Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Biedrona... ZDRADZ TAJEMNICE:P Bo myszy napuscimy :P:P:P:P:P:P Pewnie ma termin na cesarke juz :P To chociaz niechaj ona szybko wraca 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qassandra! SLODZIAK MALA😘😘😘 troche was podczytuje,bo ja termin mam na lipca ,ale warto wiedziec co mnie czeka,no i skorzystac pozniej z rad doswiadcznych mamus pozdrawiam wszystkie mamusie i ich dzidzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POwiem tyle Rusałka! Grzywa jeszcze włada zaprzęgiem myszy, takze Ty mnie nie strasz :P Bo bedzie \"mysia wojna\" :D hehe A naszej Niuni odpadł dzis kikut z pępka :D Pare minut po północy:D Tatus wyskoczył z łózka jak poparzony i za kamerke:D Wszystko udokumentowane:D Moja seksualna połowa sie obudziła :)I bierze powoli góre nad aseksualną:) A warunków ni ma :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedroneczko... kuknij jeszcze do nas.. :) Hihihihihi To tak glosno odpadal ze az slychac bylo ;) A na powaznie.. Szybciutko... Moj siostrzeniec mial 14 dni i jeszzce pepuszek mial... A spirytusowali go przy kazdym przebieraniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Biedronki
Biedroneczko, śliczna ta Wasza córeczka :-) Mam pytanie...jaki wózek kupiliście, czy jest to x-lander? Jesteś z niego zadowolona, jest miękki, te amortyzatory, to nie prowizorka, kółka są duże? x-lander strasznie mi sie podoba, dlatego pytam... A jeśli to jest jakiś inny, to jaki? Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczki :) Dzieki za zdjatka :) Niunie sa przesliczne i gratuluje nowym Mamom :) Tak sie cieszylam ze, Jas spi je i kupki robi a tu niespodzianka, mimo, ze karmie go piersia, to go czasem kolki lapia, mimo, ze mam tak restrykcyjna diete, ze sie chybna niedlugo zastrzele :0 co prawda ostatnio polozna powiedziala, zebym jadla normalnie, ale wole dmuchac na zimne. Zreszta srednio tej poloznej ufam, bo jak pokazywala nam jak mamy czyscic pepuszek, to po tym jej czyszczeniu wyladowalismy na pogotowiu bo sie nam zaczal papac, na szczescie pepowinka odpadla i z tym mamy przynajmniej spokoj :) ale rozkoszny jest ten nasz Skarb (zwlaszcza jak spi) zbieram sie zeby zrzucic zdjatka na kompa, ale ledwo na oczy patrze, wiec z reguly ide spiochnac. Mam wrazenie, ze sie mi maluch rozwija w przyspieszonym tepie, bo od rana wisi mi na cycku i je a to jeszcze za wczesnie na jeden z trzech okresow intensywnego wzrostu. mam pytanie uzywacie tetrowych pieluszek czy jednorazowych, bo my z Mezulkiem napalilismy sie na tetowe ( zaraz na poczatku) ale... Jasiowi jest niewygodnie w nich, poza tym nie nadazam z przewijaniem, i praniem i chyba nie bedzie ekologiczneo pieluszkowania syncia naszego Pozdrawiam WAS serdecznie :) 🌻 🌻 🌻 A tak na marginesie, to tak sie rozpisalyscie, ze chyba nigdy nie nadgonie Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyyyle napisałam i sie skasowało :o Teraz na skróty... Kupilismy x-lander x3. Na spacerze jeszcze nie był, ale po domu jest niezły:) Jest super wykonany i lekko sie prowadzi. Ma duze, porzadne, pompowane koła i jest lekki. Niektórzy zarzucają im małą gondole, ale ja uwazam, ze mała i tak zima juz nie bedzie w niej jezdzic, bo bedzie chciała obserwowac swiat-a w spacerówce, tak mozna opatulic malucha, że nie zmarznie :) Troche glosno sklada sie budka, ale Julki to nie rusz jak spi:) No i jedno czego brakuje temu wózkowi, to brak przekładanej rączki... Podobno to jest wazne... Ale za duzo miałam argumentow za i zdecydowalismy sie na niego :) Ze wzgl. na kolor kupilismy go 300 zl taniej :) Pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Mamuśki! To ja czerwcóweczka... Co z Grzywcia?? Co to za tajemnica? Pozdrawiam !! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam dziewczyny
