Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Dziewczyny mam pytanko,czy moge zjeść sałatke z kapusty pekińskiej z serem feta,ogórkiem zielonym,pomidorem i papryka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amber :-) jak zjesz po jednym kawalku od kazdego pewnie nic sie nie stanie. A probowalas juz jesc cos z tego?? Jesli nie - to raczej nie jedz duzej porcji. Najbardziej podejrzany jest dla mnie pomidor i oliwki. Jadlam troche salatki greckiej i synek dostal malej wysypki, co nie znaczy, ze Twoj tez by dostal! Dziekuje za zdjecia! Sa przesliczne!!! Super wygladasz w warkoczykach - tak radośnie i naturalnie :-) Olivier jest już całkiem spory :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻-Lucky-dzieki:) rozjaśniłam sobie włoski i teraz jestem blondi :) masz racje mały waży juz 5170 hihi Zaraz jedziemy nad morze:) dotlenic sie troszke... Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ A my dzisiaj z 5 godzin spędzilismy na słońcu :classic_cool: Jak fajnie móc się tak powylegiwać .... Szkoda tylko, że ramiona troszkę przyjarane, ale da się wytrzymać :-P Nasza Niunia chyba wiedziała, że chcemy skorzystać ze słoneczka, bo ślicznie i grzecznie sobie spała w wózeczku :-D Co prawda nie zdecysowaliśmy się jeszcze pojechać nad samo morze, ale u rodziców na podwórzu korzystaliśmy z tego czerwcowego słońca :-) W takie upalne dni jak dzisiejszy to Niunia leży w wózeczku tylko w samym body, no i obowiązkowo skarpetki cieniutkie i czapeczka bawełaniana zakrywająca uszka. Pozdrawiam serdecznie i zyczę takich słonecznych dni jak dzisiejszy 🌻 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna laska z amber
wszystko ma apetyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzięki za informacje :-) wiecie co..... Mały dał mi dziś taki wycisk od nocy do 14 ,że myślałam,żw wyjdę z siebie :-(.Koncert na 102 teraz śpi jak zabity.Przestał płakać krótko przed powrotem męża z pracy.MNNie miałam czasu nawet się umyć z rana ciągle byłam z nim i starałm sie go uspokoić.Jaki złośnik z niego.....:-P Wiecie co???? ja idę spać :-D dobranoc zapraszam na bloga nowe fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniczka 26
Qassandro podobnie jak ty jestem z krakowa i niedługo rodze mam do ciebie pytanie w którym krakowskim szpitalu rodziłas i czy jestes zadowolona z tego wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie wrócilismy od znajomych,a tu widze ktos ma wielki problem... Jak byscie nie wiedzieli to każdy ma inny gust jednemu podoba sie na przykład Doda a drugiemu nie i tak samo jest ze wszystkimi i ze wszystkim. A ja mam to głęboko w du... czy komus sie podobam czy nie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaa jasne
a amber niby sie podszyla pod buahahaha... i tak sie rzucaly blotem... chyba nikt w to nie wierzy. Tylko luckylejdi tu pisala "ja nie moge" i tylko dlatego ktos jak zwykle to wykorzystal zeby bylo na nia. A widac ze to facet bo zadna dziewczyna tak nie pisze, a to typowy styl tych wiesniakow z ch... wie skad co tu pisza od tygodnia. Jakie to jest juz nudne. Dobra rozumiem zjechac albo skrytykowac, ale w tych komentarzach jest jakas msciwosc i agresja. Zwykli znajomi nie angazuja sie tak emocjonalnie i dlugotrwale w rabanie dupy. Musicie miec na pienku. Ale i tak jest to cholernie nunde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do tych co pier...
