Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Gość luckyll
odpoczywaj, przyjemnych chwil,zostaw pracę na zaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna fota
a jakiego programu użyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praca wykonana w Photoshopie. Jest to tzw. digiscrap. Komponuje sie obrazek z gotowych elementów. Kompozycja dowolna z freebies. Sama fotka dziecka autorstwa własnego ;) Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do fotki maliny
a jaki photoshop?czy ciezko to zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucky, uzywaj ile sie da!!!! Caluski dla wszystkich, ja tak tylko na chwilusienke :( Malinowa, swietna fotka, tez musze sprobowac dobranocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do> do fotki maliny ;) Korzystam z Photoshopa CS. Z tym programem bawie się już od roku. Czy ja wiem czy trudno... Zależy jak jesteś oblatany/a z programem. Chociaż znając same podstawy można zrobić coś fajnego. Scrap to fajna nauka kompozycji. Elementy obrazka są już gotowe, do pobrania na różnych stronach z digiscrapem. To jest całkiem przyjemne i wciąga, tylko czasu wciąż mało ;) http://www.scrapclub.w.activ.pl/ pod tym adresem znajdziesz wiele wskazówek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do fotki maliny
dzieki.mam ten prog, ale jeszcze nie zdazylem go zapoznac.teraz wiem,ze warto;). pozdro:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ No nieźle... nieźle... Widzę, że szalejecie z wpisami :-P Czy Wasze bąble to też takie gaduły jak Wiki? Tej to się normalnie buzia ostatnio nie zamyka... Ciągle nadaje po swojemu. Ma swoje nazwy na określone przedmioty, tyle że trudno mi je zapamiętać... Jakiś taki skomplikowany ten tej język :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tez poszaleje i obecnosc wpisze 🖐️ Eli, haha, ano taki skomplikowany ten ich jezyk :) Ale coraz bardziej da sie zrozumiec, bo moja tez tak nadaje i nadaje, wiec cos juz tam zaczelam kapowac ;) Mysz troszke zle znosi przyzwyczajanie w przedszkolu. Codziennie chodzi na ok 2 godzinki zeby sie oswoic z towarzystwem i paniami, przez pierwsze dwa dni byla z nia Ewa ale dzisiaj juz musiala zostac na 30 minut sama i caly ten czas ryczala przy drzwiach :( jutro i w piatek powtorka.... strasznie sie z tym czuje :o no ale coz, takie zycie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ Oj biedna Myszka.. Tak mi jej żal, że tam płacze :-( No, ale cóż- właśnie takie jest życie! Asiu - pomyśl, że Ty to już będziesz miała za sobą, a my dopiero to będziemy przeżywały za jakiś czas....Także - nie ma tego złego... Buziaczki dla Ewelinki 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli 🌻 dzisiaj ponoc bylo juz troszke lepiej ale za nic nie chciala wejsc do przedszkola, tak sie na schodach zaperala - przedszkolanka po dziesieciu minutach wyjzala przez okno i pokazala OK do Ewy, ale Myszka po polgodzinnej rozlace nie chciala z Ewa rozmawiac i nawet odwracala glowke w druga strone, poprostu obrazona! Oj wiem, niestety nie mamy innego wyjscia ale Myszka jakos sie przyzwyczai i potem bedzie pseckole lubiala :) Jedyne co, to one teraz juz tak duzo rozumieja i wiedza co sie dzieje. Jesli drugie dziecko nam Bozia da to wysle troszke wczesniej do zlobka ah, serce sie kroi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ Asiu---teraz już będzie tylko lepiej...Myszka za jakiś czas tak polubi przedszkole, że nie będziesz mogła jej stamtąd wyciągnąć :-P Nie wiem czy Wam pisałam, ale od dziś rozpoczynam kurs angielskiego hehehehe Dwa razy w tyg. po 2 godz. A tak ciągle narzekam, że na nic nie mam czasu...hehehhe I jakby tego było mało to boje z A. idziemy na ten kurs i babcia ma nadgodziny z Bunią :-P Kochana babcia się na to godzi......