Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Hej Laski!!!! Podobno Canpol wycofuje jakieś swoje miseczki!!!! CHODZI TYLKO o MISECZKI Z USZAMI, które w środku miseczki maja obrazek przedstawiający główkę MISIA lub KROWY - i chodzi tylko o partię miseczek, które zostały wyprodukowane przed SIERPNIEM 2006 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Właśnie ugotowałam Kamilkowi budyń śmietankowy z sokiem z malin . Ale mu smakowało mniam mniam :) Zaraz idziemy na popołudniowy spacerek tylko musze doprowadzić moje dziecko do stanu używalności . On bardzo nie lubi być czysty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie ruch na tym form jak w Rzymie ;) No nic chyba tylko ja tu niebawem będe pisać :( Dobrej nocy życze tym wszystkim którzy tu zajrzą . Ja ciekam do pracy buuuu buuuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie tu ruch........ ale ja tez tylko na chwilke; Dzis jedenascie miesiecy kończy Ewelinka!!!!!Moc zyczeń i usmiechów na codzień zyczy wirtualna ciocia z Olenką!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kurcze gdzie jesteście ??????? Właśnie wróciłam z uczelni ufff jak dobrze już mam dosyć tej szkoły . Jade na ślub do mojej koleżanki oczywiście z Kamilkiem . Muszę go jakoś ekstra odszykować a co tam niech robi furorę . Będą ludzie z mojej pracy a jeszcze go nie widzieli tak na żywo tylko na zdjęciach . Jestem trochę zdołowana bo ide dzisiaj jeszcze do pracy no po prostu załamka :( Młody właśnie szaleje na dworze razem z dziadkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
08:05 do skubi Skubi podobno najlepszym ze sposobów jest robienie nasiadówek z kory debu,ale nie wiem czy jest to wskazane pod koniec ciąży.ale myśle ze informacja przyda ci sie jak najbardziej po pordzie .moja znajoma miala podobną sytuację a po porodzie po prostu wyła z bólu ,nie pomagało nic ,maści czopki .pomogły nasiadówki z kory debu -efekt bardo szybki,mimo że poobno piekący Pozdrawiam 09:22 Efciak Wiatm Majowe Panie My nadal 2w1 jak jajko z niespodzianka Wiecie, snil mi sie porod, tzn mialam wszelkie objawy, pojechalismy do szpitala a one ustapily, wiec wypuszczono mnie do domu nastepnego dnia od nowa skurcze, bole i to w zasadzie juz - jade do szpitaa a tam znowu wszystko sie uspokaja i tak wkolko jezeli ten sen byl proroczy to chyba powinnam przygotowac sie do porodu w domu http://bd.lilypie.com/NlMnp1 10:39 Luckylady Czesc Pipki Grzywa: co do puchniecia to jak teraz patrze w lustro na twarz to wmawiam sobie, ze jestem spuchnieta, ale po chwili lustro mowi do mnie: to nie spuchniecie, tylko przytycie Tak wiec puchniecia nie stwierdzam ani troche, ale lekkie zaokraglenie na twarzy i w biodrach. Stalo mi sie to dopiero teraz, gdy niewiadomo skad w tydzien utylam 2 kilo. KAzdy kto mnie teraz widzi a nie widzial miesiac mowi, ze zaokraglilam sie na twarzy. Biedrona: Ty juz niedlugo rodzisz małą Biedronkę Amber: Przykro mi ze umarla twoja Babcia... Co do rozstepow, to smaruje tylko brzuch i narazie jest ok. ale boje sie ze nagle zrobia sie rozstepy zwlaszcza ze moja mama ma, ale ona duzo przytyla w ciazy. A ostatnio widzialam mame 10miesiecznego bobasa ktora przytyla w ciazy 20 kilo, ale wyglada jak nastolatka teraz. Widzialam caly brzuch i wygladal jakby nigdy nie byla w ciazy. Szok. zadnych zmarszczek nawet ani nic. czy to mozliwe??? Malinowa: faktycznie nie pomyslalam ze szczeniaki moga sie rozbiegiwac... zastanowie sie co z suzinkiem - tak mnie kusi ale faktycznie moze sie okazac ze to za duzo obowiazkow. Pozdrawiam! http://majoweczki2006.blog.onet.pl/ luckylady@o2.pl 10:42 amber-ania Efciak ponoc sny są odwrotnością jak ci się śni że bedzie córa to będzie syn i na odwrót hihi jak ci sie śni że bedziesz miała taki poród to bedzię inny zobaczysz to znaczy wszystkim nam życze żeby nasze porody były szybkie i bezbolesne(lecz to chyba nie możliwe...) mi dzis w nocy nic nie było ale znowu sie obudziłam o tych samych godzinacz,punktualnie o 2 i o 4:30 nie wiem dlaczego tak sie dzieje... U nas pogoda słoneczna i ciepła miłego dnia mamuski 10:52 Maja 24 Cześć Majóweczki Gratulacje dla kolejnej szczęśliwej mamy niech się dzidziuś dobrze chowa rośnie jak na drożdzach. Jeszcze tylko dwa dni i moje Drogie Maj nasz wytęskniony no teraz to się posypiemy . Zaraz się biore za sprzątanie bo jutro musze jechać na uczelnie . Pozdrawiam gorąco . 11:14 Qassandra Hej Majóweczki 2w1!!! wczoraj miałam jakiś atak hormonów...chciało mi się płakać cały dzień..ech...pod koniec oczywiście ulżyłam sobie i się popłakałam, ale jakoś tak dziwnie się czułam. Dziś obudziłam się w lepszym nastroju i mam nadzieję, że tak już zostanie. Wkońcu skończyliśmy zajęcia w szkole rodzenia. Cieszę się z tego, bo to nam zajmowało strasznie dużo czasu. Na nic już później nie starczało. kręgosłup mnie boli, więc prasowanie muszę odłożyć, nogi mi nie puchną, w ciąży w sumie przytyłam 20 kg, ale nie widać tego, więc powinno gładko pójść przy zrzucaniu jak się karmić będzie. Amberku- mi też się zrobiły rozstępy na udach, w sumie to takie maluteńkie niteczki czerwone, a systematycznie je smaruje oliwką do ciała. Wcześniej stosowałam mustellę, ale to nie pomaga. I jeszcze taka lepka jest..fuj Wiecie co, wkurzam się jak dostaję spamy na pocztę, ale ostatnio to wrzucają w portale same reklamy bielizny, strojów kąpielowych i różnych ciuszków nie na te NASZE figury!! litości nie mają... Moje maleństwo się jeszcze nie obróciło, a to już 37 tydzień, czekamy aż się obróci bo razem z mężem ostro ćwiczyliśmy w szkole rodzenia poród naturalny, hehe a nie cesarkę ale wierzę, że w odpowiednim momencie się obróci. Choć mam obecnie termin na 19 maja, to i tak myślę że urodzę później.. mam przeczucie że to będzie w dzień pielgrzymki Papieża Benedykta..zobaczymy.. Dziewczyny, czy prałyście kocyki polarowe w pralce?? 