Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Witam kochane Majóweczki!!!:):) Czyżby wszystkie już spały o tej porze??;) Maja 24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany!!! ale się wścieć można!! rozpisałam się chyba na pół strony..i wszystko gdzieś mi wcięło..wrrr.... Maja 24..mam nadzieje że brzusio nie boli i macie się już dobrze..:)🌻4U Mój luby dziś wyjechał na dwa dni do rodzinki i tak jakoś dziwnie cicho i pusto zrobiło się w domku... I tylko nasz kocurek jakiejś głupawki dostał i szaleje;) Co do ubranek to ja ostatnio, najpierw 1 dzień pranie, potem 2 prasowanie. Masakra!! strasznie dużo tego!! myslałam że skonam:P A tu się okazuje że moja mama ma dla mnie jeszcze sporą dostawę ciuszków po bliźniakach mojej cioci.. bede musiała coś wykombinować, bo szafeczka małego już jest przepełniona!!;) A właśnie, mam pytanko:) czy macie już spakowane torby do szpitala?? Bo ja mam termin na 2 maj a im bliżej tym bardziej nie mam pojecia co tak naprawde musze ze sobą wziąć... Byłam ost. w szpitalu żeby sie coś dowiedziec na ten temat, ale niewiele mi podali..tyle tylko że dla dzidzi: praktycznie tylko jakieś pieluchy, kocyk, rożek i ubranka na wyjście bo kosmetyki to szpitalne noi ubranka też, bo jak zabierają do pralni to by przepadły.. dla mamy: dokumenty, szlafrok, pidzama, kapcie, recznik, kubek+sztućce i papier toaletowy:P:P wiadomo że to nie wszystko ale więcej nie podali... Więc już sama niesiem co musze zebrać...noi co z tymi pieluchami/podkładami poporodowymi?? i majty z siatki do tego, czy to konieczne? brrr... czy nie moga być normalne podpaski? gdzie to kupujecie? I ciekawi mnie czy takie podpachy też sie nosi po cc, bo jeszcze niewiem jaki poród mnie czeka, ale jak narazie to synuś siedzi na dupce i nie ma zamiaru się przekręcać... Mam nadzieję że któraś z Was napisze co bierze i rozjaśni mi trochę umysł...;) No, to by bylo na tyle, mam nadzieje że tym razem mi nie wetnie tekstu!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aka1974
Witam wszystkie majóweczki! Nie pisałam do tej pory ale czytam Was regularnie od dobrych kilku tygodni. Paticzqa, co się tyczy torby do szpitala to co prawda za pakowanie się jeszcze nie wzięłam ale pierwszy krok już poczyniłam. Zrobiłam listę! :) Oto i ona. Może któraś z Was skorzysta. Rzeczy potrzebne w szpitalu podczas porodu i po porodzie 1. Dokumenty – książeczka zdrowia-podbita, karta ciąży, badanie oznaczenia grupy krwi, ostatnia morfologia i badanie moczu, wyniki badania USG, antygen HBS, dowód osobisty. 2. Szlafrok - lekki szlafrok, temperatura w pomieszczeniach na oddziale położniczym jest zwykle wyższa, dostosowana do potrzeb noworodków. 3. Koszule 2x – koszule najlepiej rozpinane, aby łatwo było wyjąć pierś i nakarmić małego ssaka. Koszulka T-shirt na sam poród-krótka. 4. Kapcie/klapki – kapcie do chodzenia po oddziale, a klapki pod prysznic. 5. Wkładki laktacyjne – dobrze wchłaniające pokarm, trzymające wilgoć z dala od sutka. Do wyboru jednorazowe wkładki np. Bella, Avent, Johnsons. [Dostępne także muszle ochronne wykonane z silikonu, zbierające nadmiar pokarmu i dopuszczające powietrze do piersi, np. Medela.] 6. Biustonosz do karmienia. 7. Jednorazowe majtki fizelinowe. 8. Podkłady higieniczne – duże długie chłonne wkłady higieniczne doskonale radzące sobie z krwawieniem, np. pieluszki Bella. (pieluchy w kształcie podpasek) 9. Krem na popękane brodawki – problem z popukanymi brodawkami może zacząć się już w szpitalu warto więc mieć ze sobą specjalne kremy gojące popękane brodawki. Np. Bepanthen. Purelan 100 Medeli. Trzeba jednak pamiętać, że na popękane brodawki najlepiej działa wietrzenie i smarowanie własnym pokarmem. 10. Specjalny preparat w saszetkach do rozpuszczenia w wodzie Tantum Rosa. Pomaga też płyn do higieny intymnej z wyciągiem z kory dębu. 11. 2 ręczniki– jeden duży kąpielowy, a drugi miękki delikatny do wycierania krocza 12. Sztućce, kubek, talerzyk, jednorazowe kubki – niektóre szpitale dają sztućce, warto dowiedzieć się wcześniej co proponuje Twój szpital. 