Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

http://www.allegro.pl/item188720000_szczeniaczek_uczniaczek_fisher_price_super_cena.html http://www.allegro.pl/item189626851_rowerek_sterowany_kaczorek_nowosc_super_kol.html Gaga my kupilismy podobny rowerek i tego pieska. Czarna szkoda ze nie kołobrzeg:( Madzia gratuluje nastepnych zęboli:) Ja dzis zamowiłam tort i z nie cierpiliwoscia czekam na sobote:) boze jak ten czas przeleciał... dopiero co go rodziłam❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W imieniu Olka dziękuję za życzenia:) Brydzia> pytałaś o butki. Olek ma buciki firmy Ricosta - Pepino i drugie do domu firmy Postęp z Elbląga, takie bez palców i sznurowane przez całą długość z przodu. Nasz ortopeda mówi, że dobre buty ma też firma Bartek. W magazynie \"Mam dziecko\" z września 2006 piszą że ważna jest * cholewka - powinna sięgać tylko nieco ponad kostkę * sztywny zapiętek - zapobiega nieprawidłowemu ustawianiu stopy podczas wstawania i chodzenia * odpowiednie zapięcie - najlepiej sznurowane, a jeśli z rzepami, to żeby były co najmniej dwa zapięcia * elastyczna podeszwa - giętka, sprężysta; but z dobrą podeszwą daje się zgiąć w okolicy gdzie zginają się palce dziecka * właściwy materiał - skóra lub tkaniny oddychające - sympateks, goreteks * wygodny środek - bez wyczuwalnych od wewnątrz szwów, dziurek od sznurówek. No i powinny to być buciki nowe, nie używane, bo każdy but dostosowuje się do nogi właściciela. Biorąc pod uwagę, że stopa dziecka do 3 roku życia rośnie około 0,5 numeru na trzy miesiące widać,że szykują się niezłe wydatki. :D Impreza urodzinowa z powodów rodzinnych została przełożona na za trzy tygodnie. Ale \"wybieranie\" trzeba było zorganizować równo w roczek. Wybieranie przedmiotów (pieniążek, różaniec, kieliszek i ew. książeczka) to taka zabawa. Mówią, że jeśli dziecko wybierze forsę to bedzie jej miało dużo, jeśli różaniec to zostanie księdzem ew.siostrzyczką zakonną, jeśli kieliszek, to chętnie będzie do niego później zaglądać, jeśli książeczkę to będzie to typ naukowca. Czy coś w ten deseń. Sprawdzalność pewnie porównywalna do wróżb andrzejkowych;) :P :) Wiki spóźnione życzenia urodzinowe 🌻 🌻 🌻. Eli, ja nie dostałam zdjęć. Poproszę kilka na adres anna_b74.o2.pl Gaga > Olek dostał stolik edukacyjny http://www.allegro.pl/item187021977_nowy_stolik_edukacyjny_od_chicco_2_w_1_express_.html i jeździk pchacz http://www.tanimarket.pl/go/_info/?id=948&sess_id=78ed5f8d50fdcebb60ae0640099cdb04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ anka---już wysłałam zdjęcia :-P A my planujemy dziś wybrać się nad morze...żeby Wiki mogła pobawić się w wielkiej piaskownicy :-D Pogoda póki co super...słońce świeci, wiatru nie ma i pewnie do południa jeszcze się znacznie ociepli :-) Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć No ja właśnie wstałam a Młody jeszcze śpi nie wiem co on odsypia ;) Jak książę wstanie to jemy obiadek też ruszamy na dworek Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej!! Piekna pogoda za oknem a nasza Ola dostała temp.38 stopni.Nie wiem jeszcze co sie dzieje czy to zębole czy tez zaraziła sie od brata.Wydaje mi sie ze to jakas wirusówka.Zobaczymy jutro co dzień przyniesie........ Eli =-- jak tam w tej wielkiej piaskownicy???Czy wiki też wyjada piasek??? Pozdrawiam was majóweczki i zyczę dobrej nocki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikusiu! Ja to dopiero jestem spóźnialska ciotka ;) Ale z całego serca życzymy CI żebyś zawsze była pociechą dla rodziców i aby Twój uśmiech promieniował tak jak w dniu Twoich pierwszych urodzinek :) Wyglądałaś prześlicznie!!! Jak mala księżniczka!!! STO lAT!!!! A Tobie Eli-bo to również Twoje święto samych pieknych dni z córeczką!!!! U nas przygotowania... Jak ten czas zleciał!!! W niedzielę mamy dużą imprezę, bo i okazja nie byle jaka :) Gromadze naczynia, zakupy, sprzątam i uczę Julcię dmuchać świeczkę :) Wszystko byłoby super gdybyśmy nie byli zasmarkani-dopadł nas potężny katar-okropieństwo!!! Odezwe sie jeszcze-całujemy tymczasem wszystkie majóweczki-te małe i te duże. Nadszedł miesiąc naszego królowania :) Zapraszam na blog JUli: www.photoblog.pl/julinek Pozdrawiamy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ szwedzia-dużo zdrówka dla Oli.Oby to szybko minęło.