Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Przeciez wiele mam i tak pracuje. Nie rozumiem jak mozna uwazac, ze siedzenie w domu z dzieckiem to wstyd. Dla mnie to luksus. Po to mam dziecko zeby sie cieszyc ze jest maly misiek i moge sie z nim ganiac. Obok tego robie wiele innych rzeczy... ale dla mnie to imponujace, gdy kobieta siedzi w chacie i zajmuje sie dzieckiem. To rownie ciezka praca. Nie ma jak wbic kij w mrowisko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucky 🌻 a najlepsze to to ze ten wpis pojawil sie po Eli i moim, dwie matki pracujace.... :) Wychowywanie dzieci to duza odpowiedzialnosc, ale o tym wiedza tylko ci ktorzy sa rodzicami. Autor powyzszego wpisu to na pewno malolat/ka ktora nie zdaje sobie sprawy o czym mowi. I ja czasmi wolalabym byc taka kura domowa a nie ciagle w biegu, praca-dom, dom-praca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ To ja kwoka- albo i nie :-P bo nawet dziś w pracy jestem :-D Moje dziecko się rozchorowało :-( i to na dobre... na poczatku był tylko katar a teraz doszedł do tego kaszel :-( Biedna ta moja myszka - w sumie to pierwszy raz jest taka chora. Podaję jej leki i nie chcę na razie jechać do lekarza, bo liczę na to, ze się wykuruje :-) Zdrówka dla wszystkich chorujacych 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli- spróbuj Wikunię smarować Pulmex\'em, jest to bardzo dobra i rozgrzewająca maść, która działa na całą górną część :) pomocny może też być syrop z cebuli- o ile Viki dobrze toleruje cebulę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Qassi--- smaruje ją Pulmexem :-) ale syropu z cebuli nie dawałam i wiem nawet czemu... nie znoszę tego zapachu. Jednak chyba zrobie go jej :-) Jakoś wytrzymam ten \"zapaszek \" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli> dużo zdrówka dla Wikuni ❤️ Mój Olek skończył wczoraj 1,5 roczku :). Dwa tygodnie temu na okresowej kontroli ważył 10,3kg, a 16 zębów ma już od jakiś trzech miesięcy. Zaraz zmienię tabelkę. A teraz żebyście sobie przypomniały jak ten mój skarbek wygląda jedno zdjątko z minką muminka;) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1510dcb441c63603.html U nas wszystko dobrze. Maluch rośnie, rozwija się. Przejawia jakies zdolności w nauce czytania. Zna już 9 literek. Mamy takie puzle piankowe z literami i cyframi. Kilka tygodni temu od niechcenia powiedziałam mu jak nazywają się cztery literki. Co jakiś czas dokładam mu jedną. Dla niego to super zabawa. Faktycznie dzieciaki chłoną wszystko jak gąbka...:):) Ogólnie jest super dzieciakiem. Grzeczniutkim i raczej spokojnym. Ale jak to mówią cicha woda... Otóż od jakiegoś czasu po usłyszeniu że nie ma czegoś robić lub dotykać, marszczy brew i jeśli jestem w pobliżu ja albo tata czy babcia to potrafi uderzyć łapką, czasem nawet po buzi. Kurde. Nie wiem co o tym myśleć i co robić. Tłumczenia że tak się nie robi i odsuwanie rączek nic nie dają.:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK-------------IMIĘ--------------UR---------KG/CMR.--- WIEK /M/T----KG/CM - ZĄBKI ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~ matitka----------Kacper---------04.04-------2,900/53---- ----17//1---------8.0/72-----2 madalena--------Makary--------22.04-------2,850/52------ --18/1--------11/81-----14 anuśka26---------Olek----------24.04.-------?????/??---- -------17/1---------8,2/74-----5 Anka1974--------Olek-----------30.04--------3,500/55---- ----18//0---------10,3/86-----16 elinova-----------Wiktoria------01.05--------3,500/54--- ----17//0---------12,0/82--13 amber-ania------Olivier---------05.05-------3,900/58---- ----.16//3--------7,82/74--- biedrona---------Jula------------06.05.------3,310/54--- -----16//3---------8,0/74---4 mamaAnulki-----Anulka--------06.05.------3,62/58-8//2--- -----16//3/??-----6 Qassandra-------Gabrysia------10.05.-------3,400/57----- ----16//2--------7,2/75--- Emcia71----------Kacper--------10.05.------3,800/56----- ----16//2---------9,6/74---- kinga_23---------Julka----------14.05.-------3,500/56--- ------16//2---------6,9/65---1 Lucky-------------Gabryś--------14.05.-------3,200/51--- ---16//2-------10/79---10 kala23------------Oliwia---------15.05--------3,510/53-- ------16//2-------11,0/77---6 Maja24-----------Kamil----------16.05.