wróciłam z wizyty lekarskiej - mam jeszcze tydzień do terminowego porodu, ale teraz zauważyłam plamienie - lekarz stwierdził rozwarcie na 1 palec,wiec czy martwić sie tym plamieniem? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy pytaja o Grzywe wiec i Ja pytam. Grzywa dzieki za fotki :) ale teraz daj znac co z Toba czy juz ,,po,,??? Kochana cos czuje ,ze cos sie dzieje. Trzymam kciuki i powodzenia zycze🌻🌻🌻 Biedronko🌻łobuziaro powiedz cosik:)))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My się normalnie w naszej Gabrysi zakochaliśmy na zabój :) 🌻 Rusalka: kładę ją często na brzuszku, bo to dzieci lubią bardzo a przy tym ćwiczą sobie mięśnie grzbietu i główki :) Moja córcia bardzo to lubi..wtedy też szybciej robi kupkę i puszcza bączki :);):) Wystarczy ułożyć dziecko na jakimś twardym podłożu, np., przewijaku, albo jeszcze lepiej na własnym brzuszku, np. po jedzeniu, żeby się odbiło..Pewnie zaśnie w takiej właśnie pozycji.. Dziewczyny mam pytanie: czy czujecie czasami takie mrowienie w brodawkach? czasami właśnie tak mam i zastanawiam się od czego to jest.. Wiecie co..polecam Wam kupno takiej emulsji: Oilatum do kąpieli..dzieci to uwielbiają. Wystarczy wlać 1/2 nakrętki do wanienki i umyć dziecko. Później już nie stosuje się żadnej oliwki... Najbezpieczniejsza oliwka to podobno Bambino, ale to właśnie ona najbardziej brudzi ubrania.A oilatum jest wydajne. Kosztuje coś 30-35 zł, ale podobno starcza na parę miesięcy. Zabrzmi to głupio, ale nie wiem jak się składa pieluchy tetrowe. My z mężem też chcemy naprzemiennie stosować tetrę i pampersy, ale nie wiem jak się tetrę zakłąda. Czy któraś może mi to obrazowo opisać? :/ poproszę też o demonstrację położną jak przyjdzie. Tymczasem idę nakarmić Gabrysię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem drogie panie!!!:) Moja panna Zuzanna w poniedziałek cyca już dostanie!!!!!:D Mam się wstawić w poniedziałek o 8 rano w szpitalu na cesarke. Doktorek powiedzieł ze mam nic nie jeść 6 godz przed i że mogę zrobić sobie lewatywę. I teraz pytanie... Kto się zna na lewatywie??? Plisssss!!! POMOCY JA SIE NIE ZNAM:o Kupiłam ten płyn w aptece (150ml). W jakiej pozycji mam to robić??? Na leżąco?? Przed wyjazdem do szpitala tak??? Jak szybko to działa?? Żebym doleciała do kibelka:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzywa odpisalam juz ci na czerwcowkach,ale wiesz co przy pierwszym porodzie w szpitalu sami robili i robia lewatywe.Nikt nic nie kupuje do tego przyjemnego zabiegu:):):) Poprosty kladlo sie na kozetce i piguly mialy butle z jaks woda i przez wezyk wlaly to do ... pupy :) i kazali przytrzymac ,zeby od razu nie leciec do kibelka.Zdarzysz kochana zdarzysz.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzywa a nie jest możliwe by zrobili Ci ją w szpitalu??? Bo lewatywa przyspiesz poród i co jak dostaniesz bóli w domu???:-/ A daje się ją leżąc na boku i sama nie dasz rady. Ponoć to trzeba fachowca bo nie można ani za szybko, ani za wolno :-(.Zapytaj czy nie możesz jej dostać dopiero w szpitalu. A działa ponioć dość szybko. Grzywcia cieszę się, Twoją nowinką. a tak sobie myślę,że fajnie by było gdyby któraś z majówek urodziły dwa w jeden dzień.:-P.Może nam się uda????:-P Marzy mi się co?????? Buziaczki dla Ciebie no i przyejemnego weekendu jeszcze 2 w 1:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
QASSANDRA❤️ JA TEŻ SIĘ ZAKOCHAŁAM W TWOIM SKARBIE :-)-piękna słodka i urocza BARDZO DZIĘKUJĘ ZA FOTKI. BUZIACZKI DLA ŚLICZNOŚCI :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzywa ja tez ide w poniedzielek do szpitala ale na wywylanie jak wszystko bedzie dobrze to nasze dzieci beda z 22 maja :) ja tez jestem z 22 ale stycznia :) Zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mamusia jest z 22 maja :) Grzywcia.. Bedziesz miec aniola w domu... slowo :) poczytaj se te durnoty co ci popisalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Grzywa powodzenia Jasiu K. dobry doktor, odbieral mojego najstarszego syna- tez Jasia, ale to nie na jego czesc ja ciągle czekam, termin mam na 1.06, ale nie wierze ze sie szybciej rozsypie a mialam nadzieje ze sie spotkamy pozdr wszystkie 1 + 1 i te jeszcze 2 w 1 J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fakt... Jasiu K. to dobry doktor i niezły aparat. Wczoraj mówi do mnie tak \"...tylko wie pani. Tę lewatywę to wpuszcza sobie pani do tej drugiej dziurki. Nie tam gdzie zawsze palce wkładam...