Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Jestem za :) Nasze dzieciaczki to niezłe charakterki będą :) My naszej księżniczce na zmiane powtarzamy, że moze by juz sie zdecydowała, ale to nic nie skutkuje... Nie dosyc, ze uparta, to sie tak rozpycha, ze matce brzuch w pewnym momencie pęknie i bedzie dopiero:) Dziewczynki! Nie martwcie się! Trzeba byc cierpliwym... W zaden sposób nie przyspieszymy tego:) Czekałysmy tyle czasu to tych pare dni tez wytrzymamy, No nIe??? Brydzia! {Pozdawiam! O Grzywe sie nie martw, bo ona z imprezy na impreze :p Z tego co mi wiadamo Zuza nadal chodzi z mamą-nawet do kibelka:p Całusy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiakul
🌻❤️🌻 ja jutro ide na piąte spotkanie do szkoły rodzenia i ma byc wycieczka po porodówce a pózniej zapisałam sie do fryzjera , bo chce ładnie przywitac synka. już bardzo ale to bardzo bym chciała miec go przy sobie, pogoda akurat dopisuje , juz bysmy smigali na spacerki ..... 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 niedługo ta tabelka górna będzie o wiele krótsza niz dolna a to dopiero poczatek maja pozdrowionaka dla wszystkich mam 2 w 1 i tych szczęściar , które moga złapać swoje pociechy za rączkę albo nózię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie też wygina się na wszystkie strony.Czasem sprawia to ból. maja24 rzeczywiście te dni się teraz ciągną niemiłosiernie. biedronka, a ja tak chciałam już gratulować Grzyweńce :-) może jutro komuś pogratuluję. no to trzymam kciuki może w nocy coś się stanie :-P i może nowe Majowe Dziecko przyjdzie na świat :-D To dobranoc ps. ELINOVA, ale się cieszę,że już jesteś :-).Trzymaj się i odpoczywaj !!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ mamuski 🖐️ mam dziwne przeczucie że dzis wyląduje w szpitalu,od godziny 2 nie śpie bo mam skurcze ale inne niż wcześniej. Jak twardnieje mi brzuch to strasznie mnie boli krzyz i brzuch tak jak na okres... no i wogóle nie spałam:( jestem zmęczona i oczy mi sie same zamykają. Ale nie wiem ile mam jeszcze czekać,nie chce za szybko jechac do szpitala i bezsensu tam leżeć tym bardziej że mam daleko:( ale boje sie też że potem nie zdąże dojechać i urodze Piotrusiowi w samochodzie hihi:P W nocy skurcze były regularne co 5 minut chyba bo czasami mi sie przysneło:) a teraz są co jakiś czas... U nas od 6 rano świeci pięknie słoneczko i jest ciepło🌻 ❤️miłego dnia wam życze❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f-ka
Trzymaj się amber-ania, powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamusie i przyszłe Mamusie!!!!!Mały usnął to mogę coś napisać....mam kłopoty z dostawianiem Małego do piersi i jestem trochę tym dobita bo musze odciągać pokarm, laktatory są kurde beznadziejne, nie wiecie o jakimś w miarę dobrze odciągającym laktatorze który, faktycznie działa???? godzinę mi to zajmuje !!!!!!!!! Amberku jeśli tam jeszcze jesteś....u mnie też sie tak zaczęlo, zadzwoń do gina,u mnie wody miały zabarwienie takie żołto pomaranczowe od szyjki macicy,która krwawi trochę przy rozwieraniu sie!!!!!!!!!!] Życzę powodzenia i ściskam mocno, trzymaj sie Kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Majoweczki :) My jeszcze 2w1 ale nie wiem jak dlugo ;) Gratuluje wszystkim Mamusiom, bo przez weeknd nie mialam okazji tego zrobic 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 dla WAs A teraz mam ytanie bo sie nie moge do gina dodzwonic: czuje ze leciutkosacza mi sie wody i sa podbarwione na taki brazowawy kolor - czy mam czekac do skurczy czy juz jechac na porodowke - bo tak szczerze nie chce spedzic tam dwoch dni przed porodem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jednak spedze - dzwonilam do lekarza - mam pedem jecjhac do szpitala le najpierw ide zrobic sie na bostwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyno
zabieraj tyłek w troki i jedz jak najszybciej a nie sie malujesz. Takie zabarwienie wód jest niebezpieczne dla dziecka. Jedz jak najszybciej. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ja dzwoniłam do mojej połoznej-kuzynki i powiedziałam dokładnie jakie mam objawy od 2 w nocy i kazała mi jechac dzisiaj do szpitala. Najgorsze jest to ze strasznie napiera no odbyt i od 2 juz byłam 4 razy w wc:) i ten ból brzucha i krzyza coś strasznego!!! mam nadzieje że dam rade urodzić mojego synusia:) ale powiem wam szczerze ze czekałam na te bóle i mam nadzieje że wróce juz do domu z moim synkiem❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest zabarwienie wod tylko krwisty sluz po czopku - myslalam,z e to ja bede panikowac a tu prosze, poza tym zwykla higiena osobista to nie przesada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu trzymam kciuki i jak bedziesz mogla daj znac!!!