-------3,800/57--- ------16//2--------11,8/83----6 tojaedyta------Agatka-------18.05.-------3,510/55-----16 //2---------8,75/67--1 f-ka---------------Dominika-----19.05--------3,300/55--- ------16/2----------10,5/?-------12 gaga26------------Adrian--------20.05.-------3,9/58----- -------16//1--------13,5/86---12 Grzywa----------Zuzia--------21.05.------4,300/62------1 6//2--------11,44/?-----6 Gabi26------------Kubus---------24.05.-------3,770/56--- ------16//1--------8/75------- Kinia25-----------Julka----------24.05.-------3,340/59-- -------16//1---------7,6/72----0 malinow_a26----Mati-----------24.05.-------4,450/59----- ----16//2--------14/87,5----16 Magdab-----------Marta---------25.05.-------2,900/52---- -----12//1---------9,5/77----7 Lena--------------Maciej--------25.05.--------3,410/58-- -------16//1--------7,74/72---1 Maciuszita-------Jagódka------25.05.-------------------- ---------------------- Szwedzia--------Ola-------------26.05.-------3,400/56--- ------16/1---------7,6/??---2 MamaE-------Ewelinka----------28.05.-------3,500/55----- -----16//1-------12/80------8 Ewa26------------Maja-----------29.05.-------3210/51---- ------16//1--------8,9/?-----2 czarna28---------Fabian--------29.05.-------3460/56----- -----16//1--------7,5/71----0 b-26----------Aron-----------10,06,-------3,680/56--- ------15//2--------11,5/80----7 ======================================================== =========== NICK---------------------------------DATAUR.------------ --------------------IMIENINY---------- ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~ mada_lena.....................09.02.1977................ ............22 lipiec elinova.........................05.11.1979.......... .................03 listopad Qassandra....................22.10.1979................. .............24 maj gaga26 ......................07.01.1979............................ .21stycznia ewa27........................24.06.1979................. ...........24grudzień kala23.......................17.10.1983................. ...........12 grudzień Mama E......................09.12.1969........................... ....24 maj Grzywa......................16.12.1980.................. ............4 maj Amber-Ania...................18.04.1980................. ............26 lipiec Edyta..........................16.03.1975............... ............19wrzesień magdab........................14.08.1974................ ...............29 maj szwedzia.......................7.06.1972................ ............18styczeń b-26.....................29,01,1980............... ............1 luty luckylady......................20.06.1983............... .........16 czerwiec anka1974.......................28.01.1974............... ..........26 lipiec malinowa26....................21.04.1980................ ...........24sierpnia Maja24.........................23,05,1981............... .............25marzec f-ka...........................08.01.1983............... ..............24grudzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli> gdybym się już nie odezwała w najbliższym czasie (czasu wciąż mało) to już teraz składam życzenia z okazji imienin i urodzin:) 🌻 🌻 [ kwiat]. Przede wszystkim zdrówka dla Ciebie i córuni i duuuuużo uśmiechów... :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli wszystkiego NAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ Dziewczyny--dziękuję za życzenia :-) Kochane jesteście :-) Już po imprezce, która odbyła się w sobotę...takie 2 w 1 ... A co tam- za jednym razem i po ...krzyku :-D Tyle, że coś mnie łamie w kościach :-( Wiki też jeszcze całkiem nie wyzdrowiała - jest katar i kaszel, A. też chory - także istny szpital u nas w domu 😠 No, ale byle do ..wiosny! Wtedy będzie lepiej... musi być lepiej!!! Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli, nie zapomnialam tylko nie zagladalam az do teraz ;) wszystkiego najlepszego kochana, a w tym przypadku duzo zdrowka dla ciebie i Wikusi, bo to najwazniejsze! ❤️😘 narazie, bo musze popracowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ Asiu- Tobie również dziękuję za życzenia :-) Qrcze u nas taka pogoda, że tylko połozyć się do łóżka i nie wstawać do wiosny :-D Pada całymi dniami...brrrrr Żeby chociaż śnieg popadał to zrobiłoby się przyjemnie, a tu tylko deszcze i deszcz 😠 Wiki to już z dobry tydzień nie była na dworze, bo złapało ją jakies przeziębienie, ale już wszystko jest na dobrej drodze :-) Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 przeslylam troszke sloneczka do was Eli. I mam nadzieje ze troszke wam go przywioze w sobote. Przylatujemy na weekend - Eli myslisz ze powinnam wziac dlugi kozuch? Az tak zimno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Zimno jest- jakieś 5 stop. ale póki co na plucie. Także sama zdecyduj,a le ja bym wzięła ten kożuch :-P Co dziennie będę Tobie zdawała relację z prognozy pogody u nas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ Kobietki muszę Wam to napisać...albo napiszę samej sobie :-P Jestem bardzo dumna z mojej córeczki. Dziś to się w nocy obudziła i przy okazji mnie, bo wołała \"mama e e e \"/ Posadziłam ją na nocniczek i zrobiła siusiu :-) ❤️ W dzień to już chodzi bez pampa, bo zawsze zawoła jak chce siusiu czy kupkę i sama biegnie po nocniczek, ale w nocy to dziś pierwszy raz się zdarzyło ❤️ No to się pochwaliłam, oby nie samej sobie :-P Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli, zdolna i madra Wiki ❤️ Mysz zaczynala juz kumac i wolac po nocnik ale po wyjezdzie Niani Ewy nie ma kto jej dopilnowac w tych sprawach. Tutaj w przedszkolach \"nocnikowanie\" zaczyna sie w okolicach 2 latek a i to zalezy od dziecka. No i my jeszcze wydajemy majatek na huggisy ... :o A ostatnia frajda naszej malej, zrywanie paperu toaletowego w kilometrowych kawalkach i roznoszenie ich po domu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UUUUUUUUUUUUU kochane!!! od 4 dni nikogo tu nie było???:( co sie z wami dzieje??? wiem że jest zimno i spadł juz śnieg ale coś tam nagryzmolic możecie:):):) u nas wszystko dobrze:) mały rosnie gada szaleje itd... hehe i codziennie od rana słysze mama brum brum kulululu to znaczy że chce iść na kuleczki i tak codziennie az głowa peka hihi no i chodze z nim na te kulki:) dobra spadam bo w biurze zimno... życze wszystkim zdrówka i duzo ciepła🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elinova dzieki za sliczne zdjecia Wiki:) jaka ona jest piekna!!! dziewczyny przeslijcie najnowsze zdjecia waszych pociech jestem bardzo ciekawa jak sie zmieniły i jakie sa duze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ Anka -dzięki :-) Ja również prosze o zdjęcia Waszych dzieci...chętnie je obejrzę :-) A u nas dziś spadł pierwszy śnieg. I to nieźle musiało w nocy nasypać...ale teraz słońce świeci i za oknem tylko chlapa brrr :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helol Kochane my też jestesmy........ Tydzień dziecko siedziało ze mnaw domu bo sie troszke rozchorowało gardło migdałki te sprawy...ale już okej......tylko gardło jeszcze troche czerwone, wieć lecimy na psikaczach i różnych innych Eurespalach.... no tydzien siedzenia i zero kompa bo zapomnielismy zapłacić za internet, :-p i nam odcięli, ale wczoraj w końcu to załatwiliśmy i jestem..luki w pamięci to rzecz straszna;-) Drossetux na kaszel świetna rzecz serio tez używamy Eli wszystkiego najlepszego dla Ciebie Kochana😘😘 😘😘😘😘😘 spoźnione acz najszczersze w świecie życzenia...... zdrowia szczęścia i słodyczy 🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obawiam sie jakis nowych fotek chyba nie posiadamy ale zrobimy zdjęcia i Wam wyślę a poki co moge Ci Amberku wysłać mms:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja tylko na podgladzie bo zapracowana a i w domu zabiegana :o jak tylko sie pozbieram to przesle jakes fotki a teraz i narazie tylko 😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Ja też jestem. Późno jak na mnie, ale...jestem, bo przed chwilą wróciliśmy z ang. Nasz słodki aniołek śpi ❤️ Żebyście wiedziały co ona teraz wyprawia zanim zaśnie :-D Nakłada sobie na głowę taką malutka poduszkę, w międzyczasie śpiewa, woła tatę, śmieje się i...zasypia :-P Paść ze śmiechu normalnie można. Miłej nocki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×