Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

13:40 _Acha_ Biedronka ___ Odezwij się w wolnej chwiluni , co tam u Was słychać...czy dalej w szpitalu itp. Pozdrowionka 7.01.2006r KOCHAM MOJEGO ŁUKASZA I NASZ SKARB KOCHANY,KTÓRY NOSZĘ POD SERCEM..... http://tickers.tickerfactory.com/ezt/d/1;0;116 /st/20060601/dt/6/k/134d/preg.png http://tickers.baby-gaga.com/p/dev151pr___.png Nick....... Imię......Wiek.....TC...Kg+ ......Termin _Acha_....Asica ...23 l. ....33...17+ .....1 czerwca najprawdopodobniej córeczka --- Julia 14:55 gaj czesc nasz mały ma termin na 1 czerwca, ale w czasie wizyty gin powiedzial, ze wszelki ewentualne tabletki typu no-spa czy skopolan, mam brac tylko do 10 maja, a potem dac sobie spokoj. szyje mam dluga i twarda, ale powiedzial, ze w maju moze sie to zmienic z godz na godz. poza tym juz kilka razy rodzilam i moim marzeniem byloby nareszcie pojechac do szpitala z bolami, a nie czekac na porod po kilka tygodni w szpitalu. no coz, ale pewnie i tym razem tak bedzie, bo mieszkam za daleko i moglabym po prostu nie zdazyc dsojechac pozdr. J. 15:18 Emcia25 witam Dziewczyny z w-wy macie może namiar na niedrogie USG 3D ? Pozdrawiam 17:07 Magnolia79 Witam, Cos dzisiaj zastoj - nikogo nie ma - pogoda ladna to pewnie jestescie na spacerkach wiosennych i wystawiacie sie na promyki sloneczka. W wawce dzis piekna pogoda slonce i cieplo. Pozdrawiam 17:10 Fampirek Witam. Jestem wciąż w szpitalu, ale znalazłam kilka chwil. Ja tez się nie spodizewałam, że tak szybko urodze. Ale chyba mała strasznie chciała być już przed świętami z nami :> Zastanawialiśmy się nad podwójnym imieniem, tak jak np. Anna Maria. Ale nie wiem czy to dobry pomysł. Co o tym sądzicie? Pozdrawiam 17:49 malinow_a 25 magnolia>>> byłam dziś u mojego gina i wygląda na to, że być może się na porodówce miniemy, bo na usg wyszło, że mój gigancik już taki duży, wymiary ma na 38 tydzień i mogę sie tam pojawić na początku maja Szczęka mi opadła, bo początkowy termin miałam na 26 maja, no i na Solec mnie wyśle... I żeby było śmieszniej, to się moje dziecko dziś pokazało nam.... klejnoty!!!! Zamiast córki chłopak!!!!! Wszystko do góry nogami sie przestawia!!!!!!!!!!!!! 18:36 Magnolia79 Malinow_a 25 ---- no to masz jajko niespodzianke Ja sie spodziewam synka ale wcale sie nie zdziwie jak w efekecie koncowym cos mu zniknie - hehehe Ja mam wizyte u gin w poniedzialek lub czwartek wiec zobaczymy co tam u mnie, ale moze faktycznie spotkamy sie na Solcu - milo by bylo - zawsze to razniej Pozdrawiam Was serdecznie 18:41 Magnolia79 Malinow_a 25 tak z ciekawosci pytam jesli mozesz to napisz z jakiej jestes dzielnicy jestes bo ja mieszkam na Bielanach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19:28 malinow_a 25 magnolia!!! Ja odkąd wyszłam za mąż mieszkam na Pradze Północ. Dzielnica nieciekawa, za oknem szaro buro i ponuro, więc troche ci zazdroszcze tych Bielan 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 No i na tyle dzisiaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! długo znowu nie pisałam, ale to przez ten mój domowy monitor- ciągle piszczy jakby miał zaraz wybuchnąć, więc kompa oszczędzam jak mogę. Teraz mam chwilkę w pracy, więc piszę, żebyście o mnie nie zapomniały ;) Wczoraj odebrałam prawko!!! hurra!!! i już w weekend wyruszam na ulicę....strzeż się kto może, hihihih W domciu u mojej królewny wszystko super. Mała rozwija się w zastraszająco szybkim tempie. Potrafi już robić rzeczy z wyprzedzeniem 2-3 miesięcy, ślicznie wyraźnie mówi poszczególne sylaby, pięknie wstaje, siada z pozycji stojącej, raczkuje z prędkością światła, śpiewa, czesze się i myje ;) i cudawianki inne przy okazji też. Lubi nas wszystkich podgryzać, więć mam kilka pamiątek ;) Za to jeść to niespecjalnie lubi,. Zamierzam jej więc trochę pogotować sama jak będę miała wolny tydzień majowy- może nabierze apetytu itp. Nie nakłaniamy jej do chodzenia, bo to jeszcze nie jest jej czas. Lepiej żeby super raczkowała, a z chodzeniem we właściwym czasie wszystko wyjdzie. Gabi tak cieszy się na widok zwierząt i dzieci, że piszczy. Nawet na reklamy w telewizji, całuje gazety w których widzi dzieci itp..słodkie to jest na maxa. My na koki nie szczepimy i cieszę się, że zdjęli z telewizji tą okropną reklamę o szczepionce na pneumokoki, bo była paskudna- straszą tylko rodziców wyrzutami sumienia i w ogóle była bardzo drastyczna. Na szczęści ktoś w Polsce jeszce w tym rządzie myśli. Ja poczekam aż Gabi będzie w wieku 1,5 roczku i wtedy zaszczepię pewnie raz. Szkoda tylko, że skoro jest to tak zalecane i rekomendowane przez lekarzy i państwo- to czemu nie włączą tego w obowiązkowe szczepienia refundowane przez rząd.. Wkońcu 600 zeta piechotą nie chodzi. Coś ostatnio nie dostałąm żadnych zdjęć waszych pociech- więc proszę prześlijcie mi dzidziusie wasze na qassandra@wp.pl aha i mam pytanie : jakie ciasto robicie na roczek albo może jakie kupujecie i czy wasze dzieci będę też jadły takiego torcika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻 hej Kobietki!!!!!!!:-D U nas roczkowa imprezka coraz bliżej, za oknem słonecczko i tak podobno ma jużzostać ekstra, zobaczymy jak nam ta imprezka wyjdzie:-p🌻🌻🌻 Qassi- zgadzam sie z Tobą to jakiś popiep.....pomysł z tą chorą reklamą szczepionki na pneumokoki i to w dodatku na coś co generalnie sie nie zdarza-jakiś obłęd!!!My jeśli będziemy szczepić Makarego, to dopiero wtedy gdy w perspektywie będzie pójście do przedszkola, zwłaszcza że w tej szczepionce są tylko 2 albo 3 odmiany pneumokoków, a rodzajów jest ich w cholerę nawet lekarze pediatrzy nam odradzali...póki co tyle od nas😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie tu tłoczno na tej kafeterii. Wchodzę co parę dni, a i tak muszę się nieźle naszukać "moich" tematów. Udzielam się też na www.kindi.pl, gdzie są bardziej kameralne grupy, więc fajnym mamom polecam i zapraszam :) 🌼http://www.kindi.pl/group/🌼🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Qassi co do torcika ja zamówiłam w cukierni, ale z listą życzeń, co tam może być a czego nie żeby Tituś mógł tez co nieco spałaszować. Zrezygnowałam z kremów, śmietanowych...kazałam upiec lekki biszkopt, a nadzienie będzie raczej budyniowe i owocowe!