\":) Takie teksty to u niego na porządku dziennym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Matki Polki,nie długo nasze świeto.Dostałam juz od córci \"lucki bambo\" taki kwiat chiński przynoszący szczęście,czy któraś z was wie jak o niego dbać.troszkę wiem ale nie za duzo.Może przyniesie mi szczęście i dostanę juz we wtorek to \"SZCZĘŚCIE\" do rąk. Nic mnie nie boli nic nie dolega trochę czasem jakieś skurcze się przywleką i na tym koniec. Grzywa trzymam kciuki.Leżałam kiedyś w szpitalu z dziewczyną po cesarce i gdy minęło ok. 12 godz. od jej porodu siłą woli i mimo bólu próbowała wstać.Zajęło jej to chyba z 30min. ale udało się i już następnego dnia czuła sie bardzo dobrze.I z każdą chwilą było coraz lepiej.Nawet jej zazdrościłam bo ja leżałam wciąż obolała po nacięciu i hemoroidach. Brygida ja też pewnie za szybko nie urodzę wiec zostaniemy razem wciąż 2w1 i będziemy się wspierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w sobotę mamy rozdwojone i mamy 2 w 1 choć wiele ich juuż tu nie ma :-D ********************************************************* Gabi26 to chyba Ty i Grzywcia będziecie mieć Dzieciaczki w jeden dzien.Fajnie.No jak na cały miesiąć rodzenia wypadałoby mieć jakieś dzienne bliżniaki :-P. Choć nie wiem czy już takich nie ma muszę sprawdzić tabelkę :-). ********************************************************* skubi🌻 zostaniemy weterankami :-P ciążókowymi :-P .Pozdrawiam :-) ****************************************************** Życzę udanej soboty :-) ****************************************************** no i wpadnę tu jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brygida... Moze ty tez w poniedziałek?? Ja mam nadzieje ze tak:) Ja własnie miałam bardzo silny skurcz:( Wczoraj też, ale pomogło mi polewanie ciepłym prysznicem. mam nadzieje że dotrzymam do poniedziałku:o Dzieczyny... co myślicie o tej lewatywie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chce sama w domu, bo chce na swoim kibelku siedzieć:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzywa, moja siostra też robiła sama w domu lewatywę ale jak nire mam pojęcia.Pamiętam tylko jak mówla że po zrobieniu jej tak okolo po 5 min. poszla na kibelek polecialo co miało polecieć i już była \"pusta\".Pewnie że zrób sobie w domu sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzywa widzę,że mamy ten sam problem z kibelkiem. Też nie lubisz gdzie indziej niż w domciu??? Z tego pobytu w szpitalu najbardziej mnie stresuje ta strefa kibelkowa :-(. Ja też planowałam lewatywkę w domciu, ale jak nie zdążę dojechać dzo szpitala???:-( A masz kogoś kto Ci ją da????? Wątpię,że dasz radę sama z brzuszkiem choc kto wie :-D. Wszystko zależy ile masz czasu do szpitala by jakby się zaczęły skurcze to dojedziesz, a poza tym po tej lewatywie to nie będzie jeden wystrzal :-). Koleżanka mi opowiadała,że to takie dziwne uczucie bo najpierw myślisz,że już ok to za Tobą wychodzisz z kibelka i spowrotem biegiem za minutkę i tak miała kilka razy. Ja już wszystkich wypytałam o lewatywę i t d no i tak to wygląda z tego co wiem choć lewatywy nie miałam :-(. tylko widzisz u mnie tylko teoria, może któraś Ci więcej powie na ten temat trzymanko😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ Porządki porobione więc mogę popisać no i poczytać...A tu taka nowinka - Panna Zuzanna w poniedziałek dołączy do majowych dzieciaczków :classic_cool:...Super :-D Moja Księżniczka - jak się domyślacie śpi..najedzona...rączki w górze...buzieńka uśmiechnięta...nic - tylko patrzeć na to Szczęście :-) ❤️ Jeszcze trochę i wszystkie będziemy razem obserwowały Nasze Skarby 🌻 Już niewiele zostało z tych oczekujących (oczywiście mowa o udzielających się na forum, bo w tabelce to jeszcze hohoho :-P) To żyzcę Wam miłego weekendu 🌻 Brygida--może Ty byś też już się tak rozdwoiła :-P Wiktoria czeka na swego kolegę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Tabelka też się przyda :-P **************************************************************************************** nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć **************************************************************************************** Agniecha30...29.04.06...15kg....41........98cm....pokarpac.....synek chimera.......04.05.06….5kg.................82cm......Tychy.......dziewczynka amelia-c.......04.05.06...11kg.....36....98cm...................dziewczynka msoszka......10.05.06....9kg..............................Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm.......Wiedeń..............synek Gosia25.........12.05.06....15kg...............104cm......