13. Papier toaletowy, ręczniki papierowe – bo w szpitalu może się akurat skończyć, warto jest mieć własny zapas. 14. Kosmetyczka z potrzebnymi kosmetykami – mydło, płyn do higieny intymnej, krem, szczotka do włosów, pasta+szczoteczka do zębów, woda termalna, chusteczki, opska do włosów, pomadka ochronna do ust, wszystko to czego używamy na co dzień i wydaje się nam niezbędne również w szpitalu. 15. Woda mineralna – 2 duże butelki i jedna mała z dozownikiem. 16. Skarpetki. 17. Dwie piłki tenisowe w skarpecie do masażu okolic krzyża. 18. Zegarek, notatnik i długopis. 19. Aparat fotograficzny ;) 20. Poduszka dmuchana. 21. Drobne pieniądze, pieniądze na poród rodzinny żeby potem nie szukać bankomatu. 22. Telefon. Co przyda się maluchowi w szpitalu 1. Ubranka – kaftaniki 3 szt., body 1 szt., śpioszki 3 szt., pajacyk – 1 szt., skarpetki – 2szt., rękawiczki – 2szt., czapka bawełniana cienka. 2. Pieluchy – Pampers Newborn 3. Jednorazowe chusteczki do wycierania pupy – Nivea 4. Krem ochronny – Linomag i Sudocrem. 5. Rożek - nie usztywniany, pielucha tetrowa i flanelowa do wyłożenia rożka. Torba odbioru ze szpitala 1. Ubrania + buty. 2. Śpiworek lub ciepły kocyk. 3.. Fotelik samochodowy – KONIECZNY, aby bezpiecznie przewieźć dziecko ze szpitala do domu. Nie wiem czy to wszystko zmieści się w jedną torbę ;) Może trzeba będzie się spakować w trzy. Życzę wszystkim piszącym i czytającym Majówkom miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups! :) zjadło mi \"n\" w moim nicku i wyszło \"aka\" zamiast \"anka\". A jak już tak piszę to dodam, że termin mam na 8 maja, na plusie 11kg, w pasie jakieś 105 cm, oczekuję synka Aleksandra i jestem z Torunia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paticzqa - po cc też trzeba mieć podpaski- najlepiej te pieluchowe Bella ;-) 2 paczki wystarczą a nawet 1 bo w szpitalu dadzą Ci z 10 sztuk Na szkole rodzenia nam mówili... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdab
Pozdrawiam Cię Aniu serdecznie;) Tu Twoja rówieśniczka;-) Termin wg OM mam na 29.05, ale przecież wszystko może się jeszcze zdarzyć. Dzięki za listę niezbędnych rzeczy, już ją sobie skopiowałam, żeby o niczego nie zapomnieć! Miłego dnia:) Pozdrawiam wszystkie mamusie i brzuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdab
zapomniałam....także z Torunia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie majóweczki w tak piekny,słoneczny dzień...🌻 Mam problem bo musze kupic fotelik samochodowy dla mojego synka a zupełnie nie wiem jaki...:( wiecie że bede rodzic prawdopodobnie w poznaniu i odrazu po wyjściu ze szpitala lub dzien pózniej chce wrócic do kołobrzego to jest 260km nie wiem czy przezyje ta trase no i maleństwo musi miec bardzo wygodnie...:) pomózcie...!!! błagam...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...może słonik dla nas wszystkich na szczęście:) ........................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ....@@@@.....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ .............................@@@@..................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek :) Paticzqa >> u nas bez laktatora sie nie obejdzie - bede musiala wrocic do pracy :0 swoja droga to straszne, zeby zostawiac miesieczne malenstwo. :0 |Chyba ze szefowie rozwiaza ten problem i nie przedluza mi umowy. A wracajac do laktatora, totez myslalam nad AVENTem acha >> wcale Ci nie zazdroszcze - z tym zakazem, ale tyle znosimy (i nosimy hehe) ze to pikus jest :)jak chcesz moge sie dobrowolnie z Toba zjednoczyc i co mi tam, tez slodyczy jesc nie bede :) grzywa >> wiesz, tez mi sie zdarzyl lekarz, ktory uwielbial straszyc. Koszmarni sa tacy, ale dobrze,ze Zuzia postanowila posiedziec w brzusiu, pewnie zrozumiala, ze juz nigdy ni bedzie miala takiej okazji ;) i mam pytanko odnosnie tej koszulki nocnej - ogladalam ja wczesniej, ale sie zastanawiam, czy ten rozpinany dekold jest odpowiednio dlugi, bo patrzac na zdjecie mam wrazenie, ze przy karmieniu