Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

hej hej hej:) 🌻my właśnie pbejrzałyśmy braci koala na mini mini i moja królewna poszła spać, więc czas na kawkę:) ojjj, Eli twoje ciasto by się teraz przydało!!! atak będe musiała się skusić na jakiegoś batonika, i oppona znowu urośnie- Czarna coś o tym wiem ale jakos walczyc nie mam siły:)) może się w końcu kiedys zmobilizuję!! Lucky, dokładnie tego samego dnia co Wy, byłam w h&m w m1, szkoda, że akurat na Was nie trafiłam:) no i pochwalcie się tymi koszulkami dla maluchów, bo szczerze mówiać nie widziałam takich a chętnie bym młodej sprawiła:) Amber, powodzenia w wyborze auta!!! za czym się w ogóle rozglądasz? Eli, co do nocnika to u nas jest podobnie, uzywamy go od stycznia jak tylko zaczęła sama siedzieć, Maja ma az 4 nocniki, w domu, u obu babć i do tego na działce i wszędzie się przydaje:) robi na niego głównie konkrety:) a i siusiu z reguły wpadnie! choć mam wrażenie, ze ostatnio przechodziła jakiś bunt nocnikowy, jak tylko ja sadzałam, to zaczynała się denerwować i na nim skakać, po czym schodziła i pchała go, chyba myslała, że to jakis jej samochodzik:) ale na szczęście już wszystko wraca do normy! MAda, i jak kostium? ja jakoś nie mogę sobie wyobrazić na razie wyjścia na plażę i chyba przydałby mi się taki piankowy, o którym pisała Czarna:):):) a może to już trezba się oswoić z myślą, że jest jak jest:) a wydaje mi się, że widziałam w h%m i w reserved kostiumy, gdzie górę i dół można kupić oddzielnie, więć problem z dopasowaniem by Ci odpadł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaa, przypomniało mi się:) czy szczepiłyście już maluchy przeciez odrze, śwince i różyczce? ja jakoś naczytałam się dużo złego na temat tej szczepionki i nie mogę się zdecydować, mimo że jest obowiązkowa, muszę porozmawiać z pediatrą, jesli któraaś szczepiła, to dajcie znać, jak dzieciaczki ją przeszły, czy były jakieś \"efekty specjalne\" no i ogólnie czy wszystko było ok... a dla Lucky z okazji jej urodzinek zyczymy wsyztskiego naj naj, zadowolenia z jej obu mężczyzn i duuuużo szczęścia na każdy dzień!! ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 🌻Anka, Olek sliczny, jaki już dorosły chłopak się zniego zrobił:) oglądając Wasze fotki już sie nie mogę doczekac, keidy nad morze pojedziemy! 🌻MAja, gratulacje, kolejny rok zaliczony!!!!!!więc już bliżej do końca niż dalej!!! tak na marginesie co studiujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alinko wszytkiego najlepszego w Twoim dniu :-) by Twój każdy dzień przynosił same radośći by każdy człowiek na Twojej drodze życiowej był Ci życzliwy,pomocny by w Twoim życiu nigdy nie zabrakło miłości z szczerego ❤️ życzymy Tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Ewcia---ja szczepiłam Wiki na odre, świnkę i rózyczke i obyło się bez jakichkolwiek efektów...Dobrze zniosła to szczepienie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli, i nie było żadnych bąbli, obrzęków, wysokiej gorączki innych bonusów??? chyba pocieszyłaś mnie bo pierwszy raz słyszę pozytywną opinię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Ewa---dosłownie nic...zero gorączki, zero bąbla...no może troszkę wieczorem Wiki bardziej pomarudziła ale ja to zwalałam na ząbki... i noc po tym przespała także...będzie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My juz po spacerku maly wlasnie usypia a ja pije następna kawusie Eli- dawaj kochana to ciasto, którym nas tu rano poszczulaś.:D Jezor do kolan mi juz wisi, bede musiała jednak odwiedzic sklepik i zadowolic sie jak Ewcia batonikiem ;( Chyba przeoczylam że Lucky ma dzisiaj urodzinki., wiec WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, DUUUUZO DUUUUUZO ZDRÓWKA, MILION W TOTO-LOTKA , WSZYSTKIEGO