Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Gość elinova
🖐️ Maju---my też na etapie poszukiwania piaskownicy :-D Ale chyba zamówimy u stolarza...niech zrobi coś porządnego...oczywiście z przykrywą, by zadne zwierzątka nie robiły sobie z niej toalety :-P No a my świętujemy roczek dokładnie za dwa tygodnie....och jak ten czas szybko zleciał :-) Grzywa przecież na urlopie :-D Fajnie ma no nie?? Ja mam dłuższy urlop dopiero od 2 lipca :-( Mam tylko nadzieję, że pogoda dopisze, bo w tym roku nie podaruję ---plaża, słońce i morze obowiązkowo!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
No i małe poprawki w tabelce, bo Buni się troszkę przytło :_D i doszedł kolejny ząbek...no i starsza jest jakby nie było :-P NICK-------------IMIĘ--------------UR---------KG/CMR.---WI EK/M/T----KG/CM - ZĄBKI ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~ matitka----------Kacper---------04.04-------2,900/53---- ----12//1---------8.0/72-----2 madalena--------Makary--------22.04-------2,850/52------ --11//3---------9,9/776----- anuśka26---------Olek----------24.04.-------?????/??---- -------11//3---------8,2/74-----5 Anka1974--------Olek-----------30.04--------3,500/55---- ----11//1---------8,8/80-----8 elinova-----------Wiktoria------01.05--------3,500/54--- -----11//2---------10,70/75--6❤️ amber-ania------Olivier---------05.05-------3,900/58---- ----.11//1--------7,82/74---7 biedrona---------Jula------------06.05.------3,310/54--- -----11//1---------z8,0/74---4 mamaAnulki-----Anulka--------06.05.------3,62/58-8//2--- ------11,1/??-----6 Qassandra-------Gabrysia------10.05.-------3,400/57----- ----11//1--------7,2/75--- Emcia71----------Kacper--------10.05.------3,800/56----- ----11//0---------9,6/74---- kinga_23---------Julka----------14.05.-------3,500/56--- ------11//0---------6,9/65---1 Lucky-------------Gabryś--------14.05.-------3,200/51--- ---11//0-------8,4/70---2 kala23------------Oliwia---------15.05--------3,510/53-- ------11//0-------11,0/77---6 Maja24-----------Kamil----------16.05.-------3,800/57--- ------11//0--------10,8/80----6 tojaedyta------Agatka-------18.05.-------3,510/55-----10 //3---------8,75/67--1 f-ka---------------Dominika-----19.05--------3,300/55--- ------10/3----------10/?-------8 gaga26------------Adrian--------20.05.-------3,9/58----- -------10//2--------11,18/80---6 Grzywa----------Zuzia--------21.05.------4,300/62------1 0//0--------10,4/?-----5 Gabi26------------Kubus---------24.05.-------3,770/56--- ------10//0--------8/75------- Kinia25-----------Julka----------24.05.-------3,340/59-- -------10//0---------7,6/72----0 malinow_a26----Mati-----------24.05.-------4,450/59----- ----10/2---------13/84----6 Magdab-----------Marta---------25.05.-------2,900/52---- -----10//0---------8,3/72----6 Lena--------------Maciej--------25.05.--------3,410/58-- -------10//0--------7,74/72---1 Szwedzia--------Ola-------------26.05.-------3,400/56--- ------11/0---------7,4/??---1 MamaE-------Ewelinka----------28.05.-------3,500/55----- -----10//0-------10,8/75------2 Ewa26------------Maja-----------29.05.-------3210/51---- ------10//0--------7,9/70-----0 czarna28---------Fabian--------29.05.-------3460/56----- -----10//3--------7,5/71----0 brygida-26-------Aron-----------10,06,-------3,680/56--- ------9//3--------10,5/73----6 ======================================================== =========== NICK---------------------------------DATAUR.------------ --------------------IMIENINY---------- ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~ mada_lena.....................09.02.1977................ ............2 lipiec elinova.........................05.11.1979.......... .................03 listopad Qassandra....................22.10.1979................. .............24 maj gaga26 ......................07.01.1979............................ .21stycznia ewa27........................24.06.1979................. ...........24grudzień kala23.......................17.10.1983................. ...........12 grudzień Mama E......................09.12.1969........................... ....24 maj Grzywa......................16.12.1980.................. ............4 maj Amber-Ania...................18.04.1980................. ............26 lipiec Edyta..........................16.03.1975............... ............19wrzesień magdab........................14.08.1974................ ...............29 maj szwedzia.......................7.06.1972................ ............18styczeń brygida-26.....................29,01,1980............... ............1 luty luckylady......................20.06.1983............... .........16 czerwiec anka1974.......................28.01.1974............... ..........26 lipiec malinowa26....................21.04.1980................ ...........24sierpnia Maja24.........................23,05,1981............... .............25marzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️🖐️:) Jestem już!!! Wróciliśmy w niedzielę w nocy. W górach było świetnie!! Czuję sie jak nowonarodzona:) Tamten klimat naprawdę mi sprzyja:) Mam tyle energii, że mogę góry przenosić:D Zuzannie też się podobało... pieski, kurki, kotki, krówki, koniki... całymi dniami na dworze. Tak sie przyzwyczaiła że jak sie tylko budzi, to pokazuje paluszkiem na okno mówi \"taaaa\":) Śpi prawie po 12 godzin. Teraz też właśnie śpi i jak sie tylko obudzi, to idziemy na dwór i wrócimy pewnie wieczorem:) Inaczej sie nie da:) Jestem z niej bardzo dumna, bo bardzo dużo mówi i powtarza:) bardzo wyraźnie jak na takie małe dziecko. nawet szczekania psiego sie nauczyła:) Jak słyszy szczekającego psa, to zaraz mówi \"ła łałałała\" Ma straszny apetyt... wcina dosłownie wszystko:) Chodzić i stać samodzielnie nie potrafi jeszcze, ale bardzo sobie dobrze radzi chodząc za takim jeździko - wózeczkiem:) Parę dni temu wyszedł jej 6 ząbek:) Idę suszyć włosy i szykuje sie do wyjścia. Jeszcze muszę obiadek zagrzać, bo ostatnio posiłki tylko w plenerze jemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki Nic dziwnego, ze tu pustki, jak wszystkie na spacerkach z dziecmi :) U nas nie wesolo :( Bylam dzisiaj rano z malym u lekarza i ma zapalenie krtani :( Dostalismy skierowanie do szpitala :( Teraz dostał leki i śpi bidulek mój kochany, ale jak w nocy mu sie pogorszy (temperatura i dalej szcżekajacy kaszel ) to mamy odrazu jechać na oddział. Modle sie, zeby mu