Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

mada lena - pierwszy raz taką wpadke miałam :o No ale ciesze sie, ze nie pogniewałyscie sie o to ;) 🌼 Ale nie pochodze z Kluczborga :) Nie wiem czy juz pisałam ale rodziców mam dosyc daleko od siebie - mianowicie rodzice są z Gliwic i niestety nie widzimy sie za czesto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety...Na szczescie to teściową mam Blisko :D A ze kontakt mam z nią bardzo dobry, nie narzekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widocznie obie dzis mamy taki \"pokopany\" dzionek ;) Ale tesciowa to mi sie trafiła naprawde super :) Nawet nie ma porównania do poniektórych teściowych moich koleżanek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Wam za instrukcje w sprawie zupki:) Brydzia szczególnie Tobie za obszerne wyłożenie tematu:):):) Zaraz biore sie za pichcenie Miłego dnia Aha macie przesliczne dzieciaczki--bez wyjątku!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Dziewczyny!!!! Czas na południową kawkę....pijecie???? Mam do niej tylko zwykłe herbatniki Petit Beurre, no ale zaawsze lepsze to niż nic :-) To dla kogo parzyć kawkę??? A może herbatkę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elinova - no to ja moge wypic z tobą kawke dopóki Julka sie nie obudzi :) Herbatniki są przeciez super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej! ja na kawkę jak zwykle chętna, a na herbatniki tym bardziej:))) więc wchodzę w to:) my dziś pospałyśmy aż do 10, to chyba jakiś gest dobroci od Majki dla wiecznie niewyspanej matki :) qrcze, dziewczyny czy u was też tak zimno?ja juz padam i chyba zimowe ciuchy czas wyciągać bo łapki marzna potwornie! przepis na zupkę bardzo fajny, chyba go wykorzystamy juz niedługo bo na razie testujemy soczki. Małej chyba smakują choć jeszcze nie radzi sobie z łyżeczką, śmiesznie to wygląda jak je:) ...to co, kawka gotowa już?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
No przecież kawka już na stole stoi...nie widzicie jej??? Herbatniczki też leża więc - tylko się częstować!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
kinga---a pokażesz nam swoją Julkę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
ewa---mi to rano tak ręce marzną, że chyba zacznę rekawiczki nosić :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa - u nas tez nie jest za ciepło :o No ale to w końcu Jesien :D Dziewczyny powiedzcie jak u was stoi sprawa ze smoczkami..?? Moja Julka wypluwa smoczek od jakiegos miesiaca..Już go poprosu nie chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elinova - jasne obiecuej posłac wam fotki na poczte, ale mam nadzieje, ze nie podacie na bloga..??? Taka moja mała prośba 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
kinga---a zmieniłaś na smoczek odpowiedni do jej wieku??? Co prawda ja to nie za bardzo w sprawie smoczków, bo Wiki tylko do zasypiania czasami bierze, ale żeby tak sama z siebie to nie..... I to jeszcze muszę jej połozyć przy buźce pieluszkę by go nie wypluła odrazu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
kinga---ja poproszę sylwia.cw@wp.pl A blog prowadzi brygidka i ona bez zgody nie umieszcza niczyich zdjęć, także się nie obawiaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elinova - jasne ze zmieniałam...Znajoma mi powiedzła że Julia juz porpostu chyba nie potrzebuje smoczka..Bierze tylko do spania - dokładnie tak jak u ciebie. A w dzień wogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie dołącz ę do kawusi, zwłaszcza że wlaśnie ululałam mojego słodkiego bojownika Alaxy:-p hyhyhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
mada---znowu Makus śpi....Ty to masz dobrze...... No to pijemy kawkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mada lena - ja to wogóle jestem zdziwiona ze moja Julka jeszcze śpi :P Zazwyczaj to nie śni za długo..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
kinga---mam.....jaka ona słodziutka.....taki mały cukiereczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śpi śpi...tylko jak tak dalej pójdzie to do usypiania będzie potrzeba brygada antyterrorystyczna niedługo!!!!!!Jakiś \"GROM\" albo cuś :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.. nie ma to jak dobra kawka w południe;) u nas ze smokiem podobnie, uzywamy tylko do zasypiania i to nie zawsze, a nawet jak MAja zasnie to smoka zawsze wypluwa, w dzień w ogołe nie używamy no chyba ze spanko się szykuje;) jak tam, czy wybieracie się jutro z maluchami na cmentarz? bo zastanawiam się czy to aby nie za zimno, tym bardziej ze z wózkiem nie dam rady lawirować między grobami a na łapkach- trochę ciezko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mada lena - no cóż, juz wiemy jaka przyszłość czeka twojego syneczka :D Zostanie jakimś wojskowym czy cos podobnego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×