Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Gość magdab
Brygida pokój baaaaaaaaaaaardzo ładny:) tak miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
szwedzia---jasne, że możesz się dołączyć ...i to od razu :-P Napisz nam coś o sobie i swoich brzdącach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za odpowidz🌻 brygida-26 pokoj cudo a i mamy takie same foteliki hi hi hi odnosnie pneumokokow to ja moja szuzie zaszczepilam bo pediatra powidzial ze juz mozna-sa to 3 lub 4 dawki podawawane co 6 tyg razem z obowiazkowymi szczepieniami.jedna porcja u mnie kosztuje 310 zeta.duzo kasy ale warto przciw temu swinstwu zaszczepic. no i jescze jedno lekarz powiedzial ze tak za dwa tyg mam podac malej soczek z jablka lub marchewki i czy to nie za wczesnie bo slyszalam ze przy karmieniu cycem to wprowadzamy okolo 6 miesiaca pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej szwedzia- zostań z nami :-) magdab mogą być większe zdjęcia-nic nie szkodzi;). też mamy huśtawkę :-) PNEUMOKOKI lekka przesada z ceną :-( jestem w szoku.czy Któraś orientuje się -bo w przyszłym roku będzie to szczepienie w kalendarzu szczepień, a teraz jeszcze nie ma-czy w przyszłym roku to będzie płatne?? dziękuję za informacje pozdrawiam kochaniutkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
edytko--ja mimo karmienia piersią zaczęłam częstować Wiki innym jedzonkiem już po skończeniu przez nią 4 m-ca...i to za radą pediatry :-)) Także bez obaw możesz podać Zuzi soczek :-) Oszaleli z tą ceną za te pneumokoki....toż to szok!!! tyle kasy ....😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec mieszkam w opolu mam 34 lata ,dwójkę dzieci ; sysuś rafał lat 9 i córka oleńka która urodziła sie 26 maja tego roku. Czyli miedzy moimi dziecmi jest 9 lat róznicy,ale jest naprawde super. Karmie piersią ,ale moja maleńka jest naprawde maleńka i od dwóch tyg jemy zupki i pijemy soczek poniewaz pojawiły sie problemy z wypróżnianiem. Wazy zaledwie 5800 a jak oglądałam wasze tabelki to nie znalazłam drugiej takiej drobinki. zupki gotuje sama a raz na trzy dni je słoiczek ; to tak żeby znała rózne smaki,muszę przyznać ze moje zupki bardziej jej smakują. bardzo lubi leżeć na brzuszku,przewraca się na niego z plecków ale na odwrót jeszcze nie potrafi. Noce są rózne ale zebole daja jej nie zle popalić ,no i nam też. Cieszę się że moge z wami zostać i bede sie meldować codziennie. Jeżeli macie do mnie jakies pytania to pytajcie śmiało ,przecież musimy się poznać.Musze kończyć bo wszyscy się dziś pchają do kompa.Odezwe sie wkrótce.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🌼 U nas dzisiejszy dzień mija spokojnie. Julia jest wyjątkowo grzeczna i radosna :) Zimno u nas strasznie dlatego czekamy aż przyjedzie teściowa z teściem i oni zostaną z Julią a my pójdziemy na cmentarz. Potem pewnie pojedziemy na małe zakupki...Spędzimy troszke czasu we dwoje - tesciowa powiedziała, że mamy sie nie spieszyc ona ma czas i moze z Julką posiedziec :) Niby nic sie nie dzieje, ale ten dzień jest dla mnie taki..taki inny od pozostałych... Własnie teściowie przyjechali :) Do jutra dziewczyny ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szwedzia mieszkasz w Opolu :-) no to sie kiedys musimy spotkać :-) ja mieszkam 20km od Opola 😘 Kinga_23 mam nadzieję,że miło spędziłaś czas :-) dla mnie ten dzień jest smutny wolałabym by go nie było, i kilka dni z kalendarza