przeszło Lekarka kazała nam isc na dwór, bo temperatury mały nie ma, a na podwórku lepiej mu sie oddycha. Ale już sama niewiem co robic. Za mieiac jedziemy na operacje mały niepowinen już chorować a on cały czas nam choruje :( Do tego zrobił sie strasznie marudny Ja chyba tez już marudze, ale musialam sie wyżalic Uciekam wywiesic pranie a pożniej moze przejdziemy sie na \"skrócony\" spacerek Wszystkiego Najlepszego dla solenizantów 😘 🌻 ❤️ Z tego wszystkiego zapomniałam złożyc zyczenia, przeciez niektóre dzieciaczki już roczki kończa. Jejku jak ten czas leci, za miesiac moja \"ciamajda\" malutka bedzie obchodzic swoje pierwsze urodzinki Miłego Dnia dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Właśnie wróciłam z Katowic i ledwo żyję .Ruch na trasie i do tego korki:( No ale przynajmniej kupiłam Kamilowi piaskownice o taką http://www.allegro.pl/item185733018_piaskownica_basen_dla_dzieci_3_kolory_super_cena_.html niebieską . Teraz musimy tylko piasek skombinować i możemy zacząć nowy etap w życiu naszego dziecka \"zabawę w piaskownicy\" ;) Uciekam na dworek może się trochę opale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ Czarna---zdrówka dla Fabcia 🌻 A w maju wszystko pójdzie tak jak powinno, bo przeciez nie może być inaczej Będziemy trzymały kciuki :-) Maju--- po 20-stej to ja już na spacerze nie byłam tylko....spałam sobie smacznie :-D My zdecydowalismy, ze zamawiamy paiskownicę u stolarza....Dziś jedziemy złożyć zamówienie :-P Wszak już czas najwyższy, by dzieciątka poznały radość z zabawy w piasku, no nie? No i w końcu muszą zobaczyć jak ten piasek smakuje heheheh :-D Grzywa---oj wierzę, że pewnie wracać się nie chciało z takiego urlopu... Ja też uwielbiam góry i tamten klimat, choć ostatnio to byliśmy w Zakopanem 2 lata temu....no prawie dwa, ale była już z nami Wiki... w brzuszku u mnie :-P No i wtedy też odwiedziliśmy Kraków i Słowację. Na Słowację to pojechaliśmy specjalnie do Aqua Parku w Popradzie :-) Teraz może na drugi rok się wybierzemy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dzięki dziewczyny za wsparcie jest ciężko ale dajemy sobie radę z adkiem w sumie najgorsze przed nami bo przecież dopiero minęło 5 dni w samotności:( Naszczęście pogoda dopisuje i można dużżżżżżo spacerować i wtedy czas szybciutko mija:) Dużo zdrówka dla chorujących 🌼 A jeśli chodzi o urlop to ja oczywiście pojechałabym w drugą stronę nad morze bo góry mam nacodzień 24 godziny na dobę. Piaskownicy nam też brakuje ale tatuś jak wróci to ją zrobi materiał już jest trzeba tylko dokupić fajny biały piaseczek:) Dużo buziaków dla świętujących 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 🌼 ❤️ 👄 Pozdrowienia papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AMBER WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DUŻO ZDRÓWKA, SZCZĘSCIA,POMYŚLNOŚCI,SPEŁNIENIA MARZEŃ,POCIECHY Z OLIWIERKA ORAZ Z TWOJEGO MĘŻCZYZNY, SAMYCH POGODNYCH DNI PRZYJAZNYCH LUDZI NA DRODZE ŻYCIOWEJ DUŻO MIŁOŚCI od Brygidy i Aronka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna zdrówka życzymy będzie dobrze dzięki za zdjęcia gaga najgorszy I-wszy tydzień potem powinno być lepiej elinova przyjemnej pracy grzywa super,że urlop sie udał. pozdrawiamy serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale gapa ze mnie oczywiście dużżżżżżżżo buziaków dla amber 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 i 🌼 ów od gagi i adka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Aniu---- i od nas również wszystkiego co naj...i spełnienie wszystkich marzęń :-) No i żebyś zawsze miała z kim, miała gdzie i miała za co :-D Oraz żeby Ci się chciało tak jak Ci się nie chce :-D 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taram!!!!!!!!!! Anka!!!!!!!! Wszystkiego naj naj naj!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I w ogóle ;) Co ja tu będę gadać, przecież wiadomo, ze życzę Ci spełnienia wszystkich marzeń, pociechy z młodego i dużego faceta ;) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 U nas wszystko w miarę ok, chociaż młody miewa dość przykre przygody :( A teraz mała ciekawostka hehe. Co robimy gdy nas nie ma, czyli gdzie szalejemy a spacerach.Ostatnio spotkaliśmy sie gronem 20 mam z wózkami na spacerze w Łazienkach Królewskich. To mniej więcej połowa mam ;) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/801b021e76476902.htm Tak sie wycieczka rozlazła ;) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a9d8c4d01b723c52.html To Mati, zanim stracił cierpliwość hehhe ;) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ac098fcc1b602133.html Łazienkowski cwaniak ;) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/8f7dbdf6a874d9c3.html a ku ku ;) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b041f6ff68c2362e.html Młody człowiek zdobył ławkę ;) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/48f6330061cc1b9c.html Zawartość wózków próbuje się przemieszczać ;)http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/bae37867dcd0c293.html To my ;) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b2bf2798bd46fbd7.html Młodociany szarpidrut i jego dumny tata ;) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/bc6c4059fbf04980.html Tak Mati ostatnio zasypia ;) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e7476ad6b612d37e.html Totalna powaga ;) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/9b6d22c1308c0e80.html To na tyle ;) Mam nadzieje, ze dadzą się obejrzeć. Pozdrawiamy ;) l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Kobietki...rozmawiałam dziś z Amber i kazała Was wszystkie gorąco pozdrowić :-) Nadal jest w Poznaniu Obiecała, że jak tylko dorwie się do neta to napisze :-D A tak w ogóle to wiecie...wygrała dziś w radio wyjazd na jakieś Party do Łodzi....Niezły prezent urodzinowy sobie zrobiła no nie? Mówiła, że opłacają podróż, hotel itp....Była ogromnie szczęśliwa, ale za pewne sama Wam o wszystkim napisze .... Ja już zmykam, bo wybieramy się na zakupy :-P Miłego popołudnia kobietki aaaa jeszcze jedno --- u nas padał dziś GRAD!!! Normalnie anomalnia pogodowe, no ale co się dziwić w końcu to kwiecień :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!!!Mąż już w domu, ale dzisiaj poszedł pierwszy dzień do pracy, więc siedzimy sobie we dwójkę....Wczoraj byliśmy na wielkich przed imprezowych zakupach;-).....nasze dziecko kocha wielkie sklepy...czuł sie tam jak ryba w wodzie, a potem padł jak kawka.Przepraszam, że tak długo mnie nie było, ale same rozumiecie :-p jak to jest musielismy sie sobą nacieszyć:-D 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 NAJLEPSZE ŻYCZONKA DLA WSZYSTKICH SOLENIZANTEK,JUBILATEK I SOLENIZANTÓW I JUBILATÓW..........SZCZĘŚCIA ZDROWIA POMYSLNOŚCI!!!