Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Kochane!!!!! Wody płodowe mają najczęściej taki słodkawy zapach, powoli być może zaczynają Wam wyciekać....SKONSULTUJCIE SIE Z WASZYMI GINAMI!!!!!! będziecie spokojniejsze. Jeśli wyciekają bardzo powoli- nie ma strachu, raczej nic sie nie powinno stać, a jeśli nagle by Was zalało to od razu na porodówkę!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZYWA o tym też czytałam i dlatego już sama nic nie wiem :-( jedni piszą,że wydzielna może być wodnista inni,że bardzo gęsta inni,że może mieć zabarwienie- zgłupieć można. Jeśli mam być szczera i napisać co czuję to wydaje mi się ,że urodzę pzed terminem tylko ile przed terminem tego nie wiem. Choć może się tak stać,że urodzę po terminie. Według tego co piszą to mogę niedługo urodzić. Dzidzia siedzi bardzo nisko, siku chodzę bardzo często, te nieregulern skurcze i do tego ta wydzielna. A co u Ciebie po imprezach??? Jak symptomy porodu u Ciebie??? Samopoczucie??? Napisz. MADA LENA dzięki za każde informacje!!!!🌻 mnie wczoraj tak się polało, a potem był spokój.Dziś chodzę jak na szpilkach i obserwuję co się dzieje.Mój mąż zaplanował jak coś,że zacznę rodzić dziś popołudniu. A czy miałaś skurcze nóg całych? A jak wyglądał u Ciebie czop?? Jaki kolor miały wody płodowe?? Wiem,że jesteś pewnie zajęta bo masz Maleństwo, ale jak znajdziesz chwilkę to napisz. Uściski dla Ciebie i Maleństwa!!! pozdrawiam❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i muszę przynać,że mój mąż ma dobre samopoczucie humoru. Ciekawe co z tych planów mu wyjdzie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mada lena... A moja wydzielina, to nawet przed ciążą miała taki słodkawy zapach. Od zawsze i teraz przez całą ciążę też taki ma, a jest jej od początku dużo. Lekarz mówi że wszystko pozamykane i wód mam dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ma białawy kolor i jest troche lepka i gęsta. Taką mam od początku ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki moje u mnie było tak: czop był podbarwiony krwią ale to nie reguła wszystko zależy od ukrwienia szyjki macicy,jeżeli jest mocno ukrwiona, to może być podbarwiony krwią- taka galaretka pomarańczowa.na 10 dni jakoś przed porodem, zaczęła sie wydzielać.Wody ze względu na rozwarcie też miałam podbarwione krwią (mimoże rozwarcie było małe)Wody płodowe nie są nigdy w konsystencji śluzu po prostu woda i może być śluż z czopu też. Gdy wody zaczęły mi bardzo powoli odchodzić wujek kazał mi jechać do siebie do Olesna....wyjechaliśmy we czwartek, urodzilam w sobotę, a pęcherz płodowy trzeba było przekuć bo sie zbyt wolno wody sączyły i porod nie postępował. Do tego miałam bole w dole brzucha,ze dwa tygodnie przed porodem sie zaczęły.....i bole w krzyżu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imprezku udane:) Nawet wczoraj miałam gości:D Nieregularne skurcze tez mam. Kręgosłup, taki dziwny ból w dole brzucha. To taki bardziej dyskomfort:o Czasami boli mnie tak w nerkach, a czasami sama nie wiem gdzie. Najbardziej bolesne są kłucia w pochwe, a moze bardziej w szyjce. Czasami zaboli naprawdę bardzo mocno. I powiem jeszcze że niunia ostatnio słabiej się rusza. Czasami wystawi mi stopke czy coś, ale to juz nie jest tak jak wcześniej. Jest tak dokładnie od soboty. Wydaje mi sie też ze brzuszek mi się obniżył, bo widzę swoje zebra:) i chyba troszke lepiej mi sie oddycha. Jedno wiem na pewno. Bardzo bym chciała żeby sie coś ruszyło!!! AAA... jeszcze jedno. Bardzo mi puchną dłonie (palce) i stopy. JUz od rana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stopy nie mieszczą mi sie w klapeczki 😭 A pierścionki noszę w portelu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinow_a 26