Chodzę ulicami i widzę co nieco. 80 procent kobiet to brzydule. L. i A. do nich nie należą. Nie można powiedzieć że są brzydkie, bo nie są. Ale to, czy któraś z nich jest przeciętna, ładna, czy piękna, jest indywidualną oceną.Dlatego ciągłe pisanie, że któraś z nich jest ohydna, jest grubym przegięciem i to centralny fałsz. Widać, że powoduje wami jeśli nie zazdrość, to jakaś zawiść. Dajcie sobie z tym spokój. Mam czarny nick, ale nie będę tu pisać kim jestem, bo zaraz też i po mnie zaczniecie jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Amber Ani
Jestes przesympatyczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ku pokrzepieniu -
"Pochwa po porodzie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do tych co pier...
Nie napisałam, że znam je dobrze, bo jestem od początku na tym forum. Znam je poza forum. Rozumiem, że jest wielu antyfanów, ale to co się teraz dzieje, to lekka przesada. Zwykły antyfan tak się nie zachowuje. Nie bronię nikogo, ale nie rozumiem takiego bezwzględnego ataku na nikogo z nas. To dla mnie żenujące, że pojawiają się tu wulgarne słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Ja się czuję już dobrze, ale niestety katar podłapała Zuza:( Strasznie się męczy bidulka:( Dostaje NASIVIN SOFT. Mam nadzieję ze szybko zadziała. Brygida... Ja w domu trzymam dziecko w pampersie tylko. Na spaceri w takie upały to jedziemy w body. Lekarz powiedziedził ze na spacerki tez wystarczy pampers. Czapka oczywiście jest obowiązkowa, ale taka cieniutka. Dziś na spacer, to raczej najlepiej wyjść pod wieczór, bo od rana straszna parówa jest:o Amber... Ty oczywiście przed ciązą, w ciąży i po ciąży wyglądasz super:) Ja tez wracam do blondu na lato. Znudziły już mi się dwa kolory na łbie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Moniczki 26 Ja rodziłam w Narutowiczu. Wcześniej też chodziłam tam na zajęcia ze szkoły rodzenia, więc wybór szpitala był świadomy. Wcześniej rozważaliśmy z mężem szpital na siemiradzkiego, ale szybko z tego zrezygnowaliśmy. Narutowicza wybraliśmy bo: a) mają świetne zaplecze dla dziecka- jeśli coś byłoby nie tak, to mają sprzęt i aparaturę b) mają wyremontowane nowe skrzydło dla kobiet po porodzie (ja tam trafiłam po tym jak musieli mnie przenieść z sali pooperacyjnej-miałam cięcie-i było SUPER-łazienka z wc w pokoju, łóżka regulowane, 2-osobowy DUŻY pokój, inne bajery typu tv, szafeczki wysokiej klasy...jednym słowem hotel a nie szpital. Wszystko to za pięniądze UE, więc dbają o to..codziennie rano dokładnie sprzątają pokój i jeszcze raz po południu). Niby nic, ale jak się leży (ja byłam 6 dni) to miło jest leżeć w czystym pokoju. Plus duuuuuży komfort z łazienką w pokoju oraz tym, że jak będzie Ciebie lub koleżankę obok ktoś odwiedzał to nie będzie to tłum jak w przypadku pokojów 4-osobowych. Aha-te łóżka regulowane są rewelacyjne i sprawdzają się fantastycznie podczas karmienia i leżenia. Ja trafiłam na poród w dniu strajku ogólnopolskiego, ale i tak wszystko odbyło się jak należy i pomoc personelu była bdb. Ogólnie wszystko oceniam bdb. Fachowa kadra, położne miłe- z wyjątkiem jednej, ale znalazłam i na nią sposób ;) - i opieka lekarzy na najwyższym poziomie. Kolejne dzieci też będziemy tam rodzić. Pozdrawiam Cię. Majowe Mamusie-my umieramy z upałów, ale wczoraj pojechaliśmy sobie do Parku Jordana- było super, pogoda pod wieczór rewelacyjna na spacerki, pochodziliśmy 2 godzinki, mała w tym czasie wypiła (oprócz