{serce]pozdrwiam wszystkie majoweczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efciak to czop Ci odchodzi ale warto jechać do lekarza na konsultacje będziesz sie pewniej czuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz dzwonilam - kazal jechac, ale teraz czekam na Mezulka, coby mnie zawiozl :) Amber - jak dobrze pojdzie, to urodzimy w jednym terminie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...brzusio27-napewo ci napisze jak urodze:) mam nadzieje że to bedzie albo dzis albo jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie wody sączyły sie dwa dni, ale miałam ich dużo więc nie było strachu jeśli u Ciebie też tak jest to moze to trochę potrwać bo pęcherz mogł pęknąć na górze,wiesz i powoli mogą odchodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej amber trzymam kciuki,że wszystko pójdzie jak po maśle czyli szybo i bez problemu❤️ mada lena nie przejmuj się z karmieniem -ponoć ten problem dotyka wszystkie matki początkujące.Niby z pozoru wydaje się to proste, a takie nie jest.Wczoraj czytałam na temat karmienia i potem napiszę co pewna położna pisze na temat karmienia w początkowych fazach, a po kilku dniach .Nie wiedzialam ,że w tym jest aż tyle filozofii.A jeśli chodzi o laktator to ja kupilam z aventu- ISIS .🌻 Efciak trzymam kciuki i też życzę by poszło jak po maśle.❤️ c d n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) naczytalam sie troche, ale moj lekarz to panikarz, zreszta moze tez nie do konca, bo w nocy mialam bole, nie jakies mocne, ale jednak, zreszta za godzinke wszystko sie wyjasni, ale jak znam mojego lekarza, to bede musiala zostac w szpitalu do porodu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a teraz ja mam pytanie od wczoraj mam obfitą ( wydzielinę białą wodnistą czy też tak miałyście.Ponoć w ostatnim miesiącu ma się gęstą, a ja nie mam gęstej.Brzuszek mi twrdnieje częsciej niż wcześniej, a skurcze jak mam to niregulrne.Termin mam na koniec maja i nie wiem co o tym myśleć i czy tak może być.Jeśli któraś tak miała to proszę o info. z góry dziękuję❤️ c d n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzieki mam nadzieje ze pójdzie szybko i bezboleśnie:) Efciak zobaczymy która bedzie pierwsza:) powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amber - trzymam kciuki, a poki co zmykam do szpitalsona :) pojawie sie za dni pare :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochane majóweczki dzis widzę, że gorący dzień u was. Trzymam za was kciuki i życzę powodzenia. Szczególnie za Amber i Efciak 🌻. aga z czerwcówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brygidko!!!!!!!ja miałam takie histore jeżeli nie regularne to najpawniej stawia Ci sie macica( czyli skurcze przepowiadające) jesze z dwa tygodnie myślę) uszki do góry ale do lekarza warto zadzwonic, nie przejmuj sie tym narazie,czop Ci pewnie odchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja 24
Cześć Majóweczki 🌻 U nas pogoda rewelacyjna słonko świeci od samego rana . Nic tylko brać wózek dzidzie i na spacer :). Tylko trzeba ją mieć jeszcze po drugiej stronie brzucha:). No ale na to się jeszcze nie zanosi przynajmniej u mnie:(. Amberku , Efcik trzymam kciuki i jestem myślami z WAMI❤️jak już będziecie tuliły te swojeSZCZęśCIA to nie zapomnijcie dać znać pozostałym Majóweczką . Może jak się dowiemy o kolejnych maluchach to tym naszym też sie przypomni że pora wychodzić . Gorące pozdrowienia dla wszystkich MAM DZIECIACZKóW I oczywiście 2W1 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mada lena dzięki,że napisałaś a ten czop o odchodzi tygodniami???? pozdrawiam Ciebie i Maleństwo.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczeła się nowa strona to jeszcze tabelka dla przypomnienie . nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć *************************************************************************************** amber-ania...01.05.06...15kg..............95cm.......Kołobrzeg......Olivier Magnolia79...01.05.06.....???................100cm....Wa-wa...35t-2955..synek chimera.......04.05.06….5kg.................82cm......Tychy.......dziewczynka amelia-c.......04.05.06...11kg.....36....98cm...................dziewczynka gosiak26......05.05.06...11kg..............100cm......Niemcy............??????? biedrona29...07.05.06...21kg......39.....120cm......Toruń.25.04-3200g..JULA anka1974.....08.05.06...17kg.......38......115cm.....Toruń..