11:25 Efciak jejus - pomalowanie paznokci u stop, to wysilek porownywalny z maratonem, ale w koncu dalam rade Amber >> mi sie wszystkie sny selniaja dokladnie a nie na odwtrot, wiec Mezulek moj sie smieje, ze urodze cos kolo pazdziernika http://bd.lilypie.com/NlMnp1 11:35 gaj czesc ciagle sie boje,ze mnie bole zlapia i nie dojade do swojego szpitala. do tej poory czulam sie ok, ale od kilku dni wciaz nasluch*je swojego organizmu ale apetytu nie mam, wiec moze to chociaz jest jeden dobry znak, ze jeszcze nie czas Grzywa, ja tez mialam dzisiaj jechac do swojego gina, ale nie wiem czy to dojdzie do skutku mam tylko nieliczne rzeczy dla malucha, a i to jest nieuprane, nie mowiac juz o spakowanej torbie zdaje sie ze panika mnie zezre na razie 11:36 acha26 hej, wszyskim. Mam pytanie, czy brzuch juz Wam się opuścił? Ja mam termin na 10 maja, i za Chiny nie mogę poznać. Jedni mówią, że tak inni że nie i taki kołowrotek. Teraz trochę inne pytanie może niektórych śmieszy ale ja mam problem Czy golicie się \"całe\" czy \"górkę\" można zostawić? mam zamiar dokonać tego w długi wekend. Wolałabym jednak nie całą bo nie lubię tego. Poza tym śniło mi się kiedyś że urodziłam ... kota. Koszmar, brrrr. I jeszcze się pochwalę, wczoraj z mężulem poszliśmy na spacer na starówkę lubelską i do restauracji, było super, takie odstesowanie przed czekającym wydarzeniem, polecam wszystkim by zrobic coś innego, po porodzie pewnie długo nie będziemy mogli sobie na to pozwolić. pozdrawiam wszystkich. pa 11:45 malinow_a 26 Dzieńdoberek Majóweczki!!!! My jeszcze 2w1, mam nadzieje, że jeszcze trochę przetrzymamay. Przynajmniej do następnego tygodnia, jak już będę miała wyniki ostatnich badań, bo jak się doczytałam, to chyba ten zestaw o którym mówiła Lucky i teraz się stresuję..... Dzisiaj rano też mnie kłuli, bo badaja mi kolejne odczynniki, wyniki będą popołudniu, ale ja usiedzieć na tyłku nie mogę i wertuję net jak tylko się da. Poza tym pół nocy nie spałam, oczywiście kolejna schiza, że może to już, bo mnie trochę wczoraj dół brzucha pobolewał, mały się wiercił.... do tego gadałam z kuzynką Tomka, która ma już 7 miesięcznego synka, więc opowiadała mi o swoim porodzie. Wyprawka dla dzidzi w końcu dotrze dziś do nas o godzinie 24, bądź już po północy. Fajna pora, nie? Muszę sobie zająć czymś te kilka godzin do wyników, bo kota dostanę...bbbrrrr..... A! Amber!!! Gdzieś kiedyś czytałam, że na rozstępy, takie świeższe to dobry jest Alantan. Może to i tłuste jest, ale na wszelkie takie uszkodzenia skórne rewelacyjne: od poparzeń słonecznych, do smarowania pupci dziecka, jakieś odparzeliny itp. Łagodzi objawy takich rzeczy, więc może i spróbuj tego jeszcze. Bo to nie są jakieś otwarte rany. 11:50 elinova Hej Najpierw o pogodzie jest pochmurnie, brzydko i ....szkoda słów Gratulacje dla świeżej mamuśki i jej Maleństwa Pisz jak tylko znajdziesz chwilkę. Czekamy na wszystkie wiadomości No to czas na zmiany w tabelce: nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć ******************************************************** ******************************* amber-ania...01.05.06...15kg..............95cm.......Koł obrzeg......Olivier Magnolia79...01.05.06.....???................100cm....Wa -wa...35t-2955..synek Paticzqa…....02.05.06…..15kg............115c m…...Opole..(10-04-3000g).Manuelek aga133........04.05.06….19kg......38.....117cm.... .Cz-Dz.10.04-3495g.chłopiec chimera.......04.05.06….5kg.................82cm.. ....Tychy.......dziewczynka amelia-c.......04.05.06...11kg.....36....98cm........... ........dziewczynka gosiak26......05.05.06...11kg..............100cm......Ni emcy............??????? ewelina1......06.05.06...12,5kg............????cm......M iłomłyn.....Anastazja biedrona29...07.05.06...21kg......39.....120cm......Toru ń.25.04-3200g..JULA anka1974.....08.05.06...17kg.......38......115cm.....Tor uń..(38tc-3200g)...Aleksander madalena....10.05.06....7kg.................105cm....... .Myszków.(2,800g).chłopiec msoszka......10.05.06....9kg............................ ..Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm...... .Wiedeń..............synek Efciak.........12.05.06....20kg...............114cm..... .Zgierz..34t-2520.....synuś MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................R zeszów..........chłopiec mela78........13.05.06....12kg......35........94cm...... Tychy............KAROLEK joannaT......14.05.06.....7kg........................... ..Warszawa.................. Luckylady....15.05.06....10kg.......35,3....89cm.......P oznan(11.04-2500g)..GABRYS Maja24.......15.05.06.....14kg................???cm..Czę stochowa(25.04-3100g)...chłopiec ladybird......15.05.06.....16kg...............105cm..... ....Poznan.........chłopczyk Gabi26........17.05.06....10kg.................120cm.... ..Rybnik..................??? Elinova........18.05.06...14kg.......37.....100cm..woj.p om...12.04-2800g..VIKTORIA Qassandra...20.05.06....16kg......34......zmetr.......Kr aków.............. karolayna....20.05.06.....8kg................96cm....... .OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....11kg.....34.....102cm....... .Gorzów..............KAMIL rybka76......20.05.06......8kg......34......95cm........ .Szczytno.......ALEKSANDER Gabi26.......21.05.06....10kg.................120cm..... ..Rybnik...3000g....chłopczyk Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.... ...Kraków.................... gaga26.......25.05.06.......15kg..............106cm..... ....JeleniaGóra.....Adrian malinow_a26.26.05.06.....15kg.......35......ok.100cm.... W-wa...............syn Grzywa.......27.05.06....12,5kg.......35.....105cm...... ..Wrocław........ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm...... .Z.Góra......JAKUB/POLA magdab.......29.05.06......9kg........32......93cm...... .....Toruń..........córeczka brygida26...31.05.06......14kg................100cm..... ...woj.opolskie........synuś. Nasze szczęścia ******************************************************** **************************************************** nick............... data ..........kg.........cm............imię............poród ******************************************************** **************************************************** matitka..........04.04.06.......2,9.......53........Kacp erek..........SN.......36............ anic77...........04.04.06.......2,6........52........... .Jaś.............SN.......35............ fampirek........14.04.06.......3,45.......50..........Li lia..............SN.......36.......... Zuwiolka........16.04.06.......2,67.......52..........Ja n...............SN.......35............ emcia25..........21.04.06......2,775.....51..........syn uś...............?.......35............. anuśka 25.......24.04.06.......4,1........58.........Olek.......... ..SN....... Nie mogę wpisać tygodnia, bo mi wskakuje w kolejną linijkę Może któreś z Was się uda Nasz Skarb: http://ubrankadzieciece.szipszop.pl/tickers/14 62.gif[ http://www.tik-tak.pl/forum/img/tickers/ticker s750.gif http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20704 ;93/st/20060518/k/4e0d/preg.png> 12:20 elinova Czy któraś ma ochotę na naleśniki?? To zapraszam Ja już dwa zjadłam To wszystko przez Grzywę - narobiła mi apetytu i nie było mocnych...musiałam je zrobić No, a do tych naleśniczków mam albo dżem wiśniowy albo serek waniliowy, jak kto woli No i o czywiście szkalnka mleka Nasz Skarb: http://ubrankadzieciece.szipszop.pl/tickers/14 62.gif[ http://www.tik-tak.pl/forum/img/tickers/ticker s750.gif http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20704 ;93/st/20060518/k/4e0d/preg.png> 13:51 brygida-26 do Amber Współczuję czekania, a termin masz za kilka dni. Tak wczuwam się w Twoją sytuację i nie umiem sobie wyobrazić jak to jest kilka dni przed terminem. Wiem,że każda z nas może już rodzić, ale chodzi mi teraz o termin i ten czas przed nim.To musi być straszna nerwówka. Trzymaj się!!! brygida-26 14:07 brygida-26 Hej Majówki Coś jakoś dziwnie się czuję...... trudno mi to określić, ale mam nadzieję,że to jeszcze nie TO. Nie chcę urodzić przed terminem, ale po terminie też nie.Najlepiej byloby gdyby urodzić wtedy kiedy mam termin.No bo ja to muszę mieć poukładane wszystko od a-z, ale czy w tym wypadku coś mi z tego wyjdzie??---nie wiem .Wszystko mam gotowe, ale psychicznie jestem nastawiona na termin taki jak mam wyznaczony. ---------------------------------- Czekam na pościel bo zamówiłam.Teraz do mnie dochodzi,że długi weekend przed nami i może dojdzie dopiero 4,05.Zapłaciłam za priorytet no i fajny będzie co nie?? No i czekam jeszcze na inne przesyłki.Większość rzeczy kupiłam w necie bo taniej mnie to wyszlo niż u nas w sklepach.Drogo u nas jest. Z tych paczek co już mam jestem mega zadowolona, zobaczymy co będzie dalej. ------------------------------------ Pogoda u nas- zachmurzenie umiarkowane, a w nocy możliwe opady deszczu ------------------------------------ anuska 25 GRATULACJE !!!! ------------------------------------ Piję kawe bo mam bardzo niskie ciśnienie.Bez mleka , ale filtrowana+ cukier.Bez kawy nie dałabym rady by normanie funkcjonować. -------------------------------- Czy któraś z Was czuje ruchy dziecka aż na zewn brzucha?? Bo ja czasem widzę jak chodzi mój brzuch.Ruchy czuję dobrze i regularnie.Napiszcie jak to u Was z tymi ruchami jest. -------------------------------- dla ELINOVA -------------------------------- Pozdrawiam Wszystkie i jak coś to życzę szczęscia i sił bo wiadomo,że niewiadomo jak to może być z nami.. ------------------------------ brygida-26 14:15 elinova brygida--dzięki za dla Ciebie cały bukiecik pachnących Mój Skarb to też tak potrafi wieczorem się wiercić, że widzę jak mój brzuch tańczy Uwielbiam wtedy mu się przyglądać Co do kawy - to ja nigdy za nią nie przepadałam i nadal może dla mnie nie istnieć mimo że moje ciśnienie nie jest idealne, bo z reguły mam za niskie A jak się już zdecyduję na mała czarną- to nawet jej tak nazwać nie można , bo wypiję rozpuszczalną taką całkiem słabą i to z mlekiem i raczej wygląda jak mleko z kawą Nasz Skarb: http://ubrankadzieciece.szipszop.pl/tickers/14 62.gif[ http://www.tik-tak.pl/forum/img/tickers/ticker s750.gif http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20704 ;93/st/20060518/k/4e0d/preg.png> 14:16 amber-ania brigidko tak naprawde jeszcze sie nie denerwuje,sama nie wiem dlaczego duzo chodze,śmigam samochodem bo jak jeżdże to mam mocne skurcze torba uszykowana,tylko czekam aż te skurcze beda mocniejsze i w końcu się zacznie hihi Właśnie pilnuje fachowców bo zakładaja nam okna w biurze a Piotrus gdzieś bryka w drukarni... Pracownik maluje mi grzejnik w kuchni i salonie bo juz takie żółte były ble... i stwierdziłam że musze je odświeżyć Mamusia mi napisała smsa ze juz są po pogrzebie babuni,a mi tak przykro że nie mogłam jechac jej pożegnać;( ale wszyscy łącznie z dziadkiem zabronili mi przyjeżdżać,jeszcze bym urodziła w połowie drogi do Poznania i co...??? no ale troszke mi smutno 14:57 Qimi Qrcze, jakie to wkurzające, że kobiety w ciąży, aż tak się zmieniają.... niestety gł. na niekorzyść! Przytycie to swoja drogą, ale nie wiem co powoduje że wyglądaja starzej, głownie na twarzy. Jeszcze pół biedy jak wracają do \"ludzkiego\" wyglądu po porodzie, a co jeśli nie.... Oglądając zdjecia kobiet na str Luckylady \"majóweczki\" nie mogłam uwierzyć że niektóre z kobiet aż tak się zminiły.Prawde mówiąc to nie mogłam paru dziwczyn ropoznać (w momencie kiedy porównywałam zdjęcia sprzed ciąży i w trakcie niej). Udało się to tylko i wyłącznie dzieki nick\'owi. Największe zmiany przypadają pewnie na końcowe miesiące ciąży....