😘❤️🌻 biedroneczko:) super,że sie pojawiłaś na kaffe. Julka jest super słodka, a jeszcze rok temu buszowała w Twoim brzuszku.Oj pamiętam jak się kciuki za Ciebie trzymało :-). Wiem cos na temat kataru-bo sama niedawno go miałam-buee.Niech Was infekcja opuszcza i świętujcie;). a my.... z Aronka chyba jakiś Germanista rośnie bo zamiast \"nie\" mówi\" nein\"-najn :-P.Nie wiem skąd mu się to wzięło bo nie mamy kontaktu z językiem niemiecki, a Mały do tej pory nawet nie słyszał nikogo kto mówi po niemiecku-ale jajka :-).Normalnie śmiać mi się chce jak słyszę u niego takie stanowcze \"nein\" :-) hi hi Ja cały długi weekend sprzątałam pomieszczenia gospodarcze .Dzięki Bogu to już za mną :-).Jak jutro posprzatam dom to mam wszystko czyste. szukam ubranka na roczek-w co ubieracie chłopaków??? ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- grzywa gdzie jesteś???????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ A ja znowu w pracy...:-( Jednak dzis juz piatek :-D więc wszystko ok!!! Biedronko---dziękuję za życzenia w imieniu Wiki i swoim :-) Qassi---Tobie również dziękuję za sms-ka :-) Szwedzia---nie dotarlismy nad morze, bo Wiki zaprotestowała z popołudniową drzemką, a jak już sie zdrzemnęła o wiele później niż zwykle, to zerwał się tak przeraźliwie zimny wiatr, że nad morze nie poszliśmy. Ale spacerek był...Do koni jak zwykle, bo Niunia szaleje na ich widok...zresztą jak widzi jakiekolwiek zwierzęta to nie można jej odciagnąć od odgroszenia :-P No a teraz dla Olivierka----- 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Ale gapa ze mnie...ciagle byłam przekonana, że Oli ma dzis urodzinki :-P Zawsze myślałam, że to 4 maja się urodził.... Ale to nic...to buziaczki i kwiatuszki juz na jutro, bo nie wiem czy znajde czas :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello hello helo🖐️ U nas piękna...pogoda, aż serca roście;-) wczoraj byliśy z naszym lwem salonowym na piwku w knajpce, nawet babcia z dziadkiem sie napatoczyli....a Misio brylował i czarował jak zawsze, objadając sie do tego kubeczkiem z lodzika:-p fajnie było dzis też wyrywamy z domu popołudniu a co tak będziemy siedzieć w czterech ścianach...buziaki i uściski dla wszystkich😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!!! nocka mineła z temperaturka. W nocy 39 .dałam jej czopka ,ponosiłam i zasneła.Rano 38 wiec nie zbijałam.Teraz Ola spi.Widac ze zmeczona jest tą goraczka.oprócz niej nie ma innych objawów typu katar czy kaszel wiec to chyba 3 - dnówka.Apetyt tez ma.Wcina sinlac ,zupy i drugie dania wczoraj pałaszowalismy pierogi).Mleka jej przy goraczce nie daję. Za oknem pieknie i słonecznie az zal ze człowiek musi w domu siedzieć.No ale i tak nie moge narzekać bo to pierwsza choroba oli. Własnie sie obudziła......pedze do niej papapapapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
u nas też cudownie na dworze...Byle do 14-stej i zmykamy na spacerek...do koników jak zwykle :-P szwedzia---oby to była 3-dniówka...my mamy ją juz za sobą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tez jest slicznie:) teraz Olivier spi w samochodzie bo mi zasnał w mieście hehe szwedzia zdrowka dla Oli 🌻,my tez przeszlismy trzydniówke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć U nas też piękna pogoda . My dzisiaj już od rana na dworku :). Teraz młody śpi .Mam okazje coś w domu zrobić. Wiecie co popsuł ma się aparat ale jest jeszcze na gwarancji zawieruszył mi się gdzieś paragon a bez paragonu to gwarancją można sobie ... ale ją znalazłam uff cały dom przekopałam . No nic najważniejsze że sie znalazła . Zaraz jadę do media niech coś z nim zrobią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brygidko tak kupiłam koszulke polo i do tego spodnie w H&M oczywiscie wysle wam zdjecia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki Moje dziecie wykąpane, najedzone i własnie widze, ze usypia w łożeczku A mamusia ma wieczór z Gingersem i ....