Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Właśnie... Te kibelki:o Ijeszcze do tego te w szpitalu, to chyba najgorsze są co??:o Lewatywe kupiłam w aptece. 150ml płynu w butelce z 4cm-wym dziubkiem, który wkłada się do dupki. Mąż powiedział ze on mi zrobi, ale boję się ze kicha się w całości nie oczyści i że zrobie przykrą niespodziankę na stole:o Ale będę próbować. W szpitalu mam być na 8, więc lewatywkę zrobie gdzieś moze o 6 rano coo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba zacznę próbować , potem dam znać co i jak :-P a może któraś wyprónbowała???? Proszę mi zameldować ile razy trzeba się seksikować by przyspieszyć akcję :-P!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamuski:) Mam pytanko,jak wiecie niestety do karmiam mojego sunysia mlekiem Humana (cycem oczywiście tez,jak cos jest...) ale po tym mleku mały czasem wogóle nie robi kupki przez cały dzień i strasznie się męczy...:( ile razy dziennie powinien robic kupke??? I ile mleka powinien dostawać taki mały szkrab przypomne ze jego waga to 3900???ja robie mu 90ml ale daje mu raz 40 a raz 50ml zależy jaki jest głodny... Pozdrawiamy🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakakkakaka
Nie zgodze sie ze wszystkie wasze dzieciaki sa sliczne... jeden co niedawno sie urodzil jest beznadziejny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amber >> ja tez karmie Jasia cycem, ale ostatnio mam roblemy z laktacja, wiec siadam z laktatorem i po kropelce :0 sciagam i jak jest glodny po cycku to daje mu moje mleczko ale butelka dojada wtedy okolo 30, 40 ml raz zjadl 60. I ciagle mam nadzieje, ze w koncu laktacja mi sie usatbilizuje przez to \"dojenie\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśka 25
dziewczyny mam pomysła:) może założymy stronke ze zdjęciami naszych pociech?:)każda bedzie mogla wysłać zdjęcie swojego malucha! trochę wam zazdroszczę że tak wysyłacie tylko między sobą :( a ten kto tam wyżej ocenił ,że jakiś dzieciaczek jest beznadziejny to musi nieżle sam wyglądać-tzn.beznadziejnie !!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anuśka 25 dobry pomysł tylko kto zrobi taką stronkę ja umiem jak coś prowadzić blog, ale strony nie umiem :-( fajnie by było mieć wszystkie dzieciaczki majowe gdzieś w necie, a szczególnie dlatego,że WSZYSTKIE są śliczne :-D. pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiakul
Witam majóweczki 🌻❤️🌻 urodziłam pięknego synka 17.05.2006 , Kamil miał ważyc około 3 kg a wyszedł 4210 i 57 długi , zaraz napisze więcej pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 anuska25 fajny pomysł:) fajnie miec taką stronke gdzie będą wszystkie piękne dzieciaczki majowe i nie tylko :) 🌻 asiakul GRATULACJE!!!!!!🌻 boże taki duzy mężczyzna??? no to chyba miałas robioną cesarke co??? pozdrawiamy ciebie i bobaska...:)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Dziewczyny, ja wpadłam na chwilkę, chociaż przyznam się bez bicia, że Was podczytuje z ukrycia :D Chciałam Wam Wszystkim bardzo pogratulować śliczniutkich dzieciątek i życzyć wszystkiego co najlepsze dla Was i dla Waszych maleństw. Niech zdrowo rosną i cieszą oczy Rodziców 🌻 A Mamom oczekującym na swoje dzieciaczki, dużo spokoju i siły żebyście mogły pomóc przyjść na świat każdemu małemu szczęściu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśka 25
widze ze w końcu ktos mnie przebił- a raczej mojego synka w wadze;) do tej pory to mój skarbek był najwiekszy z dzieciaczków majowych a tu prosze 4210 ;0 asiakul gratuluje i pozdrawiamy.❤️ dziewczynywidze ze pomysł ze zdjeciami naszych bobasków sie spodobał- tylko teraz jak to zrobic??? sama nie wiem.:(trzeba sie popytac.moze lacky wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asikul Gratulacje!!! Ale masz dzidzulka wielkiego!!! A ja właśnie zobaczyłam czopa na wkładce. Jest czysty. Nie podbarwiony krwią. Wygląda jak jakiś klej, albo żel:o Oby do poniedziałku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiakul
