Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

a ja wypilam wino gruszkowe ;) w koncu jest co uczcic, nasz powrot na szczyty! dobrego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry hehheeehehhe ;) kaca nie mam ;) słuchajcie ;) mała powtórka z rozrywki ;) jaki wózek na start. chodzi o taki dwupak, znaczy wielofunkcyjny bądź taki montowany w stylu chicco ct 01. moja kumpela niedługo ma sie rozpakować, i szukamy ;) możecie coś doradzić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ Witaj Efciak. Miło, że się odezwałaś po takim czasie. Co dzisiaj porabiacie? My planujemy znowu wypad na plaże, ale póki co kilka chmurek przykrywa słońce :-( Miłej niedzieli 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Aż miło!!! Tyle wpisów!!! U nas podobie jak u was:) Adrina gada jak katarynka właściwie jak papuga bo wszystko powtarza:) Ma problemy z \"k\" i zamiast tata marek to mówi tata mareś i właściwie każde słowo kończące się na \"k\" kończy na \"ś\". Uwielbia jeździć na rowerze z rodzicami no i polubił jazde wózkiem. O odstawieniu pieluszki narazie nie ma mowy kompletnie nie kontoluje siusiania ale próbujemy jak tylko jest ciepło. Szczepienia już za nami dodatkowo zaszczepiłam go na meningokoki i na tym koniec nie ma co przesadzać. U nas też mamy problemy ze spaniem a właściwie z zasypianiem i popołudniowym i wieczornym. Adraian jeszcze nigdy nie zasnął sam ze zmęczenia on może szaleć i szaleć... A w nocy oczywiście tupot nóżek i hop do łóżka rodziców:) Narazie tyle, jak będę miaął chwilę to jeszcze coś napisze bo jest tego wiele. Pozdrowienia i całuski dla wszystkich papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ U nas ciąg dalszy pięknej pogody, tyle że muszę w biurze siedzieć :-( gaga- Adrian to wygląda mi co najmniej na 3-latka. Duży i uroczy chłopak z niego. Miłego tygodnia dla pracujących mam, no i tych siedzących w domu z dziećmi również. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u nas sloneczko tez zaczelo ladnie i cieplo swiecic, ciekawe na jak dlugo :) do morza mamy niestey daleko :o Mnie sie serce kroi bo jade dzisiaj na szkolenie i wracam dopiero w czwartek w nocy. Nigdy nie bylam daleko od Myszki i to przez tak dlugi czas!!!! Nie wiem czy przezyje 😭 do nastepnego przeczytania! Aniu, jesli czytasz - swietnie wygladasz w ciemnych wloskach, tobie w kazdym kolorze dobrze! No i oczywiscie figurka do pozazrodoszczenia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Asiu---dasz radę, choć ja sobie też nie wyobrażam dłuższego rozstania z Wiki. A muszę się jakoś do tego nastawić, bo we wrześniu wysyłają mnie na 2 tyg. \"szkolenie\" do Turcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli, dzieki! Ja to chociaz tylko 2 godziny pociagiem bede, jakby trzeba bylo wracac ;) Opowiem ci jak przezylam. Hotel ma wszystkie luksusy to moze sobie zafunduje jakis masaz albo cus, tak na zrelaksowanie ;) :p Trzymajcie sie mamuski, ja za 30 minut wychodze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja do pracy idę. najpierw miało być na pół etatu, teraz wchodzi w grę 3/4. jak będzie, nie wiem. trochę cykora mam, jak Mati na to zareaguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wczoraj byliśmy na bilansie dwulatka Adek nie popisał się:) Już przy wejściu do przychodni zaczęły się cyrki nie chciał wejść i koniec. U pana doktora nic się nie odezwał nawet ie dał się zmierzyć. Po długich negocjacjach łaskawie postawił kilka kroków i okazało się że troche uciekają mu stopy do środka i przydałoby się kupywać mu obuwie za kostkę jak narazie. Poszliśmy odrazu do sklepu i kupiliśmy sandałki takie jak trzeba i w sumie tylko bartki były najlepsze nie ukrywam że drogie. Mam pytanko czy wsze dzieci też mają takie problemy i jakie buty im kupujecie?? Tak poza tym wszystko wyszło ok. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gaga my mamy inny problem - Piotrkowi stopy idą na zewnątrz i nie byłoby kłopotu, gdyby nie to, że już w tej chwili ma trochę zniekształcone duże palce. Ale byliśmy z tym u ortopedy, nie kazał nic z tym na razie robić, butów specjalnych nie zalecił, co więcej - mówił, żeby nie dać się zwariować i nie wymyślać zbyt dużych cudów z butami. Mają być stabilne i w miarę za kostkę, nic więcej. A najlepiej to jak najczęściej, szczególnie, jeśli da radę po dworze, to na boso :) I tak właśnie nasz młody uwielbia :) latać po podwórku na bosaka :) Ale mogę Ci coś poradzić - starą, sprawdzoną metodą, która w takim przypadku zaleca nasza rehabilitantka jest zakładanie butów odwrotnie, tzn prawy na lewą stopę i no odwrót. I wiem, że niektóre mamy to robią. A może po prostu spróbuj z Młodym do ortopedy uderzyć, on Ci najlepiej doradzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam ostatnio z Matkiem u ortopedy, bo uznałam, ze mu prawa stpa do środka leci. pani doktor pocieszyła mnie, żę lecą obie i kolana też, a wszystko to wina tego, że Matek jeszcze w pieluchach. kazała kupić buty sztywne w kostce i płaską wkładką..... i przyjść pół roku po tym, jak pozbędziemy się pieluch.... i też nie wiem, co mam robić, czy do innego lekarza isć cy wsio ok???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malina skoro lekarz tak mówi, to będzie ok :) zastosuj się do zaleceń i już :) nie ma co szukać porad u kilku specjalistów, bo zawsze znajdzie się taki, który powie inaczej i co? wtedy idzie zgłupieć :) mój ortopeda mówił też, że u większości dzieci pojawia sie coś takiego jak koślawość fizjologiczna, która sama mija z wiekiem i jest naturalnym etapem rozwoju ciała. Ja wiem po sobie, że nie ma co dać się zwariować - obecnie sama chodzę do ortopedy i na rehabilitację. W związku z tym, ze to dla mnie ważna i poważna sprawa mam wiele obaw, tym bardziej, że póki co włożyłam w leczenie już trochę kasy i te wątpliwości staram się rozwiać u rehabilitanta - ale on twardo staje po stronie lekarza - i dobrze, bo jakby powiedział coś innego to bym się chyba wściekła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Majówki:) My też jakieś dwa tygodnie temu byliśmy na bilansie dwulatka. Przeżyłam wtedy pierwszy egzamin w życiu swojego dziecka:) Oprócz ważenia i mierzenia (12,4kg wagi, 89cm wzrostu) miał zadawane pytania w stylu: co widzi na tym obrazku, a jak się nazywa to zwierzątko, a jak robi takie zwierzątko itp:) Ponieważ Olek dużo mówi, wyraźnie i całymi zdaniami więc jakoś poszło;) U ortopedy też byliśmy na okresowej kontroli i wszystko w porządku na szczęście. Olek jeszcze w pieluchach lata. Ale od dwóch dni sadzam go przed kąpielą na nocnik. Na razie tylko sobie siedzi jakieś góra 5 min i nic do niego nie zrobił. Nie chcę go zatrzymywać na siłę żeby się nie zniechęcił. Pewnie nauka siusiania na nocnik będzie trwała i trwała... ;) A na pneumo lub inne koki nie szczepimy póki co. Idę teraz coś zjeść bo mi coś burczy w brzuchu. Ale najpierw może wstawię kilka zdjęć. Olek w parku zoobotanicznym: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/467fbd5404a513d5.html Na pikniku z okazji Dnia Dziecka, na lufie wozu bojowego: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0445c89f8eeacc61.html Na przejażdżce rowerowej w swoim foteliku i kasku do którego jakoś udało się go przekonać;): http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0764a064a38b6d59.html Pozdrowienia:) i dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, pamiętam o Was :) Szybko mija czas.. U nas wiele się chyba nie zmieniło :) Misiek raz grzeczny, raz mniej... dużo mówi, skacze, biega :) 0:1 przegrana z Chorwacją.... ach... co za ból :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
