Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Gość elinova
🖐️ Brygidko--Ty to jesteś szybsza, niż my kobiety pracujace :-D A właśnie miałam pytać jak tam synuś sobie radzi bez cycka....To super, że mu smakuje mleczko z butelki ...u nas włąśnie z tym problem, bo Wiki nie chce pić żadnego sztucznego mleka, pomijając fakt, że wogóle nie chce pić niczego z butli :-( I dlatego póki co daję jej---juz teraz tylko raz -- w nocy cycka. U nas jest to samo, tzn. Niunia po prostu chce się przytulić w nocy, bo wcale nie woła o cycka :-) także nie ma prostestów, że go nie dostaje. A tak ogólenie to wczoraj wieczorem i dzis rano malutka miałam biegunkę :-( Nie wiem od czego to, czy jakies jedzenie--ale nic nie kojarzę co mogłoby jej zaszkodzić, czy to ząbki, a może jakiś wirus w powietrzu. Póki co podałam jej 2 x Smectę i jesli jeszcze dziś się nic nie zmieni to pojedziemy do lekarza. Dziś rano miałą temp. 38 stopni, więc nie wiem co to :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w poniedziałek...niestety bez słońca przynajmniej u nas na Śląsku................:-o Maluch od rana rozrabia jak pijany zając w kapuście:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy poniedziałkowo:) od nas też spóźnione 🌻uszki dla Aronka!!!!!!!!! Brygida, fajnie, że odstawianie Aronka od cycka poszło tak bezproblemowo, to naprawdę duży sukces!!! ja się zastanawiam, czy to też aby nie już najwyższy czas, niby chciałam do roku ale nie wiem, czy damy radę. niby wszytsko ok, mleko jest i młoda może jesć ile dusza zapragnie ale coś ostatnio mam wrażenie, że jakaś niedojedzona chodzi spać, a wszystko przez to , ze to mała ciekawska bestia!!!po kąpieli, kiedy przychodzi pora na jedzonko, ona ma ciekawsze zajęcia i jakoś nie może skupić się na jedzeniu, dostaje nagle takiej mega energii, że nie można jej powstrzymać i jakoś przy cycu nie pobędzie dłużej niz 5 minut, więc już sama nie wiem, czy jest ok czy nie, czasem budzi się w nocy a czasem prześpi całą noc do rana, mały szaleniec się z niej robi:) no a gdyby co, to nowy wózek juz wypróbowany, no i muszę powiedzieć, że wszytsko jak najbardziej ok, jeździ się zupełnie inaczej i trzeba się przyzwyczaić ale wszytsko jest jakieś takie lekkie i zwrotne:) ogólnie jesteśmy zadowoleni:) u nas dziś słoneczko świeci więc pewnie troszkę na dworze pobędziemy! buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wiosną!! Ja na moment, bo mam dziś zawalony dzień- może wieczorem bedę miała więcej czasu. Chciałam wam powiedzieć ze mój wózek nowy też sprawdzony - jest super, taki lekki i zwrotny.Jestem bardzo zadowolona i polecam gdyby ktoś jeszcze szukał wózka. Moja Ola cały dzięń by jadła,do kazdego podchodzi i sepi gdy tylko zobaczy jak ktoś gebą rusza.A potem wieczorkiem jak przychodzi czas na mleko to w brzuszku już miejsca nie ma i wypija ok 100.Ale jak ją przegłodzę i od 17 nie dostenie nic to wypije 200. Spadam bo przyszła pani z angielskiego do Rafała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eelinova🌻 jaką macie dziś pogodę?u nas pięknie i chyba zaraz ruszamy na spacerek. ewa no cieszy mnie fakt,że tak to idzie te odstawianie od cycka;).Jestem mile zaskoczona bo Mały wypija całą butelkę.Jak kiedyś chciałam mu podać ( miałam malo pokarmu) to nic nie chciał.Widzę,że mu to smakuje.No i już w nocy nie muszę karmić-tylko pobudka jest wcześniej niż przy cycku bo tak karmiłam co 2 godz i mały przy nim zasypiał.Tak moglismy spac nawet do 9,00;).Trudno co bedzie to będzie.Będę wstawać wtedy kiedy Aronek będzie tego wym,agał.Ja też chciałam do roku karmić tylko mój mądrala jest coraz mądrzejszy i już powoli zaczynał mnie szarpać za bluzkę, a jak sie przy nim ubierałam to się cieszył na całego-wiedział co i jak:P.Do roku nam pozostały 3 m-ce i wydaje mi się,że odstawienie było by