też bym najchętniej wycięła :O pozdrawiam Majóweczki u nas wieje strasznie :-( elinova😘 qassandra😘 magdab😘 mada lena😘 gabi 26😘 kinia😘 edyta28😘 emcia71😘 anka1974😘 biedroneczka😘 grzywa😘 malinow_a25😘 ewa26😘 maja24😘 Lucky😘 trzymajcie się ciepło i Wasze Maleństwa też :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej !!! Witam w późny wieczór ... o oooooo to już prawie noc... mniejsza o to....wiecie u nas spadł śnieg, zacina jak w zimie ..i zrobiło się tak bajkowo.... kurcze, lubię zimę, ale nie znoszę marznąć. Wolę zimę od tej ponurej jesieni.... Dziewczyny jakie macie foteliki do karmienia? Ja jak na razie używam krzesełka bujaczka, ale postanowiłam, że tym razem moją pociechę nauczę jeść w krzesełku. A chodzi o to, że młoda nie była, no powiedźmy przywiązana do krzesełka i teraz mam...gonię za młodą z widelcem, bo ta nie umie usiedzieć 5 min przy jedzeniu. Albo na siłę trzymam ją na kolanie...O nie koniec!!! Tak wiec polećcie mi coś fajnego, please.... Wiecie .... poczytałam o zakażeniu pnemokokowym i powiem szczerze przeraziło mnie to. No znowu będę miała o czym myśleć. Kurcze... W pt idę do lekarki to z nią pogadam.... ale mam klina, pewnie mi się znów coś przyśni.... ale ta cena..??? makabra..... razy dwójka dzieci ...szok!!! Edyta 28 – ty sama podjęłaś tą decyzje o szczepieniu, czy lekarka Ci podsunęła ten pomysł. Powiedz proszę co powiedziała Ci lekarka na ten temat, bo trochę mnie to zmartwiło ..... Witaj Szwedzia – no w końcu mama dwójeczki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Witajcie kochane!!! Ja zaspana po dzisiejszej nocce....siedze już w pracy, ale co z tego, że jestem na wpól przytomna :-P A wszystko przez tę wichurę w nocy...tak dawało gradem, że prosty w szyby mi uderzało, no i ja spać nie mogłam...a do tego mąż jakoś wyjatkowo się dziś wiercił 😠 Na d ranem wygoniłam go już do innego pokoju....tak ok. 5-tej, a o 5,45 Bunia zrobiła pobudkę na cycka...i tyle było z mojego spania 😴 Qrcze a za oknem teraz delikatnie śnieżek sobie prószy....zima nam się robi....mimo, że w nocy to tylko w niektórych miejscach popadało.... szwedzia---napisz nam ile ważyła Twoja Olka po porodzie i ile miała cm...no i ile teraz ma kg i cm to ją dopiszemy do tabelki z naszymi pociechami :-) Udziellaj się tak często jak tylko to możliwe, bo my to czasami lenia mamy i musimy odkopywać temat gdziec hen...hen...:-D Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Aaaaaa zapomniałam........ Moja Królewna skończyła wczoraj 6 m-cy :-D 😘🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli wszystkiego najlepszego dla Królewny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! u Was grad.... to i tak niezle bo u nas normalnie biało!!!!!!!!!!!!!!!!! Pierwszy śnieg tej jesieni!!!!! Zatem witajcie Majóweczki zimowym porankiem listopadowym wczoraj net nam padł-cholernie wiało...My nigdzie nie byliśmy wczoraj, daliśmy sobie spokoj pogoda była paskudna!!!A zdrowie Misia najważniejsze!!!!! Szwedziu super że do nas dołączyłaś!!!!!! Anuska no co TY kobieto niby kto i dlaczego miałby sie na Ciebie obrazić!!!!!Forum to wszak miejsce wymiany mysli i poglądów , nie przejmuj sie, każda mama ma inne podejscie do swoich pociech... buziaki dla wszystkch Mam i Szkrabów!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuska 26