bedzie srednio wygodny. kinia >> wypoczywaj i nabieraj sil :) qrcze - jak czytam o waszych popakowanych torbach albo prawie popakowanych, to mnie tak troszke przerazac zaczyna, bo w srode albo w czwartek zaczynamy remont i co z tego, ze sie spakujemy, jak wszystko zaraz mi sie zakurzy ehhhhh :0 a mam takie wrazenie jakbym nie odrobila pracy domoweji nie przygotowala sie na zajecia, aco tam na najwazniejszy egzamin z zycia. Malo tego, jak czytam co bedzie potrzebne, to sie zastanawiam czy ciezarowki nie wynajac na przewezienie tego "malego niezbednika"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Nie bylo mnie w weekend bo pojechalismy do tesciow bylo bardzo milo :) Nerka przestala bolec juz w sobote wiec jestem szczesliwa z tego powodu. W srode mamy usg i zaczynamy kompletowac wyprawke i pakowac torbe troche mnie to przeraza bo w Wawie drozyzna :) Dzis w stolicy ponuro wlasnie pada deszcz, na 13 przychodzi student na korki z angielskiego :) Pozdrawiam - milego dzionka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amberku >> mysle, ze najlepiej byloby wybrac sie do sklepu, najlepiej do wiekszego centrum dziecieciecego (chociaz zdaje sobie sprawe, ze w kolobrzegu moze byc problem) i tam panie Ci doradza, pod warunkiem,ze sa tak mile jak u nas i nie zalezy im na wcisniecu jak najdrozszej rzeczy, tylko jak najleprszej (w danej chwili) dla klientki i dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
hej!! U mnie świeci słonko, tj. świeciło, bo właśnie się schowało za chmurką...ale chwilę chwilę....już się pojawia :-P Weekend jak zwykle spędziłam leniwie, no może nie tak całkiem, bo w sobotę sprzątanie, pranie itp....:-) ale to pewnie tak jak u większość z Was. Torba do szpitala....hmmmmmm....spakowany- tyle że w myślach narazie :-D. Jakoś nie mogłam się za to zabrać :-) Brygoda---odezwij się jak będziesz mogła 🌻 anka1974--\"dorzucę\" Cię do naszej tabelki oki?? 🌻 nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć *************************************************************************************** amber-ania...01.05.06...12kg..............95cm.......Kołobrzeg.......chłopiec Magnolia79...01.05.06.....???................100cm....Warszawa.......synek Paticzqa…....02.05.06…..10kg.............109cm…...Opole……......Manuelek matitka.......04.05.06....2kg...............104cm........................chłopiec aga133........04.05.06….10kg...............102cm.....Czechowice-Dz..chłopiec chimera.......04.05.06….5kg.................82cm......Tychy.......dziewczynka amelia-c.......04.05.06...11kg.....36....98cm...................dziewczynka anuśka 25.....05.05.06...10kg.........................................chłopiec gosiak26......05.05.06...11kg..............100cm......Niemcy............??????? ewelina1......06.05.06...12,5kg............????cm......Miłomłyn.....Anastazja biedrona29...07.05.06...15kg......35.....111cm......Toruń.21.03-2170g.JULA anka1974.....08.05.06...11kg...............105cm.....Toruń...........Aleksander Luckylady....15.05.06....10kg...............89cm.......Poznan(21.03-1980g)..GABRYS madalena....10.05.06....7kg.................105cm........Myszków.(2,800g).chłopiec msoszka......10.05.06....9kg..............................Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm.......Wiedeń..............synek Efciak.........12.05.06....16kg...............108cm......Zgierz................synuś MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................Rzeszów..........chłopiec mela78........13.05.06....9kg.................92cm......Tychy............KAROLEK joannaT......14.05.06.....7kg.............................Warszawa.................. Maja24.......15.05.06.....9kg.................99cm......Częstochowa....chłopiec Gabi26........17.05.06....7kg.................115cm......Rybnik.......dziewczynka Elinova........18.05.06...11kg.......32......96cm..woj.pom...10.03-2000g..VIKTORIA