Witam ponownie pomału ogarnęłam mieszkanie no i jestem Majóweczki , jeszcze te 2 w 1, naprawdę cieszcie sie jak najdłużej tymi chwilami , bo później to juz nie to samo. Jak pisałam wcześniej mój męzulek przyleciał 16 maja bo poród miał byc 20 maja, a tu po wspólnych pogawędkach i przytulaniach nastąpił atak w nocy . Od drugiej do 4 miałam regularne skurcze co 5 minut, ale nie chciałam panikowac i budzić małżonka, ale skurcze były coraz barziej silne i w końcu wylądowałam na porodówce. Teraz Wam moge powiedziec ,że to za wcześnie, ja będziecie miały skurcze co 1-2 jedzcie dopiero do szpitala . Ja tak męczyłam sie 15 godzin , bo skurcze były owszem ale rozwarcie tylko na 2 cm. Sam poród to pestka , ale te skurcze to myślałam że nie przezyje , dostałam czopki rozkurczające a póxniej lekarz zdecydował że da mi znieczulenie przez welflon no i jakoś poszło . 🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻 Jeżeli któras ma pytania to chętnie odpisze i podzielę się wrażeniami, dzis wyszłam po 3 dobach, przebytej żółtaczce przez synka i jestem najszczęśliwszą mama na świecie. Pozdrawiam wszystkie te przed i po godzinie 0 . BĘDZIE DOBRZE 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chcecie to mogę założyć bloga z samymi zdjęćiami :-) czekam na dalsze propozycje :-) ASIAKUL GRATULACJE!!!!!A myślałam o Tobie i mężulku po powrocie. Pozdrawiam jak znajdziesz czas prześlij zdjęcia. aastraa@o2.pl Ja jestem 2 w 1 cieszy mnie to , ale chcę już mieć swoj Skarb kolo siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Jeśli chcecie to można wysyłać do mnie zdjęcia, a zamieszczę je na blogu.Założyłam blog: http:majowe-dzieci-2006 Oczywiście zamieszczę tam tylko zdjęcia tych Dziewczyn, które mi na to pozwolą. Przysyłajcie zdjęcia najlepeij z komentarzem krótkim pod zdjęcie. adres aastraa@o2.pl To BUZIAKI!!!{kwiat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkoconajlepsze
Cześć dziewczyny!Grzywa właśnie została mamą!!Urodziła sama, a Zuzia waży 4,3kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ją chciałam pytać jak tam czop, a tu BUMMMMMM urodziła :-D G***R***A***T***U***L***A***C***J***E*********!!!!! Jestem w szoku :-D i strasznie się cieszę,że Zuzanna dostanie dziś CYCA :-D Grzyweczko wszystkiego najlepszego :-D🌻 no to już mi się dzień dobrze zapowiada :-) Pozdrawiam Wszystkie 1 w 1 i 2 w 1 jak ja . PS.Ja też już chcę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie gratulacje dla Grzywy.W końcu się doczekała. Brygida a my? Urodzimy w tym m-cu czy nie??????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gRZYWKA! gratulacje!!!!! DZIELNA DZIEWCZYNKA!!!!!!! Nasza bohaterka dzwoniła dziisiaj rano:) Byla zmeczona ale szczesliwa:) O 2 w nocy odeszły Jej wody a urodziła o 9.15:) Zuza ważyła chyba 4300 i miała 62cm!!!!!!! A Monia urodziła Ją siłami natury!!!!! Juz sa razem:) BRAWO MONIA!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I TABELKA NOWA TEZ SIE PRZYDA :) **************************************************************************************** nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć **************************************************************************************** Agniecha30...29.04.06...15kg....41........98cm....pokarpac.....synek chimera.......04.05.06….5kg.................82cm......Tychy.......dziewczynka amelia-c.......04.05.06...11kg.....36....98cm...................dziewczynka msoszka......10.05.06....9kg..............................Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm.......Wiedeń..............synek Gosia25.........12.05.06....15kg...............104cm......