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie pomyślałąm, ze jak nie będziemy pisać to niedługo nas zdejma ;) W ramach ratowania aktywności i pewnego sentymentu postanowiłam wkleić tutaj posty dokładnie sprzed roku ;) Oto co sie działo 19 kwietnia 2006 roku ;) 09:42 amber-ania WITAJCIE MRÓWECZKI!!! ...gdzie sie wszystkie podziewacie??? U nas pogoda w kratke raz jest słońce raz go nie ma Oczywiście około 3 w nocy (bo to moja stała godzina) obudziłam sie i nie mogłam spac zjadłam sobie kanapeczke i wypiłam herbatke,posiedziałam przed tv (ale nic nie było) no i poszłam sie położyć. Zasnełam około 5 (jak co noc...) no i wstałam juz o 8:30 i najlepsze jest to że mam tak codziennie,nie śpie tez w dzień bo nie moge zasnąć,ale ogólnie jestem wyspana Przynajmniej nie będe mieć problemów żeby wstać w nocy do małego Dziś musze kupic reszte mojej wyprawki do szpitala bo zapomniałam że nie mam klapeczek pod prysznic no i tych \"big\" podpasek i majtek z siatki Aha dziewczyny po ile kupiłyscie staniki do karmienia? bo w kołobrzegu sa i po 30zł i po 60zł... Milego dnia ... 09:48 Magnolia79 Dzien Dobry Majóweczki Piekne Słoneczko dziś u mnie za oknem, a tak poza tym to jakos humor mi od rana nie dopisuje. W koncu pojedziemy dzis ku[poc wyprawke dla maluszka - czas najwyzszy - jak zobacze te wszystkie slodkie ciuszki to na pewno nastroj mi sie poprawi Pozdrawiam i zycze Miłego Dnia 09:55 amber-ania Magnolio- napewno ci sie humor poprawi jak zobaczysz te wszystkie malutkie ciuszki i akcesoria... życze udanych zakupów 09:58 Magnolia79 Dzieki Aniu staniki tez bede kupowac wiec podam Ci aktualne ceny warszawskie - hehehe - na pewno kupilas taniej Obie jestesmy z poczatku tabelki - ciekawe ktora z nas bedzie pierwsza - hihi 10:12 amber-ania Magnoilo-bardzo bym juz chciała jak byłam u gina w zeszłym tyg to mi powiedził że prawdopodobnie jestem tydzień wczesniej wiec termin mi sie przesunął na 24 kwietnia zobaczymy hihi 10:15 malinow_a 25 magnolia!!! Ja byłam wczoraj na zakupach i za staniki dałam 36 zł za sztukę, to i tak w miare tanio. Jak pójdziesz np do smyka to tam po 45 chyba są. Ja kupowałamw sklepie na Targowej i uważam , że te ceny to horror. Wczoraj 3 stówy poszły się trzaskać jak nic i to bez jakiś tam głupot. Szlafrok, kapcie, staniki, wkładki laktacyjne, pierwsze pieluszki - kupiłam huggies 30 szt. za jakieś 15 zł, jeszcze takie podkłady: z jednej strony ceratka, z drugiej coś jakby fizelina, troche kosmetyków i to wszystko.... i czuje się lżejsza o te kilka złotych w portfelu.... brrrr.... Teraz zastanawiam sie jakja to wszystko w torbie upchnę. To jeszcze nie wszystko przecież, bo mi na poczcie jakies 3 tyg. temu koszule wcieło, zła jestem!!!!!! Dojdzie jeszcze to kółko pod tyłek, reszta kosmetyków i coś jeszcze. Chyba dla dzidzi drugą, oddzielną torbę spakuje. Dziś popołudniu idziemy do gina, zobaczymy co tam sie dzieje... 10:20 amber-ania Malinow_a- zapytaj sie o sex od 34-36 tyg czy mozna czy nie,zobaczymy co ci powie ja jak poszłam na zakupy to jednego dnia straciłam 700zł po kilku dniach 250zł itd... a to jeszcze nie koniec 10:25 Magnolia79 Malinow_a 25 - wlasnie cala przyjemnosc zakupow odbieraja te wysokie ceny - nic specjalnego sie nie kupi a forsa plynie jak woda. No ale coz trzeba kupic to co potrzebne - zobaczymy ile ja dzis wydamy kasy - pozdrawiam 10:34 malinow_a 25 amber, hihi, oczywiście że się zapytam, bo ostatnio też mam ochote, ale cholera wie jak to do końca z sexem jest... Co do wydatków, to i tak mogę spać spokojnie, bo wyprawka dla dzidzi w zasadzie jest już w całości i to w prezencie, szczęście, bo bym tu w Wawie fortune pewnie wydała, a przecież to co kupię dla siebie do szpitala to i tak będzie dalej w użytku. Mam piękny, niebieściutki szlafrok w owieczki hihi... Musze powiedzieć, że te zakupy wyglądały komicznie:ja przyglądałam się cenie i przekonywałam samą siebie, że to konieczne, a Tomek cichym, spokojnym gosem stwierdzał, że nie bedziemy oszczędzać... komedia.... 12:39 grzywa Cześć Grubaski Dziewczyny... Która ma skurcze przepowiadające??? Bo ja mam taie kłucia w dole brzucha, które promieniują aż do szyjki. Mam to prawie codziennie, dwa, trzy razy dziennie. Jeżeli tak macie, to od którego tyg?? Bo ja już sama nie wiem co myśleć Jak mnie to łapie, to aż instynktownie zacisam uda lub przysiadam. http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20716 ;126/st/20060527/dt/6/k/97a5/preg.png http://ubrankadzieciece.szipszop.pl/tickers/12 77.gif \"Nie możemy zrobić nic wielkiego, za to możemy czynić małe rzeczy z wielką miłością.\" 13:17 Efciak Hej Kobietki ale przecudnie u nas jest - sloneczko swieci, na dworze cieplutko, nic tylko na spacerek isc :d grzywa >> ja CI nie doradze, ale zaciskaj nogi mocno, bo zostalo Ci sporo czasu do porodu najlepiej byloby, gdybys sie polozyla i odpoczela i przy najblizszej okazji poleciala do lekarza i trzymaj sie http://bd.lilypie.com/NlMnp1 13:49 aga133 Czesc dziewczyny. U mnie dalej bez zmian . Załatwiam jeszcze niektore sprawy żebym potem miała spokoj. Właśnie wczoraj po raz kolejny siadł mi komputer więc nie bedzie mnie troszke. Teraz jestem u rodziców wiec pisze. Nie wiem czy zdołamy go naprawic do niedzieli no bo w poniedziałek zaczynam wedrowke po maleństwo. TAKżE GDYBYM NIE DOPADłA W MIEDZYCZASIE KOMPUTERA TO TRZYMAJCIE SIę DZIELNIE . PA [url=http://lilypie.com]http://bd.lilypie.com/cA1Op1/.png[/u rl] 14:18 elinova Cześć laseczki U mnie dziś też pogoda w kratkę , ale na szczęście nie pada tylko słońce się chowa za chmurami Co do tych nocek--to mnie już to wkurza . Myślałam, że skoro dwie poprzednie miałam zarwane to przynajmniej dzisiejsza będzie udana a tu... Widocznie tak musi być, tyle że ja uwielbiam spać!!! Moje żebra to już nie wiedzą jak się bronić przed kopniakami . Czasami to mi aż dech zapiera. Ejjj....jakie Wy staniki kupujecie do karmienia, że one takie drogie??? U nas stanik taki z odpinaną \"kieszonką\" to nawet za 9 zł można dostać...serio!! A tak wogóle to ja mam czasami wrażenie, że zaraz urodzę...choć prawdę mówiac nie wiem jak to