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Mówię wam jak tęsknię okrponie za moją drugą połową chyba zwarjuję!!!!! Tak poza tym u nas też raczkowanie w pełni jeżdżenie samochodzikami po podłodze i rzucanie piłki. Fajna zabawą okazało się również wrzycanie zabawek za łóżko:) Adek dużo rozumie ale mówić nie chce no cóż przyjdzie i czas na to. Też uwiebia spotkania z dziećmi oraz rekalmy i filmy gdzie główną rolę grają dzieci. Akurat na weekendy mnie nie cieszą bo teraz jakoś smutno w domu w tygodniu czas leci zdecydownie szybciej:( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malina mnie normalnie słów brak...😡jeszcze troche i będzie kurna chata, akuszerka, gorąca woda w kotle nad paleniskiem baranie skóry i lniane obrusy, albo może wogóle powróćmy do jaskiń!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_chrzestna
Witam, mam pytanie:co kupić na prezentna pierwsze urodziny mojego chrześniaka? Mamą chrzestną jestem pierwszy raz, więc proszę o pomoc. Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor! 🌻Y dla wszystkich Majoweczek i spoznione, ale szczere, zyczenia spelnienia wszystkich marzen dla Amber-Ani! Oh, jak czytam o naszych szkrabach to rzeczywiscie az sie wierzyc nie chce jak ten czas szybko zlecial! Niektore juz chodza! A Gabrysia sama sie czesze! Oj panienka mala ❤️ Ewelinka tez \"rozgadala sie\" strasznie, ciagle sie smieje, wystarczy ze uslyszy mnie albo tate jak sie smiejemy i ona tez, albo poprostu \"gada sobie\" ze swoimi zabawkami i sie smieje. Zasuwa na czworaka jak smig i bardzo lubi jak tatus (tez na czworaka) ja goni. W wannie ciagle mi sie podnosi i sciaga kaczuchy z polki. Acha, w kojcu juz nie chce siedziec, swiat do okola jest za bardzo interesujacy ;) Malinowa, Mysz tez zasypia tak pupa do gory! Eli, praca idzie dobrze, ale z racji tego ze dobrze znam branze to jestem juz super zawalona praca :( moze dlatego tez ciagle padnieta chodze a poza tym cos mnie chyba dopadlo, jakies oslabienie, bo bardzo podle sie czuje :( Chialam sie tylko odezwac i pozdrowic, no i zycze teraz dobrej nocki! p.s. Mada, udanej imprezy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK-------------IMIĘ--------------UR---------KG/CMR.--- WI EK/M/T----KG/CM - ZĄBKI ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~ matitka----------Kacper---------04.04-------2,900/53---- ----12//1---------8.0/72-----2 madalena--------Makary--------22.04-------2,850/52------ --11//3---------9,9/776----- anuśka26---------Olek----------24.04.-------?????/??---- -------11//3---------8,2/74-----5 Anka1974--------Olek-----------30.04--------3,500/55---- ----11//1---------8,8/80-----8 elinova-----------Wiktoria------01.05--------3,500/54--- -----11//2---------10,70/75--6 amber-ania------Olivier---------05.05-------3,900/58---- ----.11//1--------7,82/74---7 biedrona---------Jula------------06.05.------3,310/54--- -----11//1---------z8,0/74---4 mamaAnulki-----Anulka--------06.05.------3,62/58-8//2--- ------11,1/??-----6 Qassandra-------Gabrysia------10.05.-------3,400/57----- ----11//1--------7,2/75--- Emcia71----------Kacper--------10.05.------3,800/56----- ----11//0---------9,6/74---- kinga_23---------Julka----------14.05.-------3,500/56--- ------11//0---------6,9/65---1 Lucky-------------Gabryś--------14.05.-------3,200/51--- ---11//0-------8,4/70---2 kala23------------Oliwia---------15.05--------3,510/53-- ------11//0-------11,0/77---6 Maja24-----------Kamil----------16.05.-------3,800/57--- ------11//0--------10,8/80----6 tojaedyta------Agatka-------18.05.-------3,510/55-----10 //3---------8,75/67--1 f-ka---------------Dominika-----19.05--------3,300/55--- ------10/3----------10/?-------8 gaga26------------Adrian--------20.05.-------3,9/58----- -------10//2--------11,18/80---6 Grzywa----------Zuzia--------21.05.------4,300/62------1 0//0--------10,4/?-----5 Gabi26------------Kubus---------24.05.-------3,770/56--- ------10//0--------8/75------- Kinia25-----------Julka----------24.05.-------3,340/59-- -------10//0---------7,6/72----0 malinow_a26----Mati-----------24.05.-------4,450/59----- ----10/2---------13/84----6 Magdab-----------Marta---------25.05.-------2,900/52---- -----10//0---------8,3/72----6 Lena--------------Maciej--------25.05.--------3,410/58-- -------10//0--------7,74/72---1 Szwedzia--------Ola-------------26.05.-------3,400/56--- ------11/0---------7,4/??---1 MamaE-------Ewelinka----------28.05.-------3,500/55----- -----10//0-------10,8/75------2 Ewa26------------Maja-----------29.05.-------3210/51---- ------10//0--------7,9/70-----0 czarna28---------Fabian--------29.05.-------3460/56----- -----10//3--------7,5/71----0 brygida-26-------Aron-----------10,06,-------3,680/56--- ------9//3--------10,5/73----6 ======================================================== =========== NICK---------------------------------DATAUR.------------ --------------------IMIENINY---------- ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~ mada_lena.....................09.02.1977................ ............2 lipiec elinova.........................05.11.1979.......... .................03 listopad Qassandra....................22.10.1979................. .............24 maj gaga26 ......................07.01.1979............................ .21stycznia ewa27........................24.06.1979................. ...........24grudzień kala23.......................17.10.1983................. ...........12 grudzień Mama E......................09.12.1969........................... ....24 maj Grzywa......................16.12.1980.................. ............4 maj Amber-Ania...................18.04.1980................. ............26 lipiec Edyta..........................16.03.1975............... ............19wrzesień magdab........................14.08.1974................ ...............29 maj szwedzia.......................7.06.1972................ ............18styczeń brygida-26.....................29,01,1980............... ............1 luty luckylady......................20.06.1983............... .........16 czerwiec anka1974.......................28.01.1974............... ..........26 lipiec malinowa26....................21.04.1980................ ...........24sierpnia Maja24.........................23,05,1981............... .............25marzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak pięknie strona rozpoczęta tabelką. pojechaliśmy na te szczepienia, ale po obliczeniu daty następnych szczepień wyliczyli,że lepiej będzie jak zaszczepię Małego za tydzień,a nastepne szczepienia będą wszystkie razem-tzn w jeden dzień. Aronek RACZKUJE :-D.Od kilku dni jestem w szoku jak nabiera pewności ,zwinności w ruchach.Czyli idzie kalendarzowo :-).Nie wiedziałam,że takie raczkujące dziecko jest takie szybki i to tak odrazu-wstał i raczkował. Idą mu kolejne zęby-górne trójeczki.To też jest powodem,że czasem jest bardzo niespokojny i pomaga tylko moja bliskośc i rączki :-)-(kręgosłupa już nie czuję-boli strasznie:O).Czasem popołudniu jeśli zaśnie to budzi się z krzykiem i rączką w buzi.Wkrótce będzie mieć 8 ząbków.;) U nas było dziś bardzo zimno.Spacerek szlag trafił.Mam nadzieję,że wkrótce to nadrobimy bo cały dzień w domu..... W przyszłym tygodniu mówili,że ma być 25-26 stopni-no nareszcie;) Aronek też śpi z dupką w górze;) dobranoc-spadam spać bo padam z nóg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Malinko to dla Ciebie w końcu dziś Twoje ...naste urodzinki :-P 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Wszystkiego najlepszego 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 samych radości w życiu 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 zdrowia 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 pełnego portfela i kieszeni-pieniędzy 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa, wszystkiego najlepszego! Dozo slonca w zyciu, samej radosci, pociechy z synka i tylko zyczliwych ludzi dookola! 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowa - my tez ci życzymy duzo zdrówka ,szczescia , pociechy z Matiego i spełnienia wszystkich marzeń i tych małych i tych duzych!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu i Malinko... my tez życzymy Wam wszystkiego naj!!! Niech spełniają się marzenia Wasze!!!!!!!!!!!!!!!!🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malina, wszystkiego naj naj , mnóstwo sukcesów tych małych i dużych, i oczywiście optymizmu i uśmiechu na każdy dzień 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej!!!!!!!! i zaległe życzonka dla Amber!!!!!!!!!🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 niech nam żyje 100 lat!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Kobietki moje kochane!!!!!!!!!!! Dziękuję za wszystkie życzenia!!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Buziaki, ja uciekam, bo widzimy sie dzisaj ze znajomymi... W domu nic nie robię, chyba gdzieś się urwę ;) Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki;) Ostatnio dopadła nas wszystkich wirusówka ale juz na szczeście oki. Olinka poprostu jest cudowna, sporo ciekawych rzeczy się wydarzyło więc zacznę pokolei:Olinka lada dzień bedzie miała 8 zębów,sama już zasypia-bez bujania, głaskania itp uff co za ulga:D sama już pieknie chodzi-bardzo rzadko ląduje na tyłku chyba że ją brat popchnie:o , je co popadnie i to chetnie, pije przez słomkę, ale mówi tylko tatatata :( buuuu.Jest zupełnie inna niż jej brat bo ona ciągle się tuli a Kuba to zawsze samopas.Zapisałam ją do żłobka także od wrzesnia się dopiero zacznie bo ona cycek straszny, z Kubą poszłam tez złozyc podanie do przedszkola i szok on nie chciał stamtąd wyjść, chciał zostać i z dziećmi się bawić. Buziole dla was😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to przezyjmy to jeszcze raz :) 08:22 Efciak Dziendoberek Co u WAs slychac ?? Pogode mamy pzecudna, wiec pewnie znowy wiekszosc z nas wybezie na spacerki i na forum beda pustki no ale trzeba dotlenic Malenstwa J alece wlasnie zaraz tzn za mniej wiecej godzinke do przychodni upuscic krwi troche i poooddawac inne \"rzeczy\" do badania Pozdrawiam Was goraco http://bd.lilypie.com/NlMnp1 09:40 elinova My już też dzisiaj na nogach...od 8,30 nie spimy Fampirek--podwójne imiona są fajne Super, że się odezwałaś. Jeśli możesz to napisz co było przyczyną tak wczesnego porodu I jeszcze podaj ile cm miała Twoja córcia to uzupełnimy tabelkę Słonko niby świeci, ale takie jakieś \"przymulone\" jest...chmurki mu przeszkadzają. Poczekam jeszcze trochę to może zachce mu się mocniej świecić i na balkonik wyskoczę Dziewczyny dajcie chociaż zanać co u Was, bo już nie wiem co myśleć--- czy już pojechałyście rodzić??? malinowa--to wpisujemy w tabelkę synusia?? nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć ******************************************************** ******************************* amber-ania...01.05.06...15kg..............95cm.......Koł obrzeg......Olivier Magnolia79...01.05.06.....???................100cm....Wa -wa...35t-2955..synek Paticzqa…....02.05.06…..10kg............110c m…...Opole..(10-04-3000g).Manuelek aga133........04.05.06….19kg......38.....117cm.... .Cz-Dz.10.04-3495g.chłopiec chimera.......04.05.06….5kg.................82cm.. ....Tychy.......dziewczynka amelia-c.......04.05.06...11kg.....36....98cm........... ........dziewczynka anuśka 25.....05.05.06...10kg...................................... ...chłopiec gosiak26......05.05.06...11kg..............100cm......Ni emcy............??????? ewelina1......06.05.06...12,5kg............????cm......M iłomłyn.....Anastazja biedrona29...07.05.06...19kg......36.....116cm......Toru ń.11.04-2900g.JULA anka1974.....08.05.06...17kg.......38......115cm.....Tor uń..(38tc-3200g)...Aleksander madalena....10.05.06....7kg.................105cm....... .Myszków.(2,800g).chłopiec msoszka......10.05.06....9kg............................ ..Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm...... .Wiedeń..............synek Efciak.........12.05.06....20kg...............114cm..... .Zgierz..34t-2520.....synuś MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................R zeszów..........chłopiec mela78........13.05.06....12kg......35........94cm...... Tychy............KAROLEK joannaT......14.05.06.....7kg........................... ..Warszawa.................. Luckylady....15.05.06....10kg.......35,3....89cm.......P oznan(11.04-2500g)..GABRYS Maja24.......15.05.06.....9kg.................99cm...... Częstochowa....chłopiec ladybird......15.05.06.....16kg...............105cm..... ....Poznan.........chłopczyk Gabi26........17.05.06....10kg.................120cm.... ..Rybnik..................??? Elinova........18.05.06...12kg.......36.....100cm..woj.p om...12.04-2800g..VIKTORIA Qassandra...20.05.06....16kg......34......zmetr.......Kr aków.............. karolayna....20.05.06.....8kg................96cm....... .OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....11kg.....34.....102cm....... .Gorzów..............KAMIL emcia25......20.05.06......22kg...............???....... ....Piaseczno..........synek rybka76......20.05.06......8kg......34......95cm........ .Szczytno.......ALEKSANDER Zuwiolka.....21.05.06.....11kg................87cm...... ..Gdańsk...........chłopiec Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.... ...Kraków.................... gaga26.......25.05.06.......13kg..............104cm..... ....JeleniaGóra.......syn malinow_a25.26.05.06.....11kg........32.....ok.100cm.... W-wa...............syn Grzywa.......27.05.06....12,5kg.......34.....105cm...... ..Wrocław........ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm...... .Z.Góra......JAKUB/POLA magdab.......29.05.06......9kg........32......93cm...... .....Toruń..........córeczka brygida26...31.05.06......14kg................100cm..... ...woj.opolskie........synuś. Nasze szczęścia ******************************************************** **************************************************** nick............... data ..........kg.........cm............imię............poród ******************************************************** **************************************************** matitka..........04.04.06.......2,9.......53........Kacp erek.............SN.......36............ anic77...........04.04.06.......2,6........52........... .Jaś................SN.......35............ fampirek........14.04.06.......3,45...............WERONI KA-LILIA......SN.......36............. Nasz Skarb: http://ubrankadzieciece.szipszop.pl/tickers/14 62.gif[ 10:17 grzywa Hej Majóweczki!!! U nas wszysko dobrze. Spanko dla mojej małej już gotowe, ubranka poukładne w szafce, ale tak sobie myślę że chyba łóżeczko czymś przykryję, co by się nie kurzyło Dziś na 11 do fryzjera. Trzeba coś zrobić z głową, bo jeszcze bym dziecko przestraszyła takimi odrostami Powiem Wam że nudzi mi sie trochę w domu Może wpadniecie na kawkę coo?? Biedronka... Dla Ciebie herbatka Dziewczyny... A jak tam remonty??? Jak to znosicie??? Są awantury??? Bo ja pod koniec tego bałaganu byłam okropna http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20716 ;126/st/20060527/dt/6/k/97a5/preg.png http://ubrankadzieciece.szipszop.pl/tickers/12 77.gif \"Nie możemy zrobić nic wielkiego, za to możemy czynić małe rzeczy z wielką miłością.\" 10:28 Gabi26 nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć ******************************************************** ******************************* amber-ania...01.05.06...15kg..............95cm.......Koł obrzeg......Olivier Magnolia79...01.05.06.....???................100cm....Wa -wa...35t-2955..synek Paticzqa…....02.05.06…..10kg............110c m…...Opole..(10-04-3000g).Manuelek aga133........04.05.06….19kg......38.....117cm.... .Cz-Dz.10.04-3495g.chłopiec chimera.......04.05.06….5kg.................82cm.. ....Tychy.......dziewczynka amelia-c.......04.05.06...11kg.....36....98cm........... ........dziewczynka anuśka 25.....05.05.06...10kg...................................... ...chłopiec gosiak26......05.05.06...11kg..............100cm......Ni emcy............??????? ewelina1......06.05.06...12,5kg............????cm......M iłomłyn.....Anastazja biedrona29...07.05.06...19kg......36.....116cm......Toru ń.11.04-2900g.JULA anka1974.....08.05.06...17kg.......38......115cm.....Tor uń..(38tc-3200g)...Aleksander madalena....10.05.06....7kg.................105cm....... .Myszków.(2,800g).chłopiec msoszka......10.05.06....9kg............................ ..Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm...... .Wiedeń..............synek Efciak.........12.05.06....20kg...............114cm..... .Zgierz..34t-2520.....synuś MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................R zeszów..........chłopiec mela78........13.05.06....12kg......35........94cm...... Tychy............KAROLEK joannaT......14.05.06.....7kg........................... ..Warszawa.................. Luckylady....15.05.06....10kg.......35,3....89cm.......P oznan(11.04-2500g)..GABRYS Maja24.......15.05.06.....9kg.................99cm...... Częstochowa....chłopiec ladybird......15.05.06.....16kg...............105cm..... ....Poznan.........chłopczyk Elinova........18.05.06...12kg.......36.....100cm..woj.p om...12.04-2800g..VIKTORIA Qassandra...20.05.06....16kg......34......zmetr.......Kr aków.............. karolayna....20.05.06.....8kg................96cm....... .OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....11kg.....34.....102cm....... .Gorzów..............KAMIL emcia25......20.05.06......22kg...............???....... ....Piaseczno..........synek rybka76......20.05.06......8kg......34......95cm........ .Szczytno.......Gabi26.......21.05.06....10kg............... ..120cm.......Rybnik...3000g.......chłopczyk Zuwiolka.....21.05.06.....11kg................87cm...... ..Gdańsk...........chłopiec Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.... ...Kraków.................... gaga26.......25.05.06.......13kg..............104cm..... ....JeleniaGóra.......syn malinow_a25.26.05.06.....11kg........32.....ok.100cm.... W-wa...............syn Grzywa.......27.05.06....12,5kg.......34.....105cm...... ..Wrocław........ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm...... .Z.Góra......JAKUB/POLA magdab.......29.05.06......9kg........32......93cm...... .....Toruń..........córeczka brygida26...31.05.06......14kg................100cm..... ...woj.opolskie........synuś. Nasze szczęścia ******************************************************** **************************************************** nick............... data ..........kg.........cm............imię............poród ******************************************************** **************************************************** matitka..........04.04.06.......2,9.......53........Kacp erek.............SN.......36............ anic77...........04.04.06.......2,6........52........... .Jaś................SN.......35............ fampirek........14.04.06.......3,45...............WERONI KA-LILIA......SN.......36............. 10:31 Gabi26 Chyba cos mi nie wyszlo w tabelce Evinowa popraw na mna prosze bo ja sie na tym nie znam 10:31 malinow_a 26 Hej wiosenne Dziewczynki!!! W Wawie dzisiaj jakaś dziwna ta pogoda, miało byc słońce, zobaczymy, może sie później wyklaruje... o, właśnie słonko wyszło Właśnie wróciłam z wampiriady, tj. badań, w środe do gina i siedzę jak na beczce prochu. W końcu zdecydowaliśmy się na poród rodzinny, tak już na 100%. Gorzej, jak się teraz okazało, że to chłopak ( mam na potwierdzenie piękne zdjęcie klejnocików hihi) to jest znów problem z imieniem dla chłopca....wrrr.... mi się podoba Nataniel, ale mój mąż ma inne zdanie na tan temat. Chyba to nasze dziecko będzie bezimienne, co za wyrodni rodzice. Więc we wczorajszym rozliczeniu 38 tydzień, ja waże 77,5 kg, czyli mam jakieś 15????? na plusie???? przy czym sam mały waży jakieś 3100. Główka, serduszko i kręgosłup w porządku. Ile mam w obwodzie dalej nie wiem, bo po tym remoncie to jakoś wszystko pogineło i centymetr też Krasnoludki nam się w domu zalęgły. Jutro idziemy polowac na wózek, łóżeczko też już trzeba ściągnąć.....tak sobie myśle, że my jesteśmy w proszku ...... RATUNKU!!!!!! No i co ????? Własnie stukneło mi 26 lat....okropne....brrrr.....pewnie jacyś goście się dziś pokaźą. W tym roku nie ma oficjalnej imprezy z tej okazji..... ale torta to i tak sobie nie odmówie. Jak któras przypadkiem będzie dziś w okolicach Wawy, to zapraszam Stawiam soczek!!!!!! 10:33 Gabi26 elinova mialo byc sorki 10:37 grzywa Więc Malinow dla Ciebie. Życzę szybkiego, bezbolesnego rozwiązania i zdrowego dzidzusia http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20716 ;126/st/20060527/dt/6/k/97a5/preg.png http://ubrankadzieciece.szipszop.pl/tickers/12 77.gif \"Nie możemy zrobić nic wielkiego, za to możemy czynić małe rzeczy z wielką miłością.\" 10:39 malinow_a 26 Emciu!!! Ty pytałaś o jakieś niedrogie usg 3D w Wawie. Ja niestety niebardzo wiem, choć taki ginekolog ma gabinet prawie pod samym moim nosem, na Targowej. Te ceny to pewnie w przedziale od 300 do 500 zł. Co do samego 3D, to zdaje się, że kiedyś juz dziewczyny pisały, że nie do końca spełniło ich oczekiwania... Jak będe póxniej wychodzic z domku, to zerknę na nr telefonu tutaj i dam ci znać. OK? pozdrawiam 10:45 elinova grzywa---a Ty gdzie tam się do mojej tabelki przykleiłaś malinowa---spełnienia wszystkich marzeń, nawet tych najskrytszych...już Ty sama wiesz co dla Ciebie najlepsze i tego Tobie życzę gabi--już Ciebie ratuję nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć ******************************************************** ******************************* amber-ania...01.05.06...15kg..............95cm.......Koł obrzeg......Olivier Magnolia79...01.05.06.....???................100cm....Wa -wa...35t-2955..synek Paticzqa…....02.05.06…..10kg............110c m…...Opole..(10-04-3000g).Manuelek aga133........04.05.06….19kg......38.....117cm.... .Cz-Dz.10.04-3495g.chłopiec chimera.......04.05.06….5kg.................82cm.. ....Tychy.......dziewczynka amelia-c.......04.05.06...11kg.....36....98cm........... ........dziewczynka anuśka 25.....05.05.06...10kg...................................... ...chłopiec gosiak26......05.05.06...11kg..............100cm......Ni emcy............??????? ewelina1......06.05.06...12,5kg............????cm......M iłomłyn.....Anastazja biedrona29...07.05.06...19kg......36.....116cm......Toru ń.11.04-2900g.JULA anka1974.....08.05.06...17kg.......38......115cm.....Tor uń..(38tc-3200g)...Aleksander madalena....10.05.06....7kg.................105cm....... .Myszków.(2,800g).chłopiec msoszka......10.05.06....9kg............................ ..Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm...... .Wiedeń..............synek Efciak.........12.05.06....20kg...............114cm..... .Zgierz..34t-2520.....synuś MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................R zeszów..........chłopiec mela78........13.05.06....12kg......35........94cm...... Tychy............KAROLEK joannaT......14.05.06.....7kg........................... ..Warszawa.................. Luckylady....15.05.06....10kg.......35,3....89cm.......P oznan(11.04-2500g)..GABRYS Maja24.......15.05.06.....9kg.................99cm...... Częstochowa....chłopiec ladybird......15.05.06.....16kg...............105cm..... ....Poznan.........chłopczyk Gabi26........17.05.06....10kg.................120cm.... ..Rybnik..................??? Elinova........18.05.06...12kg.......36.....100cm..woj.p om...12.04-2800g..VIKTORIA Qassandra...20.05.06....16kg......34......zmetr.......Kr aków.............. karolayna....20.05.06.....8kg................96cm....... .OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....11kg.....34.....102cm....... .Gorzów..............KAMIL emcia25......20.05.06......22kg...............???....... ....Piaseczno..........synek rybka76......20.05.06......8kg......34......95cm........ .Szczytno.......ALEKSANDER Gabi26.......21.05.06....10kg.................120cm..... ..Rybnik...3000g....chłopczyk Zuwiolka.....21.05.06.....11kg................87cm...... ..Gdańsk...........chłopiec Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.... ...Kraków.................... gaga26.......25.05.06.......13kg..............104cm..... ....JeleniaGóra.......syn malinow_a26.26.05.06.....15kg.......35......ok.100cm.... W-wa...............syn Grzywa.......27.05.06....12,5kg.......34.....105cm...... ..Wrocław........ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm...... .Z.Góra......JAKUB/POLA magdab.......29.05.06......9kg........32......93cm...... .....Toruń..........córeczka brygida26...31.05.06......14kg................100cm..... ...woj.opolskie........synuś. Nasze szczęścia ******************************************************** **************************************************** nick............... data ..........kg.........cm............imię............poród ******************************************************** **************************************************** matitka..........04.04.06.......2,9.......53........Kacp erek.............SN.......36............ anic77...........04.04.06.......2,6........52........... .Jaś................SN.......35............ fampirek........14.04.06.......3,45...............WERONI KA-LILIA......SN.......36............. Nasz Skarb: http://ubrankadzieciece.szipszop.pl/tickers/14 62.gif[ http://www.tik-tak.pl/forum/img/tickers/ticker s750.gif http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20704 ;93/st/20060518/k/4e0d/preg.png> 13:40 grzywa Elinova... Tak się chcialam podczepić Dziewczyny... Nareszcie wyglądam jak człowiek... Ta moja fryzjerka to ma złote rączki Zawsze zrobi mi tak jak chce. Teraz se jeszcze czaslam henne na brwi i wlaśnie musze lecieć i zmyć. No...a później to mogę iść rodzić paaa!!! http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20716 ;126/st/20060527/dt/6/k/97a5/preg.png http://ubrankadzieciece.szipszop.pl/tickers/12 77.gif \"Nie możemy zrobić nic wielkiego, za to możemy czynić małe rzeczy z wielką miłością.\" 13:43 amber-ania Ja jeszcze jestem 2 w1 ale strasznie ciągnie mnie w dół i siusiam co chwilke... Nie pisze bo jestem troszke zabiegana,zaraz tez jade do miasta Malinowa!!! Wszystko co piękne i wymarzone niech w Twym życiu będzie spełnione. Niech życie słodko płynie, a wszystko, co złe niech szybko minie. Wszystkiego Naj...!!! Pozdrawiam was wszyskie 13:47 elinova amber---a brzuch Tobie \"opadł\", bo ponoć tak się zdarza że się obniża grzywa--to pochwal się tą nową fryzurką mam nadzieję, że na GŁOWIE robiłaś włoski?? Nasz Skarb: http://ubrankadzieciece.szipszop.pl/tickers/14 62.gif[ http://www.tik-tak.pl/forum/img/tickers/ticker s750.gif http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20704 ;93/st/20060518/k/4e0d/preg.png> 13:49 Magnolia79 Malinow_a 25 Sto lat !!! wszystkiego najlepszego, spelnienia marzen i zdrowego pieknego synusia Co do USG 3D to w klinice DIAGMED na ul. Narbutta 41/43 m.6 w WARSZAWIE na Mokotowie robia takie usg podobno juz za 200zł ale sprawdz jeszcze bo ja osobiscie tam nie bylam wiec glowy nie dam sobie uciac 13:52 Magnolia79 nr telefonu do DIAGMED\'U (022) 849 88 37 lub 0-602 46 88 37 13:57 Maja 24 Cześć Byłam dzisiaj w laboratorium ododć siuśki do badania naszczęście już sie nie musiałam kłuć ufff.We wtorek idziemy do lekarza juz sie nie moge doczekać . Byłam jeszcze na zakupach kupiłam dla małego niebieski komplecik z polaru na wyjście ze szpitala . Sobie koszulke do porodu bo w moim szpitalu trzeba mieć wszystko swoje w sumie bardzo dobrze bo nie wiem jak bym sie czuła w jakimś szpitalnych ubraniach . A tak swoje to swoje. Jeszcze firaneczke na moskitiere w chmurki i księżyce będzie miał spanko jak młody kiąże. Wieczorem czeka mnie mega prasowanie 40 pieluch tona ubrań mojego męża chyba musze go nauczyć prasować Mam pytanie jakie kupujecie wózeczki bo ja sie zastanawiam nad volantem 3 http://www.allegro.pl/item99149930_wozek_impla st_volant_3_gratis_.html mojemu mę4żowi sie podoba albo http://www.allegro.pl/item99428848_gleboki_spa cerowka_tagget_plus_el_jot_nowy.html http://www.allegro.pl/item99429657_gleboki_spa cerowka_matrix_el_jot_nowy.html fajny jest ten volant tylko cena troche wysoka . 14:03 Maja 24 Mam jeszcze pytanie czy rozmawiałyście ze swoim lekarzem odnośnie tego czy będzie przy porodzie . Bo mnie troche zamurowało to co się dowiedziałam jeżeli mój lekarz będzie akurat miał dyżur to oczywiste że będzie a jeśli zacznie sie poród na dyżurze innegi i będe chciała żeby on przyjechał to ok 700 zł taka przyjemność . ładne zdzierstwo 14:18 grzywa =>Maja No niestety u mnie też tak chyba jest. Lekarz będzie, ale tylko jak akurat trafie na jego dyżur. Jeszcze nie pytałam, ale domyślam się te tak będzie. Ale powiem Ci że chyba lepiej zainwestować w dobrą połozną niż w lekarza. http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20716 ;126/st/20060527/dt/6/k/97a5/preg.png http://ubrankadzieciece.szipszop.pl/tickers/12 77.gif \"Nie możemy zrobić nic wielkiego, za to możemy czynić małe rzeczy z wielką miłością.\" 14:30 amber-ania Elinova mój brzuch od paru dni jest o wiele nizej ale mam problem bo od 15 minut boli mnie strzasznie krzyż tak jakjest bół nerek tylko ze mocniej i wyżej,ciekawe co to??? 14:34 elinova amber---bóle krzyżowe są również odznaką zbliżającego się porodu, a jeśli są łącznie z bólem brzucha przez dłuższy czas to ponoć poród może zacząć się niebawem ja Ciebie wcale nie straszę, ale tak ponoć jest. Więc 3maj się dzielnie Nasz Skarb: http://ubrankadzieciece.szipszop.pl/tickers/14 62.gif[ http://www.tik-tak.pl/forum/img/tickers/ticker s750.gif http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20704 ;93/st/20060518/k/4e0d/preg.png> 14:36 grzywa Amber... Powiem krótko. Torba w pogotowiu To moze być oznaka tego że dzidzuś już blisko Naprawde! Bóle pleców i krzyża to takie typowie znaki http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20716 ;126/st/20060527/dt/6/k/97a5/preg.png http://ubrankadzieciece.szipszop.pl/tickers/12 77.gif \"Nie możemy zrobić nic wielkiego, za to możemy czynić małe rzeczy z wielką miłością.