Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Oleczku... i dla Ciebie wszystkiego najsłodszego!!! 🌻🌻🌻 Maja😘 Jestem jestem!!:) Lucky... ja mam tak samo!!! też czasmi mi sie wydaje ze ruchy czuję:) Czasami tęsknię do tego uczucia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ Przez cały dzisiejszy dzień nie mogłam się dostać do kaffe, a teraz jestem zawiedziona :-( Myślałam, że co najmniej dwie strony wpisów będą a tu...ostatni wpis z wczorajszego wieczora... Co się dzieje?? Czyżby wszystkie takie zajęte były>> Madziu---Ty to musiałaś nieźle zabalować, bo nie było Ciebie już ho ho ho i jeszcze dłużej :-P Nic nie wiemy czy imprezka się udała, a tak bardzo czekamy na relacje :-D No nie wspomnę o reszcie kobietek...Pewnie całe dnie spędzacie z maluchami na dworze, no ale może chociaż wieczorami lub nocą/jak to niektórzy czynią :-D/ malutki wpisik lub znak, że chociaż czytacie :-) Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli... my właśnie całymi dniami na dworze:) Zuzka ma na podwórku mnóstwo koleżanek i kolegów. Dziś np wyszłyśmy o 11:30... wróciłyśmy na obiad o 13:30 i o 14:30 znowu na dwór i tak do samej kąpieli:) Obiady z reguły w plenerze jemy... dziś był taki wyjątek:) Do domu wpadamy tylko na umycie dupki w czystej wodzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co będę teraz jadła??? PIEROGI RUSKIE!!!!:P ale świnia jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a my tez brykamy po podwórku :-) ja nie wiem czy mam alergię czy katar.Mam tylko nadzieje,że Amorka nic nie dopadnie. Nadal zastanawiam sie nad szczepieniem, które jest jeszcze przed nami.Może mi doradzicie??? Mam dwie szczepionki i mogę zrobić tak,że zaszczepię go dwa razy czyli I-wsza szczepionka jutro lub w poniedziałek, następnapo roku.A może dać tylko raz po roku??Proszę napiszcie jakbyście zrobiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak brzydko zapomniało się o solnizantach 11 m-cznych także dla urodzonych przed każdym 26 m-ca wszystkiego najlepszego a dziś 11 miesięcy kończy Ola -szwedzia szykuj tort jadę do Was ;-P pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ Brygidko---jeśli już się zdecydowałaś na to szczepienie, to może zadozuj mu jedną dawkę jak skończy roczek...Ja bym tak zrobiła :-) I oby faktycznie ten katar nie przeskoczył na Aronka, bo biedny będzie...Także kuruj się :-P szwedzia---ja tez jadę na torcik hehehehe będę za jakieś 20 godz :-D Olu---dla Ciebie 😘🌻❤️ Grzywa---a czy Zuzka podczas tych długich pobytów na dworze zasypia Tobie w wózku?? Bo Niunia to już ani myśli o spaniu we wózeczku...nie wspomnę, że najchętniej to by ten wózeczek...pchała rączką...byle w nim nie siedzieć :-D No i Wiki dostała już też swój rowerek...co prawda to prezencik na I urodzinki, ale już jest w użytku :-) Zadowolona na całego jest.... A u nas dziś cudowna pogoda...słońce tak grzeje, jakby co najmniej lipiec był :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki!!!! tak tak czekam na was z niecierplowoscia!!!!!!!!!!!Tortu starczy dla wszystkich.Zapraszam. Dziekujemy za zyczenia- Ola teraz spi ale jak wstanie to jej przekaze.hihihi!!!! własnie rano przymierzałam jej sukienke na roczek!!!!!!Wyglada smiesznie...chude i krzywe nózki!!! wredna mama ze mnie. Olka uwielbia bawić sie w piasku,musze jej pilnowac bo niebawem piasku nie bedzie bo ola wszystki wyje. W wózku to juz też sie kreci - najchetniej to by siedziała na kazdym trawniku ,chodniku i brała do buzi co pod reką. Uwielbia bawić sie piłeczkami-małymi i duzymi a ma ich sporo od rafała. bardzo żywo reaguje na pieski ,kotki i ptaszki- pokazuje na nie paluszkiem,a jak mijamy sie to dostaje skrętu szyji.hihi Na nocnik siadac nie chce(chyba muszę kupić nowy) choć wie że tam powinna zrobić sisi i eeeee. Jak sie zsika na kafelkach to idzie do łazienki po szmatke i za soba sprzata - cwaniara!!!!!I bardzo jej sie to podoba więc po co robić do nocnika??? Pokazuje palcem jak sie pytamy np. gdzie jest lampa lub zegarek i takie tam rózne rzeczy. No to by było tyle jak na 11 miesiecy. Brydzia- Ty wiesz jak ja szczepię- trudno tu komus cos radzic.Ale szczepiac raz tylko raz naraza się dziecko na jakies powikłania.