(38tc-3200g)...Aleksander msoszka......10.05.06....9kg..............................Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm.......Wiedeń..............synek Efciak.........12.05.06....20kg...............114cm......Zgierz..34t-2520.....synuś MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................Rzeszów..........chłopiec mela78........13.05.06....12kg......35........94cm......Tychy............KAROLEK joannaT......14.05.06.....7kg.............................Warszawa.................. Luckylady....15.05.06....10kg.......35,3....89cm.......Poznan(11.04-2500g)..GABRYS Maja24.......15.05.06.....14kg................???cm..Częstochowa(25.04-3100g)...chłopiec ladybird......15.05.06.....16kg...............105cm.........Poznan.........chłopczyk Gabi26........17.05.06....10kg.................120cm......Rybnik..................??? Elinova........18.05.06...14kg.......37.....100cm..woj.pom...12.04-2800g..VIKTORIA Qassandra...20.05.06....16kg......34......zmetr.......Kraków.............. karolayna....20.05.06.....8kg................96cm........OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....11kg.....34.....102cm........Gorzów..............KAMIL rybka76......20.05.06......8kg......34......95cm.........Szczytno.......ALEKSANDER Gabi26.......21.05.06....10kg.................120cm.......Rybnik...3000g....chłopczyk Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.......Kraków.................... gaga26.......25.05.06.......15kg..............106cm.........JeleniaGóra.....Adrian malinow_a26.26.05.06.....15kg.......35......ok.100cm....W-wa...............syn Grzywa.......27.05.06....16,5kg.......36.....107cm........Wrocław........ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm.......Z.Góra......JAKUB/POLA magdab.......29.05.06......9kg........32......93cm...........Toruń..........córeczka brygida26...31.05.06......14kg................100cm........woj.opolskie........synuś. Nasze szczęścia ************************************************************************************************************ nick............... data ..........kg.........cm............imię............poród ************************************************************************************************************ matitka..........04.04.06.......2,9.......53........Kacperek..........SN.......36........... anic77...........04.04.06.......2,6........52............Jaś.............SN.......35........... ewelina1........12.04.06.......2,3........46........Anastazja.........CC.......36........... fampirek........14.04.06.......3,45.......50..........Lilia..............SN.......36........... Zuwiolka........16.04.06.......2,67.......52..........Jan...............SN.......35........... emcia25..........21.04.06......2,775.....51..........synuś...............?.......35.......... mada_lena.......22.04.06......2,85.......52........Makary..........CC.........37.......... anuśka 25.......24.04.06.......4,1........58.........Olek.........SN......38 aga133...........25.04.06......3,9.....................Szymonek.........CC...................... Elinova...........01.05.06......3,5........54.......Viktoria...........SN..........38......... Paticzqa….......02.05.06…....3,49.......55.........Manuelek.........CC.............40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i słoń naszej kochen ELINOVY na szczęscie dla WSZYSTKICH szczególnie dla amber i efciak .......................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ....@@@@.....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@.. ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ .............................@@@@..................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Hej laski!!! Powysyłałąm zdjęcia na te aresy, które maiałam i prośba dla Was - jeśli którąś pominęłam to porozsyłajcie między sobą oki?? :-P Mój Skarb śpi :-) Co do karmienia-- trochę cierpliwości a wszystko będzie dobrze :-) Przystawiajcie często dzieci to nie będą potrzebne laktatory i z pokarmem też będzie oki. Ważne by dziecko chwytało nie tylko sutek, ale i całą otoczkę. Trochę boli, ale da się przeżyć :-D Jakiś tydzień przed porodem miałam też taką gęstą wydzielinę koloru białęgo, ale może ona być podbarwiona na brązowo od krwi z szyjki. Tym się nie martwcie, bo to czop. A te wody to były u mnie raczej przeźroczyste lub lekko żólte - tak jak mocz i wydawało mi się że miały tam jakiś zapach ale taki delikatny :-P To na tyle. 3majcie się kochane 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×