Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Do luckylady ktos się pod ciebie podszywa na czarnym nicku pisanym z wielkiej litery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdziłam - identycznie pisany nick,ale ma tylko postów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
amber--super, że jesteście już w domciu :-)) A o szwach powinnaś mieć informację na wypisie ze szpitala. Ja co prawda nie mam, bo mnie nie cięli :-D uffff...ale w zaleceniach poszpitalnych wpisali mi -- wizyta u lekarza prowadzącego po 6 tygodniach. Spróbuj robić te nasiadówki z tantum Rosa lub przykładać butelkę z ciepła wodą owinietą w ręcznik pomiędzy nóżki :-D Dasz radę :-D Dla Ciebie i Olivierka 🌻😘 A wiesz, że gdybym miała synka to tez nazywałby się Olivier :-P ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amberku ale superowo że jesteś jużw domu ze swoim szkrabkiem!!!!!!!!!!!!prześliesz mi mam nadxzieję...jakieś zdjęcionka:-) bardzo mi będzie miło!!!!!!! A propo\'s bółów krocza położna nam mowiło że mycie szarym mydłem szybciej rozpuszcza szwy i łagodzi ból.....ściskam mocno i jeszcze raz GRATULACJE SUPEROWO ŻE JESTEŚCIE W DOMU!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza :-) spoko nie zdazylam tego zauwazyc bo nie bylo mnie przy kompie ale na pewno to ktos, kto w drugiej literze l jak leopold nie ma podkreconej laseczki, bo używa duże I jak Igła... Fajnie byc tak popularnym ze jak tylko na chwile wroci sie w net, pojawia sie wies i sie za mnie podszywa :-) Ktos musi miec niezla schize... tylko zawsze go wy... zanim zdaze przeczytac :-) *** Amberku :-) nie dziwie sie ze boli cie krocze po 3900 :-))) Gratulacje! ja tez slyszalam o tantum rosa Jessus jak mi sie dzis spac chce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lyckylady ten ktoś na mnie naskoczył i nata79 zwróciła uwage na to,że ten ktoś się po Ciebie podszywa,bo w pierwszej chwili bylam w szoku, że majóweczka naskakuje na czerwcówkę,ale się wyjaśniło widzę,że zawsze warto sprawdzac liczbe postów napisanych przez dana osobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko, ja mam tego podszywacza juz pol roku... ale wszyscy chyba wiedza o tym.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amber!!! Witaj!! Kup sobie w aptece saszetki Tantum Rosa. To taki proszek, który sie rozpuszcza w wodzie. Takim roztworem możesz się podmywać. Działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Szwy szybciej się goją. Podobno to naprawdę rewelacja. Ja też sobie kupiłam trzy saszetki do szpitala. A szwy to chyba po 7 dniach sćiągają, mimo że to są rozpuszczalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny.... Te 2w1 i 1w1 ;) Czy wy odczówałyście ból w pachwinach?? Mnie od czasu do czasu boli w prawej aż czasem zapromieniuje na całą nogę, że iść nie można, tylko to taki chwilowy ból :-O Słyszałam, że to też może być oznaką zbliżającego się porodu.. Mam termin na piatek a oznaki to mam chyba wszystkie (oprócz czopu! tego to ani widu ani słychu :-P) Jejku, ja już chce urodzić!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny az mi ciarki przeszly,jak przeczytalam oznaki zblizajacego sie porodu od Gosiki .Ja mam od jakiegos czasu bol w pachwinach,twardnienie brzucha a dzis caly dzien boli mnie caly dol brzucha jakbym miala dostac @ kurcze ,ale ja do porodu mam sporo czasu.:O:O:O:O:O:O:O:OBrzuch mam twardy jak kamien i czuje sie jakby mial mi caly dol wyleciec:O:O:O:O:O Niewiecie ile czasu przed porodem moga wystapic objawy zblizajacego sie porodu ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julccia 28
Cześć dziewczynki. W sumie to od początku Was sobie tutaj podczytuję, ponieważ też mam termin na maj, a dokładniej 12 maja. Zwracam się do Was z tym pytaniem, bo może któraś z Was ma podobny problem. Zwiastuny porodu to już miałam wszystkie z możliwych jakie tylko są i to już od jakiegoś miesiąca : rozwolnienie, wymioty ,skurcze, bóle tu i tam, ale nie było żadnego większego postępu. W sumie to co dzień myślę, że wyląduję na porodówce. Od jakiegoś czasu po wizycie w toalecie ( siusiu ) czuję, że robi mi się mokro. Coś mi wypływa. Nie jest tego bardzo dużo, ale troszkę jest. Nie wiem czy to te wody płodowe czy może mała naciska mi na pęcherz moczowy i jest to mocz. Jak wogóle wyglądają te wody płodowe. Czy któraś z Was też tak miała ? Czy to jest normalne czy powinnam iść z tym do lekarza ? Będę wdzięczna za wszystkie wypowiedzi. Pozdrawiam wszystkie obecne i przyszłe mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinow_a 26