- to okropne! Myśląc o dziecku niegdy nie brałam pod uwagę wyglądu (tego w trakcie ciąży i po niej),nie był dla mnie istotny, ale teraz coraz bardziej zdaję sobie sprawę, jak bardzo się on zmienia.... Pewnie wspaniale jest nosić dziecko w swoim łonie, mieć go potem przy sobie itp., i pewnie to jest dla Was najważniejsze ,szkoda tylko, że płaci się za to taką cenę....bo nie wierzę, że Wam na tym (tzn. na wyglądzie) tak całkowicie nie zależy...?! 15:19 Luckylady O rany! A to ciekawe... bo tam glownie sa moje zdjecia, a ja nie zauwazylam zeby inne dziewczyny b. sie zmienily... Mysle ze to bardzo subiektywna ocena.. Ja np. faktycznie wygladam doroslej przez to przytycie na twarzy troche, ale czuje sie tak samo dobrze. wrecz rosmiesza mnie twierdzenie, ze \"place za ciaze taka cene...\" jaką cenę?? na atrakcyjnosc sklada sie mnostwo aspektow... Nie potwierdzam tego ze ciaza postarza... Faktycznie zmieniaja sie figury - biodra poszerzaja, brzuchy - ale to krotkotrwale zmiany i mysle ze gdy zobaczysz nasze zdjecia po porodach uznasz ze wygladamy lepiej... zreszta mam wrazenie ze jestes zlosliwa PS Jestem sama w domu bo T. wyjechal na tydzien I teraz mam dylemat, czy wziac auto i jechac po mame, czy pojechac busem. Chetnie bym sprobowala pojechac ale boje sie ze przyp... w cos. http://majoweczki2006.blog.onet.pl/ luckylady@o2.pl 15:27 Qimi Czemu od razu \"złosliwa\"?! To moja opinia i moje spostrzeżenia, ty Lucky nie musisz ich podzielać, (zresztą to może twoja opinia jest subiektywna, pomyśl nad tym....). Owszem, nie moge się doczekać zdjęć już po porodzie... I liczę na to że zminię zdanie po ich oglądnięciu! Bo mnie, jako kobietę te zmiany wyglądu po prostu trochę przerażają... i tyle! A niestety widziałm więcej kobiet które po porodzie nie wróciły do dawnego wyglądu...(lub przynajmniej zbliżonego do niego). 15:41 Luckylady Mnie tez to przerazalo na samym poczatku ciazy, ale mysle ze nie ma sie co martwic, jak komus zalezy, to jakos wroci do siebie. Tez znam kobiety ktore nie wrocily do dawnego wygladu. A sa takie ktore wygladaja lepiej wlasnie wczoraj taka poznalam JAk sie boisz, nie ryzykuj kto wie... czy dasz rade zniesc taka zmiane i jak to zniesie twoj mezczyzna... **** Nadal nie wiem co zrobic z ta fura... jechac czy nie. O 16:30 przyjezdza mama. Mam godzine... Juz nawet mniej... http://majoweczki2006.blog.onet.pl/ luckylady@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28.04] 15:52 Qimi Moja decyzja co do dziecka owszem, będzie bardzo przemyślana, a nie wpadka (jak to się czesto zdarza), ty chyba lucky wiesz o czym mówie.... Nie martw się o mojego faceta, ja w przeciwieństwie do innych dziewczyn nie muszę nosić krótkich kiecek, aby się podobać! Aha, i jeszcze jedna uwaga, posądziłaś mnie na początku o złośliwość.... wiesz jak to jest: złodziej w każdym widzi złodzieja 16:14 Luckylady O rany widze ze poczulas sie b. dotknieta tym co napisalam. Planuj.. planuj... A my nie wpadlismy. Nasze dziecko bylo planowane dlugo wczesniej. Ale nie mam nic przeciw wpadkom - takim kontrolowanym. No dobra zakonczmy ten temat bo to nie ten topik i wole tu czytac sympatyczne posty kolezanek majowek. http://majoweczki2006.blog.onet.pl/ luckylady@o2.pl 17:29 Antuanet 25 Co do kawy to lepiej pić prawdziwą sypaną, a nie rozpuszczalną, bo jest zdrowsza. Rozpuszczalna to sama chemia - wiem co mówię. A tak na marginesie to w ciązy wypiłam tylko 1 filiżankę kawy (na dworcu PKP, bo mnie taka ochota naszła,że nie mogłam przejść obojętnie koło automatu z kawą). Trochę zazdroszcze tym mamom, które czekaja na poród, mnie poród zaskoczył w najmniej spodziewanym momencie. Gdy dostałam bóli (o charakterze miesiączkowym, tyle, że regularne)poszłam spokojnie na zajęcia do szkoły, później trochę stchórzyłam, wsiadłam w pociąg (ponad 100km) i pojechałam do domu, do rodziców. Mama jak mnie zobaczyła od razu wezwała karetkę, a ja głupia czekałabym jeszcze na jakieś gorsze bóle. W szpitalu urodziłam zdrowa dziewczynke 3200, 54cm, niestety lekarz dał mi jasno do zrozumienia, że mogłam urodzic co najmniej 5 godz. wczesniej.Więc nie jest tak żle z tymi porodami jak się opowiada. Ja wspominam go mile i niedługo planuję kolejne maleństwo (być może na maja 2007) 18:00 asiakul Witam 2w1 Antuanet 25 - zazdroszcze Ci doświadczenia, ja właśnie sie boje że nie rozpoznam bóli i będę niepotrzebnie czekac np na odejście wód płodowych . Co do kawy to ja własnie serwuję sobie od poczatku ciązy jedna czarna ale sypaną, zawsze taka piłam i chyba cviężko mi będzie w połogu, bo w szkole rodzenia powiedzieli że nie wolno w tym czasie pic kawy . ja juz prawie jestem spakowana do szpitala, zostały mi tylko pampersy dla małego , bo u mnie w szpitalu daja tylko 5 sztuk a na kolejne dni trzeba się samemu zaopatrzyć. Kupiłam juz chusteczki a piekuchy własnie mi kupuje teściowa w tesco . pozdrawiam cieplutko i zycze miłego weekendu, tylko zostańcie majówkami 18:15 Antuanet 25 Co do wód płodowych to zapomniałam, że są. Położna musiała mi przebic pęcherz płodowy przed porodem.Wody były lekko zielone, byc może dlatego, że tak długo czekałam 18:17 do Qimi Nie myśl, że dla nas kobiet, tutaj piszących i dzielących się swoimi emocjami związanymi z ciążą wygląd jest najważniejszą sprawą. Owszem, zdajemy sobie sprawę, że ciąża zmienia ciało kobiety, ale przede wszystkim cieszymy się, że wkrótce będziemy mogły tulić w ramionach nasze