Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

🌻 Magnoila- no tak ale teraz są takie fajne te wózki...:(kurcze jakby mi spadła z nieba gotówka to bym odrazu kupiła taki jak mi sie podoba:):):) ale spacerówke już kupie na wypasie :P hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Efciak ale sie rozpisałaś :P myslałam ze jakis referat nam napiszesz:):) a na kąpiel zapraszam do nas użycze ci swoja łazienke hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
No to spróbujemy mu ten ogonek :-P -- nie myśleć o innym :-P dorobić: ........................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@\\ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@.\\ ....@@@@.....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@...\\ ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ .............................@@@@..................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amber >> dzieki :) poczekam jeszce ten tydzien :) a w miedzyczasie powykorzystuje lazienke rodzicow , chociaz to nie to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dostałam wszystkie ubranka od siostry, w rozmiarze 56-62, jest tego całe mnóstwo, praktycznie nic z ubranek sama nie kupowałam. Siostra ma dwoje dzieci a to drugie rodziła w lipcu zeszłego roku. Może i nie są nowe te ubranka ale wogóle nie zniszczone, a ja wszystko poprałam i poprasowałam. Także sporo kasy zaoszczędziłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie - taki maluszek to tak szybko rosnie ze nie zdazy nic zniszczyc :) Ja nic niedostane niestety musimy wszytsko kupic takze wiem ile mnie to bedzie kosztowalo szczegolnie w Warszawie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o wózek, to kupuję teściowie, tylko my mamy wybrać jaki chcemy :). A propo wóżków - Czy ktoraś z Was widziała \"na żywo\" wózek z Implastu Driver w kolorze grafitowo-pomarańczowym? Bo ja w necie go tylko widziałam, podoba mi się, lecz boję sie że może w rzeczywistości być za ciemny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki!!! pozdrawiam nadal ze szpitala :/ Wiecie, co? Bez sensu... Badania trwają w sumie godzine dziennie, ale musisz lezec... Jest w porządku, cisnienie w normie, lekka opuchlizna... Nie wiadomo tylko jak wyniki... Co 2 godziny 24/dobę chodzi połozna z trąbką i słucha tętna małej... W nocy wystawiasz brzuch nieswiadomie :) Nasze Ksiezniczki w brzuszkach mają tu raj i pełną eskortę :) Niedługo zakwitną Magnolie:) Juz nie moge sie doczekac... Magnolio! :) Motywem przewodnim i tym co zawazylo ze ide do szpitala bylo wysokie cisnienie... do tego ketony w moczu i opuchlizna... Mysle ze jest juz ok, bo cisnienie unormowało się a wyniki będą po południu... Ale przynajmniej bede miała spokojne święta :) Ja tez pracuję w oswiacie... jak ty i magdab:) Od lutego jestem na l4 i z tego co wiem macierzynski bedzie wydłuzony o ferie i wakacje:) Nic innego nie potrafie na ten temat powiedziec.... Normalnie zdawałabym egzamin na mianowanego w lipcu, ale wszystko wydluzylo sie i czeka mnie za rok:) Z tą przerwą roczną to prawda-nie moze byc dłuzej niz rok, bo przepada to co masz... Amberka i Eli! Gratuluje stanu :) Teraz to juz tylko finisz :) Magdab! Leze na patologii I. Tu obok jest położniczy z takimi maluszkami :) Qassandra! W koncu sie odezwałas :) Co do okresu, to wrazenie jest :) A le ja juz nie pamietam za bardzo jak to było :) Lucky! dzieki! Rzeczywiscie, teraz inaczej patrze na szpital... Wszystkie mity i opowiesci niesamowite prysnęły... Jestem spokojniejsza... Co do ubranek-mam 2 komplety na 56 a reszte na 62. A porodu to chyba kazdy sie boi :) calusy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedrona - dzieki bardzo za info - ciesze sie ze wszystko jest juz dobrze 🌻 , ja tez zdawalabym na mianowanego w lipcu :) takze widze ze jestesmy w tej samej sytuacji :) Caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za pomoc! gdyby nie wy, ugrzeznelabym w 5 kompletach 56 a tak luzik. To po 56 jest 62? myslalam ze to idzie 56 57 58 59... ale ze mnie glab :-) *** hm a kupujecie lapki niezdrapki :-)))))) niedrapki sory :-) Grzywa :-) Szkoda ze nie mam dziewczynki. Bym ja nazwala Amelka. Moze bym zaryzykowala np za 2 lata zeby miec znowu dzidzie, ale a nuz urodzi sie znowu chlopiec.. :-))) i co my zrobimy z Suzi z 3 facetami.... Wiecie co boje sie ze nie udzwigne dziecka... bo moje rece sa przyzwyczajone do noszenia 2,5 kg psa na rekach... i moze sie okazac ze bobas bedzie ciezki... najlepiej jakby Suzi chciala w wozku jezdzic na dole w torbie na zakupy.. bo na smyczy to nie umie chodzic.. tylko siedzi i sie gapi... tak sobie wychowalam... trza uwazac zeby dziecka za bardzo nie rozpiescic jak bedzie starsze.