(oby ich nie było)ale wiadomo jak jest. Mój pediatra tak powiedział ; szczepić ale nie ma paniki poczekac i po roku zaczepić jedna dawka.Natomiast Rafała kazał szczepic od razu ale ja wiecznie nie mam czasu- chyba zrobie to jutro..... Spadam sie szykowac na spacerek- ola tez nie chce spac w wózku,dlatego rano spi w domu a popołudniu to jest róznie jak jest bardzo goraco to szasami zasnie .ale jak juz jest np.13 a nie zasnie to ide do domu i kłade ja w domu- zasypia wtedy z butelka!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻Helo hello 🖐️kobietki kochane😘 w końcu dotarłam na kaffe, po hucznych łykendowych balangach;-) Hucznych hucznych -bo na roczku Misia było ze 20 osób!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tylko szacowny jubilat olał sprawę:-p bo pół godziny po zdmuchnięciu świeczki czyli gdzieś -16:40 padł jak dycha na ladę, a obudził sie o 20tej, kiedy spora cześć szacownego grona wybyła już do domu...tym niemniej impreza mimo absencji głównego gościa się udała.Ostatni goście zachwianym krokiem wybyli po 22iej. Kiedy my jużdawno byliśmy w domu... Za to jego koleżanka Blanka...brylowała na salonach jak lwica;-) Misio obłowił si że hejjjjjj!!!!!!! Prezentów dostał multum, tyle że na widok tych które sąwiększe od niego uderza w krzyk!!!!!!!!!!!!!TAKI STRASZEK MALUTKI, a zwłaszcza gdy widzi Kubusia Puchatka-bujaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaa tort zamówiliśmy taki specjalny dla Titusia budyniowo-truskawkowy...o dziwo wszystkim smakował...a co do wyżerki to poszlismy na łatwiznę i zrobiliśmy grilla( kiełbasy, ryby, nogi z kurczaka, bakłażany....sałatki itp )wszystko jak najmniejszym nakładem sił:-p a co:-) po co sie męczyć....hyhyhy kiedy wszystko samo sie robi!!!!!!!! Tylko zdjęć nie mamy zbyt dużo bo wszyscy byli zajęci imprezowaniem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kurna Dziewczyny jakieś paskudne choróbsko mnie dopadło :(.Mam katar gardło mnie boli i ogólnie do bani się czuję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maja to jesteśmy we dwie ja czuje się fatalnie i coś mi się wydaje,że to choroba😭 oby nic na Amorka nie siadło bo sobie nie wybaczę, a w dodatku rodzinka znów mi powie: bo za lekko go ubierasz:O\" w dodatku ząb mnie boli :( i jakas do d jestem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Brygidko ty też . No musimy uważać że by nie przeszło na dzieci . Kutcze taka śliczna pogoda a my chore . No ale co zrobić ja jestem sama sobie winna bo wczoraj troche za bardzo się wyletniłam i na rezultaty nie trzeba było długo czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maja a ja nie mam pewności co mi jest.Objawy niby przeziębienie, ale nie wiem czy to nie alergia-a może jedno i drugie:O.No i nie wiem czy ten katar to nie zatoki.Powoli wariuję już.Tak strasznie boję się o Synka:O.Ja z pogody korzystam bo tak sobie mysle,że jak jestesmy na podwórku to mniej bakterii ma odemnie. A ja jestem słaba i nic mi sie nie chce:O. życzymy zdrówka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski ;) Jak którąś interesuje możliwość zarabiania przez net, to niech da znać na maila: rosiczka.m@op.pl lub na gg 5847079

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Maju, Brygidko---zdrówka kobitki WAM życzę 🌻 Widocznie coś w powietrzu musi być, bo u mnie w pracy też kilka osób narzeka- właśnie katar, gardło i te sprawy :-( Także kurujcie się i to szybko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