Witajcie Majówki!!!!! My się meldujemy jeszcze 2w1!!!! Gratulacje dla wszystkich Mamuś i ich pociech :) Skarb Elinovy jest rozkoszny i wygląda na małą zadziorkę ;)!!!!!!!! Amber!!!!! Jeszcze raz wszystkiego naaaaaajjjjjjjjjj!!!!! 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 Więc ja już fioła dostaję, powiedziałam Juniorowi, że daje mu dwa dni na wymeldowanie, dobrze mu u mamusi, ale mamusia ma już dość czekania.... cierpliwość mi się kończy ;) Odkąd się dowiedziałam 2 tyg. temu, ze termin przesunął się z końca maja na początek, to mnie roznosi normalnie i męcze wszystkich dookoła ;) No i od poniedziałku dopatruje sie wszystkiego co możliwe, bo naprawdę to skąd mam wiedzieć, że to już???? Skurcze się pojawiają seryjnie, ale potem okazuje się, że to nic.... poprostu trening , wrrrrr........ Wariatkowo!!!! Np.: wczoraj rano myślałam, że to już, bo poczułam jeden dość silny, miłe nie było, ale się skończyło na tym tylko, bo przy wtorkowej serii, to mi normalnie siara poleciała, a do tej pory nic tam nie było :) W środe jęczałam, że to pewnie już, bo mnie brzuch ciągnął, a wieczorem okazało się, że mi się na świeżo rozstępy w okolicach krocza porobiły.... parnoja jakaś..... Wczoraj u gina po KTG okazało się, że moja macica jest w pełnej gotowości do działania... a młody dostał czkawki w tym czasie i mi brzuch latał, komedia:) Okazuje się, że zielony kolor działa terapeutycznie i uspakajająco. Książki i scrabble też. Musze sobie na siłę szukać jakiegoś zajęcia. Niech ten nasz Synuś się już wreszcie zdecyduje!!!!!!!!!!!!!!! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiakul
witam mamuśki 2w1 🌻serce]kwiat] do malinowa_26 - ja mam tak samo jak Ty , jak po świętach gin mi powiedział że mogę rodzic od 1 maja , a termin z usg cały czas był na 20 maj to wariuję. Śni mi się poród , czuję że brzuch mam cały czas twardy , ale skurczy takich nie mam, w nocy sie macam czy nic mi nie poleciało, paranoja . Na dodatek kochane mamusie wczoraj w szkole rodzenia mieliśmy wycieczkę po porodówce, jestem w szoku widokiem tych łóżek, czas zatrzymał się w latach 50, owczem sale zadbane , kafelki , wymalowane, akcesoria do pomocy rodzącej : piłki, drabinki , fotele wanna ale sam widok SZOKKKKKKKKKKK Koleżanki ze szkoły się śmiały ze mnie że ja juz mogę tam zostac bo zaczęłam 39 tydzień i mam największy brzunio i juz moge rodzic , ale co z tego jak synek nie chce opuścic mamy, chyba mu za dobrze. Czekam raem z Wami na rozwiązanie i na kolejne wieści o kolejnych majowych dzieciątkach. Dla wszystkich 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinow_a 26
Hihi!!!! 🌻 Asiakul--->> jak już się to wszystko skończy, to chyba wydam poradnik: " JAK NERWOWO WYKOńCZYć RODZINKE '', albo zainicjuje nowy topik: Matka psychopatka, czyli jak się samodzielnie wykończyc nerwowo ;) Bo to wszystko jest mocno irytujące. Ja też budzę się po 10 razy w nocy i sprawdzam czy nie toniemy w jakichś wodach, nawet sobie ceratkę w łóżku zainstlowałam na wszelki wypadek. Jak patrze na siebie, to widze, że mnie porąbało. Właśnie czekam na odwiedziny przyjaciółki, biedactwo, naprawde jeszcze nie wie w co się dzisiaj wpakuje jak mnie odwiedzi. Dziewczyna też jest w ciąży, tyle, że dopiero w 3 miesiącu. Nie wiem, czy jak się napatrzy jak mi odbija, to czy sie nie przestraszy ;) Z tego wszystkiego poszam głowę umyć, żeby się ewentualnie Junior matki nie przestraszył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też jednak majówka
Cześc dziewczyny, mialam byc kwietniówka, ale nic z tego ;) Mój termin był wyznaczony na 29.04, a tu dzis 5.05 i dalej nic. Mam od kilku dni takie objawy, jak opisujecie: co jakiś czas skurczyk, albo kłucie w pochwie, albo jakaś bliżej nieokreślona wydzielinka w małych ilościach. Nie napalajcie się więc dziewczyny, bo to moze byc jeszcze dluga droga, a czesc z Was widzę, że jeszcze przed terminem. Jeśli pozwolicie to chetnie sie do Was przyłaczę. pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia25
Witam dziweczyny;) Ja mam termin na 12 maja (parę razy oddzywałam sie u was) i podobnie już świruje jak malinow_a 26, także kobietko nie tylko tobie tak odbija ;) Brak mi juz cierpliwości a z nudów to sie wykończę!! Mam takie same sygnały jak wy i co chwile tylko w głowie myśl "może to już??" a tu nici....;) Mam tylko nadzieję, że urodzę przed terminem a najlepiej to bym chciała już jutro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiakul
do malinow_a26 ja tez wczoraj zaraz po zajęciach w szkole rodzenia poszłam do fryzjera i zrobiłam sobie ładne odrosty i rzuciłam trochę blondu na wiosnę, chcę zrobic dobre pierwsze wrażenie na synku ja dodatkowo dostałam na twarzy takie dziwne plamy, wygląda to tak jakbym się opalał w okularach i w około oczu mam zabarwienia brązowe z piegami, zawsze opalając sie opalałam się na piękny brąz i mam zreszta ciemną karnacje , ale mam nadzieje że po.... wszystko wróci do normy 🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻[kw🌻❤️🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻 co do wydzieliny to juz nie pamiętam ale chyba od połowy ciązy nosze wkładki, obfita jest szczególnie jak dużo chodze , lekarz powiedział że to jest normalne, ale ja juz bym chciała zobaczyc galaretkę na wkładce, choc to tez nie jest 100 % oznaka rozpoczęcia akcji porodowej, ten nasz czopek może wyjść kilka dni wcześniej albo np godzine przed . :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):)👄👄👄👄:):):):):)👄👄👄👄:):):):):)👄👄👄👄:):):):):)👄👄👄👄:):):):):)👄👄👄👄:):):):):)👄👄👄👄:):):):):)👄👄👄👄 ale tak pięknie rozpoczął sie nam maj, mówie o pogodzie że przykro że nasze dzieciatka nie chca popatzreć jak wszystko pięknei sie rozwija... całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiakul
przez pomyłke trochę sie rozszerzyło SORRRRRRRRRRYYYYYYY 🌻❤️🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️🌻❤️ 🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mada lena dzięki za informacje.To miło,że mimo braku czasu piszsz nam o swoim porodzie i jego początku. Grzywa mi też spuchły nogi i dłonie. malinow_a 26 ja też już chyba wariuję.Może gdyby nie pewne objawy to byłabym spokojniejsza.Też dopatruję się wszystkiego.Też mam skurcze seryjne, a do tego ta wydzielina :-(.Z siarą to mam już tak od kilku miesięcy.Teraz jest jej dużo więcej. Co do rodzinki to chyba też gram im na nerwach. Z spaniem też mam problemy. też jednak majówka witaj :-) Tobie to już współczuję na samym początku bo jestes po terminie.Jednak nie przejmuj się bo słyszałam,że jeśli do tygodnia po terminie nie urodzisz to powinno się pójśc do szpitala i tam muszą wywołać poród.Jeszcze trochę cierpliwości choć wiem,że może to być stresująca wypowiedż z moje strony.Umiem sobie wyobrazić co czujesz. No i zostań z nami. pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AMBER... GRATULUJE!!! Widze ze zdarzylam z "jezykiem niemowlat" przed porodem... :-) To teraz synka w obroty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też jednak majówka
Grzywa dzięki :) Jakis cud sie chyba zdarzył, ledwo do Was napisałam, jakis potężny skurcz mnie złapal, taki, że aż krzyże zaczęły mnie boleć, nie taki skurczyk, jak te wszystkie poprzednie! Ale póki co na tym koniec ;) Do tabelki wpisuję się jako Agniecha30 Kurze tyle tu Was jest, ale myślę, że powoli poznam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c d Gosia 25 trzymam kciuki,że urodzisz przed terminem. Rozumiem Twoją niecierpliwośc :-).Powodzenia!!!❤️🌻 asiakul te przebarwienia też mi się zrobiły i liczę na to,że wróci potem wszystko do normy.❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniechaa30
czyli "też jednak majówka" Brygida dzięki za powitanie. Chodze kontrolnie na ktg co 2 dni, i jak widzę tę prostą linie od skurczy, to juz Ci nie powiem co mi się chce, ale staram się nie tracic optymizmu, no w koncu kiedys urodze przeciez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniechaa30
To powinnam się wpisać na początku tej pierwszej tabelki, dobrze rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniechaa30 tak na poczatku tabelki.Niedługo zasilisz konto tabelki niżej :-). Powodzenia😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniechaa30 tak na poczatku tabelki.Niedługo zasilisz konto tabelki niżej :-). Powodzenia😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniechaa30 tak na poczatku tabelki.Niedługo zasilisz konto tabelki niżej :-). Powodzenia😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trojaczki ( 3 razy napisany ten sam post) mi wyszły :-P nie wiem jakim cudem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniechaa30