jest, bo przecież nigdy nie rodziłam Też odczuwam te kłucia w... a to wcale nie jest przyjemne No, ale co ma być to będzie A i jeszcze jedno....już od paru dni boli mnie dół brzucha tak jak przed okresem i sądzę, że to te \"ćwiczenia\" przygotowujące Nasz Skarb: http://ubrankadzieciece.szipszop.pl/tickers/14 62.gif[ http://www.tik-tak.pl/forum/img/tickers/ticker s750.gif http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20704 ;93/st/20060518/k/4e0d/preg.png> 14:37 malinow_a 25 elinova, rybko złota!!! aż sobie zerknęłam z wrażenia skąd Ty jesteś, jak napisałaś o tych stanikach za 9 złotych. W tej cholernej Warszawie wszystko zdecydowanie droższe jest, masakra normalnie. Na ściąganie jakiś tańszych wersji z netu np to juz sie chyba więcej nie zdecyduje, po tych koszulach, których jak nie ma tak nie ma, bo je wcieło na poczcie gdzieś...wrr.... 14:46 elinova No to racja, że Wa-wa to jest chyba najdrozsze miasto, no ale żeby aż taką przebitke mieli?? To niepojęte... Zresztą nie tylko staniki dla karmiacych ale i takie lepsiejsze mozna u nas kupić od 8zł/szt z koronkami, z bajerkami itp... Jednak jak narazie to znalazłam dwa takie taniutkie sklepiki z bielizną i od tamtej pory tylko w nich kupuje. Kiedyś też byłam taka....\"naiwna\"?? i kupowałam po 30-60zł/szt, ale prawdę mówiać one prócz ceny niczym się nie różnią od tych za 8-12zł. Nasz Skarb: http://ubrankadzieciece.szipszop.pl/tickers/14 62.gif[ http://www.tik-tak.pl/forum/img/tickers/ticker s750.gif http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20704 ;93/st/20060518/k/4e0d/preg.png> 14:50 amber-ania Elinova a jakie są te staniki zrob zdjecie i mi przeslij na maila moze bys mi kupiła ze 4 i przesłała za pobraniem albo w inny sposób??? 14:53 amber-ania ...tylko mówie o tych do karmienia z odpinana kieszonka http://www.allegro.pl/item98174570_biustonosz_ dla_mamy_karmiacej_mama_viki_020_75b.html 14:54 elinova amber---interesują Ciebie te dla karmiących?? Mają taką kieszonkę do odpinania...tych to jeszcze sobie nie kupiłam, bo są ogólnie dostępne i nie wiem czy bedę wogóle ich potrzebowała Nasz Skarb: http://ubrankadzieciece.szipszop.pl/tickers/14 62.gif[ http://www.tik-tak.pl/forum/img/tickers/ticker s750.gif http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20704 ;93/st/20060518/k/4e0d/preg.png> 14:56 amber-ania http://www.allegro.pl/item97942940_alles_mama_ new_elegancki_biustonosz_do_karmienia.html ...mi sie ten podoba chociaz ma inny kolor a nie biały lub czarny bo w kołobrzegu innych kolorów nie ma 14:58 elinova no z tego typu, tylko wydaje mi się, że trochę węższy pas mają,a kolor to na wystawie na pewno biały widziałam a czy są inne ?????---tego nie wiem Nasz Skarb: http://ubrankadzieciece.szipszop.pl/tickers/14 62.gif[ http://www.tik-tak.pl/forum/img/tickers/ticker s750.gif http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20704 ;93/st/20060518/k/4e0d/preg.png> 15:00 amber-ania elinova- ale zobacz po ile są u ciebie dobrze i daj znać??? dlaczego nie bedziesz uzywać takiego stanika?? 15:01 elinova Oj takich to nie widziałam tylko te \"zwyklejsze\" Ale ten ładny jest i tak na niego patrzę, że w sumie to można kupić zwykły ładny staniczek tyle, że z odpinanymi ramiączkami no nie?? Nasz Skarb: http://ubrankadzieciece.szipszop.pl/tickers/14 62.gif[ http://www.tik-tak.pl/forum/img/tickers/ticker s750.gif http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20704 ;93/st/20060518/k/4e0d/preg.png> 15:06 amber-ania ...sama nie wiem wydaje mi sie że te specjalne dla karmiących sa wygodniejsze,ale to juz musimy zapytac tych mamusiek które karmia 19:32 agaw-w Witajcie majóweczki Jestem z czerwcówek termin mam między 24,05 a 2,06 i mam do was jedno pytanko. CZy macie dziewczyny takie dni, że wasze maluszki są zdecydowanie spokojniejsze i mniej was kopią - nie tak często jak zwykle no i słabiej? U mnie dzisiaj własnie taki jakiś dziwny dzień. Zwykle maluszek szaleje a dziś jakoś to wszystko takie ospałe jest. Czuję jego ruchy, ale jakieś takie one dziwne. Miałyście może tak? Jak znajdziecie chwlkę to odpiszcie. Pozdrawiam aga Agaw-w, Aga, 33, 35 t.c., termin porodu:24.05-2.06, +4, płeć maluszka chyba córcia!!!!!!, Wrocław http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20721 ;104/st/20060524/dt/6/k/985f/preg.png> 20:59 acha26 Hej, ja tak mam, czasami nie mogę sobie poradzić bo tak się wierci a czasami jest baaardzo spokojnie, aż się martwię. lekarz powiedział, że tak może być i by się nie martwić, ale jak dziecko dłuższy czas się nie rusza to należy interweniować.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efciak Hej Kobietki ale przecudnie u nas jest - sloneczko swieci, na dworze cieplutko, nic tylko na spacerek isc :d grzywa >> ja CI nie doradze, ale zaciskaj nogi mocno, bo zostalo Ci sporo czasu do porodu najlepiej byloby, gdybys sie polozyla i odpoczela i przy najblizszej okazji poleciala do lekarza i trzymaj sie http://bd.lilypie.com/NlMnp1 13:49 aga133 Czesc dziewczyny. U mnie dalej bez zmian . Załatwiam jeszcze niektore sprawy żebym potem miała spokoj. Właśnie wczoraj po raz kolejny siadł mi komputer więc nie bedzie mnie troszke. Teraz jestem u rodziców wiec pisze. Nie wiem czy zdołamy go naprawic do niedzieli no bo w poniedziałek zaczynam wedrowke po maleństwo. TAKżE GDYBYM NIE DOPADłA W MIEDZYCZASIE KOMPUTERA TO TRZYMAJCIE SIę DZIELNIE . PA [url=http://lilypie.com]http://bd.lilypie.com/cA1Op1/.png[/u rl] 14:18 elinova Cześć laseczki U mnie dziś też pogoda w kratkę , ale na szczęście nie pada tylko słońce się chowa za chmurami Co do tych nocek--to mnie już to wkurza . Myślałam, że skoro dwie poprzednie miałam zarwane to przynajmniej dzisiejsza będzie udana a tu... Widocznie tak musi być, tyle że ja uwielbiam spać!!! Moje żebra to już nie wiedzą jak się bronić przed kopniakami . Czasami to mi aż dech zapiera. Ejjj....jakie Wy staniki kupujecie do karmienia, że one takie drogie??? U nas stanik taki z odpinaną \"kieszonką\" to nawet za 9 zł można dostać...serio!! A tak wogóle to ja mam czasami wrażenie, że zaraz urodzę...choć prawdę mówiac nie wiem jak to jest, bo przecież nigdy nie rodziłam Też odczuwam te kłucia w... a to wcale nie jest przyjemne No, ale co ma być to będzie A i jeszcze jedno....już od paru dni boli mnie dół brzucha tak jak przed okresem i sądzę, że to te \"ćwiczenia\" przygotowujące Nasz Skarb: http://ubrankadzieciece.szipszop.pl/tickers/14 62.gif[ http://www.tik-tak.pl/forum/img/tickers/ticker s750.gif http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20704 ;93/st/20060518/k/4e0d/preg.png> 14:37 malinow_a 25 elinova, rybko złota!!! aż sobie zerknęłam z wrażenia skąd Ty jesteś, jak napisałaś o tych stanikach za 9 złotych. W tej cholernej Warszawie wszystko zdecydowanie droższe jest, masakra normalnie. Na ściąganie jakiś tańszych wersji z netu np to juz sie chyba więcej nie zdecyduje, po tych koszulach, których jak nie ma tak nie ma, bo je wcieło na poczcie gdzieś...wrr.... 14:46 elinova No to racja, że Wa-wa to jest chyba najdrozsze miasto, no ale żeby aż taką przebitke mieli?? To niepojęte... Zresztą nie tylko staniki dla karmiacych ale i takie lepsiejsze mozna u nas kupić od 8zł/szt z koronkami, z bajerkami itp... Jednak jak narazie to znalazłam dwa takie taniutkie sklepiki z bielizną i od tamtej pory tylko w nich kupuje. Kiedyś też byłam taka....