08:32 Efciak Hej Kobietki SLoneczne pozdrowienia dla WAS Paticzqa >> mi sie wydaje, ze przydadza Ci sie i majty i podklady, bo krwawienie jest wynikiem obkurczania sie macicy a ie naciecia - tak mi sie wydaje przynajmniej. http://bd.lilypie.com/NlMnp1 08:46 biedrona29 Dzien dobry!!!! NO, Majóweczki! Maj wielkimi krokami do nas sie zbliza A zaraz za nim nasze upragnione pociechy Musiałam wstac, bo juz brak mi pozycji do lezenia...Wszystko boli A niunia siedzi sobie w najlepsze w brzuszku Wczoraj bylismy u gina. Mała wazy 3200 i wszystko jest ok. Nadal istnieje podejrzenie gestozy, takze jutro rano mam sie stawic w szpitalu. Jesli bedzie dobrze to na majówke dostane przepustke Ze skarbnicy gina: nie martwcie się słabszymi ruchami, ale liczcie-do 10 musi wystą[pić, mdłosci, podwyzszona temperatura, twardnienie brzucha, bóle w podbrzuszu - to wszystko moze wystąpić i nie trzeba się tym zamartwiać... Chociaz lenistwo kwitnie, to musze doprowadzic dzisiaj mieszkanko do porzadku-w razie czego Wszystko dla malutkiej jest juz gotowe i tylko na nią czeka Maju! Dzieki za porady Tyle nowoSci nas czeka-dobrze ze mamy forum, bedziemy się radzic Paticzqa>> Podkłady przydadzą Ci sie na pewno. Co do majtek jednor. nie wiem??? Wydaje mi się, ze są po to, zeby szybciej goilo się krocze i był dostęp powietrza do rany... A w przypadku cesarki, wystarczą chyba figi... Ale nie wiem.... Ciekawe co u Agi???? 24 miała iść do szpitala na cesarke... Moze juz tuli swojego synusia??? A jak zyją swieze mamuski? Czekamy na cenne rady!!!!!!! Całuski dla wszystkich majóweczek i kwietnióweczek Nasza Niunia: http://tickers.baby-gaga.com/p/dev126pr___.png \" http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20721 ;104/st/20060507/dt/6/k/8894/preg.png> 08:57 biedrona29 No i jeszcze tabelka Uwierzycie, ze minęło juz 9 miesięcy??? nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć ******************************************************** ******************************* amber-ania...01.05.06...15kg..............95cm.......Koł obrzeg......Olivier Magnolia79...01.05.06.....???................100cm....Wa -wa...35t-2955..synek Paticzqa…....02.05.06…..10kg............110c m…...Opole..(10-04-3000g).Manuelek aga133........04.05.06….19kg......38.....117cm.... .Cz-Dz.10.04-3495g.chłopiec chimera.......04.05.06….5kg.................82cm.. ....Tychy.......dziewczynka amelia-c.......04.05.06...11kg.....36....98cm........... ........dziewczynka anuśka 25.....05.05.06...10kg...................................... ...chłopiec gosiak26......05.05.06...11kg..............100cm......Ni emcy............??????? ewelina1......06.05.06...12,5kg............????cm......M iłomłyn.....Anastazja biedrona29...07.05.06...21kg......39.....120cm......Toru ń.25.04-3200g..JULA anka1974.....08.05.06...17kg.......38......115cm.....Tor uń..(38tc-3200g)...Aleksander madalena....10.05.06....7kg.................105cm....... .Myszków.(2,800g).chłopiec msoszka......10.05.06....9kg............................ ..Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm...... .Wiedeń..............synek Efciak.........12.05.06....20kg...............114cm..... .Zgierz..34t-2520.....synuś MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................R zeszów..........chłopiec mela78........13.05.06....12kg......35........94cm...... Tychy............KAROLEK joannaT......14.05.06.....7kg........................... ..Warszawa.................. Luckylady....15.05.06....10kg.......35,3....89cm.......P oznan(11.04-2500g)..GABRYS Maja24.......15.05.06.....14kg................???cm..Czę stochowa(25.04-3100g)...chłopiec ladybird......15.05.06.....16kg...............105cm..... ....Poznan.........chłopczyk Gabi26........17.05.06....10kg.................120cm.... ..Rybnik..................??? Elinova........18.05.06...12kg.......36.....100cm..woj.p om...12.04-2800g..VIKTORIA Qassandra...20.05.06....16kg......34......zmetr.......Kr aków.............. karolayna....20.05.06.....8kg................96cm....... .OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....11kg.....34.....102cm....... .Gorzów..............KAMIL rybka76......20.05.06......8kg......34......95cm........ .Szczytno.......ALEKSANDER Gabi26.......21.05.06....10kg.................120cm..... ..Rybnik...3000g....chłopczyk Zuwiolka.....21.05.06.....11kg................87cm...... ..Gdańsk...........chłopiec Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.... ...Kraków.................... gaga26.......25.05.06.......15kg..............106cm..... ....JeleniaGóra.....Adrian malinow_a26.26.05.06.....15kg.......35......ok.100cm.... W-wa...............syn Grzywa.......27.05.06....12,5kg.......35.....105cm...... ..Wrocław........ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm...... .Z.Góra......JAKUB/POLA magdab.......29.05.06......9kg........32......93cm...... .....Toruń..........córeczka brygida26...31.05.06......14kg................100cm..... ...woj.opolskie........synuś. Nasze szczęścia ******************************************************** **************************************************** nick............... data ..........kg.........cm............imię............poród ******************************************************** **************************************************** matitka..........04.04.06.......2,9.......53........Kacp erek.............SN.......36............ anic77...........04.04.06.......2,6........52........... .Jaś................SN.......35............ fampirek........14.04.06.......3,45.......50......WERONI KA-LILIA......SN.......36.......... emcia25..........21.04.06......2,775.....51............s ynuś...............?........35............. Nasza Niunia: http://tickers.baby-gaga.com/p/dev126pr___.png \" http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20721 ;104/st/20060507/dt/6/k/8894/preg.png>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja 24 Cześć Majóweczki My już po śniadanku za oknem piękne słońce wszystko budzi się do życia pięknie będzie na przywitania naszych dzieciaczków. Mówi się że maj to najpiękniejszy miesiąc w roku. . Paticzga podkłady będą ci napewno potrzebne bo po cesarce krwawienie i wydzielina jest taka sama jak po normalnym porodzie . Tak mówiła mi koleżanka która miała cesarke . Jeżeli chodzi o jednorazowe majtki to też sobie zabierz . Biedrona ty się tak nie spiecz z tym porodem poczekaj przynajmniej do pierwszego maja niech Jula będzie Majółweczką Pozdrowienia dla wszystkich mam i dzieciaczków. Piszcie jak się czujecie i troche więcej relacji nas to berdzo interesuje i z pewnością bardzo pomoże 09:55 malinow_a 26 Witajcie Majóweczki!!!!!! Meldujemy się jeszcze 2w1 Za oknem pięknie świeci słoneczko, a ja złapałam jakieś uczulenie. Mam nadzieje, że Juniorowi to nie zaszkodzi. Ide do gina dzis, to zaptam....uuuufffff..... A propos aktywności naszych pociech: Wczoraj, po 22 myślałam, że mój mały juz sie szykuje i że wyląduje na porodówce. Siedzę sobie spokojnie, a tu mój mały zaczyna szaleć jak pijany zając w kapuście. A to mi półka wyrasta, a to pięty mi pokazuje, wogóle czuje, że się mocno wierci. Taka szopka trwała przez bite półtorej godziny, gdzie ja się zastanawiałam, czy to już, czy może jeszcze nie.... Ale przyznam Wam się szczerze, że taka myśl, że może to już tej nocy sie maluch urodzić wcale nie wpędziła mnie w panikę. Poprostu anielski spokój, zero nerwów. Sama się sobie dziwię.... Co ma być to będzie!!!!!!!!!!!! Za to mój mąż, ze stoickim spokojem o godzinie 23 wyszedł z domu i wrócił z naręczem gałęzi forsycji.....zwariował....ale było mi miło Pozdrawiam i miłego dnia Wam życzę. P.S. Przesyłam wam tą namiastkę wiosny, która kwitnie u nas w domciu 10:22 Magnolia79 Hej Pogoda cudna - od rana swieci sloneczko Coraz czesciej mam wrazenie ze to juz jak tylko cos mnie gdzies ugniecie, zaboli to juz zaczynam myslec czy to TEN moment Jak dzidzia szaleje to tez mysle ze juz wlasnie zamierza sie z nami zobaczyc Co raz blizej umozenia sprawy kradziezy samochodu i caly czas czekamy na nowy mamy nadzieje ze jutro juz bedzie mam nadzieje ze dzidzia poczeka Pozdrawiam 10:34 