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedrona, ja cały czas jestem, tylko czasami padam ze zmęczenia i wtedy tylko łóżko jest zbawienne, ale czytam codziennie :) Właśnie mi panowie sprzątają po zamontowanych szafach..wkońcu będę mogła zrobić porządki!!! Cieszę się że czujesz się dobrze!!oby tak dalej.. Buziaki dla wszystkich 2w1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi rozmiarami to chyba jest tak jak u nas co 2 nr tj 56, 58, 60, 62 itd . 🌻 🌻 🌻 🌻 Ja chcialabym kupic te rekawiczki zeby dzidzia sie nie drapala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amber-ania ---- widzialam chyba ta Twoja karuzelke w internecie - misie przebrane za pszczolki ?- jest super chyba sama taka kupie chociaz nie jest najtansza :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Niezdrapki\"??:)...hehe Tak. Kupiam dwie pary. Przydadzą się, bo na pozątku w szpitalu nie obcinają pazurków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Magnolia- nie jest tania ale jest fajna własnie czekam na baterie i ja wypróbuje:) muzyczka , wyswietla różne obrazki na suficie i jest tez na pilota:) zobaczymy czy dzidzi się spodoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amberku > widzę że próbowałaś \"ściągnąć\" moją stopkę :) :) nie to żebym się gniewała, nie nie.. :):) przeciwnie bardzo mi miło że się tobie spodobała :) Madziu z Torunia > tenm numer do pani Tatiany to jednak nie bardzo, bo ona jeździ do porodów domowych a nie do nich przygotowuje. Dzwoniłam przed chwilką do pani Madgy Gołębiewskiej i umówiłam się na wizytę domową na wtorek i wstępnie na czwartek na oglądanie co by się wzrokowo opatrzeć i potem szoku nie doznać ;) Jeśli chodzi o rozmiary ubranek to moja koleżanka używała 56-ki zaledwie dwa tygodnie dla swojej dziewusi. Biedronko > życzę dobrych wyników i żeby wypuścili ciebie na święta do domku :) 🌻 Może i jest miło, może położne nie krzyczą ale chyba nie ma jak to u siebie :) A niezdrapki też mam dwie pary, mówiła mi położna że maluchom nie obcina się paznokietek aż do 3-4 tygodnia, podobno same się wykruszą. A nie obcina się z tego względu że bardzo, bardzo łatwo jest uszkodzić cążkami czy tam nożyczkami delikatną skórkę maluszka. No tak mówiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
ja też kupiłam te magiczne rękawiczki-niedrapki. No, ale gdyby któraś nie miała to przecież zawsze możma założyć też skarpetunie na rączki :-P zapewniem, że tak samo zadziałają :-D 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️ 😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️😘🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 dziewczyny czy wy bierzecie jeszcze witaminy i kwas foilowy??? no i co mam kupic sobie do tej twarzy zeby wygladała lepiej??? bo te niedoskonałości i te wagry mnie dobijaja!!!(a wągry to i tak wyduszam heheh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
mam jeszcze pytanie---czy któraś z Was ma wpisane do karty ciąży już skierowanie do porodu?? Moja gin mi wczoraj wpisała i mówiła, że to tak na wszelki wypadek, gdyby Mojej Niuni chciało się szybciej na ten świat. A ja byłam przekonana, że nic się nie notuje w karcie ciąży, ani nie potrzeba żadnych skierowań :-D tak to jest jak ktoś jest niedoinformowany :-) Teraz już będę wiedziała :-P :-D:-):-P:-D:-):-P:-D:-):-P:-D:-):-P:-D:-):-P:-D:-):-P:-D:-):-P:-D:-):-P:-D:-):-P:-D:-):-P:-D:-):-P:-D:-):-P:-D:-):-P :-D:-):-P:-D:-):-P:-D:-):-P:-D:-):-P:-D:-):-P:-D:-):-P:-D:-):-P:-D:-):-P:-D:-):-P:-D:-):-P:-D:-):-P:-D:-):-P :-D:-):-P:-D:-):-P:-D:-):-P:-D:-):-P:-D:-):-P:-D:-):-P:-D:-):-P:-D:-):-P:-D:-):-P:-D:-):-P:-D:-):-P :-D:-):-P:-D:-):-P:-D:-):-P:-D:-):-P:-D:-):-P:-D:-):-P:-D:-):-P:-D:-):-P:-D:-):-P:-D:-):-P :-D:-):-P:-D:-):-P:-D:-):-P:-D:-):-P:-D:-):-P:-D:-):-P:-D:-):-P:-D:-):-P:-D:-):-P :-D:-):-P:-D:-):-P:-D:-):-P:-D:-):-P:-D:-):-P:-D:-):-P:-D:-):-P:-D:-):-P :-D:-):-P:-D:-):-P:-D:-):-P:-D:-):-P:-D:-):-P:-D:-):-P:-D:-):-P :-D:-):-P:-D:-):-P:-D:-):-P:-D:-):-P:-D:-):-P:-D:-):-P :-D:-):-P:-D:-):-P:-D:-):-P:-D:-):-P:-D:-):-P :-D:-):-P:-D:-):-P:-D:-):-P:-D:-):-P :-D:-):-P:-D:-):-P:-D:-):-P :-D:-):-P:-D:-):-P :-D:-):-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amber-Aniu napisz później czy fajne są te melodyjki bo się napaliłam na tą karuzelę superową... ale nie wiem czy warto wydać tyle kasy... albo może kogoś z rodzinki namówię żeby Olkowi sprezentował .. ;) A wracając do rozmiarów to trzeba liczyć co 4. Czyli mamy 56, 62, 68, 72, .. itd.... ale i tak te same niby rozmiary różnych producentów różnią się wielkością... tak jak zresztą dla dorosłych ;) A brzucho to mnie boli już od 5-ciu tygodni prawie non-stop tak jak na miesiączkę... idzie sie przyzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lykam witaminy i kwas caly czas :) zreszta kwas foliowy mozna brac takze podczas karmienia 🌻 Ja na ostatniej wizycie dostalam od mojej gin skierowanie do szpitala tak na wszelki wypadek ale mam to osobno nie w karcie ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
amber--ja sam kwas foliowy brałam przez pierwszy trymestr. Potem już tylko Falvit, a teraz nawet tego nie biorę, bo odkąd jestem na Fenoterolu moja gin mówiła, że Falvit zawiera żelazo a ono jest niewskazane przy tych lekach. Ale biorę Asmag i Aspargin. Jak tylko odważę się odstawić Fenoterol to wracam do witaminek Falvit. Co do cery--to nie wiem co Tobie doradzić. Mi --odpukać---nic nie wyskakuje na twarzy i nawet wydaje mi się, że jest gładsza niż zwykle :-) A niby \"zabobony\" mówią, że kobieta w ciąży jak się zmienia na twarzy to będzie dziewczynka, a jeśli nie--to chłopczyk. Czas obalić te mity :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
ejjj-podajcie jakiegoś linka do tej karuzelki...też bym sobie....pooglądała??? narazie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
A może tak czas na ostatnie zdjęcia przed porodem??? Co Wy o tym sądzicie?? Jeśli nie chcecie by pokazały się na Naszym słynnym blogu to może między sobą się powymieniamy na e-maile??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Tak sobie czasem was czytam i jeśli mogę wam poradzić w kwestii pazurków, bo ja zrobiłam z córką babola. Dzieciom do 1 m-ca, a nawet i dłużej nie obcina się paznokci, bo nie mają jeszcze wykształconej tej poduszeczki pod paznokciem i jak się obetnie to ona się odkształca. Ja przy pierwszym dziecku nie wiedziałam i obcięłam u nóg, i wiecie co się stało, moja mała ma teraz takie paznokcie zadarte do góry. To jest straszne bo już nic nie można z tym zrobić i ma problem z butami, jak są za niskie przy palcach, to ich po prostu nie może włożyć. :( Nie ma co kupować rękawiczek itp., bo te pazurki po tygodniu elegancko odpadają na bieżąco a u nóg to chyba pierwszy raz małemu obcięłam jak miał 4 m-ce bo tak wolno rosły. A co do ubranek - rozmiar 62 będzie na pewno za duży, mimo skarmetek ubranych, bo noworodek ma takie podkurczone nózki i wszystko spada i jest niewygodne. Poza tym rozmiar rozmiarowi nierówny, mały urodził się 57 cm a niektóre rzeczy nosił w rozmiarze 50 a rozmiar 56 potraafił być od początki za mały. Rzeczy z H&M i wogóle niemieckie są z reguły większe niż angielskie. Mały ma teraz 10 m-cy i nosi rzeczy na 68-74, bo ma około 70 cm wzrostu. Jak dziecko staje, to robi się mniejsze, bo jest wtedy mierzone bez zgięć. Jak małego zmierzyłam w wieku 8 m-cy jak leżał, to miał 74 cm, a jak stał, to tylko 68 cm. No tyle sorcia że się wtrącam, ale nie chciałabym, żeby ktoś robił taki błąd z pazurkami jak ja zrobiłam pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 elinova mi mój gin nic nie wpisał do ksiązęczki i nic nie mówił o skierowaniu,powiedział ze jak cos sie bedzie działo to mam odrazu jechac do szpitala i tam się mna za opiekuja:) on pracuje w tym szpitalu co chce rodzić więć moze bede miec lepiej kto to wie:):):) ale ponoć jest tam bardzo fajnie i miło... 🌻Aniu- nie ma sprawy zobacze i posłucham ,tylko musi byc ciemno żeby był efekt tych obrazków wyswietlanych na suficie:) ale pamietam jak oglądałam te karuzele w sklepie i ona mi włączyła melodyjki i mi sie podobały:) zdam wam relacje wieczorkiem jak ja przetestuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafinka miło ze piszesz i nam doradzasz pisz jak najcześciej!!! pozdrawiamy ciebie i twoja dzidzie🌻 Elinova zaraz ci podam stronke do tek karuzeli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×