Może mi się uda? :O nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć *************************************************************************************** Agniecha30...29.04.06...15kg....41........98cm....pokarpac.....synek amber-ania...01.05.06...15kg..............95cm.......Kołobrzeg......Olivier Magnolia79...01.05.06.....???................100cm....Wa-wa...35t-2955..synek chimera.......04.05.06….5kg.................82cm......Tychy.......dziewczynka amelia-c.......04.05.06...11kg.....36....98cm...................dziewczynka gosiak26......05.05.06...11kg..............100cm......Niemcy............??????? biedrona29...07.05.06...21kg......39.....120cm......Toruń.25.04-3200g..JULA anka1974.....08.05.06...17kg.......38......115cm.....Toruń..(38tc-3200g)...Aleksander msoszka......10.05.06....9kg..............................Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm.......Wiedeń..............synek Efciak.........12.05.06....20kg...............114cm......Zgierz..34t-2520.....synuś MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................Rzeszów..........chłopiec mela78........13.05.06....12kg......35........94cm......Tychy............KAROLEK joannaT......14.05.06.....7kg.............................Warszawa.................. Luckylady....15.05.06....10kg.......35,3....89cm.......Poznan(11.04-2500g)..GABRYS Maja24.......15.05.06.....14kg................???cm..Częstochowa(25.04-3100g)...chłopiec ladybird......15.05.06.....16kg...............105cm.........Poznan.........chłopczyk Gabi26........17.05.06....10kg.................120cm......Rybnik..................??? Elinova........18.05.06...14kg.......37.....100cm..woj.pom...12.04-2800g..VIKTORIA Qassandra...20.05.06....16kg......34......zmetr.......Kraków.............. karolayna....20.05.06.....8kg................96cm........OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....11kg.....34.....102cm........Gorzów..............KAMIL rybka76......20.05.06......8kg......34......95cm.........Szczytno.......ALEKSANDER Gabi26.......21.05.06....10kg.................120cm.......Rybnik...3000g....chłopczyk Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.......Kraków.................... gaga26.......25.05.06.......15kg..............106cm.........JeleniaGóra.....Adrian malinow_a26.26.05.06.....15kg.......35......ok.100cm....W-wa...............syn Grzywa.......27.05.06....16,5kg.......36.....107cm........Wrocław........ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm.......Z.Góra......JAKUB/POLA magdab.......29.05.06......9kg........32......93cm...........Toruń..........córeczka brygida26...31.05.06......14kg................100cm........woj.opolskie........synuś. Nasze szczęścia ************************************************************************************************************ nick............... data ..........kg.........cm............imię............poród ************************************************************************************************************ matitka..........04.04.06.......2,9.......53........Kacperek..........SN.......36........... anic77...........04.04.06.......2,6........52............Jaś.............SN.......35........... ewelina1........12.04.06.......2,3........46........Anastazja.........CC.......36........... fampirek........14.04.06.......3,45.......50..........Lilia..............SN.......36........... Zuwiolka........16.04.06.......2,67.......52..........Jan...............SN.......35........... emcia25..........21.04.06......2,775.....51..........synuś...............?.......35.......... mada_lena.......22.04.06......2,85.......52........Makary..........CC.........37.......... anuśka 25.......24.04.06.......4,1........58.........Olek.........SN......38 aga133...........25.04.06......3,9.....................Szymonek.........CC...................... Elinova...........01.05.06......3,5........54.......Viktoria...........SN..........38......... Paticzqa….......02.05.06…....3,49.......55.........Manuelek.........CC.............40 Amber Ania......05.05.2006.....3,9........57........Olivier.........SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze jedno GRZYWA a BIEDRONECZKA poszła dziś do szpitala??Ma bóle czy co się dzieje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia25
Dziewczyny jeżeli nie macie nic przeciwko to z checia tez sie dołącze do was, bo mi tak smutno samej ;) Lepiej późno niz wcale...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×