biedrona29 Dziewczyny! Mam super pomysł Otóż Grzywa ma ekstra zdjecia-widziałam I teraz tak: wy piszcie swoje maile, ona zbierze je wszystkie razem i stworzy taką naszą skrzynke majówkową Przy okazji porozsyła Wam swoje foty, a w przyszłosci bedzie łącznikiem z fotami naszych dziecioków. W sumie to nie wiem czy ona sie zgodzi :/ GRZYWA! MOZE BYC??? Jesli tak, to ja jestem pierwsza: ewi_szewczyk@o2.pl Nasza Niunia: http://tickers.baby-gaga.com/p/dev126pr___.png \" http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20721 ;104/st/20060507/dt/6/k/8894/preg.png> 10:38 biedrona29 Jest jeszcze jedna opcja: lutówki załozone mają swoje konta na www.bobasy.pl Mozemy tam w przyszlosci wklejac zdjecia naszych maluchow, a odnosniki zamiescic w stopce. Czy kwitną juz MAGNOLIE???? Nasza Niunia: http://tickers.baby-gaga.com/p/dev126pr___.png \" http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20721 ;104/st/20060507/dt/6/k/8894/preg.png> 10:50 amber-ania WITAJCIE MAJÓWECZKI My rówiez jeszcze 2w1 ale czujemy sie świetnie!!!! W Kołobrzegu jest ciepło i słonecznie napewno się udam na spacer na plaże... Wczoraj bylismy na ktg,ale niestety trafiłam na lekarza dyżurnego który myślał że bede do niego chodzić przez całą ciąże bo raz u niego byłam na konsultacje i zamiast mi powiedziec czy wyniki ktg sa dobre czy złe to powiedział \"...proszę się z kontaktować ze swoim lekarzem\"(specjalnie jeszcze sprawdził na skierowaniu do kogo chodze) no i nic nie wiem bo mój lekarz przyjmuje dopiero dziś. Ale spotkałam koleżanke która się zna na tych wynikach i powiedziała mi że mam skurcze i troszke mnie zmartwiła bo powiedziała że czasami dziecku spada tętno a ja jej na to że jak mam skurcz to strasznie twardnieje mi brzuszek i robi sie kwadrwtowy i mały w tym momencie przestaje sie ruszać to może wtedy mu spada tętno...? Zobaczymy co powie mi lekarz... ...ale sie rozpisałam MIłego dnia mamuski 10:53 elinova Hej Wreszcie...słoneczko...cieplutko i....zaraz zmykamy na balkonik O godz. 6.00 wieszałam już pranie, bo widziałam, że zapowiada się śliczny dzień, no a potem hop!! do łóżeczka i tak do 9,30 leniuchowałyśmy och...zaraz chce się żyć gdy tylko słońce się pokaże No to na słońce laseczki, niech nasze maleństwa choć przez brzuszki poczują, że jest cieplutko i nie będą tam chciały za długo siedzieć [kwiat Nasz Skarb: http://ubrankadzieciece.szipszop.pl/tickers/14 62.gif[ http://www.tik-tak.pl/forum/img/tickers/ticker s750.gif http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20704 ;93/st/20060518/k/4e0d/preg.png> 11:04 mela 78 czesc dziewczyny dawno sie nie odzywalam, ale staralam sie byc na biezaco z Wami!!! od dwoch dni walcze z moim pecherzem i chyba juz trace sily druga noc z rzedu prawie nie spie bo biegam od sypialni do ubikacji a i tak sie zdarza ze musze zmieniac bielizne bo \"nie wyrobilam\" koszmar totalny!!!!!!!! w dzien to samo - mocze sie jak maly dzidzius i juz mi do glowy przychodzi zeby kupic pieluchy dla doroslych bo nie wyrobia z praniem i suszeniem majtek ;( daje mi popalic ten moj lobuziak a do terminu jeszcze 17dni chodz gin ostatnio powiedzial ze moze byc wczesniej, ale u mnie zero objawowo porodowych - zastoj z wszystkim poza pecherzem dobra nie uzalam sie juz przed Wami, za ladna pogoda na dworze zeby narzekac ale ja mam dzis kiepski nastroj............... pozdrawiam Was slonecznie Mela ps. pomysl Biedrony z ta baza e-mailowa mi sie podoba i tez sie zapisuje obiema rekami moj e-mail: maniabo@poczta.onet.pl< /a> 12:26 Qassandra Dziewczyny, ja też się na listę mailngową piszę: qassandra@wp.pl u mnie świeci słoneczko a ja idę poprasować ubranka dla mojego maleństwa... miłęgo dnia Biedrona, wagowo idziemy dalej łeb w łeb. U mnie 20 kg duża ze mnie 2w1 ciężarówka 12:32 grzywa Ok. Na wszystko sie zgadzam, tylko nie kumam o co chodzi z tym łącznikiem Jakaś nie teges jestem chyba http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20716 ;126/st/20060527/dt/6/k/97a5/preg.png http://ubrankadzieciece.szipszop.pl/tickers/12 77.gif \"Nie możemy zrobić nic wielkiego, za to możemy czynić małe rzeczy z wielką miłością.