no troche mnie pocieszyłas,dzieki:) myslałam ze juz nikt mnie tu nie chce:( brygida mnie nie pozdrowila w swej liscie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szwedziu a my to chyba znamy sie z innego forum?jak postepy? emciu71 interesowalam sie tym szczepieniem jeszcze jak chodzilam w ciazy,a pozniej rozmawialam z 3 pediatrami i kazdy polecal ,zwlaszcza jezeli w przyszlosci chce sie poslac dziecko do przedszkola.szczepionka chroni przed zapaleniem opon mozgowych przed choroba brudnych rak i wiele jeszcze innych.poszperaj w necie moze cos znajdziesz jak mam super plytke ale na dvd i jezeli powiesz mi jak ja tobie przeslac to sprobuje pozdrwiam acha brygidko dzis miallam przytulanko z bartkiem i jak zobaczymy co z tego wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anuśka26 przez przypadek z tymi pozdrowieniami. Madalena ma rację,że każdy ma prawo do własnych przemysleń nie gniewaj się na mnie a teraz SUPER POZDROWIENIA DLA CIEBIE DUŻO MOCNIEJSZE NIŻ TE CO PRZESYŁAŁAM NA LIŚCIE!!!!😘 no i pisz tu częściej to napewno nie bedę zapominać :-) nie gniewaj się!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i napiszę coś od siebie wiecie co robi mój synek z rana?? w łóżeczku przewraca się na brzuch podnosi tak wysoko główkę,że widać go zza ochraniacza.A jak sie przy tym śnieje.Tak jakby chciał powiedzieć-koniec spania ja już się wyspałem :-) ale zdolny do wygibasów to on jest.Ochraniacz cały z rana zdemolowany.Mały w nocy już sam wybiera sobie pozycje do spania-czasem na jednym boku czasem na drugi, czasem na plecach, czasem nawet przyłapię go na brzuchu:O, ale wtedy obracam go na plecy.Boje sie pozycji spania na brzuszku.A on cały czas najchętniej by teraz leżał na brzuszku.Uwielbia to-jak to sie wszystko szybko zmienia. A wczoraj zrobił kupsko-to już nie kupa, ale dosłownie kupsko.Normalnie szok ile tego bylo.No i zapach też już inny niż na początku :-P. A ja już jestem w swojej wadze i starych ciuszkach.W sumie to dobrze bo mam w czym chodzic.Nie sądziłam,że po ciązy przy takim jedzeniu jakie jem wrócę do formy.Biję rekordy w jedzeniu.Jem więcej niż mój mąż, a on to już ma duże porcje.WEstyd sie przyznać, ile jem.A tak mi smakuje,że szokJuż jem wszystko oprócz potraw wzdętych czy jakoś tak-czyli bez kapusty, grochu itd. tyle o nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśka 26
brygidko pozdrawiam cię również ja tylko tak w żartach o tych pozdrowieniach:) oczywiście sie nie gniewam- na nikogo:) ja tamtego postu nie pisałam żeby kogos rozgniewać!to poprostu moje zdanie i tyle.każda matka wychowuje swoje pociechy według swojego gustu i instynktu.no i każde dziecko inne przecież,jedno zje 1 łyzeczke drugie -cały słoik i nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
mamo Ewelinki---jasne, że możesz :-D Pisz tu szybciutko nam wszystko o swojej córeczce 🌻 Laski---czas na południową kawkę!!1 Ja Juz zaparzyłam...dołączacie sie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśka 26
elinova :) ja wlaśnie spijam moja kawke! dołaczam się no jasne. ale niczym slodkimmnie nie czestuj bo przechodze na dietę!