Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

muszę jakoś dostarczyć Wam zdjęcia mojego Marcina. czy dalej jest ten link majowe dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaj!!! Gratuluję:)😘 Super ze sie odezwałaś i dzięki za wpis!! To ten Twój synuś szybki jest;) Juz chodzi??? WOW!! Napisz jak było na Chałubińskiego. Ja byłam bardzo zadowolona. Więc tak... pani neurolog powiedział ze Zuzka rozwija sie książkowo❤️ Tak bardzo sie cieszę:) To była pierwsza fantastyczna wiadomość:) Później dostałam kwiatka od pana z Epi:D --------------------------------------------------- później kupiłam sobie piękne kolczyki z masy perłowej:) ------------------------------------------------------------------------ później dostałam pewna propozycję, ale nie będę zdradzać szczegółów, bo nie chce zapeszać. Wiem jedno... musze szlifować angielski!!!!! muszę! muszę! muszę! ----------------------------------------- Później dostałam piękny prezent na dzień kobiet od męża❤️ ---------------------------------------------------------------------------------- Taki miałm dzień:) --------------------------- a później byłam na gorącej czekoladzie z przyjaciółką🌻 Amber.... a ja myślę ze kolor trochę za mało zdecydowany:( ( może to takie światło??) Mnie by sie bardziej podobał taki jak miała pani z linka który wkleiłaś. Albo taki... albo blond który miałaś. Ale najważniejsze jest ze Tobie sie podoba i ze sie dobrze czujesz:) =>a nyt Wyślij mi na ten adres fotki Marcinka=> grzywa1980@o2.pl Czarna... do Polkowic na basen jeździsz?? To może wpadniesz kiedyś do Wrocka, bo nam tez budują wielki Aqua Park:) Popluskały by sie nasze bobasy razem:D Lucky... pisz co u Ciebie, bo mnie tez zastanawia jak ten Twój mały mężczyzna radzi sobie z jedzonkiem:)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w szpitalu po porodzie miałam jedynkę, sala i warunki super poród miałam najkoszmarniejszy z wszystkich skończyło się cesarką Marcin 4000g/60cm nadal go karmię piersią, chociaż dokarmiam od pierwszego miesiąca odpukać w niemalowane- jeszcze nie chorował fotki poślę pozdr. J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Mój dzień kobiet to ciągła opieka nad adkiem był taki nie dobry że hej! Na chwilę nie mogłam go zostawić - chyba wraca do zdrowia:) Gorączki nie ma a wieczorem zauważyłam na plecach lekko wysypkę prwie niewidoczną gdybym na nią nie czekała to chyba bym jej nie zauważyła. Może dzisiaj się wyostrzy. Edyta wózek fajny ale jak na spacerówkę to trochę drogi. Brygida z mojego jestem zadowolona choć nie ma obrotowego przedniego koło, te z obrotowym z pewnością są jeszcze lepsze no i nowy będzie z pewnością idealny. Te co były na allegro ważyły trochę dużo nie wiem ile mój waży, ale dla mnie mnie jest lekki. Jak kupię w końcu wagę to spróbuję go jakoś zważyć, ale myślę że nie przekracza 10 kg. Jest prosty w składaniu i z łatwością sama zapakuję go do bagażnika a o to mi własnie chodziło bo muszę sama sobie radzić. A mam już folie do niego też super z fajnej plastycznej folii właśnie do trójkołowców. Kupiłam na allegro. Dziękuję za komplementy dla mojego adka, ale wcale już nie jest taki papuśny ostatnio strasznie wychudł. Wiki Eli to dopiero super pyzunia:) A jeżeli chodzi o wielkośc stopy to ja uważam że mój też ma mikrusy a 18-19 to numeracja butów a nie długośc stopy dzisiaj mu zmierzę bo własnie wydaje mi się że ma około 9-10 cm. A też bym chciała się dowiedzieć czy ta dieta kapuściana działa. Ja trochę zleciałam przez te przejścia z adkiem ale wystarczy że się dwa razy dobrze najem i wszystko wróci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ale ze mnie koleżanka - ja już wypiłam kawę, ale byłam nieprzytomna musiałam - wybaczcie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam takie pytanko jaki jest wasz stosunek do eutanazji i aborcji - tematów ostatnio bardzo \"modnych\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybaczone;) Olinka znów sie obudziła ok 6 buuuuuuu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uważam że powinna być ale w uzasadnionych przypadkach-to jest nasze życie i chyba sami powinnismy o nim decydować:o pozatym chyba lepiej byłoby usunąć ciążę niz zostawiać na śmietniku itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli podobnie jak ja. Ja uważam że każdy ma własne sumienie i wie czy będzie umiał z tym żyć czy nie, ale z pewnością nie chcę żeby ktoś za nas decydował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to właśnie wkurza-siedzi sobie stary pryk w rzadzie i bedzie nam mówił co z własnymi tyłkami mamy robić 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ Ja się zgłaszam z poranną opóźnioną kawkę :-P Racja, że moja Wiki ma pyzki i ja je tak bardzoooo kocham....❤️nieraz bym je schrupała hehehehe :-D Jeśli chodzi o eutanazję i aborcję ja ma takie zdanie jak Kala. Dorosły świadomy człowiek powinien móc sam zdecydować o tym, czy chce nadal \"wegetować\', bo tak jest w większości przypadków. To nie jest już życie skoro ktoś leży kilkanaści lat przykuty do łóżka i zdany na pomoc innych. Aborcja--tak, ale tylko w uzasadnonych przypadkach, gdzie ciąża zagrażałaby życiu matki czy podobnych. Nie dla jakiegoś \"widzi mi się\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Moje Kochane!!!!!!🌻🌻🌻 Najpierw składam Wam życzenia z okazji dn.Kobiet!!!!Co prawda troche spóźnione ale szczere i gorące jak serniczek wyjęty prosto z piekarnika:-) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻A teraz bardzo dobre wiadomości:-D Moje szczęście już zdrowe!!!!!!❤️❤️❤️ i właśnie ćwiczy ząbki na chrupaczkach!!!!!:-p 🌻A wiecie co jest najśmieszniejsze, że to była q..wa T R Z Y D N I Ó W K A wczoraj Makuś dostal standardowej wysypki, gorączka przeszła trochę wczesniej , a nasza niezawodna 😡 pani doktor leczyła ją...... antybiotykiem.... jak zobaczyłam wczoraj rano na całym ciałku te krosteczki to myślałam, że mnie szlag trafi!!!!!!😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mada to możemy chyba sobie podać ręce tylko szkoda że ta lekarka nafaszerowała go antybiotykiem ale ważne że już po:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana :) Super, ze moje dziecko nie jest jedyne z golą szczena :D bo już myślałam że to okaz chodzacy.......siedzacy :D Gaga, Ty meża masz z moich rejonow :) wkońcu do Lubinia niemamy tak daleko :) Co do bucików, to Fabian ma adidaski rozmiar 20 i sa takie akurat, wiosne może jeszcze przechodzi, i koniec, pujda na Alegro :D Mój maż ma numer buta 46, wiec licze sie z tym że Fabcio nie bedzie miał malej nożki :) Grzywcia- Do Polkowic, kiedys jeżdzilismy, ale teraz mamy blizej bo w Żarach nam zrobili taki basen i teraz tam jeżdzimy.:) Do Wrocławia, napewno kiedys wybierzemy sie jeszcze raz do ZOO, bo NIkola była zachwycona :) A teraz co do mojej diety , wiec : Kopenhaska przerwalam po 7 dniach, ze wzgledu na zawroty głowy, plamienia , to znaczy zaczelam krwawic w czasie tej diety, chociaz byłam już dawno po miesiaczce, i przez te 7 dni stosowania tej diety, niebyłam w toalecie, co tez niebyło dla mnie dobre Szwgier, ze szwagierka mnie nastraszyli i przerwałam , ale 4 kilo mniej bylo . Było bo teraz od tygodnia stosuje diete kapusciana i powrócily 2 kilogramy spowrotem :( Wiec sama juz nieweim czy dobrze zrobiłam że zaraz po kopenhaskiej zaczełam kapuściana. Mój maz po kopenhaskiej schudł 6 kilo i waga mu nie powrócila. Niewiem czy nie rzuce w piz..... tej kapusty, bo wydaje mi sie, ze zamiast chudnac tyje :( Czytałam opinie, ze niektore osoby po niej chudna ale mi chyba nie służy :( A u nas dzisiaj piekna pogoda, wiec zaraz śmigamy an cwiczenia i na spacerek :) Brygidko- Ja wole Fabianka uczesanego, takiego grzeczniutkiego:) a to moj maz mu zawsze robi afro na glowie :) Fabcio bedzie miał operowana dziórke w podniebieniu (nie lubie słowa rozszczep, bo ludzie to kojarza z warga, a Fabcio ma tylko i az podniebienie miękkie ) 😘 dla wszystkich i Miłego Dnia :) Ja jutro mam w planie mycie okien, zobaczymy co z tych planow wyjdzie, maz dzisiaj mi zaproponował że on sie wezmie za to :D chyba to w kalendarzu zapisze :D bo mył owszem ale jak bylam w ciazy a teraz niewiem co mu odbiło :D Pisałam tego posta godzine, bo mały cos jeczy, zawsze zganiałam na zeby, a teraz to już niewiem na co :) Chyba foszki zaczyna pokazywać , i chce zeby go kolysać w łożeczku, a tak sie tego własnie obawailam, był choru bujaliśmy go i teraz sie upomina cwaniaczek maly :) a jeszcze Fajne sa te wozeczki co kupujecie, ale u nas też jest taka giełda jak Gaga jeżdzi tylko troszke mniejsza i te 3 kołowce sa po 100 zł, tez sie zastanawaim zeby kupić do rodzicow jak jeżdzimy zeby nie tachać tygo, ale jeszcze , czekam az "dziadki " sie domyśla i sami kupią :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to znalazłam na forum młodych lekarzy jeżeli chodzi o trzydniówkę: \"ze swego doświadczenia dodam jeszcze: gorączka trwa 3-5 dni (moje córeczka gorączkowała 5 dni i to do 40.5 stopnia...!), a wysypka potem może być tak niewielka i zwiewna, że można ją przeoczyć.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Co do eutanazji, to musiałabym sie głęboko zastanowić Jeżeli chodzi o aborcję, to ja jestem totalną przeciwniczką i mam nadzieję ze prawo w tej kwestii w Polsce się ni zmieni, albo wręcz będzie bardziej surowe. A to co sie wydarzyło ostatnio we Włoszech, to juz totalnie mnie zmroziło:( Boze!!! To straszne:(:(:( To powinno dać europejczykom trochę do myślenia:( Kuźwa!!! Dla mnie to totalny brak poszanowania dla ludzkiego ciała i ogólnie człowieczeństwa:( A ja jestem chora:( Katar, kaszel i czuję się jak zwłoki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzywciu o co chodzi z tymi Włochami bo mam tyły, bo wczoraj nie miałam czasu na wiadomości....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:) my juz dziś na nogach też od 6-30, więć kala nie byłaś sama:) choć nie powiem, mała drzemka o 8 się zdarzyła;) to wydarzenie z Włoch- brak słów, wczoraj to przeczytałam i aż mi słow zabrakło, coś strasznego! choć ja uważam podobnie jak Kala i Eli, to indywidualna sprawa każdego z nas i tego, czy umiałby z tym żyć czy nie, ja bym sobie nie poradziła z takim cięzarem ale nie potępiam osób, które z ważnych przyczyn, musiały się tego podjąc, no i ozywiście w grę wchodzą ważne uzasadnione powody, a nie głupie \"widzimisie\", ale to cięzka sprawa i troche głupio, że najwięcej szumu wokół robią osoby nie mające o tym pojęcia a do tego w większości faceci!!! to chyba ten polski debilizm i zajmowanie się nie tym, co powinno!!!!!!😡 co do wózków to się jeszcze nie chwaliłam ale już mamy od kilku dni lekki wózek dla Majki, jeszcze co porawda nie uzywaliśmy ale już niedługo będzie przetestowany, myślę, że się sprawdzi, nawet Emcia polecała tę markę więc liczę, że będzie ok:) a wózeczek taki http://www.allegro.pl/item170847128_wozek_spacerowy_chicco_ct_0_4_spiwor_gratis_.html a ja już mam ochotę na kawkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa wózekczek fajniutki no i cena w miarę przystępna:) Tylko się dziwię że jeszcze nie wypróbowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypróbujemy, wypróbujemy.... może jeszcze dziś:) w końcu słonko świeci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My właśnie wróciliśmy ze spacerku:D Ewa na co czekasz:słoneczko świeci,dziecinkę w wózek i jazda:P ta cena juz mi się bardziej podoba wózek oczywiście też;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
A my za chwilkę pójdziemy na spacer :-D jak tylko mamuśka dotrze z pracy do domu :-P Miłego weekendu laseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×