\" 13:50 grzywa ok. To jest specjalne konto dla Was http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20716 ;126/st/20060527/dt/6/k/97a5/preg.png http://ubrankadzieciece.szipszop.pl/tickers/12 77.gif \"Nie możemy zrobić nic wielkiego, za to możemy czynić małe rzeczy z wielką miłością.\" 13:51 grzywa A co zrobić żeby się wyswietliło obok nicka?? http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20716 ;126/st/20060527/dt/6/k/97a5/preg.png http://ubrankadzieciece.szipszop.pl/tickers/12 77.gif \"Nie możemy zrobić nic wielkiego, za to możemy czynić małe rzeczy z wielką miłością.\" 14:43 Luckylady Nie zdazylam przeczytac co to za projekt ale jak Biedrony, to tez sie pisze: luckylady@o2.pl Amberek : moim zdaniem te \"spadki tetna\" to pie**oly!! Mialam juz mnostwo KTG i wydawalo mi sie ze tetno musi byc rowne. Ale tak nie jest! Ma sie zmieniac caly czas bo to swiadczy o tym, ze jest jakas akcja. Tak mi powiedzial lekarz na Polnej. I moze sie wahac od chyba 110-120 do 170?? a juz napewno od 120-160!!! A spadek tetna faktycznie moze byc grozny - ponizej 100. Jesli to faktycznie spadek tetna, bo te aparaty KTG to ja widzialam jak to mierzyly, ze maly sie poruszyl, albo skurczyk przyszedl, a wykres od razu pokazal puste miejsce albo 50-60 - a to bylo ewidentnie moje tetno i blad pomiaru! Nie ma sie co martwic!!!!! jak zapytasz lekarza to ci wytlumaczy czy to faktycznie spadek tetna, ale ja sadze ze w twoim przypadku wszystko jest super!! *** Sluchajcie czy macie robione miesiac przed terminem porodu badanie na gronkowce, paciorkowce - wymaz z szyjki?? Ja to mialam 2 tyg temu pobierane - zaplacilam 40 zl i myslalam ze na ch.. mi to a wczoraj ide do ginki a ona mowi ze positiv i to az trzy plusy i biore antybiotyki!!!! Ona mowila ze rutynowo sie tego nie robi, ale ona zleca, bo co 10 pacjentka ma te gronkowce czy cos takiego i ze to nam jest obojetne, a dzidzius, jak sie bedzie rodzil - moze powaznie go zainfekowac i wywolac zapalenie pluc. Wystraszylam sie ale na szczescie jest kupa czasu zeby to wyleczyc. A nigdy bym nie pomyslala ze moge miec jakies tak powaznie brzmiace bakterie!! W szyjce. Bo zawsze dbalam o siebie. I teraz w szpitalu bezwzglednie musze to pokazac lekarzom na porodowce, niezaleznie od wynikow leczenia. Zapytajcie swoich lekarzy, czy moze nawet za darmo moga wam zlecic takie badanie. Jak macie mozliwosc to zrobcie dla swietego spokoju. Pewnie w necie jest duzo inf. czy warto czy nie.. ale jeszcze nie zdazylam poczytac. *** Maly wazy 3 kilo a termin mam 15 maj http://majoweczki2006.blog.onet.pl/ luckylady@o2.pl 15:06 grzywa No nareszcie!!! Kobito!!! Gdzie ty byłaś??!! http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20716 ;126/st/20060527/dt/6/k/97a5/preg.png http://ubrankadzieciece.szipszop.pl/tickers/12 77.gif \"Nie możemy zrobić nic wielkiego, za to możemy czynić małe rzeczy z wielką miłością.\" 15:15 brygida-26 hej Majowe Damy Dawno nie pisałam, ale pochłonęły mnie sprawy z Maleństwem.Tak jak Wy miałyście prawie wszystko w jakiejś kolejności tak mi przyszło wszystko naraz.W dodatku byłam chora prze całe Święta, mój mąż też .Strasznie się kichało i kaszlalo z takim brzuszkiem. W dodarku mam problemy z kręgosłupem.Chyba wypadł mi jakiś dysk bo ból promieniuje do lewej nogi.Chodzę jak stara baba.Boli to strasznie i mam nadzieję,że Wam taki ból nie towarzuyszy i nie będzie towarzyszyć!!! No i zbliża się MAJ Ja jestem na końcu kolejki i chyba też tak będzie.Gorzej jak spadnę do czerwcówek z terminem bo to za długo z ciążą chodzić.Mam nadzieję,że do końca MAJA urodzę. No, a dla niektórych z Was termin tuż tuż Ale ten czas przeleciał.Tak czekałyśmy na maj ,że już za kilka dni u nas będzie Pozdrowienia dla Was!!! brygida-26 Ps jeśli chodzi o ruchy to mój Mały rusza