cyca) 200 ml wody przegotowanej z glukozą, tak się chciało jej pić, ale co się dziwić jak na zewnątrz było wczoraj 32 st. Amberku- Ty kiedyś pisałaś o kremie Musteli na rozstępy. Powiedz, czy go już stosowałaś i jak tak, to jakie efekty?? czy działa? Brygida, ja Gabrysie w taką pogodę ubieram w body, przykrywam pieluszką tetrową i zakładam kapelusik przewiewny, buzia wysmarowana kremem i tak sobie jeździmy. Pamiętajcie o tym, że jak nasmarujecie buzie dzieciom, to należy odczekać 30 min i dopiero wyjść z dzieckiem, wcześniej krem nie zdąży się wchłonąć i ustawić barierę anty-słoneczną. i taki krem działa na 2-3 godzinki, więc tyle można bezpiecznie przebywać na słoneczku. pozdrawiam wszystkie Mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniczka 26
Qassandro DZiekuje ci za wyczerpujaca odpowiedz ja tez zamierzam rodzic w Narutowiczu chodze do lekarza ktory tam pracuje chociaz musze powiedziec ze niedawno lezałam na patologii ciazy tegoz szpitala i komfort oraz obsługa nie wywarły na mnie pozytywnego wrazenia. Pielęgniarki mało sympatyczne a lekarze na obchodach nie udzielali zadnych konkretnych informacji. Napisz mi jeszcze prosze czy to nowe skrzydło jest dla wszystkich kobiet po porodzie czy trzeba miec szczescie lub znajomosci zeby tam trafic no i czy miałas jakas polecona połozną czy zupełnie przypadkowa. Z góry dziekuje i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczko 26 Ja trafiłam na poród trochę niespodziewanie (odeszły mi wody) 10 maja, a termin miałam na 19. Więc nie miałam czasu zorganizować sobie \"wsparcia\" położnej, zresztą nawet nie wiedziałabym jak to zrobić, bo teoretycznie jest to niemożliwe. Swoją lekarkę miałam z Kopernika. Więc ani lekarzy, ani położnej nie załatwialiśmy. Trafiliśmy na te, które miały dyżur. I było bdb. Z tego co wiem, to na patologii zawsze jest trochę gorzej. A co do sal, to mówiono nam, że w pierwszej kolejności kładą tam kobiety, dopiero po wyczerpaniu miejsc w nowym skrzydle, to przenoszą na stare. Mi panie mówiły, że jest dużo rodzących w maju, a jakoś trafiłam na dzień, że sala była wolna (i to na dodatek największa:) ) W naszym przypadku to było zrządzenie losu. Przenieśli mnie z sali pooperacyjnej w 3 dobie (a zawsze robią to w 4) bo potrzebowali miejsca na sali pooperacyjnej bo było dużo cesarek, a ja byłam najlżejszym przypadkiem, więc przenieśli mnie. Więc to był los tylko i wyłącznie-ale jakże szczęśliwy. A z lekarzami to tak jest, gdybym się nie dopytywała, to pewnie też mało by mówili, jak masz jakieś wątpliwości- to PYTAJ!!! muszą ci odpowiedzieć. Aha, weź sobie sucharki i wodę, bo teraz sucharki trzeba samemu sobie zorganizować. Podkłady dają tylko w paru szt. więc swoje też trzeba mieć. A kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu było zamieszanie,dobrze że wszystko jest juz ok:) dziekuje tym co napisali o mnie miłe słowa🌻 A tak na marginesie to my znamy sie dobrze,nie które z nas pisza sobie na gg,dzwonia do siebie a nawet sie spotykaja;) Mam nadzieje że jak któras z majóweczek bedzie w Kołobrzegu to da znać i sie zobaczymy:) (...a spróbuje nie!!!:)) pójdziemy z naszymy kruszynkami na spacer,lody itd... Pozdrawaim wszystkie majóweczki ❤️ 🌻 grzywa- Dziekuje:) mysle że tobie tez bedzie super w blondzie ja czuje sie świetnie:) 🌻 Qassandro- tak mam ten krem na rozstepy i na mnie super działa,ale ja mam te rozstepy czerwone to znaczy miałam czerwone a teraz sa coraz bledsze i mam nadzieje ze nie długo ich wogóle nie bedzie:)Nie wiem jak będą działac na białe, pewnie jeszcze z jeden bede musiała kupic a jest strasznie drogi,ale co tam chce sie być piekna to trzeba cierpiec:)... aha dziewczyny czy wasze dzieciaczki tez ssaja raczki??? bo mój nawet jak nie jest głodny to ssie... A jak mu daje smoka to raz wypluwa a raz nie:) 🌻 Miłego słonecznego dnia życze🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