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Mamo e trzymam kciuki żeby twoja myszka szybko się przyzwyczaiła do tego przedszkola:) Lucky ty to masz dobrze takie wakacje super!!:) Eli nauka angielskiego sie zawsze przyda:P pogadamy na gg:) U nas wszystko dobrze mały rosnie,gada,biega itd... no ale cały czas mi sie budzi z 10 razy w nocy i gada przez sen:( ja jestm wykonczona bo spie po 3-4 godziny i starsznie mnie boli pod prawa łopatką od tego nachylania się w nocy nad łóżeczkiem:( oj juz ta godzina?? ide dokonczyc obiadek:) pozdrawiam was serdecznie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu ruch... fiu fiu.. U nas od paru dni piekna słoneczna pogoda:) prawie całe dnie spędzamy nad morzem jest cudownie... wczoraj wyskoczylismy na dyskoteke i było fajnie,potanczyłam sobie i znowu mi starczy na jakis czas:P Mówiłam wam juz że olivier uwielbia bajke Chip i Dale brygada RR poprostu uwielbia ta piosenke na początku:) cały czas mnie ciągnie do kompa żebym mu puszczała. dobra spadam bo mi sie frytki spieka za bardzo:) Eli nie długo to bedziemy do siebie tylko pisac jak tak dalej pójdzie:P Lucky przeslij na maila jakies nowe fotki,pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🌻 Amber, dzieki za slowa otuchy - nie ma innego wyjscia niestety 😭 a i wierze ze dzieci szybko sie przyzwyczajaja - oby tak bylo. U nas tez piekna pogoda na ten weekend byla, szkoda tylko ze mnie cos po kosciach chodzi, jakies chorubsko sie plata, sio! Holender, dziewczyny, poradzcie jak zgubic 5 kilo!!!! jestem tak zastresowana ze jedyna przyjemnosc to jedzenie a niestety to sie wiaze z kilogramami 😠 Lucky, przeslij fotki i opisz wrazenia, bardzo jestem ciekawa Afryki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo E oddaj mi te 5 kilo ja z checia przyjme:P U nas od rana jak od paru dni znowu piekna pogoda chodze w samym sweterku tak jest ciepło:) wysle wam pare zdjec z wczorajszego spacerku z nad morza:) a teraz ide na drugie sniadanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :-) Amber, ja nie dostalam jeszcze twoich zdjec :-) Czekam, popraw sie :-D Na urlopie bylo wspaniale, choc przy odlocie sie splakalam, ze miśka zostawiam, T. mnie poganial i zrobilo mi sie przykro. Karmiłam malego jeszcze kilka razy w nocy, budzil sie ciagle, co 2-3 godziny a od 2:00 kladlam go na siebie i tak spalismy do 9:00, niewygodnie, mowie wam, tragedia... Mowilam opiekunce, ze ma sie przygotowac na budzenie w nocy, ale wyobrazcie sobie, ze gdy tylko mnie zabraklo, maluch juz nie wspomne ze za nami nie tesknil ani nie plakal, ale obudzil sie tylko raz i wypil butle mleka (ode mnie nigdy by nie wzial). Od tamtej pory przez caly tydzien przesypial cale noce. Czasem placze o 1 ale gdy sie przyjdzie i powie: śpij, to śpi do 7:00. Taka wygoda... Więc w ogole juz nie karmie piersia. Od tygodnia. Bylo wszystko ok, ale jak zobaczylam Malego po powrocie, znowu zaczelo mi sie produkowac pelno mleka, nie mam pojecia czemu, choc Grzywa kiedys wspominala, ze mleko tworzy sie z glowy. Nie chce tabsow, wiec pije szalwie i zastanawiam sie nad innymi naturalnymi metodami. Mowie wam, tego mleka jest pelno :-) Urlop byl super, Chorwacja moze sie schowac. Cieplo, a wrecz goraco, palmy, dla mnie raj. Odpoczynek, jedzenie, nurkowanie, wszystko super. Za rok powtórka i tak co roku mogę jezdzic ciagle w to samo miejsce. Jak znajde chwile to powysylam jakies zdjecia. Teraz nie moge sie wbic w codziennosc, tak sie rozleniwilam. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) jakos nie miałam czasu wam wysłac fotek,ale zaraz to naprawie:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8af83327ce8c0b29.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1173b59025ba647a.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fb436f6d2cd3383c.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8a2ab8e9dbc137c4.html Olivier wpadł mi w ruchome piaski(mozna tak powiedzieć) nad morzem i dlatego jest w mojej bluzie:P był mokry do kolan... Lucky napisałam ci na gg co i jak z druzyna RR:) Ide na kolacje bo mój P. przygotował:) mniam mniam... dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Malina--ale zdolna bestia z Ciebie...zawsze to wiedziałam... Super dzieło!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Dziewczynki ;) Zabawa przednia a i przydatna, bo przy tym nauczycie sie pracy z programem graficznym ;) Powoli wsiąkam ;) Która następna??? Ja myślę, ze każda z Was by sobie poradziła ;) Problem w tym, ze to troche czasochłonne jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Oj Malinko---chodzi właśnie o ten CZAS!!! Dziewczyny - może któraś z Was ma go w nadmiarze?? Chętnie przyjmę go....:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadmiar czasu? a gdzie to sie kupuje? jeszcze tyle do zrobienia a i spac isc tez trzeba :( na razie dobranoc i 😘 dla wszystkich naszych, juz nie takich malych szkrabow Kolorowych snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×