Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Gość Agniechaa30
Yes yes yes, jak mawia pewien premier :P Brygida - I hope :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniechaa30
Gosia25 do tekiego samego wniosku doszłam. A w kupie zawsze raźniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia25
właśnie Agniechaa30;), mi jest lepiej jak sobie poczytam co tu piszecie, bo u mnie to samo sie dzieje :) A dzis poszłam sobie do fryzjera troszke włoski pocieniować, cobym wyglądała jak człowiek w szpitalu!! A samopoczucie od razu wzrosło!! Czyli moge uznać wasza akceptacje i wpisać się do tabelki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻 🌻🌻Wielkie Gratulację dla Amber Ani 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻Ale Oliś duuuuuży facet :) 🌻 🌻 Super ! Gratuluję i cieszę się razem z Tobą ! W końcu się doczekałaś ! 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisujcie się dziewczyny Gosia25 czekamy na wpis do tabelki :-) Agniechaa30 Yes *3 to dobre!!! aż mi się Mały w brzuchu zaczął wiercić :-P a gdzie inne Majowe Damy???? Qassandra gdzie się podziewasz?????? Magnolia???? dziewczyny co z Wami???? pozdrawiam wszystkie ciche Majówki i jak coś trzymam kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Biedronka na weekend dostała przepustkę do domu, ale chyba we wtorek musiała się znowu wstawić do szpitala. Wczoraj rano zaczął odchodzić jej czop i wieczorkiem miała juz regularne skurcze co 8min!!! Tak było przez całą noc. Nic biedna nie spała i rano dostałam telefon że właśnie czeka na kroplówe, bo juz ma dosyć i to wszystko strasznie długo trwa. Prawdopodobnie właśnie teraz rodzi:D Muszę sie przyznać ze tez sie denerwuję i czekam na nowiny. Mam nadzieję ze do wieczora będzie po wszystkim. WIEC DZIWCZYNKI KCIUKI MOCNO ZACISKAC!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia25
nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć *************************************************************************************** Agniecha30...29.04.06...15kg....41........98cm....pokarpac.....synek amber-ania...01.05.06...15kg..............95cm.......Kołobrzeg......Olivier Magnolia79...01.05.06.....???................100cm....Wa-wa...35t-2955..synek chimera.......04.05.06….5kg.................82cm......Tychy.......dziewczynka amelia-c.......04.05.06...11kg.....36....98cm...................dziewczynka gosiak26......05.05.06...11kg..............100cm......Niemcy............??????? biedrona29...07.05.06...21kg......39.....120cm......Toruń.25.04-3200g..JULA anka1974.....08.05.06...17kg.......38......115cm.....Toruń..(38tc-3200g)...Aleksander msoszka......10.05.06....9kg..............................Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm.......Wiedeń..............synek Efciak.........12.05.06....20kg...............114cm......Zgierz..34t-2520.....synuś Gosia25.........12.05.06....15kg...............104cm......Żagań..........Kubuś MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................Rzeszów..........chłopiec mela78........13.05.06....12kg......35........94cm......Tychy............KAROLEK joannaT......14.05.06.....7kg.............................Warszawa.................. Luckylady....15.05.06....10kg.......35,3....89cm.......Poznan(11.04-2500g)..GABRYS Maja24.......15.05.06.....14kg................???cm..Częstochowa(25.04-3100g)...chłopiec ladybird......15.05.06.....16kg...............105cm.........Poznan.........chłopczyk Gabi26........17.05.06....10kg.................120cm......Rybnik..................??? Elinova........18.05.06...14kg.......37.....100cm..woj.pom...12.04-2800g..VIKTORIA Qassandra...20.05.06....16kg......34......zmetr.......Kraków.............. karolayna....20.05.06.....8kg................96cm........OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....11kg.....34.....102cm........Gorzów..............KAMIL rybka76......20.05.06......8kg......34......95cm.........Szczytno.......ALEKSANDER Gabi26.......21.05.06....10kg.................120cm.......Rybnik...3000g....chłopczyk Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.......Kraków.................... gaga26.......25.05.06.......15kg..............106cm.........JeleniaGóra.....Adrian malinow_a26.26.05.06.....15kg.......35......ok.100cm....W-wa...............syn Grzywa.......27.05.06....16,5kg.......36.....107cm........Wrocław........ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm.......Z.Góra......JAKUB/POLA magdab.......29.05.06......9kg........32......93cm...........Toruń..........córeczka brygida26...31.05.06......14kg................100cm........woj.opolskie........synuś. Nasze szczęścia ************************************************************************************************************ nick............... data ..........kg.........cm............imię............poród ************************************************************************************************************ matitka..........04.04.06.......2,9.......53........Kacperek..........SN.......36........... anic77...........04.04.06.......2,6........52............Jaś.............SN.......35........... ewelina1........12.04.06.......2,3........46........Anastazja.........CC.......36........... fampirek........14.04.06.......3,45.......50..........Lilia..............SN.......36........... Zuwiolka........16.04.06.......2,67.......52..........Jan...............SN.......35........... emcia25..........21.04.06......2,775.....51..........synuś...............?.......35.......... mada_lena.......22.04.06......2,85.......52........Makary..........CC.........37.......... anuśka 25.......24.04.06.......4,1........58.........Olek.........SN......38 aga133...........25.04.06......3,9.....................Szymonek.........CC...................... Elinova...........01.05.06......3,5........54.......Viktoria...........SN..........38......... Paticzqa….......02.05.06…....3,49.......55.........Manuelek.........CC.............40 Amber Ania......05.05.2006.....3,9........57........Olivier.........SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia25
Uff...udało się ;) To jak sie juz dopisałam to moge iśc robić na obiadek placki ziemniaczane, bo chodza za mną od paru dni.. hihih, no i mąż przyjedzie z pracki głodny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinow_a 26
No to witajcie Dziewczynki!!!! Tu jak zwykle coś się dzieje, a razem zawsze raźniej, nie??? Brygida!!! Ja myślę, że Magnolia, to już urodziła, bo coś się już od ponad tygodnia nie odezwała :) i na dniach się pewnie dowiemy co u niej..... Moze to i racja, że może odrobina cierpliwości nie zaszkodzi.... podobno chłopcy lubia się trochę spóźniać :) No i do tego telefony już sie urywają, wszyscy dzwonią z pytaniem czy to już?????? A ja jak jestem zdenerwowana to dużo gadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniechaa30
Brygida, to przed Toba widzę jeszcze prawie miesiąc! Pakujesz już powoli torbę do szpitala? Trzymam kciuki za Biedronkę ****//**** Gosia mój synek też chyba będzie Jakub :) Jutro są akurat imieniny Jakuba, więc może mój synuś wtedy własnie zdecyduje się zawitac na tym świecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinow_a 26
NO I NIECH NAM SIĘ MAŁA BIEDRONECZKA SZCZĘŚLIWIE DZISIAJ URODZI, BĘDZIEMY MIAłY KOLEJNY POWÓD DO RADOśCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia25
Kurczę, ja wcale nie chcę, żeby mój Kubuś się spóźniał, mógłby juz sobie wkońcu wyjść ;) Ja ostatnio byłam z rodzicami na działce cały dzień, bo moja połówka miała służbę a tesciowa wydzwaniała na stacjonarne do mnie i rodziców i myślała, że ja już na porodówce !!!!! wkońcu zadzwoniła do mnie na komórkę, no a ja niestety na działeczce sie wylegiwałam zamiast przeć na łóżku ;) Cos myslę, że im bardziej my jestesmy zniecierpliwione to nasze maluszko specjalnie będą czekały do terminu!! Za wyjątkiem Agniechaa30, która już jest po terminie ale malutka, na dniach urodzisz, zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia25
Agniechaa30 cieszę się, że tez bedziesz miała Kubusia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia25