Dziewczynki!!!! Podobno tantum rosa i szare mydło to idealny środek na gojenie krocza właśnie. No i nie ma co się denerwować, żbliża się nieuchronnie i w końcu nastąpi. A co ma być to będzie. W końcu to do mnie dotarło i dziś poprosiłam rodzinkę, żeby się też nie denerwowali, bo już wczoraj skoczyli sobie do oczu, tacy podminowani. Samego porodu też już przestałam się bać, bo i tak mnie to nie ominie. Pewnie będzie bolało, ale ja bardziej niż tego bólu, to się boje, żeby wszystko było w porządku, mały urodził się zdrowy. A przed chwilą dzwoniła do mnie moja mama, spanikowana, że co ja się nie odzywam, moze już została babcią hihi ;) Widać emocje sięgają zenitu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Ja dziś mam przeboje z rana miałam 3 silne skurcze śluz mam bardziej obfity i nie wiem czy to czasem nie jest CZOP brzuch mi twardnieje cały dzień ruchy Maleństwa są dziś nieliczne i delikatne siku chodzę często mam bóle w pachwinach i taki nacisk u dołu brzuszka co to znaczy?????? czy to początk porodu??? ile tak może trwać???? a może jutro to minie??? obecnie jestem sama w domu bo mąz jest w pracy do 22,30. Mam nadzieję,że nic więcej do tego czasu się nie stanie. Troszkę się boję Cały dzień leżałam , ale nic sie nie polepszyło. :-( nie wiem co się dzieje AMBER 🌻WITAJ w domciu!!!No i jeszcze raz WSZYSTKIEGO DOBREGO Grzywa to trzymam kciuki za NIEDZIELE!!!No i pozdrawiam :-D Elinova i Księżniczka ❤️😘🌻 Pozdrowienia dla BIEDRONECZEK!!!! Trzymajcie się Mamuśki i te 2 w 1. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brygida... Jeżeli skurcze będa występowały regularnie co 10min i będzie to trwało więcej niż pół godziny, to jedź do szpitala. Julcia... Wodu płodowe wyglądają jak mocz. Sączenie się jest niebezpieczne, więc jeżeli nie jesteś pewna czy to mocz, to lepiej jedź na izbę przyjęć. Nata... Weź No-spe i leż. Mi no-spa zawsze szybko pomagała. Malinow.. Ja z moją mamą też tak mam. Codziennie muszę się meldować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzywa Czop moze odchodzić kilka godzin przed lub kilka dni przed porodem.U mnie nie jest galaretowaty ale też moze być taki.Jest lekko różowaty.Tak mi się wydaje że to jest to. Amelia-c ja miałam wywoływany poród z córką.najpierw podłączyli oksytocynę aby sprawdzić czy załapię.Gdy po około 2 godz. pojawiły się regularne skurcze,odłączyli kroplówkę aby tym razem sprawdzić czy skurcze utrzymają się dalej.Miałam co 2 minuty i od tego momentu liczono akcję porodową.A i po odłączeniu kroplówki przebili mi pęcherz aby szybciej urodzić.Urodziłam po 3,5godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi jeszcze czop nie odchodzi, chociaż bardzo bym chciała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie bójcie się bólu bo to i tak nic nieda.Wiadomo że będzie bolało.Od nastawienia psychicznego bardzo dużo zależy.Głowy do góry.Maj mógłby się już skończyć. Wszystkie Wiktorie są super dziecmi.Moja mała też była grzeczna i spokojna po poodzie.Chociaż teraz w wieku 3 lat tryska taką energią że sił brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzywa wiem ze bardzo chcesz ale cialo musi dojrzec... nie ma podobno nic gorszego niz jak sie zacznie akcja i przerwie... potem sie tylko meczy.. wiec lepiej poczekac az chwyci samo :-) ciekawe ktora z nas bedzie pierwsza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucky... Jestem pewna ze urodzisz pierwsza. Masz rozwarcie a ja nie:( Ale trudno. Najwazniejsze zeby mała była zdrowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm ale podobno powinno byc juz takie rozwarcie... ech mogloby sie domknac... moglabym jeszcze rok tak spedzic w ciazy :-) same przywileje i tak fajnie byc domkiem :-) ale kilka dni temu lekarka powiedziala ze moge przenosic tydzien bo szyjka mimo ze pol cm otwarta to dluga i twarda.. czyli nawet 22 maj :-) rany bylby blizniak jak ja, a nie BYKU :-) ciekawe kto urodzi pierwszego blizniaka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinow_a 26