gorsze-ale to tylko moje zdanie. No i trzeba Maluchowi dać spróbować różnych mleczek-tzn jak mu I-wsze nie będzie smakować.Bebilon u nas jest fuuuuu za to humana jest mniam:P.No i konsystencja humany też jes fajna bo jest bardziej gęsta.pozdrawiamy Was!!!A u Was jaka pogoda?? mam tylko problem... nie karmię od soboty, a piersi mam jak balony :O.Skąd tu nagle taka produkcja mleka!Odciągam tak by nie mieć twardych piersi, ale mleko nadal się produkuje:O.Co ja mam zrobić????????????????????????????????pomóżcie ;) szwedzia 😘to dobrze ,że Mała ma taki apetyt.A w nocy już się nie budzi??uściskaj Mała od Cioci z niedaleka.Już wkrótce się spotkamy :-) mada lena my czekamy na wózek jutro ma być , a ja chodzę jakbnym czekała na nowy samochód :P.Uściski dla Małego Makusia :-) spadam na podwórko bo pogoda bajeczna potem wpadnę :-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzywa bardzo fajne zdjecia
Musze przyznac, ze bardzo wyladnialas odkad schudlas. kilka kilogramow wiecej na buzi bardzo Cie postarzalo i zmienialo.Pewnie stad byly te chamskie komenty na topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brygida - jeszcze dziś pamietam ból moich piersi.Jak pamiętacie moje dziecko odrzuciło moje cycki gdy jeszcze jednak duzo w nich było i to tak nagle. Kup sobie szałwie i pij nawet trzy razy dziennie.(zmniejsza laktacje)i staraj sie jak najrzadziej sciagać.Rano troszkę a potem wieczorem,najlepiej pod prysznicem pomasować i nadmiar sam wyleci.Jajgorsze to trzy,cztery dni.Potem juz jakos bedzie. Ola spi całe noce tzn. bez jedzenia ale czasem spi niespokojnie czasem się przebudzi i płacze wtedy jak nie da się ułozyć w łózeczku to zabieram do naszego łoza a jak zasnie i mi nie wygodnie to przekładam do łózeczka a czasami spimy tak do rana. Ola dziekuje za usciski no i my przekazujemy dla Aronka.Duzy buziak. Wybaczcie ale ja chyba nigdy nie zatrybię jak się wstawia te emotikony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas pogoda też bajeczna i zaraz wychodzimy na spacerek:) ale aż mi głupio zakładać młodej zimową kurtkę a nie chce też przedobrzyć i ubrać ją za lekko:) aż mnie słońce razi w oczy jak w pokoju siedzę, po prostu bosko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa - ja tez własnie się zastanawiam i wiesz co ubieram? kurtkę wiosenną na podszewce a pod to tak body cienka bluzeczka i bluza od dresu - raczej cienka.myślę ze bedzie dobrze a wy jak ubrałyscie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też pieknie za oknem gdy sie maluch obudzi też idziemy...sie powłóczyć A Makarego ubieram już nieco bardziej wiosennie....:spodnie na szelkach pod nie rajtuzki, bawełniane body i lekką bluzę z polara, a na to wszystko bezrękawnik ortalionowy ocieplany polarkiem, do tego czapucha szalik i butki -jeszcze zimowe. Moje dziecie wygląda wprost cudnie, tylko brać;-) zwlaszcza że bezrękawnik pomarańczowy-pasuje do obszyć w wózku;-), bluza czerwona,spodnie i szalik pistacjowe, a czapeczka ze skórki ekologicznej w kolorze beżowym(pilotka)i z wywiniętym futerkiem na czółku:-) no poprostu szaleństwo kolorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super ze juz nie jestem stara i brzydka!!:D Jednak Face lifting i odsysanie tłuszczu pomogło!!!:D Hihihi... 🖐️ Ja juz po rodzinnym weekendzie. Brydzia... fajnie ze nieźle idzie. Ciekawe jak będzie u nas. Bardzo bym chciała zeby moja mała nie jadła w nocy tylko spała. Myslę ze tak powinno być. Ja też juz nie używam kombinezonu zimowego. Ubieram małą w bawełniane body z krótkim, bawełniana bluzeczkę, kamizeleczkę i polar, ale on jest taki troszke grubszy. Na dół rajtuzki i jeansy i buciki. Dostałam tez ostatnio jeansową kurteczkę od znajomej i jak upiorę ja, to pewnie zaraz ubiorę:) Mam nadzieje ze pogoda sie utrzyma:) Dziewczyny... czy jak przyjeżdżają do Was dziadki, to tez tylko słyszycie że \"...pewnie jej zimno...