\" 14:49 amber-ania ...no właśnie tak myslałam,bo tamte skurcze miałam z brzuszka a tych jeszcze nie miałam pojechałabym do szpitala ale nie chce wyjść na panikare,ale torba uszykowana 15:04 Fampirek 50 cm A urodziła mtak wczesniej, bo płod był źle ułożony i \'słaby organizm matki\'. Ale terz jest już dobrze, chociaż też się dziwiłam, że dziecko taką wagę przy porodzie miało. Ale cóż, może to cud 15:16 grzywa Amber... Do szpitala to jeszcze moze za wcześniej. Ale musisz być gotowa. Szukaj czopa na wkładce http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20716 ;126/st/20060527/dt/6/k/97a5/preg.png http://ubrankadzieciece.szipszop.pl/tickers/12 77.gif \"Nie możemy zrobić nic wielkiego, za to możemy czynić małe rzeczy z wielką miłością.\" 15:16 elinova nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć ******************************************************** ******************************* amber-ania...01.05.06...15kg..............95cm.......Koł obrzeg......Olivier Magnolia79...01.05.06.....???................100cm....Wa -wa...35t-2955..synek Paticzqa…....02.05.06…..10kg............110c m…...Opole..(10-04-3000g).Manuelek aga133........04.05.06….19kg......38.....117cm.... .Cz-Dz.10.04-3495g.chłopiec chimera.......04.05.06….5kg.................82cm.. ....Tychy.......dziewczynka amelia-c.......04.05.06...11kg.....36....98cm........... ........dziewczynka anuśka 25.....05.05.06...10kg...................................... ...chłopiec gosiak26......05.05.06...11kg..............100cm......Ni emcy............??????? ewelina1......06.05.06...12,5kg............????cm......M iłomłyn.....Anastazja biedrona29...07.05.06...19kg......36.....116cm......Toru ń.11.04-2900g.JULA anka1974.....08.05.06...17kg.......38......115cm.....Tor uń..(38tc-3200g)...Aleksander madalena....10.05.06....7kg.................105cm....... .Myszków.(2,800g).chłopiec msoszka......10.05.06....9kg............................ ..Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm...... .Wiedeń..............synek Efciak.........12.05.06....20kg...............114cm..... .Zgierz..34t-2520.....synuś MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................R zeszów..........chłopiec mela78........13.05.06....12kg......35........94cm...... Tychy............KAROLEK joannaT......14.05.06.....7kg........................... ..Warszawa.................. Luckylady....15.05.06....10kg.......35,3....89cm.......P oznan(11.04-2500g)..GABRYS Maja24.......15.05.06.....9kg.................99cm...... Częstochowa....chłopiec ladybird......15.05.06.....16kg...............105cm..... ....Poznan.........chłopczyk Gabi26........17.05.06....10kg.................120cm.... ..Rybnik..................??? Elinova........18.05.06...12kg.......36.....100cm..woj.p om...12.04-2800g..VIKTORIA Qassandra...20.05.06....16kg......34......zmetr.......Kr aków.............. karolayna....20.05.06.....8kg................96cm....... .OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....11kg.....34.....102cm....... .Gorzów..............KAMIL emcia25......20.05.06......22kg...............???....... ....Piaseczno..........synek rybka76......20.05.06......8kg......34......95cm........ .Szczytno.......ALEKSANDER Gabi26.......21.05.06....10kg.................120cm..... ..Rybnik...3000g....chłopczyk Zuwiolka.....21.05.06.....11kg................87cm...... ..Gdańsk...........chłopiec Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.... ...Kraków.................... gaga26.......25.05.06.......13kg..............104cm..... ....JeleniaGóra.......syn malinow_a26.26.05.06.....15kg.......35......ok.100cm.... W-wa...............syn Grzywa.......27.05.06....12,5kg.......34.....105cm...... ..Wrocław........ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm...... .Z.Góra......JAKUB/POLA magdab.......29.05.06......9kg........32......93cm...... .....Toruń..........córeczka brygida26...31.05.06......14kg................100cm..... ...woj.opolskie........synuś. Nasze szczęścia ******************************************************** **************************************************** nick............... data ..........kg.........cm............imię............poród ******************************************************** **************************************************** matitka..........04.04.06.......2,9.......53........Kacp erek.............SN.......36............ anic77...........04.04.06.......2,6........52........... .Jaś................SN.......35............ fampirek........14.04.06.......3,45.......50......WERONI KA-LILIA......SN.......36............. Nasz Skarb: http://ubrankadzieciece.szipszop.pl/tickers/14 62.gif[ http://www.tik-tak.pl/forum/img/tickers/ticker s750.gif http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20704 ;93/st/20060518/k/4e0d/preg.png> 15:18 elinova ponoć czop nie zawsze odchodzi wcześniej...może nawet tuż przy porodzie wypaść...i się tego już nie zauważy... Nasz Skarb: http://ubrankadzieciece.szipszop.pl/tickers/14 62.gif[ http://www.tik-tak.pl/forum/img/tickers/ticker s750.gif http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20704 ;93/st/20060518/k/4e0d/preg.png> 15:30 Fampirek Czy macie już wózki? Jak tak, to jakie firmy wózków polecacie? 15:46 amber-ania kurcze przeszło mi grzywa bede szukać hihi... ale mam nadzieje ze to juz na dniach Ach przed chwilką zjadłam sobie pyszne knedle z truskawkami i ze śmietana ,mniam mniam... 