Qassandra...20.05.06....11kg...............zmetr........Kraków.............. karolayna....20.05.06.....8kg................96cm........OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....11kg.....32.....102cm........Gorzów..............KAMIL ladybird......15.05.06.....16kg...............105cm.........Poznan.........chłopczyk Zuwiolka.....21.05.06.....11kg................87cm........Gdańsk...........chłopiec Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.......Kraków.................... gaga26.......25.05.06.......4kg...............88cm.........JeleniaGóra.............. malinow_a25.26.05.06......9kg...............ok.100cm....W-wa..............córka Grzywa.......27.05.06....11,5kg.......31.....103cm........Wrocław..(2250g)...ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm.......Z.Góra......JAKUB/POLA magdab.......29.05.06......9kg........32......93cm...........Toruń..........córeczka brygida26...31.05.06......14kg................100cm........woj.opolskie........synuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Brzuchatki!!!!! Dzięki Maju za wpisik!!!!!!!!!!!!!!!!Jak tam ból brzucha- mam nadziejęże już lepiej u nas niestety drogi Amberku pogoda okropna tyle że nie pada ale pewnie zaraz zacznie.... Ściskam mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - mam pytanie: czy Wam tez jest tak goraco?? Cala zime przechodzilam w wiosennej kurtce, bo w zimowej bylo mi za cieplo, teraz, najchetniej wychodzilabym bez kurtki zadnej tylko w lekkim sweterku ( na szczescie jeszcze troche zdrowego rozsadku mi zostalo ;) ) i tak zastanawiam sie czy to ze mna jest cos nie tak, czy to normalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dzięki za przyłączenie się do niekonsumowania słodyczy :-) No i mąż z teściami pojechali na pogrzeb. zostałam sama i chyba skorzystam z pogody i pójdę do parku poczytać książkę. Może się mylę, to poprawcie mnie: męża, moim zdaniem, na tą okazję wyprawiłam wspaniale, kupiliśmy czarną koszulę, krawat. założył czarny garnitur. A teściowie nie wyglądają najlepiej: Ona - ciemny zielony płaszcz, kupiony w ciuchlandzie, dziergana czarna bluzka spod której prześwituje biały stanik, grafitowe rajstopy. On- szara koszula i szary krawat, chyba nie wypada nie mieć czarnej koszuli na pogrzebie matki? teksty typu: babci i tak jest wszystko jedno nie przekonują mnie. odpowiedni strój to chyba oddanie szacunku zmarłej i wyróżnienie się z tłumu zwykłych uczestników pogrzebu. Rodzinę najbliższą obowiązuję chyba inne standardy? Ale może się mylę... Moi rodzice mieszkają daleko i przychodząc do rodziny męża, wiele rzeczy mi się nie podoba, ale jednak na siłę nikogo nie zmienię, zwłaszcza teściów. tylko czasami nie umiem trzymać języka za zębami. pozdrawiam gorąco i zmykam bo mi słońce zajdzie, sorki za wynurzenia, ale nie mam o tym z kim pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez jest bardzo goraco i poce sie wiecej niz wczesniej ciesze sie ze ciaza mi nie przypadla na lato bo tego chyba bym nie wytrzymala :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinow_a 25
Witam Wszystkie Mamusie ! U nas za oknem szaro, buro i ponuro, brrrrrr.... Remontu ciąg dalszy, masakra w domu, ale blizej juz ku końcowi. Ja wyprawki dla swojej dzidzi jeszcze na oczy nie zobaczyłam, wszystko juz jest , ale jeszcze nie dojechło do mnie z Łodzi. Może lepiej, bo gdzie ja te torby bym pomieściła w tym rozpapranym i zakurzonym domu? Mój mąż co prawda stwierdził, że moja siostra tym samym odebrała nam całą przyjemność kupowania i sam zamówił okrycie kąpielowe z żabką, takie niebieskie i się nad nim z pól godziny rozczulał hihi. Pewnie, tyle że dzięki temu zaoszczędziliśmy kasy, bo to wszystko w prezencie, ale jakbym te zakupy miała robić w warszawskich sklepach to byśmy majątek na to wydali. Zostają tylko wózek i łóżeczko. Zaatanawiamy sie nad łóżeczkiem z tapczanikiem, tyle, że to łóżeczko gignt 140 na 70 http://www.klups.pl/szablon.php?z=23&t=lozeczka&p=lozeczka ale jak sobie łóżeczka pooglądałam to wymiar 120 na 60wydaje mi sie duży. Natomiast o wózek ma się zatroszczyć dziadek, już się umówiliśmy, bo