\" \"chyba za lekko ja ubrałaś\" Ja mam to za kazdym razem:o Irytuje mnie to trochę:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/29d61d44fec35020.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d48171584516446c.html A u nas w Kołobrzegu pogoda taka jak widziecie na zdjeciach:) przed chwlka je zrobilam... Witajcie:) u nas wszystko oki ale jest prawie codziennie tak pieknie ze nawet mi sie nie chce siedziec przed kompem:P olivierek ma juz 8 zęboli i chyba ida kolejne bo od paru dni jest strasznie marudny,slini sie i paluszki ma cały czas w buzce... Właśne spi a ja mam chwilke zeby sobie poklikac:) pije kawek i oczywiscie jak codziennie jem pączusia:P (żeby przytyc oczywiscie...:) dalej niech ktoras przyjedzie bo mi sie samej nie chce na spacer nad morze iść:) hehe to co miłego dnia wam zycze🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
u nas pogoda wprost cudiowna...Przynajmniej taki widok mam za oknem--- niebieskie niebo, zero chmurek, słoneczko, drzewka się nie ruszają więc chyba wiatru nie ma... Wole nie wychodzić i nie sprawdzać jak jest cudownie, bo by mnie chyba trafiło :-P z zazdrości, że ja tu siedzę, a Wy sobie spacerujecie :-D grzywa---u nas też nieraz się to słyszy, ale ja to zlewam po prostu i mówię, że na pewno nie jest jej zimno :-P My też juz porzuciliśmy zimową kurtke i kombinezon i teraz jest kurtka lżejsza na polarku. Oczywiście czapeczka tez juz odpowiednia do pogody i cała reszta ubioru również. Pozdrawiam z biura :-( i zycze miłych spacerków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 grzywa ja tak nie mam:) apropo twoich nowych zdjec wygladasz przeslicznie!!! i bardzo ładnie ci w tym blondzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Amber:) Też sie lepiej czuję w blondzie. A wracając do moich kilogramów, to powiem ze faktycznie dodają one lat. Ja przytyłam w ciąży 22 kilo, a nawet może więcej. Nie martwiło mnie to, bo byłam pewna ze wrócę do formy... taki charakter;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Kobietki...nie wytrzymałam i wyszłam na zewnątrz a tam...wiosna pełna parą :-( Co ja tu jeszcze robię??? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wysłałam Wam zdjęcie z spacerku grzywa u mnie podobnie.Już sie nie odzywam kiedy ktoś pyta czy za zimno-bo za ciepło na 100% nigdy nie jest :-P-dziwne.Jak idę do rodzinki to otulam go z każdej strony, a zaraz jak wychodzimy to otwieram wózek, i rozchylam co się da jeśli pogoda na to pozwala.OLEJ TO bo nic innego nie poradzisz.Wiem,żę to denerwuje:(.Mnie co chwilę czymś straszą, ale mam ich w nosie.Tyle co mi każdy dał czy pomógł-czyli wcale- to mądres rady niech zachowa dla siebie;) No i jeśli chodzi o wygląd to dobrze wygladasz,a w ciązy też mi się podbałaś .Jakby nie patrzeć to odmienny stan i każda wygląda wyjątkowo.Ja też chcę blond :(. amber zdjęcie super szczególnie te gdzie piesek patrzy na krokusy :-) wczoraj kupiliśmy buty :-),muszę kupić jakąś wiosenną czapkę bo mamy tylko zimowe:O.Jutro będzi nowy wózek :-) elionva-Ty to pewnie do domu wejdzisz dopiero wieczorem.coś tak myslę,że zaraz jak wróciłaś do domu to bach Małą w wózek i na spacer:D. pozdrawiamy LUCKYLADY-gdzie jesteśśśśśśśśśśśśśśśśśśśśśśśśś?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki Mąż dopiero dzis pojechał po 17 bo łatwilismy skarbówkę wrrrr a tak to ciągle spacerowalismy tak cudnie jest.Olinka tez wiosnę chyba czyje bo się ciągle śmieje a dzis przeszła sama 4 kroczki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ Witam Was z wiosennego pomorza :-D Bylismy z niunią u pediatry i sama nie wie co to może być. Być może początek jakieś infekcji, ale to nic pewnego, bo płuca i oszkrzela czyste, gardło blade... Zeby??