CZEGO TYLKO PRAGNIESZ BY SIE SPELNILO . Elinowa- ja sadzam Fabcia na nocniczek, ale musze sie przyznac,że nie zawsze mi sie chce [zawstydzona} Jak go posadze, to zrobi kupke lub siusiu , teraz na wakacje obiecuje sobie, ze wiecej sie do tego przyłoże, i planuje na wczasach nie zakladac juz mu pieluszki , bedzie biegał w samych majtach :D A na wczasy jedziemy do Pobierowa.:) Co do szczepionek, to ja tez musze pogadac z moja pediatrą (teraz jest na urlopie) niewiem co robic a termin szczepienia zbliza sie wielkimi krokami, naczytałam sie duzo o skutkach ubocznych ,a z drugiej strony przeciez jest to szczepienie obowiązkowe , i kupa dzieci jest nimi szczepiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja dziewczynki:) autko super! brakuje pare dubereli ale jest ok:) czekamy tylko pare dni zeby gosciu troche spadał z cena a jak nie to i tak go kupujemy:) Kupuje BMW 1.8 coupe:) Alinko ty du....pcio dlaczego mi nie przypomniałas ze masz urodzinki dzisiaj?? przeciez bysmy gdzie poszły to oblac:P ale i tak kochana życze ci wszystkiego NAJ...🌻 Eli juz ci pisalam w smsie że jak tylko kupie samochód to napewno do was przyjade:) Czarna i ewka dzieki za trzymanie kciuczków to napewno pomogło bo to jest chyba z 5 samochod co ogladam:) ale ma wszystko klime,szyber dach,pół skóra, podgrzewane fotele itd...:) spadam do sklepu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli> nad morzem byliśmy w Jastarni:) Zresztą po raz trzeci z Olkiem. Pierwszy raz jak był maleńką fasolką, albo nawet i nie fasolką tylko kębuszkiem komóreczek. Drugi raz jak miał 4,5 miesiąca. No i teraz po raz trzeci.:) Lucky> serdeczne życzenia urodzinowe, duuuuużooo uśmiechu i radości. 🌻 Maja> gratulacje :) Amber > udanej transakcji :) Czarna> zdróweńka dla Fabcia i szybkich postępów w \"mowie\" :) A ja nie sadzam jeszcze Olka na nocnik. Nie zrobiłam tego jak zaczął siedzieć a nie umiał jeszcze wstawać. :( Myslę, że to był dobry czas ale zaprzepaściłam okazję do nauki. A w tej chwili to ten mój mały wiercidupek nie chciałby siedzieć na miejscu ani pół minuty, tylko wstawałby i patrzył co to tez jest za przedmiot i dlaczego ma na tym siedzieć. Myślę, że on jeszcze nie kuma czaczy z robieniem kupki. A może go nie doceniam? Hmm... Czy któraś z Was też jeszcze próbowała sadzać na nocnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, Lucky> dzięki za info o tych badaniach. Chyab je zrobię Olkowi. Bo martwi mnie to pocenie się i dodatkowo wydaje mi się że z żeberkami tez coś jakby nie w porządku, że jakby odstają w dolnej części czy cóś. Co do szczepień to też się zastanawiam czy jeszcze trochę nie poczekać, bo Olek przechodził ospę trzy miesiące temu, a piszą że po ospie następuje dołek immunologiczny. :( Niby jesteśmy umówieni na 7 lipca na szczepienie ale wciąż się zastanawiam czy nie poczekać jeszcze trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucky!!!!! Wszystkiego naj!!!!!!!!!!!!!!!! Tak w skrócie: utrupiłam klawiature, dopiero dziś doszukałam się czegoś takiego jak wirtualna..... Jak już kupię nową to napiszę co u nas ;) Pozdrawiam Was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wszystkiego najlepszego dla alinki spółźnione ale szczere pociechy z twoich mężczyzn 🌼 ❤️ Czrana fajnie że fabcio dochodzi do siebie i że macie już to za sobą a teściową nie przejmuj sie w ogóle bo zawsze dla niej będzie coś nie tak. A co do oponki to nie jesteś sama ja to chyba mam ze trzy:) ale mocno z nimi walczę U nas z nocnikiem na bakier. Adek nie chce na nim siedzieć jak go posadzę to zaczyna płakać ale jak jesteśmy w domu albo na ogrodzie to adek biega w samych gatkach, a zreszta odkąd zaczęły się upały caly czas ma odprzoną pupę. Także eli gratuluję tobie i twojej małej wytrwałości w