się non-stop i chodzi mi brzuch raz w prawo raz w lewo 15:51 Luckylady Grzywa ja??? No wlasnie nie wiem? Wcielo mnie cos - mialam zastoj i zapomnialam ze jest cos takiego jak net a teraz nie moge sie odkleic bo tyle sie wydarzylo. Coraz bardziej czuje sie przygotowana na Malenstwo. Tylko nie wiedzialam ze tak urosnie. W ogole to przytylo mi sie na fejsie!!! I w pupie!! Ale co... mam nie jesc?? 12 kilo - z czego ostatnie 2 w jeden tydzien a jeszcze bylam przed kolacja jak mnie wazyla lekarka... No i trudno. Byle brzuch nie mial rozstepow i byl w miare plaski. http://majoweczki2006.blog.onet.pl/ luckylady@o2.pl 15:51 Fampirek Witam majóweczki, jak tam zdrówko? 15:54 elinova Laski--a nie macie teraz większego apetytu?? Bo mnie jak napadnie to myślę, że jem cały dzień bez przerwy Fampirek--napiszjak tam córcia?? Nasz Skarb: http://ubrankadzieciece.szipszop.pl/tickers/14 62.gif[ http://www.tik-tak.pl/forum/img/tickers/ticker s750.gif http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20704 ;93/st/20060518/k/4e0d/preg.png> 15:57 Efciak no wlasnie Fampirek opowiadaj A jak juz ktos wspomnial o rozstepach - to ta zmora bedzie sie za mna ciagnela chyba przez cale zycie... i jak na ironie im wiecej sie smaruje tym wiecej ich mam http://bd.lilypie.com/NlMnp1 16:03 grzywa Dziefffczyny... Sprzątanie mieszkania, to dla mnie teraz MEGA-wyzwanie. Jeszcze do połowy nie doszłam, a juz mam dosyć Lucky... Ja myslałam ze ty może juz rodzisz, albo coś http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20716 ;126/st/20060527/dt/6/k/97a5/preg.png http://ubrankadzieciece.szipszop.pl/tickers/12 77.gif \"Nie możemy zrobić nic wielkiego, za to możemy czynić małe rzeczy z wielką miłością.\" 16:06 Efciak Grzywa - jak chcesz to Ci mame moja pozycze na szczescie pomaga mi sprzatac, bo ja szoruje brzuchem o podloge jak zamiatam http://bd.lilypie.com/NlMnp1 16:08 Fampirek Córcia jest zdrowa i śliczna. Ciągle przy niej siedzę, bo ciągle się o cos boję Chciałabym dac zdjęcie, ale ani nie mam skanera, ani aparatu cyfrowego.. Ale wciąz nie wiemy jak jej dac na imię.. 16:24 Efciak to z imieniem chyba powinniscie sie pospieszyc, bo sa chyba 2 tygodnie na zarejestrowanie malenstwa http://bd.lilypie.com/NlMnp1 16:25 Luckylady Grzywa - na szczescie nie Ale juz niedlugo.. juz niedlugo... Ciekawe jak to bedzie PS Moja suczka bedzie moze Lipcowka bo chcemy dac ja wybzykac za 2 tyg. zeby tez miala bejbisiątka http://majoweczki2006.blog.onet.pl/ luckylady@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche mi lepiej tylko nie mam smaku i nic nie czuję :( jak przyjemnie powspominać :-) tak na marginesie to ten czas tak szybko zleciał,że to jest aż niemożliwe :O.NO PRZECIEŻ NIEDAWNO JECHAŁAM NA PORODÓWKĘ !!!Ile się na czekałam na ten moment, a on już dawno za mną.Amorek skończy wkrótce rok.Ciąza wydawała mi się okresem dość długim, a macierzyństwo tak szybko leci :O. a często czytam stronkiz tego okresu.Pamiętam,że każde narodziny dziecka wzbudzały we mnie tyle radości.Najbardziej elinovej bo wiedziałam I-wsza-byłam wtedy w sklepie;).Tak bardzo chciałam zadzwonić zapytać wszystko, ale nie wiedziałam ,że mogę i czy wolno tak do szpitala.ELINOVA- przy drugim masz jak w banku ,że zadzwonię i nie skończy się na kilku minutach :-P dobranoc Majóweczki i Wasze piekne dzieci do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Brygidko---3mam Cię za słowo :-P Tylko póki co nic się nie szykuje, ale bądź pewna, że dam znać jak juz zaciążę :-D A ja mimo, iż nie wiedziełam czy można dzwonić i wogóle to i tak dzwoniłam....Pamietasz?? Sama byłam wtedy w szpitalu z Niunią, bo przechodziła ZUM i wiem, że notke o Twoim porodzie na kaffe umieszczał mój Arek...Dobrze, że nieraz zerkał jak tam wchodziłam to przynajmnije wiedział co i jak :-) A dziś jest mój ulubiony piatek...i to jeszcze lepszy niż wszystkie do tej pory, bo mam 4 dni wolnego przed sobą :-D Część czasu i tak spędzę w kuchni na