---lekarka tewiedzi, że to trochę za wysoka temp. jak na ząbki, bo wczoraj było 38,9. No, ale nie wyklucza takiej możliwości. Trzydniówka??--tez chyba nie, bo mówi, że z reguły gardło jest choć trochę zaczerwienione przy niej, a u Wiki bledziutkie Jednak nocka minęla bezproblemowo---zero temp. zero biegunki wiec czekamy co nam dzisiejszy dzień przyniesie. A tak ogólnie to pojechałiśmy na wizytę prywatną do pani doktór, a że z niej cudowna kobietka to wczale nas nie skasowała i wpisała wizytę domową :-) Brygidko---wcale nie pospacerowałyśmy wczoraj :-( Wolałam nie ryzykować przy tej. temp. Poczekamy, aż maleńka całkiem wydobrzeje i wtedy od rana do wieczora hehehe :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry;) Olincia znów cala noc przespala ;) z tego co widze to dzis tez ladna pogoda wiec na dworku pewnie pół dnia spedzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻Wiosna wiosna wiosna ach to TY!!!!🌻🌻🌻🌻 Witajcie!!!!!!U nas dzis też pięknie za oknem.Cały wczorajszy dzień z naszym dziecięciem włóczyliśmy sie po mieście, Było super!!!!!!Mój synuś cudnie wygląda w swoich wiosennych ciuszkach!!!!!!!!:-D ELI -ANI CHYBI TO TRZYDNIÓWKA!!!!!!!!!!!!!!:classic_cool: czyli nie jest źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Elinova teraz was dopadło:( Może to faktycznie trzydniówka bo to teraz modne wsód naszych maluchów. A tak w ogóle wirusy szaleją u nas prawie wszyscy chorzy ja z resztą też od soboty jestem na antybiotykach a wczoraj dostałam katar i dzisiaj jestem zasmarkana mówię wam ja juz nie mam siły żeby tylko mały nie załapał bo chyba nigdy z tego nie wyjdziemy. A tu taka ładna pogoda dobrze że chociaż mały korzysta z babcią cały szczęśliwy w nowym wózku:) pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ja tak na króciutko bo młoda nie pozwala i do klawiatury się dobiera:) Eli, mam nadzieje, że z Bunią już będzie wszytsko ok, 🌻uszek dla niej na zdrowie:) moje dziecię dziś szaleje, coraz szybciej i sprawniej raczkuje, więc zaczyna się chyba niezły sajgon!! u nas tak pięknie, że znowu na dwór niedługo pędzimy, jest po prostu extra a wczoraj Majka była nawet pierwszy raz na placu zabaw i huśtała się w huśtawce, ale była zadowolona!!!!! dziś juz wiosenne ciuszki wyciągam, bo wczoraj jeszzce była w kurteczce ale chyba gorąco jej było:) jejku, już do mnie pędzi i ciągnie za spodnie, powoli chyba nic nie będzie można zrobic!! całuję WAs mocno i jeszcze się pojawimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My właśnie wrócilismy z prawie 3 godzinnego spacerku ;) Zdrówka duuuużo dla waszych pocieszek i dla was tisz 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małe poprawki Olinka ma juz 6 zęboli, urosła centymetr i żeby nie kręcić co dzień to juz wpisałam ze ma 10 miesięcy:P NICK-------------IMIĘ--------------UR---------KG/CMR.--- --WI EK/M/T----KG/CM - ZĄBKI ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~ matitka----------Kacper---------04.04-------2,900/53---- ----11//0---------8.0/72-----2 madalena--------Makary--------22.04-------2,850/52---10/ /0---------9,2/72-----6 anuśka26---------Olek----------24.04.-------?????/??---- -------10//1---------8,2/74-----5 Anka1974--------Olek-----------30.04--------3,500/55---- ----10//0---------9/76-----8 elinova-----------Wiktoria------01.05--------3,500/54--- -----10//1---------10,30/75--4 amber-ania------Olivier---------05.05-------3,900/58---- ----.9//0--------7,82/74---7 biedrona---------Jula------------06.05.------3,310/54--- -----7//2---------z8,0/74---4 mamaAnulki-----Anulka--------06.05.------3,62/58-8//2--- ------7,0/??-----3 Qassandra-------Gabrysia------10.05.-------3,400/57----- ----8//4---------7,2/75--- Emcia71----------Kacper--------10.05.------3,800/56----- ----8//2---------9,6/74----2 kinga_23---------Julka----------14.05.