żelazkiem :D Wczoraj było u nas tak pieknie, pojechalismy w odwiedziny do mojego kuzyna , było świetnie. Niewidzieliśmy sie rok czasu Dzisiaj tez pogoda extra, ale mój mężus musiał isc do pracy :( a tak chciałam jechac nad wode z dzieciakami. Moze jutro pojedziemy gdzies nad jeziorko, bo mi sie marzy opalanie nad woda :) Fabcio dzisiaj miał debiut w piaskownicy, i wszystko bylo ok, bawil sie ślicznie dopuki nie znalazł bryłki piachu, która odrazy wpakował do buzi :) Amberku- a moge spytac, gdzie robicie roczek??? Ja tak myśle, zeby zrobic na ogrodzie u rodzicow. Na moich 38 metrach, to 3 osoby i już tłok :D Nie to ze bedziemy szalec , ale najbliższa rodzinka liczna. Mojego meża siostra z 3 dzieci, to juz wystarczy zeby sobie po palcach deptac :D A tak to zrobimy grila Uciekam tanczyc z ......żelazkiem :( Miłego wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna my robimy u nas w kołobrzegu i tez bedziemy mieli grilla:P mamy dom z ogródkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ Olivierku---dziś już na pewno Twoje urodzinki więc dla Ciebie 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ Od cioci i Wiki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Najlepsze życzonka dla Olivierka zdrówka i zawsze uśmiechniętej buzi 🌻 ❤️ 🌻❤️ My już na nóżkach od jakiś 2 godzin . Własnie sprzątamy oczywiście Młody bardzo mi pomaga dorwał papier toaletowy w śliczne pieski i drobi go na kawałeczki ;).Zaraz po obiedzie wyjeżdżamy do rodzinki . Trzeba zacząć sezon grillowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzywciu Dla ciebie też najlepsze choć spóźnione życzenia bo wczoraj świętowałaś imieninki dla ciebie 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Gdzie ty się podziewasz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️Najukochńszy olivierku!❤️ Jesteś juz z nami okrągłe cztery pory roku. Pierwszy usmiech,pierwsze a gu gu,pierwsze raczkowanie,pierwszy samodzielny krok masz juz za sobą. Rośnij nam dalej.Rośnij w usmiechu,szczęściu i radośći.Biegaj za motylkami,chwytaj promyki słońca,kochaj mamę i tatę!:) w dniu Twoich pierwszych urodzin składaja ci najlepsze życzenia zawsze kochający Cię rodzice czyli mama i tata:):):) ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dniu I-wszych urodzin dla kochanego Olivierka :-) ❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘 Samych słodyczy w życiu ❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘 Samych pogodnych dni ❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘 Samych dobrych ludzi na życiowej drodze ❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘 Samych sukcesów tych dużych i tych maklutkich ❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘 Dużo miłości ❤️🌻😘❤️🌻😘❤️🌻😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwerku, badz zawsze usmiechniety i szczesliwy, rosnij zdrowo i kochaj bardzo bardzo mamusie i tatusia!!!!! Wszystkiego najlepszego i najslodszego w pierwsze urodzinki!!!! 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️ Olwierku kochany!!!!!!!!!!!!!! Wszystkiego na..............jlepszego, 100 buziaków.... Życzy Ci cała nasza rodzinka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivierku - My też zyczymy ci samych slonecznych dni ,ciagłego usmiechu na twej buzce,duzo prezentów,zdrówka i miłej i udanej pierwszej imprezki urodzinowej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nas tu dawno nie było:(( ale dziś życzymy wszystkiego najsłodszego Oliemu!!!!!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ życzymy też dużo umiechu i samych słonecznych dni dla wszystkich kochanych robaczków, które obchodziły już swój wielki dzień!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Eli, ja nie dostałam żadnych fotek:( Pzresyłamy buziaczki dla wszystkich ze słonecznego POznania!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×