Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Cześć U nas wszystko po staremu :) Bardzo ciesze się z dobrych wieści Fabcio Makuś ❤️ Byłam w kościele w niedziele na mszy z Kamilkiem . Wiecie normalnie nie mogłam łzy same z oczu mi leciały . Była to msza dla dzieci . Na mszy były dzieciaczki z ośrodka adopcyjnego. 10 maluszków każde zaledwie kilku miesięczna, bo wszystkie leżały w głębokich wózeczkach .Wszystkie takie grzeczne były żadne nawet nie zapłakało . Nie wiem jak można oddać takie maleństwo . Ksiądz poprosiła aby pokazały sie rodziny które adoptowały dziecko . Nie zdawałam sobie sprawy z tego ile takich rodzin żyje pośród nas . To wspaniałe że są tacy ludzie . Każde dziecko powinno mieć mamę ,tatę . Wiecie same ile takie maleństwo potrzebuje miłości czułości opieki. A kto ją ma zapewnić jak nie rodzice . Najlepsza opiekunka mimo najlepszych starań nie da tego co oni . Mam nadzieje że jak najszybciej znajdą sie ludzie którzy zapewnią tym maleństwom dom i miłość ❤️. Jeśli chodzi o obcinanie paznokci to ja najczęściej obcinam Kamilkowi kiedy on śpi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja!!! Moja przyjaciółka piszę teraz pracę i robiła badania w domu dziecka. Część z tych dzieci pozostanie do końca życia niepełnosprawna itd..... Opowiadała mi takie historie, że byście padły. Ja sama nie wiem, mało co nie wysiadłam. Dlaczego ludzie oddają dzieci, na co sie deklarują itd.... Wagowo i wzrostem takie dzieci są poniżej norm w siatkach centylowych itd... A co do samych adopcji, to ludzie którzy decydują się na dziecko, bo są tak zdesperowani nie powinni patrzeć na to jak dziecko wygląda, jaki ma kolor oczu itd, a tak jest najczęściej, że ludzie sobie tak dzieci dobierają. I tak się to wszystko zapętla. Przecież dobrze by było, gdyby adopcja następowała jak najszybciej , ale niestety pewne procedury są nie do przeskoczenia i ludzie też!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szwedzia no i wszystko jasne . Tylko ty niepotrzebnie laczysz ze soba fakty . Tak jak pisalam : podwyzszone WBC i limfocyty swiadcza o infekcji bakteryjnej .. ale nie Escherichia Coli ale wlasnie anginy .Jeszcze slad po niej zostal we krwi .Natomist stwierdzenie E.coli ..moze byc tylko na podstawie wynikow moczu i kalu ..bo to paleczka okrężnicy czyli bakterie przewodu pokarmowego . Trafilo sie Oli 2 w 1 . A E.coli zarazila sie albo poprzez produkty zarazone albo zwyczajnie \"rączkami do buzi wprowadzila \" .. Poczekaj z badaniami ..Po anginie przynajmniej miesiac ..a tymbardziej ze powinna teraz dostac antybiotyk na E.coli . Nie martw sie .. to bakteria pospolita i latwa do zlikwidowania chyba ze wykryliby szczep mutant . Z ciekawosci spytam bo chyba nie pisalas .. Jakie leczenie lekarz zastosowal? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gio -nie było dzisiaj mojej doktórki a ten który był jest do niczego i do niego ne poszłam.Jutro po południu ide juz jestem zapisana. E. coli - enteropatogenne 026.to z posiewu.Wyniki moczu sa ok. Jutro wieczorkiem wszystko napisze.Konsultowałam te wyniki tel.z doktor ale ona jakos za bardzo mnie nie uspokoiła,dlatego ciagle o tym mysle.Juz chciałabym odetchnac. Kurcze musze znalesc sobie nowego pediatre na rejonie Bo ta co jest odchodzi i zostaje ten do którego nikt nie chce chodzic. Tylko jak tu znalesc dobrego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ A ja z dobrymi wieściami...:-) Jedna z nas, czyt. majówek spodziewa się kolejnego maluszka...Och jak się cieszę :-D Ale nie napiszę która, bo nie wiem czy mogę :-P Qrcze fajnie tak no nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja!!! To ja!!!:D Żartuję;) Prosimy tajemnicza mamuśkę o ujawnienie sie, bo chcemy GRATULOWAĆ:D Szwedzia🌻 Qassandra🌻 Buziaki dla dzieciaczków. Później wpadnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOOOOOO ja Cie psiulkam!!!!!!!!!!!!!!!!! 😘G R A T U L A C J E dla przyszłej mamy!!! !!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stawiam na biedrone
czy wy sie dziewczyny nie umiecie zabezpieczac? normalnie jak niewyksztalcone malolaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedrona!!! Stawiają na Ciebie:D:D:D hahha... Ale Biedrona to wykształcona małolata!!:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Nie nieeee.....nie trafiłyście :-P Obstawiajcie dalej :-D I do pomarańczki---to wcale nie żadna niewykształcona małolata :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczur kanalowy
jak niewyksztalcona malolata a nie - niewyksztalcona malolata. tak czy siak- OBCIACH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem co ludzi tak dziwi... że ktoś ma dziecko z różnicą wieku około 2 lat?? To takie dziwne?? Też bym chciała mieć dzieci z tak małą różnicą wieku, ale Zuzka za bardzo dała mi popalić i muszę odpocząć. Uważam im mniejsza różnica wieku, tym lepiej. Gdyby Zuzia była inna, to na 100% tez bym była w ciąży:D Mój mąż, jeszcze niedawno mnie bardzo gorąco jeszcze namawiał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
