Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Gość elinova
Ciekawe co to jest Nanish??? :-D Miało być Vanish oczywiście ...:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elinova dobrze ze jestes - ja probowalam vanish ale bez dobrych rezultatow, plamy zostaja. Chyba jakis fartuszek z ceratki bede Ewelince zakladala :-) ciekawa jestem jak Wiki bedzie spala - zaraz powiedz jutro rano, a jak jej ta kaszke dajesz? ile mleka? do butelki czy lyzeczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Anulki
Witajcie Dziewczyny! U mnie na zegarku 19,48 i z tego co widzę, chyba do jutra rano tj. 5,30 mam spokój czyli czas relaksu dla mamy. Co prawda gary w zlewie aż się walają ale przeciez nie uciekną, jutro też dzień. Chciałam się Was zapytać jak Wy sobie dajecie radę, ogarniacie ten domowy zgiełk czyli pranie sprzątanie gotowanie... u mnie zawsze coś zaniedbam ale nigdy wlasnej córki :-) Rzeczywiście wróciłam do pracy....z jednej strony to dobrze z drugiej strasznie ryczałam. Przykro bardzo było mi wrócić do pracy ale ciezyłam się, że mam do zego wrócić, bo przecież tyle sie słyszy o przypadkach zwolnionych mam powracających z urlopu macierzyńskiego. Ja nawet w pracy po moi powrocie otrzymała takie ogromnego pluszala - wiewiórke dla mojej córki i troszke tez dla mnie abym mogła ten najtrudniejszy okres przetrwać. Obecnie Ania jest ze swoim TATĄ ale mąz od wtorku wraca do pracy. Poprosiłam o 3 lata młodszą siostrę aby pilnowała mi córki i będzie do mnie przyjeżdzac od 7,15 do 14 więc warunki mam mogłabym rzec luksusowe! bo Ania lubi ciocię notabene też Anię i dodatkowo będzie cały czas w swoim domku... Pytalyscie o plamy z marchewki...ja przelewam Vanish do pojemniczka z rozpylaczem i spryskuję plam, u mnie pomaga w 85% bo zdarza się że coś tam nie puści więc piorę wtedy drugi raz i jest ok! co do szczepień przeciwko pneumokokom to rzeczuwiście warto dzieciaki szczepić, troszke sie na ten temat też dowiadywałam. Jesliplanujecie przedszkole czy złobek to napewno bo chroni to dzieci przed wisrusowym zapaleniem ucha, górnych dróg oddechowych czy nawet zapalenia opon mózgowo-rdzeniowych. mnie pediatra powiedziała, że we wszystkicj cywilizowanych państwach ta szczepionka jest wprowadzona dla dzieci bezpłatnie tylko jak zwykle Polska odbiega znacznie od normy Dziękuję serdecznie za wpisanie mojej córy do tabelki, nawet nie wiecie jak dumna jestem z niej :-) Pozdrawiam Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdab
Cześć dziewczyny:) Witam wszystkie Nowe Mamy, które ostatnio się przyłączyły. Miło Was czytać:) Skusiłam się na ten kombinezon z misiem z Quelle i Co? Dziewczyny wg mnie to porażka, paczkę im odesłałam i mam nadzieję, że zwrócą kasę. Myślałam, że kombinezon przyda się na zimę, ale jest tak cienki, że i jesienią dzidzia by zmarzła. Jakość...też budzi (wg mnie) zastrzeżenia ( na zdjęciu coś innego), cena...naprawdę nie warto! Na razie moje dziecko je kleik ryżowy na moim mleku i potem jabłko jako deserek. Na marchew się skrzywiła i część wylądowała na śliniaku. Plama jakoś zeszła jak uprałam w mydle bambiono...może zeszło, bo zaraz zaprałam, a może dlatego, że plama nie była aż tak wielka. Dobrze wiedzieć, jak działać z tą marchewką. Dziewczyny...prasujecie wszystkie ubranka swoich pociech? Ja to robię, choć zastanawiam się czy trzeba. Piorę wszystko w Jelpie albo w loveli mleczko. Nowe mamy- podajcie namiary na siebie, bardzo proszę. Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki:) obijałam się kilka dni a tu tyle stron.. nieźle;) Brygida, tym piwkiem to narobiłas! ja bym chętnie wypiła więc hdyby co to sie melduje:) tak sie zastanawiam kiedy w koncu bedzie mozna sobie na takowe pozwolic bo na razie to tylko karmi popijam:( ktos pytał o spanie w dzień, moja Majka robi sobie średnio 3 drzemki w ciągu dnia, pierwsza około 11-12, potem około 14 (na spacerku), no i czasem padnie okolo 17 na troszkę, niestety:( nie są one długie, czasem 20 minut choc zdarza się i 1,5 godz. powiedzcie jak tam wasze bączki zachowują się w kapieli bo my od kilku dni mamy prawdziwy potop:) młoda szaleje jak dzika, a my niedługo chyba w kombinezony z pianki wskoczymy:) jutro próbujemy po raz pierwszy marchewke, już nie moge doczekac:)) ciekawe tylko kto bedzie bardziej brudny... buziaki i udanego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majóweczki 🌻 lubię WAs czytac ....Ale jakos od zawsze byłam na czerwcowym temacie ...i choc urodziłam Julie w maju ...Zostałam na czerwcówkach.:)..To tak jak Brydzia 🌻 urodziła w czerwcu mimo wszystko jest majówka... Ale od zawsze WAS podczytuje ...:)....Biedronka i Julka moje pupilki kochane:)🌻 Grzywka i rozkoszna panna Zuzanna...:)....Brygidka🌻i Aronekpiekne imię gdybym miała kiedys ---->kiedys synka to chyba Go tak nazawe ...:) Moge;) ?? , Elinova i Wiki czyli Pierwszo majóweczki ...Tak z zaskoczenie Elinova urodziła i szybko ...Pamietam jak wtedy bałam sie porodu,a Ona tak to opisała optymistycznie,tak mnie podbudowała!!:)Dziekuje ....Mimo panicznego strachu i bólu....urodziłam sama,siłami natury w 3 godziny...:)....Z porodówki po 2 godzinnach sama poszłam na oddział .I nie mogłam spac do rana....:)....Taka szczesliwa :) Widze nowe kobietki 🌻 A pamietacie dziewczyne Amber - Anie ?? Kiedys była tu codziennie ...Fajna dziewczyna. Lukcy mało zagląda. Brakuje Jej tutaj 🌻 doooobra spadam;) 🌻 Majówewczki drukujcie,drukujcie moze czerwcówki dopędzicie ;) [ jaaaasne...!...;)] sorry za literówki ..pisze szybko , nie patrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posprzątane już miałam o 12,00w południe i potem cały dzionek z Małym :-).Jest taki kochany ,że normalnie szokkkkk wiecie co???? kiedys pisałyście o tej herbatce -melisa z gruszką firmy vitax wreszcie ją znalazłam, kupiłam, ale skuki są straszne :-P.Jestem po niej taka senna,że normalnie chodzę jak w amoku :-P.Ale bardzo mi smakuje. elinova a może ten Nanish to będze wkrótce jakaś nowa nazwa odplamiacza.Jak fajnie brzmi,że też vanish na to nie wpadł.Odnośnie prania to jak kupuję rzeczy dla Małego to zawsze patrze na sposób pranie i wolę te co mają temperaturę pranie 60 st.Wydaje mi się,że i gatunek tych rzeczy jest lepszy.Poza tym często robią rzeczy i każą prać w 40st-ciekawe jaka plama puści z tych rzeczy:O???Mam nadzieję,że plamy wyjdą.............. 😘 dla Ciebie,męża i Wikuni :-) jutro przyjadę Ci posprzątać, Synek mi pomoże :-P powodzenia z kaszką, a ile dajesz za I-wszym razem?? szwedzia napisałam do Ciebie :-).Dzięki za @ :-D malinow_a powodzenia w przygotowaniu do chrzcin :-) czekamy na dalsze relacje pielęgniarki !!!współczuję kołnierza :O emcia71 Mały chory????? anuśka 26🌻😘 żebyś potem nie pisała,że zapomniałam :-P Mama Ewelinki ja sprzatam co piątek cały dom wtedy sobota i niedziela jest jako weekend rodzinny :-) a skąd Ty jesteś-chociaż woj :-) Mama Anulki z tym sprzątaniem to robię tak,że staram się ogarnąć cały dom zanim Mały śpi-czasem w godzinę i wtedy zasuwam jak Mały robocik,droga musi być pusta i jadę tak cały dom.Dzis co prawda obudził się pod koniec i trochę marudził, ale zostało mi tylko umycie podłogi.Za to na początku po porodzie ciężko mi było z wszystkim wokół siebie :O.Teraz się już przestawiłam na jakiś tryb i jakoś jest czysto.A dodam,że mam w domu psa z długą sierścią :O.Także jest co sprzątać, w dodatku po tych wiatrach na podwórku jest mnóstwo odłamków od drzewek ozdbonych i wszystko mu w sierść powchodziło:O.Nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, masz racje gary nie uciekna! lepiej sie wypiescic i wysmiac z naszymi pociechami! Ja tez troche zrelaksowana jestem na punkcie sprzatania/czyszczenia, dzieci tak szybko rosna ze kazdy moment jest skarbem! Tylko nie myslcie teraz ze dziecko w brudzie chowam ;-) zgadzam sie, ze szczepionki powinny byc darmowe (tu w Anglii sa), szkoda mi Was bo 300 zl to duza suma! Moja we wtorek bedzie miala juz druga szczepionke przeciwko