\"naiwna\"?? i kupowałam po 30-60zł/szt, ale prawdę mówiać one prócz ceny niczym się nie różnią od tych za 8-12zł. Nasz Skarb: http://ubrankadzieciece.szipszop.pl/tickers/14 62.gif[ http://www.tik-tak.pl/forum/img/tickers/ticker s750.gif http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20704 ;93/st/20060518/k/4e0d/preg.png> 14:50 amber-ania Elinova a jakie są te staniki zrob zdjecie i mi przeslij na maila moze bys mi kupiła ze 4 i przesłała za pobraniem albo w inny sposób??? 14:53 amber-ania ...tylko mówie o tych do karmienia z odpinana kieszonka http://www.allegro.pl/item98174570_biustonosz_ dla_mamy_karmiacej_mama_viki_020_75b.html 14:54 elinova amber---interesują Ciebie te dla karmiących?? Mają taką kieszonkę do odpinania...tych to jeszcze sobie nie kupiłam, bo są ogólnie dostępne i nie wiem czy bedę wogóle ich potrzebowała Nasz Skarb: http://ubrankadzieciece.szipszop.pl/tickers/14 62.gif[ http://www.tik-tak.pl/forum/img/tickers/ticker s750.gif http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20704 ;93/st/20060518/k/4e0d/preg.png> 14:56 amber-ania http://www.allegro.pl/item97942940_alles_mama_ new_elegancki_biustonosz_do_karmienia.html ...mi sie ten podoba chociaz ma inny kolor a nie biały lub czarny bo w kołobrzegu innych kolorów nie ma 14:58 elinova no z tego typu, tylko wydaje mi się, że trochę węższy pas mają,a kolor to na wystawie na pewno biały widziałam a czy są inne ?????---tego nie wiem Nasz Skarb: http://ubrankadzieciece.szipszop.pl/tickers/14 62.gif[ http://www.tik-tak.pl/forum/img/tickers/ticker s750.gif http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20704 ;93/st/20060518/k/4e0d/preg.png> 15:00 amber-ania elinova- ale zobacz po ile są u ciebie dobrze i daj znać??? dlaczego nie bedziesz uzywać takiego stanika?? 15:01 elinova Oj takich to nie widziałam tylko te \"zwyklejsze\" Ale ten ładny jest i tak na niego patrzę, że w sumie to można kupić zwykły ładny staniczek tyle, że z odpinanymi ramiączkami no nie?? Nasz Skarb: http://ubrankadzieciece.szipszop.pl/tickers/14 62.gif[ http://www.tik-tak.pl/forum/img/tickers/ticker s750.gif http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20704 ;93/st/20060518/k/4e0d/preg.png> 15:06 amber-ania ...sama nie wiem wydaje mi sie że te specjalne dla karmiących sa wygodniejsze,ale to juz musimy zapytac tych mamusiek które karmia 19:32 agaw-w Witajcie majóweczki Jestem z czerwcówek termin mam między 24,05 a 2,06 i mam do was jedno pytanko. CZy macie dziewczyny takie dni, że wasze maluszki są zdecydowanie spokojniejsze i mniej was kopią - nie tak często jak zwykle no i słabiej? U mnie dzisiaj własnie taki jakiś dziwny dzień. Zwykle maluszek szaleje a dziś jakoś to wszystko takie ospałe jest. Czuję jego ruchy, ale jakieś takie one dziwne. Miałyście może tak? Jak znajdziecie chwlkę to odpiszcie. Pozdrawiam aga Agaw-w, Aga, 33, 35 t.c., termin porodu:24.05-2.06, +4, płeć maluszka chyba córcia!!!!!!, Wrocław http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20721 ;104/st/20060524/dt/6/k/985f/preg.png> 20:59 acha26 Hej, ja tak mam, czasami nie mogę sobie poradzić bo tak się wierci a czasami jest baaardzo spokojnie, aż się martwię. lekarz powiedział, że tak może być i by się nie martwić, ale jak dziecko dłuższy czas się nie rusza to należy interweniować.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14:56 amber-ania http://www.allegro.pl/item97942940_alles_mama_ new_elegancki_biustonosz_do_karmienia.html ...mi sie ten podoba chociaz ma inny kolor a nie biały lub czarny bo w kołobrzegu innych kolorów nie ma 14:58 elinova no z tego typu, tylko wydaje mi się, że trochę węższy pas mają,a kolor to na wystawie na pewno biały widziałam a czy są inne ?????---tego nie wiem Nasz Skarb: http://ubrankadzieciece.szipszop.pl/tickers/14 62.gif[ http://www.tik-tak.pl/forum/img/tickers/ticker s750.gif http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20704 ;93/st/20060518/k/4e0d/preg.png> 15:00 amber-ania elinova- ale zobacz po ile są u ciebie dobrze i daj znać??? dlaczego nie bedziesz uzywać takiego stanika?? 15:01 elinova Oj takich to nie widziałam tylko te \"zwyklejsze\" Ale ten ładny jest i tak na niego patrzę, że w sumie to można kupić zwykły ładny staniczek tyle, że z odpinanymi ramiączkami no nie?? Nasz Skarb: http://ubrankadzieciece.szipszop.pl/tickers/14 62.gif[ http://www.tik-tak.pl/forum/img/tickers/ticker s750.gif http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20704 ;93/st/20060518/k/4e0d/preg.png> 15:06 amber-ania ...sama nie wiem wydaje mi sie że te specjalne dla karmiących sa wygodniejsze,ale to juz musimy zapytac tych mamusiek które karmia 19:32 agaw-w Witajcie majóweczki Jestem z czerwcówek termin mam między 24,05 a 2,06 i mam do was jedno pytanko. CZy macie dziewczyny takie dni, że wasze maluszki są zdecydowanie spokojniejsze i mniej was kopią - nie tak często jak zwykle no i słabiej? U mnie dzisiaj własnie taki jakiś dziwny dzień. Zwykle maluszek szaleje a dziś jakoś to wszystko takie ospałe jest. Czuję jego ruchy, ale jakieś takie one dziwne. Miałyście może tak? Jak znajdziecie chwlkę to odpiszcie. Pozdrawiam aga Agaw-w, Aga, 33, 35 t.c., termin porodu:24.05-2.06, +4, płeć maluszka chyba córcia!!!!!!, Wrocław http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20721 ;104/st/20060524/dt/6/k/985f/preg.png> 20:59 acha26 Hej, ja tak mam, czasami nie mogę sobie poradzić bo tak się wierci a czasami jest baaardzo spokojnie, aż się martwię. lekarz powiedział, że tak może być i by się nie martwić, ale jak dziecko dłuższy czas się nie rusza to należy interweniować.