[ czesc] Do nas wraca lato...Słońce.... Piszcie częściej...Nie bierzcie złego przykładu ze mnie :-P Ja to strasznie leniwa jestem hehehe Buziaczki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja oczywiście też nie mogę się zmobilizować do pisania:) Dziękuje za rady na temat nóżek muszę oduczyć tego mojego szkraba chodzenia w pieluszce bo to już za długo:( Ja już żyje wakacjami w tym roku również polskie morze tym razem łeba, wyjeżdżamy 3 lipca więc elinova trzymaj pogodę dla nas:) Czy wasz dzieci też uwielbiają wodę bo adek cały dzień siedziałby w basenie podlewa kwiaty myje nogi w misce z wodą dla psa:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Olek zasypia sobie a ja będę szkuać w necie jakiegoś nocnika dla szkraba. Bo z i disneyowego i ze zwykłego z kaczuszką siusie uciekają górą i wszystko ląduje na podłodze:( Nie wiem czy to wina tego że jakoś źle siedzi czy co...:) Chyba mu niewygodnie bo wierci się i nie może jakoś spojojnie wysiedzieć tych 5-10 min... Spróbuję jeszcze na jakieś inne nocniki go posadzić żeby w końcu do środka coś wleciało ;) Może ktoś coś podpowie?:) Pozdrawiam cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaga Olek też uwielbia wodę:) Najbardziej podlewać kwiatki na naszym balkonie i roślinki w ogródku dziadka:) A konewka i dzbanek to najlepsze zabawki w wannie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ gaga-masz jak w banku z tą pogodą, bo ja wybieram się od 7 lipca na urlop więc...musi być pięknie :-) Aniu---ja niestety nie pomogę w kwestii nocniczka. My mieliśmy taki zwykły z kaczuszką, tylko wiadomo, że u dziewczynek jest łatwiej \"trafić\" hehe :-D Jeśli chodzi o stópki to Wki też ma z tym problemy. Ma koślawość stóp i trochę kolanek. Jeździmy na rehabilitacje, same też ćwiczymy, ale najlepszym ćwiczenie jest ganianie na bosaka i to najlepiej po plaży :-) Miłego weekendu życzę. Przede wszystkim słonecznego 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiom, które mają już dość wycierania siusiów swojego synka z podłogi ;) polecam nocnik baby bjorn. Troche drogi ale wart tych pieniędzy. W końcu nocnik na którym Olek siedzi spokojnie a nie wierci się i kręci:) Mamy taki: http://www.4kids.com.pl/produkt-1056.html Jeszcze raz polecam i życzę dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas to chyba nic nie pomoże na to lanie. Matek zdejmuje pieluchę i ucieka, a kałuże gdzie popadnie..... ręce same opadają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam majoweczki. Nie wiem czy mnie jeszcze pamietacie :) Elinowa- my też dalej chodzimy na rehabilitacje z powodu wląsnie koslawosci stopek , i powiedz mi czy lekarz pozwolil małej biegac na boso? Ja bylam u ortopedy, neurologa i mamy zakaz chodzenia na boso, jedynie na plazy po piasku , a to dopiero jak pojedziemy an wczasy Pewnie co lekarz to inna opinia, Pozdraiwam Majóweczki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ Czarna- tak jak piszesz, na bosaka tylko po plaży, a tak to obuwie ze wzmocnioną piętą. Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny :) Widze, ze piszecie o nocnikowych zmaganiach :) u nas wyglada to w ten sposob, ze jak odpowiednio dlugo zabawie Jasia na nocniczku to nawet raczy sobie do niego siknąć ;) ale z reguly wieczorna posiadowa (przed kapiela) konczy sie i tak siusianiem do wanny... :o niereformowalny na chwile obecna ten moj synio ;) na szczescie cale wakacje przed nami wiec mam nadzieje, ze do wrzesnia opanuje umiejetnosc komunikowania w odpowiednim momencie o potrzebach ;) Widze, ze wasze dzieciaczki tez sa wodnolubne :) u nas swego czasu iglaczki na balkonie byly skazane na nadmiar wody ;) Jasiek chyba chcial nauczyc je plywac. Gaga>> Łeba :) uwielbiam to miasteczko :) chociaz tak dawno tam nie bylam, ze pewnie dzisiaj bylabym zaskoczona zmianiami... Pozdrawiam Was serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Elinova- my urzywany tych kaputek profilaktycznych DANIEL Panie rehabilitantki nam je poradzily, ale zastanawiam sie nad bucikami Memo, poniewaz Fabkowi strasznie kolanko ucieka do srodka. Co do nocniczka to Fabek pewnie jak zwykle ostatni z rowniesnikow opanuje te umiejętnosc. narazie nocnik służy do zabawy,ani myśli an nim siedziec No ale jedziemy an wczasy nad morze i tam mam zamiar wziasc sie troszke za Fabka,:) Amber Aniu- dziekuje bardzo za zdiecia. Oli jaki kawaler juz wyrosniety, sliczny chłopczyk,a ty widze kolor włoskow zmieniła. Slicznie wygladasz jak zawsze Pozdrawiam majóweczki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×