Żagań..........Kubuś MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................Rzeszów..........chłopiec joannaT......14.05.06.....7kg.............................Warszawa.................. Maja24.......15.05.06.....14kg................???cm..Częstochowa(25.04-3100g)...chłopiec ladybird......15.05.06.....16kg...............105cm.........Poznan.........chłopczyk karolayna....20.05.06.....8kg................96cm........OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....11kg.....34.....102cm........Gorzów..............KAMIL rybka76......20.05.06......8kg......34......95cm.........Szczytno.......ALEKSANDER Gabi26.......21.05.06....10kg.................120cm.......Rybnik.......chłopczyk Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.......Kraków.................... Skubi.........23.05.06......14kg..............104........Rybnik......????? gaga26.......25.05.06.......15kg..............106cm.........JeleniaGóra.....Adrian malinow_a26.26.05.06.....15kg.......35......ok.100cm....W-wa...............syn Grzywa.......27.05.06....16,5kg.......37.....111cm........Wrocław........ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm.......Z.Góra......JAKUB/POLA magdab.......29.05.06......9kg........32......93cm...........Toruń..........córeczka brygida26...31.05.06......17kg......38........107cm........woj.opolskie[16,05,2006- 3100gr]....chłopiec. Nasze szczęścia ************************************************************************************************************ nick............... data ..........kg.........cm............imię............poród ************************************************************************************************************ Gosiak26........03.04.06.......2600......50........Bianka.............SN matitka..........04.04.06.......2,9.......53........Kacperek..........SN.......36........... anic77...........04.04.06.......2,6........52............Jaś.............SN.......35.......... ewelina1........12.04.06.......2,3........46........Anastazja.........CC.......36........... fampirek........14.04.06.......3,45.......50..........Lilia..............SN.......36........... Zuwiolka........16.04.06.......2,67.......52..........Jan...............SN.......35........... emcia25..........21.04.06......2,775.....51..........Aleks...............?.......35.......... mada_lena.......22.04.06......2,85.......52........Makary..........CC.........37.......... anuśka 25.......24.04.06.......4,1........58.........Olek.........SN......38 aga133...........25.04.06......3,9.....................Szymonek.........CC.................... Magnolia79.....29.04.06........3,250......53.........Miłosz........CC..........38 Mela78...........30.04.06.......2,620......51.........Karolek............??...... Anka1974........30.04.06.......3,5.........55......Aleksander........CC Elinova...........01.05.06......3,5........54.......Wiktoria...........SN..........38......... Paticzqa….......02.05.06…....3,49.......55.........Manuelek.........CC.............40 Amber Ania......05.05.06......3,9........57........Olivier.........SN Efciak...........05.05.06.......3,9........55............synuś...........SN. Biedrona.......06.05.2006......3,310.....54........Julka..........SN.... Qassandra....10.05.2006......3,4.........58........Gabrysia.....CC..... Luckylady......14.05.2006......3200......51........Gabryś.......SN.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ELINOVA staram się z wszystkich sił rozdwajać, ale tu nic tylko to co od dwóch tygodni mam i się do tego przyzwyczaiłam: -skurcze nieregularne czasem po 6 godzin i niektóre bolą,że szok-tak mogę mieć do porodu-lekarz powiedział. -wydzielina obfita i gęsta -bóle pachwin -kręgosłup - regularnie mnie czyści :-P a tu dalej nic :-(. Dzięki za wsparcie.Jak coś to będziesz I-wsza , która się dowiesz :-) Buziaczki dla Księżniczki ❤️😘🌻 Ps.Może zacznę próbować metodę seksiku :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
A ćwiczenia typu :-P też stosujecie?? Ponoć to przyspiesza całą akcję...Nie wiem ile w tym prawdy, bo ja nie miałam okazji spróbować :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a patrzę na tabelkę i już mamy bliżniacze porodu w maju :-D to teraz może czas na trojaczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×