pneumokokom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowe posty widzę :-P magdab no to współczuję zakupu :O czasem się zakupuy nie udają :-( oby Ci pieniązki zwrócili kupiłaś te kosmetyki????? a Ty nadal na diecie?? ja prasuję ubranka ewa26 wkrótce i piwko wypijemy :-) my też mamy potop :-P wszystko pływa, a ja mokra :-D Mały szaleje na maxa :-) Acha dzięki, za te imię :-) mi się bardzo podoba imię mojego syna, ale do tejk pory widziałam w ludziach jedynie zdziwienie jak powiedziałam,że tak się nazywa :O. Bardzo ciepło piszesz :-) no i zaglądaj tu czasem :-) pozdrów brzusię i Dermikę Mama Ewlinki a Ty w Anglii jesteś?????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brygidko--- zupka wychodzi super!!! Dadii smakuje a mamusia siee cieszy z tego jak dziecko :):):) A plamy to ja wczesniej namaczam w wodzie z proszkiem i potem sie spierają bez problemu :) pozdrawiam majówki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze powiedziec ze od kiedy Ewelinke posadzilam w jej krzeselku to i wiecej w domu moge zrobic. Ja tylko z odkurzaniem czekam do weekendu bo nie lubieeee! Z Lukaszem mamy umowe, on odkurza a ja zmywam ;-) ewa26, moja tez chlapie w wannie ale to dobrze bo znaczy ze wode lubi ;-) kopiecie Maje w duzej wannie czy w jej wanience? My juz w duzej bo swoja Ewelinka juz przerosla. powodzenie z marchewka! brygida-26, pomorzanka z Koszalina z urodzenia, wychowana pol w Sosnowcu pol w Italii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdab
Brydzia:) ja nadal na diecie...tak trzeba, 15-tego będę mieć konsultację z alergologiem i zobaczymy co dalej... z mojego menu wypada wszytsko co zawiera: mleko, jajka oraz nie jem ryb, czekolady, pomidorów, cielęciny, cytrusów:( Dostałaś pocztę ode mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My kąpiemy ciagle w malej wanience, ciekawe jak długo damy rade:), nie da się inaczej bo mamy prysznic a teraz widac jak wanna by sie przydała. Z tego ze llubi wode też sie cieszymy bo niedługo mamy zamiar zaczac z nią chodzic na basen ze specjalnymi zajęciami dla niemowląt, to musi byc niezła frajda:) qrcze, to sprzatanie, mnie tez czeka a nie chce mi się jak cholera :) papatki!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdab dostałam @ już daje fotki na blog :-) super zrobione zdjęcia i mam nadzieję,że piękną Martusię będzie tam dobrze widać :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdab
:) moja Marta też bardzo chlapie, jeszcze kąpie się w swojej wanience, ale do wody ma dystans...Mąż ją kapie, a ja muszę trzymać za rączkę...to prawie już rytuał! Przede mną góra prasowania z całego tygodnia...odkładam ciągle " na jutro" i nie wiem czy dziś dam radę...tak mi się nie chce wrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dermika to super,że z zupki jesteś :-) ja spróbuję jak ukradnę komuś warzywa z ogródka :-P-żart bardzo mnie to cieszy, a szczególnie kiedy mogę w czymś pomóc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu udało mi sie siąść przed kompikiem!!!!! Cały dzień byliśmy dzisiaj zagonieni i nie było czasu... ale odwaliliśmy kawal dobrej roboty: rachunki poplacone nawet w przychodni byliśmy bo mój Kituśmakuś sobie dziwnie pokasłuje- baliśmy że znowu jakaś paskuda chce dopaść naszego synusia, ale okazało sie że to ttylko takie misiowe kaszelki niegroźne-wszystko czyściutkie i płucka i oskrzela i gardło i krtań!!!!UUUUUUUUfffffff aż nam ulżyło!!!!z bioderkami też super!!!!!a nawet dostaliśy skierowanie do pulmunologa!!!!!na czym nam bardzo zależało My Misia kąpiemy w wanience z wielkimiokrzykami radości i hektolitrami wody na podłodze nie mowiąc o tym jak Makary potrafi majtać nóżkami przy tym ulala A jutro jedziemy w gości, do mojej ciotecznej siostry będzie alkoholowo:-p troszeczkę;-) A imprezka wczoraj całkiem całkiem sie udała tyle że mnie póltorej piweńka już zmogło,co za czasy taka mala ilość a już w głowce szumi buuuuu chyba sie starzeję;-) Buziolki dla nowych majóweczek i starych wyjadaczek:-p Ale u nas zima brrrrrrrrrrrrrtym bardziej cieplutkie te buziolki Wam przesyłam -jak wełniany sweter;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdab
Brygida zrobiliśmy sobie taką dużą fotografię w formacie A4- to zdjęcia z ostatnich 2 miesięcy, chcemy też zrobić taki plakat z pierwszych 3 miesiący. Przygotowujemy zdjęcia, zeby dziadkom zrobić kalendarz na 2007 ( ze zdjęciami wnuczki) i podarować m.in. na święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowe fotki na blogu galeria nr 5 fotki Martusi od Magdab oraz fotki Ewelinki od Mamy Ewelinki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdab
Brygida dzięki:) oglądałam już:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej majówki!!!!!!!! mała własnie zasypia,zaczyna sie u niej katarek ale narazie czekam co bedzie jutro. Brygida- dzieki za@ wiem gdzie to jest - mam tam znajomych.... a w nocy nie jesteś sama ,bo ja też karmie co 2 godziny. Ja równiez serdecznie dziekuje za wpisanie nas do tabelki- jest mi bardzo miło!!!!!!!!!!!!!!!!!! magdab-a o jakie namiary ci chodzi?? ewa 26- mojej oli to dopiero teraz spodobała sie kapiel i jeszcze aż tak mocno nie szaleje Dziewczyny co dajecie swoim dzieciaczkom na przeziębienie?? Bo chyba jutro bedę musiała zamówić wizyte. młoda chyba zasneła - idę prać kaftaniki po marchewce, wpadne do was pózniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdab
Szwedzia...adresy mailowe...czasem przesyłamy sobie coś mailem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S i słodkich snów Wam życzę!!!!!:-) my mamy w domku na przeziębienie panadol, nasivin-krople do nosa, cebion multi, herbatkę na przeziębienie z hippa i herbatke dzika róża -malina też z hippa, drossetux na kaszelek krople do uszków i jeszcze euforbium też krople do nosa i marimare,a i viburkol czopkina wszystko;-) do upartych plan używam Vanisha nawet działa- zwłaszcza na plamy z kupek:-p Jeszcze raz trzymajcie sie cieplutko i owijajcie szyjki szalikami Buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdab
podaję moj na wszelki wypadek magdab14@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny prosze o radę
mój Maluch zadrapał sobie ucho:( Od wczoraj wygląda tak jakby było naderwane! Moja wina,bo zamiast zasuszyć rankę,to ją obmyłam :/ W każdym razie pojawia się strupek,ale za uszkiem zauważyłam rope i niew iem co z tym począć.. zasuszyłam puderkiem ALANTAN i co dalej? przezornie założę czapeczkę na noc,aby sobie nie doprawił tego stanu zapalnego, ale może u którejś z mam zaistniała taka sytuacja? Prosze o info,bo martwi mnie,że pojawia się ropa..U góry uszko się goi,a ciut poniżej ropa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wywalicie mnie bo ja w Anglii siedze? Tak tu u was milo i przyjemnie 🌻 ja ubranek mojej myszki nie prasuje ale uzywam srodki ummiekczajace w praniu. wszystkie jej ciuszki z bawelny a ja tyle bym miala do prasowania ze szkoda mowic. magdab, sliczne zdjecia, Martusia przepiekna! Super pomysl z kalendarzem, moge go podkrasc? bygida, dzieki za umieszczenie nas na blogu moj @ jo_mitura@yahoo.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziweczyny proszę o radę nie wiem jak Ci pomóc :O nie spotkałam się z czymś takim dobra by była maść z bepanthenem-składnik też jest w maści alantan plus-ALE NIE JESTEM PEWNA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziweczyny proszę o radę, przemuwanie latnia woda bez mydla nie zaszkodzi ale na pewno samo nie wyleczy. Ale naprawde jest naderwane? bo to moze trzeba nadszywac? wtedy to tylko do doctora a jak nie tak powazna sprawa to na pewno w aptece ci moga dac masc na zakazenie (dlatego ta ropa). Mam nadzieje ze szybko synek wyzdrowieje! Dziewczyny, zmykam bo Lukaszek moj kochany domaga sie dostepu to kompa a ze kolacje mi dzisiaj ugotowal nie moge odmowic! buziaki dla wszystkich duzych i mlych! kolorowych snow! Aska 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×