Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Gość elinova
Qassandra---jak tylko bedę w Krakowie to się przypomnę :-P 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuski :) ja dzis od rana piore - NARESZCIE!!!!! :-) ale mam pytanko czy Wy usuwacie te wszystkie naszywki wewnatrz ubranek?? ja chyba usune bo mysle sobei ze beda podrazniac delikatna skorke maluszka ;-) wiecie ja nie cierpie pory nocy bo... mam juz dos cspania na boku i lewym i prawym!!! wszystko mnei boli, wszystko mi cierpnie od takiej pozycji snu, najwygodniej jest mi na plecach ale podobno to nie dobre dla dzidzi ;-( poza tym od kilku dni moj malzonek mnie budzi w nocy bo rzekomo chrapie!!!! nigdy nie mailam z tym problemu a tu nagle taka sprawa - zwalam to na scisniete wszystkie narzady i ciezkosc w oddychaniu w ogole!!! ja tez mam problemy z chodzeniem w tym sensie ze jak tylko troszke szybciej sie chce poruszac to tak mnie zaczynaja bolec lydki jakbym miala mega zakwasy ;-( a poza tym mecze sie i sapie jak stary dziad - kondycja u mnie po zboju i jak tu rodzic???? przeciez to bedzie wysilek do entej!!!!!!!! Qassandra ja bym chciala wiecej wazyc i miec wiekszy obwod w \"talii\" ale mi to kurde nie wychodzi ;-( ciagle mysle ze ten moj kitek ma za malo miejsca przez ten moj maly brzuch i jest mu strasznie niewygodnie!! moze jak podrosnie to moje watpliwosci rozwieje :) zycze Wam wszystkim milego dnia :) ps u mnie slonce pojawia sie i znika ale na szczescie juz nie pada!!! to co bylo wczoraj to przeszlo naswietrze pojecie!!!poprostu granda!!! aaa co do tego olejku OILATUM to do noworodkow jest w niebieskiej buteleczce podobno - tak mi kolezanka powiedziala, sa tez w bialych wiec uwazajcie jak bedziecie kupowac - no i cen atez jest niezla, ale do tego to chyba juz kazda z nas sie przyzwyczaila ;) 🌻[🌻🌻🌻[🌻🌻🌻[🌻🌻 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 🌻[🌻🌻🌻[🌻🌻🌻[🌻🌻 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 🌻[🌻🌻🌻[🌻🌻🌻[🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Laski-grubaski! :) A ja dzisiaj pozdrawiam od babci Julki :) Jestesmy z córcią w owiedzinach :) Aga! Dobrze ze sie odezwalas :) Czekamy na twojego kawalera:) Ja tez kupilam oilatum i nawet wypróbowałam :) Jest super, polecam!!! Pozdrowienia dla wszystkich majówek i czerwcówek, które zaczely ze strachu pakowac torby do szpitala :) Zobaczcie moj suwaczek :) Jestesmy na mecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc mela!!!!! Ja powycinalam te metki, ktore są do ciała... Sobie tez wycinam zawsze:) Nawet jak sie trafią firmówki :) hehe Najgorsze ze teraz nie wiem jakie to rozmiary...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedrona ja mam wszystko dla malego w rozmiarze 62 wiec z rozmiarem nie ma strachu ;-) moj maly mezczyzna bedzie plywal w tych ciuszkach na poczatku ale co mi tam - kiedys beda jak ulal!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinow_a 25
Hej Majówki! Co do tego Oilatum, to owszem ma swoją cenę od 30 do 40 zł za opakowanie, ale podobno jest bardzo wydajne, taka butelka to 4-5 miesięcy używania. Tylko hihi trzeba po tym wanienkę szorowć, bo pozostaje tłusta warstwa. Natomiast zaskoczyła mnie moja siostra. Jej starszy syn jest alergikiem i jak był malutki pediatra kazała go kąpać w.... uwaga.... KROCHMALU!!!!!!!!!!! Podobno idealny środek, dziecku juz po tym nic nie było. No i ta nowa teoria, że dzidzię należy kąać co 2 dni, żeby nie niszczyć płaszcza lipidowego, czy jak się to tam nazywa, ale my musimy brać pod uwagę to, że nasze Pitki przyjdą na świat w okresie, kiedy już będzie cieplej, więc sama nie wiem czy same chusteczki wtedy wysarczą. Najbardziej przeraża mnie to, że rzeczywiście jak taki maluch się urodzi, to w kwestii kosmetyków czeka nas prawdziwy poligon doświadczalny, bo tak naprawde to nie wiemy, co dziecku podpasuje, czy może coś uczulać i diabli wiedzą. A przecież taki maluch też odczuwa dyskomfort, coś mu zaszkodzi i co wtedy???? Taki mały króliczek doświadczalny, az się przykro robi :( Pozdrawiam i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam dzis z koleżanką która ma 11 miesięczną Martynkę na zakupach w markecie i ona też mówiła że kąpała ja dosyć długo w krochmalu. I była z tego zadowolona . Tanio i dobrze. A i kupiłam pampersy. Chciałam od razu 2 ale poradziła 1 z racji tego że ponoc