Grzywka!!!! Ty się uspokój, to może jeszcze potrwać. I tak na koniec Ci zobojętnieje. Ja tak miałam przez cały zeszły tydzień, że siedziałam jak na szpilach dopatrując się we wszystkim oznak porodu. Non stop nerwy. A teraz to w końcu mi zobojetniało, bo i tak muszę przez to przejść. Co prawda sciągnełam sobie na jutro rano moją bratową, żeby na wszelki wypadek był ktoś ze mną w domu, do tego tonę w stercie pożyczonych od sąsiada książek, rozwiązuje krzyżówki, to się czymś zajmuję i wtedy o tym nie myślę.... Już się nie nakręcam. Przynajmniej tak sobie obiecałam :) Życzę Wam wszystkim spokojnej nocy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu witaj w domu!!!!!buziak dla oliwierka❤️ ja prosze o fotki malego,adresik chyba masz?????no i oczywiscie jak tylko bedzisz mogla napisz jak bylo????pozdrawiam i jeszcze raz wszystkiego dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkarolayna
witam wszystke dzidzie i ich mamusie, ciesze się razem z wami i też już bardzo bym chciała przytulić moja Julcie termin mam na 21 maja, własnie zajadam migdałki, przez całe życie tyle nie zjadłam co podczas ciązy, martwi mnie to, ż ezaczyna mnie pobolewac ząb akurat teraz jakby nie miał kiedy, jutro ide do lekarza jestem ciekawa co sie dzieje z dzidzią, pozdrawiam was gorąco czytam was codziennie, ale nadal pracuje i nie zawsze mam czas coś do was napisac, dużo sie od was dowiaduje i dziękuje wam za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOJE KOCHANE!!!!! WITAM Z JULĄ OBOK SIEBIE :D!!!!!!!!!!!!!! WCZORAJ PO POŁUDNIU TATUS PRZYWIÓZŁ NAS DO DOMKU :D D I Ę K U J Ę!!!!!!! WAM WSZYSTKIM KOCHANE ZA WSPARCIE - mój mąż mi czytał kafe przez tel. :) I ZA TYLE MIŁYCH GRATULACJI!!!!!!!! DZIEKUJE STOKROTNIE GRZYWIE-ZA OBECNOSC I PODNOSZENIE NA DUCHU :) JESTESCIE KOCHANE!!!!!!!!! DZIEWCZYNKI!!!! TO CO SIE WYDARZYŁO W CIAGU OSTATNICH DNI TO NORMALNIE CUD!!! WIEM ZE TO BYLY I BEDA JUZ NAJPIEKNIEJSZE DNI W NASZYM ZYCIU!!! TEGO, CO CZŁOWIEK PRZEZYWA OD MOMENTU NARODZIN I W KAZDEJ NASTEPNEJ CHWILI NIE DA SIE OPISAC!!!! NORMALNIE SIEDZE Z NIUNIĄ I RYCZE ZE SZCZESCIA... NASZA NIUNIA JEST TAKA KOCHANA :) SPI OD 12 DO 5 RANO, WOLA \"CYCA\" i ciagle smieje sie przez sen. Jest slodka i jest naszym najwiekszym skarbem! Musze dac jej sniadanko:) Kochane! Gratuluje wszystkim nowym mamusiom-z doniesien grzywy wiem, ze urodzila amberka i mela :) Gratulacje!!! A tym majóweczkom, ktore czekają zyczę cierpliwosci-nie martwcie sie, to zleci szybciutko, ale przyjdzie na pewno!!!! Trzymam kciuki zebyscie urodzily jak najszybciej:) Czerwcówki! Dzieki!!!!! Całujemy! biedrona z julą :) cdn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka ! Masz pięęęękną córeczke, prześliczną i taaaką słodką Ach!Te Julki piękne się rodzą :) Gratuluję jeszcze raz i cieszę się , że jesteście już w domku,cieszycie się swoją obecnością :) Dużyyyy😘 i bukiet dla świeżo upieczonych mamuś 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) Biedroneczko masz cudną dzidzię ❤️ Ja byłam dziś u lekarza i jak na złość mam jeszcze wszystko pozamykane!! Na ktg twardniał mi brzuch to pielęgniarka (bardzo sympatyczna) smiała się, że da mnie już na porodówkę. Termin mija w piatek a tam jeszcze nic 😭 Załamka.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinow_a 26
Hej hej Majowki!!!!! Czyżbyście wszystkie naraz wylądowały na porodowkach????? Jakoś tu dzisiaj pusto, może zmobilizuje się, żeby iść na spacer, na lody oczywiście ;) 2w1 bez zmian, choć dzisiejszą noc przespałam od deski do deski. No i mam lenia. Szczęściary, te, które już mają wszystko za sobą i mogą oglądać swoje skarby z tej strony, a nie tylko domyślać się jak ich pociecha wygląda ❤️ 🌻 ❤️ ;] No cóż.... Pozdrawiam wszystkie niecierplie cieplutko i idę sobie na spacer 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skubi - dziekuje za odpowiedz ,juz tez mi ktoś mowił ,że poród wywoływany trwa krocej niz normalny ,choc nie zawsze....licze ,ze bede miec to \"szczęście\"...i poród bedzie krótki w miarę :) pozdrowienia dla biedrony i małej Julki 🌻 - oraz dla wszystkich mamuś i przyszłych mamuś ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×