maleństwa. Owszem, możesz tutaj poczytać gigantycznych rozmiarach, rozstępach, opuchliznach itp...ale na Boga....czy wygląd jest w tym momencie najważniejszy? Nie sądzę. Ważne, że My same czujemy się dobrze, nasi kochani mężczyżni są przy nas i dla nich jesteśmy atrakcyjne!!! To dla nas priorytetowe sprawy... A co będzie po porodzie...?Nie martw on nas: tyle kobiet rodzi dzieci i jakoś nie brzydnie, wręcz niektóre po ciąży rozkwitają, cieszą się swoją kobiecością i są dumne z faktu, że zostały matkami. Pocieszam Cię, że chętnie będziemy pokazywać się wraz z naszymi pociechami, więc na pewno zaspokoimy Twoją ciekawość!!! Jeśli planujesz zostać mamą i decyzję o błogim stanie podejmiesz bardzo świadomie, to życzę Ci wszystkiego dobrego. Obyś tylko za bardzo nie skupiała się na własnym wizerunku!!! Wiedz, że my kobiety w ciąży z wielką dumą nosimy swoje Brzuszki Mam nadzieję, że nie odbierzesz tej uwagi jako złośliwego komentarza. Chciałam Cię tylko uświadomić, co tak naprawdę jest dla nas tutaj najważniejsze!!! Życzę miłej lektury blogowej, jak również pozytywnych doznań wizualnych związanych z oglądaniem fotek Pozdrawiam M 18:17 Daffodile Qimi-moj maz mowi ze ślicznie wyglądam w ciazy .....a nie nalezy do osob ktore lubia prawic komplementy. Jesli kobieta dobrze sie czuje i jest zdrowa w ciazy, to poza przytyciem (wiadomo-piersi, biodra, brzuch) wygląda normalnie..Gorzej jezeli puchnie albo ma zatrucie ciazowe..ale ciaza nie trwa przeciez wiecznie i przy odrobinie wysylku mozna wrocic do wyglądu sprzed ciazy. Chyba warto poswiecic te kilka miesiecy dla malego kochanego czlowieczka?? http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20732 ;33/st/20060829/k/eaac/preg.png \"Sleepwalker seducing me I dare to enter your ecstacy Lay yourself now down to sleep In my dreams you\'re mine to keep\" 18:29 Luckylady HEJ!! POJECHALAM PO MAME I WROCILAM musialam sie pochwalic bo to tak jak chwila prawdy ale trzeba byc czujnym bo strasznie latwo niechcaco wymusic pierwszenstwo. Nie wiem czy to mozliwe ale w jednej chwili poczulam bol szyjki i obnizyl mi sie brzuch!! Nagle! chyba ze wroci do siebie.. ale dziwnie. http://majoweczki2006.blog.onet.pl/ luckylady@o2.pl 18:56 skubi Do Qassandry iorę kocyk polarowy zawsze w pralce odkąd kupiłam go dla pierwszego dziecka.Także nic mu nie jest 19:46 amber-ania ...ja równiez sądze że ciąża to coś pieknego i nie wiem jak bym duzo przytyła to i tak bym sie cieszyła że mam w sobie dziecko na które czekałam 3lata... nie którzy wogóle nie moga mieć dzieci i to dopiero tragedia ,a przytycie, rozstepy i opuchlizna to jest pryszcz ciesze sie że przytyłam bo odrazu lepiej wyglądam,a nie przez cały czas max 46kg i wygląd osiemnastolatki... Czuje sie taką prawdziwą,spełnioną kobietą,mam dom ,ukochanego męża(który bardzo się cieszy że wkońcu przytyłam i ma za co złapać ) dziecko w brzuszku które strasznie dziś bryka... nic mi więcej do szczęścia nie potrzeba!!! (no może solarium ale juz nie długo hihi) Lucky -gratulacje że pojechałaś no i wróciłaś hehe Antuanet25 ale jestes nie możliwa ja tez bym chciała byc jak najdłużej w domu,ale boje sie że potem nie zdąże pozdrawiam... 20:43 Antuanet 25 Czytam was i się nakręcam na kolejnego dzidziusia. Moja mała ma juz 5 lat i całe moje otoczenie daje mi do zrozumienia, ze juz czas na rodzeństwo. Nawet moja kierowniczka jest zdziwiona, że nie wykorzystuję sytuacji. A ja bym bardzo chciała, tylko, że w ciąży czeka mnie tyle ograniczeń, a odchować maleństwo tez nie jest łatwo i nie chodzi mi tylko o niedospane noce. Chciałabym dać swojej córeczce wszystko, a przy kolejnym dzidziusiu nie wiem czy to bedzie do zrealizowania.Ale odganiam od siebie egoistyczne myśli, bo wiem, że bycie jedynakiem nie jest przyjemne. Chyba po weekendzie kupię folik. Trzymajcie kciuki. 20:43 biedrona29 Hej Mamuski A ja ciagle ze szpitala Powiem Wam, ze jak sie czlowiek napatrzy na te rodzace, to sam juz pragnie tak jak nigdy...Wychodza na porodowke i za chwile wracają z dzidziusiami przy sobie... Cudowne, ale i wykanczające. Ciagle myslisz kiedy Twoja kolej??? Ja jestem nadal na obserwacji, chociaz noic zlego sie nie dzieje... Moze jutro dostane przepustke na niedzielke i poniedzialek, no a pózniej juz powrót i pobyt pewnie do porodu... Dzisiaj snila mi sie nasza Julka-byla malutka i sliczna Czekanie i cierpliwosc.... to caly szpital... Dziewczyny! Łącze sie z Wami i wiem ze wy juz tez z niecierpliwoscia wyczekujecie... jeszcze troszeczke...to chwila w porównaniu do całosci Lucky! Gratulacje pipko! Odwazna jestes Co do Twojego dialogu z ta mą drą osobą, to podziwiam za cierpliwosc... Mysle ze nikt nie zrozumie co czuje kobieta w ciązy, jesli nigdy nie nosil malenstwa pod sercem... To niesamowite przezycie dla matki i najprawdziwszy cud!!! Tego nie da sie wytłumaczyc, a wszelkie komentarze osoby \"z zewnątrz\" wypadają blado i są bezsensowne!!! Zresztą nie ma sensu sie produkowac...to trzeba przezyc... Antuanet! Patrzac na dziewczyny, ktore biedne męczą się tu tyle dni po terminie i nie mogą się doczekać rozwiązania Twoja historia powaliła mnie na kolana Dobrze ze tak to sie wszystko skonczylo jestes szczesciarą Calusy dla wszystkich! No to czekamy....... Nasza Niunia: http://tickers.baby-gaga.com/p/dev126pr___.png \" http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20721 ;104/st/20060507/dt/6/k/8894/preg.png> 22:22 brygida-26 podzielam zdanie jakie zostało napisane przez NICK ----------DO QIMI----------- piękne słowa aż się wzruszyłam.Lepiej nie można było tego ująć. czyli pochwalam zdania: \"\"\"\"\"\"Nie myśl, że dla nas kobiet, tutaj piszących i dzielących się swoimi emocjami związanymi z ciążą wygląd jest najważniejszą sprawą. Owszem, zdajemy