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha26 Hej, ja tak mam, czasami nie mogę sobie poradzić bo tak się wierci a czasami jest baaardzo spokojnie, aż się martwię. lekarz powiedział, że tak może być i by się nie martwić, ale jak dziecko dłuższy czas się nie rusza to należy interweniować.Pozdrawiam 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 [🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻[kwiat Poginęły nam Majóweczki :( Może dzięki temu przypominaniu się dziewczyny odnajdą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Malinko---dobry pomysł.... fajnie się to czyta :-D I kto by pomyślał, że rok temu nawet nie sniło mi się po nocach, że 1 maja urodze ten mój skarbek najukochańszy...achhhhhh Pozdrawiam Wiosna od nas uciekła...zimno się zrobiło.... i nic się nie chce :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach słodkich wspomnień czar, a zauważyłyście że nie było już ani jednego mojego wpisu hihihihihiih wszak to w końcu 19sty był i właśnie jadłam:-p lody na rynku w OLESNIE.......;-) bo sie bałam że dłlllugo ich nie spróbuje hyhyhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mada mnie też nie było, ale nie wiem czemu:P rzeczywiście fajnie sie to czyta my dziś na spacerku mimo,że trochę tu wieje oby sie pogoda poprawiła bo na weekend mamy gości :-) będzie grill :-P zapraszam chętne-coś się znajdzie dla każdej szwedzia 😘 elionva-hmmmm taki krótki wpis???No Ty chyba nie szykujesz się do porodu jak mada rok temu :P.Napisz co u Buni;). my jutro idziemy na szczepienie-meningokoki.Będą dwie dawki jedna jutro,następna w czerwcu. Czy któraś szczepiła też dziecko na to?? pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jakoś nawet nie planowalismy tej szczepionki tak samo jak na pneumokoki, u nas najbliższa to będzie na odrę i inne takie.....paskudy, troche sie boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Brygidko----tak krótko się wpisałam. bo zebrało mi się na te wspomnienia i czytałam trochę nasz temat wstecz...ech super taki pamiętnik. Chyba zacznę sobie po trochu drukować go :-P No a u Bunii ok. Wiesz nagrałam dla Ciebie filmik jak Niunia raczkuje, ale za żadne czorty nie chce mi się zgrać do kompa :-( Nie wiem czemu...I najgorsze to, że nawet Arek nie może sobie z tym poradzić, a on to już taki \"obcykany\" w tym jest.... No ale będe dalej próbowac. A tak poza tym. to Bunia coraz pewniej sobie spaceruje...Co prawda na razie asekuruje się nami lub jakimkolwiek meblem, ale widzę, że już niewiele brakuje to tych samodzielnych kroków...No i wtedy się zacznie :-D Buziaczki dla WAS 🌻 My też póki co nie szczepimy na żadne..koki :-D Teraz tak samo jak u mady, a raczej Makusia :-P przed nami szczepienie - odra itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wieczorkiem jutro szczepienie dużo myślałam na ten temat i każda decyzja wiązała się z niepewnością.Czytałam o szczepieniach i są polecane.Jednak tak sobie myślę,że może mogłam poczekać aż Aronek skończy te 12 m-cy i wtedy dać mu jedną dawkę.Obecnie wychodzi na to,że będą dwie.Z drugiej strony gdyby coś się w tym czasie stało to bym sobie nie wybaczyła tego,że nie zaszczepiłam.Lekarz nasz mówił,że nie ma sensu czekać i jeśli są szczepionki to szczepić. Więc będę szczepić wierząc ,że nasz lekarz ma na myśli nasze dobro. pozdrawiam i dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ :-D To już piątek!!!....Radośniej serca biją...:-P Normalnoie uwielbiam ten dzień nawet w pracy...ta myśl, że byle do 14- stej i wtedy całe dwa dni mam dla Buni ❤️ Szkoda tylko, ze pogoda nie taka jaką sobie wymarzyłam na weekend, ale nie ma co narzekać, bo zawsze może byc gorzej :-) W niedzielę zapłanowaliśmy wyjazd na basen...Póki co mamy odpowiednie pampy :-D, teraz tylko potzrebne chęci :-P Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was serdecznie!!! Ciesze sie wraz z wami - matki pracujace ze to juz piateczek i bedziecie mogły pobyć z ukochanymi pociechami. Elinova - ja tez chciałabym zobaczyć spacerujaca i raczkująca wiki.....Tez mam nagrany krótki filmik z pierwszych poczynan oli ale tez nie wiem co z tym zrobic. grzywcia - widziałam zdjecia z gór sa poprostu urocze tak jak zuzia.Slicznie jej w tej husteczce na głowie- moja Ola wszystkie sciaga. Malinko - super zdjecia .Mati bardzo powazny a moze raczej taki wazny na tym zlocie maluchów!!!!!!!!Kurcze to musi być bardzo ciekawe spotkanie dla mam. Brydzia - wiesz ze ja tez szczepie- na razie rafała - ole jak skończy rok.Wiem ze podjełam słuszna decyzje- długo nad tym wszystkim myslałam.Natomiast nie bede szczepić na pneumokoki i na hib. Zarazenie meningokami najbardziej mnie przeraza bo tu już chodzi o walke z zyciem i nigdy bym sobie nie wybaczyła gdyby.......... Tymbardziej ze tu w opolskim mieszkamy. szkoda ze nie było mnie z wami od poczatku ciazy fajnie mieć taka pamiatke. pozdrawiam wszystkie mamy ,maluchy a solenizantom - wszystkiego najlepszego!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień kolejny: 20.04.2006 08:44 Maja 24 Cześć U nas wwszystko po staremu nadal 2w1. Długo się nie odzywałam bo miałam małą awarie neta a przez swięta sie to wszystko przeciągło no ale już działa . Gratuluje wszystkim mamusią ale macie super że dzidziej już przy was ja się już nie moge doczekać. Wszystko juz przygotowane dla małego w sobote chyba pojedziemy po wózek i fotelik i mozemy spokojnie czekać na małego . Mam pytanie czy wasze dzidzie często mają czkawke bo wydaje mi sie że moja ma za czesto nawet po cztery razy dziennie . POZDRAWIAM GORACO U nas piękne słonko cudna pogoda na spacer z maleństwem ale w maju będzie jeszcze piękniej papa 10:27 agaw-w Witajcie majóweczki - mam nadzieję, że u Was też świeci piękne słoneczko acha26 bardzo dziękuję za odpowiedz. Maluszek się rusza, dziś miał rano czkawkę, nocką troszkę poszalał. Ale to nie to co zawsze. Zobaczymy jak będzie dalej. pozdrawiam słonecznie aga Agaw-w, Aga, 33, 35 t.c., termin porodu:24.05-2.06, +4, płeć maluszka chyba córcia!!!!!!, Wrocław http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20721 ;104/st/20060524/dt/6/k/985f/preg.png> 10:55 Efciak Hejka agaw-w >> moj ekarz mowi, ze ten maly czkowieczek zachowuje sie tak samo jak my \\ ma lepsze i gorsze dni i