-------3,500/56--- ------8//1---------6,9/65---1 Lucky-------------Gabryś--------14.05.-------3,200/51--- ---8//1--------8,4/70---2 kala23------------Oliwia---------15.05--------3,510/53-- ------10//0-------11,0/77---6 Maja24-----------Kamil----------16.05.-------3,800/57--- ------9//2---------10,8/------5 tojaedyta--------Agatka--------18.05.-------3,510/55---- -----8//0---------8,75/67--1 f-ka---------------Dominika-----19.05--------3,300/55--- ------8//----------10/?-------8 gaga26------------Adrian--------20.05.-------3,9/58----- -------9//2--------11,18/80---6 Grzywa-----------Zuzia----------21.05.-------4,300/62--- ------9//2--------10,4/?------4 Gabi26------------Kubus---------24.05.-------3,770/56--- ------8//0--------8/75-------2 Kinia25-----------Julka----------24.05.-------3,340/59-- -------8//0---------7,6/72----0 malinow_a26----Mati-----------24.05.-------4,450/59----- ----9/0---------11,5/?----4 Magdab-----------Marta---------25.05.-------2,900/52---- -----9//0---------8,3/72----6 Lena--------------Maciej--------25.05.--------3,410/58-- -------8//0--------7,74/72---1 Szwedzia--------Ola-------------26.05.-------3,400/56--- ------8//3---------6,85/??---0 mamaEwelinki--Ewelinka------28.05.-------3,500/55-----8/ /2-------10/74------0 Ewa26------------Maja-----------29.05.-------3210/51---- ------8//0--------7,8/70-----0 czarna28---------Fabian--------29.05.-------3460/56----- -----7//3--------7,5/71----0 brygida-26-------Aron-----------10,06,-------3,680/56--- ------7//2--------9,5/72----6 ======================================================== ============ NICK---------------------------------DATAUR.------------ --------------------IMIENINY----------- ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~ mada_lena.....................09.02.1977................ ............2 lipiec elinova.........................05.11.1979.......... .................03 listopad Qassandra....................22.10.1979................. .............24 maj gaga26 ......................07.01.1979............................ .21 stycznia ewa27........................24.06.1979................. ...........24 grudzień kala23.......................17.10.1983................. ...........12 grudzień Mama E......................09.12.1969........................... ....24 maj Grzywa......................16.12.1980.................. ............4 maj Amber-Ania...................18.04.1980................. ............26 lipiec Edyta..........................16.03.1975............... ............19 wrzesień magdab........................14.08.1974................ ...............29 maj szwedzia.......................7.06.1972................ ............18 styczeń brygida-26.....................29,01,1980............... ............1 luty luckylady......................20.06.1983............... .........16 czerwiec anka1974.......................28.01.1974............... ..........26 lipiec malinowa26....................21.04.1980................ ...........24 sierpnia Maja24.........................23,05,1981............... .............25 marzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem, ostatnio ledwo żyję, więc przyznam się, że nie czytałam na bieżąco co u Was..zaraz to nadrobię. Jakoś mimo wiosny jestem dalej zmęczona. 