sobie sprawę, że ciąża zmienia ciało kobiety, ale przede wszystkim cieszymy się, że wkrótce będziemy mogły tulić w ramionach nasze maleństwa. Owszem, możesz tutaj poczytać gigantycznych rozmiarach, rozstępach, opuchliznach itp...ale na Boga....czy wygląd jest w tym momencie najważniejszy? Nie sądzę. Ważne, że My same czujemy się dobrze, nasi kochani mężczyżni są przy nas i dla nich jesteśmy atrakcyjne!!! To dla nas priorytetowe sprawy... A co będzie po porodzie...?Nie martw on nas: tyle kobiet rodzi dzieci i jakoś nie brzydnie, wręcz niektóre po ciąży rozkwitają, cieszą się swoją kobiecością i są dumne z faktu, że zostały matkami. Pocieszam Cię, że chętnie będziemy pokazywać się wraz z naszymi pociechami, więc na pewno zaspokoimy Twoją ciekawość!!! Jeśli planujesz zostać mamą i decyzję o błogim stanie podejmiesz bardzo świadomie, to życzę Ci wszystkiego dobrego. Obyś tylko za bardzo nie skupiała się na własnym wizerunku!!! Wiedz, że my kobiety w ciąży z wielką dumą nosimy swoje Brzuszki Mam nadzieję, że nie odbierzesz tej uwagi jako złośliwego komentarza. Chciałam Cię tylko uświadomić, co tak naprawdę jest dla nas tutaj najważniejsze!!! Życzę miłej lektury blogowej, jak również pozytywnych doznań wizualnych związanych z oglądaniem fotek Pozdrawiam M\"\"\"\"\"\" M pozdrawiam Cię serdecznie!!!!! 23:06 m...b Brygida 26... Oczekujemy w bliskim sąsiedztwie Pozdrawiam również Pozdrowienia dla wszystkich Majówek, a w szczególności dla tych szpitalnych i tych, które pierwsze na liście Staram się na bieżąco czytać, choć nie zawsze zabieram głos, ale jestem z Wami we wszystkich sprawach! Uspokajam się, gdy moje obawy są nie tylko moimi obawami. Cieszę się z każdej nowiny nt. narodzin kolejnego malucha. Po prostu jestem tutaj w moim kąciku i tak jak Wy....CZEKAM (czasem z niecierpliwością, a czasem z lękiem). Buziaki z mokrego Piernikowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Dla Ewelinki: 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ To wszystko oczywiście od cioci Eli i Wikuni :-D Kobietki u nas dziś wystarczyło wyjść na dwór, by się zorientować, że długi weekend się zaczął...... Oczywiście pogoda sobie w kulki leci normalnie....zimnica taka, że hej!! Ale ja się już do tego przyzwyczaiłam, że co mam trochę więcej wolnego to słońce idzie na urlop :-P Buziaczki dla wszystkich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ Lucky---takiej to dobrze :-P Bawcie się dobrze Biedronka---dziękuję za Wasze fotki...Julcia urocza jak zwykle, tyle że przy mojej Buni to pchełka normalnie...taka drobniusia jest. A Ty również wyglądasz wspaniale...I schudłaś tak, że hej!! Jak Ty to zrobiłaś??? Brygidko---Tobie również dziękuje za zdjęcia...Strzeż się mamuśka, bo niebawem Aronek zacznie zasuwać jak przeciąg i kto go dogoni??!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucky... samych radosnych i pełnych pozytywnych wrażeń :-) Gabryś jest z Wami?? ellinova jak przygotowania??Pewnie już cos tam robisz.My się jutro pakujemy i w wtorek jesteśmy u Was :P pomóżcie... nie mam już pomysłów do zabaw z Małym.Wszystko mu sie znudziło i ja ciągle muszę być blisko niego i brać czynny udział w wszytskim co robi.W dzień nie spi, ale za to noc mam spokojną-12 godzin od 19,30 do 07,30 :-D. pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki Pewnie wszystkie świetuja , ze taki ruch tutaj :) Ale ja też niedawno wrócilam od rodzicow. Mały cały dzien siedział na podwórku, nawet obiady jadł na dworze Dziadek mu postawil łożeczko na ogrodzie i dziecko miało raj. Az niechcialo mi sie dzisiaj wracac do tych 4 scian na 10 pietrze :( U rodziców, mały mi nanwet lepiej spal, cały dzien na swierzym powietrzu, wymeczony umorusany, ale za to jaki szczesliwy. Dla chętnych dodałam zdiecia na Bobasach http://www.synalek.bobasy.pl/ Ja wczoraj poimprezowałam troszke, bylismy na grilu, i dzisiaj umieram caly dzien, głowa mi pęka, jestem po 4 tabletkach przeciwbólowych. Tak to jest jak ktoś (czyt. Marta ) wypije kilka drinków :) Nienadaje sie chyba na takie \"zakrapiane\" imprezy :D Pozatym moje dziecko konczy dzisiaj 11 miesiecy :) Wiem, ze jeszcze jakas dziewczynka z majoweczek , dzisiaj ma swoje święto, (niepamietam jak zwykle imienia) wiec dla malutkiej ksieżniczki WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO , SAMYCH SŁONECZNYCH DNI, USMIECHU NA TWARZY życzy Fabcio z rodzinka Dla wszystkich świętujacych dzieci MAJOWO- CZERWCOWYCH 😘 🌻 ❤️ 😘 🌻 ❤️ 😘 🌻 ❤️ Lucky- a Tobie zazdroszcze tego wyjazdu, tej pięknej pogody Miłego wypoczynku. A jak Gabrys z jedzeniem? zmieniło mu sie cos??? Amberku- czytałam opis na GG, ze Oli zaczyna stawiac swoje pierwsze kroczki :) Gratulacje i buziaczki dla małego 😘 Pozdrowionka i buziaczki dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to z nas gapy..... Fabcio - tobie tez zyczymy duzo zdrowia i szczecia i usmiechu od rana do wieczora z okazji ukończenia 11 miesiaca!!!!!!!!!!!!!!!!!!! życzy ciocia Gosia i Oleńka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brydzia - kurcze nie wiem co ci poradzic bo wiem jak to jest - taki własnie był rafał- wiecznie trzeba było sie nim zajmowac,cos pokazywac i zagadywać,strasznie domagal sie kogoś do zabawy.Było to bardzo męczace. spróbuj zainteresowac go piłeczkami; małymi ,wiekszymi i duzymi .Olka uwielbia ganiac za piłkami.Podnosi i upuszcza i kopie i rzuca.Ma tez kauczukowe(podprowadziła bratu) uwielbia je. Czarna - sama bym polezała na takim ogródku i przespałabym całe popołudnie.Poprostu super sprawa dla dzieciaków .Niestety ja w bloku mieszkam i nasi rodzice też.