nauce:) Ja tez zaszczepiłam już adka na odrę .... i bez zadnych efektów ubocznych choć trochę sie bałam tej szczepionki bo własnie o niej jest najgłosniej. U mojej mamy kilka osób odmówiło tego szczepienia trzeba tylko napisac oświadczenie. To szczepienie jest powtarzane w późniejszym okresie 12 albo 14 lat nie pamiętam dokładnie. Ja też już odliczam dni do urlopu jeszcze tylko 4 tygodnie:( Teraz mam troche luzu jak mąż wrócił bo adek uznaje tylko tatusia tylko tata i tata i tak w kółko. Mam pytanko o której kładziecie spac maluszki? My chodzimy spać koło 20 ale adek potrafi budzić się o 5 koszmar wydaje mi sie że mało spi. pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ gaga- Wiki zasypia z reguły 20-21 i śpi też przeważnie 9 godzin...czasami zdaży się pospać dłużej...nieraz 11 godz. Też mi się wydaję, że te 9 godz. to zdecydowanie za mało na roczne dziecko, no ale cóż...nie zmusimy ich przecież :-) A ile razy w ciągu dnia śpią Wasze dzieci?? Wiki nadal ma dwie drzemki. Pierwsza ok. 8 rano - taką dwu godzinnę i potem ok. 13 z reguły 1-1,5 godz. Jak to u Was wygląda?? Kobietki dziś mi się super pracuje, bo dostajemy premię posezonową i wiadomo za pieniądze to tak lepiej :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej elinowa! Adek śpi raz dziennie około 2-2,5h zasypia koło 13 1330 i dlatego wtdaje mi sie że naprawdę mało spi. Jak wstanie o 5 to faktycznie domaga się spania koło 8 ale teściowa na siłę go przetrzymuje. Muszę go kłasć trochę później ale za bardzo mi to nie pasuje bo wtedy już nic nie zrobie w domku no ale cóż najwazniejszy jest mały szkrabek. Fajnie masz eli ja też bym chciała jakąś premię a tu nic i jeszcze w sobotę musze tyrać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Oj gaga wcale Tobie nie zazdroszczę tej pracy w sobotę...U nas nie ma sobót pracujących tylko od pon.- pt w godz. 7.00-15.00 i wypad :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) Eli, gratuluję premii, no i z tej okazji jakies wirtualne pifffko byś tu koleżankom postawiła:):) moja młoda też mi się wydaje, że za dużo nie śpi, kładziemy ją spać około 20:30-21 i śpi średnio do 6 rano, czym totalnie mnie rozwala, staram się ją przeciągnąc chociaż do 7 by choć trochę jeszcze zmrużyć oko:) potem w trakcie dnia ma jeszcze 2 drzemki ale niestety niezbyt długie, obie około godzinne, pierwsza około 10-11, druga około 15-16. zmykam, bo dopiero wróciłam do domku- cału czas siedzieliśmy u teściów i mam tu trochę roboty, prania co nie miara:( a dziś mamy zajęcia na basenie więc muszę wszytsko przygotować:) całuski👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kobiałki!!!!! na początek wszystkiego najlepszego dla Lucky z okazji jej wczorajszego święta, spóźnione ale jaknajbardziej szczere życzenia wszystkiego urodzinowego, zdrowia szcześcia i słodyczy!!!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️ 🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️ 🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️ 🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️ 🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 o widzę że kwestia nocniczka poruszona, my sie z nocnikowaniem nie spieszymy, popytałam poradziłam sie tu i tam i uznaliśmy że jeszcze poczekamy tyle że babcie świrują 😠 .I z tego wzgl, Makary w kwestii nocnika przeżywa wielki stres, bo oczywiście babcie już go na niego wstawiały, nie dociera, że jeszcze nie bo z nim trzeba ostrożnie, i biedne dziecko nie wie co sie z nim dzieje i czego od niego chcą.Zwłaszcza że Makary jest bardzo strachliwym chłopczykiem i powoli przyzwyczaja sie do nowych rzeczy, a one oczywiscie na tatę wariata huzia na nocnik😡i wogóle nas nie słuchają, no i sie dziecie boi, więc musimy odczekać jeszcze jakis czas , z nocnikowaniem. A do tego znowu zębole dokuczają, następna partia sie wyżyna- bidus mały❤️ AAAAAAAAA kostiumu dalej nie mam grrrrrr.