czasem ruchliwy jest bardziej a czasem mniej zupelnie jak my no, a poza tym ma juz coraz mniej miejsca wiec tylko sie wierci a nie kopoie jezeli liczysz ruchy i wszystko jest ok to nie masz sie czym przejmowac http://bd.lilypie.com/NlMnp1 11:06 elinova cześć laski U mnie też słonko świeci tyle, że co jakiś czas znika. Ale lepsze to niż nic Po 3 nieprzespanych nockach dziś była ta udana 12 godz. pospałam Ale tak to już ponoć jest, że im bliżej rozwiązania tym większe problemy ze snem...Cóż...musimy przeżyć Wpadałam na chwilkę, bo muszę poprawić dane w tabelce, gdyż dziś zaczynamy 37 tydzień i jeszcze pytanko---gdzie cała reszta majówek?? nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć ******************************************************** ******************************* amber-ania...01.05.06...15kg..............95cm.......Koł obrzeg......Olivier Magnolia79...01.05.06.....???................100cm....Wa -wa...35t-2955..synek Paticzqa…....02.05.06…..10kg............110c m…...Opole..(10-04-3000g).Manuelek aga133........04.05.06….19kg......38.....117cm.... .Cz-Dz.10.04-3495g.chłopiec chimera.......04.05.06….5kg.................82cm.. ....Tychy.......dziewczynka amelia-c.......04.05.06...11kg.....36....98cm........... ........dziewczynka anuśka 25.....05.05.06...10kg...................................... ...chłopiec gosiak26......05.05.06...11kg..............100cm......Ni emcy............??????? ewelina1......06.05.06...12,5kg............????cm......M iłomłyn.....Anastazja biedrona29...07.05.06...19kg......36.....116cm......Toru ń.11.04-2900g.JULA anka1974.....08.05.06...15kg.......36......110cm.....Tor uń...........Aleksander madalena....10.05.06....7kg.................105cm....... .Myszków.(2,800g).chłopiec msoszka......10.05.06....9kg............................ ..Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm...... .Wiedeń..............synek Efciak.........12.05.06....20kg...............114cm..... .Zgierz..34t-2520.....synuś MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................R zeszów..........chłopiec mela78........13.05.06....12kg......35........94cm...... Tychy............KAROLEK joannaT......14.05.06.....7kg........................... ..Warszawa.................. Luckylady....15.05.06....10kg.......35,3....89cm.......P oznan(11.04-2500g)..GABRYS Maja24.......15.05.06.....9kg.................99cm...... Częstochowa....chłopiec ladybird......15.05.06.....16kg...............105cm..... ....Poznan.........chłopczyk Gabi26........17.05.06....10kg.................120cm.... ..Rybnik..................??? Elinova........18.05.06...12kg.......36.....100cm..woj.p om...12.04-2800g..VIKTORIA Qassandra...20.05.06....16kg......34......zmetr.......Kr aków.............. karolayna....20.05.06.....8kg................96cm....... .OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....11kg.....34.....102cm....... .Gorzów..............KAMIL emcia25......20.05.06......22kg...............???....... ....Piaseczno..........synek rybka76......20.05.06......8kg......34......95cm........ .Szczytno.......ALEKSANDER Zuwiolka.....21.05.06.....11kg................87cm...... ..Gdańsk...........chłopiec Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.... ...Kraków.................... gaga26.......25.05.06.......13kg..............104cm..... ....JeleniaGóra.......syn malinow_a25.26.05.06.....11kg........32.....ok.100cm.... W-wa..............córka Grzywa.......27.05.06....12,5kg.......34.....105cm...... ..Wrocław........ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm...... .Z.Góra......JAKUB/POLA magdab.......29.05.06......9kg........32......93cm...... .....Toruń..........córeczka brygida26...31.05.06......14kg................100cm..... ...woj.opolskie........synuś. Nasze szczęścia ******************************************************** **************************************************** nick............... data ..........kg.........cm............imię............poród ******************************************************** **************************************************** matitka..........04.04.06.......2,9.......53........Kacp erek.............SN.......36............ anic77...........04.04.06.......2,6........52........... .Jaś................SN.......35............ fampirek........14.04.06.......3,45...............WERONI KA-LILIA......SN.......36............. Nasz Skarb: http://ubrankadzieciece.szipszop.pl/tickers/14 62.gif[ http://www.tik-tak.pl/forum/img/tickers/ticker s750.gif http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20704 ;93/st/20060518/k/4e0d/preg.png>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11:10 agaw-w Efciak dzięki za odpowiedz. Dla Ciebie Agaw-w, Aga, 33, 35 t.c., termin porodu:24.05-2.06, +4, płeć maluszka chyba córcia!!!!!!, Wrocław http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20721 ;104/st/20060524/dt/6/k/985f/preg.png> 11:26 Emcia25 cZEśC DZIEWCZYNY u MNIE PIęKNE SłONECZKO śWIECI I BIORE SIE WłASNIE ZA SPRZATANIE I PRANIE WYPRAWKI DLA DZIDZImAJA 24 MóJ SYNEK MA TEZ BARDZO CZęSTO CZKAWKE I POWIEM CI ZE CZASAMI TO AZ MNIE NIESTETY TO DENERWUJE (TROSZECZKE) BO TAK MI CIAGLE TEN WIELKI BRZUCHAL SKACZE A JA JADE DZIS PO POłUDNIU PO OBRAZKI DLA NASZEGO DZIECKA,WIECIE JAKIS MISIO LUB PIESECZEK SłODKI ABY MU NAD łóżECZKIEM POWIESIC NA śCIANCE TAKI KACIK DLA DZIECKA CHCEMY POPROSTU URZADZIć JAK KTOś Z WARSZAWY NIE MA JESZCZE WYPRAWKI LUB (CIUSZKI,WANIENKA,)WóZKA CZY łóżECZKA TO POLECAM HURTOWNIE W GRóJCU(NA EMAILA ADRES MOGE PRZESłAć)NIE DALEKO W-WY A CENY DUUUżO NIżSZE,NP.ZAPłAćIłAM TAM ZA WANIENKE DUżA 22Zł A NA ALLAGRO 44Zł W SKLEPIE 50-55Zł,WIEC ZAWSZE PARE GROSZY W KIESZENI A WóZEK ZA 300Zł TO JUZ NAPRAWDE SUPER WIELOFUNKCYJNY (WYPASIONY) JA MAM ZA PONAD 700Zł,ALE JUZ DAWNO MI SIE ON PODOBAł I POPROSTU INNE NIE WCHODZIłY W GRE ALE NAPRAWDE POLECAM WAM MAMUSKI TEN SKLEP.pRZEWIJAK 45Zł NA ALLEGRO A TAM 36Z bUZIACZKI 11:57 anka1974 Witam Ja tylko na chwilkę, zmieniam dane w tabelce. Dzisiaj rano wizyta u doktorka i KTG. Maluch sobie na główce stoi i już się pcha pomaleńku na ten świat. Szyjka miękka i krótka, rozwarcie też jakieś tam na 1,5 cm... więc może już niedługo Mi się przytyło 2kg przez dwa tygodnie (a ponoć w dziewiątym miesiącu to się chudnie nawet) - zwalam to na świąteczne objadanie się No dobra to teraz tabelka: nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć ******************************************************** ******************************* amber-ania...01.05.06...15kg..............95cm.......Koł obrzeg......Olivier Magnolia79...01.05.06.....???................100cm....Wa -wa...35t-2955..synek Paticzqa…....02.05.06…..10kg............110c m…...Opole..