Miło spędza się z wami czas ale idę robić te placki, bo jak mąż wparuje i zobaczy mnie przy kompie a w garach pusto to będzie!!! odezwę się później moje majóweczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻Biedroneczka 3mam kciuki za Ciebie i Julcię ! ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniechaa30
Mnie trochę te telefony też zaczynaja denerwowac, bo sie bardziej nakręcam, no ale z drugiej strony nie dziwię się. Dzwoniła już też nawet położna środowiskowa z pytaniem kiedy przyjść :) Ja z kolei zabrałam się za porzadki, choc już wszystko posprzątane, ale muszę sobie czymś zająć ręce, więc nie zaszkodzi jeszcze raz ;) A jak trochę się poruszam, to może coś przyspieszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia25
Ciasto na placki zrobione i palce tez oczywiście pokaleczone :-O Ja tez myślałam że sobie porobie troszkę w domku to może cos się ruszy. Pozamiatałam tylko (a mam troche tych rejonów do zamiatania ;)) to tylko mnie krzyż rozbolał a potem tylko lekkie skurcze i wszystko przeszło 😭 Teraz mnie biora jakieś skurcze że aż sie podnoszę na krześle jak piszę!! A czy wam tez czasami jest bardzo gorąco? Ja dziś w nocy byłam dosłownie mokra i do tego często twardniał mi brzusio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
hej laseczki 🖐️ Amber--GRATULACJE 🌻 wreszcie :-) :-) :-) Witam też nowe mamuśki majowe 🖐️ Poczytałam to teraz spadam....córcia się domaga :-P Widzę, że muszę zaglądać, bo mała biedronka tuz tuż ... Laski 2w1 3majcie się a wszystko będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.widzialam na waszej rozpisce kogoś z Rybnika.Czy ta mamusia moglaby sie odezwać.Bo mam parę pytań odnosnie szpitala i takie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f-ka
GRATULUJE KOLEJNEJ MAJÓWECZCE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f-ka
POZDROWIENIA DLA 2W1 ORAZ 1W1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorem cały dzień byłam do niczego, ale nie ma co się dziwić bo ciśnienie miałam 95/43.Słaba jak mucha jestem. A nie wiecie jak tam Biedroneczka???? Trzymam kciuki!!! dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza Biedroneczka o godz. 18 miała rozwarcie na 1,5cm i skurcze co 4min.:( I to juz przecież po kroplówce!!! Teraz ma dużo chodzić zeby rozwarcie postępowało. Boże... To juz trwa tyle godzin!!!:( Dlaczeczego nie mogą zrobić normalnie cerarki???:( Tyle godzin się męczy. Mam nadzieję z cos sie ruszyło u niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzywa trzymam kciuki za Biedroneczkę no i niech jej szybko pójdzie. BOŻE- u niej to tak długo trwa współczuję jej :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mamnadzieję, że biedronka się trzyma. To kobitka poród ma z przebojami. Trzymam za nią kciuki - yle było wszystko dobrze i jak najszybciej się u niej już zaczęla ostatnia faza porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinow_a 26
Ej, ej. Coś to u Biedronki już długo trwa. 3mamy kciuki za Biedroneczki. Pastwią się nad dziewczynami, czy co??? Buziaki. I oby szybko miało się ku końcowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinow_a 26
P.S. Grzywa!!!! Ucałuj od nas wszystkich biedronkę w wyświetlacz!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny!😘 Ona teraz wsparcia bardzo potrzebuje, ale ma przy sobie kochanego mężusia, więc bedzie dobrze:) Napisałam jej sms-ka ze jesteście z nią:) Najgorsze jest to, ze ona tak naprawde wszystkie te etapy spędza w szpitalu, a wiadomo że każda by chciała te pierwsze skurcze przesiedzieć w domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Grzywa tak siedzę i myślę o tej naszej biedronce. no i zastanawiałam się czy ktos z nia jest teraz w szpitalu. Dobrze, że napisałAś,ż E MA OBOK SIEBIE MężUSIA. Dobrze jest mieć kogoś bliskiego obok, kto będzie nas wspierał. No i dalej cieplutko niej myślę niech się trzymają - i oby ich maluszek lada chwilke był już z nimi. Życzę im tego z całego ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×