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Szwedziu- dziekujemy za zyczonka 😘 Brygidko-najlepsze zabawki dla mojego dziecka to: pilot od telewizora, telefon (mamusi), butelka po Kubusiu Play(bo kolorowa) , gazety . I tak jak pisała Szwedzia Fabcio też uwielbia pileczki. Czasami Nikola , jak ma dobry dzień to weżmie małego i kula z nim piłeczka, wtedy mam chwile spokoju, bo mały zachwycony . Ze chodzic jeszcze nie potrafi, wiec czasami daje go na 20 min do chodzika i wtedy lata za piłka i ja kąpie.. Moja mama mówiła, ze ja uwielbiałam pokrywki od garnkow, mogłam bawic sie nimi godzinami, do tego drewniana łyżka i zabawa byla ze hej . Fabcio ma pełno zabawek kolorowych, które sa dobre na 5 minut, a pożniej sie nudza i lepsze sa rzeczy niedozwolone :) Meżus dzisiaj ma wolne, wkoncu od ix czasu , pojechał odprowadzic samochód do mechanika, i zostajemy kilka dni bez auta :( Cieżko bedzie, bo bedziemy uwiazani w mieście, chyba że teściu pozyczy nam swojego maluszka, ktorego ma do jeżdżenia na działke. Tylko wczoraj jak maz mu to zaproponował, to zaczął wymyśla, że auto niesprawne. Taki typ człowieka. Ale za to dzisiaj wybieramy sie na zakupy i to na PIESZO Będzie spacerek dla dzieciakow. Musze sobie adidaski kupic , bo wczoraj kupiłam dres a bucików do niego nie mam :) Mamy juz załatwione wczasy w Pobierowie na 2 tygodnie, ale sie ciesze:) Po operacji małego taki odpoczynek dla niego jak znalazł Uciekam pod prysznic, bo mały usnał a ja w piżamie jeszcze siedze Miłego Dnia dla wszystkich U nas słonko świeci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam laseczki!!! Musze wam powiedziec jak się dziś zdnerwowałam.Byłam w przychodni bo rafał miał bilans 10 latka.na cała przychodnię w centrum miasta przyjmowała 1 lekarka.Przyjmowała dzieci zdrowe i dzieci chore.Przechodziła z jednej strony na drugą.Oczywiscie z wielką łaską,mimo iz pracuje tam moja mama to ona wali do mnie z zapytaniem czemu ja przyszłam akurat dzisiaj?? A skad ja miałam wiedzieć ze jest tyle dzieci chorych ,a czy to moja wina że pani jest sama??,a czy to moja wina ze pani tu pracuje ??mam taka potrzebe wiec przyszłam a pani tu jest od tego aby przyjmowac pacjentów.Przyszłam w odpowiednich godzinach i chce byc przyjęta.brrrrrr. Zrobiła Rafałowi bilans ale taki 5 minutowy.......okropnie. Ale Ole też musiałam pokazać bo od kilku dni robi ok 6 kupek w tym 3 sa takie biegunkowate ze sluzem.Wczoraj nam się strasznie odparzyła i bardzo ja boli.A ona na to ; i jeszcze to dziecko??? A ja mówie tak to jest pani pacjentka i wymaga tego aby pani ja pooglądała.Z tego wszystkiego tyłek poogladała przepisała mi leki ale zapomniałam zapytać o witamine D 3 . Jka miała zalecona jako niemowlak tak bierze do tej pory bo mi nie chorowała i nie miałam potrzeby tam jechać. Chyba zmienie przychodnie.Ale sie wyzaliłam...... Brydzia - rafał nie zaszczepiłam bo wczoraj tak pobiegał na podwórku ze zaczał kaszlec a ja wole aby był całkiem zdrowy. Pozdrawiam was- ide ochłonąc. Czarna - ile orientacyjnie wychodzi taki wypad nad morze dla 4 osób.Kurcze tez bym gdzies pojechała ale........kasa. Biedny ten fabcio - pewnie sie bardzo denerwujecie ta operacją,ale na pewno bedzie wszystko dobrze,bedziemy trzymać kciuki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻WITAJCIE KOCHANE!!! 🌻 Jesteśmy już w kołobrzegu. Czujemy sie świetnie,ale oli przez ten miesiac odzwyczaił sie od spania w łóżeczku i od wczoraj mam problem:( mam nadzieje ze sobie poradze. oli pomału sie uczy chodzic i czasem mu sie zdarza zrobic pare kroczków:) a tak chodzi tylko za jedna reke:) Nie wiem czy wam pisałam ale wygrałam zaproszenia vipowskie na eska music awards 2007 było super!! Czesali mnie malowali,płacili za wszystko:) miejsca koło gwiazd Gosi andzrejewicz,Kasi Cerekwickiej,kalwi i remi, kombi,mroczki z m jak miłosc,atb itd... zaraz wam przesle zdjecia:) U nas zimno i wietrznie ogólnie pogoda do d... spadam wypic kawke z mamusią bo przyjechali razem z nami:):):) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK-------------IMIĘ--------------UR---------KG/CMR.--- WI EK/M/T----KG/CM - ZĄBKI ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~ matitka----------Kacper---------04.04-------2,900/53---- ----12//1---------8.0/72-----2 madalena--------Makary--------22.04-------2,850/52------ --12 --------9,9/76----- anuśka26---------Olek----------24.04.-------?????/??---- -------11//3---------8,2/74-----5 Anka1974--------Olek-----------30.04--------3,500/55---- ----11//3---------8,8/80-----8 elinova-----------Wiktoria------01.05--------3,500/54--- -----11//3---------10,70/75--6 amber-ania------Olivier---------05.05-------3,900/58---- ----.11//2--------7,82/74---7 biedrona---------Jula------------06.05.------3,310/54--- -----11//2---------z8,0/74---4 mamaAnulki-----Anulka--------06.05.------3,62/58-8//2--- ------11,2/??-----6 Qassandra-------Gabrysia------10.05.-------3,400/57----- ----11//2--------7,2/75--- Emcia71----------Kacper--------10.05.------3,800/56----- ----11//2---------9,6/74---- kinga_23---------Julka----------14.05.-------3,500/56--- ------11//0---------6,9/65---1 Lucky-------------Gabryś--------14.05.-------3,200/51--- ---11//0-------8,4/70---2 kala23------------Oliwia---------15.05--------3,510/53-- ------11//0-------11,0/77---6 Maja24-----------Kamil----------16.05.-------3,800/57--- ------11//0--------10,8/80----6 tojaedyta------Agatka-------18.05.-------3,510/55-----10 //3---------8,75/67--1 f-ka---------------Dominika-----19.05--------3,300/55--- ------10/3----------10/?-------8 gaga26------------Adrian--------20.05.-------3,9/58----- -------10//2--------11,18/80---6 Grzywa----------Zuzia--------21.05.------4,300/62------1 0//0--------10,4/?-----5 Gabi26------------Kubus---------24.05.-------3,770/56--- ------10//0--------8/75------- Kinia25-----------Julka----------24.05.