amber- moja nIunia od 3 dni zaczęła ssać piastkę swoją i nie mogę jej zmylić smokiem bo tego zaraz wypluwa :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniczka 26
Qassandro termin mam dopiero na wrzesien ale juz teraz strasznie sie tym wszystkim strasznie przejmuje i chciałabym wiedziec jak to wszystko wyglada. W razie jakichs pytan czy moge sie do ciebie zwrócic? No i nastepne pytanie jak jest z ubrankami i pieluchami dla dzidziusia co trzeba miec ze soba a co oni daja. Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczka 26- pewnie, że możesz śmiało pytać, jak mogę w czymś pomóc, pytaj. Amberku- to i ja spróbuje ten krem stosować. A moja Gabrysia też miała zapędy do ssania rączki, ale pilnuje, żeby tego nie robiła, i jak już łapka w buzi wyląduje, to daje jej albo smoczka, albo cycusia. Ale dzisiaj upał..z przyjemnością skorzystam z oferty spacerku nad morzem jak będę kiedyś w KOłobrzegu Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelki pamagają:) Zuza przestała charczeć i słysze ze lepiej oddycha:) Oby tylko temperatury nie dostała:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż... Dla mnie to zaden wstyd. Można sie było domyśleć że się zarazi:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniczka 26
Qassandro napisz mi prosze co brałas ze soba do szpitala i jak z ciuszkami i pieluszkami dla malenstwa no i czy ta szkoła rodzenia cos daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczka 26, do szpitala trzeba wszystko zabrać ze sobą, tj i pampersy i ciuszki dla dzidziusia i podkłady itp. Ja zapakowałam wszystko do torby, tj. 3 komplety ubranek dla dziecka: koszulki, kaftaniki, śpioszki, pajacyki, łapki niedrapki, czapeczki i skarpetki. Do tego pampersy i chusteczki pampers, pieluszki tetrowe x 5, pieluszki flanelowe x 2 i rzeczy dla mnie, ręczniki 2, klapki pod prysznic, szlafrok, piżamki dla karmiących, biustonosz, kosmetyki do ciała, podkłady, sztućce, czasopisma, sucharki, podkłady, majtki wielorazowe takie z siateczki-super sprawa. Ale jak czegoś nie weźmiesz, to przecież mąż Ci może dowieść. A szkoła rodzenia bardzo dużo mi dała. Nabrałam pewności siebie przy pielęgnacji noworodka, bo to ćwiczyliśmy w szkole, poza tym bardzo wiele przydatnych informacji. Niby wszystko to można wyczytać w książkach, internecie, ale kto ma na to czas, a tak, idziesz do szkoły i o wszystkim mówią, możesz zadawać pytanie i co jest NIEOCENIONE- poznajesz lekarzy, ordynatorów, pielęgniarki i położne, a to się baaaaardzo przydaje. Mnie operował np. lekarz z którym miałam zajęcia i mnie poznał, tak więc nie było już tak dziko, tylko trochę sobie porozmawialiśmy przed operacją..i to mi dużo dało w sensie komfortu psychicznego. Wiadomo poród- to poród..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ Pewnie wszystkie wygrzewają się w słonku co?? My wróciłyśmy z 3-godzinnego spacerku i czekam aż Niunia wybudzi się do jedzenia,a potem znowu sru na słoneczko :-P Pozdrawiamy 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×