grzywa---zgadzam się z Tobą w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, czasem głupota ludzka nie ma granic, na prawdę... Co komu do tego, czy ktoś ma drugie dziecko teraz czy później??? Kurcze, ale fajnie ;) U nas jest tak, że T. jest jedynakiem i w zasadzie to chciałby i drugie, ale doszliśmy do wniosku, ze jeszcze nie teraz ;) Mateusz dał nam popalić chyba za bardzo i jakoś się nie zapowiada, by coś w tej materii się zmieniło ;) Tak poza tym, to wczoraj Mateusz pierwszy raz zupełnie samodzielnie rozpracowywał jogurt i nie pytajcie jak wyglądał, potem wrzucę fotki ;) Miałam taki ubaw, że hej, a jak próbowałam mu pomóc, to było awanti, ze hej. Dziki pęd do samodzielności wygrywa hehehe ;) Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawde- pisze sie
lacznie nieuku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Ty pomarańczko idz piep...takie chamskie gatki na inny topik, bo aż szkoda Ciebie czytać...a skąd wiesz czy to aby na pewno wpadka?????Niektórzy ludzie chcą mieć, wyobraź sobie dwójkę dzieci. A ty to chyba faktycznie jetes małolat....koniec pieśni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To też nie ja :-) Chyba, że jeszcze nie wiem ;-) Czekam na info, której mamie składać gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z czerwcówek przeszły na nas...... hihihi żałosne- nikt tu sie wami nie przejmuje i piszczie sobie co chcecie i tak was olejemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nono Malina zuch chłopak!!!!!!!!!!!!!!!!! A moje dziecie wczoraj samo wcinało parówke...brało sobie po kawałeczku z talerzyka i buch do buzi....ależ był z siebie zadowolony:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem pomarańczy :(................................ Qassandro-wiem co przeżywałaś -umiem to sobie wyobrazić.Życzę zdrówka dla słodkiej Gabrysi a swoją drogą to też jestem ciekawa, która zostanie szczęściarą już 2 raz. wracam do zajęć w domu.A.. śpi więc idę coś zrobić bo wkrótce wielki dzień, a roboty w domu fiu fiu DUŻO. pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Kurcze to się dzieje od razu topik ożył:) Gratulacje dla przyszłej mamy🌼 Buziaki dla wszystkich chorujących ❤️ Adek chyba zwalczył biegunkę oczywiście byłam u lekarza ale powiedziała że takie biegunki nie na tle wirusowym bez gorączki mogą trawać nawet 2 tyg dała tylko acidolac i wywar z suszonych jagód. Obcinanie paznokci ostatnio przebiega łagodnie oczywiście nożyczkami ale u nóg ola boga raz w życiu mi się udało i na tym koniec Ja też się nie spieszę z drugim dzieckiem ale wkurzają mnie takie dziwne wypowiedzi osób które nic nie wiedzą na temat osoby zainteresowanej a krytykują a nawet obrażają a sio:( Całuski a przyszła mama niech się zdradzi bo mam wolne do konca tygodnia i bardzo bedzie mnie to męczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki!!!!!!! ❤️myy też się dołączamy do gratulacji dla tajemniczej odważnej mamuśki:):): hmm ciekawe kto to jest... pewnie się niedługo wyjaśni.... w każdym razie mały toaścik za jej zdrowie!!!!!!!! u mnie właśnie Majka demoluje chatę, wszytsko co podejdzie jej pod ręce jest od razu na podłodze, najbardziej lubi portfele i wyciąganie z nich wszytskiego co możliwe:) a ogólnie jest u nas coraz weselej:) szwedzia, tak myślę, czy też nie powinnam mojej pszczółce porobić takich badań, bo też słabo przybiera na wadze, choć powiedz, czy robiłaś badania tylko ze względu na to, czy były też inne powody? a co do obcinania pazurków, to u nas też jest bardzo ciężko, chyba za bardzo interesują ją nożyczki i trochę walczymy:) właśnie dziś nas to czeka...:( całuski i lecę na kawkę:) jeśli któraś chce, to krzyczeć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi, a ja już wiem kto:):):):) podczytałam na innym topiku:) no dobra, teraz to już tylko kawka! a fakt, nagle zrobiło się jak w ulu:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja stawiam na tolka banana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym szczególnie pozdrowić, oprócz obecnych, Szwedzię i Olę, Qassandrę i Gabrysię i Czarną z Fabiankiem! Wiem, jak się czuje mama, gdy dziecko poważnie choruje. Wczoraj mój okaz zdrowia dostał pierwszy raz gorączke. 40 st. bez żadnych innych objawów. Teraz mam go obserwować i patrzeć, czy spada. To może być 3-dniówka. Dziś ma się lepiej, ale wczoraj przelewał się w rękach. Tak mi było go żal, misiaczka małego. Chorób nie da się uniknąć. Najważniejsze, żeby szybko je diagnozować i szybko z nich wychodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×