ma jakiegoś znajomego, który sprzedaje wózki, więc taniej wyjdzie. Natomiast moja wyprawka do szpitala utknęła gdzieś pomiędzy pocztą, Łodzią i sklepami :) Coś trza w końcu z tym zrobić. Ale muszę się pochwalić nową pralką, więc z praniem poczekam jak mi już to cudo w końcu moi panowie podłączą. Tyle, że Jelp u nas kosztuje jakieś 24 zeta w promocji za 2 kg. Pieluchy chyba w normie. Stwierdziłam, że uzywanie tetry jest w takiej samej cenie co pieluchy jednorazowe. Tylko koszty się ukrywa: woda, proszek, czas na pranie i suszenie nie tylko pieluch, bo jak zalane to juz wszystko, potem energia elektryczna, bo prasowanie i w sumie wychodzi na to samo. A przeciez na rynku jest kilka firm pieluchowych, więc mozna wybierać i przebierać. Na początku myśleliśmy o zakupach w makro, ale sę okazało, że się wcale nie opłaca. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Majówy bo na miano Majóweczke nie pozwala nam chyba już nasza tusza :-P 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Dla tych co mają i miały problemy z nerkami- pozdrawiam i mam nadzieję,że te dolegliwości miną szybciutko :-).❤️ 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 biedrona ...narazie nie miałam ciał ketonowych, ale w czwartek idę do gina to będę wiedzieć czy czasem już ich nie posiadam :-(. Ostatnio wiem tylko ,że krwinek czerwonych miałam za mało :-(.Mam nadzieję,że doszłam do normy. Już mam stres z wizytą u niego choć lekarz ten jest mega super!!!!! A jeśli mogę Cię zapytać to o co chodzi z tą płatną salą?Czy w każdym szpitalu jest coś takiego??? 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 amber ania ❤️ fajnie,że się odezwałaś.Współczuję lekarstw :-(.Co do fotelika to nie mam pojęcia jaki jest dobry :-(. magdab ....jak tam wizyta u dentysty??? 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 mela78 ....dzięki za miłe słowa :-D otuchy.Jakoś wychodzę z tego dołka choć moje myśli są ciągle przy tym co nie maja 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 grzywa... SUPER, super fotki :-D. Jak tam remoncik cd rozpoczęty???Współczuję z góry!!! Pamiętaj o odpoczynku, a facetom kup jakieś mrożonki na obiadek i będziesz mieć LUZ :-P:-) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 acha26..... współczuję braku cukru we krwi :-) tzn tego,że nie możesz jeść słodyczy.Trzymaj się jeszcze tylko niecałe 2 miesiące :-D, a potem to już chyba będziesz mogła- co??❤️ 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 anka1974....dzięki za listę do szpitala :-) ❤️ 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Efciak... oj gorąco mi.Chyba krążenie mamy lepsze w ciązy. Zawsze była zimna , a teraz jak piecyk :-P❤️ 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinow_a 25 jestes z Wawki tak jak ja :) mam pytanko gdzie bedziesz rodzic bo my jeszcze nie zdecydowalismy sie na szpital. Zazdroszcze Ci wyprawki w prezencie bo mnie wlasnie czekaja wydatki w warszawskich sklepach takze wiem czym to pachnie, chociaz w sklepie NUK jest mnostwo ciuszkow w cenach 10-15 zł i wybór ogromny - chyba tam zrobie zakupy :) Sloneczko sie przedziera przez chmury od razu pzryjemniej 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cd 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 jutro mam usg i zobaczę mojego synka choć może się okazać,że od ostatniego usg zrobiła się dziewczynka :-P. Ostatnie usg miałam w styczniu- początek . Dali 80% ,że będzie chłopczyk. Płeć jest mi obojętna , żeby tylko było ZDROWE !!! Bardzo się cieszę na jutro :-):-D 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 c d n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brygida ja mam usg w srode ostatnie tez mialam w styczniu i mial byc synek zobaczymy teraz :) Tez juz sie nie moge doczekac:) nerki juz nie bola ale zobaczymy co siuski wykarza :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinow_a 25