Żagań..........Kubuś MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................Rzeszów..........chłopiec joannaT......14.05.06.....7kg.............................Warszawa.................. Maja24.......15.05.06.....14kg................???cm..Częstochowa(25.04-3100g)...chłopiec ladybird......15.05.06.....16kg...............105cm.........Poznan.........chłopczyk karolayna....20.05.06.....8kg................96cm........OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA rybka76......20.05.06......8kg......34......95cm.........Szczytno.......ALEKSANDER Gabi26.......21.05.06....10kg.................120cm.......Rybnik.......chłopczyk Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.......Kraków.................... Skubi.........23.05.06......14kg..............104........Rybnik......????? gaga26.......25.05.06.......15kg..............106cm.........JeleniaGóra.....Adrian malinow_a26.26.05.06.....15kg.......35......ok.100cm....W-wa...............syn Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm.......Z.Góra......JAKUB/POLA magdab.......29.05.06......9kg........32......93cm...........Toruń..........córeczka brygida26...31.05.06......17kg......38........107cm........woj.opolskie[16,05,2006- 3100gr]....chłopiec. Nasze szczęścia ************************************************************************************************************ nick............... data ..........kg.........cm............imię............poród ************************************************************************************************************ Gosiak26........03.04.06.......2600......50........Bianka.............SN matitka..........04.04.06.......2,9.......53........Kacperek..........SN.......36........... anic77...........04.04.06.......2,6........52............Jaś.............SN.......35.......... ewelina1........12.04.06.......2,3........46........Anastazja.........CC.......36........... fampirek........14.04.06.......3,45.......50..........Lilia..............SN.......36........... Zuwiolka........16.04.06.......2,67.......52..........Jan...............SN.......35........... emcia25..........21.04.06......2,775.....51..........Aleks...............?.......35.......... mada_lena.......22.04.06......2,85.......52........Makary..........CC.........37.......... anuśka 25.......24.04.06.......4,1........58.........Olek.........SN......38 aga133...........25.04.06......3,9.....................Szymonek.........CC.................... Magnolia79.....29.04.06........3,250......53.........Miłosz........CC..........38 Mela78...........30.04.06.......2,620......51.........Karolek............??...... Anka1974........30.04.06.......3,5.........55......Aleksander........CC Elinova...........01.05.06......3,5........54.......Wiktoria...........SN..........38......... Paticzqa….......02.05.06…....3,49.......55.........Manuelek.........CC.............40 Amber Ania......05.05.06......3,9........57........Olivier.........SN Efciak...........05.05.06.......3,9........55............Jaś...........SN...............38 Biedrona.......06.05.2006......3,310.....54........Julka..........SN.... Qassandra....10.05.2006......3,4.........58........Gabrysia.....CC..... Luckylady......14.05.2006......3200......51........Gabryś.......SN..... asiakul...........17.05.2006.....4210.......57........Kamil.........?? Grzywa..........21.05.2006.....4.3...........??.........Zuzia........??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZYWKA!!!!!!!!!!!! G R A T U L A C J E!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 ❤️ :D 🌻 ❤️ :D 🌻 ❤️ :D 🌻 ❤️ :D 🌻 ❤️ :D 🌻 ❤️ :D 🌻 ❤️ :D 🌻 ❤️ :D 🌻 ❤️ :D 🌻 ❤️ :D 🌻 ❤️ :D 🌻 ❤️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skubi czerwiec tuż tuż :-D To trzymajmy się razem bo za dużo 2 w 1 nas tu nie zostało :-) Faktem jest,że kiedyś urodzimy :-P Trzymaj się 🌻 Ps.ja już nie zwracam uwagi na moje objawy bo są FAŁSZYWE i zwodzą mnie :-(.Ponoć porodu nie idzie przegapić więc czekam już konkretnie na poród :-D.Chyba nie przegapię i nie urodzę w domu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZYWCIA!!! G R A T U L A C J E !!!! WRESZCIE SIE DOCZEłAS I DOKONAłAS CUDU URODZENIA WłASNYMI SIłAMI TEJ JAKZE WIELKIEJ PANNICY. WRACAJ SZYBKO DO FORMY I DO NAS!!! BUZIAKI I POWODZENIA 🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×