przygotowaniach do imprezki, ale ważne, że w domu będę Zresztą przyszły tydzien w pracy szybko zleci bo tylko 2 dni pracujące przede mną... Oby więcej takich tygodni :-D Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elinova bardzo się ucieszyłam jak wtedy zadzwoniłaś i teraz już wiem,że każdy telefon po porodzie cieszy, a nie przeszkadza.Trzeba przezyć by wiedziedzieć A pochwal się co będzie na imprezie? Czy bedziesz miec duzo gości?? A czy u Was tez jest coś takiego,że pod koniec każdego m-ca jest msza za roczne dzieci??Bo u nas tak jest i wychopdzi na to,że mnie szykują się dwie imprezy bo najpierw urodzinki 10, a pod koniec miesiąca -niedziela będzie msza to będę musiała brać gości na obiadek i kawkę. maja już Ci lepiej bo mi tak jakby, ale nadal nie mam smaku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Brygidko--- u nas w kościele nie ma czegoś takiego...Jedynie na koniec roku jest msza dla rocznych dzieci. Jeśli chodzi o imprezę to będzie ok. 20 osób /mam liczną rodzinkę :-P/ Ciasta i torcik - biszkoptowy o smaku truskawkowym zamówiłam w cukierni. Ponadto będą z 3 sałatki, piersi z ananasem, brzoskiwnią i serem, polędwiczki wieprzowe w sosie śmietanowo-porowym, klopsiki zapiekane ze serem w sosie pomidorowo-koperkowym, łosoś w galarecie, watróbka drobiowa z brzoskiwniami i ...nie wiem co jeszcze. Na razie tyle mam pomysłów ale to na pewno nie wszystko. No oczywiście wędliny, sery, i warzywa też. Jutro jedziemy na zakupy więc pewnie coś mi jeszcze wpadnie w oko. :-D No i przede mna pracowity poniedziałek..Pewnie w pracy miałabym większy luz, ale czego się nie robi dla najdroższej osóbki na świecie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elionva brzmi SMACZNIE ja poproszę przepisy jak będziesz mieć już więcej wolnego :-) może w czerwcu zaserwuję to samo :-P pozdrawiam idę sie opalać bo nogi jak córka młynarza :-P a i wreszcie mam smak -co za ulga :-) pozdrawiam Majóweczki Anka1974 a co u Was??Jak przygotowania do wielkiego dnia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Choróbsko dalej w zaparte mnie trzyma . Troche już mi lepiej ale jeszcze kiepskawo się czuję .Zarzywam wszystko co pod ręką a nóż widelec coś pomoże .Zobacze jak mi nie będzie się poprawiało to koniecznie do lekarza. Wczoraj kupiłam Kamilkowi na roczek ślicznego elfika z jedyneczką:) U nas na roczek jest msza w kościele . Przeważnie jest połączona z chrztami roczne dzieci są poświęcane pod koniec mszy .My roczek będziemy robić 20 maja .Dobrze mi to będzie pasowało bo nie mam zajęć na uczelni i to 3 niedziela miesiąca a w mojej parafii chrzty roczki są w 1 i 3 niedziele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki!! wkońcu piątek i długiego weekendu początek!! ja mam cały tydzień, więc to taki mikro-urlop, już nie mogę się doczekać, Pewnie pojedziemy w góry, o ile będzie ładna pogoda i na wieś pooddychać świeżym powietrzem ;) Brydziu- mam nadzieję, że już lepiej się czujesz, kuruj się moja Droga, co by nie leżeć w majowe dni wolne :) Eli- narobiłaś mi smaka tymi pysznościami a ja na diecie jestem- oj niedobra kobieto ;) Ja najprawdopodobniej zrobię tylko słodkości na roczek- torcik biszkoptowy, szarlotka i karpatka bo urodzinki wypadają nam w czwartek a wiadomo po pracy nie każdy ma siłę na wystawny obiad, zresztą nie wiem jak u Was jest, ale u mnie jak ktokolwiek przyjdzie nas odwiedzić to i tak temat przewodni Gabrysia i wszyscy się wkoło skupiają i już nikt nie ma ochoty jeść ani pić :) co planujecie na weekendy majowe? jedziecie gdzieś? i jak będziecie ten wolny czas spędzać? Grzywa- Ty ostatnio byłaś w Zakopcu- nie bałaś się o zimne powietrze dla Zuzy? i jak ją ubierałaś w góry? ale mam lenia..., aha- jakoś nie docierają do mnie Wasze fociaki- albo już o mnie zapomniałyście ;( jeśli tak, to poproszę o dołączenie mnie do listy adresowej: qassandra@wp.pl i pochwalić się Wasszymi szkrabikami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×