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Kurcze u nas taka duchota ze wyrobic nie mozna; Odpowiadam na pytania; Nocnik - u nas nic nie wychodzi.Nie chce sie tam załatwic choc wie ze tam trzeba,bo jak sie ja zapyta gzdie się robi to paluszkiem na niego pokaze.Moze jej nie wygodnie sie tam siedzi bo dupinke ma malusią.;) Brydzia - gdzie kupiłas tron dla Aronka??? Spanie - Oj Ola lubi sobie pospac.Wieczorkiem pomiedzy 20.30 a 21.00Zasypia a wstaje ok 8.30- 9.00.Dzisiaj wstała 9.15. W dzień spi tylko raz Od ok.12 do 14.00 a czasami dłużej. Stroju tez nie mam bo jestem nie wymiarowa!!!!!!!!! Moze ktos wie do kiedy dziecko moze zezowac? Bo mam wrazenie że Ola jednym oczkiem zezuje.Cos słyszałam ze do dwoch lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
szwedzia---mi okulistka też powiedziała, że do dwóch lat możliwe zezowanie u dzieci. Byliśmy już nawet z Wiki u okulistki i kazały przyjechac jak skończy roczek...czyli czas się wybrać :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu jestem tu sama:( buuuuuuu gdzie jestescie??? my dzis bylismy nad morzem:) mały sie cieszył jak nie wiem ale do wody bał sie wejść... moze z czsem sam wejdzie ale go nie zmuszam:) teraz poszedł z dziadkiem na spacerek,mówie wam jaki on w niego wpatrzony hehe dobra ide zrobic sobie mała kawke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Jak u nas dzisiaj padało . No ale dobrze bo już się nie dało wytrzymać taka duchota .Wszystko zaczęło schnąć .Tak przynajmniej wszystko odżyje .Właśnie znów zaczęło padać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Co do spania to Fabek śpi rano około 8-9 godzinke póżniej 14-15 dwie godzinki i wieczorwm idzie spac o 20 i śpi do 6 rano Amber- Fabek też wpatrzony w dziadka, normalnie szaleje za nim , piszczy jak go widzi , oczywiście za moim tata, bo teściu to mruk, nawet go na rece nie wział od urodzenia/ teściowa mu kiedyś Fabcia posadziła na \"barana\" to niewiedział jak sie zachowac . Nie ma podejscia do dzieci. Mój tata to sie tarza po podłodze, tanczy z dzieciakami i robi z siebie \"błazna\" zeby tylko dzieciaki były szczesliwe Magdo- ta proponuje isc na plaze nudystow, nie bedzie problemu ze strojem :D Bylam dzisiaj z Fabciem u logopedy i mamy cwiczenia. Masowanie jezyka dziaselek i podniebienia, tylko ciekawe jak ja mam to robic jak mały szalu dostaje jak mu sie cos w buzce robi, nie da sie tam dotknac :( Uciekam bo Nikola cos chce i drze japke :) Maż na fuszce (chyba ) a ja znowu wieczor sama z dzieciakami. do tego marudna sie zrobilam jak cholera, jecze jak stara baba , sama to zauwarzyłam. Tłumacze to @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U nas tez nieźle lało a do tego grzmiało że hoho! Adek znowu wstał o 5 rano! Ranny ptaszek z niego a jutro sobota chyba nie pospię:( czarna ciekawe jak wam wyjdzie te masowanie bo mój adek tez nie da sobie nic zrobić. nie ma mowy o czyszczeniu uszu nosa czy sprawdzeniu uzebienia jest wtedy straszna awantura. Ale mus to mus to dla jego dobra powodzenia. Moj mąz też mnie zostawia samą z adkiem popołudniami niby też fucha:) Ale chociaż wieczorami mam go tylko dla siebie ach ci faceci. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ A u nas dziś pada...Ale trochę deszczu się przyda...jak wszędzie :-) Słuchajcie - premia już jest na koncie więc zapraszam na to piwko :-P Jeszcze nawet na lody i kawkę starczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo chętnie a nie masz tam pod ręka jakiejś awionetki która szybko by mnie przetransportowała do ciebie nad morze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×