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Eli mam nadzieje ze wybaczysz mi tą poranną kawkę...nawet kilka kostek cud miętowej czekolady mi zostało...na przekupienie Cię:-p Tyle że ja teraz herbatkę będę pila przygarniesz mnie do klubu popoludniowej kawusi ;-) Mamo Ewelinki jak masz na imię?????Witam równie gorąco i czekam na info o Ewelince:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki! Ja z herbatka siadam (ale ciagle slodze). Otoz Ewelinka urodzila sie 28-go Maja, waga 3.5 kg dl. 50cm. Wczoraj wazyla 8 kg 960 gr! a ubranka nosi na 74 cm... ja sie do nie dawna martwilam ze to nie jest dobre ze ona tak na wadze nabiera ale karmie ja tylko piersia no i nie moge regulowac ilosci... a lapczywa jest ze oh! Niestety za 10 dni wracam do pracy i to na caly etat :-((( bedzie mi jej taaaak brakowalo! Szkoda ze kaferetie dopiero teraz odkrylam, ale bede odwiedzac, na pewno, nawet z pracy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
No to najpierw Ewelinka hp dco tabelki :-P ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ NICK-------IMIĘ ---URODZON_Y_A------KG/CM R.------WIEK/M-C//T----KG/CM OBECN --- ZąBKI ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ matitka----------Kacper-------04.04.2006---------2,900/53--------6//2------------8.0/72-------2 mada lena-------Makary---------22.04.2006--------2,850/52-------6//1-----------8.10/68-------0 anuśka 26-------Olek----------24.04.2006----------?????/??--------6//0-----------8,2/74-------2 Anka1974---------Olek--------30.04.2006--------3,500/55--------5//2-------------7,7/75-----0 elinova------ Wiktoria-------01.05.2006--------3,500/54--------6//0-------------8,65/74------0 biedrona----------Jula----------06.05.2006--------3,310/54---------5//0------------7,0/74------0 Qassandra------Gabrysia------10.05.2006---------3,400/57---------5//0------------6,1/68------2 Emcia71---------Kacper-------10.05.2006--------3,800/56---------5//3-----------9,3/74-----0 kinga_23---------Julka---------14.05.2006--------3,500/56---------5//2------------6,9/65-----1 Grzywa------------Zuzia-------21.05.2006--------4,300/62---------5//1-----------8,4/74------0 Gabi26------------Kubus-------24.05.2006---------3,770/56--------5//0------------8/75-------0 Kinia25-----------Julka---------24.05.2006---------3,340/59--------5//0------------6,7/72-----0 malinow_a 26----Mati---------24.05.2006--------4,450/59--------4//2-------------8,5/70------0 Magdab------------Marta-------25.05.2006--------2,900/52--------4//2-------------7,3/68-----0 mamaEwelinki---Ewelinka------28.05.2006-------3,500/50--------5//1-------------8,96/74----0 Ewa26-------------Maja---------29.05.2006---------3210/51---------5//0------------6,4/64------0 brygida-26--------Aron--------10,06,2006--------3,680/56--------4//3--------------8,3/?------0 Maja24-----------Kamil--------00,00,2006--------3,800/57---------5//0-----------8,5/72-------0 Lucky-------------Gabryś-------00,00,2006---------3,200/52--------5//0------------7,4/69-----0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
anuska---to Ty nie dostaniesz ciasta :-P madziu i mamo Ewelinki---dla Was ciastko??? A czy Ewelinka ma jakiś ząbek już?? Bo to ważna informacja potrzebna do uzupełnienia tabelki :-) No i witam w gronie mamusiek pracujacych...ja już w pracy od 18 września..oj ciężko było zostawić Wiki...No, lae jest z babcią więc się o nic nie martwię :-) A Ty z kim zostawiasz Ewelinkę>>>??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
mamo Ewelinki---a czy pokażesz nam swoją pociechę?? Bo wiesz...Brygidka prowadzi blog Majowych Dzieci...a jesli nie chcesz dac fotek na blog to ja poproszę na sylwia.cw@wp.pl :-) A nasze pociechy są tutaj, gdybyś chciała popatrzeć :-) http://majowe-dzieci-2006.blog.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×