16:37 biedrona29 Czesc dziewczynki Nawet ostatnio nie mialam czasu czytac... Ale jestem na biezaco Musze odnowic wszystkie kontakty, bo jak urodze i Grzywa napisze: biedrona ma juz Julke , to nie bedziecie wiedzialy o kogo biega Tez siedze na torbach i wyczekuje MOj maz bierze rano do samochodu moją, spakowaną torbe, bo cisnienie mi skacze i nie wiadomo kiedy przyjdzie mi jechac do szpitala :/ A tak w ogóle to juz chcialabym urodzic-wszystko gotowe Nawet fotelik jest(maxi-cosi city) i gondolka bardzo mocno czerwona, jak to mówia niektórzy \"k**ewsko czerwona\" Narazie kuopilismy gondolke, taką do przenoszenia, a za wozkiem spacerowym i co za tym idzie stelazem do gondoli musimy poczekac. KUpujemy x-landera x1 lub xa http://www.x-lander.com/pl/ Spacerówka nie bedzie czerwona Tylko lemon No to dzieewczynki chyba powoli sie zacznie Amberka, Aga.... A moze ktos zrobi niespodzianke???? Ja tez sie juz czuje nie teges-wszystko mnie boli, pobolewa itd. Chcialabym juz skurcze..... kurde! Powinnam zacząc od spiewu: STO LAT! STO LAT! NIECH ZYJĄ ZYJĄ NAM!!! TO ZALEGLE DLA AMBERKI I MALINOWEJ AKTUALNE ZYCZYMY WAM SLICZNYCH, ZDROWYCH CHŁOPASZKÓW Nasza Niunia: http://tickers.baby-gaga.com/p/dev126pr___.png \" http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20721 ;104/st/20060507/dt/6/k/8894/preg.png>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ Zgadnijcie dla kogo to???? Oczywiście, że dla MAKUSIA :-D Makaroni----dla Ciebie wszystkiego najlepszego, zawsze suchej pieluszki, bezstresowych rodziców, oby zawsze Cię słuchali, życia kolorowego jak bajka, słodkiego jak cukiereczek :-) Ciocia Eli, wujek Arek i Wiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
NICK-------------IMIĘ--------------UR---------KG/CMR.--- WI EK/M/T----KG/CM - ZĄBKI ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~ matitka----------Kacper---------04.04-------2,900/53---- ----12//1---------8.0/72-----2 madalena--------Makary--------22.04-------2,850/52------ --12🌻--------9,9/76----- anuśka26---------Olek----------24.04.-------?????/??---- -------11//3---------8,2/74-----5 Anka1974--------Olek-----------30.04--------3,500/55---- ----11//3---------8,8/80-----8 elinova-----------Wiktoria------01.05--------3,500/54--- -----11//3---------10,70/75--6 amber-ania------Olivier---------05.05-------3,900/58---- ----.11//2--------7,82/74---7 biedrona---------Jula------------06.05.------3,310/54--- -----11//2---------z8,0/74---4 mamaAnulki-----Anulka--------06.05.------3,62/58-8//2--- ------11,2/??-----6 Qassandra-------Gabrysia------10.05.-------3,400/57----- ----11//2--------7,2/75--- Emcia71----------Kacper--------10.05.------3,800/56----- ----11//2---------9,6/74---- kinga_23---------Julka----------14.05.-------3,500/56--- ------11//0---------6,9/65---1 Lucky-------------Gabryś--------14.05.-------3,200/51--- ---11//0-------8,4/70---2 kala23------------Oliwia---------15.05--------3,510/53-- ------11//0-------11,0/77---6 Maja24-----------Kamil----------16.05.-------3,800/57--- ------11//0--------10,8/80----6 tojaedyta------Agatka-------18.05.-------3,510/55-----10 //3---------8,75/67--1 f-ka---------------Dominika-----19.05--------3,300/55--- ------10/3----------10/?-------8 gaga26------------Adrian--------20.05.-------3,9/58----- -------10//2--------11,18/80---6 Grzywa----------Zuzia--------21.05.------4,300/62------1 0//0--------10,4/?-----5 Gabi26------------Kubus---------24.05.-------3,770/56--- ------10//0--------8/75------- Kinia25-----------Julka----------24.05.-------3,340/59-- -------10//0---------7,6/72----0 malinow_a26----Mati-----------24.05.-------4,450/59----- ----10/2---------13/84----6 Magdab-----------Marta---------25.05.-------2,900/52---- -----10//0---------8,3/72----6 Lena--------------Maciej--------25.05.--------3,410/58-- -------10//0--------7,74/72---1 Szwedzia--------Ola-------------26.05.-------3,400/56--- ------11/0---------7,4/??---1 MamaE-------Ewelinka----------28.05.-------3,500/55----- -----10//0-------10,8/75------2 Ewa26------------Maja-----------29.05.-------3210/51---- ------10//0--------7,9/70-----0 czarna28---------Fabian--------29.05.-------3460/56----- -----10//3--------7,5/71----0 brygida-26-------Aron-----------10,06,-------3,680/56--- ------9//3--------10,5/73----6 ======================================================== =========== NICK---------------------------------DATAUR.------------ --------------------IMIENINY---------- ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~ mada_lena.....................09.02.1977................ ............2 lipiec elinova.........................05.11.1979.......... .................03 listopad Qassandra....................22.10.1979................. .............24 maj gaga26 ......................07.01.1979............................ .21stycznia ewa27........................24.06.1979................. ...........24grudzień kala23.......................17.10.1983................. ...........12 grudzień Mama E......................09.12.1969........................... ....24 maj Grzywa......................16.12.1980.................. ............4 maj Amber-Ania...................18.04.1980................. ............26 lipiec Edyta..........................16.03.1975............... ............19wrzesień magdab........................14.08.1974................ ...............29 maj szwedzia.......................7.06.1972................ ............18styczeń brygida-26.....................29,01,1980............... ............1 luty luckylady......................20.06.1983............... .........16 czerwiec anka1974.......................28.01.1974............... ..........26 lipiec malinowa26....................21.04.1980................ ...........24sierpnia Maja24.........................23,05,1981............... .............25marzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Makarego moc najlepszych życzeń;) Dużo radości Dużo zdrowia Dużo szczęscia Dużo miłości Dużo zabawek Dużo .... WSZYSTKIEGO od Aronka i Brygidy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29.04] 12:28l mada lena czy mnie jeszcze pamiętacie??????????// długo mnire nie było więc nie wiem co u was ale mam innąnowinęod soboty jestem mamą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nasz Makary urodził sie w sobotę22.04.06 w oleśnie u Wujka w szpitalu, i jest śliczny waży 2850 mierzy 52 cm ale nie obyło sie bez cesarki bo męćzyłam sie 12 godzin a poród nie postępował -słabe rozwarcie, i skurcze krzyżowe, ale to nie ważne nasz maluch jest słiczny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!i odpukać zdrowy!!!!!!!!!!!pozdrawiam Was moje Kochane Aniołki, życzępowodzenia i będę zaglądac...na pewno na forum jesli tylko maluszek mi pozwoli ściskam Was mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×