3 dni temu moja Gabi skończyła 10 miesięcy. Był tort i imprezka rodzinna i G dała taki popis..gwiazda jedna. Klaszcze na zawołanie, bije brawo, pokazuje jaka jest duża, pełza, raczkuje i WSTAJE!!! jestem w szoku! teraz to dopiero nie można jej z oka spuścić. Ja pracuję od 9 i jak już się dowlokę do domu to jest 5, jakiś obiad ugotuje i już na nic nie mam czasu. A postanowiłam sobie ćwiczyć i co? nico! zazdroszcze Wam dziewczyny na urlopach! ja mam taki sajgon, że szkoda gadać. Grzywa- a propos- to jak Ty to zrobiłaś, że te 22 kg poszły jak nie wiem..i chyba jeszcze więcej, co? mi zostało 8 kg ;( i chyba się poryczę!!! wszystkim jubilatom i solenizantom przesyłam buziaków całą masę. Czy myślicie już o urodzinach pierwszych? czy przyzwyczajacie dzieci do świeczki? czy planujecie jakąś imprezkę? dzięki kochane za fotki na @. Proszę o więcej. Wszystkie wyglądacie super. Amberaniu- super kolor, choć mógłby spokojnie być bardziej wyrazisty , masz taką klasyczną urodę, że wszystko pasuje! Brygidko- cieszę się że odstawiasz bez kłopotu- oby tak dalej. Moja Gabi nie przepada za sinlakiem :( Eli- to jednak 3dniówka? to spoko, bo szybko minie i po kłopocie. Mada- dawno nic nie dostałam od Ciebie..zaniedbujesz w wysyłaniu fotek. Lucky- jak tam projekt? i kobieto co Ty zrobiłaś że masz taki płaski brzuszek?? normalnie przy was wszystkich to się załamię ;( buziaczki dla wszystkich pociech absolutnie bez wyjatku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK-------------IMIĘ--------------UR---------KG/CMR.--- --WI EK/M/T----KG/CM - ZĄBKI ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~ matitka----------Kacper---------04.04-------2,900/53---- ----11//0---------8.0/72-----2 madalena--------Makary--------22.04-------2,850/52---10/ /0---------9,2/72-----6 anuśka26---------Olek----------24.04.-------?????/??---- -------10//1---------8,2/74-----5 Anka1974--------Olek-----------30.04--------3,500/55---- ----10//0---------9/76-----8 elinova-----------Wiktoria------01.05--------3,500/54--- -----10//1---------10,30/75--4 amber-ania------Olivier---------05.05-------3,900/58---- ----.9//0--------7,82/74---7 biedrona---------Jula------------06.05.------3,310/54--- -----7//2---------z8,0/74---4 mamaAnulki-----Anulka--------06.05.------3,62/58-8//2--- ------7,0/??-----3 Qassandra-------Gabrysia------10.05.-------3,400/57----- ----8//4---------7,2/75--- Emcia71----------Kacper--------10.05.------3,800/56----- ----8//2---------9,6/74----2 kinga_23---------Julka----------14.05.-------3,500/56--- ------8//1---------6,9/65---1 Lucky-------------Gabryś--------14.05.-------3,200/51--- ---8//1--------8,4/70---2 kala23------------Oliwia---------15.05--------3,510/53-- ------10//0-------11,0/77---6 Maja24-----------Kamil----------16.05.-------3,800/57--- ------9//2---------10,8/------5 tojaedyta--------Agatka--------18.05.-------3,510/55---- -----8//0---------8,75/67--1 f-ka---------------Dominika-----19.05--------3,300/55--- ------8//----------10/?-------8 gaga26------------Adrian--------20.05.-------3,9/58----- -------9//2--------11,18/80---6 Grzywa-----------Zuzia----------21.05.-------4,300/62--- ------9//2--------10,4/?------4 Gabi26------------Kubus---------24.05.-------3,770/56--- ------8//0--------8/75-------2 Kinia25-----------Julka----------24.05.-------3,340/59-- -------8//0---------7,6/72----0 malinow_a26----Mati-----------24.05.-------4,450/59----- ----9/0---------11,5/?----4 Magdab-----------Marta---------25.05.-------2,900/52---- -----9//0---------8,3/72----6 Lena--------------Maciej--------25.05.--------3,410/58-- -------8//0--------7,74/72---1 Szwedzia--------Ola-------------26.05.-------3,400/56--- ------8//3---------6,85/??---0 Mama E-------Ewelinka------28.05.-------3,500/55-----9/ /2-------10,8/75------0 Ewa26------------Maja-----------29.05.-------3210/51---- ------8//0--------7,8/70-----0 czarna28---------Fabian--------29.05.-------3460/56----- -----7//3--------7,5/71----0 brygida-26-------Aron-----------10,06,-------3,680/56--- ------7//2--------9,5/72----6 ======================================================== ============ NICK---------------------------------DATAUR.------------ --------------------IMIENINY----------- ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~ mada_lena.....................09.02.1977................ ............2 lipiec elinova.........................05.11.1979.......... .................03 listopad Qassandra....................22.10.1979................. .............24 maj gaga26 ......................07.01.1979............................ .21 stycznia ewa27........................24.06.1979................. ...........24 grudzień kala23.......................17.10.1983................. ...........12 grudzień Mama E......................09.12.1969........................... ....24 maj Grzywa......................16.12.1980.................. ............4 maj Amber-Ania...................18.04.1980................. ............26 lipiec Edyta..........................16.03.1975............... ............19 wrzesień magdab........................14.08.1974................ ...............29 maj szwedzia.......................7.06.1972................ ............18 styczeń brygida-26.....................29,01,1980............... ............1 luty luckylady......................20.06.1983............... .........16 czerwiec anka1974.......................28.01.1974............... ..........26 lipiec malinowa26....................21.04.1980................ ...........24 sierpnia Maja24.........................23,05,1981............... .............25 marzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze pisze a tu mnie skasowalo!!!! 😡 no to teraz na bardzo szybciutko bo Mysz i ja mamy pobodke o 4 rano :( Eli, szybkiego powrotu do zdrowia! Oby to rzeczywiscie 3dniowka byla! Qassi, zaloze sie ze moj brzuch okropnie wiekszy od twojego! Nie przesle zdjecia bo to byl by ten raz ze nam topik zcenzuruja i skasuja ;) Teraz najwazniejsze: IDZIE NAM ZAB!!!!! Ten wyczekany pierwszy! Jeszcze go nie widac ale stuka pieknie i czuc go pod palcem :D :D :D Mama E szczesliwa!!!!!! ok, spadam bo jeszcze nas nie spakowalam a jedziemy na 2 tygonie do Wloch, ponoc tam jeszcze zima ma nadejsc :o ale co tam, co \"zapomne\" to na miejscu kupie ;) caluski Majoweczki i do szybkiego!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pooobudkaaa spiochy:p Olinka obudziła sie tradycyjnie o 6-w nocy ani razu:D:D:D:D Miłego dzionka kobitki🌻 U nas słoneczka nie widać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamy już nowy wózek-oj pieknie się prowadzi i jak lekko w porównaniu do tako:P.Polecam 3 kołowe z obrotowym kołem;). Mały szaleje w kojcu.Ten kojec to super sprawa.Mam chociaż chwilkę dla siebie;) A ja walczę z pokarmem.Nie sądziłam,że to takie trudne.Mimo,że nie karmiłam już dużo to walka z produkcją nie jest łatwa.Wczoraj myślałam,że mi piersi pękną.To chyba najgorsze jest w tym odstawieniu od piersi.No i jakoś dziwnie sie czuję psychicznie i fizycznie-takie odstawienie to nie tylko jest trudne dla Małego.W tym wypadku gorsze jest dla mnie-nadmiar i tego czegoś mi brakuje.Teraz po jego kąpieli mam wolne i w nocy w sumie też.Muszę sie przyzwyczaić.Jednka cieszy mnie ten fakt,że jakoś się to udaje, a Małemu smakuje mleczko z butelki;).A w nocy budzi mi się Mały, ale chce się tylko przytulić, ale nie biore go już do iebie do łóżka bo boję się ,że mi wypadnie.Musi leżeć w łóżeczku i koniec. dziś muszę sie wybrać na zakupy dla Małego-cel: czapki i kurtka na wiosnę.Mam nadzieję,że coś dostanę.A jak Wy teraz ubieraci dzieci na spacer??a nóżki zakrywacie w wózku??? Qassandra no to Gabi sprawniutka na całego :-).A Małemu sinl;ac wchodzi ojjj-ostatnio wszystko mu smakuje :-).Je dużo i takie też kupy :-) apropo kupy-przeszłam na mleko modyfikowane i mam pytanie do tych co już karmią butelką:czy u Was na poczatku też dzieci robiły zielonkawe kupy??U nas po mllku tak jest- dziś idziemy na spacerek :-) pozdrawiamy i życzymy dużo słońca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×