Przepraszam, że tak nadaje i nadaje, ale gdzieś się przecież wygadać muszę. Poza tym Maleństwo ma czkawkę ze 3 razy dziennie, kopie, wierci sie, nawet o 3 nad ranem, chyba daje nam przedsmak tego co nas czeka za te kilka tygodni. Ja za to wieczorem mam zgagę bo już się powoli nie mieścimy razem i jest cyrk. Do tego pobolewają mnie plecy i trochę bardziej się pocę, bo już cieplej, okropienstwo, fuj. Do tego puchną mi dłonie :( Magnolia 78---> jesteś w Wawy tak jak ja. Mam pytanie: czy wiesz już w którym szpitalu będziesz rodzić? Zaktualizujcie nas w tej magicznej tabelce, bo ja jej jeszcze nie rozgryzłam: 32 tydzień, na plusie 11 kilo, ale o obwód w pasie to trudno będzie, bo gdzie ja w tym bałaganie znajdę centymetr :( ??????? Wiecie co??? Zaglądam do bloga, patrzę, a tam grzywa pomyka w mojej bluzce z krową. No ładnie, sobie myśle, ładnie.... Poprostu wiosna przyszła, hihi Dobra, nie marudzę wam juz. Pozdrawiam was i ide sprzątać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paticzqa❤️ 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Będziemy rodzić w tym samym szpitalu.Dzieli nas tylko termin choć może się spotkamy.Ja będę rodzić w Opolu, a Ty chyba też. Pisałaś,że byłaś w szpitalu i jakie wrażenie odniosłaś??? Mili byli??Czy informacji udzielali z przyjemnością czy raczej tak na \"odwal\"?? No i co mówili co zabrać dla dziecka???Ciuszków nie brać?? Jak możesz to napisz mi co wiesz i Twoje wrażenia. Ja mam dość dlakeo do szpitala i chya najbliższy termin by tam jechać to będzie poród :-D. Pozdrawiam i przesyłam bukiet 🌻🌻🌻dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ladnie Malinow_a 25 dodałas mi jeden roczek -hihi:) Wlasnie o to samo Cie pytalam bede rozmawiac w czwartek z moja ginelokog, ktore szpitale mi poleca i pojezdzimy poogladac bo juz tyle roznych opnii slyszalam ze sama nie wiem 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinow_a 25
Magnolia79---> przepraszam za pomyłkę w nicku. Widzę, że myślimy o tym samym. Z tym szpitalem to my właściwie jeszcze nie sami nie wiemy. Mój gino był kiedyś ordynatorem w szpitalu na Solcu, słyszałam, że tam nieźle jest, ta klinika na Inflanckiej też jest dobra. Mój ślubny cos ostatnio napomknął, że może w Dzieciątka Jezus. Moja koleżanka tam kiedyś rodziła i była zadowolona, a mój mąż pracuje w tum szpitalu jako informatyk. Diabli wiedzą. Moja znajoma ostatnio rodziła w bródnowskim, wykupili salę rodzinną , oczywiście 400 zeta i skakali wokół niej . Słyszałam też, że szpital na Żelaznej ma niezły oddział położniczy. To taka krótka lista szpitali, o których wiem, że nie każą Ci zaraz po porodzie wstawać i iść zajmować się dzieckiem, raczej będą Cię trzymac w łózku i opiekować się Wami. Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinow_a 25 ja tez slyszalam ze na Żelaznej i Solcu jest ok, podobno na Solcu mozna rodzic w wodzie a ja sie nad tym coraz powazniej zastanawiam tylko nie wiem ile sie placi za ta przyjemnosc. W czwartek napisze co mi moja ginekolog polecala, w sumie chyba jestem gotowa doplacic te 400zł zeby miec jakies lepsze warunki bo porod mnie przeraza szczerze mowiac. Jak zacznieczmy obijezdzac szpitale to bede sie z Toba dzielila moimi spostrzezeniami :) Ja chyba urodze przed Toba z tego co widzialam w tabelce to otrzymasz najswiezsza opnie :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAHAHAHAHAHAHAHA
DAJCIE SLONIKOWI OGON ;p ........................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@\ ....@@@@.....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@..\ ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ .............................@@@@..................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
no bo ktoś mu go uciął :-P ........................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@\\ ....@@@@.....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@...\\ ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ .............................@@@@..................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ taki króciutki chyba wystarczy co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×