rewelacyjnie wiążą kupki które maleństwa robia w dużych ilościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po wczorajszym ożywieniu coś tu dziś cicho... chyba wszystkie pod kordełkami siedzą bo przecież zimno że nie wiem... ;) A ja byłam dzisiaj u lekarza i podobnie jak u Amber-ani dzidziuś do porodu przygotowany, tylko ja jeszcze nie gotowa! Z bobikiem wszystko jak najlepiej, wyniki krwi i moczu w normie, wyniki badania KTG wręcz książkowe.... ale ja jeszcze całej wyprawki nie mam! bo sklep internetowy już drugi tydzień paczkę mi śle, jakbym nie wiem jakie cuda zamawiała...wrrr... Torba do szpitala też przez to nie spakowana. Póki co stanęło na przygotowaniu listy. Oprócz tego, jak u przynajmniej połowy z Was - remont. W styczniu się przeprowadzaliśmy i tak jakoś się to wszystko ciągnie... Mam nadzieję że ten Salbutamol (odpowiednik Fenotrenolu) co to go biorę od 4 tygodni jakoś przyhamuje tego malucha i nie będzie się tak wyrywać na świat ;) Do świąt jeszcze 2w1 chciałabym zostać :) póki co zalecenie lekarza: leżeć, leżeć, leżeć... Kwiatki 🌻 🌻 dla wszystkich :) ps. mogliby jakiegoś emotka na słoneczko wymyśleć.... no chyba, że jest taki, tylko ja nie znam :) idę robić naleśniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic. Wygląda na to, że dzisiaj ja mam dyżur w podtrzymywaniu topicu na pierwszej stronie. :) To w takim razie spróbuję uaktualnić tabelkę. nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć *************************************************************************************** amber-ania...01.05.06...12kg..............95cm.......Kołobrzeg.......chłopiec Magnolia79...01.05.06.....???................100cm....Warszawa.......synek Paticzqa…....02.05.06…..10kg.............109cm…...Opole……......Manuelek aga133........04.05.06….19kg......37.....112cm.....Cz-Dz.22.03-2880g chłopiec chimera.......04.05.06….5kg.................82cm......Tychy.......dziewczynka amelia-c.......04.05.06...11kg.....36....98cm...................dziewczynka anuśka 25.....05.05.06...10kg.........................................chłopiec gosiak26......05.05.06...11kg..............100cm......Niemcy............??????? ewelina1......06.05.06...12,5kg............????cm......Miłomłyn.....Anastazja biedrona29...07.05.06...15kg......35.....111cm......Toruń.21.03-2170g.JULA anka1974.....08.05.06...15kg.......36......110cm.....Toruń...........Aleksander Luckylady....15.05.06....10kg...............89cm.......Poznan(21.03-1980g)..GABRYS madalena....10.05.06....7kg.................105cm........Myszków.(2,800g).chłopiec msoszka......10.05.06....9kg..............................Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm.......Wiedeń..............synek Efciak.........12.05.06....16kg...............108cm......Zgierz................synuś MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................Rzeszów..........chłopiec mela78........13.05.06....12kg......35........94cm......Tychy............KAROLEK joannaT......14.05.06.....7kg.............................Warszawa.................. Maja24.......15.05.06.....9kg.................99cm......Częstochowa....chłopiec Gabi26........17.05.06....7kg.................115cm......Rybnik.......dziewczynka Elinova........18.05.06...11kg.......34.....100cm..woj.pom...10.03-2000g..VIKTORIA Qassandra...20.05.06....16kg......34......zmetr.......Kraków.............. karolayna....20.05.06.....8kg................96cm........OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....11kg.....32.....102cm........Gorzów..............KAMIL ladybird......15.05.06.....16kg...............105cm.........Poznan.........chłopczyk Zuwiolka.....21.05.06.....11kg................87cm........Gdańsk...........chłopiec Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.......Kraków.................... gaga26.......25.05.06.......4kg...............88cm.........JeleniaGóra.............. malinow_a25.26.05.06.....11kg........32.....ok.100cm....W-wa..............córka Grzywa.......27.05.06....12,5kg.......32.....105cm........Wrocław..(2250g)...ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm.......Z.Góra......JAKUB/POLA magdab.......29.05.06......9kg........32......93cm...........Toruń..........córeczka brygida26...31.05.06......14kg................100cm........woj.opolskie........synuś. Nasze szczęścia ************************************************************************************************************ nick............... data ..........kg.........cm............imię............poród ************************************************************************************************************ matitka..........04.04.06.......2,9.......53........Kacperek.............SN.................. Przybyło mi 4kg przez miesiąc! W sumie mam 15kg do przodu. Hmm... w życiu tyle nie ważyłam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Aniu - wspomoge Cie w podtrzymywaniu topiku :) 🌻 Ale szalony dzien mamy dzisiaj, przywiezli nam plytki :0 i moj dzielny brat wtachal te ogromne ilosci ciezkich pudel na 3cie pietro :) a teraz z Mezulkiem skladaja mebelki :) a ja nadzoruje prace :) niech chlopaki sie pomecza troszke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!!!!!!! A u nas kolorek na ścianach w pokoiku Zuzi już jest!!!!!!!!!!!! To jest taki kolor jogurtu jagodowego:) Pysznie!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...u nas od 13-tej świeci pieknie słonko i jest cieplutko:) poszłam sobie do miasta no i kupiłam tym razem dla siebie fajne spodnie dresowe na super gumie (tak jak dla ciężarnych:)- czarne na pupci napis różowy i po bokach ma różowy pasek i do tego czarno-różowa bluzke...:):):) i zapłaciłam za te dwie rzeczy 50 zł hihi normalnie jestem z siebie dumna :):) no i po drodze kupiłam papmersy w rossmanie bo maja najtaniej za 44szt zapłaciłam 22.99zł:) a wszędzie są po30zł. I przywiezli mi wkońcu komode,więc od jutra wielkie pranie i prasowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...aha i wiecie na co mnie naszła ochota??? kupiłam sobie pyszną babecze i na niej były winogrona, kiwi i PYSZNA TRUSKAWKA!!!!! i teraz mam straszna ochote na truskawki...:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amber... to Ty sie kochana zdecyduj, bo zaraz sama się rzuce na ścianę i zacznę lizać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w szoku ze mamy juz urodzonego pierwszego dzidziusia!! Gratulacje dla Matitki. :-) Jak to mozliwe ze ten czas leci tak szybko. :-) Biedronko, dalam w koncu Twoje zdjecia na strone. Alez ty fajnie wygladasz :-) tak zalotnie :-) Zazdroszcze wam troche dziewczynek... Teraz wszyscy prawie mają chlopcow. ciekawe co to za faza na chlopcow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogłam się dopchać do kompa :) Gdzieś tu była mowa o ścianach i kolorach.... taaaa... u mnie jutro akcja - \"gładzie\". W dużym pokoju i w przedpokoju :d Super. Będzie potem wszędzie i wszystko pięknie zapylone;) no ale jak nie teraz to potem pewnie długo, długo nie.... a tak będziemy mieć to za sobą:) No dobra. To jeszcze ze stopką postaram się coś podziałać:) a co sobie stopki będę żałować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, jeszcze coś... komodę dla Malucha składaliśmy kilka dni temu ale dopiero na trzeci dzień można było do niej coś włożyć, bo wcześniej to jakoś tak lakierem czuć było... niby to dobre mebelki bo z Glucka, niby z atestem... ale lakier to zawsze lakier, niech się wywietrzą może lepiej zanim ciuszki się tam upchnie :) i to by było na dzisiaj tele... dobrej nocki :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj Anka....jak ja tobie współczuje:o Jak u mnie zaczęła się walka z gładzią, to normalnie wyć mi się chciało:o Ale będzie mieli mieszkanko śliczne. Jedyna pociecha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie o poranku :) za oknem sloneczko niesmialo zaczyna swiecic. Wczoraj mialam wizyte u gin. wszystko jest ok ale szyjka maciciy juz krotka wiec generalnie w kazdej chwili moze sie zaczac takze na gwalt musze nas pakowac do szpitala:) 🌻 usg wykazalo ze maly wazy 2955 :) Gratuluje mamusi malego Kacperka :) 🌻 Wracajac do samochodu, jeszcze raz dziekuje za mile slowa, ale co do odnalezienia sie samochodu to mysle ze tak sie nie stanie tym bardziej w Warszawce- poszedl juz najprawdopodobniej na czesci, a dwa jak ma sie odnalezc np zdemolowany to tez dziekuje bo to wiecej strat jeszcze . Pozdrawiam Was sedecznie :)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinow_a 25 rozmawialm z moja ginekolog i szczegolnie polecala mi szpital na Solcu nawet juz mi wypisala skierowanie do tego szpitala w razie co i dala namiar na polozna z