(10-04-3000g).Manuelek aga133........04.05.06….19kg......38.....117cm.... .Cz-Dz.10.04-3495g.chłopiec chimera.......04.05.06….5kg.................82cm.. ....Tychy.......dziewczynka amelia-c.......04.05.06...11kg.....36....98cm........... ........dziewczynka anuśka 25.....05.05.06...10kg...................................... ...chłopiec gosiak26......05.05.06...11kg..............100cm......Ni emcy............??????? ewelina1......06.05.06...12,5kg............????cm......M iłomłyn.....Anastazja biedrona29...07.05.06...19kg......36.....116cm......Toru ń.11.04-2900g.JULA anka1974.....08.05.06...17kg.......38......115cm.....Tor uń..(38tc-3200g)...Aleksander madalena....10.05.06....7kg.................105cm....... .Myszków.(2,800g).chłopiec msoszka......10.05.06....9kg............................ ..Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm...... .Wiedeń..............synek Efciak.........12.05.06....20kg...............114cm..... .Zgierz..34t-2520.....synuś MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................R zeszów..........chłopiec mela78........13.05.06....12kg......35........94cm...... Tychy............KAROLEK joannaT......14.05.06.....7kg........................... ..Warszawa.................. Luckylady....15.05.06....10kg.......35,3....89cm.......P oznan(11.04-2500g)..GABRYS Maja24.......15.05.06.....9kg.................99cm...... Częstochowa....chłopiec ladybird......15.05.06.....16kg...............105cm..... ....Poznan.........chłopczyk Gabi26........17.05.06....10kg.................120cm.... ..Rybnik..................??? Elinova........18.05.06...12kg.......36.....100cm..woj.p om...12.04-2800g..VIKTORIA Qassandra...20.05.06....16kg......34......zmetr.......Kr aków.............. karolayna....20.05.06.....8kg................96cm....... .OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....11kg.....34.....102cm....... .Gorzów..............KAMIL emcia25......20.05.06......22kg...............???....... ....Piaseczno..........synek rybka76......20.05.06......8kg......34......95cm........ .Szczytno.......ALEKSANDER Zuwiolka.....21.05.06.....11kg................87cm...... ..Gdańsk...........chłopiec Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.... ...Kraków.................... gaga26.......25.05.06.......13kg..............104cm..... ....JeleniaGóra.......syn malinow_a25.26.05.06.....11kg........32.....ok.100cm.... W-wa..............córka Grzywa.......27.05.06....12,5kg.......34.....105cm...... ..Wrocław........ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm...... .Z.Góra......JAKUB/POLA magdab.......29.05.06......9kg........32......93cm...... .....Toruń..........córeczka brygida26...31.05.06......14kg................100cm..... ...woj.opolskie........synuś. Nasze szczęścia ******************************************************** **************************************************** nick............... data ..........kg.........cm............imię............poród ******************************************************** **************************************************** matitka..........04.04.06.......2,9.......53........Kacp erek.............SN.......36............ anic77...........04.04.06.......2,6........52........... .Jaś................SN.......35............ fampirek........14.04.06.......3,45...............WERONI KA-LILIA......SN.......36............. Ania, Toruń, 32l, 37tc, Aleksander 13:40 _Acha_ Biedronka ___ Odezwij się w wolnej chwiluni , co tam u Was słychać...czy dalej w szpitalu itp. Pozdrowionka 7.01.2006r KOCHAM MOJEGO ŁUKASZA I NASZ SKARB KOCHANY,KTÓRY NOSZĘ POD SERCEM..... http://tickers.tickerfactory.com/ezt/d/1;0;116 /st/20060601/dt/6/k/134d/preg.png http://tickers.baby-gaga.com/p/dev151pr___.png Nick....... Imię......Wiek.....TC...Kg+ ......Termin _Acha_....Asica ...23 l. ....33...17+ .....1 czerwca najprawdopodobniej córeczka --- Julia 14:55 gaj czesc nasz mały ma termin na 1 czerwca, ale w czasie wizyty gin powiedzial, ze wszelki ewentualne tabletki typu no-spa czy skopolan, mam brac tylko do 10 maja, a potem dac sobie spokoj. szyje mam dluga i twarda, ale powiedzial, ze w maju moze sie to zmienic z godz na godz. poza tym juz kilka razy rodzilam i moim marzeniem byloby nareszcie pojechac do szpitala z bolami, a nie czekac na porod po kilka tygodni w szpitalu. no coz, ale pewnie i tym razem tak bedzie, bo mieszkam za daleko i moglabym po prostu nie zdazyc dsojechac pozdr. J. 15:18 Emcia25 witam Dziewczyny z w-wy macie może namiar na niedrogie USG 3D ? Pozdrawiam 17:07 Magnolia79 Witam, Cos dzisiaj zastoj - nikogo nie ma - pogoda ladna to pewnie jestescie na spacerkach wiosennych i wystawiacie sie na promyki sloneczka. W wawce dzis piekna pogoda slonce i cieplo. Pozdrawiam 17:10 Fampirek Witam. Jestem wciąż w szpitalu, ale znalazłam kilka chwil. Ja tez się nie spodizewałam, że tak szybko urodze. Ale chyba mała strasznie chciała być już przed świętami z nami :> Zastanawialiśmy się nad podwójnym imieniem, tak jak np. Anna Maria. Ale nie wiem czy to dobry pomysł. Co o tym sądzicie? Pozdrawiam 17:49 malinow_a 25 magnolia>>> byłam dziś u mojego gina i wygląda na to, że być może się na porodówce miniemy, bo na usg wyszło, że mój gigancik już taki duży, wymiary ma na 38 tydzień i mogę sie tam pojawić na początku maja Szczęka mi opadła, bo początkowy termin miałam na 26 maja, no i na Solec mnie wyśle... I żeby było śmieszniej, to się moje dziecko dziś pokazało nam.... klejnoty!!!! Zamiast córki chłopak!!!!! Wszystko do góry nogami sie przestawia!!!!!!!!!!!!! 18:36 Magnolia79 Malinow_a 25 ---- no to masz jajko niespodzianke Ja sie spodziewam synka ale wcale sie nie zdziwie jak w efekecie koncowym cos mu zniknie - hehehe Ja mam wizyte u gin w poniedzialek lub czwartek wiec zobaczymy co tam u mnie, ale moze faktycznie spotkamy sie na Solcu - milo by bylo - zawsze to razniej Pozdrawiam Was serdecznie 18:41 Magnolia79 Malinow_a 25 tak z ciekawosci pytam jesli mozesz to napisz z jakiej jestes dzielnicy jestes bo ja mieszkam na Bielanach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×