-------3,340/59-- -------10//0---------7,6/72----0 malinow_a26----Mati-----------24.05.-------4,450/59----- ----10/2---------13/84----6 Magdab-----------Marta---------25.05.-------2,900/52---- -----10//0---------8,3/72----6 Lena--------------Maciej--------25.05.--------3,410/58-- -------10//0--------7,74/72---1 Szwedzia--------Ola-------------26.05.-------3,400/56--- ------11/0---------7,4/??---1 MamaE-------Ewelinka----------28.05.-------3,500/55----- -----10//0-------10,8/75------2 Ewa26------------Maja-----------29.05.-------3210/51---- ------10//0--------7,9/70-----0 czarna28---------Fabian--------29.05.-------3460/56----- -----10//3--------7,5/71----0 brygida-26-------Aron-----------10,06,-------3,680/56--- ------10//2--------10,5/73----6 ======================================================== =========== NICK---------------------------------DATAUR.------------ --------------------IMIENINY---------- ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~ mada_lena.....................09.02.1977................ ............2 lipiec elinova.........................05.11.1979.......... .................03 listopad Qassandra....................22.10.1979................. .............24 maj gaga26 ......................07.01.1979............................ .21stycznia ewa27........................24.06.1979................. ...........24grudzień kala23.......................17.10.1983................. ...........12 grudzień Mama E......................09.12.1969........................... ....24 maj Grzywa......................16.12.1980.................. ............4 maj Amber-Ania...................18.04.1980................. ............26 lipiec Edyta..........................16.03.1975............... ............19wrzesień magdab........................14.08.1974................ ...............29 maj szwedzia.......................7.06.1972................ ............18styczeń brygida-26.....................29,01,1980............... ............1 luty luckylady......................20.06.1983............... .........16 czerwiec anka1974.......................28.01.1974............... ..........26 lipiec malinowa26....................21.04.1980................ ...........24sierpnia Maja24.........................23,05,1981............... .............25marzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29.04] 20:53 anka1974 Amberku ja też miałam podobnie jakiś tydzień temu. Co 10 min skurcze (bezbolesne twardnienie brzuszka) przez 2 godzinki... i przeszło... dobry to był moment na ćwiczenie oddechów No a dzisiaj doszedł ostatni chyba z listy objawów przedporodowych, a mianowicie czop śluzowy (u mnie koloru lekko brunatnego). Mam już obniżony brzuch, bóle takie miesiączkowe, mdłości, twardnienia i kłucia, WC co dwie godzinki ... Muszę przyznać, że trochę się wystraszyłam jak zobaczyłam ten śluz. Bo u nas wciąż trwa remont w sumie. Dzisiaj fachowcy kładli tapety, a pokój malucha dopiero jutro zamierzamy dopieścić. Zostanie jeszcze kilka rzeczy do zrobienia w domku ale to już pewnie jak będzie po wszystkim Myślę, że to już kwestia kilku najbliższych dni chyba Biedronka dzięki za słowa otuchy, że u nas w szpitalu nie jest tak źle z personelem. Byłam na wycieczce kilka dni temu... no powiem, że najgorsze wrażenie to zrobiło na mnie to łóżko już do samego porodu... te nogi tak wysoko... i te paski... no nie wiem... a tak poza tym to chyba znośnie... chciałabym się załapać na salę do rodzinnych porodów.. kusi mnie ta wanna co tam stoi... mam nadzieję, że skorzystam z dobrodziejstw wody Pozdrawiam wszystkie Majóweczki i ich brzuszki i Majówkowe-kwietniówki i ich dzieciaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A TO OSTATNI WPIS PRZED PORODEM ELINOVY ;-p 16:06 elinova Laski patrzcie--- narazie tylko dwie panienki się urodziły Nasze Córy bedą miały w czym, a raczej w kim wybierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie jesteście?? Amber wyglądałaś bosko:-) a na zdjęciach Oliego widziałam misia z fisher price-fajny jest?? no i znalazłam sposób na zabawę z Małym-suszarka + klamerki-dziś wypróbuję :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brygidko dziekuje:) tak olivier bardzo lubi ściagac klamerki z suszarki wiec mu ja połozyłam zeby było bezpieczniej i godzina zabawy murowana:) a te schody u moich rodzicow to pokonuje sam i wchodzi na nie cały czas... oczywiscie zawsze ktos za nim stoi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do misia to olivier go uwielbia!:) spiewa z nim tanczy itd... jest na prawde fajny i godny polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie ciekawi co ELINOVA robi :-) Wiki już się szykowała na świat rok temu Eli.. jak to było???? już rodziłaś-skurcze??? Ty pewnie dziś zapracowana-pojutrze czekamy na relację z tego dnia :-) pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ELINOVA w sobotę zaczęly mi się delikatnie,ale tak naprawdę całkiem malutko sączyć wody, ale się tym nie przejęlam w niedzielę też z dwa razy \"popłynęły\", no to zadzwoniłam na ginekologię, a lekarka kazała przyjechać. No ale mi się wcale nie spieszyło i pojechałam dopiero ok. 15 Po zbadaniu okazało sie, że jest rozwarcie na 1,5 palca i nic poza tym No i zatrzymali mnie tam. Robili KTG i pokazywało skurcze dochodzące do 130, tyle że ja nic nie czułam oprócz twardego brzuszka Od 1-2 w nocy już zaczęłam czuć co 10 min, takie naprawdę delikatne surczyki Od2-3 były co 6-7 min. ale naprawdę czułam je tyle co nic No i od 4 to już nastąpiły takie odczuwalne, ale uwierzcie mi że to można wytrzymać O 7.30 poszłam do położnej by mnie zbadała, a tam niespodzianka- rozwarcie na 4 palce C.D.N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×