ktora mamy sie umowic na ogladanie porodowki itd. Jak tylko tam trafie - najpierw mam nadzieje na ogladanie :) - dam Ci znac co i jak, ile co kosztuje itp. Take care :)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mela 78 widzialm z tabelki ze jestes z Tych - Tychów ;) Ja tam mieszkalam przez 21 lat :) Ostatni raz bylam tam chyba ponad rok temu zostala mi tam juz tylko przyjaciolka no i wspomnienia oczywiscie:) Pozdrawiam Ciebie i Tychy :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>> aga133 Aga mam pytanko czy ten skrót w tabeli CZ-DZ oznacza że jestes z Czechowic Dziedzic?bo ja też jestem z tych okolic i jeśli tak to mam do ciebie mnostwo pytań. m. in gdzie zamierzasz rodzić i gdzie chodzisz do ginekologa? pozdrowionka dla ciebie i dlawszystkich MAJÓWECZEK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek MAjoweczki :) Oj narobilyscie moi wczoraj ochotke na truskaweczki i jagodki :) az slinotok powrocil :) ;) Dzisiaj Pan Spec zaczyna walke z lazienka i plytkami :) A ja sie ledwo trzymam po wczorajszym skladaniu mebelkow, a dzis ciag dalszy maratonu... Jak ja sie ciesze, ze jednak zrezygnowalismy z kladzenia gladzi - chyba nie dalabym rady ogarnac tego wszystkiego. A teraz wracam w wir walki z remontem. Macie moze gdzies w zapasie nadmiar energii?? Bo ja chetnie odkupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej - gdzie sie wszystkie podziewacie ??:) Rozumiem, piatek w zasadzie mamy juz weekend :) U mnie pogoda za oknem coraz ladniejsza sloneczko swieci jeszcze jest troche chlodno ale mysle ze sie ociepli 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Hej!! Dziewczyny-mam dla Was pewną przestrogę :-P Nie pozwólcie sobie zrobić z Waszych brzuchów ringów bokserskich :-D Mimo mojej woli u mnie wczoraj wieczorem coś takiego miało miejsce :-) Moje żebra zostały potraktowane jak banda zamocowana przy ringu, no i niestety nie miały zadnej szansy w tej nierównej walce z moim zawodnikiem, a raczej zawodniczką. Zostały obite z każdej strony...Miałam problemy ze spaniem, bo jak się nie położyłam dawały o sobie znać :-P Wynik walki żebra-Niunia........0:1 dla Naszej Kruszynki :-D :-P No i to by było na tyle realcji z tej walki :-D :-D :-D A teraz życzę Wam miłego dnia. Brygida---czas na relacje z wizyty :-) 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinow_a 25
Witajcie Majóweczki!!!! Jejku, jak do tego maja blisko, juz tak niewiele czasu nam zostało do tej tak ważnej chwili. Już wam zazdroszczę, bo ja jestem prawie na samym końcu majowej listy rankingowej i tak pewnie będę siedzieć i czytać, jak to juz macie dzidzie. Ja będę siedzieć jak na szpilkach pewnie, choć nigdy nie wiadomo, hhi Magnoliu!!!Jak z tym szpitalem u nas będzie, to jeszcze nie wiem, pisałam już, że mój gin jeszcze jakieś parę lat temu był ordynatorem oddziału położniczego na Solcu właśnie. Zdaje się, że jego żona jest tam położną nadal, ale ne jestem pewna, więc istnieje spore peawdopodobieństwo, że zalicze ten szpital. W każdym bądź razie nieźle trafiłaś. Jak już odwiedzisz, to podziel się wrażeniami. Drogie remontowiczki!!! Uważać na siebie, nie forsować sie, leżeć pępem do gory. Ja właśnie opuściłam łóżko po dwóch dniach męki. Ale mądry Polak po szkodzie. Od kilku dni szalałam jak ta głupia przy wykończeniu kuchni, a to ze szmatą, a to oklejałam szafki, bo wiecie: jak się przez całą ciąże dobrze czuję to trochę wysiłku mi nie zaszkodzi, nie? To mam. Bóle krzyżowe i dwa dni wycięte z życiorysu. I tak chodzę jakbym kija połknęła. Ale ja głupia jestem. Teraz to niech inni za was sprzątają, kleją, malują. Możemy co najwyżej wystąpić w roli inspektoratu, byle się nie przeforsować. Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim!!! U mnie wreszcie taka piekana pogoda że chyba wybiore się na balkon i troche wystawię do słoneczka. Od razu chce sie żyć chociaz moj mały tez nie daje chwili wytchnienia. Ale z dwojga złego wole jak grzmoci bo jak cisza trwa zbyt długo to znowu sie martwie czy z nim wszystko OK. My z mężem od rana dzis załatwiamy formalności związane z kupnem auta. Ale w dwójkę szybko nawet nam poszło. Zuzka715 faktycznie jestem z Czechowic-Dziedzic. Jeżeli masz pytania to pisz na maila a chętnie odpowiem ci na wszystkie pytania agnieszka.madok@neostrada.pl ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×