chimera amelia-c no i jeszce kilka dziewczyn co się z nimi dzieje a założycielka naszego forum Majóweczka ???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasiedziałam się na kurniczku:P Dobranoc kobietki;) Amber zdjęcia jak zwykle super, jak zawsze świetnie wyglądasz ;) tylko pozazdrościć figury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
kala---czemu tak głośno krzyczałaś??? Obudziłaś mnie ....:-P Ja dzisiejszy dzień spędzam znowu z Bunią , póki co śpiącą :-D Ale się wkurzyłam przed chwilą 😡 Założyłam rano Niunii woreczek by pobrać mocz do badania, a tu wszystko wyciekło do nocniczka, bo woreczek był pęknięty na zgrzewie w jednym miejscu 😠 Teraz muszę poczekać aż panna się obudzi i pojedziemy do apteki kupić nowy. A tak byśmy już jechały zawieźć siusiu do badania :-( Myślałam, że już wszystko ok z mała a tu znowu w nocy gorączkowała :-( Czyżby to przez zęby ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!!! U nas zima.....Beznadziejnie. Elinova - widzisz jak to jest- kup sobie odrazu kilka tych woreczków to sobie zaoszczędzisz drogi.A nie mozesz złapac do pojemniczka??? Kurcze widzisz jak to jest ciagle jakies zmartwienia,ale mam nadzieję ze wiki nic nie jest i że to tylko zęby. Moja Ola jeszcze nie ma zeba ale widzę normalnie juz prawie na wierzchu,nie goraczkuje mi na razie,ale za to protest w jedzeniu. Sniadanie - koszmar- sinlac nie,kaszka nie - mleko nie.Wepchałam jej troszkę chlebka ale tyle co nic. I też się denerwuję z tego powodu. brydzia - zapraszm do miasta po czapeczkę i potem do mnie na kawke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 Maja - szczeniaczek super- hihihih dzieci widać dzieci muszą wszystkiego popróbowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
szwedzia---już kupiłam kilka tych woreczków :-D Niunia znowu śpi, a temp, 38.9 :-( Czy to oby na pewno zęby?? Jak podejrzewam, bo ciągle ma dziąsełka mocno zaciśnięte. No i protest jedzeniowy też jest :-( Założyłam jej ten woreczek i mam nadzieję, że jak się obudzi to będzie tam siusiu. Wtedy zaraz jedziemy zawieźć je do badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Kochane!!!!!!!!U nas też kutwa śnieg😡 i na co on komu????Grrrrrrrrr.... Makary zrobił nam pobudkę dziś o 5:30 , w sumie nic dziwnego bo na dobre usnął już o 20tej....ale i tak byliśmy niepocieszeni troszkę tą sytuacją bo łóżeczko nad ranem zawsze jest takie milusie i cieplusie... A z naszym kochanym Brzdącem o niunianiu w łóżku zrana mowy nawet nie ma-a to firanka mu źle wisi i trzeba ją poprawić:-p, a to wtyczka od lampki niewiadomo po co wciśnięta do gniazdka a jeszcze do tego tata przytula sie do mamy - \"mojej\" mamy, kiedy to tam jest moje miejsce;-) etc..... Kiedy ta wiosna będzie w końcu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×